o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Nejlepší fotografie roku 2014

Redakce úterý, 20.01.2015 01:10 - přejít do komentářů
Fotografové redakce představují nej fotky uplynulého roku...
images/clanky/nejlepsi-fotografie-roku-2014-6648.jpg

Jak to tak na konci roku bývá, bilancuje se. A bilancujeme i my, spolupracovníci portálu supporters.cz.
Za rok 2014 jsme dohromady navštivili stovky zápasů, nafotili tisíce fotek a napsali stovky článků...
Ke konci roku 2014 jsme si řekli, že bychom mohli provětrat své archivy a na světlo světa vynést ty nejpovedenější, nejpamátnější či nejzajímavější fotografie uplynulého roku. Slovo dalo slovo, nápad se ujal. No a v době vánoční a novoroční jsme to samozřejmě nestihli. A tak až dnes, se zpožděním, přinášíme výběr "TOP fotografií" od pěti autorů, kteří pro Vás fotí, píší a navštěvují zápasy.


TOP 7 autora "PM":

7. místo: Teplice - Jihlava.
Den před derby mezi Libercem a Jabloncem jsem se zastavil v Teplicích na Stínadlech, klobáska byla dobrá. Na fotce děda, co by mohl klidně trénovat nároďák, rad pro hráče měl pořád dost.

6. místo: Slovan Liberec - Baník Ostrava.
Nejhlídanější město v republice, do Liberce dorazili Chachaři. Tajná policie nenápadně na každém kroku, Baníkovci navštívili i místní nákupak za asistence. Na fotce zajímavý old school kousek od PČR.

5. místo: 5. Sparta - Jablonec.
Krásné slečny z Prahy mají rády koně.

4. místo: Slovan Liberec - Fk Jablonec.
Franta Straka se tentokrát přesunul do Liberce, kde našel uplatnění :)

3. místo: Slovan Liberec - Viktoria Plzeň.
Choreo Liberce zní jasně. Zápas se hrál v pondělí, dorazila i skupinka fans Plzně.

2. místo: FK Jablonec - Viktoria Plzeň.
Na závěrečném zápase na podzim přijela do Jablonce Plzeň. Od obou táborů to bylo kvalitní představení a Jablonec měl dokonce plný kotel, na konci zápase se prezentovali i pyrem.

1. místo: KS Karkonosze.
Vyjel jsem kousek za hranice a hned jsem poznal jiný svět. Takovou atmosféru člověk u nás na čtvrté lize nezažije.


TOP 10 autora "DN"(ne nutně v uvedeném pořadí):

10. místo: SG Dynamo Dresden - Bielefeld.
Na tento den jsem dlouho dopředu naplánoval výjezd za hranice na 2.Bundesligu. Není tajemstvím, že jezdím do Drážďan a právě tady hrozilo, že se v posledním kole bude rozhodovat, kdo dostane černého Petra a skončí předposlední a půjde rovnou o soutěž níž a kdo skončí 3. od konce a bude hrát baráž se 3.týmem ze 3.ligy. Před zápasem fanoušci připravili svým hráčům špalír podél cesty ke stadionu v délce zhruba 4km. Obě strany ulice lemovalo více jak 10.000 fanoušků a mezi nimi jel bus s hráči. Něco nezapomenutelného. Vše se obešlo bez policie, která jen blokovala křižovatky a sem tam byla po stranách. Být něco u nás, tak je tam 20.000 těžkooděnců a koně z Velké Pardubické...

9. místo: SG Dynamo Dresden - Bielefeld
Další fotka je z toho samého zápasu. Dynamu stačila remíza, ale utkání se nevyvíjelo podle představ (0:2). Na hřiště přilétly vedle hráčů dělobuchy, světlice lítaly až k půlící čáře, dýmovnice zahalila branku u kotle domácích a zápas byl na 20 minut přerušen. Poté chytilo Dynamo druhý dech, po minutě hry snížilo, za dalších 5 minut vyrovnalo, ale poté dostalo prakticky z protiútoku 3.gól, na který už nedokázalo zareagovat. Dynamo skončilo předposlední a spadlo do 3.ligy. Po utkání se dole pod K-Blockem (kotel domácích za brankou) objevil mega nápis přes celý kotel: Máte hodinu na opuštění města. Během jarní pauzy došlo k čistce, odešlo hodně cizinců, kteří zde byli převážně asi kvůli platu a ne kvůli znaku na srdci a Dynamo začalo budovat nový tým.

8. místo: České Budějovice - Karviná
Snad celý loňský rok byl fotbal v ČR spjat s jednou osobou - Peltou. Pro něj si českobudějovické Dynamo připravilo v utkání proti Karviné 18.05.2014 zcela jasný vzkaz.

7. místo: Sparta Praha - Jihlava
Poslední ligové kolo na Letné a oslavy nového mistra. 31.05.2014, utkání proti Jihlavě. 6 minut před koncem přelézají fanoušci po celém stadionu reklamní banery a sedají si na ně. Zavzpomínal jsem na dobu dávno minulou, kdy byla fotbalová hřiště lemována fanoušky, žádné příkopy, ploty, sítě, nic. Fanoušci kousek od hráčů. Byl to krásný pohled. Škoda, že 4 minuty před koncem nabíhají na trávník, trochu se tím ty oslavy pokazily.

6. místo: Táborsko - České Budějovice
Poslední kolo fotbalové národní ligy nemohlo být dramatičtější. O postup bojovaly 3 týmy – Hradec Králové, České Budějovice a Táborsko a právě poslední 2 zmiňované týmy svedly boj mezi sebou na stadionu Soukeník v Sezimově Ústí. Ačkoliv je oficiální kapacita stadionu 1550, na stadion si našlo cestu 7465 diváků. Fascinoval mě zájem o toto utkání, diváci seděli prakticky všude možně, několik metrů zabrali i za brankama, aby se tam všichni vešli. Dlouho očekávaný duel byl ale po 15ti minutách rozhodnutý – hosté vedli už 3:0. Nakonec deklasovali domácí 6:0 a Táborsko tak zůstává ve FNL. Utkání provázela chorea ze strany domácích, hosté se prezentují pyrem a obě mužstva pak nezapomínají ani na pokřiky s Peltou. Hráči Dynama po oslavách s fanoušky na hřišti míří do centra Českých Budějovic, kde slaví postup do ligy skokem do místní kašny. Pro mě opět nezapomenutelný okamžik, protože po necelém měsíci, kdy jsem viděl zmar z pádu z 2.Bundesligy o soutěž níž, vidím opačné emoce z postupu do nejvyšší soutěže v ČR.

5. místo: Sparta Praha - Viktoria Plzeň
19.07.2014 a superpohár mezi Spartou a Plzní. Represe proti fanouškům neberou konce, poté, co se domácí pohár mezi těmito týmy hraný v Edenu tvářil jako "vyprodaný", prodávaly se vstupenky jen za branky, celá protilehlá tribuna v Edenu byla pro hasiče, PČR a další a hlavní pro Peltovo mazánky a rodiny hráčů, se hrál superpohár před mizernou diváckou kulisou. Leadři se domluvili, že tento zápas budou bojkotovat. Podařilo se to spíš Spartě, která neměla v horním ochozu jediného fanouška, na straně hostů byl kotel zaplněn zhruba ze třetiny.

4. místo: Sparta Praha - FC Baník Ostrava
Z kraje nového ročníku 2014/15 (15.08.2014) zavítala na Letnou Ostrava. Baník měl velkou podporu svých fanoušků, kteří se prezentovali jak pyrem, tak i povedeným choreem Král Jeliman a Peltovou podobiznou.

3. místo: AC Sparta Praha - Zwolle
Během zápasu o Evropskou ligu (28.08.2014 AC Sparta Praha - Zwolle) se na Letné objevil nápis proti EUFĚ ohledně vyřazení Legie Varšava z bojů o Ligu mistrů. Polský klub nepostoupil jen kvůli neoprávněnému startu hráče, který byl na trávníku pouhé čtyři minuty. Legia přitom Celtic porazila celkovým skóre 6:1.

2. místo: Motor České Budějovice - Dukla Jihlava.
Hokej moc nevyhledávám, ale občas zajdu. Tady jsem čekal reakci na přátelák hraný 4.9.2014, kdy Motor vedl 7:1 (6:0, 1:1...) a utkání bylo v čase 32:45 předčasně ukončeno, protože Dukla odmítla pokračovat. Domácí si pro hosty připravili povedené choreo - Dnes zase utečete? Uplakánci z Dukly a mezi nápisy hokejista s ježkem na dresu.

1. místo: Slovan Bratislava - Sparta Praha
Asi největší emoce v zápase za poslední dobu. Dlouho očekávaný souboj mezi Slovanem a Spartou, nenávist fanoušků už od federálních časů. Tak takový byl zápas v Evropské lize. Hůře zvládnutou pořadatelskou službu jsem dlouho neviděl. Stadion, na kterém by se u nás ani liga hrát nedala. Na tohle utkání dlouho nezapomenu.


TOP 10 autora "LB"(ne nutně v uvedeném pořadí):

10. místo: FK Teplice - SK Slavia Praha. 
V tomto zápase reagovali tepličtí ultras na choreo, které prezentovali slávističtí Na Stínadlech o sezónu dříve a zároveň nezapomněli i na menší rejpnutí do posledního ostudného výprasku v Edenu.

9. místo: Bohemians Praha 1905 - FK Teplice. 
V tomto utkání oba tábory především prezentovaly názor na FAČR a Miroslava Peltu. Bohemáci však nezapomněli upozornit i na neustálé lži, které se v médiích objevují na adresu fanoušků.

8. místo: FK Teplice - AC Sparta Praha. 
Na Stínadla dorazilo zhruba 4000 fanoušků letenského klubu, kteří zde měli v plánu slavit titul, což se nakonec nestalo díky výhře Teplic. Oba tábory se prezentovaly velkým množstvím pyrotechniky, která vedla i k přerušením utkání. K vidění byly i transparenty a choreo.

7. místo: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava.
Do Edenu dorazilo rekordních 902 chacharů a oba tábory o sobě dávaly vědět hlasitým supportem, optickými prezentacemi a pyrotechnikou. Během této fotky střílí Slavie gól a většina fotografů na hrací ploše fotí oslavující hráče, já se raději zaměřuji na skutečné emoce, emoce fanoušků na tribuně.

6. místo: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava.
Fotka z toho samého utkání jako výš, tentokrát však zachyceno choreo hostů z Ostravy doplněné pyrotechnikou.

5. místo: AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava.
Zápas odvěkých rivalů přinesl množství pyrotechniky, ale také toto zajímavé choreo v podání ultras Baníku, kde vyobrazili předsedu FAČR. Při této cestě za focením jsme se nějak zapletli mezi chachary a cestovali s nimi z hlavního nádraží směrem k Letné autobusy, které byly pro ně připravené. Že to pro mne nebyl nejpříjemnější pocit v autobuse plném chacharů asi netřeba zmiňovat :)

4. místo: FK Teplice - SK Slavia Praha.
Zápas Teplic se Slavií se nesl ve vzpomínkách na zesnulého šéfa klubu Teplic Františka Hrdličku. Domácí Sektor 15 se prezentoval dvěmi choreografiemi a pyrotechnikou, fanklub Teplic měl také optickou prezentaci a zahanbit se nenechali ani Slavisté.

3. místo: FK Mladá Boleslav - FK Teplice.
Od tohoto zápasu jsem původně nic nečekal, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Nejen však z této mladé lolity, která odpaluje po utkání pyrotechniku, ale hlavně tím, že oba tábory se prezentovaly optickou prezentací.

2. místo: SK Slavia Praha - AC Sparta Praha
Derby pražských S bylo asi to nejlepší, co jsem během roku 2014 zažil. Už když jsem vstupoval na hrací plochu, tak mi šel mráz po zádech ze supportu obou táborů. Tribuna sever se prezentovala hned několika optickými prezentacemi a pyrotechnikou. Sparťanům byla zakázana optická prezentace a tak zvolili alespoň jednotná trika a pyrotechnikou také rozhodně nešetřili.

1. místo: FK Teplice - Bohemians Praha 1905.
Na zápas s Bohemkou si Sektor 15 připravil optickou prezentaci narážející na stav, který se odehrává v posledních měsících v jejich městě a jasně na něj vyjádřili svůj názor. Choreo rozpoutalo vášnivou diskuzi nejen mezi fanoušky, ale i běžnými občany města, kdy jedni mu tleskali, druzí ho odsuzovali. Na tento zápas přijela i početná výprava fanoušků z Bohemky.


TOP 10 autora "MR":

10. místo: Zbrojovka Brno – Viktoria Plzeň.
To nejlepší z celého utkání přichází v závěru, kdy se fanoušci prezentují choreem k pětiletému výročí fanouškovského sdružení Zbrojovác. Kromě plachty je odpáleno velké množství pyrotechniky, který záři nejenom v sektoru za brankou.

9. místo: Hradec Králové – 1.FC Slovácko.
Domácí fanoušci si nezvykle připravují prezentaci pro hostující fanynku Růženu, který v pokročilém věku žije se svým klubem, navštěvuje téměř všechny zápasy Slovácka a to jak doma, tak i venku. Podle slov Řůži se hradečtí příznivci mohou v jarní části ligy těšit na bábovku :)

8. místo: Slovan Bratislava – AC Sparta Praha.
Federální derby se neslo ve znamení selhání pořadatelské služby, a tak to na Pasienkoch docela vřelo a člověk si musel dávat pozor odkud co přiletí...

7. místo: 1.FC Slovácko – FK Teplice.
Poslední utkání minulé sezony v Uherském Hradišti bylo na první pohled naprosto bezvýznamné. Nicméně domácí fanoušci utkání pojali jako oslavu pro mistra Moravy a i když domácí mužstvo celý zápas prohrávalo, tak si tribuny poslední utkání užily naplno.

6. místo: Viktoria Plzeň – Shaktar Donetsk.
Utkání mělo v hledišti velmi slušnou úroveň, kterou okořenila choreografie domácích. Viktoria šla v zápase do vedení, ale hosté chvíli nato srovnávají. V odvetě Plzeň nakonec vítězí na Ukrajině a postupuje do Osmifinále Evropské ligy.

5. místo: SK Rapid Vídeň – Austria Vídeň.
Vídeňské derby nabídlo opět kvalitní představení v hledišti, kde se mohly prezentovat oba tábory choreografiemi.

4. místo: Wisla Krakow – Lech Poznaň.
I když utkání nenabídlo žádné výrazné prezentace, tak disciplinovanost s jakou oba tábory fandí je inspirující. Když Lech dává druhou branku utkání, ta jsou domácí fanoušci zrovna uprostřed chorálu a inkasovaná branka hlasitost chorálu téměř nijak neovlivní... Lech slaví odpálením pyra v zaplněném sektoru hostí.

3. místo: FC Zlín – 1.FC Slovácko.
Derby po osmi letech nabídlo v hledišti opravdu mnoho zajímavého. Choreografie, pyrotechnika a support vysoké úrovně ze strany obou táborů. Velmi propracovanou choreografii si připravují domácí fanoušci. Škoda, že se oba kluby nepotkávají častěji. Asi by to zevšednělo, ale snad se toto lokální derby odehraje dříve, než za dalších osm let...

2. místo: 1.FC Slovácko – FC Baník Ostrava.
Od tohoto zápasu nic nečekám. V podstatě se dá říct, že na utkání jdu s tím, že udělám snad nějakou fotku... i když toto pohárové utkání nemá kulisu takovou jako ligové utkání, ale při prezentaci Chacharů mě prostě běžel mráz po zádech...

1. místo: Dynamo Dresden – Chemnitz.
Kousek za hranicemi můžete ve 3. lize zažít něco, při čem vám prostě budě běhat mráz po zádech. Třicet tisíc fanoušků na vyprodaném stadionu se baví. Domácí kotel velmi hlasitě fandí a do podpory se zapojuje i zbytek stadion. Když domácí dávají vedoucí branku, je stadion na spadnutí...


TOP 10 autora "DD":

10. místo: Benátky nad Jizerou - AZ Havířov. 
Výjezd do Benátek, kousek za Prahou. Sraz si dáváme už dávno před zápasem a cestou z hospody si chceme udělat skupinovou fotku s naší novou vlajkou. Odpalujeme u toho i nějakou tu pyrotechniku, zvlášť jeden kousek se povedl. Tuba s názvem "Dýmáček" dostála svému názvu a most, na kterém jsme stáli, dokonale zahalila do mlhy. Nebylo vidět na krok :))

9. místo: LHK Prostějov - AZ Havířov.
Výjezdy do Prostějova vždy stojí za to. V mistrovské části první hokejové ligy se pro AZ Havířov uskutečnily dva. Ten první byl obrovský zážitek, co se týče atmosféry a věcí okolo, ten druhý byl zase mediálně vděčný. O obou se dlouho mluvilo a zápasy nabídly neskutečnou podívanou.

8. místo: SK Slavia Praha - HNK Hajduk Split.
Velký zážitek jsem si odnesl z Edenu, dne 6. 9. 2014 se zde odehrál přátelský zápas mezi Slavií a Hajdukem Split. Atmosféra, kterou by mohlo spoustu prvoligových celků závidět gradovala společnou návštěvou středového kruhu a společným zpíváním chorálů.

7. místo: FK Teplice - AC Sparta Praha.
Ve fotbalové sezóně 2013/2014 jsem poprvé navštívil teplická Stínadla. A od té doby jsem se tam podíval ještě několikrát. Proto, že se mi tam líbí. Třeba jako v tomto zápase se Spartou - 3. 5. 2014. Speciální vlak, spousta autobusů i aut dovezlo Sparťany do Teplic, kde v případě výhry mohli slavit titul. To se ale nepovedlo a vítězství 3:1 v tomto utkání slavili tepličtí fanouši.

6. místo: AZ Havířov - Dukla Jihlava.
První sezóna AZetu Havířov v první lize skončila ve čtvrtfinále v utkání s Duklou. Psalo se dne 27. 2. 2014.

5. místo: SK Slavia Praha - FC Hradec Králové.
Loučící se Strašák. Pozorovat Slavii na podzim roku 2014 bylo celkově zajímavé. Po angažmá trenéra Beránka se zdálo, že Slavia půjde hodně nahoru, Eden zažil několik povedených zápasů. Po nějaké době to ale s výkony na hřišti šlo dolů. Nikoliv však s výkony v hledišti. A k tomu se váže tahle fotka. Po deseti letech totiž na svém místě skončil Strašák, který se rozhodl předat své spíkrovské žezlo mladším. Fotka z posledního zápasu, kdy bylo možno vidět Lukáše v roli supportleadra. 

4. místo: FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha.
Obrovská kopie ostravské šály vítala nastupující hráče v utkání FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha 1:1 - 23. 3. 2014
A ať si každý moralizuje jak chce, práce ostravských ultras je svými rozměry a provedením obdivuhodná.
Navíc toto utkání spustilo velkou lavinu mediální, policejní a svazové hysterie a tak nemůže tahle fotka v mém žebříčku nefigurovat.

3. místo: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha.
Derby pražských "S" je vždy velká událost. I 12. 4. 2014 tomu tak bylo.
A já od letenského metronomu udělal tuto fotku, na které jsou obklíčení slávisté vedeni na Čechův most a určitě se již těší na pyroshow, kterou zde plánují. Pochopení pro tuto údajně snad i domluenou zábavu nemají přítomné bezpečnostní složky, které započnou "masakr na mostě" a spousta fanoušků končí v policejních poutech.
Velmi zvláštní, až nepříjemné pro mne bylo stát u metronomu mezi přihlížejícími novináři a vidět jejich souhlasné přikyvování a radost z policejního zákroku. V tu chvíli jsem chtěl těm fanouškům nějak pomoci. Nebylo jak..

2. místo: AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec.
Naprosto přesné choreo. Neskutečně velký respekt Spartě za tuhle produkci. 26. 4. 2014 v utkání s Libercem.
Chorea proti těmhle mediálním m****m z Blesku bych fotil nejraději každý zápas! Díky těmhle lidem, co píšou a těm lidem, co to čtou, totiž lidi hrozně degenerují!

1. místo: ČR - Norsko.
Ačkoliv jsem utkání navštívil jen jako divák, povedla se mi zřejmě nejpůsobivější fotografie. A ačkoliv je to fotka z repre utkání, ačkoliv je na ni choreo, které platil svaz a ačkoliv se choreo ani moc nepovedlo, na fotce se mi povedly zachytit emoce. EMOCE!
A asi jako jedinému, protože jsem tlačítko spouště zmáčkl právě v tom okamžiku, kdy objektivy všech ostatních mířily na právě se z gólu radujícího Tomáše Rosického.

Autor: MaraM & DD & PiotrM & dn & lb

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu ultraboy 23.01.2015, pátek, 11:42 + 0 - 0
  tondik: pokud mne paměť nešálí, tak tuším, že před tím :)
 • FK Viktoria Žižkov tondik 23.01.2015, pátek, 10:21 + 0 - 0
  To choreo s Bleskem, je ještě před tím, než se stal Blesk sponzorem Sparty? nebo až po tom?
 • FC Hradec Králové Koule73 20.01.2015, úterý, 09:38 + 1 - 0
  Paní Růžo, na bábovku se moc těšíme. Rumem nešetřete... :-)
 • supporters.cz piotr 19.01.2015, pondělí, 19:13 + 1 - 0
  Ultrá97H: Na tomhle problémů se pracuje, není to ovšem záležitost jednoho dne a opětovné nahrání obsahu za 3 roky bude na delší dobu
 • FK Jablonec Ultrá97H 19.01.2015, pondělí, 18:48 + 0 - 0
  Tady vidím všechny, ale všiml jsem si, že u fotoreportů starých třeba jen půl roku fotky nejsou vůbec vidět, což je velká škoda a chci se zeptat, jestli by s tím nešlo něco udělat :) pozdrav redakci, hodně štěstí!
 • bez klubu ultraboy 19.01.2015, pondělí, 16:27 + 0 - 0
  Já teda vidím všechny v pohodě :)
 • Bohemians 1905 fandax 19.01.2015, pondělí, 16:03 + 0 - 0
  Celkem dobrý fotky, až na to že jich přes polovinu není vidět :-D
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta včera, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta včera, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
včera, 14:29 - johankarl
to Hagen : přesně tak to je, l...
26.09.2021, neděle, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
26.09.2021, neděle, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
26.09.2021, neděle, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace