o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Klobásový poločas - podzim 2015 (24. díl)

Klobásový poločas čtvrtek, 17.09.2015 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...
/titleImg/klobasovy-polocas-podzim-2015-24-dil/1/7124.jpg?width=570

První díl Klobásového poločasu vyšel 29.7.2014, nápad se chytnul a teď vychází už 24. díl této rubriky! A rozhodně nekončíme...

Nedávno v novinách vyšel článek s jedním ze zakladatelů této rubriky nejen o Klobásovém poločase: 

TJ Sokol Dolní Žandov - FC Františkovy Lázně 1:2p
V neděli 16.8. se vydávám na první kolo 1.A třídy, ve které se objevují kohouti z Františkových Lázní po dlouhých deseti letech. Díky hustému dešti předvádí borci z obou stran komické výkony, když se jim balon zastavuje snad při každé akci v některé z louží. Zápas zvládají lépe hosté a vítězí na penalty. Vstupné za dvacet, klobása za 38 korun. Na výběr ze dvou druhů hořčic, dva krajíce chleba. Klobása mírně pikantnější, bez chrupavek, velikost menší.

Cena: 38,-
Hodnocení: 7/10
Datum: 16.8.2015
Autor: Groundhopping_vitajanda

FK Baník Sokolov - MFK Frýdek-Místek
V plném proudu je již i Fotbalová národní liga, a já tak mohu zavítat na druhý domácí zápas sokolovského Baníku. Výkop je naplánován na 10:15, ale já přicházím až půlhodinu po začátku zápasu a ihned mířím ke stánku s občerstvením. Zde si objednávám bavorskou klobásu. K mému překvapení dostávám dvě tenké bavorské klobásky, které mohly být víc ogrilované, jinak jsou teplé, chutné, kečupu či hořčice kolik kdo chce. Jelikož se blížilo poledne a tím čas oběda, dopřávám si v druhém poločase ještě klobásu paprikovou, která mi však tak jako bavorské nechutnala. Dva velké krajíce chleba a dostatek pochutin jako kečup, hořčice a křenu bylo fajn, ale chuťově mě nezaujala. 

Cena: Bavorská 38,-, papriková 45,-
Hodnocení: bavorská 7/10, papriková 5,5/10
Datum: 15.8.2015
Autor: Groundhopping RM

TJ Jiskra Aš - Rozvoj Trstěnice 
První domácí utkání čekalo také na hráče Aše, která přivítala Trstěnice. Hosté si odváží z ašské Střelnice dva body za výhru na penalty. Na zápas se vydávám společně s kolegou "RM". Klobása bohužel není a tak se pouštíme do párků za 25 kč. Dvě nožičky, dva měkké chleby, na výběr kečup či hořčice. 

Cena: 25,-
Hodnocení: 7/10
Datum: 22.8.2015
Autor: Groundhopping_vitajanda, Groundhopping RM

Sobůlky - Čejkovice
V neděli 7.6.2015 jsem se rozhodoval zda v tenhle letní den zvolím návštěvu koupaliště a nebo si vyjedu na fotbal. Nakonec jsem se vydal na fotbalové utkání mezi fotbalisty ze Sobůlek a Čejkovic (3.B třída). Hostujících fanoušků přijelo cca 50. Jeden autobus a pár aut. Na hřišti toho k vidění moc nebylo. Třaskavou atmosféru navazoval snad jen domácí pomezní a pár místních křiklounů. Asi jim moc svítilo sluníčko na hlavu. Čejkovice se ve druhém poločase ze sporné penalty ujímají vedení po precizním zakončení čejkovického exekutora Jirky Radochy. Bohužel hosté náskok neudrželi a pět minut před koncem domácí srovnávají na konečných 1:1. Jak je zvykem o poločase jsme se byl podívat v místním výčepu a u udírny. Fotbalová klobása v nabídce za 40,- Kč mě nezaujala a tak volím jako většina předemnou dobře vypadající cigáro. Dvě nožičky za 45,- Kč. Vypadalo to vše docela hezky, obsluha ochotná, příjemná, ale bohužel chléb tak páteční, hořčice s bídou na jednu nožičku. Cigáro bylo nevýrazné chuti. Nemastné, neslané, moučné. Nízké hodnocení nechachrání ani křen, kterého bylo snad ještě méně než hořčice. 

Datum: 7.6.2015
Hodnocení: 3/10
Cena: 45,- Kč
Autor: Roman

TJ AGRO MILOTICE B - 1.FC Čejkovice
V nedělní odpoledne 23.srpna léta páně 2015 byl plán už dopředu jasný. Navštívil jsem šlágr 3.A třídy okresu Hodonín, kde si to rozdali fotbalisté TJ Agro Milotice B - 1. FC Čejkovice. Hosté z Čejkovic se ujímají v prvním poločase po pokutovém kopu vedení 1:0. Nutno pochválit místní fanoušky, kteří aktivně pomoci 2 bubnu po celý zápas povzbuzují svůj tým. Nevím na čem jedou, ale v 3.A třídě jsou rarita. Hostů přijelo cca 50 kusů. O poločase jsem opět zavítal do výčepu, pivko slušné chuti, studené akorát. V nabidce byla klobása za 40 Kč a cigáro za 30 Kč. Kolega zvolil cigáro a na mne zbyla klobása. Obsluha příjemná, rychlá. Chléb čerstvý, hořčice či kečupu dostatečně. Klobáse , která byla skvěle okořeněna, ale bohužel jak mám rád slané, tak mi přisla trochu přesolena. Cigáro bylo také dobré, jen "plavalo lehce v tuku" a podávalo se k němu narozdil od klobáse málo chlebu. Druhý poločas se nesl ve znamení spálených tutovek na obou stranách. Nicméně hosté měli více ze hry. Po závěrečném tlaku domácích hosté brání těsnou výhru a berou tak cenné tři body.

Datum: 23.8.2015
Hodnocení: 6,5/10
Cena: 40,- Kč
Autor: Roman

Union 2013 Nový Bydžov - SK Slavia Praha 0:7
Horky letní den přímo vybízel k návštěvě nějakého venkovského fotbalového utkání. A shodou náhod hrála Slavia v nedalekém Novém Bydžově. 
Na útulném stadionku se mačkala téměř rekordní návštěva dvou a půl tisíce lidí, kteří se přišli na utkání se slavným týmem podívat. Dorazila i Tribuna Sever a tak se utkání odehrálo za patřičné atmosféry.
Horko bylo opravdu vyčerpávající a tak jsem se již před koncem prvního poločasu vydal zjistit, kde bych se mohl občerstvit. Možností nebylo mnoho, přeci jen s takovou návštěvou se zde často nepočítá a tomu odpovídal i počet občerstvovacích zařízení. Po vystání fronty na grilovanou klobásku (paprikovou), mě čekala další fronta, fronta na pití. Na výběr bylo čepované pivo a čepovaná, opravdu čepovaná kofola. Obojí za 25,-.
Kupuju a prchám si vychutnat "svačinu" do stinného koutu. 
Klobása potěšila svou velikostí, ale zatímco jsem čekal na pití, klobása vychladla. Neztratila však nic ze své pikantnosti a dobře mne zasytila.

Datum: 28.8.2015
Hodnocení: 6/10
Cena: 50,- Kč
Autor: dalibor.durcak

BU Nové Sedlo - FK Ostrov
Utkání Kraj.přeboru bylo bohaté na branky (4:5), na support - především domácích zhruba 15 fanatiků ale i hosté se v 5 lidech snažili. Fotky zde. Klobása byla dobrá, velká ale studená a s tvrdým chlebem.

Datum: 22.08.2015
Klobása: 6,5/10
Cena: 45,- Kč
Autor: Conspi

TJ Lomnice - Hvězda Cheb
Chebští po sestupu z divize a odchodech hráčů museli sestavit zcela nový tým který se zatím v kr.přeboru hledá. Domácí výhře 3:0 přihlíželo zhruba 120 diváků a šestice fandů Hvězdy s jednou větší vlajkou. Fotky zde. Místní klobásu si dal kámoš a ohodnotil známkou 7/10

Hodnocení: 7/10
Datum: 22.08.2015
Autor: Conspi

Česká Republika - Kazachstán
Ve čtvrtek se vydávám do Plzně na kvalifikační utkání našich čutálistů. Vydřená výhra 2:1 nad týmem Kazachstánu. Před zápasem ochutnávám klobásu za 50 korun je teplá, chutná, kečupu a hořčice co hrdlo ráčí.

Cena: 50 ,-
Hodnocení: 6/10
Datum: 3.9.2015
Autor: Groundhopping_vitajanda

Sokol Citice - FK Hvězda Cheb
Prvních bodů jsem se dočkal až ve 4.kole krajského přeboru a to na hřišti v Citicích, kde Cheb zvítězil 2:1. Na místní fotbalový stánek si našlo cestu cca 70 diváků v tom 8 fanoušků z Chebu. Ostravská klobása za 35 korun byla masitá, s nepříliš velkým počtem chrupavek. Mě osobně zde klobása chutnala a uděluji 7.5 bodů.

Cena: 35,-
Hodnocení: 7,5/10
Datum: 5.9.2015
Autor: Groundhopping_vitajanda

Sokol Vítězná - Jiskra Podhůří
V sobotu odpoledne jsem vyrazil poprvé do Vítězné od doby, kdy se zde provedla rekonstrukce kabin a hřiště. Zázemí mají ve Vítězné skvělé, hřiště také na slušné úrovni. Jediné, co tu zbylo z dob minulých byl stánek s klobásami, a tak jsem vyzkoušel jestli se změnil k lepšímu či horšímu. Za klobásu jsem zaplatil 45 korun, na výběr jsem dostal kremžskou či plnotučnou hořčici, chlebu dostatek. Klobna byla pálivější, pěkně masitá, ale mohla být rozhodně větší. Celkové hodnotím 7 body, oproti minulým letům se zde polepšili!

Cena: 45,-
Hodnocení: 7/10
Datum: 5.9.2015
Autor: Kuksič

Sigma Olomouc "B" - FC Hradec Králové
Po dlouhé době se představili "votroci" na Hané, nikoliv však proti áčku Sigmy, ale proti rezervě, a tak byli hradečtí papírově favoritem utkání. V zápase s přehledem zvítězili 1:4. O poločase byl čas ochutnat místní klobásy. Bohužel, klobása byla studená, chleba tvrdý a nezachránila to ani obsluha, která nebyla pohotová. Hodnotím pouhými třemi body!

Cena: 40,-
Hodnocení: 3/10
Datum: 23.8.2015
Autor: Kuksič

TJ Doksy - FC Lomnice nad Popelkou
Jak jsme se na Seznamováku UPCE (Univerzita Pardubice) dozvěděli, jeho každoroční součástí je návštěva místního fotbalového stánku a podpora domácího klubu - TJ (Dynamo) Doksy. Vstupní bylo za 30 korun (studeti za pouhých deset) a na stadioně se sešelo na tento zápas krajského přeboru 610 diváků. Domácí začali velice kontrolovaně a už v 10. minutě zvyšoval hlavou na 2:0 nikým nehlídaný Vaňátko. Doksy soupeře pustili pouze k jemné korektuře skóre, když se za už rozhnutého stavu prosadil po rohu z dorážky nechanský. O poločase přítomné bavily maskoti z 

Datum: 5.9.2015 
Cena: 50,- 
Hodnocení: 4,5/10
Autor: Bery

FK Dukla Praha - FC Baník Ostrava 
V pondělí se vydávám podpořit Baník na Duklu. Celkově se ke mě přidává i dalších 6 fanoušků z Chebu, kteří vidí otřesný fotbal ze strany FCB. Výjezd to však byl fajný a povedený. Vstupné za 160 korun, klobáska pikant za 50. Na tácek dostávám pouze jeden tvrdší krajíc chleba, klobáska chuťově mírně pálivá, u mě ale osobně za dobře. Klobása klasik z minulého roku mi zde chutnala o něco více a tak uděluji o pul bodu méně a to rovných 7.

Datum: 14.9.2015 
Cena: 50,- 
Hodnocení: 7/10
Autor: Groundhopping_vitajanda

FC Oberlausitz Neugersdorf vs. TSG Neustrelitz
Poslední prázdninovou neděli vyjíždíme za hranice na čtvrtou německou ligu, Regionalliga Nordost. Domácí nováček soutěže má ve svých řadách celou řádku českých fotbalistů, například Loučku, Šislera, Němce nebo i Nezmara, který dvěma goly zařídil Neugersdorfu vítězství. Fotbal se hrál svižný a na čtvrtou ligu až nadprůměrný, hosté nakonec dohrávali o devíti. O poločase přichází čas na bratwurst, který byl, jak už to bývá, klasicky skvělý. Osobně jsem ho čekal v housce, ale byl dodán z grilu na tácek s tím, že si člověk mohl dát hořčice, kečupu i toustového chleba kolik chtěl.

Datum: 30.8.2015
Hodnocení: 8/10
Cena: 2.50 €
Autor: Kostič

HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 
Úvod ligy je tady a k tomu patří také klobása. Jdu tedy rovnou ke stánku z občerstvením.Fronta velmi rychle plynula, což jsem ocenil protože se mi už sbíhaly sliny.  Samotná klobása byla dobrá, masová,bez chrupavek, chuť vyvážená, dostatečně teplá, velikost optimálni, byl jsem mile překvapen.Ke klobáse byl pouze rohlík a plnotučná hořčice. Byl jsem spokojen.

Datum :  12.9.2015
Hodnocení : 8/10
Cena : 45 Kč
Autor : Bajda3

Autor: DD & Piotr

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • FC Baník Ostrava Kyby 18.09.2015, pátek, 14:15 + 0 - 0
    A já byl minulý týden na Šenov-Frenštát a měli tam výborné, čerstvé svinovské arašídové křupky. 9/10 :-)
  • bez klubu Cestovatel 17.09.2015, čtvrtek, 21:36 + 0 - 0
    Co se týče toho Unionu 2013, tak je potěšující, že stejnou kvalitu nabízí nejen na atraktivní Slavii, ale i na přeborové Kratonohy. Byl jsem jak na mači Union 2013 0:7 Slavia, tak na mači Nový Bydžov 1:3 Kratonohy. Klobása byla pokaždé stejně dobrá, dal bych 7/10, být více hořčice a chleba, dal bych o bodík víc. O víkendu jsem navštívil mač Stodůlky 1:2 Vršovice, kde mají výbornou klobásu z udírny za 45 Kč. Na výběr ze dvou druhů hořčice, křen, chleba kolik chcete a navrch půlku naložené okurky, dávám 8,5/10. Mohelnice 1:2 Vítkovice-klobása asi za 40 Kč, dobré velikosti, dva krajíce chleba a jakž takž hořčice. Chuťově takový průměr, pár chrupavek, díky velikosti dávám 6/10. Petřkovice 2:0 Velké Karlovice- klobása průměrné velikosti, dostatek hořčice i chleba, za 35 Kč a chuťově docela slušná, dal bych 6,5/10. Sokol Ústí 4:2 Želatovice, klobása asi za 40 Kč z udírny dobré chuti, krajíc chleba a hořčice dostatek, 7/10.
  • FK Viktoria Žižkov tondik 17.09.2015, čtvrtek, 17:05 + 0 - 0
    na Dukle ty ceny lístků jsou hrozivý....160 korun...takhle tam asi lidi fakt nenalákají.... a abych i přímo k tématu něco napsal, tak v Písku jsem měl na utkání s Viktorkou klobásu a byla v podstatě taková průměrná až lehce napdrůměrná - asi bych dal 6,5/10
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace