o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Klobásový poločas - podzim 2015 (26. díl)

Klobásový poločas středa, 11.11.2015 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...
/titleImg/klobasovy-polocas-podzim-2015-26-dil/1/7235.jpg?width=570

Viktorie Žižkov-FC MAS Táborsko "B"
Po letech sem zavítal na Žižkov, podívat se, jak válí ve 3. lize + si dát jejich obligátní snídani, o jejichž kvalitách ví celé fanouškovské Česko.
Fotbal byl celkem jednostranný, domácí porazili hosty rozdílem třídy (4:0) , a tak jsem si mohl aspoň v klidu vychutnat, co nabízí místní grily.
První klobáska byla ale pro mne docela zklamáním. Před čtyřmi léty teda chutnala rozhodně lépe. Tahle (lehce papriková) mi přišla tak nějak bez chuti. Na druhou stranu, chleba, hořčice, křenu, kolik chceš. Takže 7/10. Jako pitivo točený Gambrinus.
V poločase jsem šel tudíž dát ještě jednu šanci uzeninám, tentokráte bílou a musím říct, že to už byl jiný level. Dobrá chuťově a již tradičně, křenu, hořčice (kečupu) či chlebu, kolik chceš. Bílá 8,5/10 a na fotce i veškerá nabídka žižkovských specialit.

Datum: 28.10. 2015
Cena: 45,-
Hodnocení: Klasická 7/10, Bílá 8,5/10
Autor: Trevor

SC Xaverov-TJ Dolní Počernice "C", II.třída-Praha, skupina B
Sobotní dopoledne, bylo hezky, podíval jsem se na web a zjistil sem, že na periférii Prahy se hraje lokální derby. Horní Počernice (Xaverov) proti rezervě Dolních Počernic.
Pamětníci si možná vzpomenou, jak domácí svého času hráli dokonce ve 2. lize a nikterak špatně. Ve vitríně úspěchů mají i trofej pro vítěze Tipsport ligy, když porazili tehdy pražské Bohemians.
Utkání skončilo 2:2, když Xaverov dotahoval průběžný stav 0:2. Za zády měli i početný kotel, na pražský prales nevídaný počet a i support. Beze srandy.
Klobáska bez příchutě, dělaná na elektickém grilu, k tomu dva krajíce chleba, křen, hořčice. Neurazí a ani nenadchne. A to vše za 50,-Takže za mě 6,5/10. K pití točená Plzeň.

Datum: 24.10. 2015
Cena: 50,-
Hodnocení: 6,5/10
Autor: Trevor

FC Los Zewlos-REAL Motion SG 8.N. skupina Hanspaulské ligy.
Ano, vítejte v největší amatérské soutěži malého fotbalu. A osmá liga je úplně nejníže, co může být. Ale je to fotbal, je k dispozici klobáska, tak proč ne :)
Utkání bylo bohaté na šance, větším favoritem byli hosté, nicméně "domácí" se nenechali zahanbit a bojovali o výhru, která by se jim hodila.
Los Zewlos dali před poločasem vedoucí branku, na kterou Real hned zkraje druhého poločasu reagoval vyrovnávající brankou. Do konce utkání se již nic nedělo a skončilo to smírně 1:1
Klobáska byla šunková, 2 krajíce chleba, křen a obsluha chtěla za to 40,- Chuť nic moc, ale to je ovlivněné možná tím, že šunkové klobásy mi nikdy moc nechutnali. Oznámkoval bych to známkou 6/10. Velké plus, točená Plzeň ve sklenici

Datum: 10.10. 2015
Cena: 40,-
Hodnocení: 6/10
Autor: Trevor

SK Slavia Vejprnice - FK Holýšov
Před utkáním Plzeň - Zlín se vydávám do nedalekých Vejprnic, kde se hraje krajský přebor. Místní Slavia přivítala v podzimním mrazivém odpoledni celek z Holýšova. Fotbal se hrál celkem atraktivní, avšak zásluhou pana sudího i s mnoha žlutými kartami a jednou červenou, kdy hráč po sedmi minutách na hřišti dostal dvě žluté karty za dvakrát zakopnutý míč. Příznivci Vejprnic však mohli být spokojeni, domácí tým zvítězil 2-0. Na stadionu přítomno asi 70 diváků. O poločase je čas na klobásku, která stojí 45 korun českých. Klobása výborné velikosti, chuťově taktéž výborná, plusem dostatek chleba a hořčice. Spokojenost. Více fotek zde.

Datum: 17.10.2015
Cena: 45,-
Hodnocení: 8,5/10
Autor: Groundhopping RM

MFC Svoboda nad Úpou - Jiskra Kuks
Tentokrát jsem zavítal na zápas III. třídy do Svobody, kde domácí hostili Jiskru Kuks. Domácí nakonec zvítězili po bitvě 3:2 a zápasu přihlíželo něco okolo padesáti diváků. O poločase nebyl čas, a tak jsem stánek z občerstvením vyzkoušel až po samotném zápase. V nabídce byla i klobása z udírny za třicet korun, byla masitá a celkem ostrá, což mi vyhovuje. Jako doplněk samozřejmě nechyběl křen, hořčice a chléb. Nezbývá mi než hodnotit osmi body.

Datum: 17.10.2015
Cena: 30,-
Hodnocení: 8/10
Autor: Kuksič

Lučany nad Nisou - Smržovka
Po sobotním zápase se Slávií máme volnou neděli, tak jdeme podpořit kluky ze Smržovky. Během zápasu se odpaluje nějaké pyro a na konci sedmiminutová dýmovnice. Zápas skončil výhrou domácích. Klobáska nechutnala špatně, ale podávaná na "čtvrtce" a chleba nebyl nejnovější, takže 6,5/10.

Datum: 18.10. 2015
Cena: 40,-
Hodnocení: 6,5/10
Autor: pm

Tanvald - Kokonín
O repre pauze mířím na další místní fotbal. Je to jedna z nejnižších soutěží a byla zábava na to koukat. Nechyběly strkanice, nadávky a neproměněné 100% šance. Během zápasu musela na hřiště přijet i záchranka, zápas skončil 3:6. Na klobásku jsem si musel počkat, tak jsem si zatím dal točené svijany do skla z místního stánku. Klobáska nechutnala zle, ale byl to špíš průměr.

Datum: 10.10. 2015
Cena: 35,-
Hodnocení: 5,5/10
Autor: pm

Zápy - Most
Druhý den míříme do Záp, kde hraje Most. Na hřišti jsme byli mezi prvními a obhlíželi terén. Malé hřiště, za hřištěm rybník, kde pár lidí rybařilo a krásná tribunka na střeše hospody a kabin. Čekáme na Mostecké a poté někteří vyráží na klobásku, k dispozici byly dvě + grilovaný hermelín. Vyzkoušel jsem obě dvě klobásky, byla tam obyčejná a cigáro (dvě nožičky). Klasická klobáska nijak neohromila, za to cigáro bylo vážně dobré, k tomu si člověk mohl vzít kolik chleba chce. 

Datum: 11.10. 2015
Cena: Cigáro 40 Kč, Klasická 45 kč
Hodnocení: Cigáro 8,5/10, Klasická 5/10
Autor: pm

Zápy - Most (z hořčicového pohledu)
Během repre pauzy vyrážíme podpořit mostecký Baník do Záp. Celkem se schází 9 fanoušků Baníku(3 JBC). Zápy si po velice dobrém výkonu rozhodčího připisují výhru 1:0. Rozhodčí byl po na konci zápasu trefen několika (pořádně nerozdělanými) konfetami.
O poločase dostávám chuť na místí klobásku,na výběr je klasická klobása a cigáro .Já volím cigáro a udělal jsem dobře. Cigáro dobře propečené,chuťově dobré, navýběr 2 druhy hořčice a křen, chleba kolik každej chtěl.

Datum: 11.10. 2015
Cena: 40,-
Hodnocení: 7,5/10
Autor: B-jbc

Kolín - Most
Je státní svátek, takže je volno a můžeme vyrazit podpořit Baník Most do Kolína. Docela se tam těším, protože loni (tehdy ještě ve FNL) jsme měli u sektoru gril, kde byly klasické klobásky a k tomu i bratwursty. Tentokrát jsme šli mimo sektor (ten byl zavřený), pro klobásku jsme museli na druhou stranu stadionu a k dispozici byla jen klobáska z udírny. Klobáska nebyla špatná, ale někdo ji měl studenou,  jiný zase ne. V Kolíně se sešlo 15 fanoušků hostí z toho 6 Jabloneckých, užili jsme si to a mohli se těšit na výjezd na Slovácko.

Datum: 28.10. 2015
Cena: 45,-
Hodnocení: 6,5/10
Autor: pm

Slovácko - Jablonec
Na Moravě jsme už druhý den (z toho tak 3 hodiny spánku), míříme tedy do Uherského Hradiště na zápas. Při vstupu nám security zabavuje jednu nálepku "klobásožrouti" :)
Klobásku si dávám o poločase a nijak neohromila, vypadala jak kus výkalu a nijak extra teplá taky nebyla. Po zápase popíjíme až do rána, ve 4 ráno míříme na vlak do Mostu.

Datum: 31.10. 2015
Cena: 45,-
Hodnocení: 6/10
Autor: pm

Most - Králův Dvůr
Do Mostu dorážíme dopoledne, takže stíháme oběd a potom se přesunujeme do hospody, kde je sraz s místními. Na každém zápase si dáváme klobásku na stadionu, tentorkát jsme chtěli zkusit změnu, takže jdeme ze stadionu do zdejší hospody. Klobáska byla trochu jiná, než fotbalové klasiky, mě odobně moc nechutnala. Po zápase ještě popíjíme a potom míříme domů, tam jsme kolem půlnoci, tepve teď přichází čas na spánek.

Datum: 1.11. 2015
Cena: 45,-
Hodnocení: 4/10
Autor: pm

Vltavín - Most
V sobotu ráno vyrážíme podpořit trápící se Most do Prahy na hřiště Vltavínu. Celkem se schází 7 hostů (3 JBC). Most prohrává 3:0 a jeho trápení pokračuje. O poločase se vydávám ke stánku s klobásami, na výběr je bílá a pikantní, já volím pikantní a rozhodně nelituji. Klobása byla velká a pálivá tak akorát, chuťově velice dobrá, byla sice malinko víc mastná, ale to se dalo přehlédnout, chleba čerstvý. Tak aspoň klobáska potěšila

PS: před vstupem na stadion nám jeden ze security nabízí práci sekuriťáka s úsměvem odmítáme :)

Datum: 7.11.
Cena: 50kč
Hodnocení: 8,5
Autor: B-jbc

SFC Opava - FC Hradec Králové
V Městských sadech jsem ještě neměl možnost hodnotit, a tak se mi konečně naskytla možnost, když tu hráli mistrovské utkání hradečtí fotbalisté. Utkání provázela z obou stran parádní atmosféra, nechyběly choreografie anipyrotechnika. Ke konci poločasu jsem zavítal k okénku s občerstvením. Paní mi dala na tácek klobásu, která byla asi tři minuty vařena ve vodě, chléb zřejmě ještě z dob, kdy Slezský kopali ligu. Bohužel to nezachránila ani plnotučná hořčice přes půl tácku, a tak musím hodnotit pouze dvěma body.

Cena: 40,-
Hodnocení: 2/10
Datum: 10.10.15
Autor: Kuksič

FK Duchcov - FK Postoloprty
Pro tentokrát se vydávám na sever Čech. V sobotu 3.10. jsem zavítal do Duchova, kde bohužel stíhám až posledních deset minut zápasu. Na zápase krajského přeboru si našlo na fotbal hned několik jedinců a hlavní tribuna je celkem slušně zaplněná. Hned po příchodu mířím pro klobásu.Grilovaná klobása za 40 korun byla s velkým množstvím chrupavek, na výběr pouze hořčice. Nenadchne, ale žaludek zaplní.

Cena: 40,-
Hodnocení: 4,5/10
Datum: 3.10.2015
Autor: Groundhopping_vitajanda

FC Jiskra Hazlov - FC Cheb "B"
V sobotu se vydávám do Hazlova na další kolo okresního přeboru Cheb, kam přijelo béčko FC Cheb. Ve slunečném počasí na malém hřišti nakonec vítězí domácí 3:1, když dávají v posledních 5 minutách dva góly. O poločase mám chuť na klobásku. Bohužel mi bylo řečeno, že už došla, tak se aspoň zasytím párky za dvacet korun. 

Datum: 24.10.2015
Cena: 20,-
Autor: Groundhopping RM

FK Hvězda Cheb - FC Viktoria Mariánské Lázně
Poslední podzimní domácí kolo nám přidělilo rivala z Mariánek. Hostů doráží zhruba dvacet s jednou vlajkou. V kotly domácích se schází 20 fandů za zástavou "Black Tower" a "Eger4ever". Na konci zápasu odpalují domácí i lehčí pyrotechniku. Klobáska menší velikosti za 50 korun byla pikantnější, na výběr hořčice i kečup, chleba neomezené množství. Klobáska masnější a na můj vkus až příliš mnoho chrupavek.

Datum:31.10.2015
Cena: 50,-
Hodnocení: 5,5,/10
Autor: Groundhopping_vitajanda

TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří - FK Olympie Březová
Po zápase Hvězdy se vydávám na další utkání krajského přeboru a to do Kynšperku, který přivítal favorita Březovou. Domácí inkasují 10 branek a odcházejí s výsledkem 0:10. V zápase jsou k vidění dvě červené karty. Klobása za 40 korun. Na výběr kečup i dva druhy hořčice, dva krajíce měkkého chleba. Klobása grilovaná, z velké části masová, malý počet chrupavek.

Datum: 31.10.2015
Cena: 50 ,-
Hodnocení: 8,5/10
Autor: Groundhopping_vitajanda

SpVgg Bayern Hof - 1.FC Sand 
V sobotu se vydávám za přáteli do Hofu na Bayernligu (5.nejvyšší soutěž v Německu). Na fotbalový stadion si tuto podzimní sobotu našla cestu necelá tisícovka fanoušků. Domácí kotel sčítal 50 hlav, kteří se projevovali občasným supportem a vyvěsili také 3 vlajky. Bratwurst za 2.30 € bych hodnotil jako německou klasiku a proto uděluji 7 bodů.

Datum: 7.11.2015
Cena: 2.30€
Hodnocení: 7/10
Autor: Groundhopping_vitajanda

Autor: PiotrM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Slezský FC Opava polki11 14.11.2015, sobota, 21:11 + 0 - 0
  Na stadionu je víc stánku a každý patří někomu jinému nejlepší klobásy a cigára mají u vchodu od řeky tak příšte jo
 • FK Viktoria Žižkov tondik 13.11.2015, pátek, 16:55 + 0 - 0
  V Opavě minulou sezónu nám neotevřeli ani stánek :-( Museli jsem jít se securitkou někam mimo sektor hostí :-/ , ale pamatuji si, že klobása nebyla bv tu dobu špatná, dokonce bych řek fakt, že byla podle fotky odlšiná, možná takového toho cigárového typu..... Naopak tedy fakt za poslední dobu asi nejhorší občerstvení jsem měl v Olomouci, tam nám udělali nějaké v podstatě párky, co byly skoro studené no hrůza....
 • FC Hradec Králové Kuksič 12.11.2015, čtvrtek, 21:23 + 0 - 0
  Už jsem dával plný počet dvakrát. Litvínov "MAXI" a Teplice (bílá), obojí nemělo žádnou chybu.
 • FK Jablonec B-JBC 12.11.2015, čtvrtek, 20:00 + 0 - 0
  taky bych ho upálil :D
 • MFK Košice VSSKE 12.11.2015, čtvrtek, 19:23 + 0 - 0
  Kumbi: ano to je ona:) ta musi stat za to
 • FK Baník Most Kumbi1909 12.11.2015, čtvrtek, 18:38 + 0 - 0
  VSSKE: ano v Litvínově na hokeji mají "Maxíka" - velkou klobásu a tuším, že měla 9,9.
 • MFK Košice VSSKE 12.11.2015, čtvrtek, 16:51 + 0 - 0
  aj tak sa mi najviac pacila ta MEGA klobasa z hokeja, len uz si nepamatam kde to bolo(litvinov,zlin??...)
 • SK Slavia Praha Cepin 12.11.2015, čtvrtek, 16:46 + 0 - 0
  mám za to, že jsem 10/10 viděl, ale netroufám si říct ve kterým díle a projíždět to, je při hladu masochismus
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 12.11.2015, čtvrtek, 16:27 + 0 - 0
  Byla už někde klobáska, která si vysloužila rovných 10/10? :D
 • bez klubu f7r 12.11.2015, čtvrtek, 13:43 + 0 - 0
  Ultrá97H: upálil bych tě za kacířství! :D
 • Bohemians 1905 lester 11.11.2015, středa, 18:07 + 0 - 0
  Na Slovácku jsem klobásku měl a doteď si ji nemohu vynachválit. Byla menší, ale chuťově TOPka. Zase je ale pravda, že tady na fotce vypadá mnohem hůře, než jakou jsem ji měl já na konci září.
 • FK Jablonec Ultrá97H 11.11.2015, středa, 17:46 + 0 - 0
  f7r: jsem ho to musel naučit, za vše hovoří obouručka Kečupový labužník :-)
 • bez klubu Cestovatel 11.11.2015, středa, 14:26 + 1 - 0
  Opět zajímavý článek, trochu zamrzí evidentně zhoršená kvalita klobásky na Hvězdě Cheb, já si tehdy pochutnal. Pokud tam bylo moc chrupavek, tak se nižšímu hodnocení nedivím. S kámošem jsme poslední dobou trochu cestovali a ochutnávali klobásky. Střekov 3:4 Blšany. Na výběr klasická a bílá. Velikost a chuť dobrá, dva druhy hořčice a křen. Bohužel chleba jen krajíc a navíc ne úplně čerstvý, cena byla 40 Kč. Dávám 6,5/10, s lepším chlebem bych dal o bod víc. Hokej Děčín 1:7 Trutnov, na výběr bílá a klasická, volík klasiku za 40 Kč, hořčice tak akorát, velikost standardní a chuť slušná, bez chrupavek, krajíc chleba, dám 6,5/10. Hokej Most 6:7 Slavia po s.n. Na stadionu mají za 40 Kč vařený hnus ve vodě menší velikosti, navíc jen vlažnou. K tomu chleba. Bída a dávám 3,5/10. Ale za stadionem mají na grilu pocitvé klobásky, také asi za 40 Kč. Krajíce chleba byly myslím dva, dost hořčice a tak dávám 7,5/10. Chlumec nad Cidlinou 4:2 Slavia HK. Klobása z udírny malinko menší velikosti lehce pikantní chuti za tuším 45 Kč zasluhuje 7,5/10. Chleba bylo myslím kolik kdo chtěl.
 • bez klubu f7r 11.11.2015, středa, 13:16 + 0 - 0
  to pomalu vypadá tak, že PM má alergii na hořčici...
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...


BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...


BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021

BLOG: Návštěva dětského domo...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Poslechli Žyletu! Poklekli a... 30.09.2021

Poslechli Žyletu! Poklekli a...


Oslava Novojičínska a vzkaz ... 26.09.2021

Oslava Novojičínska a vzkaz ...


Chuligáni Trnavy se dostali ... 18.10.2021

Chuligáni Trnavy se dostali ...

Komentáře
včera, 11:24 - GarryR
Divák - nad tím sem se taky za...
včera, 10:58 - Divák
Já hlavně nechápu to dokopáván...
včera, 10:20 - BF05
Jako kdyby někdo chtěl, aby to...
18.10.2021, pondělí, 22:58 - northboy
Bolo to zaujímavé , ale myslím...
18.10.2021, pondělí, 17:46 - slovanjeslovan
Derby ako remen by to bolo,keb...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace