o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Klobáskový poločas - podzim 2014 (11. díl)

Klobásový poločas úterý, 30.09.2014 17:30 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...
images/clanky/klobaskovy-polocas-podzim-2014-11-dil-6408.jpg

Lahošť - Bořislav
Na tento zápas 3. třídy okresní soutěže se vydávám s očekáváním, co LA city, jak místní Lahošť nazývají přinese. Fotbal byla typická nakopávaná, co taky čekat od nejnižší soutěže okresního přeboru. Mile potěšil však pán u stánku, který měl už poslední klobásku a tu si schovával pro sebe, zbytek již prodal během utkání, ale když zjistil, že jsem z Klobáskového poločasu (sám se o něm zmínil), tak jí obětoval v můj prospěch a musím uznat, že byla velká a grilována s láskou a měla nezaměnitelnou chuť a navíc jsem jí dostal zcela zdarma jako pozornost. Asi si mne tím pán chtěl uplatit, což nemusel, protože byla fakt výborná i tak.

CENA: ZDARMA (normálně 37 Kč) 
HODNOCENÍ: 9/10
AUTOR: LB

Boleslav - Teplice
Při výjezdu do Boleslavi jsem se vždy těšil na místní klobásku, co se ovšem odehrálo tento rok, to nemělo obdoby. Na stadionu zřejmě změnili dodavatele nebo obsluha neměla svůj den. Na stadion vcházím hladový po náročné cestě a tak mé kroky vedou okamžitě k občerstvení. Velká chyba, klobása byla absolutně bez chuti, jeden chleba a navíc absolutně studená, takže jsem jí po první kousnutí vyhodil.

CENA: 45,-
HODNOCENÍ: 2/10
AUTOR: LB

SK Dubí - Modlany B
Na zápas do města prostituce jsem se vydal z důvodu, že jsem zde odehrál kdysi jako starší žák čas od času pár zápasů. Procházím areál a nestačím se divit, jako by se zde zastavil čas. Druhé hřiště, které kdysi bylo používáno jako tréninkové je zarostlé trávou a parkují na něm auta. Celkově areál je v dosti neudržovaném a zanedbaném stavu. V místní hospodě jsem si objednal klobásu, která mi spíše připomínala párek, byla malá, ale chuťově dobrá.

CENA: 35,-
HODNOCENÍ: 6/10
AUTOR: LB

Chomutov - Třebíč
Na zápase Pirátů jsem byl naposledy minulou sezónu, kdy ještě hráli extraligu a tak jsem si řekl, že je na čase se podívat na úroveň 1. ligy. Zápas byl pěkný, plný branek. Velkým zklamáním pro mne je vždy úroveň fandění na hokejových utkáních, což se ani v tomto zápase nezměnilo. Pozitivem je klobása, která zasytila a měla jemně pikantní chuť.

CENA: 50,-
HODNOCENÍ: 7,5/10
AUTOR: LB

Krupka - Litoměřice
Místní stadion a tým mám v oblibě. Stadion ve mne vždy zanechá ten krásný dojem nezkaženosti moderním fotbalem. Za tento tým jsem navíc odehrál většinu své hráčské kariéry, takže mne zde pojí i srdce. Krupka se posunula strašně kupředu, co se stadionu i týmu týče a momentálně hraje divizi. Klobása zde ovšem byla zklamání, protože odpadl dodavatel, který prý onemocněl a tak museli pořadatelé vymyslet na poslední chvíli provizorní řešení a tak to i dopadlo. Limonáda rozlejvaná z petky, klobása dělaná ve vodě.

CENA: 40,-
HODNOCENÍ: 5/10
AUTOR: LB

FC Hohenberg/Schirnding - TuS Töpen
Domácí jsou v "9.lize" beznadějně poslední a v 10.kolech nedokázali získat ani bod. Tento zápas nebyl výjimkou, hostům podlehli po úsměvných gólech 1:4. Utkání přihlíželo cca 60 diváků, minimálně třetina přijela z Töpenu. Klobásky v tomto hraničním městečku neměli pouze párky za 2 Eura a ty těžko srovnávat s klobáskami. Foto zde.

TJ Jiskra Hazlov "B" - Jiskra SU Hranice
Okresní přebor je v plném proudu a já se v neděli 28.9.2014 vydávám do Hazlova, kde místní béčko přivátalo tým Hranic. Na zápas si našlo cestu 60 fanoušků. Zápas řídí rozhodčí pocházející z Hazlova s jmenem Miroslav Buzna. Hráči Hranic v tomto zápase vidí 3 červené karty a dohrávají zápas v 8 lidech. V 75 minutě vbíhá na hrací plochu fanda z Hranic, o kterého se postarala místní pořadatelská služba. Prostě regionální derby, jak mý být. Hazlov vyhrává 3:1. Klobása ze zvěřiny za 45 korun, k tomu kozí ruhy, okurka, čerstvý chleba. Místní klobásce uděluji 7/10. Foto ze zápasu zde.

DATUM: 28.9.2014
CENA: 45 ,-
HODNOCENÍ: 7/10 
AUTOR: Groundhopping_vitajanda

Baník Habartov - Sokol Dolní Žandov
Zápas 1.B třídy na stadionu s novou tribunkou a přírodními "ochozy" sledovalo zhruba 80 diváků, vstupné bylo 20,-Kč. Vyrovnaný a poklidný mač vyhráli domácí 2:1 gólem z penalty. Fotky zde. Klobáska zklamala, ve výrobně ji úplně zapomněli ochutit. Nezachránila to ani šťavnatost a příprava na dřevěném uhlí.

Datum: 28.09.2014
Cena: 35,-
Hodnocení: 3/10
Autor: Conspi

SG Dynamo Dresden - Chemnitzer FC
Během 3 týdnů navštěvuji druhé východoněmecké derby, tentokrát mezi Dresdenem a Chemnitzem. Zápas je vyprodán na 20 hodin, sektor hostů za 3 dny, takže sehnat lístky nebylo lehké. Domácí si připravují choreo z kartonů, hosté zase z modrých a žlutých nafukovacích pytlů. Domácí vítězí po chybě golmana z 87. minuty 1:0 a posouvají se na první příčku, Chemnitz padá až na 4.
První klobásu (na obrázku) kupuji již před stadionem za klasických 2,5€. Chuťově byla stejná, jako většina německých bílých klobás, které mě nikdy nezklamou. Malinké mínus za tvrdší bagetu a velikost. Druhou kupuji o přestávku za stejnou cenu, klobása byla ale lehce připálená, což nevadí a houska byla tentokrát měkká.

DATUM: 27.9.2014
CENA: 2,5€
HODNOCENÍ: 9/10
AUTOR: KP

FK Jablonec - Dynamo České Budějovice
Utkání se hrálo od začátku na jednu branku. Hosté jsou vyloučeni hned z kraje zápasu a celou dobu se brání. Domácí buší, ale konec je 0:0, za co jsou hosté rozhodně velice rádi. Klobása byla chuťově výborná. Na zasycení by bylo ale potřeba o 4 kousnutí více, což je vlastně jediným nedostatkem klobásy. Chleba, kečupu a hořčice kolik chceš.

DATUM: 20.9.2014
CENA: 40,-
HODNOCENÍ: 9/10
AUTOR: KP

FC Viktora Plzeň "U21" - 1.FK Příbram "U21" 
V pondělí 29.9.2014 se vydávám ochutnat klobásku do Plzně, kde je na programu juniorská liga. Viktorka přivítala v čele s Pavlem Horváthem tým z Příbrami a tento zápas prohrává 1:0. Klobáska pikant za 45 korunek, neomezená množství chleba a kořčice se rovná 6,5 bodů. Více fotek zde.

DATUM: 29.9.2014
CENA:45 ,-
HODNOCENÍ: 6,5/10
AUTOR: Groundhopping_vitajanda

Litvínov - Zlín
Vzhledem k tomu, že v Litvínově je toho na výběr skutečně hodně a kolega posledně popsal jednu z nejlepších klobásek v lize, nevolím tedy tu samou a mou oblíbenou, ale jinou. Ta je chuťově také dobrá, chleba k ní kolik člověk chce, ovšem vyhlášenou klobásu z Litvínova v bagetě to předčit samozřejmě nemůže.

CENA: 50,-
HODNOCENÍ: 8,5/10
AUTOR: LB

Osek - Libotenice
Klobáska v Oseku asi nikdy nezklame a to ani pokud se změní dodavatel. Chleba tu vždy člověk dostane kolik chce a navíc zde mají i pro mne oblíbenější kremžskou hořčici a po každém zápase následuje afterpárty  

CENA: 40,-
HODNOCENÍ: 8/10
AUTOR: LB

Liberec- FKMB
V neděli vyjíždíme do nedalekého Liberce. V sektoru se nás schází asi 50 a fandění je docela na dobré úrovni. Zápas s mnoha šancemi na obou stranách končí remízou 0:0, i tak zápas musel bavit. O poločase si dávám klobásu z trouby za 45,- ,která byla chutově velice dobrá, ale na můj vkus až moc horká, každé sousto jsem musel foukat. Velké mínus je ovšem za pečivo, u kterého by mě zajímalo datum spotřeby a které také na tácku zůstává.

Datum:28.9.2014
Klobása: 7/10
Cena: 45,-
Autor: Kostič

TJ Sokol Plzeň-Letná "B" vs. SK Slavia Plzeň
V neděli 28..9..2014 se hrálo 6.kolo městské soutěže Plzeň-město. Malé plzeňské derby mezi TJ Sokol Plzeň-Letná "B" vs. SK Slavia Plzeň se začalo hrát s 15 minutovým zpožděním, kvůli čekání na rozhodčí a hráče. Po 20.minutách si soupeři dali málem do držky kvůli ostřejší hře ze strany letenských hráčů. Ačkoliv byla Letná favoritem, nakonec nastoupila pouze se 6 hráči základu a doplněna o 6 hráčů z nouze z Ačka, kteří měli v nohách už své utkání. Utkání, kdy v 83.minutě ještě Slavia vedla 1:3, skončilo nakonec 3:3. Po penaltách se radovala plzeňská Slavia z 2b. Víc fotografií ZDE.

Vstupné 0 Kč.
Cena klobásy 35 Kč.
Klobása výborná, vařená na grilu, nemastná, výborně propečená. Takovou bych si dokázal představit na prvoligových stadionech. Čerstvě nastrouhaný křen. Malé mínus za hořčici, které bylo méně. Pečivo čerstvé. Dost mě překvapilo, že jsem si mohl vzít klobásku na hřiště z hospody jak s talířem, příborem i ošatkou. Hodnocení: 8/10! 
Utkání navštívilo odhadem 60 diváků.
Groundhopping Cory

A jako bonus jsme si pro první členy vyrobili trička, zatím jde o první várku a nebudou volně k dostání.

Autor: PM & lb

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 01.10.2014, středa, 19:25 + 0 - 0
  Upravte popisek u poslední klobásky. Má ta být TJ Sokol Plzeň-Letná "B" vs. SK Slavia Plzeň
 • bez klubu leprikon 01.10.2014, středa, 18:25 + 0 - 0
  Stuart: V Polsku na benzínkách mají fant neskutečné hotdogy, ty, o kterých mluvíš. A ještě je mají v takovém "jiném" rohlíku křupavém, je to pastva pro žaludek.
 • bez klubu ultraboy 01.10.2014, středa, 17:52 + 0 - 0
  Stuart: Je vidět, že já naopak na výjezdy cestuji autem často, protože jsem několikrát narazil na hotdogy a klobásy na benzínkách :)
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 01.10.2014, středa, 16:49 + 0 - 0
  Stuart: Až budeš zase někdy cestovat autem, tak v ČR doporučuju LukOil benzínky. Klobásy vícero druhů a velikostí za solidní peníz. ;-)
 • SK Slavia Praha zajda1892 01.10.2014, středa, 16:43 + 0 - 0
  Já klobásám zrovna moc neholduji, ale Klobáskový poločas si přečtu vždy moc rád. Mrzí mě ale chyby v textech od jednotlivých autorů, v každém díle se vždy najde několik překlepů, hrubých chyb atd. Přitom by jen stačilo text před publikací rychle zkontrolovat.
 • bez klubu Hipogrif 01.10.2014, středa, 14:06 + 0 - 0
  ANo v MB mají super klobásy. V sektoru hostů jsem ji ji mohl vzít do ruky přes plot přímo z grilu a to na Jirku Lálu :D velké mínus je, že byla bez chleba a příloh.... ale chutnala skvěle
 • FC Baník Ostrava Stuart 01.10.2014, středa, 10:57 + 0 - 0
  Dobrou klobásu jsem teď měl v sektoru hostů na zápase Zaglebie Lubin-GKS Katowice. Grilovaná, chuťově výborná, nenarazil jsem snad na žádnou chrupavku. Servírovali ji jako "hotdog" v sezamové bagetě politou porcí hořčice a kečupu. Akorát jsem si spálil hubu, bo byla příliš horká Hodnocení 8/10 Cestou na zápas jsme si na benzince dávali, na zaplnění žaludku, párek v rohlíku. U nás jsem se s tím zatím ještě nesetkal (přece jenom cestuju hlavně vlakem), ale na výběr bylo snad ze šesti druhů párků (klasický, se sýrem, s chilli atd.). Taky super věc :-) Bohužel bez fotek :-/
 • bez klubu Cestovatel 30.09.2014, úterý, 19:20 + 1 - 0
  V MB je nejlepší klobása opravdu tam, kde zmiňuje Kostič. Za ty roky jsem ji v MB měl asi na čtyřech prodejních místech a nejhorší byla u stánku, který je u protější tribuny. Obsluhovaly tam čtyři holky, věkový průměr byl tak 16 let. Klobása měla sice dobré rozměry, ale měla dost chrupavek a byla skoro studená, takže jsem ji nedojedl. To bylo asi před rokem, rokem a půl. Ale ta v té hospodě, tu mohu doporučit. A navíc je opravdu velká.
 • FK Mladá Boleslav Kostič 30.09.2014, úterý, 19:06 + 1 - 0
  Lukáši, u nás v MB si klobásu kupuju jen v té hospodě na začátku stadionu, tam je xl a tuším za 40,- a skvělá, velká...pravý opak těhlech stánkových, které jsem u nás raději nezkoušel :/
clbannerVidea

Naše srdce hoří láskou k městu


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
439
2.
1.FC Slovácko champyon
427
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
413
4.
bez klubu Majkl1911
357
5.
bez klubu Son of Moravia
340
6.
FC Baník Ostrava mara1922
338
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
329
8.
Slezský FC Opava lamich2
324
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
323
10.
bez klubu Cestovatel
321
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
180
3.
1.FC Slovácko champyon
144
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
144
5.
1.FC Slovácko FanaticBoy
143
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
139
7.
MŠK Žilina Nordic Division
138
8.
FC Baník Ostrava mario72
135
9.
bez klubu Cestovatel
120
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
116
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když se slaví 40. narozeniny... 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny...


BLOG: Derby o Sudety s pocho... 02.07.2020, čtvrtek, 12:16

BLOG: Derby o Sudety s pocho...


Pusťte fanoušky na fotbal, a... 08.06.2020, pondělí, 13:45

Pusťte fanoušky na fotbal, a...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Policajná demencia na sliezskom derby včera, 23:14

Policajná demencia na sliezskom derby


Pravda o fotografii páru je ještě smutnější... včera, 20:47

Pravda o fotografii páru je ještě smutnější...


PREVIEW: Tribuna Sever dbá na bezpečnost včera, 16:56

PREVIEW: Tribuna Sever dbá na bezpečnost

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Policajná demencia na sliezskom derby včera, 23:14

Policajná demencia na sliezskom derby


Pravda o fotografii páru je ještě smutnější... včera, 20:47

Pravda o fotografii páru je ještě smutnější...


PREVIEW: Tribuna Sever dbá na bezpečnost včera, 16:56

PREVIEW: Tribuna Sever dbá na bezpečnost

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Neskutečné! Fanoušci Bayernu... 09.09.2020, středa, 22:08

Neskutečné! Fanoušci Bayernu...


Derby bez atmosféry, Plzeň v... 21.08.2020, pátek, 15:40

Derby bez atmosféry, Plzeň v...


Brněnská vakcína, zabavená v... 13.09.2020, neděle, 21:19

Brněnská vakcína, zabavená v...

Komentáře
včera, 23:43 - bukanerosrayo
A to si človek myslí, že slove...
včera, 14:59 - Oskar
Super!! je dobré vědět i vidět...
17.09.2020, čtvrtek, 13:55 - Kyby
Moc pěkné!!! Jebat RedBull...
16.09.2020, středa, 15:52 - Rst
sorry https://www.idnes.cz/fo...
16.09.2020, středa, 15:51 - Rst
https://www.idnes.cz/fotbal/do...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace