o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

O tom, jak jsem byl naposled v životě na hokeji

blog fanoušků neděle, 09.02.2014 - přejít do komentářů
Blog nezaujatého fanouška ze zápasu Vítkovice-Kometa
/titleImg/o-tom-jak-jsem-byl-naposled-v-zivote-na-hokeji/1/5681.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Dnes jsem se nějakým nedopatřením dostal na hokejové utkání mezi týmy HC Vítkovice a Kometa Brno. Proč vlastně nedopatřením.Hokej mě odjakživa nezajímal a sotva dám dohromady všech čtrnáct účastníků nejvyšší soutěže.

Po příchodu k ČEZ Aréně vypadá vše klasicky jako před každým sportovním utkáním. První šok pro mě však nastal, když jsem viděl fanoušky Komety , jak se volně procházejí po hale, družně se vybavují s domácími , dokonce se s nimi fotí a za pět minut už skandují jedinečný chorál ,,Vitkovicéé Vitkovicéé to je prdel v republicéé,, a domácí odpovídají naprosto originálním popěvkem ,,Brnoo Brnoooo,, však to znáte..

K mému údivu si domácí připravili v úvodu utkání docela pěknou choreografii se znaky fotbalových a hokejových Vítkovic s nějakou cifrou, že tolik let již jsou na hokejové mapě. Snad mají i nějaké vlajky a mávačky a střídají několik jednoduchých chorálů celý zápas pravidelně doplňovanými pokřiky typu ,,vypadni vypadni!!,,( to se prý na hokeji křičí , když je soupeřův hráč vyloučen), jebáním Komety a podobných kousků.

Blížícím se koncem první třetiny psychicky neunáším soustavné tleskání postaršího pána nade mnou nějakou tleskačkou, samozřejmě s nezbytnými dvěma reklamami.a přesouvám se blíž kotli Komety, jejichž repertoár chorálů je poměrně pestrý a jejich fandění se mi docela líbí. Opticky se prezentují fóliemi a troškou pyrotechniky, na které ostravské publikum reaguje ohlušujícím pískotem. O druhé přestávce se opět obě skupiny věnují řešení hokeje v útrobách haly a nějaké jebání Komety a Ostravy jde samozřejmě stranou. Všem překvapením však není konec a na mojí psychiku se ženou další pohromy , když vidím fanouška Vítkovic, který běží za členem security a prstem ukazuje na příznivce Komety, který údajně soustavně uráží okolní fanoušky a háže po nich obsah svých kapes. Při následné krátké rozmýšce tasí nebývalou rychlostí své kamery příslušníci kriminální policie, kteří inspirování pořadem Neváhej a Toč zabírají na každého fandícího člověka a jeden z nich dokonce fandovi Komety vyhrožuje rozbitím držky. Vysvobozující 60.minuta je tady a s ní i můj odchod z komerčního cirkusu zvaného Extraliga ledního hokeje.

Pro mě to byl nejsmutnější sportovní zážitek v životě a nikdy nechci nic podobného již vidět. Věřím , že minimálně v nižších soutěžích je tomu jinak a právě tam se nachází ta pravá atmosféra! A jen takový dodatek, během zápasu a toulkami halou jsem napočítal hned několik ,,klubových zastoupení,,. Samozřejmě Vítkovic,Komety, jedna šála Zbrojovky, jedna čepka Slovanu Bratislava, dvě šály Popradu, mikina AZ Havířov, dvě mikiny Baníku Ostrava a o třešničku na dortu se mi dělí pán v dresu Chelsea se šálou Vítkovic a čepkou Baníku a mladík, který se vyparádil do trička Legie Varšava. Přikročuji k němu a ptám se ho, čím se zrovna Legia zaryla do jeho srdce. Prý byli se školou ve Varšavě a to tričko se mu líbilo! Tak hlavně že se líbilo ! :-) Bohužel celé toto představení zanechalo obrovský dojem na slečně, se kterou jsem na hokej vyrazil a která výlet zakončila tragikomickým dotazem ,,Tak kdy jdeme zase??,,  

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 12.02.2014, středa, 10:08 + 0 - 0
  flvv:Tak určitěéé :-) Dobře,tak se nevěš,skoč,ne z mostu,do zdi skoč,třeba ti bude líp a místo hoven,které tady píšeš se každé ráno rozběhni dětským pokojíčkem proti stěně.
 • Zbrojovka Brno flvv 12.02.2014, středa, 01:38 + 0 - 0
  Pražák Pedro ztrácí nervy
 • FK Teplice Bešťák-S15 11.02.2014, úterý, 21:47 + 0 - 0
  Pedro Baník: to se pleteš, kdyby moresák sejmul babku, tak za to dostane maximálně podmínku!
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 11.02.2014, úterý, 18:38 + 0 - 0
  No pěkně,tak za šálu el paso,jako ono to podle zákona nic jiného není,ale lituju člověka,který asi jako první v historii může za tohle dostat stejný trest jak když cigán sejme někde v přítmí babku pro 2 kila.micc:Tenhle web je o fanoušcích,ne o sportovcích.
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 11.02.2014, úterý, 18:07 + 0 - 0
  Sběratel :-) http://ostrava.idnes.cz/muz-z-ostravy-bral-saly-komety-dz8-/ostrava-zpravy.aspx?c=A140211_103016_ostrava-zpravy_jog
 • AC Sparta Praha micc 11.02.2014, úterý, 14:29 + 1 - 0
  Na Vítkovice v poslední době chodím docela často a je pravda že ta atmosféra je celkem bída, nemluvím ani o nesmyslných pokřicích jako "bijte je" nebo "vypadni" ale spíše o tom že kromě kotlu se lidi na dlouhých tribunách bojí otevřít hubu a taky zafandit. Jinak je důležité říct že sport je o sportovcích a ne o fanoušcích :)
 • FK Teplice Bešťák-S15 11.02.2014, úterý, 14:18 + 0 - 0
  :D http://moravskoslezsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/opily-hokejovy-fanousek-strhaval-saly-hrozi-mu-az-deset-let-vezeni-20140211.html
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 11.02.2014, úterý, 12:10 + 0 - 0
  flvv:jdi už se oběsit ty debile.
 • Zbrojovka Brno flvv 11.02.2014, úterý, 11:29 + 0 - 1
  Co to meleš na extraligu chodili takže ho*no jim vadilo
 • FC Baník Ostrava Kyby 11.02.2014, úterý, 09:35 + 3 - 0
  Rozdíl mezi Panthers a AZ je asi takový, jako mezi Lvem Hradec Králové a Mountfieldem. Akorát havíčovským to vadí, zatímco hradeckým je to fuk, hlavně, že mají kam jít. A pokud jsem autora blogu pochopil, tak mu ani tak nevadí, že se na hokeji nebijí, jako to, že se o přestávce kamarádí a při hře uráží a vyhrožují si. A tomu rozumím. Osobně mi vůbec nevadí jít na sport, kde se k sobě oba tábory chovají slušně a kamarádí se a neurážejí se. Ale je pravda, že ELH je plná těch, co se chovají jak vzteklí ratlíci za plotem, dokud tam ten "plot" je, pak jsou z nich najednou slušňáci. A nejen ELH, je to čertužel i na fotbale a ano, i na Bazalech. Jenže na těch Bazalech se ti, co uznávají buď rivalitu (či nenávist) se vším všudy nebo přátelství se vším všudy, snaží dělat pořádek... Ten blog bych klidně mohl podepsat. Miluju hokej jako hru, ale ELH se z těchto důvodů vyhýbám...
 • Zbrojovka Brno flvv 10.02.2014, pondělí, 22:39 + 0 - 0
  Kdj-AZ: spíš jste začali vyhrávat
 • FK Teplice Bešťák-S15 10.02.2014, pondělí, 22:24 + 0 - 0
  A to ani nemluvím o tom, že v Ústí a Chomutově byli k vidění skutečně fanouškovské skvosty, protože když někdo chodí na stadion v triku MAN UNTD, Barcelony, Chelsea, Arsenalu apod., tak už nad tím člověk mávne rukou, ale aby v Ústí šel frajer do kotle a měl dres Ústí a z kalhot mu čouhala šála Slavie, druhýmu Bohemky a třetí měl na sobě čepici ACS, to už je úlet :D A to nemluvím o týpkovi z kotle Chomutova, co vypadal jako zrovna propuštěn z Dachau a na sobě šálu ACS přes obličej a pořvával před stadionem cosi německy směrem k Rusům a všem přítomným tvrdil, že je členem Prague boys, ale je z Chomutova, tak chodí i na hokej, samozřejmě ho nikdo nebral vážně :D
 • FK Teplice Bešťák-S15 10.02.2014, pondělí, 22:18 + 0 - 0
  Byl jsem na zápasech v hokeji, kde jsem viděl představení Litvínova, Chomutova, Ústí nad Labem, Komety, Sparty, Pardubic a Havířova. Jedinej Havířov nemůžu soudit, protože do Ústí dorazil v 5 lidech, ale zbytek jsem viděl ve větším počtu a je mi k zblití z těch fanklubů a jejich sektorovek s reklamama, práskání securitkám a fízlům, kamarádíčkování se soupeřema apod. Kde jinde člověk uvidí fanoušky Brna fotit se s maskotem Chomutova a nebo fanoušky Pardubic sedět v jedné knajpě s Litvínovskými. Neříkám, abyste se pozabíjeli a naháněli po městě, ale tohle už je fakt příliš silná káva!
 • AZ Havířov Kdj-AZ 10.02.2014, pondělí, 21:36 + 0 - 0
  AlkecKLH: Jen upřesním, že se to nezvedlo díky návratu k tradičnímu názvu, ale hlavně díky tomu, že je to již zase Havířov a ne Opava hrající v tomto městě. :)
 • AC Sparta Praha dansparta 09.02.2014, neděle, 23:53 + 0 - 0
  Pískání fanoušků kvůli pyru ? aha...
 • bez klubu AlkecKLH 09.02.2014, neděle, 23:43 + 0 - 0
  To ano, ptal, ale na Pantery v dobách extraligy. No nic. Asi se přestalo dařit tak se přestalo i chodit a fandit a po návratu k tradičnímu názvu se to ted zvedlo. Jen dobře.
 • AZ Havířov RomanAZ - S.P. 09.02.2014, neděle, 23:23 + 0 - 0
  Ptal ses, jestli na ně chodili lidi. Tak sem ti odpověděl, jak na ně chodili lidi. Jeden a obrovský rozdíl mezi AZetem a pantery je historie. AZet vznikl už v roce 1928, za to panteři byli uměle vytvořený klub, hrající extraligu, díky koupení licence z Opavy. Pantery vedli lidé, kteří klub vynunelovali a skončil ve sračkách. A díky tomu, v roce 2010, převzali klub lidé, kteří to mysleli s hokejem v Havířově vážně a neměli to jako byznys. Klub se vrátil k historickému názvu AZ Havířov a tak funguje dodnes. To je hokejová historie, která tě asi zajímala více než ta fanouškovská. Ale pokud vím, toto je blog o zápase Vítkovice - Kometa, takže rozebírat tady dále něco, co s tím zápasem nesouvisí, by bylo na dlouho.
 • bez klubu AlkecKLH 09.02.2014, neděle, 23:09 + 0 - 0
  Jedinej kdo je tu mimo seš ty. Ptám se v čem je ten velký rozdíl mezi AZ a Pantery když je to jeden klub působící v Havířově, a ty mi odpovíš kolik chodí lidí.
 • Zbrojovka Brno flvv 09.02.2014, neděle, 23:04 + 0 - 0
  a do komety se bude furt jebat že jim před pár lety nikdo nefandil, jinak lásku ke klubu ze svého města nedokáže většina baníkovců pochopit
 • HC Oceláři Třinec Marduk18th 09.02.2014, neděle, 22:14 + 0 - 0
  Gieksa Baník: Já od malička fandím Třinci, tak nezačnu jezdit jinde, jen proto, že se mi nelíbí atmosféra... Ty tu jen poučuješ co je správné a co ne, ale jak už tu někdo správně podotkl, ještě tu nikdo nenapsal, jak to má správně vypadat a proč je tohle správné... Ve fanklubu jsem nikdy nebyl a Havířov si do huby neberu, ten je mi úplně ukradený, to ty jsi ho vzal do huby první a udáváš ho jako vzor... Komerční ichtyle, holt nějak se za úspěch manšaftu platit musí, že ty ses nevysral na Baník, když vyhrál titul a hrál Ligu mistru...
 • AZ Havířov RomanAZ - S.P. 09.02.2014, neděle, 22:03 + 0 - 0
  AlkecKLH: Jde vidět, že jsi opravdu mimo. Na pantery chodilo v průměru 800-1000 lidí. A to se hrála 1.liga. Na AZet, na 2. ligu chodilo v průměru 2000 a na PO a baráž více než 3000 lidí. Tuto sezónu má AZet návštěvnost opět přes 2000 fanoušků. A to je pouze návštěvnost. Nepíšu jak vypadala atmosféra u nás tehdy, a jak vypadá teď. Plus mnoho dalších věcí.
 • bez klubu AlkecKLH 09.02.2014, neděle, 21:48 + 0 - 0
  Kdj-AZ: A čím byli ti panteři tak špatní? Co si pamatuju tak hrávali extraligu a lidi na ně určitě chodili, nebo ne?
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 09.02.2014, neděle, 21:31 + 0 - 0
  Marduk18th: Jezdi si kam chceš ty komerční ichtyle, mě to absolutně nezajímá! Havířov si neber do huby, bo jim nešaháte ani na paty! To mě dokáže jen kurevsky nasrat, když se tu cpou a píší moudra idiotští a vypatlaní hokejoví fanklubáci a budou poučovat, jak by to asi tak mělo na stadionech vypadat. Smích Vám kokotci z Vítkovic a Třince...
 • Bohemians 1905 Kroos 09.02.2014, neděle, 21:26 + 0 - 0
  haha .. jak smutný to článek ..
 • AZ Havířov Kdj-AZ 09.02.2014, neděle, 20:13 + 0 - 0
  AlkecKLH: Taky že tehdejší "Pantheři" neměli se současným AZetem VŮBEC NIC SPOLEČNÉHO. Vlastně s AZetem jako takovým. Podíváš-li se do kteréhokoli období mimo to "pantherské" tak by ses asi jen tak neprocházel po stadionu - ne beztrestně, dá-li se to tak říct. A máš pravdu, tehdy jsem, jako většina současného kotle, na hokej vůbec nechodil.. :)
 • HC Vítkovice Tom 09.02.2014, neděle, 19:11 + 1 - 0
  U nás v kotli neznám člověka co by se bratříčkoval s Brňákem. Velký rozdíl je v tom, že na rozdíl od fotbalové ligy či nižších hokejových soutěží se dá na extraligu dívat a chodí na ni lidi toužící po hokejovém zážitku, úplně tak samo jako na fotbale v Německu a jiných zemích. A to že někteří zaujatí lidé vidí jenom to, co chcou vidět už asi z nás nikdo neovlivní.
 • AZ Havířov RomanAZ - S.P. 09.02.2014, neděle, 18:50 + 0 - 0
  AlkecKLH: Čo bolo, bolo. A pokud aspoň trochu sleduješ fans scénu u nás (ne u nás v Havířově, ale celkově), tak bys moc dobře věděl, že se to změnilo.
 • bez klubu AlkecKLH 09.02.2014, neděle, 18:44 + 0 - 0
  Kdj-AZ: To je zajímavý že před pěti lety jsem se u vás, v Havířově po stadionu jako fanoušek hostu procházel a žiju, dokonce mi lidi přáli šťastnou cestu domu. Asi jsi tam zrovna ten den chyběl protože v domácím "kotli" bylo celých 5 lidí..
 • HC Oceláři Třinec Marduk18th 09.02.2014, neděle, 17:46 + 0 - 0
  Gieksa Baník: "Jediný hokej a stadion, který se vyplatí navštívit, je ten v Havířově" Proč bych měl jezdit do Havířova na hokej? Jediný stadion, který se mi vyplatí navštívit je v Třinci, popř. tam kde hraje Třinec Pedro Baník: Ty lidi, co jsi popisoval myslíš na Bazalech nepotkáš? Když byly napráskané až povrch, nemusel bys myslím dlouho hledat. Prostě je moderní pojem: "Jebat hokej" a správní Ultras (jsou někde sepsaná pravidla, jak má vypadat správný ultras?) chodí na fotbal, popř. na hokej, ale nejvýš na 3. nejvyšší + Havířov... Kdo chce být správný ultras a chodí na Extraligu, vlastně ani správný nemůže být, teda pokud si nenajde menší klub, který hraje max. 2.ligu... Extraliga má své nešvary přímo spojené s tím, kolik peněz se tam točí, ale pokud vám tak vadí, proč tam furt lezete... Já taky nemusím lézt do mešity a pak se děsně rozčilovat nad tím, jaká jsou musulmani paka :-D
 • AZ Havířov Kdj-AZ 09.02.2014, neděle, 17:27 + 1 - 0
  Cal3b: Právě proto nechodím na repre. Jednou je to člověk, kterého na stadionu nazvu kurwou a podruhé je to bratr ve zbroji? Pičovina. Yompe: Ne, obírat děti a jejich matky by bylo minimálně trapné. Ale neumím si představit, že by se třeba u nás, v Havířově jen tak po stadionu procházeli fans hostí... Asi by to nemělo dlouhého trvání :)
 • AC Sparta Praha capi 09.02.2014, neděle, 17:23 + 0 - 0
  nejde mi to přes pysky, ale musím s baníkovcem Pederem souhlasit, na hokeji se moc nefandí, spíš uráží hostující tým, já osobně hokej zbožňuju, ale chodím už jen na krajáč a mlaďochy, na ligu mě jen tak nikdo nedostane ... a basketbalové seberem je opravdu šílený.. to rve uši )
 • FC Baník Ostrava Yompe 09.02.2014, neděle, 17:09 + 0 - 0
  Jo jasně, takže dle téhle logiky jsem měl včera obrat o šálu a čepku toho malého komeťáka s jeho matkou, které jsem potkal cestou na zápas, v momentě, kdy jsem došel k hale a zmerčil jsem komeťáky měl jsem se změnit v nenávistné hovado a pustit se do nich tak, abych jim zebral co nejvíce šál, abych posiloval tu nenávist. Já fakt netuším, jestli si mnozí zdejší rádobyhools, (kterým teče ještě mnohdy "mlíko po bradě") chtějí hrát na nenávistné Polsko. Já jsem ale rád, že na hokeji ta situace není tak vyhrocená.
 • bez klubu k.m 09.02.2014, neděle, 17:06 + 0 - 0
  přečetl jsem si to raději dvakrát a nechápu co na tom autora tak pobuřuje ?!?! trošku mi tu chybí jak by to mělo tedy na tom hokeji "správně vypadat"..
 • FC Baník Ostrava Frydečak 09.02.2014, neděle, 17:01 + 0 - 0
  Cal3b : Přestaň prosím ztopořovat své kladélko nad výrazem "Bahník". To snad není ani nadávka. Zeptej se svých starších bratří, ať ti sdělí nadávky, které Baníku patří. Navíc si myslím, že stejně lžeš.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 09.02.2014, neděle, 14:49 + 0 - 0
  Ještě jsem chtěl dodat teda,kdo si teda chodí něco kompenzovat na sport?Ultras ve fotbalovém kotli nebo celý zápas urážející ,,normální slušní občané"?No a co,že skoro nezafandí,ale vulgarity jim jdou z huby pěkně.Teď je jedno,že to byli ,,Sparťani",takoví jsou všude a pilgrim je jejich vůdce.Facce se těžko ubrání a tak je chudinka strašně humánní :-) Ne já vím,že ty ne pilgrime,ty jsi plukovník z Mosadu :-)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 09.02.2014, neděle, 14:39 + 0 - 0
  Pilgrime,kteří to mají jinak?Já jsem na tom hokeji byl mezi těmi ,,normálními lidmi",kteří dost vulgárně uráželi hosty a jelikož mě tam dotáhli kamarádi,kteří fandí Třinci(mezi náma byli i holky)tak jsem musel slovně(pod pohrůžkou několika facek))umravňovat několik ,,normálů",kteří pak zřejmě měli po hokeji,protože už do konce zápasu ani nepípli,takoví to jsou normální lidi,nadávající do polských mrdek,zkurvených poláků a nevím co ještě a pak když jim z očí do očí něco řekneš tak mají blátíčko ve spodkách.
 • bez klubu pilgrim 09.02.2014, neděle, 14:00 + 2 - 1
  asi je pro zdejší "ultras", pro které je nenávist základní životní emocí, dost nepředstavitelné, že na hokej chodí lidé, kteří to mají jinak, bylo by smutné, kdyby se ty fotbalové sračky začaly tahat i jinam. Pokřik "Seberem" holt patří historicky k basketbalu, ať si o tom fotbalový idioti myslí co chtějí.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 09.02.2014, neděle, 13:48 + 0 - 0
  Jak už jsem tady párkrát psal tak kromě zápasů Baníku Ostrava jsem navštívil taky vyprodaný zápas play off ELH Sparta-Třinec a vyprodaný přátelský fotbalový zápas Česko-Maďarsko na Letné,v obou případech jsem trpěl žaludečními potížemi z celkové atmosféry obou zápasů,těch lidí,fotbal jsem vydržel do přestávky a šel jsem domů a hokej do konce,ale tam to zachránilo pivo,kterých jsem jen na utkání vypil asi 7,čímž se moje smysly otupily a vydržel jsem tu šaškárnu až do konce,hnus,co může být horšího?Lev v KHL,NHL v Praze,basketbalová liga a pokřik seberem?Ne,děkuji,stačí mi Baník,blbý Tipsport cup v Berouně byl 100 krát lepší než celá repre i se slavným hokejovým play off.
 • HC Plzeň Kubrt 09.02.2014, neděle, 13:16 + 1 - 0
  cal3b: Zrovna na repre to bude ještě o dost horší, tam už je to "moderní hokej" v celý svojí "kráse"... Jinak fan cluby jsou zlo, už jen ty fans srazy jsou výsměch nebo žaloby za ztráty vlajek a pískot na pyro... hnus.
 • Zbrojovka Brno cal3b 09.02.2014, neděle, 13:10 + 0 - 0
  Jen tak mimochodem, když ten člověk pak pojede na zápas repre, tak bude taky mlátit fans Sparty, když budou mít na sobě český dres a budou mít pražácký přízvuk? :D
 • Zbrojovka Brno cal3b 09.02.2014, neděle, 13:05 + 0 - 0
  Zvláštní, že když hrál naposledy Bahník v Brně, tak se taky v klidu procházeli nějací Baníkovci kolem stadionu společně se Zbrojovákama a taky se jim nic nestalo... Nebo bych jim měl hned vrazit do palice sekeru? :D No nic.... Ať si autor klidně na hokej neleze, mě to vadit nebude :D P.S. Když toho člověka znám, tak nevím, proč bych ho neměl zdravit..
 • FC Baník Ostrava Rocco 09.02.2014, neděle, 12:51 + 0 - 0
  tak tohle je krásně napsané supr :))) konečně něco normalniho co sem si i přečetl do konce :))
 • FC Baník Ostrava matysek 09.02.2014, neděle, 12:45 + 0 - 0
  jedno město,jeden tým...Baník Ostrava!!!hokejové Vítkovice měly své kouzlo a atmosféru na starém Kotasu a jeho legendárním "céčku"...ale to už je kurva dávno.
 • HC Oceláři Třinec Marduk18th 09.02.2014, neděle, 12:44 + 0 - 0
  Tohle je bohužel smutná realita... Ale taky z autora jde cítit už před reportem snaha, to celé zprcat, včetně těch, kteří holt mají smůlu, že jim tyhle kluby přirostly k srdci a zdržují se všech nebo většiny, těch "zlých" věci... Ale je to blog a na tenhle názor má autor plné právo.
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 09.02.2014, neděle, 12:42 + 0 - 0
  To jsou mi tedy nové informace :-) ale pro pár nezainteresovaných lidí, co neví, jak to chodí v Extralize, Dobrý článek a postřehy. Jediný hokej a stadion, který se vyplatí navštívit, je ten v Havířově (myslím moravskoslezský kraj). Co se týče choreo, tak ani to se mi nelíbilo, jako by to malovali rodiny s dětmi. No aspoň že ty děti dělají choreo a nesedí u PC. Nechápu, co ty lidi na tu extraligu láká. Zřejmě se jedná o hodně oveček, kteří veří pohádkám z našich massmédií o vraždění rodin s dětmi na fotbalových stadionech GL...
 • SK Sigma Olomouc Eagle 09.02.2014, neděle, 12:38 + 0 - 0
  "První šok pro mě však nastal, když jsem viděl fanoušky Komety , jak se volně procházejí po hale, družně se vybavují s domácími" tohle je na hokeju bych rekl celkem normalni...hokejovi fanousci se tak moc nenapadaji
 • HC Vítkovice Tom 09.02.2014, neděle, 12:33 + 1 - 0
  Nevím kde autor přišel na fotbalové Vítkovice
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
před hodinou -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace