o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Navštívili jsme: Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc

navštívili jsme sobota, 13. 4. 2013 01:58 - přejít do komentářů
V moravském derby bylo k vidění pyro u domácích a kvalitní support u hostů...
images/clanky/navstivili-jsme-zbrojovka-brno-sigma-olomouc-4874.jpg

V pátek jsme navštívili moravský duel mezi Zbrojovkou Brno a Sigmou Olomouc. Šlo o premiéru nového kouče Grmely na lavičce domácího celku. Jak už to tak bývá, nové koště dobře mete, a také to brněnské zametlo s olomouckou Sigmou. Po brankách Mezlíka a populárního "Mercedese" Petra Švancary, který vstřelil gól po pouhé minutě pobytu na trávníku, zvítězilo Brno 2:0.

Na tribunách v druhém největším městě ČR panuje zvláštní situace. Domácí totiž mají opticky hned tři kotle. Jeden, ten největší, se nachází za brankou, druhá aktivní skupina je o dva sektory vedle a třetí je v těsné blízkosti sektoru hostí.

Tato roztříštěnost samozřejmě přispívá k nekonzistentní atmosféře na stadionu. Každý kotel většinou "jede" ten svůj pokřik, i když někdy se kotle přece jen shodnou, a to i s okolními tribunami.

Celková návštěva zápasu byla 3521 diváků. Určitě by si souboj dvou moravských týmů zasloužil lepší návštěvu, ale co se dá dělat.

Jeden z domácích kotlů, a sice ten u sektoru hostí, si připravil i optickou prezentaci. Balónky červené a bílé barvy byly doplněny také odpálením solidního množství pyrotechniky, což vytvořilo při večerním termínu zápasu velmi dobrý efekt. Reakce pořadatelů na sebe nenechala dlouho čekat a o pár minut později přichází do sektoru i policie a vyvádí jednoho z fanoušků, což je z hostujícího sektoru oceněno pokřikem Český fotbal pro fanoušky.

Nejaktivnější skupina fanoušků je za brankou naproti sektoru hostí. Tato skupina má svého supportlídra a fanoušci v tomto sektoru se snaží aktivně povzbuzovat po celou dobu utkání. V závěru zápasu se vedení promítne i do nálady na tribunách, které ožívají. Jenom je škoda, že se síly takto tříští a aktivní fanoušci nejsou pohromadě, protože by to vypadalo úplně jinak. Po závěrečném hvizdu jsou vidět ohně i v domácím sektoru za brankou.

Hostů přicestovalo do Brna zhruba 130 a po celý zápas dokázali povzbuzovat svůj tým, a to i za nepříznivého stavu. Zatím co při naší poslední návštěvě v Olomouci byli fanoušci Sigmy při nepříznivém stavu hodně vlažní, tak dnešní nepříznivý průběh zápasu se na fanoušcích z Olomouce nijak nepromítl a jádro skalních příznivců se prostě bavilo. Někteří z nich se ve druhém poločase svlékli do půl pasu a bavili se až do závěrečného hvizdu. Jeden z fanoušků zapaluje menší modrou dýmovníci a vlčáci ve vestách securitas okamžitě vyrážejí do akce. Na ochozech vzniká menší strkanice, ale nic vážného. Sektor Sigmy byl ověšen několika vlajkami, optickou prezentaci ani choreo hosté nepřivezli. Přesto byl výsledný efekt ze supportu hostů velmi pozitivní.

Níže fotografie a video ze supportu a dění na tribunách.

 

Autor: mr & rnShare |
Jméno Heslo
text
 • HC Slovan Ústečtí Lvi Lasak1 8. 6. 2013, sobota, 11:59 + 0 - 0
  2 kotle ?
 • Zbrojovka Brno pusher... 18. 4. 2013, čtvrtek, 19:06 + 0 - 0
  Brno to je srdce Moravy
 • bez klubu Cestovatel 15. 4. 2013, pondělí, 09:25 + 0 - 0
  cal3b-Pokud bude hrát Baník ve Vítkovicích,tak se ti ten dalekohled bude asi hodit,jelikož tam zůstane i po rekonstrukci atletická dráha kvůli atletické Zlaté tretře. A atletické dráhy jsou pro stadiony vždycky zlo,dost vzdalují hlediště od hřiště,vzpomeň si třeba na stadion Plzně ještě celkem nedávno jak vypadal. A fotbalové zápasy ve Vítkovicích si ještě pamatuji,dvakrát jsem tam byl a už tehdy to tam stálo za hovno. Chtělo by to stadion bez atletické dráhy,to každopádně. Horší výhled je už snad jen v Hradci a z kotle hostí v Jihlavě.
 • Zbrojovka Brno cal3b 15. 4. 2013, pondělí, 01:16 + 0 - 0
  Chachar1922: Ono je asi i hlavní rozdíl v tom, že Srbská byla slepená asi za půl roku jenom tak, aby se neřeklo.. Ve Vítkovicích bude stát regulérní skoro nový statek. Takže je dost možné, že i uvidíš na hřiště bez dalekohledu
 • Zbrojovka Brno cal3b 15. 4. 2013, pondělí, 01:11 + 0 - 0
  No já čekal od obou víc.. Hlavně sem čekal víc našich.. jde vidět, jak to je v prdeli :/ Nechci se teď tím vymlouvat, ale Srbská za to může dost.. ten zkurvený stadion prostě není domov Zbrojovky .. a za těch 13 let se to dost podepsalo.. Bych chtěl fakt vidět Olomoučáky a Sparťany, jak by se jim chodilo na stadec HFK Olomouc nebo na Strahov..
 • Zbrojovka Brno radex 14. 4. 2013, neděle, 08:28 + 1 - 1
  ježišmarja kdejaká pizda z Olomouce si tady vyskakuje a dělá chytrýho.opravdu si myslíte,že nevíme,jak to na srbské chodí?a i když jsme v hovnech,nemáme v podstatě domácí prostředí,tak náš výjezd k vám byl kvalitnější,než vy u nás,takže sigma nemůže žít z minulusti,ani přítomnosti a tak je situace s flintou pro kretény ideální a v Olomouci si to evidentně užíváte.
 • SK Sigma Olomouc PEPSI 13. 4. 2013, sobota, 23:28 + 1 - 0
  až si ti borci ze stadlu přiznají žě jsou po kotníky v hovnech tak pak třeba půjde jejich kvalita supportu nahoru... jinak to už nemá význam komentovat a vzpomínky na minulost to bohužel nezachrání v žádném táboře:-) je potřeba se zabývat součastností...
 • FC Baník Ostrava chachar1922 13. 4. 2013, sobota, 21:10 + 1 - 0
  Opičkomávej: obávám se že by do Vítkovic chodilo více lidí jak na Bazaly. Lidi jsou v dnešní době neváží tradic, navíc jsou vítkovice pro spoustu lidí daleko přístupnější než bazaly. Bohužel tak to je. velká skupina by tam přestala chodit, ale myslím, že ještě větší by začla..
 • SK Sigma Olomouc Itessek 13. 4. 2013, sobota, 20:35 + 0 - 0
  Zbrojovka není jedinej klub u nás, kterej má tradici, některé ji mají dokonce ještě větší než Brno a pořád to tu nevypisují a jen na základě toho nekritizují kvalitu jinýho tábora, kterej je stejně hodně na nima. Jinak hrdost a to co tu předvádíš, se od sebe liší, ale taky Ti nebudu vysvětlovat...
 • Zbrojovka Brno Opičkomávej 13. 4. 2013, sobota, 20:17 + 1 - 0
  ..z toho žije každej Zbrojovák...říká se tomu tradice a je to taková maličkost kvuli, ktere se dá pocitit hrdost a tyhle ostatní zážitky.)...jenže co já budu tobě vysvetlovat,že?.)
 • SK Sigma Olomouc Itessek 13. 4. 2013, sobota, 19:52 + 0 - 0
  Hůř může být vždycky. Jo tenkrát...věřím, že to muselo být super, zvlášť když z toho žiješ doteď. Jak pomatenej meleš to samí dokola, To, že to tak bylo Ti nikdo nebere, ale to je minulost, tak si vem prášek a smiř se s tím ;-).
 • Slezský FC Opava polki11 13. 4. 2013, sobota, 19:35 + 0 - 0
  oba tabory slabota!
 • Zbrojovka Brno Opičkomávej 13. 4. 2013, sobota, 18:58 + 1 - 0
  nejde být na tom hůř...40k+ chodilo na team kterej hral na hranici třetího místa blázínku...budeme první půl roku jako tenkrát baník...dokážeš si vůvec představit průměr 20k+ na celou sezonu?....u teamu kterej nehraje vůbec o titul?:D...vzbud se a mrkni na derby....nemam naladu kometovat takový hovna.od nekoho kdo neco takovyho nemohl vživotě zažít.
 • SK Sigma Olomouc Itessek 13. 4. 2013, sobota, 18:22 + 0 - 1
  Opička: no byt tebou, tak bych do Sparty moc nejel, protože vy jste na tom mnohem hůř, tzn platí pro vás taky tvůj příměr: neuvřetelně nudní/trapní. Akorát žiješ z minulosti a ani novej stadion nemusí znamenat, že se bude opakovat.
 • bez klubu Pan Lorenc 13. 4. 2013, sobota, 17:00 + 3 - 0
  Nenávist znamená automaticky komplex? To mi příjde teda automaticky směšný, že se někdo vymlouvá a argumentuje komplexem..
 • AC Sparta Praha landis 13. 4. 2013, sobota, 16:11 + 0 - 1
  ..a Spartu... příště čti opičko pozorněji ale jinak píšeš zase píčoviny, ale to je ten komplex o kterém píšeš P.S. a těším se na ten repertoár, máš na to minutu teď :DDD
 • Zbrojovka Brno Opičkomávej 13. 4. 2013, sobota, 16:01 + 0 - 1
  ..umím ocenit kvalitu...taky se směju kompexu praha/brno(je jen brněnskej)to snad ví každej....ale¨...bohemka a slavia je odkud?.......budete mit kvalitu?ok...nemate ji,nikdy jste ji neměli a nevim proč bych si mel začit myslet ze by se najednou obevila...váš repertoár ti tady dám do minuty.)choreo za mega..však jo,proč by ne,ale naučte se aspoň zpívat,jste neuvřetelně nudní/trapní.)
 • AC Sparta Praha landis 13. 4. 2013, sobota, 15:46 + 0 - 0
  Opičkomávej: jsi směšnej...to že v zatáčce mezi Prahou a Vídní nesnášíte Pražáky a Spartu až neskutečně, tak proto píšeš takové kokotiny...a já Tě i chápu... a je mi vás líto..:DD
 • Zbrojovka Brno Opičkomávej 13. 4. 2013, sobota, 15:26 + 0 - 1
  .......jestliže se v určitých ligových fázích nebo letech dalo říct třeba a Baníku,Bohemce,Slavii,momentalní top?..Ano....tak o spartě by me tento příměr nenapadl ani ve snu.)jezdím 20let..tolik let ty ani nemáš...takže se není čemu divit že más takovej přehled.)...umíte oslavit titul na poloprázdným stadionu na kterým hrajete celej život a ta pulka pulky sou burani z moravy,...lets go sparta,lets go. .
 • AC Sparta Praha acs1893 13. 4. 2013, sobota, 14:46 + 1 - 0
  kralovat republice :DDDD si myslíš že až budete mít novej stadion tak tam bude každej zápas 20k lidí a ven vás budou jezdit tisíce? když teď vás krom slovácka jede všude tak 100
 • FC Vysočina Jihlava SAMOT3 13. 4. 2013, sobota, 14:21 + 0 - 0
  Brno dost bída co se týče počtu teda...Olomouc taky nic moc, nás tam bylo na podzim víc... plus jen za to že PYRO NENÍ ZLOČIN !
 • Zbrojovka Brno Opičkomávej 13. 4. 2013, sobota, 13:54 + 2 - 0
  ...a kolik bude chodit do Vítkovic?:)...je úplně jedno kam kdo chodí na Srbské,dokud nebudeme mit Náš stadion,kde budou opět všichni pohromadě a znovu budeme kralovat celé republice,tak jak tomu bylo odjakživa.)......Smůla a spol(Borci ze štatlu)..klobouk dolů,pěkna vlajka i ten počet lidi a pyro,hezky....druhý hnízdečko je stará klasika do které se mužu řadit i já..,Torcida,Veterans a dejme tomu Kohoutky,starší frajeři co jezdí celej život a mají v piči celej fašismus a další podobný pičoviny...a tím se pomalu dostavame ke kotli,kterej je oficialní jednička,..-mam respekt ke všem kdo jezdí,urcitě mezi ně řadím i Slovan kterej nejde pro support Brna nikdy daleko a za to jim dík....ale tohle bych chtěl fakt napsat. Brno není žádná pravicová bašta,a už mě sere tahle nesmyslná představa a to že se každej bojí to říct,aby nebyl pobodanej.....snad to přežiju,nebo budu v novinách,slavnej jak Pitralón...nechtěl sem si vylívat srdíčko,ale už se vás ptalo hodně tak sem se pokusit tu naši žalostnou situaci vysvětlit.
 • FC Baník Ostrava PepeK 13. 4. 2013, sobota, 12:48 + 0 - 0
  Za 2 týdny se budeme Cítit jako Doma... Vlajkonoši domácí On Tour. Brno Celkem Ostuda ten Počet, to i na výjezdech je jich snad více
 • AC Sparta Praha HON 13. 4. 2013, sobota, 12:43 + 0 - 0
  Tak na jednu stranu se da chapat, ze tam nechodi moc lidi (viz slavia strahov), ale uz min chapu ty 3 skupiny fans, ktery asi nezapricinuje stadion.
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 13. 4. 2013, sobota, 12:41 + 1 - 0
  Potenciál v Brně určitě je. Stačí se kouknout na historii a Kometu. :-)
 • Zbrojovka Brno Hakalinho 13. 4. 2013, sobota, 12:37 + 0 - 0
  Jen si vzpomeňte kolik chodilo lidí na Slavii na Strahov, nebo v plzni na starej před úspěchama, nebo na Bohemku v Edenu. Myslím, že za návštevy může jak stadion, tak poslední megatragické výkony Zbrojovky
 • FC Viktoria Plzeň FCVP 13. 4. 2013, sobota, 11:16 + 1 - 0
  Brno mi hodně připomíná situaci v Plzni tak 4 roky zpátky. Návštěvy byli také podobné 2 - 3 tisíce, také jsme byli nejednotní a měli 2 jeden čas dokonce 3 kotle. Ale potenciál v Brně určitě je. Věřím, že kdyby dosáhli nějakého úspěchu, třeba titul nebo evropské poháry, tak by se to u nich opět zvedlo. Tak snad to vyjde, přál bych vám to.
 • FC Baník Ostrava Knutt 13. 4. 2013, sobota, 10:58 + 0 - 0
  Co dodat, v Brně je ta situace s fans fakt tristní! Jsem zvědavý v jaké kondici bude Srbská až dorazí naše družina. Myslím, že kdo budou vlajkonoši domácí už je předem rozhodnuté!
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 13. 4. 2013, sobota, 09:52 + 0 - 0
  Trošku nechápu, proč má Brno ty kotle tak rozdělený? Kdyby byli pohromadě, tak je výsledek daleko, daleko lepší.
 • AC Sparta Praha ceva 13. 4. 2013, sobota, 09:27 + 0 - 0
  To neni žádné rozdělení na 3 kotle, ale jen obyčejné tři hloučky lidí... Docela ostuda :-/
 • Zbrojovka Brno RostaK 13. 4. 2013, sobota, 08:41 + 1 - 0
  Očekával jsem taky větší návštěvu, ale nic na tom nemění, že máme 3 body doma! :)
 • Zbrojovka Brno dymas 13. 4. 2013, sobota, 08:37 + 0 - 0
  sečteno podtrženo na ,,moravský derby,,náštěvnost SLABOTA..!!!
 • Zbrojovka Brno dymas 13. 4. 2013, sobota, 08:35 + 0 - 0
  PEPSI:trošku jsi z těch 3 kotlů zmatenej..! :-) podle tvých výpočtů by na statku bylo tak cca 1500 diváků a to má k pravdě taky daleko..!ale nepopírám,že i já mám pochybnosti s oficiální náštěvou (3521) P.S.raději se starej o svoje smradlavý tvargle..! ;-)
 • AC Sparta Praha Táha 13. 4. 2013, sobota, 07:59 + 2 - 0
  Na to, že Brno je druhý největší město v republice, tak jako fakt bída a to dlouhodobě. A kecy o tom, že kdyby hráli Za Lužnánkami, že jich bude chodit víc jsou jen žvásty.
 • SK Sigma Olomouc PEPSI 13. 4. 2013, sobota, 07:47 + 1 - 0
  co se týká počtu diváků tak asi všechny spočítaly dvakrát co na ten zkurvený stadion přišli protože 3000 lidí tam rozhodně nebylo.... prostě Brno no comment i s jejich 3 kotly:-)
 • FK Baník Most Kumbi1909 13. 4. 2013, sobota, 06:56 + 0 - 0
  To by mě taky zajímalo proč jsou rozdělený snad na 3 kotle, nebo co to tam je? Kdyby byli všichni pohromadě a fandili společně na jednom místě, taky by jich bylo určitě celkem dost ... ale tak oni si to asi můžou dovolit takovej luxus mít 3 kotle...
 • AC Sparta Praha LacoACS 13. 4. 2013, sobota, 02:26 + 2 - 0
  proč zbrojovka dělí takhle kotel? ví nekdo?
clbannerVidea

Finále poháru MOLCup - zaměřeno na fanoušky FCB


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
30
2.
FK Mladá Boleslav Prochy10
25
3.
bez klubu dalibor.durcak
25
4.
1.FC Slovácko champyon
22
5.
FC Baník Ostrava jebat opavu 88
22
6.
bez klubu Majkl1911
20
7.
1.FC Slovácko Slovácko Kingdom
20
8.
FC Viktoria Plzeň radekmaxik7
18
9.
FC Viktoria Plzeň wawe48
15
10.
AC Sparta Praha KubiACS
15
Fortuna liga SKFortuna liga SK
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Špionáž
BLOG: Čas nejvyšší... aneb z... 13. 6. 2019, čtvrtek, 10:00

BLOG: Čas nejvyšší... aneb z...


Blog fanoušků: DK, styďte se... 8. 6. 2019, sobota, 15:40

Blog fanoušků: DK, styďte se...


BLOG: Rodiny s dětmi, klobás... 2. 6. 2019, neděle, 12:00

BLOG: Rodiny s dětmi, klobás...

další články >
Odkazy z jiných webů
Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna! 31. 3. 2019, neděle, 13:45

Invaze 45.000 fanoušků Sunderlandu do Londýna!


Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC 26. 3. 2019, úterý, 21:31

Špionáž: Bayern Mnichov – Liverpool FC


„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko 25. 3. 2019, pondělí, 21:11

„Sedni si, nevidím!“ aneb Anglie – Česko

další odkazy >
Nejčtěnější články měsíce
Rozhovor s ultras skupinou L... 23. 6. 2019, neděle, 19:00

Rozhovor s ultras skupinou L...


VIDEO DNE: Když Irové zpívaj... 6. 7. 2019, sobota, 10:40

VIDEO DNE: Když Irové zpívaj...


FotoReport: SK České Budějov... 15. 7. 2019, pondělí, 21:44

FotoReport: SK České Budějov...

Komentáře
před 12 minutami - saiwer
jejda, až jsem se zastyděl:)
před 3 hodinami - OBH
Fafrnek- preto ze tam by to st...
před 5 hodinami - dalibor.durcak
Saiwer: V tom případě bych Tě ...
před 5 hodinami - Fafrnek
Proc ten Dac nehraje uz davno ...
před 8 hodinami - LokiSS74
zdravim vsechny fans a diskute...
všechny komentáře >
clbanner
Speciály
Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace