o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Navštívili jsme: Viktoria Plzeň - Baník Ostrava

navštívili jsme neděle, 04.08.2013 - přejít do komentářů
Šlágr kola se vyvedl - vydatný support, chorea a pyro na obou stranách...
/titleImg/navstivili-jsme-viktoria-plzen-banik-ostrava/1/5133.jpg?width=570

Jak jsme již avizovali v preview, fanouškovský šlágr kola se odehrál ve Štruncových sadech, kde místní Viktoria přivítala hosty z dalekého Slezska. A utkání rozhodně splnilo přísná kritéria a měřítka. K vidění totiž byla optická produkce, kvalitní support a také množství pyra.

V horkém letním dni si cestu na stadion našlo cestu více než 11.000 diváků a pokladny v Plzni již odpoledne hlásily vyprodáno. Oba tábory ladily hlasivky již před zápasem a spolu s úvodním hvizdem rozjely pořádný hukot. Téměř zcela zaplněný sektor hostí byl oděn v jednotné bílé barvě a ověšen mnoha vlajkami, vč. jedné visící obráceně, tedy plzeňské. V domácím sektoru samozřejmě převládala červeno-modrá barva a fanoušci Plzně si na pomoc vytáhli několik vlajek na tyčích.

Fanoušci slezského klubu dovezli do města piva, také choreo. Vytáhli jej v úvodní části zápasu a skládalo se z transparentu „DVĚ SLOVA, CO PROVÁZÍ ŽIVOTEM“, jenž byl doplněn vytaženými igelity, které vytvořily ona dvě slova – BANÍK OSTRAVA.

Výsledek utkání chacharům příliš nesvědčil, přesto ve svém supportu nepolevili ani za rozhodnutého stavu. Kvalitní support vycházel ze sektoru hostí po celou dobu utkání. Ve druhém poločasu byl také podpořen dvěma hustými dýmovnicemi v barvách Baníku.

Domácím naopak výsledek nahrával a fanděním se opravdu bavili. Góly oslavili zapálením spousty pyrotechniky a ve druhém poločase vytáhli také svou optickou prezentaci. Vzhůru ke střeše stadionu byly vytaženy tři plachy. Na jedné byl nápis „ U LAVICE DÍTĚ STÁLO“, na druhé nápis „Z PLNA HRDLA KŘIČELO“ a na prostřední plachtě jsme viděli křičící dítě. Pod těmito plachtami se objevily obouruče, které daly vyniknout nápisu „PLZEEŇ“. V průběhu této show si Plzeňáci rozdali kartony a vytvořili jednoduchou, avšak efektní kardoniádu ve svém kotli, ve tvaru kříže v barvách Plzně.

Níže nabízíme obsáhlý fotoreport z utkání a také pár videostřípků.

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 10.08.2013, sobota, 10:40 + 0 - 0
  zde ještě novinářský dovětek k tomuto zápasu http://plzensky.denik.cz/zpravy_region/ocima-tezkoodence-zdvizene-prostrednicky-nadavky-a-rvacky-20130807.html
 • bez klubu Rst 06.08.2013, úterý, 15:25 + 0 - 0
  ...hlava děravá... ,,děkujeme Baníku,, a ne Baník za Opavu :)
 • Slezský FC Opava polki11 05.08.2013, pondělí, 13:13 + 0 - 0
  Opavák-nepamatuješ si že jak byl na kaučuku kotel uprostřed že tam parkrat byl borec s džínsouvou vestou a na zadech měl znak baníku?
 • FC Baník Ostrava A1922 05.08.2013, pondělí, 11:48 + 0 - 0
  Opavák : tak potom nechápu, proč takový kokoti nosí chuligánskou bundu..
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 05.08.2013, pondělí, 09:52 + 0 - 0
  s77- V Havířově na fotbale byl ještě pár let zpátky kotel a bylo k vidění i několik kvalitních ultras produkcí, ale poměry v Havířovském fotbale jsou poněkud zvláštní, nejspíše i proto se to přemístilo na hokej, který teď žije.. Což zase nejde tvrdit o opavském hokeji..
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 05.08.2013, pondělí, 09:49 + 0 - 0
  Kyby to by si mohl napsat knihu, byl bych první kdo by ji koupil :D
 • FC Baník Ostrava Thugs from Havířov 05.08.2013, pondělí, 08:41 + 1 - 0
  BrokFCB: Já jsem ani neřekl, že mají chuligánku špatnou. Na naši scéně určitě jedna z těch lepších. Na to, kde se nachází SFC, tak i ode mě respekt tu určitě je. Hodně jim pomahají jejich družební přátelé a jde to vidět. Na druhou stranu každá družba si od sebe něco vezme, od toho je to družba. Ale podle mě si toho moc WKS od Opavy vzít nemohlo. Ale určitě pochvalu SFC, jak se za ty léta zdokonalují. Jak říkám, jde to vidět. Jen škoda, že nejsou v naší kapr lize.
 • FC Baník Ostrava Kyby 05.08.2013, pondělí, 08:29 + 0 - 0
  Na zápas Opava-Sparta jsme jeli sami za sebe, ale několik opavských se k nám přidalo a po zápase nás docela slušný dav opavských vyprovázel na nádr s pokřiky typu "Děkujeme Baníku" atd. Bylo to po jejich postupu poprvé a naposledy, co jsme "táhli za jeden provaz", už za 2 měsíce se situace začala měnit...pokud s tím má někdo problém, jeho věc, rád bych připomenul, které kluby se v té době spojovaly proti FCB v Praze...prostě to tak bylo, jiná doba, jiní lidé...a už se na to vyserte, to se tu fakt nedá číst ty chujoviny, co někteří píšete !!!
 • Slezský FC Opava Opavák 05.08.2013, pondělí, 06:37 + 0 - 0
  BlueFlash-proč šel Kaučuk až k nám nevím,ale přivedl je náš tehdejší ředitel nebožtík pán Alois Sommer,ten byl u nás za boha,díky jemu jsme to mohli zažít...
 • SK Slavia Praha BlueFlash 05.08.2013, pondělí, 05:56 + 0 - 0
  Opavák: Jak se vlastně k vám dostal Kaučuk? Vždyť ten měl závod v Kralupech nad Vltavou. Jakou měl motivaci spozrovat klub, kterej 350 km daleko?
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 22:16 + 0 - 0
  BrokFCB-máš pravdu,polsko je pro nás hlavně velká škola,naučili jsme se od Slasku jak se má chuliganka chovat,makat na sobě,ale jedem hlavně na sebe a myslím že Opavě ostudu neděláme...
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 04.08.2013, neděle, 22:06 + 0 - 0
  Thugs from Havířov: Opava sice není velký klub a možná nikdy nebude, ale chuligánskou bandu má velmi velmi kvalitní. rozhodně to není WKSem. zkušenosti sbírají v Polsku stejně jako to děláme my, ale rozhodně si nemyslím, že Opava je bez WKS slabá. ačkoliv Opavu nesnáším, můj respekt mají! jinak kdysi se ve Slezsku fandilo hodně Opavě, ale tehdy u nich bylo chuligánství v plínách, tehdy dle mého Baník jel sám za sebe a nikoliv s Opavou, proti Spartě. Kdysi nebyl problém chodit po Opavě s šálou Baníku, v dnešní době by si to jen tak někdo nedovolil.
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 21:54 + 0 - 0
  A1922-si děláš prdel,je jasné že opavský kotel žádné sprtě nefandí,totální pičovina a to by ti samému mělo dojít...Thugs-my velký klub nepotřebujeme být,chceme být svý,nikomu nepřicmrndávat...
 • FC Baník Ostrava Thugs from Havířov 04.08.2013, neděle, 21:44 + 0 - 0
  Opavák: Musíš pochopit, že nejsme tady jak pražáci, kteří mají x klubů. Tady se fandí jenom jednomu a to FCB. Družba s WKS Vás nezachrání a to z Vás nikdy nebude dělat velký klub.
 • FC Baník Ostrava A1922 04.08.2013, neděle, 21:41 + 0 - 0
  Opavák: to se pleteš, hodně opavských fandí baníku já osobně tam mám hodně kamarádů. Zaráží mě jedna věc, a to je, že fanoušci s bundama youngboys sfc tvrdí, že Opavský kotel fandí Spartě???????????? Byly to fetky nebo je to fakt?
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 21:28 + 0 - 0
  jsem si jist že havířov by se baníku nikdy netrhl,sami ví že bez nich by nebyli,o tom my jsme se přesvědčili několikrát na hokeji,bez Baníkovců se nikdy neodvážili k nám přijet...
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 21:18 + 0 - 0
  chodím na opavku 18 let a já nikdy neviděl aby naši šli s baníkovci pospolu,vím že tady nějaké skupiny baníkovců na spartu,ale mám za to byla jejich solo akce a naše síla ještě nebyla taková aby jsme s tím něco dělali,ale říkám,byl jsem v té době ještě malolat a tolik jsem ještě do toho neviděl,jak píše Pedro,starší ví víc...já už jsem ta generace co Ostravu a Baník nenávidí,jsou pro nás rival číslo jedna a jsem za to moc rád...no a k pilgrimovi,pedro dovedeš si představit že by někdo na bazalech začal vyřvávat něco o pojebaných polácích,jak on tady často píše,i když jsem si jistý že naživo na stadioně by to nikdy neřekl...
 • bez klubu Rst 04.08.2013, neděle, 21:09 + 0 - 0
  Kaučuk je snad ještě lepší než Boby :))
 • Slezský FC Opava s77 04.08.2013, neděle, 21:03 + 0 - 0
  Pedro...to nechápu jak to myslíš s těmi prajzaky a chachary. A a těmi doly...teď by teda měli havíři fandit Karviné, v Ostravě už se nikde nefárá :):) :) Rst: ano, to byly barvy sponzora, tedy Kaučuku, hodně nám to tehdy vadilo, ale úspěch, což byl postup, nám trochu zavřel huby. S odstupem času se tomu směju, jak jsme všichni řvali tak legrační slovo, jako je kaučuk :) A máš recht, zajímalo by mě. co by se stalo, kdyby se kupříkladu v Havířově hrála třeba aspoŃ druhá liga, Karviná si už první ligu zahrála, není to až tak dávno a lidí tam chodilo docela dost.
 • bez klubu Rst 04.08.2013, neděle, 20:54 + 0 - 0
  s77: Tak Vy to tak máte hozené díky tomu, že jste tu ligu hráli, kdyby postoupily mančafty z Tebou vyjmenovaných měst..., ale hovno, právě proto je třeba si Opavy vážit. Jen dotaz: Ty barvy z červenočerné na modrožlutou si prosadili kreativci z Kaučuku?
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 20:54 + 0 - 0
  s77:Tak zmíněná města mají mnoho společného,hlavně díky těžbě uhlí,takže je logické,že většina zaměstnanců Ostravsko-Karvinských dolů fandila Baníku.A sorry,myslím,že ikdyž jsme všichni ze Slezska tak prostě prajzaci a chachaři nejsou stejní.Zaplaťpánbů.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 20:48 + 0 - 0
  Opavák:V 80.letech fandilo hodně lidí z Opavska Baníku,ale taky si myslím,že postupem to skončilo.K tomu by asi víc řekl Kyby.pilgrim:já vám dvou sympatizantům SFC nechci dělat soudce,ale nadávat fanouškovi stejného klubu?Politika do fotbalu nepatří,my jsme většinou pravicově zaměření,ale troufám si říct,že politiku u nás na fotbale nikdo neřeší a tak by to mělo být!
 • Slezský FC Opava s77 04.08.2013, neděle, 20:48 + 0 - 0
  Při vzpomínaném zápase Kaučuk - Sparta ještě žádná kosa s chachary nebyla, a skupinky jich na tom zápase taky byly, ...taková byla tehdy doba :) Naštěstí to skončilo a Opaváci jsou hrdí na své město a na svůj klub, což je věc, která se asi jinde v regionu moc nepodařila...viz Havířovy, Karviné, Třince a spol...
 • bez klubu pilgrim 04.08.2013, neděle, 20:46 + 0 - 0
  Opavaku, ale kdepak, bavím se jen o tobě a tvých tupých fašounských názorech. Jak bylo včera ve Vítkově?
 • bez klubu Rst 04.08.2013, neděle, 20:46 + 0 - 0
  Byli tam od rána, s Pražákama židlovačky v hospodách. Na zápase stáli za bránou na dostřel kotli hostí. Po zápase teda nevím, jak jeli Pražané domů, ale na nádru několik desítek lidí z Opavy a Ostravy provolává takové srandovní skandovačky (Baník za Opavu apod.). Já to tu nechtěl narušit, ale když jsi tu dal tak pěkné retro, tak jak se vyvíjí scéna, tak se vyvíjí i vztah na trase OP - OV a tehdy bych si vážně netipnul, že teď se budete nenávidět, to je celé.
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 20:43 + 0 - 0
  pilgrim-ty máš opravdu velký komplex a asi malé přirození,když meleš furt o čuračcích...(-:Soráč ostatním,že musíte tady číst takové hovna...
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 20:37 + 0 - 0
  Rst-jestli jsem to dobře pochopil,tak narážíš na to že v té době jsme měli být s baníkovci jedna ruka.Tak to ti vyvrátím,nepopírám,ještě před postupem Kaučuku do první ligi,jezdilo dost našich na baník,ale tím postupem to zkončilo,řekli jsme si že tím dobré vztahy končí a od té doby je s baníkem kosa,takže s náma tady určitě nebyly...
 • bez klubu pilgrim 04.08.2013, neděle, 20:36 + 0 - 2
  Opavaku, čuráčku, tohle není fašounský web, ale svobodné fotbalové fórum, tudíž tady každý může mít různé názory na různé věci, včetně Židů. Jenom zkurvení primitivní náckové a podobně postižení bolševici si myslí, že všichni musí mít jeden - správný názor na všechno. Já holt nemám rád nácky a ty vaše tupé názory, stejně tak bolševiky, já mám rád fotbal , opavský fotbal, který mi tobě podobní trotli jen hnusíte
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 20:35 + 0 - 0
  No ještě aby ne :-)))))
 • bez klubu Rst 04.08.2013, neděle, 20:33 + 0 - 0
  to bylo obrazně řečeno...
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 20:29 + 0 - 0
  Přiznávám,že tenkrát jsem na Bazaly zavítal tak 3 krát do roka,takže jsem neviděl nějak hlouběji pod pokličku kotle,ale přesto nevím nic o tom,že by jsme si s opavákama líbali řitě.
 • bez klubu Rst 04.08.2013, neděle, 20:22 + 0 - 0
  Byl to pátek 13., v programu bylo něco jako že Sparta nemá kotel a s chachary jste si euforicky líbali řitě ještě po zápase na nádru.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 20:22 + 0 - 0
  Opavák:a tohle by mělo být varováním pro fans Viktorie Plzeň,že nic nemusí být na věky a neusínat na vavřínech.Zažili jsme to my,vy v Opavě,Zbrojovka,Bohemka,Slavie...
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 20:11 + 0 - 0
  http://www.youtube.com/watch?v=CpT0tUCHP08
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 20:09 + 0 - 0
  i když to tady nepatří,je to článek o Plzni a Baníku,tak jen pro zpestření ukázka jak euforie jakou má ted Plzen v devadesátých letech vypadala u nás-https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XuhcFJlDJxs#at=179
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 19:33 + 1 - 0
  pilgrim-říkáš že jsi dělal machra U Hrocha,tak to bych ti i věřil,důchodce a rodinky co tam chodí by dokázal šikanovat i blbec tvého tipu...No a víc to tady nebudu s tebou rozebírat,ostatní tady tvé hovna určitě nezajímají...
 • FC Baník Ostrava Kyby 04.08.2013, neděle, 19:30 + 0 - 0
  JABBAR: Celkem jsi to vystihl, scéna šla celá nahoru. Kdysi nás k vám jezdilo 300-400 a bylo to mega. Vás do Ostravy 30-40, někdy více, někdy nikdo. A teď to šlo vše nahoru několikanásobně, takže by to šlo i bez titulu, možná... A návštěvy doma máme na hovno pořád, o tom žádná !!!
 • bez klubu pilgrim 04.08.2013, neděle, 19:20 + 0 - 0
  Opavaku, čuráčku, za koho mluvíš? Za těch pár fašounů, ke kterým patříš? Takové chcípáky jsem si dával před léty U Hrocha k večeři.
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 19:12 + 0 - 0
  pilgrim-a jak jses tady vyprofiloval,tak o takového blba,co mu vadí vše polské a obdivuje židy,v Sadech ani nestojíme...
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 19:07 + 0 - 0
  pilgrime-ty vole ty si vědma,že tvrdíš že jsem to nezažil?3000 co chodilo na Ostroj a 12000 co pak chodilo na ligu je velký rozdíl,vědšina byly jen ty naplaveniny z euforie co tady panovala,jen pár nás chodí ještě i dnes,ty už tipuji že jsi ten z mnoha co o Slezském mluví jen doma a vzpomíná jak kdysi bylo a na fotbal už nechodí...
 • bez klubu pilgrim 04.08.2013, neděle, 18:44 + 0 - 0
  Opavaku, nemluv o věcech, které jsi nezažil, na 2.ligu chodilo na Ostroj vždycky minimálně 3000 lidí, spíše většinou o něco více, což vůbec nebyla špatná návštěvnost, v postupové sezóně, kdy už do toho začal sypat prachy Kaučuk, tak se to výrazně zvedlo, proti Lerku Brno a Uh.Hradišti tam bylo beznadějně vyprodáno, a v tomto trendu se pak pokačovalo v 1.lize
 • Slezský FC Opava Opavák 04.08.2013, neděle, 18:16 + 1 - 0
  Wolf ACS-máš pravdu,roky chodilo u nás mnohem víc lidí na Slezský než Ostraváků na Baník,i výjezdy jsme měli lepší,poprvé nás na Bazalech bylo 6000,ale zpětně můžu říct že jsme byly taky fanoušci úspěchu,liga byla něco nového,každý tam musel být,euforie byla taková jako má ted Plzen,ale u nás už dávno zhasla a zůstalo jen těch několik stovek srdcařů...No a abych byl úplný,v těch devatesatých letech měl Baník dost velkou krizy,ale překonal jí,což je pro českou scénu dobře,stejně jako vzestup Plzně,i když oba tábory nesnáším,zaslouží si respekt,avšak jsem zvědav jako každý jak dlouho to plzenským vydrží...
 • bez klubu Rst 04.08.2013, neděle, 16:51 + 0 - 0
  Plzeňák: Takových (spartakiádních) stadionů, jako jste měli před rekonstrukcí, bylo (je) v ČS desítky (namátkou Vítkovice, Trenčín, Ohrada...), pouze Vás však napadlo zvěčnit Bránu borců na vlajku. Fakt jsem se zasmál.
 • Zbrojovka Brno flvv 04.08.2013, neděle, 15:46 + 0 - 0
  asi vás postrašil a od té doby už to jde že?
 • SK Slavia Praha slavistacz 04.08.2013, neděle, 15:07 + 0 - 0
  Jabbar:no to mě vážně sere, že nás srovnáváš s nimaů:)..to že jsme do špičky v době Strahova nepatřili je samozřejmě pravda, ale že bychom byli tak tragický jako oni to snad ne..Stadión tomu samozřejmě pomohl, ale ten progres začal s příchodem Strašáka už v době Strahova
 • AC Sparta Praha Jabbar 04.08.2013, neděle, 15:00 + 1 - 0
  slavistacz: nemyslim si, že Plzeň by spadla tam co dřív, už kvůli novému stadionu, kde podobně jako u vás je dobře umístěný kotel. možná tě to bude srát, ale vidim u Plzně a vás docela paralelu. co se ultras týče tak jste taky stávali za vyližprdel a svůj vzestup na výslůní české scény jste stvrdili až po návratu do Edenu.
 • AC Sparta Praha Jabbar 04.08.2013, neděle, 14:52 + 0 - 0
  já jsem nechtěl srovnávat Baník a Plzeň a jasně, že Baník vždycky patřil ke špicce, ale podívejte se na foto z tý sezony 02/03 co tu dal Pedro Baník ze zápasu ACS-FCB. byť na tu dobu slušný výjezd a my jsme mohli vždy jen závidět, že vás k nám pravidelně jezdí tři čtyři stovky, tak kdyby vás teď dorazilo na Letnou tolik, tak je to je bráno jako fiasko. dá se říct, že mistrovská sezona u vás naučila jezdit na výjezdy mnoho nových a třebaže to potom trochu opadlo, tak vás jezdí furt 3x tolik co dřív. i když teda uznávám, že scéna se zvedla obecně, takže těžko hodnotit jestli by vás dneska nejezdilo tolik i bez titulu.
 • bez klubu Wolf-ACS 04.08.2013, neděle, 14:05 + 0 - 0
  Kyby, ale na Baník v devadesátých letech nikdo moc nechodil. Pamatuji si, že byly sezony, kdy tam v průměru chodilo 2500 diváků a v tu samou dobu v Opavě chodilo 12000 taky se to u vás zlomilo tou sezonou kdy jste získali titul. najednou každý fandil Baníku. Ale roky ve Slezsku panovala v návštěvnosti Opava. Úspěch člověka vždycky nakopne, důležité je aby toho Viktorka využila.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 13:56 + 1 - 0
  Móda je to určitě,je to vidět i kolem stadionu,chodí tam množství kundiček,v červených-modrých šatičkách,neříkám,že je to špatně,je na to i hezký pohled,ale nemyslím si,že je až tak moc zajímá fotbal,prostě je to takový trend chodit na Viktorku,podle mě.Kdyby Viktorka hrála pár let na dně tabulky tak by zase chodilo 3000 lidí,ale podle toho jak ten fotbal v Plzni dělají je pravděpodobné,že své pozici jen tak nevyklidí.Mě jsou fotbalově hodně sympatičtí a koneckonců je i dobře,že je tady další větší fanouškovský tábor.
 • FC Baník Ostrava Kyby 04.08.2013, neděle, 13:55 + 1 - 0
  Že by na nás mistrovská neměla vliv, to bych kecal. Ale výjezdy jsme měli vždy největší v Česku a domácí návštěvy žádná sláva nejsou, takže to nakopnutí až tak zásadní nebylo... Ale to vysmívání Plzni mě taky sere, zvláště, když jsou u nás návštěvy ostudné. Počínaje Baníkem (rok po mistrovské hned klesly víc než o polovinu), přes Spartu, Slávii (ty dva kluby by měly mít vyprodané už před sezónou) a Brnem konče...
 • SK Slavia Praha slavistacz 04.08.2013, neděle, 13:37 + 1 - 0
  Jabbar: Já si nemyslím, že Baník nakopla mistrovská sezóna..Baník jezdil vždycky, možné dřív ne tolik co teď, ale jezdil. Ono ani nás i vás dřív tolik nejezdilo...Ale v Plzni to je jen taková móda, která přišla s úspěchem a až ten skončí, skončí tam i zájem o fotbal..ale uznávám, asi jsem trochu zaujatý, prostě je nemám rád skoro stejně jako vás a Sigmu:))
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 04.08.2013, neděle, 13:30 + 0 - 0
  Rst: Necvičili ale chodili jsme od 80tých let až donedávna na místa vedle brány borců :-)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 13:26 + 1 - 0
  Jabbar:na tom je sice kus pravdy,ale kotel Plzně před úspěšnou érou byl opravdu zanedbatelný,tak samo výjezdy,což se o Baníku říct nedalo,přece jen nějakou úroveň to mělo,ikdyž s dneškem samozřejmě nesrovnatelné.http://www.chachari.cz/galerie.php?kategorie=Banik_A/20__Sezona_02_03
 • AC Sparta Praha Jabbar 04.08.2013, neděle, 13:08 + 2 - 0
  slavistacz: fakt nechápu proč Plzni furt předhazovat, že jsou fanoušci úspěchu. buďme rádi, že se zvedli alepsoň při tom úspěchu. jsou tady tábory, kde to je mrtvé i když se klubu daří. nakonec Baník k současné úrovni taky nakopla mistrovská sezona.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 13:00 + 0 - 0
  Ještě se zmíním o problému,který mě často trápí,protože jsem tvor žíznivý,o občerstvení,v Plzni absolutně bez problémů,sice nás byl poloviční počet než v Edenu,ale na pivo člověk stál 5 minut max,v Edenu minimálně 30 :-)A protože jsme jeli autem tak nevím jak se chovali chlupatí,ale každého pustili bez keců kam potřeboval,proč to nejde všude?Ale jak říkám,třeba se pak na nádraží nebo ve vlaku zas předvedli.
 • AC Sparta Praha HON 04.08.2013, neděle, 12:56 + 0 - 0
  Pridam taky jeden zajimavej a hodnotnej text na jedny Pilsen vlajce. "Pani Tureckova velky pero ma".
 • Bohemians 1905 frank1905 04.08.2013, neděle, 12:50 + 0 - 0
  ACS 1893-2013 japonci ze severu o ně přichází každou chvilku.
 • FC Baník Ostrava ondra_chachari.cz 04.08.2013, neděle, 12:44 + 0 - 0
  Rest: na jaře nás bylo 369 a teď zmíněných 439. Rekord stadionu je však z jara 2004, kdy v mistrovské sezóně bylo napočítáno 720 modrobílých. http://www.chachari.cz/gallery/images/Banik_A/19__Sezona_03_04/04_Jaro/021_plz_fcb_3.jpg
 • FC Baník Ostrava centos 04.08.2013, neděle, 12:35 + 0 - 0
  Rst: Jo, plus vlajka Výjezďáci: My jsme doma všude :)
 • FC Baník Ostrava Poseidon 04.08.2013, neděle, 12:34 + 0 - 0
  Pěkné jen škoda, že to video zase stojí za prd...
 • SK Slavia Praha slavistacz 04.08.2013, neděle, 12:32 + 0 - 0
  Podle mě, by Baník se svými výjezdovými počty byl špička i v Polsku. Jet v tolika lidech do víc jak 450 km vzáleného města fanoušků úspěchu a to i přesto že se Baníku moc nedaří..můj respekt jste vždy měli ale tyhle počty vážně závidím
 • bez klubu Rst 04.08.2013, neděle, 12:31 + 0 - 0
  Ale že má Plzeň vtipné nápisy na vlajkách, nenapíšete nikdo. Po Nikdy nebudeš pít sám mě moc pobavila Brána borců, bomba :) (autoři vlajky, cvičili jste na spartakiádách? :) )
 • FC Baník Ostrava Rest 04.08.2013, neděle, 12:11 + 0 - 0
  Ondra : Loni bylo více jo ? Podle zaplněnosti sektoru se mi to zdá naopak :)
 • FC Baník Ostrava ondra_chachari.cz 04.08.2013, neděle, 12:06 + 0 - 0
  Chacharů bylo včera na plzeňském stánku 439. http://www.youtube.com/watch?v=17o4UAXBsOM
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 04.08.2013, neděle, 11:53 + 0 - 0
  Nový chorál se chytil velmi dobře, atmosféra na stadionu super, stejně jako náš počet i náš doping. za nepříznivého výsledku super bavendo. v souboji choreografii dle mého výhra ultras Baníku. ještě nutno dodat, že na Plzeňské choreo, byla Baníkovská odpověď, chorál u lavice dítě stálo zněl na Bazalech v dobách minulých a je dobře, že byl včera oprášen :)
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 04.08.2013, neděle, 11:51 + 0 - 0
  neví nikdo jak byla sebraná vlajka plzně že 2 vlajka za 3 týdny to je dobrý to jiný neztratí za sezonu
 • FC Baník Ostrava Rest 04.08.2013, neděle, 11:43 + 1 - 0
  Třeba pokoří magickou hranici 10-ti kusů :) Mi nezbývá poděkovat všem chacharům v sektorů hostů a hlavně Ultras FCB , choreo opět výborné a roztáhnutí bez chybičky.BTW : to se taky musí fandit , když váš tým celý zápas tlačí , má šance a střílí goly :))
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 04.08.2013, neděle, 11:40 + 1 - 0
  KrtekSkill: Jedeš alespoň do Jablonce, když tady píšeš takové hovna?!!!
 • FC Baník Ostrava Knutt 04.08.2013, neděle, 11:39 + 0 - 0
  Za Baníčkem vždy a všude i na vzdory takovým výpraskům. Protože I když se nám bude každý smát, my ten Baník nenecháme stát. My budem zpívat celý den Baník vyhraje! Výborný výjezd jako vždy.
 • FC Baník Ostrava Těšínsky chachar 04.08.2013, neděle, 11:21 + 0 - 0
  KrtekSkill: myslim, že Plzeň si uvědomuje tu ostudu z loňska a bude chtit nechat na to zapomenout, takže čekam že jich do OVY na jaře přijede minimalně 100 kusu. K zapasu: ten nový choral co se ujal je perfektní, hodně lidi se tim choralem bavilo a děkovačka .... co na to řict :) kdo jiny by udělal tak skvělou děkovačku hračum po takové prohře! Nic se nestalo Baníčku!!!
 • 1.FC Slovácko KrtekSkill 04.08.2013, neděle, 11:09 + 2 - 2
  Chacharů ~ 600? ...Kolik myslíte že přijedu Plzenáku do Ovy? 10 ?
 • AC Sparta Praha Letenskej 04.08.2013, neděle, 11:08 + 0 - 0
  Plzíňka se ani nestačí nadechnout a už tam bude mít za 14 dní další invazi.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 04.08.2013, neděle, 10:57 + 0 - 0
  Super výjezd,super support,výsledek na piču,ale to se dalo asi čekat.Báááníík,my jsme Bááánííík......pecka nový chorál!Na druhou stranu to naše ,,Horto Magico" bylo hrozné,podle mě slova špatné a stejně nevím proč zkoušet tento,sice slavný a pěkný,ale docela provařený chorál.A domácí sektor nám choreem dobře přihrál náš polozapomenutý pokřik ,,Polednice" :-)
clbannerVidea

Sestřih výjezdu fanoušků Komety do Zlína


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Fotoreport: Havlíčkův Brod -... 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod -...


Choreo i ohňostroj. Fanoušci... 28.11.2021

Choreo i ohňostroj. Fanoušci...


BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Den, kdy policie nechala zem... 10.01.2022

Den, kdy policie nechala zem...


Vlajka Hooligans Brno vznikl... 14.12.2021

Vlajka Hooligans Brno vznikl...


Turci byli v KV aréně jako d... 15.01.2022

Turci byli v KV aréně jako d...

Komentáře
19.01.2022, středa, 20:00 - Sowl
Brno patří do první ligy. Leto...
11.01.2022, úterý, 12:55 - Sowl
Hrůza...
15.12.2021, středa, 06:35 - Fafrnek
Malmo sou zidi?
27.11.2021, sobota, 14:15 - davey
Zbytečně tolik fotek stačilo j...
23.11.2021, úterý, 19:28 - FanaticBoy
Tam šlo spíš ukázat ten počet ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace