o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Návštěva magického místa - stadion Za Lužánkami

z domova pátek, 14.11.2014 09:30 - přejít do komentářů
Je tomu 13 let, kdy se na stadionu Za Lužánkami odehrálo soutěžní utkání Brna...
images/clanky/navsteva-magickeho-mista-stadion-za-luzankami-6541.jpg

Již je tomu 13 let, kdy se na trávníku stadionu Za Lužánkami střetl tým Brna v soutěžním zápase. 30. 9. 2001 se hrálo 9. kolo sezóny 2001/2002, FC Stavo Artikel Brno porazilo na svém hřišti Hradec Králové 2:1 a utkání sledovalo 8600 fanoušků.

O třináct let později můžeme vidět akorát tak zarostlý trávník, v němž jdou sotva vidět brány, mechy, keře, stromy, odpadky od bezdomovců a posprejované zdi… To vše na (bývalém) fotbalovém stadionu. 

Duch magického místa ale stále žije. I když je stadion pro veřejnost nepřístupný, dá se na něj dostat. Určitě mnoho brněnských fanoušků, kteří zažili dobu, kdy se tam hrál fotbal, a chodily třicetitisícové návštěvy, se na stadion vydá podívat a zavzpomínat na staré časy. 

Ve mně převládaly pocity smutku, jak odpovědní lidé nechali zchátrat tento unikát. Zkoušel jsem si v hlavě přemítat fotky, jak tisíce fanatiků stojí na tribuně, mávají vlajkami a fandí. Nedovedu si představit, jaká to musela být atmosféra. Přeji Zbrojovákům, aby se jejich milovaný klub opět vrátil tam, kam patří a kde zažil své největší úspěchy – za Lužánky! 

Autor: RadekM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Viktoria Žižkov tondik 19.11.2014, středa, 11:30 + 0 - 0
  v rychlosti prolétnuta diskuze... a poměrně překvapivě dost soudných fans Brna a realistických komentářů! to mi udělalo i radost.... no a celkově i přesto, že Brno není určitě klub, který bych zrovna měl tedy rád tak respekt těm, kteří se nevymlouvaí na stadion a podpoří fotbalové Brno pravidelně doma i při venkovních utkáních! i když se třeba tolik nedaří....
 • Zbrojovka Brno ofb 18.11.2014, úterý, 19:43 + 0 - 0
  Lužánky, Výstec, pole za Brnem a zatím spadne i ta Srbská ...
 • Zbrojovka Brno John77 18.11.2014, úterý, 18:48 + 0 - 0
  zbrojovka1913: prosím tě, nedělej tu vlny. Krom Ondatry a lobby, co chce na místě zimáku a fotbalového statku kancle a byty, tak nikdo Lužánky nezpochybňuje. Výstaviště bylo vypuštěno jako balonek, nikdy to nebyla varianta oficiální, která by se posuzovala. Co se týče historie Zbrojovky a Lužánek, tak se koukni, kde ležel stadion Na Horymýru ;-)
 • Zbrojovka Brno Zbrojovka1913 18.11.2014, úterý, 14:54 + 0 - 0
  v současné době město Brno řeší vlastnické vztahy se společností Messe Düsseldorf, která má 61% podíl ve společnosti Veletrhy Brno a.s. Jak se bude situace nadále vyvíjet, záleží hlavně na novém složení brněnského zastupitelstva.
 • SK Slavia Praha saiwer 18.11.2014, úterý, 14:34 + 0 - 0
  libeň: Pokud vím, tak se varianta na výstavišti na magistrátu ani neřešila, kvůli majetkovým vztahům. Ani v předvolebních programech koaličních stran není nic o variantě na BVV. Osobně ale doufám, že současné vedení města dostojí svých slibů a výstavba stadionu se někam posune. Je ostuda, že druhé největší město v republice je v současnosti odříznuto od jakékoli významější sportovní akce kvůli nevyhovující infrastruktuře, pominu-li motorismus.
 • bez klubu Rusty 18.11.2014, úterý, 08:25 + 0 - 0
  S Lužánkama asi nikdo hýbat už nebude, ten stadion by se celý musel komplet zbourat a postavit menší bez dráhy. Je to smutné a bohužel výsledek finačních experimentů dřívějších majitelů. Zbrojovka jako tradiční klub by nějakou vzpruhu potřebovala, ovšem víme jak je realita. To je běh na dlouhou trať. Své o tom ví další tradiční kluby jako Baník, Slavia či Bohemka. Dodnes nemá pokoj anbi jeden klub ohledně stadionu, včetně Slávistů, i když jejich stánek jako jediný po rekonstrukci stojí. Rozhodně nesouhlasím, že Kometa má nejlepší kotel v zemi. Slávie, Bohemka, Plzeň doma nebo Baník venku mají rozhodně lepší projev než vy. V extralize nemá konkurenci, to je bez debat.
 • SK Slavia Praha libeň 17.11.2014, pondělí, 22:50 + 0 - 0
  ten odkaz jak přidával zbrojovak1913 je už rok starý,děje se něco málo na tom výstavišti nebo zůstalo jen u návrhu ?
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 17.11.2014, pondělí, 22:25 + 0 - 0
  No, myslim, ze urcite to bylo lepsi nez ted na Srbske a co se tyce atmosfery, tak nesrovnatelne. V Luzankach mne bavila i ta druha liga, ted mne nebavi ani ta prvni, ktera doufam zustane !!! Pravdou je, ze jen o Luzankach to neni, ale to uz se tu take nescetnekrat resilo.
 • SK Slavia Praha libeň 17.11.2014, pondělí, 21:52 + 0 - 0
  bylo by krásne kdyby se postavil ten nový stadion ale trvalo by to delší dobu a nedej bůh kdyby Zbrojovka třeba spadla,to by zase všichni říkali že to byli vyhozený peníze. Ale nový stadion Zbrojovce přeju jelikož Srbská stojí za velký hovno
 • Zbrojovka Brno Zbrojovka1913 17.11.2014, pondělí, 21:14 + 0 - 0
  Torino FC, zase neměj velké oči, ani za Lužánky nechodili davy, každý si pamatuje 44tis na zápase se Slávií, ale ostatní ročníky byly celkem průměrné: Průměrná návštěvnost prvoligových zápasů (1971-2001) http://cs.wikipedia.org/wiki/Fotbalov%C3%BD_stadion_Za_Lu%C5%BE%C3%A1nkami
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 17.11.2014, pondělí, 19:57 + 0 - 0
  Pravdou je, že by mne velmi zajímalo, kdyby se v Brně postavil nový fotbalový stadion na nějakém atraktivním a dobře přístupném místě, jak by to bylo s návštěvností. Zda by se ukázalo, že Srbská byla chybou a nebo to, že už je to u nás v Brně úplně jedno a je to prostě v pr...i !!!
 • Zbrojovka Brno Zbrojovka1913 17.11.2014, pondělí, 19:11 + 0 - 0
  Právě že při využití stávající infrastruktury výstaviště, může realizace obou projektů vyjít výrazně levněji než při přestavbě Lužánek a výstavbě víceúčelové hokejové haly na zelené louce. A tradice se tvoří tam, kde se rodí úspěchy! Spojení Lužánek a Zbrojovky je jen polovina ze 101 leté klubové historie.
 • SK Slavia Praha saiwer 17.11.2014, pondělí, 18:06 + 0 - 0
  Zbrojovka1913: Souhlasím s tebou, že umístění sportovišť na BVV dává mnohem větší smysl, než zpátky za Lužánky. Možná se budou někteří odvolávat na tradice, ale pořád bude stadion v Brně, pořád bude Zbrojovka a Kometa brněnská. Z pohledu urbanismu, pořizovacích nákladů i problémů s využitím areálu výstaviště výborná volba.
 • SK Slavia Praha libeň 17.11.2014, pondělí, 12:46 + 0 - 0
  Zbrojovka1913: myslim si že na tohle nejsou peníze
 • Zbrojovka Brno Zbrojovka1913 17.11.2014, pondělí, 11:06 + 0 - 0
  Projekt fotbalového stadionu v Lužánkách bych definitivně opustil, poloha místa je totiž absolutně nevhodná pro dnešní dobu a nároky na dopravní obslužnost. Ke stadionu nevede žádná linka šaliny, na svojí plánovanou kapacitu bude mít absolutně nedostatečnou parkovací plochu a díky své poloze a dopravní infrastruktuře se budou v okolí stadionu tvořit obrovské zácpy. Tohle je krok zpět a Brno by mělo jít cestou pokroku! Dnes se stavějí podobné projekty na místech, kde to má co nejmenší zátěž pro plynulost dopravy a samozřejmě co nejlepší dostupnost a pohodlí pro návštěvníky. Z tohoto pohledu a vize budoucnosti bych zvolil zcela nadčasový projekt, umístění fotbalového a hokejového stadionu na brněnském výstavišti. Je zde perfektní dopravní infrastruktura vč. napojení na dálnici, spousta parkovacích ploch a prostoru fans zony. Zde je jedna ze zamýšlených studií: http://www.denik.cz/fotbal/exkluzivne-v-brne-vznika-novy-plan-pro-fotbalovy-i-hokejovy-stadion-20130916-cwz.html
 • Zbrojovka Brno ofb 17.11.2014, pondělí, 09:49 + 0 - 0
  Čtu tady tu diskuzi a ruku na srdce, vše je to o úspěchu. Klidně bych se vsadil, že když Flinta bude do pohárových příček, tak Srbská bude praskat ve švech. Pak by hned zmizely výmluvy košťat, že jen Lužánky a pořádnej fotbal a parkování atd. Dokud to bude stát výsledkově za nic, bude nás chodit, když dobře, do tří tisíc masochistů. Apropo Lužánky, samozřejmě že si je též přeju v úplně jiném stavu,ale za ty roky co chodím na fus mám čím dál tím víc pocit, že by se monstrózně otevřely, první špíly by ze zvědavosti byly plné a pak už by zas záleželo na výkonech. Není to tak, že budou Lužánky, plné tribuny a hra o titul, to si jen pár snílků - někdy i já :-) představuje. Nejhorší pocit mám z Brna jako města, nemáme pořádnu multifunkční halu ani fotbalový stadion, takže jsme víceméně vyloučeni ze všech mezinárodních podniků i v ostatních sportech, ani se nedivím :-(
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 16.11.2014, neděle, 16:27 + 0 - 0
  Nechápu proč se tady srovnávají různá města. Je jasné, že Praha má úplně jiné možnosti a je někde jinde. U nás v Brně je to oproti Praze slabý odvar ve všem, ale to tak je a i když Prahu přirozeně respektuji, jsem Brňák a vždy budu patriotem !!! Fans scéna v Brně a poměry nejen okolo fotbalu v Brně jsou všem známé a není potřeba to pořád opakovat. Bohužel dnes je situace u nás v Brně taková, že co se týče fanoušků, počtů a všeho ostatního strčí do kapsy téměř všichni. Tak to prostě je, no a co ???!!! Není to napořád a zase bude líp, fandové tu jsou a prostě teď je útlum a já se ani nedivím. Není potřeba to tady pořád dokola rozebírat, už je to trapný !!!
 • SK Slavia Praha saiwer 16.11.2014, neděle, 11:43 + 0 - 0
  Kecy o tom, že je v Brně narozdíl od Hradiště mraky možností, co dělat, mi přijdou neskutečně ubohý. Tak se vymlouvají i pražáci. Ano, je tam více možností, ale taky tam žije patnáctkrát tolik obyvatel, co v Hradišti. Slovácko bych si do huby rozhodně nebral, tam mají můj velký respekt. Co předvedli za support na zápase v Brně (byl jsem), nedokázali Zbrojováci na výjezdu už pěkně dlouho (vycházím z místních reportů a ze zápasů v Edenu).
 • Zbrojovka Brno Gudas1913 16.11.2014, neděle, 10:43 + 0 - 0
  eRw!n: Nic. Nuda v Brne
 • AC Sparta Praha eRw!n 15.11.2014, sobota, 23:08 + 1 - 0
  flvv: to by me zajimalo co vsechno se da v Brne delat.. :D
 • 1.FC Slovácko johankarl 15.11.2014, sobota, 22:31 + 0 - 0
  Joe meleš hovna,jen ze Synotem jsem tam byl dvakrát z toho jednou Brno prohrálo 2:0, jestli si někdo lečí mindráky tak jsou to jednou za rok Brňáci v Hradišti, nejbídnější fans nejbídnější stadion ! Přeju vám Srbskou nafurt a Polulánkům buldozer a dobře vám tak. Jsi mě nasral
 • FK Baník Most LiK 15.11.2014, sobota, 21:13 + 0 - 0
  Nechápu, proč to jde třeba v Plzni a ve 2 největším městě v republice né! Věřím, že jednoho dne se věci dají do pohybu a v Brně vyroste stadion větší než Eden!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 19:45 + 0 - 0
  Hodně by potěšil nějaký společný suvenýr jak Zbrojovky, tak i Komety. Protože naše město nás spojuje, to kluci v Praze to mají těžší :o) !!! Tam je větší výběr :o) a město je zrovna nespojuje ;o) !!!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 19:39 + 0 - 0
  Joe14:Už jsem se lekl :o), že se otíráš Ty o mne :o), jsem rád ;o), že ne :o) !!! Ostatní kluby respektuji, ale mne zajímá ve fotbale u nás pouze Zbrojovka a v hokeji má sympatie Kometa. Samozřejmě beru místní malé kluby jako Bystrc, Líšeň atd. Ale to už je spíše takový brněnský patriotismus na nejnižší úrovni :o) !!!
 • HC Kometa Brno joe14 15.11.2014, sobota, 19:29 + 0 - 0
  nee, já myslel že se teď o nás otírají ostatní kluby co se týče Zbrojovky. A že teď jsou lidi víc zapálení pro Kometu? Jasný, kluci šlapou a Libor to vede dobře ale úspěch vždy přitáhne i nepopulární socky! Včera sem jich v rondu taky viděl pár : D
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 19:29 + 0 - 0
  Je prostě jednodušší bít se v prsa jako hrdý Komeťák (když se daří ;o)), než nadávat na Zbrojovce když se nedaří (jako já :o)). Ale ještě trapnější je :o), když se hádá Komeťák a Zbrojovák !!! Brno je město obou tradičních klubů !!!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 19:23 + 0 - 0
  joe14:Špatně čteš :o) a nebo vidíš mezi řádky něco co tam není :o) !!! Nikdo se o hokej u nás v Brně neotírá, jen vzpomínám na návštěvnost na hokeji, když Kometa hrála ne zrovna jako nyní a zrovna hokejová bašta to nebyla :o( !!! Ale na to se lehce zapomíná ;o) !!!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 19:16 + 0 - 0
  joe14:Napsal jsi to moc hezky a trefně !!! Já osobně když jednou za čas zajdu, tak určitě z nostalgie. Jenže pak jsem vždycky strašně naštvanej a říkám si, proč jsem tam zase lezl :o( !!! Atmosféra nic moc, hra nic moc, stadion nic moc a pak jen zkažená nálada ze všeho !!! Kdyby alespoň jedno jediné z toho stálo za něco, tak by vše bylo veselejší !!!
 • HC Kometa Brno joe14 15.11.2014, sobota, 19:09 + 0 - 0
  a nejlepší jsou kecy typu, že někdo přesedlal ze Zbrojovky na Kometu, nebo že je to jako u nás teď móda chodit na hokej. Pro okrajový fans možná, ale všichni ve štatlu ví že Kometa a boby je naše hobby. Kometa má vyprodáno už 10 let po sobě a proč? protože šlape! O nějaké euforii už léta nemůže být žádná řeč. Taky myslím že celkově má Kometa doma nejlepší atmosféru v Čr ať fotbal či hokej (Sorry fotbalový orthodoxáci ale je to tak) Všichni v Brně víme že fotbal je teď nic moc, ale přestaňte se o ná otírat. Já byl v Ostravě s Boby kdy tam bylo pod 1000 diváků..
 • HC Kometa Brno joe14 15.11.2014, sobota, 19:00 + 0 - 0
  Mě osobně vlastně ani nevadí že na Zbrojovku lidi ve velkém nechodí. Bylo by to stejné jako fanaticky fandit korupci a lži. Spoustu lidí tam chodí z nostalgie, jiní z nudy a spoustu lidí taky z ironie a všem těm je líto, že tam chodí právě z těchto důvodů.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 18:59 + 0 - 0
  Ukončím svůj dlouhý vstup tím, že nikomu napříč republikou nepřeji to, aby jejich fotbalový či hokejový klub přišel o tradiční stadion, zažil finanční potíže, sestoupil a případně zažil odliv fanoušků !!!!!!! Dokonce ani Slovácku ;o) !!!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 18:55 + 0 - 0
  Samozřejmě by bylo fajn, kdyby fotbal i hokej byl v Brně na stejné a slušné úrovni. To by bylo neskutečně příjemné, jenže to prostě teď není. Prostě teď je v módě hokej a spousta klubových šál Zbrojovky je teď ve skříni a všichni nosí spousty klubových suvenýrů Komety, ta teď frčí. Chápu a zároveň mne to bolí a to máme jen jeden tradiční hokej v Brně a jeden tradiční fotbal !!! Takže to máme jednodušší než třeba v Praze :o) !!!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 18:46 + 0 - 0
  Co se týče současného stavu, je tam spousta faktorů. Lužánky apokalyptický stav, zřejmý nedostatek financí v současném klubu a podle toho hráči dle možností a hra podle těchto možností. Druhá věc je to, že v Brně máme bohužel buď hokej a nebo fotbal na přijatelné úrovni a bohužel se vždy míjí kvalitou. Teď je prostě v módě hokej, kterému se daří. Vždy je jednodušší fandit těm úspěšným než těm, kterým se zrovna moc nedaří a tak to teď v Brně máme. To je současná realita.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 18:33 + 0 - 0
  Rád však mohu neznalým vysvětlit. Jsou místa, která prostě nikdy nebudou mít šťávu a Srbská bohužel tu šťávu nemá a nikdy mít nebude a není to jen tím, že fotbal je teď v Brně trošku na ústupu. Zbrojovka v Lužánkách i když hrála o ligu níže, tak tam pořád chodilo lidí mnohem více než na většinu klubů o ligu výše !!! Prostě kouzlo místa a tradice místa a vůbec nešlo o to, zda Zbrojovka hrála o ligu výše či níže !!!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 15.11.2014, sobota, 18:27 + 0 - 0
  Tady není co vysvětlovat, kdo je z Brna či blízkého okolí, tak ten ví o čem to je. Lidé bydlící mimo Brno či bez vazby na Brno, nemůžou chápat a těžko někdy pochopí !!!
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 15.11.2014, sobota, 17:12 + 0 - 0
  Flvv ještě aby v 300 tisícovém městě chodilo méně jak ve 25 tisícovém. Tato fotka je už ze Srbské a v kotli celkem dost lidí. Tolik teď nechodí ani do kotle na Bazaly, proč to tehdy tem fanouškům nevadilo a nyní jim to vadí? http://imageproxy.jxs.cz/~nd01/jxs/cz~/638/690/595de34275_15705574_o2.jpg
 • Zbrojovka Brno Gudas1913 15.11.2014, sobota, 16:47 + 0 - 0
  Slovácko Kingdom:Kolik ti je 16? Jinak bys takhle nemohl mluvit. Luzanky to je pro mnoho 50ti letech fotru nostalgie jak svina, a dost lidi na Srbskou nepachne.Stadion pro 20 000 bz bohate stacil, nerikam ze by bylo furt plno, ale v tech totalnich hovnech co sme uz 5 let bz stejne chodilo 2krat tolik co na Srbskou. 8000 by za Luzanky doslo i ted v tech hovnech to ti rikam. A kdyby se hralo do 5 mista 13 000- 20 000 by bylo ne kazdym spile
 • HC Kometa Brno joe14 15.11.2014, sobota, 15:17 + 0 - 0
  Teď nedaří?? Hochu už víc jak dekádu je to fakt špatný.Korupce, prodej talentů a prachy do kapsy Prose nás oddělalo na léta.. Současný majitel do fotbalu nechce investovat.. Fotbal mizernej většinou. Na zápasy se opravdu těšit nedokážu. To ale neznamená, že Zbrojovku nebudu mít v srdci nebo že začnu fandit někomu jinýmu. Na Kometu je to teď přesně naopak a su za to rád. A škarohlídové buďte v klidu, kdyby byl v Brně kvalitní fotbal i hokej, jsou plný stadiony oba.Klidně bych si dal loga obě, kdyby to šlo : )
 • Zbrojovka Brno flvv 15.11.2014, sobota, 14:43 + 0 - 0
  co to meleš de*mente, Brno které hraje snad nejhorší fotbal v lize má skoro stejné návštěvy jako Slovácko, navíc v Brně je tisíc dalších věcí co lze dělat místo fotbalo, narozdíl od té vaší dědiny. Rondo je celkem dobrý stadion skoro v centru, Srbská je na hovno stadion úplně mimo
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 15.11.2014, sobota, 13:11 + 2 - 0
  Joe14: a Brňáci mají zase nezájem o tradiční klub, kterému se teď nedaří. Tak rychle všichni přesedlali na Kometu. Ta kdyby byla v piči tak teď máš ve znaku logo Zbrojovky. Lužánky jsou tradiční stadion, ale teď hlavně pro Brňáky vítané alibi, že se mají na co vymluvat proč v Brně nikdo nechodí na fotbal... Kometa Taky hrála za Lužánky a te´d na ně v Rondu chodí plno a nikdo se za Lužánky nevrací a nevymlouvá se na tradici.
 • HC Kometa Brno joe14 15.11.2014, sobota, 12:58 + 0 - 0
  johankarl:Že cizí fans nemusí mít ke stadionu nějaký nebo negativní vztah je celkem jasný(obzvlášť ti co tam nikdy nebyli a to je hádám tvůj případ. Vlastně se Slováckem si tam nikdy být nemoh a Uherské Hradiště dostalo jednou snad 6ku : D), ale že tyto pocity potřebuješ tady vypisovat.. Napadá mě jen závist z malého netradičního klubu, který je teď relativně úspěšný. O takových návštěvách si vy můžete nechat jen zdát. Nám je Slovácko taky úplně ukradený, to je snad jasný, ne?!
 • Zbrojovka Brno Gudas1913 15.11.2014, sobota, 11:43 + 0 - 0
  johankarl:Vubec nevim jake ma tvuj prispevek vyznam? Luzanky to je pojem, magicky misto z neskutecnou atmosferou, a krasny roky co sme tam zazil, kurva to uz se nikdy nevrati!!!
 • Bohemians 1905 primitiv 15.11.2014, sobota, 09:38 + 0 - 0
  "Lulánky" sice nenabízeli extra výhled ale atmoška tam byla dobrá... Takový brněnský Strahov)))
 • 1.FC Slovácko johankarl 14.11.2014, pátek, 18:48 + 0 - 0
  zažil jsem je několikrát.Jistě, když je někde 30 000 diváku,tak to má všude atmosféru,když je jich tam sotva 5000 tak už to tak magické není. Zas tak užásný stadion to nebyl, daleko od hřiště, nezastřešený erodující beton. Ale chápu,že brněnský fotbal tam zažil zlatou éru. A Že nejsou schopní si postavit nový je ,jen a jen jejich hanba a mé pocity k Lulánkům jsou veskrze chladné :-D
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 14.11.2014, pátek, 14:18 + 0 - 0
  Smutný :o(, zoufalý :o(, strašidelný :o( !!! Kdo Lužánky pamatuje a to napříč tábory, tak ví, že to mělo atmosféru a Brno bylo fanouškovský pojem ;o). Současný stav stadionu odpovídá celému současnému stavu v Brně ve všem :o( :o( :o( !!! I takto lze dopadnout a i takto to chodí ve fotbale a okolo fotbalu :o(. Snad někdy !!!
 • 1.FC Slovácko johankarl 14.11.2014, pátek, 13:57 + 0 - 0
  náhodou,takový prales v centru města, kde může sídlit ptactvo a drobná zvěř taky není k zahození :-D :-D
 • Zbrojovka Brno John77 14.11.2014, pátek, 09:46 + 0 - 0
  Hned vedle je díra v zemi po zimáku, kde Kometa získala všechny své tituly. Zbrojovka a Kometa patří za Lužánky !!!
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům včera, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro


Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu 25.09.2021, sobota, 15:03

Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům včera, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro


Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu 25.09.2021, sobota, 15:03

Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
včera, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
včera, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
včera, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
19.09.2021, neděle, 13:13 - leprikon
k.m taky si rikam :-D
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace