o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Blog fanoušků: Jsou mezi námi kreténi...

blog fanoušků pondělí, 05.05.2014 00:01 - přejít do komentářů
Žádné moralizovaní, jen můj střízlivý pohled na věc..
images/clanky/jsou-mezi-nami-kreteni-5991.jpg

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Když hrála Sparta na Bazalech, o poločasové válce se psalo mnoho. Snažil jsem se poté lid ve svém okolí přesvědčit o fatálním selhání Policie a bránil jsem oba fanouškovské tábory. V Ostravě selhala Policie a zásahem a střelbou mezi fanoušky na tribuně násilí akorát tak vyeskalovala. Vím to, byl jsem tam.

A teď se mi to bohužel vrací. Po sobotním utkání si připadám jako blbec. O co jde? Sparta může v sobotu slavit titul. Klub pro fanoušky vypraví speciální vlak z Prahy přímo do Teplic (veřte, že se nejedná o levnou záležitost...), cena za spoj je lidová, k tomu lístek do sektoru hostí za 90,-. Co chcete víc? Za pár stovek si můžete užít skvělou sobotu se svým milovaným klubem. Výlet, fotbal, pivo, párek, zábava...


A nebo taky ne. Můžete nastoupit do vlaku a dvakrát po cestě zatáhnout za ruční brzdu. Potom můžete rozbít okénko, zdemolovat záchody a nebo rozřezat sedačky. Když se konečně dostanete na stadion, zaházejte plochu pyrotechnikou ještě při nástupu hráčů na plochu. Když se vám pak bude chtít, můžete zničit oplocení sektoru, na kterém máme přivázané reprezentativní vlajky. No a co?! Cestou zpátky dokonejte rozbíjení vlaku, však Sparta je bohatá, ráda to Českým drahám zaplatí. (Ano, Sparta ten vlak měla jen pronajatý, nepatří ji!).


A nezapomeňte u toho všeho ještě hodně křičet "Český fotbal pro fanoušky" !!! Velká škoda, jak se tohle heslo profláklo a začíná být tak akorát pro smích.

Rád bych řekl, že mi nějaké ty bojůvky nevadí. Sám nejsem svatoušek a nějaké to "peklíčko k tomu prostě patří". Nevadí mi pyrotechnika, vím, že spoustu incidentů vytvářejí fízlové sami, vím, že sekuriťáci na stadionech jsou někdy opravdu vypatlanci. Vím, že Pelta a celé vedení svazu, jsou očividně nesvéprávní jedinci a nevadí mi vulgární skandování, neb sám vulgárně skanduji. Vadí mi, že mezi sebou máme magory, kteří kazí naši pověst, pověst našeho klubu a všeobecně pověst fanoušků.
Vůbec nechci paušalizovat. Vím, že fanoušci jsou chytří lidé, srdcaři, lidi, co se na kolenou snaží malovat krásná chorea a tvoři vtipné transparenty, ale jak jsem napsal na začátku, máme mezi sebou kretény. Těžko se pak takové jednání obhajuje před širokou veřejností a svým jednáním škodí nám všem.


Vše se dá hezky skrýt pod slovní spojení "Mentalita ULTRAS. Ale je mentalita ultras rozbíjení vlaku nebo pyrotechnika na hřišti? Podle mně není!

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Bohemians Praha B05 07.05.2014, středa, 10:11 + 1 - 0
  BFC - souhlas
 • Bohemians 1905 BFC 07.05.2014, středa, 00:25 + 0 - 0
  ulhul: pokud narážíš na mě, tak já za nikoho jinýho nepíšu, natož pak za celej kotel :D Vyjádřil jsem pouze svůj názor. Bohemka je především rodinnej klub z Vršovic s dlouholetou tradicí. Zlatý 90.léta, kdy se chodilo na fotbal a ne na politický harašení okořeněný "bojem" za práva minorit a kdovíjakejch dalších sr*ček, který na tribuně nemaj co dělat.
 • Bohemians 1905 ulhul1905 06.05.2014, úterý, 21:20 + 0 - 3
  Bohemka je a bude proti rasismu a náckům,proti tomu nezmůže žádnej berserk ani jinej ubožák co tu píše jakoby za náš kotel!jinak rudoši to celkem přehnaly si myslim,to se pak nedivím že nás za ultras Aktivity mtátěj když se najde banda takovejhlech hovad,autor to napsal dobře.
 • SK Slavia Praha Lamzelezo 06.05.2014, úterý, 12:43 + 0 - 0
  Proč?
 • SK Slavia Praha Ježek 06.05.2014, úterý, 10:19 + 1 - 1
  co to psalo za sparťanskou ženu ? tyhle starosti bych chtěl mít
 • Bohemians 1905 BFC 06.05.2014, úterý, 10:00 + 2 - 0
  Lomcování s plotem, dejme tomu i to pyro na hřišti se dá pochopit - emoce, reakce na dění na hřišti, na stadionech se to chtě nechtě prostě děje. Ale ten vlak, to maj zapotřebí jenom ubožáci, co si tim akorát vyhoněj ego a myslej si že to z nich udělá něco víc. klokanek: souhlas s tebou ! Jinak každej rozumnej člověk vyznává národní patriotismus. Kultura a národ jsou vzájemně provázaný. Smrt multikulti, antifa=vyděděnci bez identity.
 • AC Sparta Praha alesek.acs 06.05.2014, úterý, 09:50 + 0 - 0
  že by někdo natáčel film PROČ II.
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 06.05.2014, úterý, 09:31 + 1 - 0
  Na každým vlakovým výjezdu se souprava alespoň trochu upraví do barev klubu, ale tyvole tohle. Takhle zbořit vlak je slušná demence...
 • FC Hradec Králové Stokurew 06.05.2014, úterý, 08:46 + 0 - 0
  ... tak hlavně, že se nikomu nic nestalo... :-)
 • FC Baník Ostrava Casual88 06.05.2014, úterý, 07:47 + 0 - 0
  Ja to rikam porad, proste mladi a neklidni. Mimo to na fotbal chodi vice lidi, kteri fakt jenom vyhledavaji bordel. cele utkani stoji, nevydaji ani hlasku a pri prvni prilrzitosti nici plot. Ano fotbal je jen zaminka, ale u nekterych jedincu se vyznam teto vety posunul jeste o kousek dal..
 • AC Sparta Praha zbarda 06.05.2014, úterý, 01:24 + 0 - 0
  Vždy když jsem jel vlakem s ACS, ať už do Ostravy, tak vždy bordel dělali náctiletý kluci.To je to jejich pivo, decibely a pak mají takovýhle pudy.
 • AC Sparta Praha zbarda 06.05.2014, úterý, 01:21 + 1 - 0
  Pilgrim: ty jsi tam byl, že si viděl hajlování? To co vidíš v mediích a nebo si přečteš, tak všemu uvěříš? Třeba se na to podívej z druhé stránky - www.hooligans.cz (vlevo ve zkratce v ČR). S článkem naprosto souhlasím. Vy se tady snažíte bojovat za větší práva na fotbale (český fotbal pro fanoušky), ale díky těmto mladým volům, co zničili vlak je veškerá práce vniveč. Souhlasím se zdenkem81, že třicátníci by to neudělali. Ve vlaku jsem nebyl, takže nemůžu soudit, jen je to má teorie a myslím si to. Jinak já jsem pro fackovačku a pyro, ale ničit vlak je nesmysl.
 • FC Bohemians Praha klokanek 05.05.2014, pondělí, 23:13 + 0 - 0
  Já nemusím ani jedno .Ani extrémní pravice a levici .Jsem antikomunista. Jinak na Bohemce .Nejsem sám .Komu tohle vadí .
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 05.05.2014, pondělí, 23:05 + 0 - 0
  HlucnyDivak:): Meleš dobrý sračky. Zjisti si jak se za WWII v Německu zkoumaly a vyráběly tanky...
 • SK Slavia Praha HlucnyDivak:) 05.05.2014, pondělí, 22:49 + 0 - 0
  Kdj-AZ nehci sem dál tahat politiku, jen akorát podotknu, že extrémní pravice má do podpory svobodného podnikání a vůbec svobody hodně daleko. V podstatě pro běžného občana není rozdíl mezi tím, žít v nacismu/fašismu nebo komunismu. To je to co jsem chtěl říct tím rovnítkem. A tím končím politiku :)
 • bez klubu Freddy 05.05.2014, pondělí, 22:46 + 0 - 0
  Lépe bych to nikdy nenapsal, naprostý souhlas. Jen nevím, jestli se článek tak úplně hodí právě sem. Možná by to chtělo založit web "www.opravdovi-fanousci-kterym-jde-o-fotbal.cz", protože "www.supporters.cz" se totiž poslední dobou změnili na diskuzní fórum lidí, kteří by jinak navštěvovali web "www.vypatlani-bezmozci-co-chteji-jen-vse-znicin-a-bit-se-s-fizly.cz", kdyby takový existoval, a pan Rocco by byl administrátor.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 05.05.2014, pondělí, 22:33 + 2 - 0
  Ničení vlaku je zbytečné.Mužeš z toho mít jen problémy a suportu ani svému klubu tímto nepomůžeš.S článkem naprosto souhlasím.I u nás se takový jedinci našli.Jednalo se lidi kteří mezi nás nechodili pravidelně.Spíše přišli na nějakou větší akci vyřádit se.Většinou je fotbal ani support nezajímal.Není tedy divu že mezi nás chodili třeba jen jednu dvě sezony.Za ty léta jsem pár takových debílků poznal.O většině z nich jsem se , po nějaké době dozvěděl že skončili na Borech za delikty mimo fotbal.Byli to například drogy,další magor vyhodil holku z tramvaje která se zabila o sloup.Jeden magor dostal dokonce 23 let za vraždu na nádraží v Pňovanech,kde ukopal ještě s dalším dementem nějakého důchodce.Od takových lidí radši pryč.A právě rozbíjením vlaku v náctiletém věku to začíná.Nevěřím tomu že ten vlak rozbíjeli třeba třicetiletý chlápci.Myslete si o mě co chcete ale naprostej souhlas s článkem!
 • bez klubu puklinek 05.05.2014, pondělí, 22:20 + 0 - 0
  Ty drž raději hubu, na těchto stránkách máš z ostudy kabát a ještě pokračuješ. Radši zalez, blbko!
 • AZ Havířov Kdj-AZ 05.05.2014, pondělí, 22:15 + 0 - 0
  Rocco: Fanklub jsi špatně definoval, to špatné na nich je v něčem zcela jiném... Jinak, s článkem souhlasím i nesouhlasím. Pyro na hřišti nemusím, ale nevadí mi a je totálně jedno, jestli je na dráze, nebo přímo na hřišti. To, že se poničí vlak, nebo krade na benzínkách... prostě se to v bandě dělá, jo možná to není to nejlepší, ale to se nedá tahat na tribuny. Nemá to s fotbalem nic společného, jsou to akce jednotlivců. Takže jejich věc. A hajlování? Dnešní demokracie je založena tak, že "máš svobodu projevu, ale nesmíš vyjádřit názor, který se nám nelíbí" takže asi tak... A s rovnítkem mezi extrémní pravicí a levicí nesouhlasím! Zatímco pravice podporuje rozvoj podnikání, obchodu, tak levice všechno narve za dráty a "proseď život na prdeli a mlč, nebo špatně zkončíš". Ne, nejsem příznivcem extrémní pravice, ale nejsem ani proti ní. Jsem antikomunista a pravičák.
 • SK Slavia Praha vrtule1892 05.05.2014, pondělí, 22:03 + 0 - 0
  nešlo mi sem dát ten můj, tak jsem ho porovnával s jiným, jestli ten můj neni moc dlouhý :-) a asi jsem omylem zkopíroval ten tvůj... tak že znova opakuji, text: Souhlasím s článkem, rozhodně nám to nedělá dobrou reklamu. atd. není můj!!!! :-) došlo k nedorozumění
 • SK Slavia Praha HlucnyDivak:) 05.05.2014, pondělí, 21:58 + 0 - 0
  vrtule1892 proč kopíruješ muj starej příspěvek :DDDDD
 • SK Slavia Praha vrtule1892 05.05.2014, pondělí, 21:45 + 0 - 0
  Dopředu upozorňuji že jde jen čistě můj názor, a nechci tím nic a nikoho k čemukoliv přirovnávat, a nesouvisí to s žádným klubem! je to jen takovej pohled na "logiku" obsahu této diskuze :-) K fotbalu patří celá řada věcí, ať už pyro či nějaká fackovaná a pod. Pokud je "násilí" dáno rivalitou či blbým zásahem sekuriťáků nebo acabů, tak proč ne že :-) ale... Pro nic za nic ničit stadion či jiný majetek, mi připomíná chování té špíny z jiných zemí evropy či dokonce z jiných kontinentů kteří se nám sem furt serou a věřím že 99% návštěvníků těchto stránek je v ČR nechce!!! Tak se jen ptám, chceme se ponižovat na jejich úroveň a chovat se stejně jako oni??? já teda rozhodně ne! A ktomu hajlování se raději vyjadřovat moc nebudu... jelikož každej kdo je hrdej Čech a považuje se za vlastence, nemůže hajlování myslet vážně... a pokud ano, tak mi ho je líto a musím se mu vysmát :-)
 • SK Slavia Praha vrtule1892 05.05.2014, pondělí, 21:44 + 0 - 0
  dpč, jak se sem tohle dostalo??? to jsem já nepsal :-) zkusím to znova...
 • SK Slavia Praha vrtule1892 05.05.2014, pondělí, 21:42 + 0 - 0
  Souhlasím s článkem, rozhodně nám to nedělá dobrou reklamu. ale bohužel, vždycky se ve větší skupině lidí najde primitiv, který nic kreativního vymyslet neumí tak se realizuje demolicí. A takovéhle akce jsou pro něj supr příležitost se realizovat a zůstat anonymní tedy nepotrestán. Že se tyto nuly nabalují zrovna na úspěšný klub, o tom přece na Slavii víme svoje. Protože oni svůj neúspěšný život potřebují zamaskovat tím, že oni jsou přece mistří ve fotbale. Za to Sparta a ani její ultras prostě nemůžou. Bohužel my ostatní se pak musíme s tímto negativním poprat a dokazovat veřejnosti, že ten mediální obraz nejsme my. Ale zase na druhou stranu, fakt nás musí trápit co si o nás myslí vohnoutm, kterej doma honí nad Bleskem? Potřebujeme my ho na stadionu? Když už by tam dorazil, tak dřepne na tribunu, nacpe se hotdogem a párkrát počurákuje sudího a když se zvedne choreo tak ještě bude nadávat, že nevidí. Takže možná děkujme Blesku, že ty lidi straší a oni se nám pak neserou do kotle na nejlevnější místa.
 • bez klubu pilgrim 05.05.2014, pondělí, 21:26 + 1 - 0
  já, který od 90. let vždy poctivě volím pravici, jsem nakonec levicový odpad, tak to mě teda poser...:-)). Nemít rád nácky je levicový postoj? Zkuste mi o tom něco více povědět, rád se dozvím nějakou novou, neotřelou politickou novinku
 • FC Baník Ostrava Rocco 05.05.2014, pondělí, 21:24 + 0 - 0
  běž si brečet někam jinam ;)
 • SK Slavia Praha HlucnyDivak:) 05.05.2014, pondělí, 21:23 + 1 - 0
  ajeej nackove se tu ještě začnou hádat s antifákama. Kluci, kdyby jste alespoň trohcu věděli o čem ty ideologie jsou tak by jste věděli, že mezi extrémní pravicíc a levicí je rovnítko :D ale je švanda vždy koukat jak se ty dva tábory nesnášej :D
 • SK Slavia Praha HlucnyDivak:) 05.05.2014, pondělí, 21:21 + 0 - 0
  Rocco jsi troll nebo jsi jenom blbej?
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 05.05.2014, pondělí, 21:17 + 0 - 0
  pilgrim: Zalez ty levicový odpade.
 • AC Sparta Praha Repka 05.05.2014, pondělí, 20:41 + 0 - 0
  Kroos,neser do toho vůbec Spartu,ANO na píču je hodit po Víťoj Lavičkoj,to může bejt jenom kretén,né fanoušek ACS lidi,občas mě přijdete jako malí hajzlové..Ano je dobrý fandit,ale tohle je moc..
 • ŠK Slovan Bratislava shk377 05.05.2014, pondělí, 20:14 + 0 - 0
  Tak pepiku tých 99,999 máš možno v Bohemke :)
 • bez klubu pilgrim 05.05.2014, pondělí, 20:00 + 0 - 0
  víš, poblázněný čobole, u nás to máme trošku jinak, tady v Česku je podle tvé primitivní logiky asi tak 99,999% obyvatelstva hrdých antifáku, a těch pár stovek dementů je holt omyl přírody, a je zajímavé, že většinu z nich potkáš na Letné, tam mají svoji rezervaci
 • ŠK Slovan Bratislava shk377 05.05.2014, pondělí, 19:05 + 0 - 0
  Pilgrim, o tom že si totálny čúrak tu už vedia všetci..ale to že si ešte aj skurvený antifák som nevedel ;) hahaha antifa!!
 • bez klubu pilgrim 05.05.2014, pondělí, 18:44 + 0 - 0
  iDNES: Naprostou většinu fanoušků zadržených při sobotním zápase Sparty v Teplicích policie vyšetřuje kvůli hajlování. Ze závěrečného účtu rizikového fotbalového utkání, který policisté zveřejnili, vyplývá, že z 32 zadržených fanoušků jich hajlovalo 28. co to je za absolutní dementy, kteří zvednutou pravicí zdraví zrůdnost, která je považovala v tom lepším případě za podlidi určené k práci. Tohle mi hlava nebere, no jo, vlastně jo, This Is Sparta...
 • Bohemians 1905 Kroos 05.05.2014, pondělí, 18:26 + 0 - 0
  ač nerad tak musím dát spartě big like .. za všechno ..
 • FC Baník Ostrava Rocco 05.05.2014, pondělí, 18:22 + 0 - 0
  HlupyDivak support / fandění - supporters /fanoušci to maš to samé co ultras a hooligans patří pod ultras nevím co to tady zase meleš, jaci fanklubaci? viš co je fanklu? fanklub je přesně to co by vše zakazalo, mělo na hlavach velké čepice s logem klubu troubili by na fanfari nevěděli spořadane skandovat a každy by si řval co cche kdy chce to je fanklub, a tohle je supporters čiže to same co ultras tak prosim tě tady nemel pičoviny :) tady pišete jak by jste tomu všichni zabranili ale jinak by se nikdo nikomu nepostavil a neřekl by ani slovo ;) he. jinak supporters ma tež svojí stránku hooligans.info ;) takže nespojovat supporters s hooligans je zcestné cmuk hezky den
 • FC Hradec Králové Antti 05.05.2014, pondělí, 17:40 + 0 - 0
  naprostej souhlas,zase se našel někdo kdo z toho udělá frašku...ničit vlak který jim pronajal vlastní klub,nikdo je evidentně neprovokoval prostě a jasně dementi a nezmiňuji že sparťani protože takovýhle pár se najde i v ostatních táborech,ten kdo škodí vlastním takovýhlema píčovinama to fakt nemá v hlavě v pořádku (myslím opravdu škodí né ten směšnej nápis na letný : Nepoužívej pyrotechniku ,škodíš Spartě)..
 • HC Berounští Medvědi Jerry1984 05.05.2014, pondělí, 17:16 + 0 - 0
  hmm.. co k tomu říct? Asi k tomu moc říct nejde, dokud nás bude ven jezdit pár kousků, ale myslím si, že u nás by to v takovém počtu bylo podobné, ne-li divočejší :-) neschvaluju to, ani neodsuzuju.. sám takové věci, ale nedělám :)
 • Zbrojovka Brno flvv 05.05.2014, pondělí, 17:00 + 0 - 0
  "RedWhite před 4 hodinami + 0 - 0 Mihal : Tobě to připadá normální zničit vlak? jo aha ty jsi z Ostravy co ? :)" :DDDDD :D :D :D
 • HC Slavia Praha S Hvězdou v srdci 05.05.2014, pondělí, 16:30 + 0 - 0
  eRw!n: potrefená husa se ozvala :-)
 • FC Baník Ostrava Casual88 05.05.2014, pondělí, 16:28 + 0 - 0
  Nejhorsi je, kdyz se z chuliganu stavaji cikani, to je pak v prdeli. Ale chapu mladsi generace taky jsem byl mlady a neklidny. Dnes se na vse divam jinak.
 • AC Sparta Praha eRw!n 05.05.2014, pondělí, 16:13 + 1 - 6
  autor je buzna..
 • Zbrojovka Brno flinta 05.05.2014, pondělí, 15:38 + 0 - 0
  hovno se stalo a jeste nekdo vypoti takovej moralizujci clanek? no fuj. ten vlak vypada podobne i v normalu takze zadna skoda. a dymovnicka co letela po Vitovy taky ani nestoji za zminku, jestli ho usvetsi tak koren dostane max rok zakaz vstupu na fotbal nic vic. at se autor probere! svet je plnej nasili, vsude o tom ctete v novinach v televizi tak nechapu cemu se najednou vsichni divite?? zase delate akorat z komara velblouba
 • bez klubu Jorge 05.05.2014, pondělí, 15:32 + 0 - 0
  Pěkně,stručně a výstižně napsáno. Jenom si myslím,že není důvod připadat si jako blbec kvůli tomu,že coby očitý svědek člověk zásadně nesouhlasil s oficiální mediální prezentací událostí na Bazalech a zpochybňoval ji.Neadekvátnost,neprofesionalita a zbytečné rozdmýchávání konfliktu ze strany policie přeci vůbec nejsou v rozporu s debilním chováním části fandů,jako v tomto případě,a jedno nemůže být omlouváno druhým. To je myslím docela konzistentní postoj,který by měl pochopit každý,kdo není líný přemýšlet jinak než v pohodlných generalizujících šablonách.
 • FK Teplice elxter 05.05.2014, pondělí, 15:28 + 2 - 0
  ty vole, tady je zase nablito. Chci jít na fotbal, tam si pořádně zafandit, odpálit pyro, když je zájem ostatních tak namalovat a vymyslet zajímavý choreo. A to všechno dělám, protože chci podpořit svůj klub. A tím to pro mě končí. Znamená to, že jsem fanklubák? Pak teda jo - jsem fanklubák. A nechci na stadionu zmrdy, co přerušujou zápasy tím, že hází pyro na plochu, ničí vybavení stadionu, vlaky (že je to jen vlak - wtf? soukromej majetek nic neznamená?), hází pyro p vlastních hráčích a trenérech. Nikdy jsem si neuchcával z toho, že Torcida nebo Grobari mrdaj pyro na plochu, ale považuju to primárně za jejich problém. Nevím, proč by to mělo být u nás.
 • Zbrojovka Brno Gudas1913 05.05.2014, pondělí, 15:16 + 0 - 0
  divne clanek, nepochopil sem ho. z komara velbloud, a ted du na benzinku, pani ze me bude mit radost, nebudu totiz platit:-)
 • FC Baník Ostrava Kyby 05.05.2014, pondělí, 14:42 + 0 - 0
  Tento článek bych klidně podepsal. Čertužel všichni víme, že se to občas děje a že (obzvláště u některých klubů a některých výjezdů) je tomu těžko zabránit. Teda šlo by to, ale muselo by se chtít a muselo by chtít více než 5 lidí...
 • SK Slavia Praha HlucnyDivak:) 05.05.2014, pondělí, 14:15 + 4 - 0
  a k těm výlevům z opačného extrému. Web se jmenuje supporters tedy fanoušci. Nejmenuje se hooligans, nejmenuje se ultras, nejmenuje se fankulbáci. Proč? Protože má evidentně za cíl být pro všechny co mají rádi fotbal support celkově. Takže je pochopitelný, že jsem choděj chuligáni, kteří opravdu jsou schopni snad i onanovat nad rozbitým vlakem ale choděj jsem i ultrasáci pro něž je priorita pekelná atmosféra ne likvidace stadionu a dopravních prostředků ale tvořit chorea, pyroshow a hluk. A jasně zavítaj sem i ti, kteří to třeba aktivně netvoří ale zavítají do kotle přispět alespoň hlasem nebo se na to rádi podívají. Pro všechny ty skupiny je tento web ideálním místem, jak pokecat s jinou skupinou a zjistit jak jsme mezi ostatními vnímáni. Pokud vám to vadí, jsou weby hooligans.cz kam moc nechuligánů nechodí nebo tam nepřispívá, mě tam určitě teda nepotkáte. Tak se zdržujte tam a neurážejte ostatní za jiný názor. Protože opravdu zdaleka ne každý návštěvník tohoto webu slintá na chuligánama z jiných zemí. Mě prostě pyro na hřišti (ne na oválu, když je) nebo demolování cizího majetku cool nepřijde bez ohledu na to jestli to je Baník, Slavia, Sparta Ajax nebo Hajduk
 • FC Baník Ostrava holas 05.05.2014, pondělí, 14:07 + 0 - 0
  co chcete vlastne? zlegalizuje se pyro,bude legalni chuliganska liga,niceni vlaku/busu bude povoleno a hradit to bude klub,fotbal bude bez policejni buzerace? zakazane ovoce chutna nejlip :) a kdyby to tak vsechno bylo neztratilo by chuliganstvi vlastne svuj vyznam?
 • SK Slavia Praha HlucnyDivak:) 05.05.2014, pondělí, 14:06 + 0 - 0
  Souhlasím s článkem, rozhodně nám to nedělá dobrou reklamu. ale bohužel, vždycky se ve větší skupině lidí najde primitiv, který nic kreativního vymyslet neumí tak se realizuje demolicí. A takovéhle akce jsou pro něj supr příležitost se realizovat a zůstat anonymní tedy nepotrestán. Že se tyto nuly nabalují zrovna na úspěšný klub, o tom přece na Slavii víme svoje. Protože oni svůj neúspěšný život potřebují zamaskovat tím, že oni jsou přece mistří ve fotbale. Za to Sparta a ani její ultras prostě nemůžou. Bohužel my ostatní se pak musíme s tímto negativním poprat a dokazovat veřejnosti, že ten mediální obraz nejsme my. Ale zase na druhou stranu, fakt nás musí trápit co si o nás myslí vohnoutm, kterej doma honí nad Bleskem? Potřebujeme my ho na stadionu? Když už by tam dorazil, tak dřepne na tribunu, nacpe se hotdogem a párkrát počurákuje sudího a když se zvedne choreo tak ještě bude nadávat, že nevidí. Takže možná děkujme Blesku, že ty lidi straší a oni se nám pak neserou do kotle na nejlevnější místa.
 • SK Slavia Praha sešívka 05.05.2014, pondělí, 14:03 + 0 - 0
  Absolutní souhlas s blogem! Výborně sepsaný!
 • ŠK Slovan Bratislava shk377 05.05.2014, pondělí, 13:55 + 0 - 0
  Autor tohoto výplodu je u mňa jebko. Ďalej to čo tu čítam? Diskusia ako na Blesk.cz alebo Cas.sk..nonsens.. Snáď zraz fanklubákov..keď chce byť niekto ultras nech je, komu sa k tomu ľúbi chuligánstvo ok, tak nechápem čo tu riešite. Presne ako tu bolo pár krát spomenuté..keby zahadzal plochu, poničil ploty či vlaky PAOK, Partizan či neviem aký iný klub tak by ste si tu honili akí sú veľkí ultras, chuligáni a neviem čo všetko. Spartu neznášam ale za tento vyjazd ma u mna big like jak za počet, tak pyro či chuligánstvo.
 • FC Baník Ostrava Rocco 05.05.2014, pondělí, 13:17 + 0 - 0
  pilgrime kdybys nebyl takovej pacient tak by jsi věděl že tady nefandím nikomu a kluby si umyselně měnim ;) nikde jsem nepsal že tady fandím někomu ty tupa hlavo ;) a pro ostatní, jak už psali tady lidi kdyby to udělali někde v polsku rusku nebo jinde honite si u toho, grobari si dělali vatru na stadionu a ne jednu a vy jste byli z toho hotoví, tady někdo vystříká hasičak ve vlaku a dělate z toho "Proč 2" nikde jsem tady nepsal že hazeni pyrotechniky po trenerovi je fajn, pokud trener je fajn a fanoušci s ním mají nějaký ten kontakt a baví se tak je to blbost po něm hazet něco to je jasný, ale pyro na travniku mi nevadi, a ten menši bordel ve vlaku? a? tak se stalo noa? tohle se dělalo a dělat bude a kto říká že tohle tady nepatří tak je tady na sceně asi tak 2roky a neděla pro scenu nic. Tolik lidi ze stařších řad by vam mohlo vypravět kolik toho špatneho nadělala sparta banik nebo jiní vlak autobus nebo benzinky na lalu, lidi se timhle baví, a co tady melete česky fotbal pro fanoušky? co ma vlak s fotbalem? kdyby mlatili hrače tak neřeknu ani slovo ale vlak je vlak tak neřešte pitomosti lidi ;) a souhlas s Slavia Intellectuals
 • SK Slavia Praha Slavia Intellectuals 05.05.2014, pondělí, 13:00 + 1 - 0
  Bože uklidněte se. Jaká akce s odporem? Žádný z táborů tu nemá čisté svědomí v tom, že by bojoval každý zápas a na maximum, nic se nedotáhlo do konce proti Peltovi a svazu, tak tady zbytečně nemoralizujte. Radši na sobě víc makejme. To jako že jednou někdo zahází hřiště pyrem je jako důkaz čeho? 350 zápasů se tady odehraje bez jakýchkoli problémů, jeden zápas se něco semele a všichni se můžou posrat, že je všechno v prdeli a novináři zas, že je to důkaz že to s pyrem nejde. Mám pocit, že to spíš nikam neposune přístup tady moralizujících. Jsem rád, že to sparťani na zápase udělali, vlak mě nezajímá.
 • SK Slavia Praha SushiSKS 05.05.2014, pondělí, 12:58 + 1 - 0
  Pyro na hřišti (před zápasem) je přece boží !!! Níčení vlaku trochu primitivní ale tak to je problém ACS a ostatní by do toho mluvit neměli.Frajer co hodil tu dýmovnici je chuj ale on za to slušně zaplatí ... Jinak vcelku dobrá prezentace si myslím.
 • FK Teplice Klokly 05.05.2014, pondělí, 12:53 + 0 - 0
  Většina vlaků ČD vypadá úplně stejně i bez rozvášněnejch fandů, podle mě jsou v tom sparťani nevinně :)
 • 1.FC Slovácko johankarl 05.05.2014, pondělí, 12:50 + 0 - 0
  řekl bych,že je po ptákách a celou akci z odporem vůči svázákům si můžem naložit na vlečku a vyvést na kompost. Až mám pocit,že toto dělo právě proto, nemoralizuji konstatuji.Děkujeme sparťani.
 • bez klubu Pirlo 05.05.2014, pondělí, 12:47 + 0 - 0
  Rocco, ty seš opravdu vypatlanec, jakého člověk nepotkává každý den. Co názor, to úplná kokotina. K tématu, také jsem nikdy nepochopil, proč někdo na výjezdech ničí vlak/bus, krade na benzince a pak má ještě tu drzost vyřvávat "Český fotbal pro fanoušky". K legalizaci pyra samozřejmě nedojde, ale především proto, že pro ni nikdo nehne ani prstem. Samo se nikdy nic neudělá...
 • FC Baník Ostrava A1922 05.05.2014, pondělí, 12:41 + 0 - 0
  SOUHLAS!
 • SK Slavia Praha Slavia Intellectuals 05.05.2014, pondělí, 12:33 + 0 - 0
  Proč? 2: 30 let poté :-D Jedna věc je tu diskutovat o tom, jestli to není zbytečný nebo přes čáru - ok, budiž. Ale druhá věc je tu číst ty samé hysterické výlevy jako v diskusi na novinkách. To by sem patřit nemělo, protože pak se to úrovní neliší od zmiňované diskuse na novinkách nebo Sportu. Hysterický výkřiky o bezmozcích a neinteligentech jsou k ničemu, ať si o tom člověk myslí cokoli.
 • FC Baník Ostrava L. 8 05.05.2014, pondělí, 12:27 + 0 - 0
  Macura by prohlásil: "Nic jiného v hlavě, jen ničit a ničit a ničit!"
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 05.05.2014, pondělí, 12:23 + 0 - 0
  Cisarak! zvláštní mě připadalo že drtiva většina toho pyra kterou hází Grobári nebo Torcida padá na tu dráhu co mají kolem hřiště a kde to zas tak nevadí
 • bez klubu Amras 05.05.2014, pondělí, 12:22 + 0 - 0
  Já pořád nechápu o co všem jde a co si kolikrát zde na této stránce přečtu až se nestačím divit. Jak už tu níže někdo psal. Jak zahází pyro kdekoliv jinde na hřiště, či jen atletickou, každý z toho má dvojitý orgasmus. Jak zde udělá někdo podobného, tak každý moralizuje... Nějak si nemohu pomoci, ale měl jsem pořád pocit, že Sparťani chcou zápas předčasně ukončit... A takový malý detail. Nebuďte naivní, ale zde se nejbližších letech legalizování pyra nedočkáme...
 • 1.FC Slovácko eLucky 05.05.2014, pondělí, 12:19 + 3 - 0
  Pokud správně chápu určení této stránky, tak je to zaměření na fans scénu, především Česko-Slovenska, k fanouškovské scéně patří pyro, patří k tomu sem tam aj nějáka ta žduchačka, ale bojovat za "Český fotbal pro fanoušky" házením pyra na hřiště, ničením veřejného majetku - nejen vlaků, autobusů, ale i stadionů - je k smíchu pro Blesk, svaz apod. mrdky, kterým tímto nahráváme na další skandalizaci fanoušků a další a další represe, a k pláči pro ty, kteří se v tomto snaží bojovat. Ale určitě mi tu za chvilku někdo napíše, že su fanklubák a normál co žere párek a pije pivo na svojí sedačce;)
 • Dukla Praha Johny7 05.05.2014, pondělí, 12:17 + 2 - 1
  Naprostej souhlas s článkem... demence některých lidí nezná meze. Ničit vlak, házet pyro po vlastním trenérovi, lámat plot úplně k ničemu, když z toho pak nic není..(vběhnutí na hřiště)..? To jsem rád za náš skromej kotlík, kterej nic takovýho nedělá. Pyro není zločin, ale patří na tribunu. To je můj názor :-)
 • bez klubu pilgrim 05.05.2014, pondělí, 12:13 + 1 - 1
  rocco, a tobě přijde normální jeden měsíc fandit Litvínovu a druhý měsic Hodonínu? Ty jsi výstavní dement, chtěl bych se na chvíli dostat do tvé hlavy, tam musí být slušný bordel
 • FC Baník Ostrava Cisarak! 05.05.2014, pondělí, 12:13 + 0 - 0
  Hmm. Niceni vlaku zbytecne. Pyro na hristi v poradku, to se mi libi. Kdyby to udelala Torcidaa nebo Grobari, tak si u toho vyhonite. Vylamovani plotu bych chapal v pripade ze chteji Spartani jit na hriste a prekazi jim, takhle mozna zbytecne, aale ve finale se zas tak nestalo :-)
 • HC Oceláři Třinec Marduk18th 05.05.2014, pondělí, 12:11 + 0 - 0
  Já nevím, mi to přijde jako normální názor, na který nemůže člověk, který nemá v hlavě jen prázdno nic říct... Co má to, že někomu vadí, že někdo ničí vlak pronajatý klubem, pere pyro pro vlastních společného s dementníma normálama a fanklubáky?
 • HC Slavia Praha RedWhite 05.05.2014, pondělí, 12:05 + 0 - 0
  Mihal : Tobě to připadá normální zničit vlak? jo aha ty jsi z Ostravy co ? :)
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 05.05.2014, pondělí, 11:55 + 0 - 0
  S tím vlakem velký souhlas. Smradi si za celý ubohý život nevydělali ani na trabanta, ale ničit vlak, který jim nepatří to by jim šlo. Zajímalo by mě jestli, když tyto lidi přijdou domů (pokud nějaký vůbec mají) jestli taky začnou všechno rozkopávat a podobně...
 • FC Viktoria Plzeň Šavík 05.05.2014, pondělí, 11:54 + 3 - 0
  to je vono rocco.... všichni skáčou ze skály, tak du a udělám to taky...!!! Tobě fakt přijde normální ničit cizí majetek? Hodit dýmovnici po vlastnim trenérovi? Tohle řešim. Nebavíme se o pyru v hledišti, pořvávání na peltovena a další věci, který k fotbalu opravdu patří a v rámci možností se i za normální považovat dají, protože to tak prostě je. Ale tohle co tam někteří předvedli, to byla opravda ukázka vysoké inteligence, to se na mě opravdu nezlob.
 • FC Baník Ostrava Mihal 05.05.2014, pondělí, 11:49 + 2 - 6
  Tu stránku už fakt můžete přejmenovat na fancluby.cz Hnus co tu píše za čuráky :) Táhněte brečet mamině na klín a né na tůhle stránku :)Židi usmrkani !
 • 1.FC Slovácko Survival 05.05.2014, pondělí, 11:48 + 0 - 0
  Palec nahoru!
 • FC Baník Ostrava Rocco 05.05.2014, pondělí, 11:45 + 2 - 8
  nebreč tady ty bonzaku co tady zas pišou dementní normalove? tohle se všude děla, tohle se pořad dělalo a dnes je nova moda nad takovýma věcma brečet nebo co?? ještě napište do blesku kdo to byl ty vole, ano tohle je mentalita ultras, buďte radi aspoň za něco co se děje a že se tady nestřili jako v brazilii nebo jinde, myslím že tý lidi tam dělaji větší bordel jako nějaky hasičak ve vlaku nebo rozbity hajzl...
 • FC Slovan Liberec FCS 05.05.2014, pondělí, 08:41 + 2 - 1
  Souhlas
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
09.04.2021, pátek, 13:41 - Fafrnek
Nejsou nějaký přičmoudlí ti fa...
08.04.2021, čtvrtek, 12:59 - BF05
Tak tohle určitě patřilo k tom...
08.04.2021, čtvrtek, 07:58 - DD-Spartak
chudis: Tak to uz veru dlho. A...
07.04.2021, středa, 21:48 - chudis
DD-Spartak, od roku 2001, pres...
07.04.2021, středa, 11:52 - DD-Spartak
Od ktoreho roku uz nehrate v B...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace