o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Jenom to začalo a už zase rýžují. DK LFA vybrala na pokutách 140 tisíc. Nejvíce platí Hradec za použití pyra a údajný pokus o napadení člena hasičského záchranného sboru...

čtvrtek, 15.02.2024 - přejít do komentářů
/titleImg/jenom-to-zacalo-a-uz-zase-ryzuji-dk-lfa-vybrala-na-pokutach-140-tisic-nejvice-plati-hradec-za-pouziti-pyrotechniky-a-pokus-o-napadeni-clena-hasicskeho-zachranneho-sboru/1/10218.jpg?width=570

Jenom to začalo a už zase rýžují. DK LFA vybrala na pokutách 140 tisíc. Nejvíce platí Hradec za použití pyra a údajný pokus o napadení člena hasičského záchranného sboru. Dle informací hradeckých fanoušků však o napadení hasiče nešlo...

DK LFA POTRESTALA...

Disciplinární komise potrestala klub AC Sparta Praha za porušení povinností pořadatele (pronesení a použití pyrotechniky a vhazování předmětů na hrací plochu) v utkání 19. kola F:L proti FK Teplice peněžitou pokutou ve výši 40 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub SK Slavia Praha za nesportovní chování fanoušků (použití pyrotechniky) v utkání 19. kola F:L proti FC Baník Ostrava peněžitou pokutou ve výši 20 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub Bohemians Praha 1905 za porušení povinností pořadatele (pronesení a použití pyrotechniky) v utkání 19. kola F:L proti SK Dynamo České Budějovice peněžitou pokutou ve výši 30 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub FC Hradec Králové za nesportovní chování fanoušků (použití pyrotechniky a pokus o napadení člena hasičského záchranného sboru) v utkání 19. kola F:L proti FC Zlín peněžitou pokutou ve výši 50 tisíc korun.

Disciplinární komise potrestala klub FC Zlín za porušení povinností pořadatele (pronesení a použití pyrotechniky) v utkání 19. kola F:L proti FC Hradec Králové peněžitou pokutou ve výši 30 tisíc korun.

DK LFA PŘEDVOLALA...

Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem AC Sparta Praha za nesportovní chování fanoušků (rasistické pokřiky fanoušků, výtržnosti fanoušků a poškození zařízení stadionu) v utkání 20. kola F:L proti MFK Karviná.

Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem SK Slavia Praha za porušení povinností pořadatele (pronesení a použití pyrotechniky) v utkání 20. kola F:L proti FK Jablonec.

Autor: redakce

clbannerVidea

Atmosféra při zápase mezi pražskou Slavií a ostravským Baníkem


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG FANOUŠKŮ: Na fotbale v ... 06.03.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Na fotbale v ...


BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou n... 15.02.2024

BLOG FANOUŠKŮ: Za kulturou n...


BLOG FANOUŠKŮ: Už při cestě ... 30.10.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Už při cestě ...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Mladí Chachaři poprvé na výj... 20.03.2024

Mladí Chachaři poprvé na výj...


Za Opavu! Klenot Česka v srd... 05.04.2024

Za Opavu! Klenot Česka v srd...


FAMÓZNÍ PŘEDSTAVENÍ! Tribuna... 08.04.2024

FAMÓZNÍ PŘEDSTAVENÍ! Tribuna...

clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace