o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva TSV 1860 München

blog fanoušků čtvrtek, 14.02.2019 - přejít do komentářů
Blog fanoušků z cesty do Německa
/titleImg/navsteva-tsv-1860-munchen/1/8709.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Zdravím chtěl bych se s vámi podělit o zážitek, kdy jsme se rozhodli jet 760 km daleko, podívat se na náš oblíbený klub, který hraje 3.bundesligu!

Začalo to, když jsme se s bratrem rozhodli koupit pro taťku lístky na fotbal na náš oblíbený klub TSV 1860 München. Začali jsme tedy hned jednat a koupili jsme lístky na domácí zápas, který byl 1.12.2018 proti Zwickau. V sobotu se hrálo, takže jsme v pátek ráno v 5:4O vyjeli z nádraží Ostravy­-Svinov směr Mnichov. Cesta byla dlouhá, takže padly nějaké ty piva :D. Akorát jsme měli jet přímým směrem do Mnichova, ale při naší smůle jsme museli 2x přestupovat, ale nějak jsme to zvládli a jakmile jsme dojeli do Mnichova, tak jsme si zbytek dne zkrátili procházením po městě. No a je tu sobota zápas se hrál ve 14:00, takže jsme už od 12:00 chodili kolem stadionu.

Šli jsme se podívat do tréninkového centra a dali jsme si pivo na náladu. Poté jsme pomalu šli na zápas. Před vstupem na stadion nám rozdávali letáky s výzvou, že celé kolo Bundesligy je protest proti hraní zápasů v týdnu, a že se nebude první poločas fandit. Což nás trochu zklamalo, protože jsme přijeli hlavně za skvělou atmosférou, ale nevadilo nám to tak, abychom z toho byli smutní.

Druhou polovinu jsme si to vynahradili. Jako vždy na Grunwalder, kde jsou 1860 doma, je celý stadion pravidelně vyprodaný, což je na 3. ligu super. Holt Německo a tradiční klub, kde víc lidí fandí jim než Bayernu. První polovina utkání byla super, protože jsme vedli 2:0 a navíc jsme měli skvělé pivo, co víc si přát. O poločase jsme si pokecali s pár lidmi a všichni nás chválili, jak jsme oddaní fanoušci, jelikož dojedeme na jeden zápas takovou dálku.

Druhá polovina už začala podle našich představ, fanoušci z obou táboru fandili na 120 % a zápas si už domácí pohlídali a dotáhli do vítězného konce. Děkovačka s hráči byla taky úžasná. Po zápase jsme si v hospodě s dalšími fanoušky 1860 dali společné pivo, byl to super zážitek. Odjezd jsme naplánovali na neděli v 16:40. Bohužel počasí nebylo smírné a strávili jsme 2 hodiny v České Třebové, takže místo ve 2:00 jsme byli doma až ve 4:00. Všichni jsme byly spokojení s výletem a jen ve zkratce atmosféra byla prostě boží a jedinečná. Na to, že hrají 3 ligu prostě bomba!! Taky musím říct, že policie má skvěle vyřešené odjezdy autobusů fanoušků a podobně, a taky co se asi v Česku nemůže stát, že jakmile jedete na zápas společně s fanoušky druhého týmu, tak je to úplně v pořádku a nemáte strach, že by se vám něco stalo. Kdyby takhle u nás jel fanoušek Sparty a fanoušek Baníku, tak by to nemuselo dopadnout dobře.

Tak tohle byl náš příběh, se kterým jsme se chtěli podělit a snad se vám článek líbil!!

Sechzig !!!

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, obloha a venku
Na obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, směje se, sedícíNa obrázku může být: 3 lidé, smějící se lidé, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, obloha, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión, obloha a venku
Na obrázku může být: 1 osoba, dav, stadión, obloha a venkuNa obrázku může být: 3 lidé, smějící se lidé, stojící lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, stojící lidéNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venku

Autor: Blog

clbannerVidea

Atmosféra při zápase mezi pražskou Slavií a ostravským Baníkem


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG FANOUŠKŮ: Už při cestě ... 30.10.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Už při cestě ...


Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Tradiční ostravsko-pražské p... 13.11.2023

Tradiční ostravsko-pražské p...


Nazdar Julku, my se nikdy ne... 15.11.2023

Nazdar Julku, my se nikdy ne...


Nevpuštěné choreo v Římě a š... 10.11.2023

Nevpuštěné choreo v Římě a š...

clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace