o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Media vs. fanoušci: Sparta Praha - Lech Poznaň

Fanoušci vs Media čtvrtek, 29.03.2012 09:00 - přejít do komentářů
Co napsala média a jaká byla skutečnost aneb vrazi na papíře...
images/clanky/media-vs-fanousci-sparta-praha-lech-poznan-3978.jpg

S termínem médium či masmédium se setkáváme dnes a denně. Jedná se o veřejný sdělovací prostředek s velkým počtem oslovených příjemců. Už z této definice vyplývá, že masmédia hrají velmi významnou roli při působení na celou společnost. Dokáží ovlivnit jednání mnoha a mnoha lidí a v současné době tak mají obrovskou moc působit na veřejné mínění. Ne nadarmo bývají masmédia označována jako sedmá velmoc (1 - vysvětlivky níže), někdy však také jako velmoc "čtvrtá" po moci zákonodárné, výkonné a soudní.

Po nedávných nepokojích příznivců ostravského Baníku v Mladé Boleslavi se strhla ve sdělovacích prostředcích mohutná mediální masáž a hon na fanoušky. Téma média vs. fanoušci se tak stalo znovu aktuální. V novém seriálu „Média vs. fanoušci“ se zaměříme na pět utkání, která byla vyhodnocena jako vysoce riziková a která provázela značný zájem ze strany tiskovin, Internetu i televize. Cílem a smyslem seriálu bude poukázat na nesoulady, které provází reportáže a články týkající se fanouškovské scény.

Budeme se snažit upozornit na rozporuplné informace, které vytváří výrazně negativní obraz současných fotbalových příznivců. Poukážeme na rozdílnou realitu faktů, které předkládají média jako obecně platné a které vyvolávají ve společnosti pocity strachu a obav z řádění fanoušků, přestože se mnohdy jedná spíše o poplašné zprávy.

1.AC Sparta Praha – KKS Lech Poznaň
Datum utkání: 27. července 2010
Místo konání: Generali Arena, Praha
Počet diváků: 14588 (77% z kapacity 18873 diváků)

Vstupní informace:
Do Prahy zavítal k prvnímu zápasu 3. předkola Ligy mistrů úřadující polský mistr Lech Poznaň, který přijel bojovat o miliony v Lize mistrů. Zápas skončil vítězstvím domácích 1:0.

(1) Termín Sedmá velmoc vznikl pravděpodobně za Napoleona Bonaparteho, který označil noviny jako "pátou velmoc", která proti němu bojovala. Tím se tedy z tisku stala "velmoc šestá". Poté, co se za velmoc začala považovat také Itálie, číselná řada se posunula a noviny už zůstaly u názvu "sedmá velmoc". Původně si ho ovšem vysloužily jenom protinapoleonovské noviny Rheinisher Merkur.

Chuligáni Sparty: Chuligáni Sparty patří mezi jedny z nejtvrdších v České republice. Jejich počet na tomto utkání lze odhadovat na 80 až 100 kusů.

Chuligáni Lechu: Hostující chuligánský tábor se řadí mezi absolutní špičku v Evropě. Podle dostupných informací dorazilo do Prahy téměř 500 nejradikálnějších příznivců polského klubu.

Bezpečnostní opatření: Důkladné kontroly na hranicích, které trvají někdy i desítky minut. V pražských ulicích je nasazeno na 500 policistů, antikonfliktní tým a celou situaci monitoruje ze vzduchu vrtulník Policie ČR. Polští policisté předali těm českým seznam 50 nežádoucích osob, které by neměli být vpuštěni na území ČR. Nakonec ani jedna z těchto osob na zápas nedorazila.

Média: O příjezdu polských fanoušků informují média už dva dny předem. Veškeré reportáže a články se věnují pouze a jen jim. Převládají výrazně negativní pohledy na kibice (polský výraz pro fanoušky) Lechu.

SERVER IDNES.CZ
Tento server zevrubně sleduje pohyb polských fanoušků před i po zápase. Titulky před zápasem hlásají:

Nejbrutálnější fotbaloví chuligáni míří do Prahy, policie má pohotovost (2)
Jednostranně psaný článek, představuje chuligány Lechu v tom nejhorším světle, jako bandu rváčů, která je vůbec tou nejbrutálnější v Polsku.

Citace z článku: „V Polsku navíc vznikla v podstatě vlastní liga fanoušků, kteří mezi sebou soutěží o nejbrutálnější skupinu. Chuligáni z Poznaně v ní v posledních letech v Polsku kralují.“

Pravda. V Polsku skutečně existuje tzv. liga chuligánů, která mapuje dění kolem chuligánských bitek, tzv. ustawek. Lech Poznaň této lize s přehledem vévodí.

„Neváhají totiž při bitkách například vytáhnout zbraně.“

Lež. Chuligáni Lechu jsou naopak známí svým vyhraněným postojem ke zbraním. Jejich jakékoliv používání zcela odmítají a jsou to právě oni, kteří na polské chuligánské scéně bojují proti jejich úplnému zákazu při bitkách.

„Své o řádění Poláků vědí také v nizozemském Rotterdamu, kde se na konci roku 2008 utkal jejich tým s místním Feyenoordem Rotterdam. Namísto zápasu polské rowdies zajímalo spíše to, jak nejvíce Feynoordu zničit stadion a porvat se s policisty.“

Lež. Incident v Rotterdamu mají na svědomí fanoušci domácího Feyenoordu, kteří napadli fanoušky Lechu mimo hostující sektor.

Praha se bojí polských fandů. Perou se, ale taky skvěle fandí (3)
O něco vyváženější článek, který dává prostor i druhé straně. Přesto v něm převažují negativní rysy polských fanoušků.
Citace z článku: „Sparťanští radikální fanoušci z nich mají takový strach, že už dopředu odmítli hromadnou bitku.“

Nepodložená informace: Tato informace nebyla Policií ČR, ani žádným z táborů před ani po zápase nikdy potvrzena.
„Do Prahy tak přijedou tisíce uřvaných hromotluků, kteří s sebou do rvaček berou nože a sekery. Na letenský stadion se všichni nemají šanci dostat, protože do sektoru hostů se vejde jen 2 300 fandů. Spousta polských rváčů tak zůstane rozzlobena před branami stadionu.“

Lež. Jak bylo výše uvedeno, chuligáni Lechu nepoužívají žádné zbraně. Do Prahy bylo v Poznani prodáno pouze a jen 2300 lístků, které Lechu poskytla Sparta. Víc fanoušků z Poznaně se do Prahy nevypravilo, proto jich nemohla spousta zůstat rozzlobeně před branami stadionu.

„Přesto se najdou lidé, kteří fanoušky Lechu brání. "Tady v Poznani na stadionu ani mimo něj jsme problémy s fanoušky neměli už řadu let," řekl ČTK mluvčí poznaňské policie Andrzej Borowiak. "Navíc si myslím, že fandové bez lístku zůstanou doma, protože vědí, že se na stadion nedostanou."“

Pravda. V Poznani skutečně nedošlo už spoustu let k závažnějšímu incidentu jak na stadionu, tak mimo něj. Potvrdila se také informace o tom, že fanoušci bez lístků zůstali doma. Pouze malá skupinka asi 20 fanoušků Lechu stála hned vedle hostujícího sektoru.

(2) BERNÝ, Aleš. Idnes [online]. 26. 6. 2010 [cit. 2010-12-05]. Nejbrutálnější fotbaloví chuligáni míří do Prahy, policie má pohotovost. Dostupné z WWW - odkaz zde -.

(3) ŠEDIVÝ, Petr. Idnes [online]. 27. 6. 2010 [cit. 2010-12-08]. Praha se bojí polských fandů. Perou se, ale taky skvěle fandí. Dostupné z WWW: -odkaz zde-.


Polští rowdies přijeli do Prahy. Před zápasem byli krotcí, problémy nedělali (4)
Článek, který mapuje dění po příjezdu polských fanoušků do Prahy až po začátek zápasu ve 20:30. Autor pracuje přímo v terénu a volí už smířlivější tón, neboť v ulicích je klid a Poláci se chovají velice slušně. Jediný problém zaznamenává u fanoušků Sparty.

Citace z článku: „Podle ní (mluvčí pražské policie- pozn. autora) se nějaké potyčky daly čekat při pochodu Poláků ze Staroměstského náměstí na stadion. I ten se ale nakonec obešel bez problémů i přesto, že podle policie bylo mezi polskými příznivci asi 500 členů nejtvrdšího jádra fanoušků.“
Hysterie kolem chuligánů Lechu se nepotvrzuje.

„Jedinou práci měli policisté v blízkosti stadionu. V ulici U Sparty zahradili před průvodem Poláků cestu asi padesátce sparťanů. Zásah byl ale podle policejní mluvčí jen preventivní. Jeden z domácích fanoušků skončil na služebně, protože neměl doklady. Dalšího Čecha odhalili při pokusu o prodej falešných lístků.“
Problémy začínají být naopak s fanoušky Sparty.

(4) TITL, Tomáš. Idnes [online]. 27. 6. 2010 [cit. 2010-12-05]. Polští rowdies přijeli do Prahy. Před zápasem byli krotcí, problémy nedělali. Dostupné z WWW: -odkaz zde-.

SERVER SPORT. CZ
Sport.cz se především zajímá o samotný zápas, polským fanouškům se věnuje pouze jedním článkem, který ovšem dává prostor k vyjádření všem stranám. Objektivnost článku je na vysoké úrovni.

Kvůli polským fanouškům budou v ulicích Prahy stovky policistů (5)
Článek představuje hlavně bezpečnostní složky při práci, popisuje jejich nasazení a koordinaci. Zabývá se i polskými fandy a jejich programem v Praze. Dává možnost vyjádření se i polským novinářům a policistům.

Citace z článku: „První fanoušci by měli do Prahy dorazit po 09:00. Už na hranicích je zkontroluje cizinecká policie. Zaměří se na zbraně a na fanoušky, kteří mají zakázán vstup do ČR. "Do akce budou nasazeny stovky policistů," uvedla mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová.

Podle pražské policejní mluvčí budou policisté kontrolovat Poláky na příjezdových cestách do metropole. "Kontroly budou na dálnici D1, D11 a rychlostní komunikaci R10," dodala Miklíková.

Od rána pak budou v pražských ulicích hlídkovat další stovky policistů pořádkové, dopravní i kriminální služby. Předejít případným střetům se bude snažit antikonfliktní tým, v záloze bude připravena speciální pořádková jednotka. Ze vzduchu bude na fanoušky dohlížet policejní vrtulník.“
Popis bezpečnostních opatření.

„Podle novináře Radoslawa Nawrota z poznaňského vydání deníku Gazeta Wyborcza se však není v případě fanoušků Lecha Poznaň čeho bát. "Fanoušci tohoto klubu jsou při výjezdech do zahraničí dost ukáznění,"sdělil. Podle něj se nějaký incident stát může, ale není to tak, že polští fanoušci jedou zdemolovat Prahu.“

Pravda. Výjezdy Lechu mimo území Polska organizuje sdružení Wiara Lecha, které předem fanoušky upozorňuje, jak přesně se mají na výjezdech chovat a čeho se vyvarovat. Porušení těchto pravidel se důsledně trestá a může vést k zákazu koupi lístku na zápas Lechu Poznaň doma i v zahraničí.

(5) Česká tisková kancelář. Sport [online]. 26. 7. 2010 [cit. 2010-12-05]. Kvůli polským fanouškům budou v ulicích Prahy stovky policistů. Dostupné z WWW: -odkaz zde-.

TV NOVA
TV NOVA se velice podrobně zabývala příjezdem polských fanoušků v Televizních novinách, tak především na serveru tn.cz. Reportáže TV NOVA před zápasem také popisovali polské fanoušky jako řádící zvěř. Po skončení zápasu už bylo všechno jinak. Reportáže z příjezdu fanoušků, jejich pobytu na území ČR i jejich odjezdu(6)

Citace:
„O tom, jak nakonec Praha dopadne, rozhodne až noc. Záleží i na tom, jak dopadne fotbalový zápas, a také na tom, jak velkou budou mít Polští fanoušci chuť ničit.“
V průběhu klidného dne přináší TV NOVA další ze svých zpravodajských vstupů. Reportér Jaroslav Kasnar začíná vstup takto: „Hezký večer. Překvapivě po celou dobu pobytu Polských fanoušků tady v Praze je klid“.

V každém vstupu potom pobízí diváky, aby si prohlédly záběry z bitek a řádění Polských fanoušků na stadiónech.

Shrnutí: Zápas Sparty s Lechem byl vyhodnocen jako vysoce rizikový a provázela ho zvýšená bezpečnostní opatření. Z kapes daňových poplatníků byly vynaloženy takřka 3 miliony korun na zajištění pořádku v ulicích a na stadionu. Všechna internetová i tištěná média a také televize se předháněly ve vylíčení hrůzy, která jde z chuligánů Lechu Poznaň. Jak se v konečném důsledku ukázalo, mediální hysterie nebyla na místě. Ze spousty nepodložených informací v článcích a reportážích se nepotvrdila žádná.

(6) Tn.cz [online]. 27. 7. 2010 [cit. 2010-12-08]. Polští rowdies jsou v Praze. Problémy zatím nedělají. Dostupné z WWW: -odkaz zde-.

Ze všech rozebíraných článků nejvíce hrůzy a děsu vypouštěla ze svých úst TV NOVA, která se snažila bezesporu vytvořit nejhorší obraz fanoušků Lechu, a zároveň účelově manipuluje diváka nevhodně použitými slovními obraty: „..jak velkou budou mít Polští fanoušci chuť ničit.“ či „Překvapivě po celou dobu pobytu Polských fanoušků tady v Praze je klid“. Naopak nejvyváženější článek přinesl server sport.cz, pod kterou je podepsaná Česká tisková kancelář.

Zápas se obešel bez vážnějšího incidentu a fanoušci Lechu potvrdili svou přívětivou tvář, která je provází na zahraničních výjezdech, a spíš než jako zvířata se chovali jako spořádaní turisté, byť poněkud hlučnějšího ražení. Postarali se o vynikající atmosféru a získali si na svou stranu i značnou část sparťanských fanoušků (7).

(7) Diskuze na spartaforever.cz - Po příchodu na stadion mi padla čelist-kotel Lechu, to byl pohled, ze kterého šel mráz po zádech. O to žalostnější byl pohled k nám ke kotelníkům. Byl jsem nasranej. Tichá a bolestná závist.
- Nic jiného nelze napsat po výkonu fans Lechu. Za těch 30 let co chodím na Spartu, jsem už viděl a slyšel ledacos. Tohle bylo ale opravdu famozní.

Fanoušci Lechu v Praze:

Video nizozemského turisty, který byl v Praze na dovolené, a zachytil pochod fanoušků Lechu na stadion na Letné

Reportáž novinky.cz monitorující jejich příjezd

Reportáž TV NOVA důkladně mapující příjezd, pobyt i odjezd polských fandů -odkaz zde-

autor: rn

Autor: RN

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • SK Sigma Olomouc Ivo 16.11.2012, pátek, 22:42 + 0 - 0
  dobre čteni
 • AC Sparta Praha alesek.acs 30.03.2012, pátek, 13:46 + 0 - 0
  dost dobře napsáný
 • Bohemians 1905 Mob05 30.03.2012, pátek, 11:28 + 0 - 0
  jen tak se na ně musí..ukázat důkazy o jejich manipulaci a šířit, šířit, šířit... nema ta posraná nova náhodou taky nějakej blog? když je to nejsledovanější tak proš to nefrkat rovnou tam žeano? jinak tuhle rubriku hodně ocenim.. koneckonců i my známe dobře takový komedie..
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 30.03.2012, pátek, 09:58 + 0 - 0
  Super článek...
 • SK Slavia Praha South City 30.03.2012, pátek, 09:05 + 0 - 0
  Letenskej-koukam,ty jsi taky všude...jinak supporters.cz palec nahoru! jen tak dál...
 • FC Baník Ostrava AZ-Havířov 29.03.2012, čtvrtek, 22:33 + 0 - 0
  Velmi solidni počteničko, ale media - grrrc!
 • HC Berounští Medvědi Jerry1984 29.03.2012, čtvrtek, 20:07 + 0 - 0
  *je
 • HC Berounští Medvědi Jerry1984 29.03.2012, čtvrtek, 20:06 + 0 - 0
  líbí se mě poznámka toho psychologa "čím hůř tím líp" ta se mě fakt líbí :-) takže se*me na média, blbé nálady, že to jde všechno někam a bavme se.. protože to že jde všechno do háje jen obraz, který nám podsunujou média..
 • 1.FC Slovácko Pett 29.03.2012, čtvrtek, 19:58 + 0 - 0
  Trochu retro :-D http://www.youtube.com/watch?v=YB3wAnxsFI0
 • SK Sigma Olomouc Sigma1919 29.03.2012, čtvrtek, 18:04 + 0 - 0
  Pete: To není o Nově. To je o lidech. Ti čuráci chcou slyšet že fanoušci sou vrazi. Pak fotr ještě doma řekne synovi. Vidiš Františku jací jsou to hajzli. A na žádný fotbal o víkendu nejdeš (pác, pác) A trávu budeš sekat! Fotrovi se prostě nechce sekat trávník, tak mu Nova pomůže, že..
 • 1.FC Slovácko Pete 29.03.2012, čtvrtek, 17:59 + 0 - 0
  No vidíte a Nova má nejvyšší sledovanost. Právě proto,že se ze všeho snaží dělat senzaci. Z Novy bych někdy blil,celou bych ji zrušil,ale dokud to budou lidi sledovat,tak se bohužel nic nezmění.
 • FK Baník Sokolov kapik 29.03.2012, čtvrtek, 17:13 + 0 - 0
  Fakt parádní článek. Můžu jenom kroutit hlavou co media dělaj z fanoušků. Těšim se na další
 • AC Sparta Praha Letenskej 29.03.2012, čtvrtek, 16:33 + 0 - 0
  Přesně, jak říká Karlos. Bylo by dobré to zveřejnit třeba na blogu iDnes, protože 99 ze 100 čtenářů na supporters tu pravdu znají. Tím ovšem nechci říct, že je tu ten článek zbytečný, právě naopak.
 • 1.FC Slovácko Skabelka 29.03.2012, čtvrtek, 15:45 + 0 - 0
  Kvalitní článek ...super počtení ...s médii to bude věčný boj ...jsem zvedav na další článek ..
 • SK Sigma Olomouc Karlos_UB 29.03.2012, čtvrtek, 15:13 + 0 - 0
  Co takhle tyhle typy článků zveřejňovat i na blogu iDnes nebo jak se to jmenuje?Podle mě totiž ten kdo nefandí na tyhle stánky nenarazí a ani na ně třeba neklikne,když se budou sdílet protože věří reportážím "Sekery a tyčky s.r.o" :)
 • AC Sparta Praha ACS 29.03.2012, čtvrtek, 14:54 + 0 - 0
  Vsadím se, že určitě bude i Sparta - Sarajevo... to bylo taky něco. V ulicích ze 100 lidí 70 policajtů a rovněž mediální masáž týden předem.
 • 1.FC Slovácko Pan Puk 29.03.2012, čtvrtek, 13:47 + 0 - 0
  Taky jsem zvedav na dalsi dily. Me treba dostal zapas Brno x Banik, kdy doslo k prolomeni zamku branky hostujiciho sektoru a vbehnuti par Banikovcu a polske druzby na placek pod sektorem. Media z toho udelali zverstvo celeho rocniku, svaz zavadel restritktivni opatreni s listkama na jmeno a padali pokuty, ale me jaku primemu divakovi to prislo jako vcelku nevinny nabeh. To ze si sekuritaci neuhlidali jedinou branku v sektoru a nasledne nemohli sehnat retez na zamceni mi prijde jejich blbost. A ta scenka s minimaxem v rukou fandy baniku byla vice nez vtipna.
 • FC Baník Ostrava Casual88 29.03.2012, čtvrtek, 13:45 + 0 - 0
  Bohužel lidi čtou raději články o tom, jak někdo někde něco demoluje, než že někdo dobře fandí a podle toho vypadá i novinářský trend. Před utkáním to vypadalo, že fakt přijeli ti největší vrazi.
 • SK Slavia Praha Andy 29.03.2012, čtvrtek, 13:38 + 0 - 0
  Komedie .. :D Co bude v dalším díle ?
 • FC Baník Ostrava Hlavis 29.03.2012, čtvrtek, 12:29 + 0 - 0
  TV Hovna .
 • Bohemians 1905 Bohemák 29.03.2012, čtvrtek, 11:52 + 0 - 0
  Lenossh: taky se vsadím, že jeden z dílů bude věnován rizikovému utkání Příbram - Dukla :-D Ale vážně. Velmi pěkná práce a těším se na další díly :-)
 • AC Sparta Praha rufus 29.03.2012, čtvrtek, 11:50 + 0 - 0
  jen bych poupravil, že už i Sparta měla v nohách dva zápasy 2. předkola, a to proti Metalurgu Liepajas z Lotyšska ;)
 • FC Viktoria Plzeň Dzok 29.03.2012, čtvrtek, 11:45 + 0 - 0
  V čechách by to šlo udělat potencial je, ale není moc velká ochota
 • AC Sparta Praha Letenskej 29.03.2012, čtvrtek, 11:43 + 0 - 0
  Nesmysl. Tohle v Česku nedokáže nikdo.
 • AC Sparta Praha Lenosh 29.03.2012, čtvrtek, 09:47 + 0 - 0
  kozelzostravy: myslíš ultras příbram?:-D
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 29.03.2012, čtvrtek, 09:32 + 0 - 0
  Lenosh: To jo. V Česku to dokáže max. jeden tým.))
 • bez klubu Wolf-ACS 29.03.2012, čtvrtek, 09:25 + 0 - 0
  Výborný článek! Je jen škoda, že ti, kteří by si ho přečíst měli, si ho asi nepřečtou.....
 • AC Sparta Praha Lenosh 29.03.2012, čtvrtek, 09:18 + 0 - 0
  jo... poprask kvůli nim byl neskutečnej. To že je to docela dost nadhodnocený jsem zjistil když jsem jel dopoledne na Letnou, já už ve sparťanským a jich tam bylo asi 100, v tu chvíli jsem měl fakt obavy, ale všechno ok, takhle dobře jsem si snad ještě nepokecal s žádnýma fanouškama :) Jinak ten jejich kotel a support byl neskutečnej a opravdu nejlepší jakej jsem na Spartě zažil, ještě rád vzpomínám na odvetu LM proti Ferencvarosi, taky tady měli dobrej kotel.
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Fanoušci Žižkova za plotem -... 18.11.2020, středa, 07:17

Fanoušci Žižkova za plotem -...


Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


BLOG: Pokleknout? My se nemá... 15.10.2020, čtvrtek, 19:11

BLOG: Pokleknout? My se nemá...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Football Factory 69 vyjde již 1. prosince včera, 18:00

Football Factory 69 vyjde již 1. prosince


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol se loučí s Maradonou 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol se loučí s Maradonou


VIDEO DNE: Deset let UPB! 19.11.2020, čtvrtek, 22:00

VIDEO DNE: Deset let UPB!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Football Factory 69 vyjde již 1. prosince včera, 18:00

Football Factory 69 vyjde již 1. prosince


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol se loučí s Maradonou 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol se loučí s Maradonou


VIDEO DNE: Zápasový deň plyšového fanúšika 22.11.2020, neděle, 15:55

VIDEO DNE: Zápasový deň plyšového fanúšika

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Družba FCB a GKS oslavila 24... 04.11.2020, středa, 16:40

Družba FCB a GKS oslavila 24...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...

Komentáře
včera, 18:57 - Kyby
Taky jsme měl včera na krajíčk...
včera, 17:19 - Rst
Bohové neumíraj. Doyle: jj ht...
včera, 16:47 - Doyle
tohle mě včera dostalo.. přes ...
25.11.2020, středa, 18:42 - Chacharus
Frydecak: proč mate pořad potř...
24.11.2020, úterý, 16:00 - eleven
frydečák,to slováci sa "odtrhl...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace