o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

NEprohlášení supportlídra Plzně

z domova středa, 22.04.2015 18:55 - přejít do komentářů
Supportlídr Plzně k pondělnímu nápisu, Barošovi a k dokumentu Kmeny...
images/clanky/neprohlaseni-plzenskych-ultras-6881.jpg

Na stránkách plzeňských ultras dnes vyšlo "neprohlášení" ve kterém se Fíša, supportlídr plzeňského kotle, vyjádřil k transparentu v Teplicích a vyjádřil se rovněž k dokumentu Kmeny.

K pondělnímu transparentu:
Tak pondělní transparent. Všichni si mohli přečíst co měl znamenat. Měl znamenat, že Berbr je čurák, že Baroš je čurák a přeneseně i to, že celej českej fotbal, kterej momentálně prezentuje kauza Baroš versus Berbr je čurák. Jako fanoušci Plzně se dlouhodobě stavíme proti Fačru, ale to ještě neznamená, že bezmyšlenkovitě odkejvem každej blábol kterej je proti němu namířenej. 

Proč je Baroš čurák:
Zaprvé zrovna Baroš je hráč, podobně jako třeba naši Petržela, nebo Pilař, který si svou pověstí padánků při letmým dotyku vysloužili pověst simulantů. Kolik je to let? 13? 14? kdy na Baroše pískala celá liga, dostával napříč republikou přízviska do cikánů a podobně. A takovej teď bude chtít moralizovat? A důvod druhej? Milan Baroš je chytrej kluk, není to žádnej blbec, i když v mládí častokrát vystupoval trochu jinak. Každopádně on, se svou pozicí a známostma, pokud by chtěl opravdu čistit českej fotbal, tak by ho čistit začal a nespokojil by se s nějakým štěkem na twitru. Milan Baroš kope za Baník, kterej prostřednictvým svýho vedení rezignoval na sportovní cíle, konečně je to snad i jeden z důvodů, proč chachaři doma bojkotujou, a Milan Baroš tam tím pádem cítí bezmoc, protože ve třech čtyřech hráčích se liga hraje těžko. A protože se jistě cítí na lepší angažmá, ideální moment, jak se zviditelnit před možnými zájemci, nebo přesněji upoutat pozornost nějakých zájemců, je pobrečet si nad tím, jak se tady nedá hrát, protože je všechno předem daný. A kdy je nejlepší to pustit do světa? No přece po zápase s Plzní. S tou Plzní, o kterej přece všichni ví, že řídí ligu. Takže ještě jednou zkráceně. Kdyby chtěl čistit, čistí, tohle byl jen kalkul.

K dokumentu Kmeny:
Tak ke Kmenům jsem se vůbec vyjadřovat nechtěl, ale když už si píšem, tak ať to mam z krku. Přijel v létě kluk s doporučením od ACS, že chce točit o chuligánech a fotbalovým prostředí. Že tam budem my, ACS a SKS. Na to jsem mu řekl, že o chuligánech u nás nic nenatočí, pouze o fanoušcích. Že ho k tomu prostě nikdo nepustí. Domluvili jsme se, že to nebude formou rozhovoru, ale že to bude pojatý pouze jako dokument obrazem. Sjezdil s náma spoustu zápasů a nikde nebyl problém. Dotočilo se a a kluk říká hele super, nakonec to teda bude jen o fanoušcích Plzně, ať z toho neděláme maglajs. Před vánoci přijel s pracovní verzí, zkoukli jsme to, v první chvíli se zhrozili, ale po třetím čtvrtým zhlídnutí říkam ok. Netočíme to my o sobě, točí to člověk zvenku, tak jak on nás vidí. Dali jsme na papír věci který se nám tam nelíbili, který se mají odstranit, co by se mělo osvětlit nějakým titulkem nebo komentářem. Tím to haslo. Abych to zkrátil. To, co šlo do televize, nebylo nijak závadný, i když to samozřejmě nebylo nic obohacujícího. Pouze záběry z cesty dvou rozdílnejch partiček na zápas. Jedna chlastá a baví se zpěvem, druhá si dělá prdelky, vypráví vtipy. Jediný, v čem nastal problém, ne teda pro mě, ale pro 99% lidí, který normálně teda média ignorujou, odsuzujou, nenávidí, ale tentokrát udělali výjimku, byl název. Tohle totiž nebylo o chuligánech. Žádný chuligáni mezi sebe nějaký cizí lidi nepustí. Ale tady je to pouze o tom, co si pod fotbalovým chuligánem představujeme my kteří v tom fotbale jsme a jak si fotbalovýho chuligána představuje veřejnost. V tom “díle” nebyla ani sekunda vylhaná. Ani jeden zkreslující údaj. My takhle prostě žijem. 

Proč do toho šli:
Narovinu řeknu, že z trucu. Ze zhnusení nad tím, co se mezi náma děje. Kolem nás umírají lidi. Naši kamarádi. Za kopcem probíhá regulérní válka, za druhým se vraždí na ulicích. A my se staráme o to, jak vypadáme, řešíme sračky. Hlavně abychom byli in, abychom dostali lajky na ksichtí knížce. Bylo to prostě zrcadlo, aby si ty důvtipnější uvědomili, že přestože se snažíme vypadat jako děsný borci, ve skutečnosti jsme vlastně k smíchu. Nebo k breku? Odpověz si sám. Víc k tomu nemam co říct. Kdo mě chtěl odsoudit, ten vysvětlování nepotřebuje, kdo je kámoš, nechal si to vysvětlit hned, aby aspoň věděl, proč jsem to nezatrhl. 

Videa na konci:
S tima nemam nic společnýho, takový materiály se ke mě za poslední roky nedostávají, ale na obranu dotyčnýho- víkend co víkend letí netem videa z celý Evropy, kde se to mele masky nemasky, probíhá nad tim hromadná onanie, vyjádření respektů. Ty videa jsou zaprvé absolutně nekvalitní, neaktuální, nesouvisí s celým pořadem a hlavně byly přece točený na zakázku pro tv.

Článek je krácen, cele znění si můžete přečíst zde.

Autor: VíťaB

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu Rusty 27.04.2015, pondělí, 08:36 + 0 - 0
  Ještě větší sračka než kmeny, tohle neprohlášení.
 • bez klubu peltaVEN 26.04.2015, neděle, 16:37 + 2 - 0
  Nejsem zadny chulos, ultras, ale normal ktery si rad zajede na vyjezd a zafandi, ale doufam ze vsechny hools skupiny budou lyncovat tu luzu z Plzne!
 • FK Viktoria Žižkov eleven 24.04.2015, pátek, 15:45 + 0 - 0
  čítať od plíseňaka jude slavie je veľmi smiešne,hlavne keď najvatšíu pýchu mesta maju synagogu
 • AC Sparta Praha VasaKH 24.04.2015, pátek, 09:50 + 1 - 0
  Ty vole ten Zdeněk nejspíš podle vyjadřování nedodal první stupeň ZŠ :-)
 • SK Slavia Praha wajt 24.04.2015, pátek, 08:07 + 0 - 0
  Nevimjmeno: To musi bejt trolling, koukni tady na Zdenka.to prece neni mozny, aby neco tak hloupyho fakt zilo.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 24.04.2015, pátek, 06:08 + 0 - 0
  Jude Slávie!
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 24.04.2015, pátek, 06:07 + 0 - 0
  petrosACS:Sparta pojebaná je!
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 23.04.2015, čtvrtek, 19:26 + 2 - 0
  V Plzni mají soutěž o největšího kreténa nebo je to jen špatnej trolling?
 • Dukla Praha rwwl 23.04.2015, čtvrtek, 18:56 + 0 - 0
  :-o
 • AC Sparta Praha petrosACS 23.04.2015, čtvrtek, 18:55 + 1 - 0
  To je snad poprvé co se celá fans scéna v republice na něčem shodne...Přistihl jsem se jak dávám + či like na knize ksichtů toluenu či dokonce židům... :))
 • AC Sparta Praha petrosACS 23.04.2015, čtvrtek, 18:48 + 0 - 0
  Plíseň je čurák!
 • FK Viktoria Žižkov eleven 23.04.2015, čtvrtek, 18:09 + 1 - 0
  nejvetši devka jeé ,plzenská Vi..,škodovka!
 • SK Slavia Praha wajt 23.04.2015, čtvrtek, 17:47 + 0 - 0
  FCVP: Kez by vas bylo vic... Ten "Fíša" a spol. Budou solidni dobrej dementi, uz jen podle "formy" článku.
 • SK Slavia Praha hodný_pán88 23.04.2015, čtvrtek, 17:11 + 0 - 0
  FCVP: Já to dost dobře nechápu, jeden tvrdí, že tam chuligáni nebyli, ty zas tvrdíš opak, tak kdo vlastně lže? Je mi jasný, že Váš speaker, ale nechápu proč tak činí ...
 • FC Hradec Králové Stokurew 23.04.2015, čtvrtek, 16:44 + 0 - 0
  :-)))) takový kecy....
 • FC Viktoria Plzeň FCVP 23.04.2015, čtvrtek, 15:37 + 2 - 0
  Kyby: Naprostej souhlas souhlas se vším, co píšeš. Já jsem se současným stavem u nás natolik zhnusenej, že do kotle už dávno nechodím. Je mi z toho doslova na blití. Podobně to vidí i skupiny Ultra Side nebo Young Service, kteří se současným kotlem také něchtějí mít nic společného. Veškerá kritika na nás jde naprosto po právu! Ale chtěl bych jen upozornit, že zdaleka ne všichni fans plzně jsou se současným prezentováním našich "fans" spokojeni, proto bych byl rád, abyste nás neházeli všechny do jednoho pytle. A jenom bych rád upřesnil, jak to bylo s natáčením kmenů, konkrétně se záběry našich chuligánů. Většina těch kluků ani nevědla, že to jde do TV, šli do toho jenom pod podmínkou, že budou mít zamazaný obličeje. To, že je pak TV podělala je věc druhá, ale nic to němění na tom, že je to naše chyba a ostuda.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 23.04.2015, čtvrtek, 13:48 + 0 - 0
  Frankiefcb: S tim se da souhlasit, neda se se srovnat Baros, ktery neco ve fotbale dokazal, s nekym, kdo se zatim moc nepredvedl, alespon ne tak, ze by mu fandove nadsene aplaudovali.
 • FC Baník Ostrava frankiefcb 23.04.2015, čtvrtek, 13:22 + 1 - 0
  Normálně nepíšu, ale nedá mi to, ale na tohle musím reagovat. Samotná operace žumpa hezky poukázala na žumpu v českém fotbale a taky na hovna mezi fanoušky. Je neskutečné, jak jsou schopni ti dobytci ospravedlňovat to, že dají vedle sebe takového zmrda a komunistickou svini vedle legendy českého fotbalu (ano Bary má určité své neduhy, to nikdo nepopírá), ale určitě si nezaslouží být nazýván čurákem vedle Berbra. Dotyčný, co to ospravedlňuje, předvedl myšlenkový masakr a měl by se dát na politiku tam ty jeho myšlenkové masakry bude brát někdo vážně.
 • AC Sparta Praha Jirik1893 23.04.2015, čtvrtek, 12:14 + 2 - 0
  Ty vole, tak tohle vážně může vyplodit jenom ta plzeňská špína.
 • SK Slavia Praha Cepin 23.04.2015, čtvrtek, 11:44 + 0 - 0
  "My kráčíme pro titul a z velké části i díky supportu" tak tohle je asi nejvíc...
 • 1.FC Slovácko riedlss 23.04.2015, čtvrtek, 09:20 + 0 - 0
  pravda, prohlášení bylo jen přiložení pod kotlík. Hold stalo se a divák se baví.......
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 23.04.2015, čtvrtek, 09:05 + 0 - 0
  Kyby přesně tak
 • FC Baník Ostrava Kyby 23.04.2015, čtvrtek, 08:57 + 6 - 0
  Klub tady vůbec neřešte. To v Plzni dělají dobře a Berbr jim spíše škodí svou pověstí. Když vidím, co letos předvádí ACS, tak si v Plzni titul zaslouží a měli by jej i bez Berbra. Druhá věc je, že to nějak nezvládají jejich fans, čest těm normálním, kteří musí být z toho, co předvádí Fíša, Zdeněk a spol.úplně na mašli...
 • SK Slavia Praha KM88 23.04.2015, čtvrtek, 08:52 + 0 - 1
  Dáte ruku do ohně za své kluby, že když budou mít podobně dlouhé prsty jako Plzeň, nebudou se chovat stejně jako Plzeň? Já tedy za ten svůj ne...
 • AC Sparta Praha Koubic1893 23.04.2015, čtvrtek, 08:50 + 0 - 0
  Žebráci......
 • FC Viktoria Plzeň Sazic 23.04.2015, čtvrtek, 08:33 + 2 - 1
  Tykrávo jste směšný,hlavně že se máte kde vyblejt,tenhle článek sem Fíša ani nemusel psát,protože kdo chce psa bíti vždycky si hůl najde,ale už jsem si zvykl že je poslední modou navážet se do Plzně,hleďte si svýho a každej toho máte dost,myslim si že Fíša a ostatní to dělají pro nás,tak se jděte vysrat,už mi to tu přijde hrozně politický a směšný díky těm "názorům"tak choreo bylo jinak,co že to není podle "vzoru" a že je tam čurák místo vašich vysněných čůráků?Mějte trochu nadhled :D A to v těch Kmenech bylo asi spleskaný tak jak vám to vyhovuje-aby jste zas mohli šít,jinak tak alkáči žerou a znam výjezdy tady od nás co ještě fandíme v kraji že prostě to tak někdy je se cestou vožrat a bavit se tak že to pochopíme jen my(nebo vy co to určitě znáte),tak tu dál kopejte a mějte se fajn troubové ;)
 • SK Slavia Praha wajt 23.04.2015, čtvrtek, 08:08 + 1 - 1
  Chybí tu ještě Zdenečkovo poslání do prdele a nějaký žblepty od rychlokvašek. Cirkus Plíseň ultras since 2011
 • FC Baník Ostrava Kyby 23.04.2015, čtvrtek, 07:35 + 0 - 1
  Čekám, že supportleader Plzně se vykašle na nedůležité věci jako je fandění a malování a půjde řešit opravdové problémy lidstva. V tom případě RESPECT!!! No a Zdeněk s náma přestane diskutovat a "začne to sekat",v tom případě taky RESPECT!!!
 • FC Baník Ostrava A1922 23.04.2015, čtvrtek, 06:45 + 2 - 1
  At spadnou zpatky do druhe ligy a bude klid. Pochybuju, ze po spadnuti bidou mit sve rypaky tak nahore a pochybuju o 10 000 navsteve stadionu. Je mi na zvraceni. Ostuda ligy!
 • 1.FC Slovácko FCS1 22.04.2015, středa, 22:50 + 3 - 2
  Řekl bych to asi tak ... Plzeň fanoušci jak sviňa, ale až po tom co začli něco hrát.. já co chodím na FCS už hodně roků i druhou ligu, ale nikdy sem nezažil takové machrování od FCS jako od zkurvené Plzně fandí sotva 3 roky a už si hrajou na kdo ví co... JEBAT PLZEŇ
 • Zbrojovka Brno Stanley 22.04.2015, středa, 22:32 + 1 - 0
  Snad to u nás nebude takovej cirkus, až se nám někdy začne zase dařit..
 • SK Slavia Praha Cája 22.04.2015, středa, 22:24 + 1 - 0
  Dzandra- v tom rozhovoru na jejich stránkách byla poslední odpověď na otázku, jestli to může zveřejnit, ať to klidně dá kam chce Jinak mít pod kotlem člověka s tímhle smýšlením, asi bych si dvakrát rozmyslel bytí ve stejnym sektoru
 • FC Hradec Králové Stokurew 22.04.2015, středa, 22:19 + 0 - 0
  hovno... pro titul kráčíme my! ... Oprsklá, arogantní a neuvěřitelně neobjektivně nadutá.
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 22.04.2015, středa, 21:51 + 0 - 0
  Doyle To by mě taky zajímalo, je to cele volaako zmetěné
 • FC Baník Ostrava Frydečak 22.04.2015, středa, 21:49 + 1 - 0
  DonJuan : Vy kráčíte pro titul, protože máte peníze. A jak dojdou, tak zase budete hrát druhé housle.
 • Zbrojovka Brno Doyle 22.04.2015, středa, 21:46 + 0 - 0
  Já to nějak nechápu,jak píše, že to nebylo o chuliganech,a že žádní chuligani mezi sebe nikoho cizího nevezmou..Copak ti, co domlouvali fight s budweisem nebyli chuligani? :)
 • Slezský FC Opava carcass 22.04.2015, středa, 21:43 + 1 - 0
  ta košťata si neuvědomují, že se právě jakožto škodná všude stala lovnou zvěří N.1
 • FC Baník Ostrava dzandra 22.04.2015, středa, 21:40 + 0 - 0
  Torino: fajn postoj nejaky názor mám a nechám si ho pro sebe. Díky takovému postoji jde kupa věcí často do piče.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 22.04.2015, středa, 21:19 + 0 - 0
  Už se těším, až tu opět bude nějaké jiné téma. Protože z toho, co se tu píše (celkově) je mi pěkně bleee !!! A to nikoho nekritizuji a raději se k ničemu nevyjadřuji, názor mám, ale nechám si ho pro sebe. Nejsem prostě tak mediálně zdatný a ani po tom netoužím.
 • FC Baník Ostrava LCH 22.04.2015, středa, 21:01 + 0 - 0
  Ostuda jména český ultras
 • Zbrojovka Brno LVD 22.04.2015, středa, 20:59 + 0 - 0
  DonJuan: kdyz tak ctu ty tvoje zvasty, tak uz abyste se zase vratili tam kam jste vzdycky patrili, tj paberkujici tym v druhe lize co obcas postoupil do prvni ligy aby naslednej rok zase spadnul. Komedianti jedni smesni.
 • FC Viktoria Plzeň DonJuan 22.04.2015, středa, 20:56 + 0 - 1
  Vyližte nám všichni prdel a shnijte závistí! My kráčíme pro titul a z velké části i díky supportu a očividně vám to všem leží v žaludku! Děláte z hovna bič - hrajete si tu na jazykovědce, zastáváte se Baroše, ano má pravdu o té žumpě, ale byl to i on kdo k tomuhle stavu přispěl, největší simulant si najednou bude hrát na moralistu? Tomu se říká pokrytectví. Njn holt si budete muset zvykat, že se o nás bude častěji mluvit a že nepůjdeme jako ovce s davem ;-)
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 22.04.2015, středa, 20:49 + 0 - 0
  Honza. Já bych vypíchnul čtvrtý odstavec kde se to autor snaží dostat do intelektualní roviny. Vidím že se frustrace z politických a sociálních problemů tohoto světa výrazně promítá do plzenské ultras sceny. Mě zase sere vypalování deštných pralesu v Brazilii asi budu muset někde na fotbale a před kamerou udělat z trucu ostudu protože jsem z toho docela zhnusen
 • FC Baník Ostrava dzandra 22.04.2015, středa, 20:46 + 0 - 0
  No je možné, že to měli pouze pro plzeňské fans a supporters to převzalo jen tak. Tím pádem bych ty bludy i chápal. Jestliže to je pro všechny tábory, tak klobouček dolů, tim jste se u mě dostali níž než nefans Příbrami
 • FC Baník Ostrava Riokai 22.04.2015, středa, 20:35 + 1 - 1
  Support lídr Plzně má asi dost zkreslené vnímání dnešního světa. Ohání se tím, že všichni ví, jak to s fotbalem je, ale že se kluby dosud neozvaly. Když se podíváme, co za lidi České kluby vedou, jak může někdo takovou hloupostí argumentovat? Že měl Baroš začít čistit fotbal, protože má tolik kontaktů a prostředků? Takže na to, aby vyčistil náš fotbal kontakty má, ale pro to, aby si získal lepší angažmá, musí dělat nějaké haló, aby byl vidět? Trošku absurdní. Apropo, Baroš na své staré kolena (a to mu minimálně jedno už pořádně neslouží) potřebuje dělat nějaký povyk aby šel ještě někam do světa? To si snad racionálně přemýšlející člověk ani nemůže myslet, na to prezentovat. Z Plzně, potažmo její fans, se stává něco jako mladá popová hvězda. Oprsklá, arogantní a neuvěřitelně neobjektivně nadutá.
 • Zbrojovka Brno LVD 22.04.2015, středa, 20:17 + 2 - 0
  Cirkusaci z Plzne opet nezklamali !
 • FC Baník Ostrava capekpico 22.04.2015, středa, 20:11 + 1 - 0
  Chuj s cypama. Ať se s nima vypořádá jejich družba a pak každý chuloš v zemi. Navíc když si vzpomenu jak jim Slovácko ukradlo vlajku přímo u nich na stadionu :-)
 • SK Sigma Olomouc Hawking 22.04.2015, středa, 19:28 + 2 - 0
  cirkus plzen
 • SK Slavia Praha zewlsks 22.04.2015, středa, 19:27 + 2 - 0
  Jo fajn už jsem těch obhajování slyšel spoustu, ale bohužel v žádném jsem se nedočetl proč kurva neumíte Česky?!!.. Když už se chci prezentovat svým názorem, tak kurva napíšu správně.. A mám obavy že větu ''Berbr a Baroš jsou čůrák'' neobhájíte.. Styďte se se, jste ostuda českého fotbalu, jak po stránce fotbalové tak po stránce ultras!!
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 22.04.2015, středa, 19:26 + 0 - 0
  Já už se tomu jenom směju. Jeden říká to, druhý poskytne rozhovor na ono a jedna huba asi neví, co mluvila ta druhá. Vy jste se v té Plzni už dočista pojebali! Článek o hovnu, neopodstatněný s hloupýma argumentama! Jako supportleader v kmenech vypadal jako píča, ale že to bude až taková píča, to jsem opravdu netušil!
 • FC Baník Ostrava Casual88 22.04.2015, středa, 19:25 + 0 - 0
  Nahodou je to docela groteska :) a myslim, ze o to autorovi slo ;)
 • Slezský FC Opava carcass 22.04.2015, středa, 19:13 + 1 - 1
  nezbývá než říci R.I.P. a celou plzeňskou scénu zasypat vápnem, včetně toho čuráka, který ji vede........košťata non plus ultra, která si jen serou do huby a zamotaly se do toho až po uši. Být z Plzně, tak chodím mimo své město jen kanálama.....
 • FK Jablonec Honza 22.04.2015, středa, 19:07 + 0 - 0
  .."a Milan Baroš tam tím pádem cítí bezmoc, protože ve třech čtyřech hráčích se liga hraje těžko. A protože se jistě cítí na lepší angažmá, ideální moment, jak se zviditelnit před možnými zájemci, nebo přesněji upoutat pozornost nějakých zájemců, je pobrečet si nad tím, jak se tady nedá hrát, protože je všechno předem daný. A kdy je nejlepší to pustit do světa? No přece po zápase s Plzní. S tou Plzní, o kterej přece všichni ví, že řídí ligu. Takže ještě jednou zkráceně. Kdyby chtěl čistit, čistí, tohle byl jen kalkul." Tohle je hrozne stupidni logika. Hlavne dal v tom rozhovoru argumentuje dukazama, ze nikdo zadny nenasel a pak vynasi takovyhle soudy o Barosovi. Bez dukazu, bez niceho. tleskam
 • FC Baník Ostrava Yompe 22.04.2015, středa, 19:07 + 1 - 3
  Na to se dá napsat snad jen jediné... supportlídr Plzně je čurrák
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...


Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Postup! Letná zářila nejenom radostí... včera, 10:51

Postup! Letná zářila nejenom radostí...


Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu 27.07.2021, úterý, 09:53

Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu


Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty 25.07.2021, neděle, 11:56

Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Postup! Letná zářila nejenom radostí... včera, 10:51

Postup! Letná zářila nejenom radostí...


Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu 27.07.2021, úterý, 09:53

Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu


Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty 25.07.2021, neděle, 11:56

Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
25.07.2021, neděle, 15:54 - acs1893
Frydečak: od roku 2008 jsem by...
24.07.2021, sobota, 11:04 - dennyTS
Doufám, že to Frydečák myslí i...
23.07.2021, pátek, 20:55 - Frydečak
@acs1893: Škoda, že jsi nebyl ...
21.07.2021, středa, 17:22 - acs1893
Rapid mega support...byl sem s...
21.07.2021, středa, 16:48 - Fafrnek
Pekne Sparta
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace