o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Klobásový poločas - zima 2017 (36. díl)

Klobásový poločas pondělí, 27. 3. 2017 22:50 - přejít do komentářů
Klobáska a pivo patří k fotbalu stejně jako chorály a pyro...
images/clanky/klobasovy-polocas-zima-2017-36-dil-7927.jpg

HC Kopřivnice- HC Bobři Valašské Meziříčí 6:3
V sobotu 14.1.2017 jsem zavítal do Kopřivnice na druhou hokejovou ligu, kde domácí manšaft přivítal Valašské Meziřící, pod vedením Romana Čechmánka, který však podlehl domácím 6:3. Klobása dělaná na grilu za 50, byla masitá, bez chrupavek, na výběr kečup či hořčice, dva kusy čerstvého chleba. 

Datum: 14.1.2017
Hodnocení: 8/10
Cena: 50 ,-
Autor: Groundhopping_vitajanda
Fotka uživatele Chachar Chebák.

HC Olomouc - HC Hradec Králové
Jelikož jsem se vožral už před zápasem, tak si z pojídání klobásy moc nepamatuji. Matně si vzpomínám, že měli hodně hořčice a dostatek chlebu navíc. Klobásu jsem snědl celou a můj mlsný jazyk to vidí na osm z deseti.

Datum: 24.1.2017
Hodnocení: 8/10
Cena: 50 ,-
Autor: Milda
Fotka uživatele Chachar Chebák.

AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905
V neděli 19.2.2017 se vydávám na pražskou Letnou, kde se hraje derby ACS-Bohemka. Zápasu přihlíží víc jak 13 tisíc diváků a Sparta vítězí 1-0. Po optické stránce jsem čekal víc od obou, i když se oba tábory prezentovali choreografií. Klobásu si dávám před koncem prvního poločasu a je jako vždy výborná. Masitá, teplá, dobře ogrilovaná, dostatek hořčiče, chleba také dostatek.

Datum: 19.2.2017
Hodnocení: 9/10
Cena: 60 ,-
Autor: Groundhopping RM
Fotka uživatele Chachar Chebák.

RB Lipsko vs. 1.FC Kolín 
Už dlouho dopředu plánujeme, že si nějakou volnou sobotu uděláme výlet na neoblíbené Lipsko. Tento plán se naplňuje teď, kdy hrají domácí s Kolínem. Lístky kupujeme za 50 euro. Domácí v zápase vítězí 3:1 a zaslouženě jsou v tabulce tam, kde jsou, hrají opravdu parádní fotbal. Domácí kotel mě také překvapil, fandil celý zápas, ale hlavou mi vrtá kde se za tak krátkou dobu vzalo tolik "srdcařů", hosté tento zápas bojkotovali, takže samozřejmě byl od nich support slabší. V Lipsku byl k zakoupení taky klasický bratwurst, který zklamat nemůže.

Datum: 25.2.2017
Cena: 3 eura 
Hodnocení: 9/10
Autor: Kostič
Fotka uživatele Chachar Chebák.

SpVgg Bayern Hof - FC Illertissen 0:1 
Prvni kolo 4.nejvyssi nemecko soutěže vedou me kroky do Hofu, ktery se nachazi na poslednim miste tabulky. Celkove si naslo cestu na fotbal 500 divaku. Domaci aktivne podporovalo šedesát fanoušku. Bratwurst za 2.5 € mi dnes nechutnal jako obvykle a uděluji 6 z 10.

Datum: 04.03.2017
Hodnoceni: 6/10
Cena: 2.5 €
Autor: groundhopping_vitajanda
Fotka uživatele Chachar Chebák.

FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav
Fotbalový duel mezi Hradcem Králové a Bolkou nenabídl mnoho zajímavého. Na hřišti jedna velká nuda, votroci "ubojovali" první jarní bod za bezbrankovou plichtu. Na tribunách o ničem, domácí bojkotují kvůli vedení klubu, na druhé straně se o atmosféru staralo pár desítek fanoušků Bolky.
Jediné pozitivum bylo samozřejmě občerstvení, sice kvůli EET podražili klobásu na 55 korun, což se asi stalo na všech stadionech, ale chuťově mě bílý norimberský bratwurst zachutnal, akorát mohl být teplejší. K dispozici byl i křen a hořčice. Chlebu dostatek, ale nebyl zrovna nejčerstvější.

Datum: 4.3.2017
Hodnocení: 8,5/10
Cena: 55,-
Autor: Kuksič
Fotka uživatele Chachar Chebák.

FK Baník Sokolov - FK Pardubice
Konečně začíná i druhá nejvyšší fotbalová liga, proto míříme na kukačku do Sokolova, kam přijíždí hosté z Pardubic. Na stadion přicházíme již 20 minut před utkáním a ihned míříme ke stánku s občerstvením. Jako snídani volíme bavorskou klobásu za 38,-, která byla naprosto famózní. Dobře ogrilovaná, chuťově výborná, masitá, k dostání kečup, hořčice či chleba kolik kdo chce. Co se týče zápasu, tak tomu přihlíží asi pětistovka diváků, o support se stará cca 15 hostů za vlajkami Ultras Pardubice a Cremator Commando. Během zápasu odpalují jeden dým a jeden oheň. Hosté vítězí 1:0. 

Datum: 11.3.2017
Hodnocení: 9,5/10
Cena: 38,-
Autor: Groundhopping RM & groundhopping_vitajanda
Fotka uživatele Chachar Chebák.

SK Horní Bříza - FK Nepomuk
Po zápase v Sokolově se vydávám do Horní Břízi na 1.B, kde domácí přivítali Nepomuk. Klobása za 45 kč, vařená nejspíše ve friťáku, byla velice mastná, spousty chrupavek, bezmasá, ke klobáse hořčice a křen. V létě jsou k dostání klobásy z udírny...tak se zde budu muset ukázat ještě jednou.

Datum: 11.3.2017
Hodnocení: 3/10 
Cena: 45 ,-
Autor: Groundhopping_vitajanda
Fotka uživatele Chachar Chebák.

1. FK Příbram - FC Hradec Králové
Od mé poslední návštěvy v Příbrami došlo k mírnému zlepšení, naposledy zde měli pouze spišské párky, tentokrát už v nabídce nechyběla ani příbramská klobása. Stála 50 korun, ale chuťově mi připomínala spíš něco mezi buřtem a silným párkem, takže jsem moc nadšený nebyl. Bohužel byla jen vlažnější, a tak jsem ji ani nedojedl. Chlebu a hořčice dostatek. Celkově hodnotím slabší čtyřkou.

Datum: 11.3.2017
Hodnocení: 4/10 
Cena: 50 ,-
Autor: Kuksič
Fotka uživatele Chachar Chebák.

Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň
Ve středu v pět hodin odpoledne mířím na dohrávku 16. kola do Vršovic, co Ďolíčku. Klobásu si dávám 10 minut před zápasem, volím klasickou. K ní dostávám jak hořčici, tak kečup a pouze jeden krajíc chleba. Každopádně klobása chuťově dobrá, masitá, celkem dobře ogrilovaná. V zápase střílí jediný gól Marek Bakoš a FCVP se vrací se třemi body do Plzně. 

Datum: 15.3.2017
Hodnocení: 8/10 
Cena: 50,-
Autor: Groundhopping RM
Fotka uživatele Chachar Chebák.

SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň
Před zápasem kupuju klobásu za 55kč. Velikostně hodně malá, menší už asi neměli. Ale chuťově celkem dobrá, hořčice, kečupu, chleba dostatek. Domácí vítězí 1:0, na tribunách k vidění několik choreografíí i pyrotechnika.

Datum: 5.3.2017
Hodnocení: 6,5/10 
Cena: 55,-
Autor: Groundhopping RM
Fotka uživatele Chachar Chebák.

Bohemians Praha 1905 vs. Viktoria Plzeň
V dohrávaném kole přijela do ďolíčku Plzeň, která před skoro vyprodaným stadionem vyhrála 1:0. O poločase si dávám pikantní klobásu, která pálila tak akorát a byla bez chrupavek, chleba čerstvý a kolik kdo si chtěl vzít. 

Datum: 15.3.2017
Cena: 50,-
Hodnocení: 8/10
Autor: Kostič
Fotka uživatele Chachar Chebák.

HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov
Po delší době jsem se ocitl doma, ve Slezsku, a zrovna v době, kdy nedaleký Třinec vstupoval do play-off Extraligy ledního hokeje. Vůle vítězit, play-off motto místního celku a chuť očíhnout novou arénu, ve které jsem ještě nebyl, mne přitáhly k druhému čtvrtfinálovému utkání na třinecké domácí půdě. Hodnocení hokeje a fanoušků patří jindy, nyní k jídlu.
Občerstvení takřka po celém prstenci haly, žádné fronty a příjemné ceny potěšily. V nabídce samozřejmě byla klasická klobása, ale když jsem viděl langoša, nemohl jsem zvolit jinak. Když jsem s paní obsluhující ještě prohodil pár fórků, dostal jsem krásný langoš úplně se vším (tatarka, kečup a spoustu sýru). Lagnoš se servíroval na plastovém tácku, do kterého se přesně vešel, k tomu plastový příbor a konzumace u kulatého stolku opodál. Takřka gurmánský zážitek.

Datum: 16. 3. 2017
Hodnocení: 9/10
Cena: 40 ,-
Autor: dalibor.durcak
Fotka uživatele Dalibor Durcak - photographer.

Autor: dd & vj & tv & rm & tkShare |
Jméno Heslo
text
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 28. 3. 2017, úterý, 17:02 + 0 - 0
  V Kopřivnici je stadion perfektní i pro hosty, kteří mají navíc pivo z místního pivovaru Polívar přímo u svého sektoru za brankou (téměř pokaždé jiný druh, podle toho jaký mají zrovna v pivovaru na čepu, jednou byla dokonce i 15° :-), mě tam pivo většinou chutnalo, jiným už tolik ne). Pro klobásu si musí člověk ale zajít na protější stranu, kde je za druhou z branek gril. Klobása je celkem fakt dobrá (já bych řekl šunková), ale nikdy jsem ji tam neměl dostatečně teplou ... což značně snižuje její hodnocení, alespoń u mne! max. 6,5/10. Na jiné laskominy si můžete zajít i do automatů na chodbě stadionu, nebo do místní hospody.
 • bez klubu Cestovatel 28. 3. 2017, úterý, 14:29 + 0 - 0
  Kuksič: Myslím, že tam udírnu nemají. Já ji dostal klasicky z grilu, kde se klobásy dělají tuším na dřevěném uhlí. A mají tam více druhů, plus grilovaná cigára. Kdežto hostům nabízejí jeden druh a ještě nevalné kvality. Takhle to ale chodí na většině českých stadionech, bohužel...
 • FC Hradec Králové Kuksič 28. 3. 2017, úterý, 13:47 + 0 - 0
  Cestovatel: V té Příbrami je to rok od roku horší. Ale jak jsi psal naproti sektoru pro hosty, tak z pravé strany šel lehký dým, tam jsou přímo z nějaké udírny?
 • AC Sparta Praha MP11 28. 3. 2017, úterý, 13:42 + 0 - 0
  Trochu mimo klobáskové téma... v Kopřivnici mají takový pěkný zimák?
 • bez klubu Cestovatel 28. 3. 2017, úterý, 09:08 + 0 - 0
  V té Příbrami doporučuji si dát klobásu v tom stánku, co je naproti sektoru pro hosty vpravo u rohu hřiště. Na tom zápase Příbram-Slavie jsem tam náhodou byl a poznal jsem, že tam pracuje ta parta, co se starala o občerstvení na Žižkově. Té klobáse od nich bych dal 9/10. V sektoru pro hosty tam mají co vím dlouhodobě celkem bídné klobásy. Jinak jsme s kámošem navštívili teď dva zápasy. Klatovy-Rokycany, klobása klasické velikosti, obstojně propečená, s trochu chrupavek. Tři malé krajíčky chleba. křen, hořčice i kečup k dispozici. Stála 50 Kč, dal bych 6/10. Jankov-Sušice, zvolil jsem xxl klobásu za 55 Kč, celikost opravdu luxusní, slušně propečená, chrupavek minimum, dva krajíce chleba. Hořčice mají na výběr plnotučnou a kremžskou. Dal bych 7,5/10.
clbannerVidea

Finále poháru MOLCup - zaměřeno na fanoušky FCB


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
30
2.
FK Mladá Boleslav Prochy10
25
3.
bez klubu dalibor.durcak
25
4.
1.FC Slovácko champyon
22
5.
FC Baník Ostrava jebat opavu 88
22
6.
bez klubu Majkl1911
20
7.
1.FC Slovácko Slovácko Kingdom
20
8.
FC Viktoria Plzeň radekmaxik7
18
9.
FC Viktoria Plzeň wawe48
15
10.
AC Sparta Praha KubiACS
15
Fortuna liga SKFortuna liga SK
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Špionáž
BLOG: Čas nejvyšší... aneb z... 13. 6. 2019, čtvrtek, 10:00

BLOG: Čas nejvyšší... aneb z...


Blog fanoušků: DK, styďte se... 8. 6. 2019, sobota, 15:40

Blog fanoušků: DK, styďte se...


BLOG: Rodiny s dětmi, klobás... 2. 6. 2019, neděle, 12:00

BLOG: Rodiny s dětmi, klobás...

další články >
Odkazy z jiných webů
Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna! 31. 3. 2019, neděle, 13:45

Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna!


Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC 26. 3. 2019, úterý, 21:31

Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC


„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko 25. 3. 2019, pondělí, 21:11

„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko

další odkazy >
Nejčtěnější články měsíce
Rozhovor s ultras skupinou L... 23. 6. 2019, neděle, 19:00

Rozhovor s ultras skupinou L...


Rozlosování ligy 2019/2020 19. 6. 2019, středa, 12:50

Rozlosování ligy 2019/2020


VIDEO DNE: Když Irové zpívaj... 6. 7. 2019, sobota, 10:40

VIDEO DNE: Když Irové zpívaj...

Komentáře
před 18 minutami - GreenWhite
Pro Kangaroo už to není ono, p...
před 2 hodinami - grün
Kangaroo: A ještě dodatek, k t...
před 2 hodinami - grün
Kangaroo: Otázka, zda-li bycho...
před 2 hodinami - Moshe Dahan
to je teď nějaká nová móda líz...
před 8 hodinami - MP11
*Jak se píše...
všechny komentáře >
clbanner
Speciály
Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace