o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Navštívili jsme: Viktoria Plzeň – Slavia Praha

navštívili jsme neděle, 12.05.2013 17:10 - přejít do komentářů
Oba tábory se v Plzni činily, nechyběly chorea a pyro na obou stranách...
images/clanky/navstivili-jsme-viktoria-plzen-slavia-praha-4938.jpg

Již v preview tohoto kola jsme avizovali, že tento mač by mohl nabídnout po fanouškovské stránce zajímavou podívanou a přesně tak se stalo. Ale hezky od začátku.

Před zápasem v Plzni opět probíhaly policejní manévry a tak byli Slávisté, dorazivší do města s dostatečným časovým předstihem, zadrženi na nádvoří plzeňského pivovaru a čas do utkání strávili v obležení policie.

Před sedmnáctou hodinou vydal velitel zásahu rozkaz a fanoušci byli eskortování ke stadionu ve Štruncových sadech. To se již začaly tribuny plnit i domácími příznivci a celková návštěva na utkání se vyšplhala na počet 11.705 diváků.

Hned v úvodu utkání se domácí, tedy plzeňští fanoušci prezentovali podařenou choreografií, když vytáhli velkou plachtu s nápisem „Ultras Plzeň“, doplněnou o folie ve viktoriánských barvách a transparentem „Jen bůh nás může soudit“

Od úvodního hvizdu na stadionu vládla bouřlivá atmosféra a oba tábory nepřetržitě předváděly velmi podařený support.

Domácí jej navíc okořenili odpovídačkama s přilehlou tribunou. Atmosféra byla opravdu na vysoké úrovni a obě skupiny fanoušků se snažily ze sebe dostat maximum.

Utkání nechyběly pyrotechnické vložky, ta první přišla hned s úvodním (a taky jediným) gólem utkání, hned v 15. minutě, kdy se trefil hostující Škoda.

Na začátku druhého poločasu si obrazovou prezentaci připravili také sešívaní hosté. Svůj sektor rozdělili pomocí kartónu na půl (bílá + červená) a doplnili nápisem „Sektor věrných“.  I tato prezentace byla podpořena pyrotechnikoku.

V domácím sektoru se do konce utkání objevilo ještě několik transparentů vyjadřující nenávist k hostující Slavii a taky takový povzdech nad termíny zápasů.

Ke konci utkání atmosféra gradovala. Fanoušci Plzně tlačili svůj tým k vyrovnání, fanoušci Slavie věřili v udržení stavu. To se nakonec i stalo a tak, po závěrečném hvizdu, došlo v hostujícím sektoru k výbuchu radosti, zatímco v domácím sektoru zavládlo zklamání.

Na obou stranách ještě proběhly poměrně dlouhé „děkovačky“ a pak již hráči zmizeli v útrobách stadionu.

Navštívit toto utkání rozhodně stálo za to, a kdo se vypravil, tak i přes nepřízeň počasí neprohloupil.

Níže nabízíme video a fotoreport z utkání.


Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 16.05.2013, čtvrtek, 10:44 + 0 - 0
  Myslím tím samozřejmě Slávisty
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 16.05.2013, čtvrtek, 10:43 + 0 - 0
  Sice nevím,kdo komu sebral šály, ale sklízí to co zasely.Tak nebrečte!
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 16.05.2013, čtvrtek, 10:41 + 0 - 0
  http://www.vyjezdaci.cz/
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 16.05.2013, čtvrtek, 10:41 + 0 - 0
  http://www.vyjezdaci.cz/ Report
 • bez klubu sasacrusty 16.05.2013, čtvrtek, 08:48 + 0 - 1
  tedy Plzeňáci se předvedli, tohle fakt nechápu, nikdy by mě nanapadlo brát nějakýmu děcku nebo dědkovi věci, jo fair stejně jako hráči - inu elita ligy...
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 15.05.2013, středa, 21:50 + 1 - 0
  Počkejte v Praze vy zmrdi z Plzně. Za toho starýho a ty děti dostanete takovej kotel, že vám ani JIPka nepomůže!!!!
 • Slezský FC Opava Opavák 14.05.2013, úterý, 13:11 + 3 - 0
  Plzenáci,pochopte to že samy ze sebe děláte chuje když machrujete s napadením 12 lidí a obrání normálů,ale není se co divit,tady se ukazuje že vědšina z vás se stala chuligány nedávno a ani ještě neví jak se správný chuloš má chovat,vaši staří se za vás musí pěkně stydět,ale je to i jejich chyba,že si vás neumí vychovávat...
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 14.05.2013, úterý, 10:53 + 0 - 0
  normální to není, akce dementa kterej nedomyslel následky. Tady se bavíme o organizovaném obírání nákejch dětí. A už to nerozebírejte pořád
 • FC Viktoria Plzeň Tomi88 14.05.2013, úterý, 10:37 + 0 - 1
  a málem zabít normálního fanouška dlažební kostkou je normální ?? Proberte se kurva !!!!
 • FC Baník Ostrava flierr 14.05.2013, úterý, 06:59 + 1 - 0
  To je ostuda brát starým lidem šály a suvenýry, přece co vám udělali vy chytráčci z Viktorky...
 • SK Sigma Olomouc Luc-Luc 13.05.2013, pondělí, 23:42 + 0 - 0
  obirat decka ci stare lidi o saly a cepice...bravo !
 • bez klubu Bob 13.05.2013, pondělí, 23:22 + 0 - 0
  Obírat bezbranný je svinstvo a Plzeň v tomhle má dlouholetou praxi ale jedna věc mi neštymuje. Proč (když prý slávistická chuligánka funguje) do Plzně nepřijeli? Kolikrát Plzeň dostala nabančíno a teď by to nešlo? Pak si to Plzeňský heroes vybíjej na dětech.
 • bez klubu pilgrim 13.05.2013, pondělí, 21:00 + 1 - 1
  a největší sranda je, že všichni ti dementi, kteří obírají děcka a normální fans o suvenýry, jsou vždy první, kteří řvou ACAB a "český fotbal pro fanoušky"......prostě banda dementů
 • AC Sparta Praha 123tomas456 13.05.2013, pondělí, 17:03 + 2 - 0
  koukám,že Plzeňáků to zůstalo,obírání starý lidi o suvenýry..je to cca 20 let..co jsem(5) brácha(8)a táta šli po zápase Spartičky na hl.n a brácha musel odevzdat malou vlajku..tátovi se to nelíbilo,jenže 35členná skupina byla jinýho názoru...táta dostal řetězem na hlavu a kopačku na bok,kterej měl asi tak 14dní pěkně modrej..mám to před očima,jako by to bylo dneska..od tý doby jste u mě chudáci..a ten co ho švihl tím řetězem doufám,že dneska se pořád cejtí bejt silnej-)chtěl bych tě potkat šmejde!!!!
 • SK Slavia Praha Ina 13.05.2013, pondělí, 09:11 + 1 - 0
  Ten pocit, když máte hrubku v choreu? Vím, že je to tu leckomu dost u kaďáku, ale tohle by se stávat nemělo. Když neumíte česky, tak radši nic nepište.
 • FC Viktoria Plzeň Pigmo 13.05.2013, pondělí, 06:06 + 0 - 1
  Něco málo z tohoto zápasu ... http://www.youtube.com/watch?v=POEu2sWrGyI
 • SK Slavia Praha slavistacz 13.05.2013, pondělí, 00:40 + 5 - 0
  Nechtěl jsem se do diskuze zapojovat, když jsem nebyl přítomen, ale nejde to nereagovat na ty píče z Viktorky. Není to tak dlouho, co jste po Praze chodili kanálama a když se nám vás podařilo najít(myslím tu radikálnější část plzeňských), tak jste byli schopní slíbit možné i nemožné jen aby jste z toho vyvázli bez šrámů... teď když se "klub přátel třetího poločasu" na Slávii nachází ve fázi klinické smrti se najednou snažíte nahnat laciné body. Kde jste byli posledních deset let??? Jediný kdo se nám může oprávněně smát(a taky to dělá) jsou ACS, protože je ohromná ostuda naší mládeže, že se vlastní blbostí dostala tam kde dneska je. Tak to hold dopadá, když se tahá politika tam kam nepatří.
 • SK Slavia Praha SushiSKS 13.05.2013, pondělí, 00:38 + 0 - 0
  Tady se na to vyserte, tim nic nevyřešíte. Od každýho kus pravdy. Vysvětlíme si to zas před,při a po fotbale ... zdar
 • SK Slavia Praha CocoBrix 12.05.2013, neděle, 23:45 + 0 - 0
  to imageacs já viděl také nějakou akci se šálami a to dost vychcaně od PB,Ultras ACS? nevím co to bylo za skupinku vypadali dost nenápadně a to tak,že v davu,kde bylo hodně fandů jí někomu strhli zezadu s krku...takže trochu po cikánsky,to se pak vystavuje na ochozech...rozhodně,ale to není vybojované.
 • AC Sparta Praha Letenskej 12.05.2013, neděle, 23:42 + 0 - 0
  imagesacs: tak tobě to snad může bejt jedno, ty jsi na ně nečekal.
 • SK Slavia Praha CocoBrix 12.05.2013, neděle, 23:35 + 0 - 0
  opr. s dvěma dětmi, sedmý pád...:)
 • SK Slavia Praha CocoBrix 12.05.2013, neděle, 23:34 + 0 - 0
  V Plzni jsem nebyl,ale co jsem pochopil.Tak nepodařený útok plzenských na slávistickou hospodu (či hospu kde byli slávisti) a pak organizovaný útok na jednoho tatínka z dvěma dětma...a předtím masivní účast policie a monitoring hlavní skupiny.Něco se pak dělo v Praze,ale to komentovat nebudu...
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 12.05.2013, neděle, 23:08 + 4 - 0
  Jednoznačně odsuzuji, pokud někdo útočí a bere šály, či cokoliv jiného lidem ve věku do cca17let a od 50 (vše přibližně)! Toto mi opravdu nepřijde normální.. Pokud jde 55ti letý děda v Plzni na fotbal a má šálu, přijde mi to jako trapný počin mu tu šálu brát, co jako čekáte slávisti? Že se bude bránit? Nebo má utéct? Asi těžko co.. To samé pokud jde rodina s malým dítětem.. To si pak člověk vážně musí říct kam ten svět spěje.. Respekt těm co se nebojí jít jako menší skupina do větší, nebo do vyrovnaného boje, ale toto prostě neberu jako nějaké umění ani nic, za co by si daný jedinec či skupina zasloužila respekt ba naopak!
 • FC Viktoria Plzeň T.1911 12.05.2013, neděle, 23:00 + 1 - 0
  Jedinej kdo tady napsal názor, kterej má vůbec smysl číst byl Topolik. O naší nenávisti k Vám vy z SKS dobře víte(jak jste přiznali na Vašich stránkách když jste se tam svolávali na největší vlakovej výjezd sezóny), tak nevím co se divíte, že když se po Plzni někdo producíruje ve Vašich barvách, tak jsou mu odebrány. V Praze by se stalo totéž akorát na druhou stranu. Kdo z SKS to nepřizná, tak je pokrytec a lhář. Ze strany SKS tomu šlo zabránit naprosto jednoduše. Sejít se někde v klidu a na férovku si to vyříkat. Pokud vím, tak o tohle zájem nejevíte. Tudíž se nikdo nemůže divit, že to pak odnáší i normálové co jsou ve špatnou dobu na špatném místě(já to nedělám, ale chápu to). Chtěl bych upozornit všechny co si tady stěžujou na tento nešvar, že loni když se hrálo se Slávií v Plzni, tak ta Vaše slavná chuligánka pobíhala po Plzni a obírala děti a postarší lidi o trofeje co chtěli na cestu domů. Tohle už se opakovat nebude! Je jasné, že budete dělat totéž až budeme u Vás my a já to nikomu nebudu mít za zlé. Podle mě to k tomu patří a jsem na jednu stranu i rád za nenávist k SKS, protože je to to nejlepší co nás může stmelit. Jinak Vám blahopřeju k nesmírně početnému výjezdu a k více než obstojném supportu. Těším se až příští sezónu zavítáme do Edenu a vy nám ukážete jak se na lopatu sedá, když tady každej pobral tolik rozumu a cti. Nenávist trvá a má jméno: Slávie!
 • AC Sparta Praha imagesacs 12.05.2013, neděle, 22:57 + 0 - 0
  Letenskej: co příjezd sks z Ostravy nebo včera ?
 • AC Sparta Praha acs1893 12.05.2013, neděle, 22:56 + 0 - 0
  je jenom dobře že se něco dělo....
 • AC Sparta Praha Letenskej 12.05.2013, neděle, 22:45 + 0 - 0
  Imageacs: a komu se jako maj stavět? Tobě?
 • AC Sparta Praha imagesacs 12.05.2013, neděle, 22:14 + 0 - 0
  V Plzni sem nebyl, takže k tomu se vyjadřovat nebudu. Jen mám otázku na slávisty, napsal bych vám to do fora, ale vy to mažete. Takže by mě zajímalo, proč když někdo u vás pod článek napíše, trošku jinou pravdu než je v článku, tak jeho příspěvek smažete ? Moc mi to mozek nebere, nikdy jsem neviděl že by někdo smazal u našeho článku příspěvek strašáka. Nejhorší je, že pokud pod váš článek napíše nějakej slávista, že je to tak že se spartě nestavíte a jen řvete přes benga, tak i jemu to smažete. Možná nemáte chuligány, pak ale nechápu, proč ty starší něco neudělaj s těma mladejma co si honěj ego na fb, a když viděj na první pohled slabší kořist, proč se ty mladí děti nepostaví do bitky ? Tady mi to nesmažete, proto chci říct, že jsem kolikrát viděl, jak někdo z sks okrádá dědu s dětma o čepice acs, nebo o šály. Taky nejste svatý. A vy Plzeňsky, dojem na vás mi kazí jenom ty vaši komedianti fotbalisti :-)
 • SK Slavia Praha UltrasSKS 12.05.2013, neděle, 22:03 + 0 - 0
  2 vyhrajou titul a myslej si jak jsou světový předtím tam chodilo kolik max 2000 :-D výjezdy neměly žádný a Tetka delaj jak jsou dobrý jedinej tým co ma max nejlepší výjezdy i za krize je Baník
 • FC Viktoria Plzeň corado 12.05.2013, neděle, 22:03 + 4 - 0
  kurva vy píče od nás....kolik let chodíte na fotbaly? Snad se jasně řeklo nikde ani slovo co kdy kde. Buzeranti.
 • SK Slavia Praha H.L. 12.05.2013, neděle, 22:01 + 0 - 0
  A pořád marně doufám, že se tu alespoň jednou povede diskuze na úrovni :D A ono zase prd. Jak dokazuje většina předchozích komentářů :D Snad už knečně od Lu vím, jak to doopravdy bylo btw. Nevím, nevím jak jako ultrasák ( jen příklad ), by jsi se šel rvát s 30-ti chlápkama. :D
 • SK Slavia Praha LuSKS 12.05.2013, neděle, 22:01 + 1 - 0
  že vám to lhaní stojí za to..v ty hospodě nebyl jedinej aktivní chuligán.. proste jste si v presile vylamali zuby a hezky ukazali svoji neschopnost..
 • SK Slavia Praha UltrasSKS 12.05.2013, neděle, 22:00 + 0 - 0
  tady to vypadá všichni proti Plzni :-D
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 12.05.2013, neděle, 21:56 + 3 - 2
  Sudsks: ty zide zkurvenej co to meles? Vzdyt sme na vas cekali venku az vylezete a vy jste se radsi schovavali v zacouzeny hospode a dusili se tam nez aby jste radsi vysli ven a postavili se!! Kdyby jste tak udelali nic nereknu a aspon by se o tom dalo mluvit v klidu, ale ty si budes vymejslet ze jste nas prej zahnali, no ty pico..a kdyz jeste z okna vykouk ten sulin od vas a rek ,,ty vole serte na to nas je jenom 15,, tak se musim smat..tady pisete ze nemame zadny hools, ale ted nas najednou bylo moc..jste ty nejvetsi mrdky z CR a timhle tady tu konverzaci koncim..zdar vsem pseudofans a zidovskym lharum!
 • FC Baník Ostrava chachar1922 12.05.2013, neděle, 21:42 + 5 - 0
  Vy co tady nadáváte Slávistům tak, Baník má zrovna se Slávií nejlepší zkušenosti! vždycky byla s nima dobrá domluva, šli do bitky i v Ostravě kdy jich bylo méně, jako jedni z mála se v Ostravě postavili, přijde mi trošku divné, že zrovna Plzeň, která Slávii po hools stránce nesahá ani po kotníky, tady vyskakuje hodně vysoko. koneckonců není tomu tak dávno, co jistá Plzeňská skupinka jela celá strachy do protisměru, jak za nima dojela Baníkovská úderka, po zápase v Ostravě :)
 • SK Slavia Praha LuSKS 12.05.2013, neděle, 21:40 + 4 - 0
  Docela dost se bavím.Nedělal bych z napadení té hospody nějaký velký drámo.v Hospodě nás v poklidu popíjelo 12 a z toho byli tři uplně normální klobasoví výjezdáci a jedna holka..Musím uznat že jsme měli štěstí v tom že jsem se byl ven vyvětrat zrovna ve chvíli kdy se před hospodou formovalo něco kolem 30+ plzenskejch a mazal dovnitř alarmovat ostatní.Zformovali jsme se rychle v chodbe u vstupu do Dallasu vyházeli zpátky ven bengály a popadli židle,pulitry a co bylo po ruce.Ze začátku i malinko inkasovali nějaky rány.pak se to chvilku mlelo a je fakt že několik plzenskejch dostalo slusnou masaz sklenicema a dlažkama co nam nahazeli do hospody..ale nedělal bych z toho nějakou mega akci protoze krom nekolika pesti,nějakym tim rozbitym sklem a velkou srandou s hasičákem se zase tolik nestalo :) ostuda pro vás že jste ve 4násobné přesile nevlitli dovnitř a nesrovnali to tam se zemi..nechapu proč vás chodi prez třicet když se vás pak nezapojí ani půlka.Nikdo se od nás nevzdal protože za prvé nebylo potřeba když jste se nedostali ani za druhy dveře do baru a ani nebyla přiležitost když jste to po nekolika minutach vzdali a zmizeli.Benga přijeli až několik minut po tom co jste zmizeli a někteří od nás kterejm se to nehodilo stihlo zmizet taky takže rozhodně jste neutekli protoze by přijeli fízlové a rozhodně jsme se nevzdali protože kdyby jo tak nas rozsekate ale od nas se nikomu nic nestalo.komedianti
 • SK Slavia Praha H.L. 12.05.2013, neděle, 20:48 + 0 - 0
  Úplně souhlasím s Topolikem. Sice jsem žádný z těchto incidentů neviděl a promě ten výjezd proběhl v poklidu, dokonce i na Hlaváku jsem žádné rudé nepotkal, tak znám naše mladé rádoby hooligans v mém věku :D A to jsou pořádný hovada a doufám, že občas si na nich někdo smlsne. Upřímně by to potřebovali. A i kvůli tomu se o šáli musíme strat dvojnásob, protože jak koukám tak nasrali půlku ČR :D A to jsem vždy myslel, že většina týmu více nesnáší ACS :D
 • SK Sigma Olomouc Srát_na_židy 12.05.2013, neděle, 20:12 + 2 - 0
  Topoliku já se snad kvůli tobě na tenhle nick vyseru,konečně normální jarmulkář.
 • Zbrojovka Brno flvv 12.05.2013, neděle, 20:06 + 1 - 0
  konečně jsem pochopil na co Plzeňští minulý týden trénovali mezi sebou :)
 • bez klubu dady89 12.05.2013, neděle, 20:05 + 6 - 1
  Jen by mě zajímalo, proč Plzeň dá do kupy bandu jen proti SKS nebo slabším táborům? Kdykoliv kdy přijede do Plzně ACS, tak nikdy o vás ani slechu ani vidu, pak hlásíte, že se Vás sešlo 8 nebo podobně směšný počet. Být chuligán jen dle soupeře, je podle mě pseudochuligánství..
 • SK Slavia Praha Topolik 12.05.2013, neděle, 20:04 + 2 - 0
  Urcite se nemyslim,ze by SKS meli prevahu v ulicich. uz jen z toho duvodu ze nesekali male skupinky plzenaku o saly atd. ..to,ze plzenaci brali co videli mi prijde sympaticke a byla by nuda kdyby se to nedelo. to ze napadne nekdo starsi pana a dvouma klukama je fakt kterej se stal a je to ciste jen rozhodnuti skupiny ktera to edelala . jejich vizitka a kazdy si o nich udela obrazek svuj.jak aktivni plzenak tak slavista. jsem rad,kdyz chodim na vyjezde po meste a musim koukat okolo sebe abych uchranil salu ,vlajku , kamarada. snad vsichni kdo na fotbal jezdime tohle musi mit rad. to ze si tu nadavate pres forum je taky urcitej druh valky.bohuzel slavie je znama tim,ze na internetu je aktivni hodne ale na ulice uz u nas ty lidi nejsou. doufam,ze jednoho dne nastane doba kdy uz se nebudem delit na chuligany ,ultras a normal . pral bych si aby jsme byli proste fanousci. pak se nebudem muset hadat kdo koho seknul o salu. videl jsem napadnuti toho deduli. byl jsem za to nasranej ale to je fotbalovej zivot. po ceste domu jsme chytli nejake cca 55-60let pana v plzenske sale a cepici. po icidentu ktery jsme videli ho neslo neoholit :-) ..takze uz se tesim na pristi merini sil. a vy co se to hadate kdo je lepsi jste fakt k usmevu. jak ty nasi mladi radoby hools :-) ...kazdy za svuj klub,za svuj zivot !
 • Slezský FC Opava Opavák 12.05.2013, neděle, 19:57 + 0 - 0
  tak to vypadá když se ženy hádaj...(-:
 • SK Slavia Praha SudSKS 12.05.2013, neděle, 19:45 + 5 - 1
  V hospodě bylo cca asi 12 slávistů z toho tak 8-9 bojeschopnejch ultrasáků/normálů. Po čtvrt hodině popíjení piva a dohodnutí, že pujdeme za ostatníma na spilku, vlítli do hospody tři frajeři vzali šálu a zdrhli. Když se slávisti zalarmovali, začal boj o hospodu. Z plzně se zapojilo minimálně 15 lidí a netušim kolik jich bylo ještě venku. plzeňáky vyhnali slávisti pomocí hasičáku ven a už netuším jestli zdrhli kvůli policajtům nebo, že se SKS zmohli na odpor a šli ven.
 • SK Slavia Praha dennyTS 12.05.2013, neděle, 19:45 + 0 - 0
  Nejak jsem nepostrehl ze by ste vcera vladli ulicim vy mrdi cervenomodry....Jebat plzen,at zije Tribuna Sever
 • FC Viktoria Plzeň FCVP 12.05.2013, neděle, 19:39 + 1 - 0
  South City: Jo, tohle nám, říkáte už čtvrtým rokem, že po nás za rok neštěkne pes. K vaší smůle, tady pořad jsme.
 • FC Viktoria Plzeň Tomi88 12.05.2013, neděle, 19:27 + 1 - 0
  Ukázali jsme kdo je V Plzni doma .. tak by to mělo být a tak je to normální .. Hlupáci co se producírují po Plzni v dresech si sami nad sebou podepisujou ortel !!! a není žádný tajemství že většina těch vašich normálů si pak hraje na drsňáky na sociálních sítích a podobně.
 • SK Slavia Praha South City 12.05.2013, neděle, 19:26 + 0 - 0
  FCVP-Trochu soudnosti by neškodilo...za rok za dva po vás zase neštěkne ani pes...vy vládci ulic...)))
 • SK Slavia Praha Ježek 12.05.2013, neděle, 19:26 + 0 - 0
  tak poté co jude viktorie obrali mého 55 letýho strejce o čepici jsem pochopil co znamená bejt huligen viktorie, šašci počmáraný, jste k smíchu
 • SK Slavia Praha wajt 12.05.2013, neděle, 19:19 + 1 - 0
  FCVP: Ten děda na přechodu Vám stopro nadával ...
 • FC Viktoria Plzeň FCVP 12.05.2013, neděle, 19:16 + 3 - 0
  flierr: Kokote a myslíš, že Baník nic podobnýho nedělá? Na Slovácku by mohli vyprávět. Co vaše heslo, kterým se furt oháníte: Fandi si komu chceš, ale budeš za to pykat. A tak to má být. Fotbal není hokej a fans, kteří se producírujou po městě v dresech soupeře a hrdnisky pokřikují nadávky musí počítat s tím, že mohou být napadeni.
 • FC Baník Ostrava Rest 12.05.2013, neděle, 19:15 + 3 - 0
  Terre Blanche : to byla úplně jiná doba , to se nedá srovnávat. Napadání normálů odsuzuju , ale ti by si taky měli uvědomit,že pokud se nedokážou sami ubránit,tak si mají ty šály a dresy schovat , takže jejich blbost.
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 12.05.2013, neděle, 19:14 + 0 - 0
  Mimochodem jak vzniklo to "ze z Plzne"? Uz jsem si toho vsimnul vicekrat ale neznam souvislosti.
 • FC Baník Ostrava flierr 12.05.2013, neděle, 19:06 + 0 - 0
  Velcí "machři" v ulicích :DD Vy budete hodně velcí gangsteři...
 • FC Baník Ostrava flierr 12.05.2013, neděle, 19:05 + 3 - 1
  FCVP: Tak to jste velcí kluci kteří berete šály.. Tak to vám tleskám a nezapomente ať vám nezatleskají ostatní děti z družiny.... Vy hovada!
 • SK Slavia Praha wajt 12.05.2013, neděle, 19:03 + 1 - 1
  Strašně mě ty rychlokvašky zezplísně baví...
 • AC Sparta Praha HON 12.05.2013, neděle, 18:51 + 8 - 0
  Budte radi, ze se aspon v ulicich neco delo. Nekdy mi pripada, ze sem pisou jen lidi, co by sli nejradeji na stadion za ruce, radne pozdravili soupere, slusne zafandili hracum, nejlepe vymenili saly a jeli domu.
 • FC Viktoria Plzeň FCVP 12.05.2013, neděle, 18:47 + 3 - 1
  Ragnar: Co to meleš žide? Včera jste byli biti celej den. Několik Slávistů bylo obráno o suvenýry. Po pátý za sebou jste se nám nepostavili, ale silný keci na internetu máme my?
 • SK Sigma Olomouc Srát_na_židy 12.05.2013, neděle, 18:44 + 3 - 1
  Oni mají jejich normálové takovou úchylku že se všude producírují-vlezli nám tuhle sezonu v dresech i šálách na východní tribunu prakticky do kotle,pak si tady stěžují tepličtí že jim chodí po stadionu nějací jejich fotři...Kluci pražští možná by bylo na čase se pozastavit nad tím,že vás asi půlka ligy nenávidí a proto to není úplně fajn nápad.Ale chápu,vy si tak kompenzujete,že v Praze musíte všechno schovat :)
 • FC Viktoria Plzeň 1.9.1.1. 12.05.2013, neděle, 18:38 + 0 - 0
  Dejte sem někdo odkaz na video/fotku či report z toho jak ti Plzeňáci napadli tu hospodu, nemohu to najít.
 • FC Baník Ostrava Thomé 12.05.2013, neděle, 18:37 + 1 - 0
  Ale zase nemůžete chodit po cizím městě ve svých barvách a myslet si, že vám to projde :)
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 12.05.2013, neděle, 18:34 + 3 - 0
  to neres Reste, sam vis ze nejslavnejsi dlazebni kostka je ta vase co skoncila na hlave ty pani.
 • FC Baník Ostrava Pospa_Chachar 12.05.2013, neděle, 18:22 + 9 - 1
  nesnáším ty plzeňské mrdky
 • FC Viktoria Plzeň city casual 12.05.2013, neděle, 18:18 + 1 - 1
  Ragnar: epic fail! :-DDD
 • SK Slavia Praha wajt 12.05.2013, neděle, 18:17 + 6 - 1
  Rest: individuální chyba dementa, co tu kostku hodil, je něco jinýho, než když se skupina čtyřnásobná skupina hools rozeběhne na normály...
 • bez klubu Vincent 12.05.2013, neděle, 18:16 + 0 - 0
  Otázka času, kdy to tady Zdeněk81 rozsekne :D
 • FC Baník Ostrava Rest 12.05.2013, neděle, 18:14 + 1 - 1
  Slávisti by měli držet huby o pravidlech , za tu jejich dlažební kostku nedávno...
 • SK Slavia Praha Ragnar 12.05.2013, neděle, 18:13 + 4 - 3
  Plzeňáci mají zase silné řeči, ale opět jen na internetu
 • Zbrojovka Brno Zbrojovak 12.05.2013, neděle, 18:12 + 0 - 0
  Wajte ber to tak ze vase chuliganka taky neopovrhne sanci vzit nekomu salu.
 • SK Slavia Praha wajt 12.05.2013, neděle, 18:09 + 1 - 0
  J.1911: Je rozdíl jít proti někomu kdo se chce s tebou bít a rozdíl mlátit lidi, který se jdou jen kouknout na fotbal v rámci odpoledne se synem.. Jak se do lesa volá...
 • SK Sigma Olomouc Srát_na_židy 12.05.2013, neděle, 18:07 + 1 - 2
  Zas tady rozjíždíte ty svoje pohádky pro nejmenší?A co Gorniček,byl?
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 12.05.2013, neděle, 18:05 + 3 - 3
  meleš píčoviny ale proti židům žádný pravidla nejsou tak si to uvědom..my tu taky nebrečíme že sme minule u vás šli ve 30 do 80 člený bandy
 • SK Slavia Praha Falcone 12.05.2013, neděle, 18:02 + 1 - 0
  Zbrojovak: těžko říct,já tam nebyl, věřím slávistům ale znáš to každý si něco přimyslí řekne to někomu,ten si to taky pozmění...v každým případě jste mrdky
 • SK Slavia Praha wajt 12.05.2013, neděle, 18:01 + 5 - 2
  J.1911: tak ty demente, vy tam asi vidíte hodně trojmo po těch vašich pivečkách... S tím pánem a jeho synem nás tam bylo 7, z toho dva TS, co přijeli autem, Vás bylo kolik? 40? Dementi, na vlasní oči jsem viděl, jak tam mlátěj toho pána... Doufám že Vás SKS, nebo ACS pořádně zrasej, až dorazíte do Prahy, když neumíte držet pravidla
 • Zbrojovka Brno Zbrojovak 12.05.2013, neděle, 17:59 + 1 - 0
  Falcone co sem videl na videu tak se slavisti v dallasu vzdavali a Plzenaci zacali utikat az pri prijezdu fizlu..
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 12.05.2013, neděle, 17:53 + 2 - 2
  Falcone co to meleš? víš o tom že lež má krátký nohy :-)...partička 15-20 lidma ve věku mezi 18-30 lety s mikinama TS máme brát jako děcka? :-)..jejich problém že se pohybujou kde nemaj..Plzen je náš region!
 • AC Sparta Praha Tom478 12.05.2013, neděle, 17:50 + 1 - 3
  Plzenáci, vítězové v ulicích... lol :D
 • FC Baník Ostrava Rest 12.05.2013, neděle, 17:46 + 3 - 0
  V Plzni měla Slavie zřejmě kvalitní hools bandu , ale cestou zpátky do Prahy se asi ztratili :D
 • FC Slovan Liberec majklson 12.05.2013, neděle, 17:46 + 3 - 0
  Co dělaj loga libereckejch bílejch tygrů na fízlích helmách?!?
 • Zbrojovka Brno Zbrojovak 12.05.2013, neděle, 17:46 + 1 - 0
  V Plzni odpoledne to prej nebylo spatny :-)
 • SK Slavia Praha Falcone 12.05.2013, neděle, 17:46 + 6 - 2
  jestli bereš jako výhru vzít šálu dětem a tátovi co se jdou podívat v sobotu večer na fotbal, tak jste vyhráli.Ale to že jste ve 30 přišli do Dallasu a utekli jste o tom mlčíš a jestli bereš brát šály dětem tak seš mentál.Co se týče fandění tak u nás nejlepší výjezd za poslední 2 roky
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 12.05.2013, neděle, 17:42 + 2 - 0
  Mrkev já píšu něco o tom že se to odehrálo při zápase?
 • AC Sparta Praha papa 12.05.2013, neděle, 17:39 + 0 - 0
  vy určitě :-D
 • bez klubu Mrkev 12.05.2013, neděle, 17:35 + 0 - 0
  J.1911: Na jakým jsi byl zápase ?
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 12.05.2013, neděle, 17:34 + 0 - 0
  Řeknu to klidně po 2 po přítim zápase.
 • SK Slavia Praha sugyy 12.05.2013, neděle, 17:32 + 0 - 0
  To bych dvakrát neřekl! smrt vám kurvy
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 12.05.2013, neděle, 17:26 + 2 - 1
  Výsledek zápasu nevadí stane se..Hlavně že sme vyhráli v ulicích!!
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta včera, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta včera, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
včera, 14:29 - johankarl
to Hagen : přesně tak to je, l...
26.09.2021, neděle, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
26.09.2021, neděle, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
26.09.2021, neděle, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace