o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Klobásový poločas - jaro 2015 (18. díl)

Klobásový poločas úterý, 7. 4. 2015 11:35 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...
images/clanky/klobasovy-polocas-jaro-2015-18-dil-6844.jpg

FK Dukla Praha - FC Viktoria Plzeň
V neděli mířím na Julisku na další kolo Synot ligy, kde se představily týmy Dukla Praha a Viktoria Plzeň. Stadion se pozvolna plní a oficiální návštěva zní přes 5 tisíc fanoušků (realita je ale jinde). Hosté vyhrávají 3:2 gólem z 90. minuty. Domácí fanoušci se prezentují choreografií a po skončení utkání dýmovnicí, po které jsou dva fanatici vyvedeni ze sektoru. Hosté se prezentují pouze fanděním a výživnou červenou dýmovnicí. Před zápasem ochutnávám klobásku, která stojí 50 korunek, chuťově lepší průměr - nenadchne ani neurazí, velikost super. Škoda jednoho krajíce chleba, známka mohla být vyšší. 7/10.

Datum: 15.3.2015
Hodnocení: 7/10
Cena: 50,-
Autor: Groundhopping RM

FC Cheb - SV Poppenreuth 
Na Agru změna dodavatele klobás! To se musí využít...a tak krásnou slunečnou sobotu volím přátelské utkání v rámci zimního poharu mezi FC Cheb a týmu SV Poppenreuth. Domácí Agro utrpělo porážku 6:2. Klobás za 45 korun, pouze jeden krajíc chleba. Klobáska celkem výrazné chuti, bohužel škoda, že byla ohřáta pouze ve vodě a ne na grilu. I tak bych hodnotil dnešní klobásu lépe než je na Agru zvykem a uděluji 7 bodíků. Více fotek zde.

Datum: 8.3.2015
Hodnocení: 7/10 
Cena: 45 ,-
Autor: Groundhopping_vitajanda

FK Hvězda Cheb - FC Zličín
V sobotu 14.3. se vydávám na utkání do Františkových Lázních, kde je na programu druhé jarní kolo divize A. Terén na stadionu Lokomotiva, kde obvykle hraje své domácí utkání právě Hvězda je pro tento zápas nepřizpůsobiví a proto dnes musí své utkání odehrát právě v azylu ve Františkových Lázních. Utkání přihlíží 100 diváku v tom 3 hosté a zrhuba 15 fanoušků Chebu za vlajkou "Eger4ever". V místní hospodě dostávám slušně vypadající klobásku za 50. Bohužel zdání klame. Klobása syrová, nedovařená a polovinu klobásy ani nedojídám. Plus jsou 3 krajíce chleba. Dnes nemůžu udělit lepší známku jak 1,5.

Datum: 14.3.2015
Hodnocení: 1,5/10
Cena: 50 ,-
Autor: Groundhopping_vitajanda

HC Slavia - HC Olomouc
O přestávce hokejového utkání Slavia - Olomouc samozřejmě hledáme nějaké občerstvení. Přímo v hale jsou dva menší bufety s klasickou nabídkou, tenké párky, pivo, limo, tyčinky, brambůrky…Jdeme ven na klobásku. Stojí 45,- a na výběr je klasická, bílá – vídeňská, hovězí a papriková. Volím tu bílou, chleba dostanu kolik chci, kečupu a hořčice taktéž. Je výborná. Bílá klobása mne ještě nikdy nezklamala. Report z utkání zde.

Datum: 13.3.2015
Hodnocení: 7/10
Cena: 45,-
Autor: dalibor.durcak

HC Hradec Králové - HC Sparta Praha
Po fotbalovém zápase, kde jsem se nestihl občerstvit, jsem vyrazil na play off hokeje. O první přestávce jsem byl bez šance, jelikož byli fronty až do aleluja. Vyrazil jsem tedy před koncem druhé třetiny a už se na mne usmálo štěstí. Za klobásku jsem zaplatil 50 korun, byla celkem studená, hodně mastná to mě doslova vytočilo. Špatnou teplotu klobásy nezachránila ani hořčice s kečupem a kyselá okurka, a tak jsem byl celkem zklamán a hodnotím 4,5 z 10.

Datum: 15.3. 2015
Hodnocení: 4,5/10 
Cena: 50 kč
Autor: Kuksič

SK ZČE Plzeň - FK Holýšov 
Do sobotního, v celku mrazivého dopoledne, se vydávám nevyspalý a ještě decentně přiožralý na souboj prvního s pátým týmem tabulky krajského přeboru. Pro mě nepochopitelně hraje Dynamo své domácí zápasy pokaždé v sobotu dopoledne a tato skutečnost je vidět i na "domácích" domorodcích, kterých se schází maximálně po 60 kusech. Ač počasí není moc přívětivé, rychle se probouzím a střízlivím. Naštěstí hospůdka jede v plném proudu a tak si dávám pivko na spravení. Jelikož první celek tabulky v prvním jarním kole nesmyslně zaváhal na půdě posledních Horažďovic, těším se na pořádnou jízdu. Brzy jsem však velmi zklamán. V počasí ideálním na fotbal se domácí na hřišti motají bez většího zápalu a chuti a tak jsem svědkem ne příliš povedeného mače. Korunku tomu všemu dávají tři pánové oděni v černém, kteří předchozí večer měli natuty divočejší než já. Dynamo prohrává zaslouženě po penaltách a i druhý jarní zápas neboduje plnotučně. Na klobásku jsem se velice těšil, nejenže se mastný pořádně hodí, ale také proto, že na podzim byla fantastická. Bohužel sobotní mě proti loňské zklamala. Ač zasytila, na můj vkus byla až moc připálená a vůbec nebyla pikantní. Pikantní by měla být každá klobáska, alespoň trošku. Plus ale dávám za super obsluhu, čerstvý chleba a správnou porci hořčice. 

DATUM: 14.3.2015 
CENA: 45,- 
HODNOCENÍ: 6,5/10 
AUTOR: Kylda13

FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha 
Jak s oblibou říkám jdu "do práce", tak tentokrát jsem povolán na službu již ve středu. Ještě že mě tahle práce baví. 18.3 je na programu duel Plzeň - Slavia a tam nesmím chybět. Slušná kulisa, super atmosféra, jen klobáse v Plzni prostě nemůžu přijít tak nak víc na chuť. Pro tento duel volím klobásu pikant, hořčice a kečupu neomezeně, 3 krajíce chleba, pivo teplý jak chcanky. Klobása za 50 korun mě zasytila, splnila tak svůj účel a uděluji rovných 6 bodů.

Datum: 18.3. 2015
Hodnocení: 6/10 
Cena: 50 kč
Autor: Groundhopping_vitajanda

Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava
V páteční večer hrál ve středočeské Mladé Boleslavi hrdý slezský klub z Bazalů. Krom 208 chacharů byla na stadioně i má maličkost a byl by hřích nevyzkoušet místní gastronomickou nabídku. 
Alespoň za sebe musím konstatovat, že snad poprvé, co jezdím do Boleslavi s Baníkem, tak se jim wurst povedl. 
Měl jsem ji středně propečenou, pěkně křupavou, lehce paprikovou. K tomu nezbytný krajíc chleba a milá, blonďatá obsluha nezapomněla dát ani dostatek hořčice. Takže u mě dobrý, dávám 8/10 
Ale do TOP 3 mých klobáskových favoritů to nemá. Aby byla úplně šmrnc, tak tomu něco chybělo. Tudíž českou, fotbalovou, fanouškovskou gastronomickou tradici z Julisky, Hradce Králové a ze Žižkova zatím nic neohrozilo.

Datum: 21.3.2015
Hodnocení: 8/10
Cena: 45,-
Autor: Trevor20

FC Marianské Lázně - FK Hvězda Cheb 
V Chebu už slovo výhra neznáme. V Mariánských Lázních se dnes hraje o šest bodů a o případný sestup. Zápas jara pro oba manšafty. Na zápas si našlo cestu přiblyžně 180 fanoušků, z toho 15 kusů z Chebu za vlajkou "Egerland". Tento divizní zápas končí lépe pro domácí, kteří vyhrávají toto utkání díky brance v 86. minutě 1-0. Klobása za 35 korun, pouze jeden krajíc chleba a dnes jen hořčice. Klobása byla zlehka připálená a celkově mne klobása svou chutí neoslovila, jelikož v ní bylo na můj vkus velké množství chrupavek. 

Datum: 21.3.2015
Hodnocení: 5/10
Cena:35,-
Autor: Groundhopping_vitajanda

FC Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové
Díky notné dávce alkoholu si už nepamatuji, zda byla cena 45 nebo 50 vočí, ale každopádně rozhodně jedna z nejlepších klobásek, na kterou jsem narazil během cestování po ligových stáncích. Dělo slušného průměru, lehce pikantní, optimální teplota, takže 7,5 z 10. Body dolů za páteční chleba a hořčici od naproti z Lídlu. Celkově převládaly pozitivní pocity.

Datum: 21.3. 2015
Hodnocení: 7,5/10
Cena: 45-50 kč
Autor: Lukas22

FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov
V neděli dopoledne navštěvuji zápas Fotbalové národní ligy FK Viktoria Žižkov - FK Baník Sokolov, ve kterém mohlo 1156 platících diváků vidět celkem 6 branek. Pro mě však byl fotbal jen záminka. Můj cíl byl jasný, po celé fotbalové scéně vyhlášený stánek s klobáskami, kam jsem zamířil ihned po zakoupení vstupenky. V nabídce byla klobása papriková, bavorská a cigáro do bagety. Já zvolil první možnost a nelituji. Úžasná chuť, dobře propečená, ogrilovaná, tak akorát mastná a lehce pikantní. K dispozici hořčice, křen a chléb dle libosti. Nejlepší nedělní snídaně, kterou jsem za poslední dobu měl. Posilněn touto lahůdkou jsem sledoval vítězství domácích 4:2. 

Datum: 22.3.2015
Hodnocení: 9,5/10
Cena: 45,-
Autor: JC

FK Baník Sokolov - FC Fastav Zlín
V sobotu dopoledne je na programu další kolo druhé nejvyšší ligy - FNL. Sokolovský Baník přivítal ve výborně formě hrající Zlín. Hosté vyhrávají 2-0 a zápasu přihlíží 720 lidí. V prvním poločase ochutnávám bavorskou klobásu, která byla výborná. Chutná, propečená, teplá, hořčice dostatek a na požádání i kečup či křen. 7,5/10. Jelikož mám hlad, stihnu v druhém poločase i druhou klobásu - klasik. Ta už tak dobrá jako bavorská nebyla. Chuťově nic moc, propečená dobře, ale.... něco tomu chybělo. 5,5/10.

Datum: 28.3.2015
Bavorská klobása: 7,5/10 
Klasik klobása: 5,5/10
Cena: 38,- bavorská, 45,- klasik
Autor: Groundhopping RM

Rozlučka Davida Jarolíma
Z Mladé Boleslavi jsme se jeli podívat na rozlučku Davida Jarolíma, která se konala na stadionu HSV. Hrálo se v klidném, tréninkovém tempu a výběr Davida porazil bývalé hvězdy Hamburgu 7:5. O poločase si dávám klasický bratwurst a byl opravdu skvělý.

Datum: 28.3.2015
Cena: 3€
Hodnocení: 9/10
Autor: Kostič

Wismut Gera - FSV Martinroda
Domácí klub z téměř stotisícového města, jenž v minulosti odehrál 6. sezon v nejvyšší východoněmecké DDR Oberlize, nyní živoří pouze v Duryňské lize (6.liga). Nepřekvapilo tak že se klub přesunul na malé předměstské hřiště a největší stadion ve městě pro 16000 diváků opustil. Na utkání si našlo cestu pouze dvě stovky lidí. Sympaticky působil kotel 30-40 dobře fandících osob. Bratwurst - německá klasika... Fotky zde. Video zde.

Datum:04.04.2015
Cena: 1,80 Eur
Známka: 6/10
Autor: Conspi

HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno
Po dlouhé době jsem se konečně dostat do Litvínova na hokej, na vyhlášený Maxi HotDog jsem se dlouho těšil a musím říct, že to stálo za to. Na klobásku sice byla dlouhá fronta, ale to se dalo na rozhodujícím zápase čekat. Klobáska teplá, dobře dochucená, není co vytknout, takže 9,5 bodů z 10ti. Doporučuju všem.

Datum: 3.4. 2015
Cena: 65 kč
Hodnocení 9,5/10
Autor: pm

Fk Baník Most 1909 - FK Ústí nad Labem
Po večerním zápase Sparty v Jablonci se ještě na otočku stavím v práci a poté na poslední chvíli vyrážím do Mostu na derby. Začátek jsem stihl tak akorát a tak jsem se odměnil klobáskou, klobáska nebyla špatná, ale nějak extra neohromila, navíc jen jeden chleba, takže 7/10.

Datum: 15.03.2015
Cena: 45 kč
Hodnocení: 7/10
Autor: pm

FK Kolín - Fk Baník Most 1909
Z Mostu jedeme do Kolína na duel, od kterého každý očekává výhru. V sekotu hostí se objevilo asi 30 lidí a gril byl hned vedle. Obsluha byla v pohodě a obsluhovala přes okýnko v kleci. Zajímavá byla akce na bilé klobásky, kde 4 stály 30kč a 6 bylo za 60kč :) Bohužel jsem si musel plnotučnou hořčici vybojovat, bylo jí prý už málo a bílé klobásky byly nedodělané, sice kvůli náporu lidí v sekotru hostí, ale i tak se to na hodnocení musí projevit.

Datum: 5.4. 2015
Cena: červená - 45 kč, bílá 30kč
Hodnocení: červená 6/10, bílá 6/10
Autor: pm

Autor: dd & pm

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Viktoria Žižkov Johny 2. 6. 2015, úterý, 14:55 + 0 - 0
  Je fakt, že klobáska je pod vysílačem na žižkaperku jedinou jistotou co kdy byla a snad i nadále bude.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 11. 4. 2015, sobota, 22:38 + 0 - 0
  Kostic:toz vitaj mezi chlapama:)
 • FK Mladá Boleslav Kostič 11. 4. 2015, sobota, 20:28 + 0 - 0
  Mat1922: Já ji snědl :D sice těžko ale snědl :D a taky sem měl ambice na dvě :D :D
 • FC Baník Ostrava Mat1922 11. 4. 2015, sobota, 11:26 + 0 - 0
  Jasny,takze to clovek musi ochutnat.Dve bych urcite zvladl v pohode,proto se divim ze dva z vas ji nesnedli:)
 • FK Mladá Boleslav Kostič 10. 4. 2015, pátek, 21:49 + 1 - 0
  V Litvínově jsem ji měl jednou a byla fakt neskutečná, když byla bageta větší než klobása, borec nakrájel kousek jiné klobásky aby to doplnil. Já ji jedl 15 minut a v půlce sem nemohl, opravdu jsem byl plný! :D byla skvělá, za ty peníze neskutečná :) gastroporno jak svin :D
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 10. 4. 2015, pátek, 15:50 + 0 - 0
  všude Slavie: Ještě nějaké koření, pokud chceš. Jinak tím, že jsi jí nikdy nesnědl bych se nechlubil.
 • SK Slavia Praha všude Slavie 10. 4. 2015, pátek, 10:11 + 0 - 0
  Mat1922:dává se k ní čerstvá zelenina a celkově to je nepopsatelný to člověk musí zažít ! :D...jinak co vím tak kromě hokejového zápasu se koupit nedá.(nikdy se mě nepodařila sníst celá.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 9. 4. 2015, čtvrtek, 23:40 + 0 - 0
  Klobáska z Litvínova je prostě nejlepší co jsem papal. Docela se divím, že to nikdo ještě neokopíroval, nebo jen o tom nevím?
 • FC Baník Ostrava Mat1922 9. 4. 2015, čtvrtek, 16:47 + 0 - 0
  Mohl by nejaky gurman napsat v cem je ta Litvinovska klobasa tak specificka?Jestli je k ni podavana nejaka dobra salsa,dip..proste omacka. Nebo jestli se k ni dava cerstva ochucena zelenina,proste cim je tak vyjimecna.A jestli nekdo vi,z jakeho masa je klobaska vyrobena.Clovek ma fakt chut otocit klickem u auta a pro par kousku si na otocku zajet.A jeste jeden dotaz,da se koupit i mimo stadion ve meste,nebo jen pri hokeji.Dik.
 • FK Mladá Boleslav Steven8 9. 4. 2015, čtvrtek, 13:18 + 0 - 0
  Parádní článek, radost číst takovou beletrii :D Litvínov vypadá fakt bezkonkurenčně, musím co nejdřív zkusit.
 • FC Baník Ostrava Harry79 9. 4. 2015, čtvrtek, 13:15 + 0 - 0
  To tričko Klobáskový poločas je "drsné" :-)
 • HC Sparta Praha jekill28 9. 4. 2015, čtvrtek, 12:00 + 0 - 0
  Ta Litvínovská klobása je fakt luxusní,v tomhle případě platí,že hokej je jen zámínka a jezdí se tam na Klobásu :D :D :D za to u nás na hokeji stojí občerstvení za hovno :(
 • FK Mladá Boleslav Kostič 8. 4. 2015, středa, 19:15 + 0 - 0
  Samot3: hihi :D :D
 • FC Vysočina Jihlava SAMOT3 8. 4. 2015, středa, 16:09 + 0 - 0
  Kostič: Tobě příště donesu do sektoru jeden z těch lepších kousků, abys neřekl že jsem špatnej hostitel :D :D
 • FK Mladá Boleslav Kostič 8. 4. 2015, středa, 14:09 + 0 - 0
  Samot3: Domácí i hosté by měli mít přece stejné podmínky u všeho ;D :D každopádně to tak je i u nás, že hosté ji asi mají nic moc...jinak Torino, to ještě netuším :)
 • FC Vysočina Jihlava SAMOT3 8. 4. 2015, středa, 11:52 + 0 - 0
  Hoši v Jihlavě musíte vědět kam na klobásku zajít...sektor pro hosty je za trest co se klobás týče, ale jinak od horších až po uplnej luxus :-) Ps. přece hostům nebudeme servírovat lepší než pro domácí :-)
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 7. 4. 2015, úterý, 18:08 + 0 - 0
  Kostič :o), klobásku žvýkat ano ;o), ale že by jsi se vyžvýkl, zda dojedeš do toho Brna s Bolkou ;o), to ne :o) !!!
 • FK Pardubice Tesla1312 7. 4. 2015, úterý, 16:35 + 0 - 0
  z*
 • FK Pardubice Tesla1312 7. 4. 2015, úterý, 16:30 + 1 - 0
  Pravda oproti zápasu s námi. kdy se klobása nedala ani dojíst pivo dopít Kolin polepšil o 100%. A bílé klobásky s první várky byly opravdu dobré (druhá várka byla nedodělaná)
 • FC Viktoria Plzeň syckey 7. 4. 2015, úterý, 15:26 + 0 - 0
  Tomas-Budweis: Souhlasim. Měl jsem jí tam minulej rok a byla hnusná, vařená ve vodě a k tomu asi tak dva týdny starej chleba.
 • FC Viktoria Plzeň syckey 7. 4. 2015, úterý, 15:23 + 0 - 0
  Já měl teď nedavno u nás v Plzni klobásku a musim říct, že mi mile překvapila. Masitá, šťavnatá, žádný chrupavky nebo tvrdá šlupka. Kdyby byla o něco teplejší a v zásobnících bylo víc hořčice, tak bych neměl co vytknout... Jinak Litvínov je očividně fakt někde jinde. Škoda, že tohle neni i někde v lize na fotbale. :-)
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 7. 4. 2015, úterý, 15:14 + 0 - 0
  Člověk, co dá v Jihlavě s klidem 7,5, sežere i hovno a bude mu chutnat! RESPEKT!
 • Zbrojovka Brno Cenda 7. 4. 2015, úterý, 14:52 + 0 - 0
  Kua Litvajz tak to je vejska panecku. Myslim, ze jsem prohloupil, ze jsem nejel ani na jedno semifinále. Ale nikdo nerekl ani pul slova o tom, ze tam mají takovou bastu. Ty brat-wursty v Deutschladu to nema chybu
 • SK Slavia Praha sks96 7. 4. 2015, úterý, 13:29 + 0 - 0
  ty blaho ja se snad pojedu podivat na finale do Litvinova. Ne kvuli hokeji ale tomu hotdogu. Kazdej mu dava skoro plnej pocet. To uz neco znamena ;-)
clbannerVidea

126 let AC Sparta Praha


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
321
2.
FC Viktoria Plzeň wawe48
311
3.
1.FC Slovácko champyon
301
4.
bez klubu Majkl1911
258
5.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
243
6.
FC Baník Ostrava mara1922
236
7.
bez klubu acab1
233
8.
bez klubu Son of Moravia
230
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
230
10.
SK Slavia Praha saiwer
222
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
157
2.
FC Baník Ostrava mara1922
141
3.
FC Baník Ostrava mario72
122
4.
1.FC Slovácko FanaticBoy
114
5.
1.FC Slovácko champyon
112
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
110
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
104
8.
MŠK Žilina Nordic Division
93
9.
bez klubu Cestovatel
79
10.
FC Baník Ostrava Pan.P.a.Josi1922
77
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: 30 let svobody? Pokuta... včera, 22:50

BLOG: 30 let svobody? Pokuta...


BLOG FANOUŠKŮ: FOTBAL V ASII včera, 14:31

BLOG FANOUŠKŮ: FOTBAL V ASII


FotoReport: FC Sigma Hodolan... 5. 11. 2019, úterý, 08:22

FotoReport: FC Sigma Hodolan...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15. 11. 2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 9. 11. 2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15. 10. 2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Fanoušci Bayernu si v Řecku užili nájezd chuligánů 23. 10. 2019, středa, 10:21

Fanoušci Bayernu si v Řecku užili nájezd chuligánů


Řežba v Mexiku - lítaly nejenom facky a kopance 22. 10. 2019, úterý, 12:37

Řežba v Mexiku - lítaly nejenom facky a kopance


Bulharsko x Anglie aneb V Sofii bylo rušno... 15. 10. 2019, úterý, 14:11

Bulharsko x Anglie aneb V Sofii bylo rušno...

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Desperado Dortmund oslavili dvacáté narozeniny 9. 11. 2019, sobota, 08:50

Desperado Dortmund oslavili dvacáté narozeniny


Létací drak - shořelo vše, co mu stálo v cestě... 5. 11. 2019, úterý, 23:36

Létací drak - shořelo vše, co mu stálo v cestě...


Invaze fanoušků Dynamo Dresden do Berlína 31. 10. 2019, čtvrtek, 08:20

Invaze fanoušků Dynamo Dresden do Berlína

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Fanoušek AZ Havířov v nemocn... 29. 10. 2019, úterý, 21:00

Fanoušek AZ Havířov v nemocn...


Dva fanatici Žižkova si pohá... 7. 11. 2019, čtvrtek, 16:44

Dva fanatici Žižkova si pohá...


Fotoreport: SK Slavia Praha ... 3. 11. 2019, neděle, 03:50

Fotoreport: SK Slavia Praha ...

Komentáře
před 5 hodinami - Kravařak
Tak to by mě zajímalo když bud...
před 11 hodinami - Son of Moravia
Zajímalo by mě, jestli, kdyby ...
před 12 hodinami - BF05
Hamáček je případ pro Chocholo...
před 12 hodinami - johankarl
pěkný článek, aspoň vím kam ne...
před 13 hodinami - Rst
Riokai: trefa, svobodné to vůb...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace