o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Klobásový poločas - jaro 2016 (29. díl)

Klobásový poločas neděle, 05.06.2016 14:00 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...
images/clanky/klobasovy-polocas-jaro-2016-29-dil-7564.jpg

FC Erzgebirge Aue - FK Teplice
Na zápas za hranice do německého Pockau vyrážím s natěšením na německý bratwurst, ovšem o poločase přichází zklamání, kdy při objednání bratwurstu očekávám tu klasickou obří klobásku v bagetce, ale bohužel se mi dostává klobása normální velikosti s toustovým chlebem. Chuťově byla dobrá, ale body ubírá ta natěšenost.

Cena: 3,5 EURO
Hodnoceni: 7/10
Autor: LB

FK Mladá Boleslav - FK Teplice
Do Boleslavi vyrážím s hlavní skupinou autobusem, cesta se nese v holdování alkoholu a po skoro 3 hodinách jsme na místě, již značně společensky unavení a ve městě zapadáme do místní knajpy. Na stadion se dostáváme se značným předstihem a tak se vydám ke stánku s klobásami a objednávám pikantní. Rychle jí vyfotím, ochutnám a hned vzápětí mi padá na zem, protože je umístěna na ne příliš alkoholuvzdorném (či snad blbuvzdorném) kulatém podtácku, z kterého se mi skutálí na zem. Na hodnocení to jedno sousto, ale stačilo.

Cena: 45,-
Hodnoceni: 6/10
Autor: LB

TJ Sokol Bořislav - Sokol Suché "B"
Známý si otevřel občerstvení na fotbale v Bořislavi a tak by byl hřích ho nevyrazit krapánek zkritizovat. Odpoledne si tedy zpříjemňujeme v hospodě na terásce a k večeru se přesouváme do nedaleké Bořislavi na kritiku. Klobása byla dobře propečená, chuťově dobrá a chleba kolik kdo pobere do ruky. Jediná výtka tedy směřuje k delší čekací době, protože místní byli příliš hladoví a vykoupili vše, co na grilu bylo, než jsme dorazili.

Cena: 35,-
Hodnoceni: 8/10
Autor: LB

FK Teplice U21 - FC Zbrojovka Brno U21
Na teplickou juniorku jezdí člověk s oblibenou nejen kvůli předvedené hře, která je lepší než áčka, ale také kvůli výborným klobásám z místního hladového okýnka, kterou jsou navíc za dobrou cenu. Bohužel tentokrát jsme štěstí moc neměli a obě klobásy, jak pikantní, tak bílá, byly sundané z grilu příliš brzy a tak prostředky byly ještě studené a nedopečené. Příště se snad opět zadaří a dostaneme kvalitu na jakou jsme zvyklí. Ten den jsme si bohužel pochutnali, jen na dobré točené malinovce za 10Kč.

Cena: 35,-
Hodnocení bílá: 6/10
Hodnocení červená: 6/10
Autor: LB

FK Duchcov - Modlany
V nižších soutěžích se čas od času objeví nějaký ten skvost v hladovém okýnku, který bysme hledali na ligových stadionech jen těžko a tak tomu bylo i v případě návštěvy krajského přeboru v Duchcově. Klobása byla na první pohled normální velikosti, nijak extra neoslovila, ale jakmile člověk ochutnal, tak prožil přímo gastroporno mezi klobásami. Ten zápas jsem zvládnul celkem 3 a jistě jsem zde na fotbale nebyl naposledy.

Cena: 40,-
Hodnoceni: 9,5/10
Autor: LB

FC Vysočina Jihlava - FK Teplice
Výjezdy do Jihlavy stojí vždy za hovno. Člověk jen přijde k sektoru hostí a už je úplně otráven, když vidí želváky s nápisem na zádech security a hvězdu z řad PČR s kamerou. Tentokrát to nezachránila ani klobása, která spíše připomínala chutí párek a nebyla nijak chuťově výrazná a krapet studenější.

Cena: 50,-
Hodnoceni: 5/10
Autor: LB

SK Viktorie Ledvice - TJ Sokol Doumoušice
Minulou sezónu jsem zavítal na zápas béčka, kde pro mou smůlu klobásy neprodávali a tak jsem hlad zahnal pouze čokoládou Milka a ledovou kávou. Tuto sezónu jsem si však už pohlídal, abych dorazil na áčko, protože fotbalový areál Ledvic a místní hospoda/klubovna se mi při poslední návštěvě líbily. Hned při příjezdu zabírám místo na místní balkónku, z kterého je dobrý výhled na hřiště a vydávám se do místní hospody, kde objednávám pikantní klobásku. Mladá a celkem i milá a pohledná dívčina mne informuje, že klobásky jsou na grilu chvíli a až budou pořádně propečené, tak mi jí přinese ven na balkónech, abych zatím mohl sledovat fotbal. Po cca 5 minutách se zjevuje slečna s klobásou v ruce a já ochutnávám. Klobáska je velmi pikantní, což vítám, protože po sobotní propité noci přišla na vypálení červa a kocovinu vhod.

Cena: 39,-
Hodnoceni: 8,5/10
Autor: LB

TJ Baník Osek - TJ Sokol Háj
Za místními přáteli do Oseka se vydáváme ve 3 se odprostit od všedních strastí ligy a věčné buzerace. V Oseku byl zrušen místní kiosek a tak místní zavedli alespoň provizorní, kde sice klobása není na grilu, ale ve vodě, což mne od začátku odrazovalo, ale když mi jí jeden z místních o poločase přinesl, že to mám jako pozornost, tak jsem neodmítl. A kdybych tak učinil, tak bych prohloupil! I když byla klobása dělána pouze ve vodě, tak byla chuťově dobrá a měla výraznou pikantní chuť a upřímně by mě zajímalo, jak by dopadla na grilu, určitě by se body ještě zvedly.

Cena: ZDARMA
Hodnoceni: 7/10
Autor: LB

TJ Proboštov - TJ Krupka
Někteří Tepličáci čas od času vyrazí i do nedalekého Proboštova kouknout na vesnický fotbal a tak, když se mi naskytla příležitost si zpříjemnit sobotu, tak jsem neváhal a vyrazil. Většinu zápasu jsme strávili spíš v místní hospodě než u fotbalu, ale i tak jsem se nenechal o ochutnávku klobásy obrat. Klobása byla dobrá, neurazila, ale ani nijak nenadchla, k vínu mi celkem sedla a přišla vhod.

Cena: 40,-
Hodnoceni: 6,5/10
Autor: LB

RB Leipzig - FK Teplice
Do Lipska se vydáváme všichni společně autobusem, ale vzhledem k tomu, že se jedná o neděli, tak jedeme spíše na ,,suchánka" a žádné alkoholové orgie neprobíhají a tak cesta moc neutíká a zpříjemňujeme si je spíše sledování graffiti děl Ultras Dynamo, které jsou po celé cestě až do Lipska, kde se objevuje pár díl od Chemie a Lokomotivu. Do města přijíždíme s předstihem a nastává panika a špatná organizovanost, sektor hostí prázdný, na stadion nejsou vpuštěny vlajky, každý má lístky jinam, prostě zmatky. Red Bull Arena je obrovská, moderní, po právu se zde hráli i zápasy MS, ale místní fanoušci, to je jedna velká katastrofa, čekal jsem tragédie, ale ne takovou! A občerstvení? Všude a se vším se snaží nacpat RedBull, prostě katastrofa, ale klobása nadchla, někdo si jí dal i víckrát, u mne zavládla lenost z mnoha schodů a tak jsem okusil jen jeden druh.

Cena: 4EURA
Hodnoceni: 9/10
Autor: LB

ČR U18 - Švýcarsko U18
Když se vyskytla možnost vyrazit se podívat na mladou krev, tak nebylo váhání. Na domácích zápasech Teplic se nikdy k ochutnání klobás nedostanu a tak jsem tento zápas pojal v rámci klobásových hodů a přesvědčil jsem se o tom, že když kolegové z redakce zde dávali vysoká hodnocení, tak je dávali správně.

Cena: 45,-
Hodnoceni: 8,5/10
Autor: LB

AC Sparta Praha - FK Teplice
Neděle večer, kocovina, hlad a chuť na klobásu, tak by se dal ve zkratce definovat výjezd na Spartu. S překvapením objevuji ve stánku opět možnost podobnou hokeji na Litvínově a tak očekávám, že se oproti předešlým rokům provozovatel poučil a přivedl klobásu v bagetě k dokonalosti jako v Litvínově, ale bohužel. Bageta byla stará, tvrdá, ke klobáse byla jen hořčice a chyběla absence jakýchkoliv dalších surovin jako tomu je v Litvínově, klobása ale byla dobrá, o proti předešlým rokům tedy zlepšení, ale furt tomu něco chybí.

Cena: 55,-
Hodnoceni: 7,5/10
Autor: LB

TJ Sokol Srbice - FK Chmel Blšany
Na zápas jsem se vydal na tuto vesničku u Teplic spíše ze zvědavosti a nostalgie, zajímaly mne dříve prvoligové Blšany, moje kdysi první výjezdová destinace. Fotbalově bylo jasné, že to tam šlo značně dolů, což šlo vidět i na hřišti. Místní bufet byl plný teplických suvenýrů, což byla slast pro mé oči a tak jsem ochutnal i místní klobásku, která mne oslovila a jistě dorazím zase někdy.

Cena: 33,-
Hodnoceni: 8,5/10
Autor: LB

1. FC Slovácko - FK Teplice
Na pro nás nejdelší výjezd v lize se vydáváme autem se značným předstihem. Usedáme v místní nóbl restauraci U hejtmana Šarovce, kde před fotbalem povečeříme a vydáváme se na stadion. A můžeme být rádi, že jsme se před ním najedli! Klobása byla malá, grilována na hlavní tribuně a pak v sektoru hostí přihráta, chuťově taky nijak neoslovila.

Cena: 50,-
Hodnoceni: 5,5/10
Autor: LB

RLC Dragons Krupka - Mad Squirrels Vrchlabí
Na zápase rugby jsem v životě nebyl a tak, když mi známý nabízí shlédnutí tohoto sportu a přislibuje, že u hřiště je i provizorní bouda s klobásami a pitím, tak jsem neváhal. Sportu jsem moc nerozuměl a tak jsem během hry měl tisíce otázek, čemu jsem však rozuměl byl místní stánek. Vydávám se k němu o poločase a dostávám obří, mohutnou klobásu, která mne uchvátila nejen svou velikostí, tak i chutí a tak jsem uznal, že návštěva rugby nebyla špatná volba.

Cena: 45,-
Hodnoceni: 9/10
Autor: LB

Autor: VíťaJ & PiotrM & lb

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu Cestovatel 12.06.2016, neděle, 15:30 + 0 - 0
  Bešťák-S15: Tak včera jsem byl v tom Duchcově a těšil se na místní klobásu. Na výběr měli klasickou a bavorskou. Zvolil jsem bavorskou, protože jsem ji delší čas neměl a byla to dobrá volba. Standardní velikost, dobře propečená, dva půlkrajíce chleba plus patka a na výběr hořčice nebo kečup. Dal bych 8/10. Vyšší hodnocení dávám jen když je klobása nadstandardně velká, je ke klobáse křen a možnost si nabrat pečivo a hořčice kolik kdo chce. Což nabízí málokde. Bohužel nepřišel ten kotlík. Na tribuně asi 100 diváků, z toho pár hostů jen tleskajících po gólech. Poslední domácí hráli celý zápas v deseti proti prvnímu Štětí a prohráli po boji 1:3, což jde. Líbila se mi tribuna, na 1.A. třídu jí bude škoda. Kéž by takové důstojné zázemí měli třeba v takových Modlanech nebo Hrobci...
 • FC Baník Ostrava trevor20 07.06.2016, úterý, 18:58 + 0 - 0
  Brok: Jojo, Domíno, s ním sem vyrůstal na jednom sídlišti v dětství a už od mala byl takový... No, jiná liga. Pak jako šestnáctiletej nastoupil v bráně Bohemky, než krachla a začal brečet, čehož si všimla média a byl pak snad všude, jak odchovanec Bohemky pláče. Posléze měl velmi různorodou kariéru, kdy se dostal nejen do repre "21", ale i do Áčka. Ale to by nebyl Domíno, aby se odchytaný zápas za lvíčata nepočítal za oficiální. A za Áčko repre tam dělal poskoka, když byli ostatní brankáři out. Pak šel myslím za Prahu do Záp, tam mu to asi taky moc nešlo, tak se jal dělat managera těm nezaměstnaným hráčům. Posléze se snažil udělat "nějakýů projekt v těch Blšanech, natahal tam bývalé hráče, ale zrovna jeden (bývalý nejen sparťan) mu dal kudlu do zad, že místo zápasu jel hrát nějaký sranda hokej, tak ho vyhodil. To by ale nebyl Domíno, kdyby s tím hráčem nehrál ve stejném hokejovém mužstvu, kvůli kterému dostal tu "zradu" :D
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 06.06.2016, pondělí, 19:56 + 0 - 0
  f7r: odešel ten Rodinger nebo co jak se jmenoval a hned to jde vidět. To je holt vesnice, kde to vždycky stojí na jednom dvou lidech a ti jak se na to vyserou, tak je zle. Každopádně je dobře, že už tyhle vesnice nehrajou ligu. Výjezd do Blšan, to bylo dobrodružství.
 • bez klubu Cestovatel 06.06.2016, pondělí, 11:19 + 0 - 0
  Bešťák-S15: Tak snad budu mít kliku a zrovna bude dobrá, v opačném případě budu zklamaný. Budu rád, když ten minikotlík přijde, alespoň nějaká atmosféra je fajn. Nedávno v Třemošnicích jsem viděl minikotlík asi 15 dospělých. Evidentně rodiny hráčů, když hlasatel hlásil křestní jména, odpovídali příjmení. Měli dvě řehtačky a vlajku Třemošnice-Fan klub Praha. Tohle jsem moc nechápal, to městečko je od Prahy asi 100 km vzdálené a že by tam někdo dojížděl, to se mi moc nezdá... F7r: Snad Blšany nastoupí i do příštího ročníku v přeboru, i přes tyhle evidentní problémy. Nikdy jsem tam nebyl, pořád mi to nějak nevychází...Jsou tři týmy, které u nás hrály českou ligu a nikdy jsem tam nebyl-Blšany, Lázně Bohdaneč, Drnovice. Bohužel poslední dva jmenované hrají nějaký velký prales a já na nižší soutěže než přebor nejezdím. Níž už to většinou má nevalnou úroveň, ten přebor je poslední tak nějak koukatelná úroveň. V některých se občas hrají opravdu slušné zápasy na úrovni i třetí ligy.
 • bez klubu f7r 05.06.2016, neděle, 22:27 + 0 - 0
  Super, žádný kečup :) ...ale ten toasťák :D Jinak LB může být rád, že na Blšany nejde teď... totálně se to rozpadlo, v derby se Žatcem odehráli jen poločas a stejně dostali sedmičku... pak 1x nenastoupili vůbec a dneska s Neštěmicemi prohra 12:1... a to to na podzim vypadalo tak nadějně...
 • FK Teplice Bešťák-S15 05.06.2016, neděle, 22:02 + 0 - 0
  Cestovatel: V Duchcově se občas objeví i minikotlík tvořený dětmi, který povzbuzuje, tak je možná na co se těšit, ovšem derby s Osekem se to nevyrovná :) Klobása kvalitní, ale nutno dodat, že prý zcela výjimečně, jinak stojí za hovno dle místních.
 • bez klubu Cestovatel 05.06.2016, neděle, 21:11 + 0 - 0
  Musím souhlasit s autorem hodnocení klobásy ze zápasu Srbice-Blšany. Byl jsem tam na tom zápase náhodou také a klobásu bych ohodnotil úplně stejně. A líbí se mi, že klobása v Duchcově dostala takhle vysoké hodnocení, protože se tam v sobotu chystám vyrazit než spadnou do 1.A třídy a tak mám o důvod více se tam těšit, nikdy jsem tam nebyl. Včera jsem byl na zápase Havlíčkův Brod "B" 3:2 Herálec a klobáse bych dal 7,5/10. Trochu menší velikost, lehce pikantní, dostatek hořčice a chleba kolik chcete. Stála tuším 45 Kč. A klobása na zápase Třemošnice 4:4 Holice-(na pen.1:3) stála 40 Kč, obstojná velikost, dva krajíce chleba a hořčice nebo kečup. Dal bych asi 7/10.
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
09.04.2021, pátek, 13:41 - Fafrnek
Nejsou nějaký přičmoudlí ti fa...
08.04.2021, čtvrtek, 12:59 - BF05
Tak tohle určitě patřilo k tom...
08.04.2021, čtvrtek, 07:58 - DD-Spartak
chudis: Tak to uz veru dlho. A...
07.04.2021, středa, 21:48 - chudis
DD-Spartak, od roku 2001, pres...
07.04.2021, středa, 11:52 - DD-Spartak
Od ktoreho roku uz nehrate v B...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace