o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Klobásový poločas - podzim 2015 (25. díl)

Klobásový poločas středa, 07.10.2015 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...
/titleImg/klobasovy-polocas-podzim-2015-25-dil/1/7166.jpg?width=570

FC Vratimov – TJ Petřvald na Moravě 2:1 (1:0)
Celý poločas mé chuťové bránice odolávaly vůni, jenž se linula z grila. Mé kroky tam zamířily o poločase. Velký výběr tam nebyl, pro pivo či jiné nealko se musí zamířit do hospody, ale rum nalijou přímo u klobásy. Cedule slibovala dunajskou klobásu, ale při ochutnání neviděla ani Dunaj na mapě. Při zvednutí z tácku se rozpadla, trošičku byla připálena, ale jinak chuťově ušla. Klobása byla dodána s horčicí tak akorát, chléb byl v množství 2 – malý a velký a byl velmi dobrý. Kdo by se chtěl pořádně zašpniti, mohl, ubrousku bylo k dispozici habaděj.

Datum: 3.10.2015
Cena: 40,-
Hodnocení: 6/10
Autor: JH

Baník Most - SK Union 2013
V Mostě nebyl fotbal příliš koukatelný, tak mi nezbylo nic jiného, než zajít na klobásku. Klobáska nebyla špatná, na hlad dobrá, ale jen jeden chleba, tudíž 7/10. Most nakonec vyhrál 1:0.

Datum: 20.9. 2015
Cena: 50,-
Hodnocení: 7/10
Autor: pm

Spartak Smržovka - Sk Jilemnice
Nové hřiště a výhed na Jizeské hory, aneb Smržovka. Na zápase bylo zrhuba 400 lidí a nechyběl menší kotel, kde se celý zápas fandilo a bylo i menší pyro. V nabídce byla bílá klobáska a klobáska z udírny, ta z udírny však došla, takže byla k dispozici náhrada. Ochutnal jsem obě dvě a příště bych si vybral jen tu hnědou. Modré tácky docela pobavily :)

Datum: 27.9. 2015
Cena: 35,- obě
Hodnocení: hnědá 7/10, bílá 5/10
Autor: pm

Zlín - FK Jablonec
Po celémm dni stráveným ve vlaku jsem se na občerstvení těšil. Po příchodu na stadion byl stánek zavřený, po chvíli však přišla velmi milá slečna s pivem a ptala se, co si dáme. Za chvíli se už klobásky nesly. Klobáska nijak neohromila, ochota a příjemnost obsluhující slečny byla však vynikající. Slečna dostává 10/10, klobáska 7/10.

Datum: 3.10.
Cena: 40,- (asi)
Hodnocení: 7/10
Autor: pm

TJ Strunal Luby - FC Krásná
V deštivém sobotním odpoledne se vydáváme do Lubů. Na místním fotbalovém hřišti se sešla čtyřicítka diváků a vidí prohru domácího celku 3:1. Klobáska za 45 korun, křen, hořčice, 2 krajíce chleba. Klobása dělaná ve vodě, byla masitá a chuťově velice dobrá.

Datum: 19.9.2015
Cena: 45 ,-
Hodnocení: 8,5/10
Autor: Groundhopping_vitajanda

Sokol Konstaninovy Lázně - Sokol Kostelec
Pernarecká klobása na okresním přeboru Tachov byla dosti malá ale velice chutná.
Domácí před šesti desítkami diváků deklasují hosty 6:1. Na zápase už zaujala pouze montovaná tribunka s vyřazenými lázeňskými lavičkami místo sedaček. Fotky zde.

Datum: 19.9.2015
Cena: 45 ,-
Hodnocení: 8/10
Autor: Conspi

FK Baník Sokolov - 1.SC Znojmo FK
V minulém díle klobásového poločasu jste se mohli dočíst o hodnocení tenkých bavorských párků, tak jsem se vydal opět do Sokolova, abych ohodnotil klasickou bavorskou klobásu. Klobása opečená na grilu, chuťově celkem dobrá, na výběr hořčice či kečup a chlebu co hrdlo ráčí. 7,5/10. Baník vítězí nad Znojmem 1-0 a usazuje se na prvním místě tabulky druhé ligy.

Datum: 19.9.2015
Cena: 38 ,-
Hodnocení: 7,5/10
Autor: Groundhopping RM

FK Hvězda Cheb - FK Ostrov
Poprvé v sezóně navštěvuji zápas chebské Hvězdy, který se hraje od 10:15. Na ochozy si našlo cestu asi 60 lidí, z toho patnáctka domácích s dvěma vlajkami. V utkání tahá za kratší konec Ostrov, avšak pár minut před koncem dává gól na 2:1 a vítězí. Klobásu ochutnávám v prvním poločase, stála 60 korun a je správně teplá, ale mohla býti více ogrilovaná a chuťově mohla být taky lepší. Každopádně velikost výborná, chleba i ostatních surovin dostatek.

Datum: 26.9.2015
Cena: 60 ,-
Hodnocení: 7,5/10
Autor: Groundhopping RM

TJ Sokol Tišice-TJ Sokol Libiš "B"
V sobotu 19.9. jsem se šel podívat na utkání 7. kola mělnického okresního přeboru do nedalekých Tišic, kam přijela rezerva Libišského klubu, ve kterém jsem 8 dlouhých sezón sám hrál. Tišice, poháněni vědomím, že jim patří 1. příčka v soutěži a zároveň skupinkou 8 fandících osob pubertálního věku vlétli do utkání a již ve 30. minutě vedli po jednoznačném průběhu 2:0. Ve druhé půli se hosté snaží utkání alespoň zdramatizovat ale trefují pouze břevno. Nakonec jsou za svou marnou snahu odměněni dalšími dvěma góly ve své svatyni a utkání končí zaslouženě pro domácí 4:0. O poločasové přestávce mně hlad, chuť i vůně zavedou k hladovému stánku. Místní klobásky jsou v našem okrese vyhlášené avšak dostávám informaci, že dnes jsou zde jiné. Uzená klobáska za 45 korunek na velikosti nepobrala, za to její chuť mně ohromila. Maso uvnitř krásně měkké, střívko křupavě, perfektně ochucená, k tomu krajíc čerstvého měkkého chleba a hořčice akorát, na výběr pouze hořčice, avšak to mě nevadí. Protože mně moc nezasytila a zároveň mě tak moc chutnala, tak jsem po zápase stihl ještě jeden kousek. Po žižkovské klobásce asi nejlepší, co jsem kdy jedl, proto hodnotím 9 body.

Datum: 19.9.2015
Cena: 45 ,-
Hodnocení: 9/10
Autor: Vojta Cája Svatoň

FK Ústí nad Labem-SK Slavia Praha
Ve 3. kole domácího poháru nám los přidělil celek z města Ústí nad Labem a tak plán na úterý 22.9. byl jasný. V sektoru se objevuje pár stovek sešívek, úroveň fandění je úměrný předvedené hře borců na hřišti. Velkou část zápasu hrubý podprůměr s občasnými světlými chvílemi. Po gólech zahoří nějaká hirošima a pár dýmovnic, některé znich končí na hrací ploše. V průběhu druhého poločasu najde skupinka mladých sešívaných zálibu v házení jakýchkoliv tekutin na místní živé terče ve vestách, po chvíli je k vidění i letájící koš s vodou uvnitř. Před zápasem navštěvuji stánek pod sektorem. Na výběr červená a bílá klobása, obě po padesátikoruně. Volím obě. Červená klobása výborně propečená, lechce pikantní, zajímavě kořeněná, celkově dobře chutnala. Na bílou klobásu jsem se obvzlášť tešil, nikdy mě nezklamala, proto jsem ji jedl až jako druhou a absolutně nesplnila moje očekávání. Něco mi v ní vadilo, přišlo mi, jako by byla až moc ochucená. Obě klobásy byly velmi mastné. K oběma klobásám dostatek hořčice, případně možnost kečupu a krajíc čerstvého chleba. 
Červená- 8/10 
Bílá-5,5/10
Na závěr bych si dovolil citovat potěšující slova pána, který nás obsluhoval: "Ty vole s váma přijelo policajtů jak kdyby jste byli fašisti a nakonec je s váma docela sranda" 

Datum: 22 .9. 2015
Cena: 50,- + 50 ,-
Hodnocení: 8/10 + 5,5/10
Autor: Vojta Cája Svatoň

SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
Neděle 27. září. Pro Prahu velký den, pro dva nejtradičnější kluby v našich končinách den největší. V 15.00 se v pražském Edenu odehrála bitva o Prahu. O průběhu utkání není třeba se dlouze rozepisovat. Hodinu před samotným zápasem navštěvuji občerstvovací okénko. Papriková klobáska z grilu za 50 korun je jediná možná volba. Ovšem už jen vůně a její vzhled napovídal, že bude stát za to. Ke klobáse 3 půlky čerstvého chleba a dostatek hořčice. Klobása je do křupava opečená, znatelně pikantní a celkově velmi dobrá. Hodnotím 7,5 body.

Datum: 27. 9. 2015
Cena: 50 ,-
Hodnocení: 7,5/10
Autor: Vojta Cája Svatoň

FC Vysočina Jihlava - 1.FC Slovácko
Na sobotní odpoledne jsem se těšil celý týden.O přestávce se vydávám se stánku s klobáskami. Už z dálky se line velmi příjemná vůně...A jsem velmi spokojen i se samotnou klobásou. Velikost tak akorát, chuť velmi dobrá, lehce papriková, lehce pikantní.Ugrilovaná tak jak má být.Ke klobáse je k mání nastrouhaný křen a hořčice, mile překvapil čerstvý a měký chleba. Takže spokojenost, chuťové buňky uspokojeny.

Cena : 40 kč
Hodnocení: 8,5/10
Datum : 22.8.
Autor. SAMOT

Autor: Piotr

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Bohemians 1905 dred 09.10.2015, pátek, 19:26 + 0 - 0
  no tak vzhůru do západních Vršovic, sešívačky :) ..u nás hrajem tužku, ale klobásy máme mistrovský (ale nedávejte si ty v bagetě-pozor!! ručim pouze za standardku s chlebem na tácek.. a bejvá i bílá -ale tu nejim, takže nevim)
 • SK Slavia Praha Cája 08.10.2015, čtvrtek, 00:23 + 0 - 0
  Přesně jak si napsal, uplně mi mluvíš z duše ;)
 • SK Slavia Praha Alex13 07.10.2015, středa, 23:02 + 0 - 0
  Cája -já mam za to, že letos se dodavetel měnil dvakrát. Nejprve před začátkem jara, to tam klobásy dodávalo nějaké řeznictví a to jsem byl mile překvapenej, klobásky byly velký, chutný a masitý. Před EUREM U21 se dodavatel měnil znovu a to šla kvalita opět dolů, není to tak hrozný, jako tomu bylo donedávna, ale oproti jaru opět kvalitativní pokles - aspoň dle mě. Mým snem je, aby někdy byla v Edenu dostupná bílá klobása, ale pro začátek bych se spokojil i s pořádnou červenou :)
 • SK Slavia Praha Cája 07.10.2015, středa, 22:19 + 0 - 0
  Alex-dřív mě taky moc nechutnali ale jak se změnil dodavatel, docela mě oslovili :)
 • bez klubu Gig 07.10.2015, středa, 18:57 + 0 - 0
  Když vidím ty lavičky v Lázních, tak si hned vzpomenu jak jsem byl loni v jižních čechách a navštívil jsem tam místní pralesní přebor. Ta vesnice se myslím jmenovala Cehnice nebo Cenice a na tribuně tam maj místo laviček sedačky z vyřazeného autobusu. Musím podotknout, že to bylo vcelku pohodlný.
 • SK Slavia Praha Alex13 07.10.2015, středa, 18:00 + 0 - 0
  tak tedy s hodnocením klobásy, co prodávají v Edenu absolutně nesouhlasím, vždy mě zklame její velikost i chuť... pro mě max 4/10, štve mě, že kvalita občerstvení je v Edenu na tristní úrovni :/
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...


BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...


BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021

BLOG: Návštěva dětského domo...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Poslechli Žyletu! Poklekli a... 30.09.2021

Poslechli Žyletu! Poklekli a...


Chuligáni Trnavy se dostali ... 18.10.2021

Chuligáni Trnavy se dostali ...


Oslava Novojičínska a vzkaz ... 26.09.2021

Oslava Novojičínska a vzkaz ...

Komentáře
19.10.2021, úterý, 11:24 - GarryR
Divák - nad tím sem se taky za...
19.10.2021, úterý, 10:58 - Divák
Já hlavně nechápu to dokopáván...
19.10.2021, úterý, 10:20 - BF05
Jako kdyby někdo chtěl, aby to...
18.10.2021, pondělí, 22:58 - northboy
Bolo to zaujímavé , ale myslím...
18.10.2021, pondělí, 17:46 - slovanjeslovan
Derby ako remen by to bolo,keb...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace