o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Pohled na tribuny 11. kola Synot ligy

Souhrn kola čtvrtek, 23.10.2014 - přejít do komentářů
Šlágr v Brně, nefandění Hradce, sešívaní mimo sektor, nevpuštěný nápis Jablonce...
/titleImg/pohled-na-tribuny-11-kola-synot-ligy/1/6473.jpg?width=570

11. kolo Synot ligy je už také historií, nabídlo nám řadu produkcí, byť spíše menších. Šlágr se odehrál v Brně, kde byla úměrně tomu zaznamenána nejvyšší návštěva kola – 8 262 d. Nutno podotknout, že kompletní historií vlastně uplynulá várka zápasů není, na Dukle se nedohrálo pro výpadek světel. Sedm zápasů tak navštívilo 33 714 diváků, průměrná návštěva má hodnotu 4 816 d.

FK DUKLA PRAHA – 1. FK PŘÍBRAM nedohráno

Pohled Příbrami:

Na stadion Juliska nás nakonec dorazilo 23. Po většinu toho nakonec přerušeného zápasu jsme fandili nadprůměrně a vytvořili jsme si domácí atmosféru. Domácích kotelníků bylo zhruba 17. Jinak není moc co dodat, zápas byl přerušen z důvodu častého výpadku světel a celková návštěvnost jen stěží mohla přesáhnout 500 lidí.


FC BANÍK OSTRAVA – FC VYSOČINA JIHLAVA 0:0 (5 003 d.) FotoReport

V tomto utkání domácí Chachaři předvedli kvalitní support. Hlasitou podporu doplnili i o tři nápisy. Více informací ze zápasu je možné získat z reportu Ostravských, na který je přiložen odkaz níže. Jihlavu reprezentovalo 15 fanoušků, vybavených sektorovkou i mávačkami.

Report Ostravy (Chachaři)
FC SLOVAN LIBEREC – 1. FC SLOVÁCKO 2:2 (3 802 d.) FotoReport

Výborný zápas v Liberci doprovodila velmi solidní atmosféra. 200 domácích kotelníků si připravilo varovný nápis pro svůj tým a pyroshow. Na straně hostů bylo 17 lidí. Reporty obou táborů jsou níže.

Report Liberce (Supras-Unisono)

Report Slovácka (Fanaticos)FK TEPLICE – BOHEMIANS PRAHA 1905 4:1 (5 496 d.) FotoReport

Pohled Teplic:

Opět se ukázalo, že včasný příchod na stadion není naše silná stránka, a tudíž pro nás prakticky zápas začíná až ve 20.minutě, kdy je sektor zasypán papírky. Do poločasu byly vytaženy ještě mávačky. Na druhý poločas bylo připraveno choreo ke stále aktuální situaci v Teplicích. Nejvíce negativní věcí tento zápas se dá opět považovat počet lidí v S15. Když je termín sobota od 17h, pěkné počasí, a zároveň máme před zápasem na domácí půdě bilanci 3 výhry a 2 remízy, je náš počet cca 60 lidí zkrátka opět ostudný…

Pohled Bohemians:

Do Teplic si všemi možnými prostředky našlo cestu zhruba 200 klokanů. Kéž by se takový počet ustálil a i třeba na Moravu by nás jely aspoň ty dvě stovky. V Teplicích jsme však i bez bubnů fandili velmi slušně a aktivně po celý zápas. Tepličtí byli slyšet jen místy a Sektor 15 si připravil mj. velmi aktuálně zaměřené choreo. Na hřišti však dominovali domácí borci a připsali si vysokou výhru 4:1. Celkově z naší strany poměrně vyvedený výjezd, i tak ale doufáme v lepší zítřky, jak na hřišti, tak v hledišti.
SK SLAVIA PRAHA – FK BAUMIT JABLONEC 1:1 (3 943 d.) FotoReport

Zápas na Slavii měl netradiční charakter z hlediska fanoušků – sešívaní měli uzavřenou svou severní tribunu a své fandění zkoncentrovali na část podélné tribuny. Na utkání přijela i jablonecká výprava, jíž nebyl vpuštěn nápis.

Pohled Jablonce:

Slavie nám předem zamítá vlajky na tyčích, takže si připravujeme transparenty "pro Srby Kosovo" a "pro Albánce olovo", který však není vpuštěn, navíc jsme buzerování za trička s tématikou Srbska. V sektoru se nás schází 80, z toho však jen polovina aktivních. Skoro bych bral zpátky výjezd, kdy se nás sešlo 20, a nebyli žádní čumilové. Každopádně se snažíme dát do fandění všechno a chvilkama to není špatné. Samozřejmě i díky bubnu. Vyvěšeno je několik vlajek včetně 2 srbských a Baník Most supporters, kteří přijeli v osmi kusech, včetně jednoho ani ne náctiletého člena. Díky!


FC HRADEC KRÁLOVÉ – SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:3 (2 555 d.)

Pohled Hradce Králové:

V tomto zápase jsme se rozhodli po urážkách na naši adresu od již bývalého trenéra, nefandit. V sektoru se sice objevila asi padesátka příznivců, ale do fandění se nikdo nezapojil. V desáté minutě zvedáme nápisy, kde je psáno po čem nejen kotel, ale i ostatní diváci touží. Ke konci zápasu v oblouku odpalujeme deset červených světlic. Z Budějovic nikdo nedorazil.

Trenér Prokopec po dalším neúspěchu konečně rezignoval, a tak bude v příštím zápase kotel již na svém místě podporovat svůj klub.FC ZBROJOVKA BRNO – AC SPARTA PRAHA 1:3 (8 262 d.) FotoReport

Šlágr kola přinesl zaplněný stadion, s početnými kotli na obou stranách. Choreografie byly na straně Zbrojovky, nejprve byla k vidění velká kartoniáda na podélné tribuně, později i choreografie v kotli zaměřená na dva hráče Sparty, kteří se do světa fotbalu vydali v Brně.FK MLADÁ BOLESLAV – FC VIKTORIA PLZEŇ 0:3 (4 653 d.)

Pohled Mladé Boleslavi:

Na začátku zápasu vytahujeme choreo. Na modré plachtě je vyobrazen párek na tácku a k tomu nápis "Dědo,dej si párek. Na Megyho nám nesahej". Byla to reakce na nadávky důchodců v pohárovém utkání s Žižkovem na Lukáše Mageru. Náš sektor je téměř zaplněn, ale z toho půlka sedí a z té půlky co stojí, fandí tak půlka. Snažíme se fandit celý zápas, i když postupem času ohodnocujeme hlavně skvělý výkon rozhodčího. Bravo. Za zmínku stojí ještě odpovídačka s Plzenskými na Pelta-ven.Autor: & lb

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • 1.FC Slovácko Babu 24.10.2014, pátek, 09:45 + 0 - 0
  Stanley: tak já myslím, že to není žádné tajemství, že nás všude jezdí průměrně 50-60ks, když se poskládá bus, když ne tak pár lidí a když se jede do Brna a Zlína tak moc... klasika.
 • Zbrojovka Brno Stanley 24.10.2014, pátek, 09:32 + 0 - 0
  Souhlas, však já vám to nevyčítám, jen jaksi nejsme sami, kdo má jeden pořádnej výjezd za rok, že.;)
 • 1.FC Slovácko eLucky 24.10.2014, pátek, 07:35 + 0 - 0
  to Stanley: nemyslím si, že zrovna vy byste nám v tomto směru měli co vyčítat;)
 • Zbrojovka Brno Stanley 24.10.2014, pátek, 00:39 + 0 - 0
  Snad si budou kluci ze Slovacka pamatovat tech 17 ks za týden po zápase v Brně. :)
 • AC Sparta Praha eRw!n 23.10.2014, čtvrtek, 22:46 + 0 - 0
  CB, Zlin, Brno.. tam vevodi hokej
 • FK Viktoria Žižkov tondik 23.10.2014, čtvrtek, 14:20 + 0 - 0
  nechápu furt, že tak velký města (ČB a Zlín) mohou na tom být tak hrozně s fotbalovými fans....že vážně ani třeba 5 lidí v sektoru hostí na většíně venkovních utkání člověk nevidí.... ad Bolka: no v poháru fandilo v "kotli" asi tak 10 lidí a to eště trochu intenzivně až když vedla Bolka tak 3:0...
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...


BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...


BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021

BLOG: Návštěva dětského domo...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Poslechli Žyletu! Poklekli a... 30.09.2021

Poslechli Žyletu! Poklekli a...


Oslava Novojičínska a vzkaz ... 26.09.2021

Oslava Novojičínska a vzkaz ...


Chuligáni Trnavy se dostali ... 18.10.2021

Chuligáni Trnavy se dostali ...

Komentáře
včera, 11:24 - GarryR
Divák - nad tím sem se taky za...
včera, 10:58 - Divák
Já hlavně nechápu to dokopáván...
včera, 10:20 - BF05
Jako kdyby někdo chtěl, aby to...
18.10.2021, pondělí, 22:58 - northboy
Bolo to zaujímavé , ale myslím...
18.10.2021, pondělí, 17:46 - slovanjeslovan
Derby ako remen by to bolo,keb...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace