o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Pohled na tribuny 19. kola Gambrinus ligy a 2.ligy

Souhrn kola čtvrtek, 13.03.2014 - přejít do komentářů
Fotografie z tribun českých stadionů nově s ohlasy jednotlivých táborů...
/titleImg/pohled-na-tribuny-19-kola-gambrinus-ligy-a-2ligy/1/5800.jpg?width=570

Máme za sebou 19. kolo Gambrinus ligy a odstartovala nám i 2. liga. V první řadě je třeba říci, že dnešní souhrn bude odlišný od těch předchozích. Chceme tomu dát akční tvář, a proto jsme zapojili fanoušky jednotlivých táborů, aby nám poslali svůj pohled na utkání.

Jedná se o první takový souhrn, tak vás žádáme o trpělivost a zapojení se do těchto souhrnů, ve kterých jsou jak názory supportlídrů, tak i lidí co se starají o chorea, ale v některých případech jen řadoví fanoušci z kotle, takže pokud máte pocit, že by se k tomu měl vyjadřovat kompetentnější člověk a chcete mít „svůj“ tábor pod dohledem, tak nás kontaktujte a zapojte se...

V 19. kole Gambrinus ligy si našlo cestu do ochozů celkem 50.245 diváků. Nejvíce jich došlo na šlágr Sparta – Plzeň a nejméně do Znojma, respektive Brna, kde znojemští sice deklasovali Jablonec 4:0, ale utkání přihlíželo jen 625 diváků... Za zmínku jistě stojí i návštěvy v Teplicích, kam na zápas se Slavií dorazilo 10.058 a v Ostravě, kam na záchranářský duel přišlo slušných 6.309 diváků.

AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň 1:0 (18.712 diváků - vyprodáno)

Pohledem fanouška Sparty
Jelikož se ze všech stran mluvilo o tomto zápase jako o utkání jara díky postavení obou týmů v tabulce, tak není divu, že je vyprodáno a horní ochoz kotle je podle mě snad 2x tolik zaplněn než je oficiálně udávaný počet míst, je to tam doslova člověk na člověku, na sedačkách, mezi nima, prostě full house. Během týdne proběhlo skrz sparťanské stránky info o vstupu v rudém, takže je min. horní část opticky velmi slušně sladěna.

Plzeň při nástupu hráčů ve svém sektoru odpaluje pyro. Support Sparty se spouští hned od první minuty, jakmile dozněla hymna Sparty. Díky brzké brance (v 8. minutě) jsou fans ještě více nažhavení a support neutichá ani na chvilku. Střídají se chorály (kdo mluví o 4, tak to viděl jen v TV a ne všechny jsou tam slyšet, ne každý je tak dlouhý a „zpěvný“, aby byl pro gaučáky dobře srozumitelný).

Na protilehlé tribuně probíhá ve 12. minutě celostadionové choreo (nápis ULTRAS). V kotli je několikrát po čas zápasu odpálená pyrotechnika, proběhnou i 2 velká chorea – první choreo Komik na jedničku byla reakce na choreo plzně z podzimu. Kdy jsme jasně ukázali, že Burian byl komik na jedničku :-) a hlavně velký Sparťan

Druhé pak s motivem krásné Sparty. Na ochozech protilehlé tribuny jsou další 2 transparenty – Limberský chcípni! a Limberský je krysa, na tribuně za brankou pak Lžimberský navždy v nenávisti. Při dotyku s míčem je slyšel hvízdot z ochozů (nicméně loni mi to přišlo více ohlušující).

Hostující fans vytahují během utkání jedno choreo s nápisem Proti všem. Sparta vítězí, odskakuje Plzni na 8 bodů, Letnou se nesou mexické vlny a všichni jsou v euforii. Nesmíme však usnout na vavřínech, konec ligy je ještě daleko a podobný support je třeba předvést i proti ostatním týmům, nejen Plzni nebo Slavii.

Pohledem fanouška Plzně
Od začátku výjezdu máme bohužel nevítané hosty v patách, kteří ještě před zápasem vyvolávají několik zbytečných konfliktů, ale to je škoda mluvit...

Na stadionu se nás schází necelých 800 a již před zápasem se v sektoru bavíme. Na začátku odpalujeme pyro a začíná zábava, skákání a různé strkanice, bez ohledu na vývoj hry si to užívám. Máme připraveno i choreo s fakáčem a nápisem proti všem. Domácí vypadají opticky dobře, ale hodnotit je nebudu.

FK Teplice – SK Slavia Praha 1:0 (10.058 diváků)

Pohledem fanouška Teplic
Zhruba 2 a půl hodiny před zápasem vyzvedáváme jednoho z redaktorů supporters, který se rozhodl navštívit pondělní zápas a letmo ho povozíme autem po půlce Teplic, aby z výletu alespoň něco měl a jedeme směrem ke stadionu. Zde ho provázíme po okolí areálu Na Stínadlech. Při otevření bran stadionu hodinu a půl před začátkem utkání se všichni po domluvě scházíme v ochozech stadionu a probíhají organizační informace a vyčkávání soupeře. Čas si krátíme sbíráním nějakých suvenýrů soupeře, který si asi myslel, že je v jeho cirkusu Eden a ani po několika upozorněních nehodlal v blízkosti S15 oxidovat. Před začátkem zápasu se ještě dočkáváme slavnostního odtajnění nových střídaček, které jsou v úžasné červené barvě, na čemž klub snad do budoucna zapracuje nebo využijeme zbylé barvy z choreí a přebarvíme to klidně sami. Konečně začíná zápas a my se v sektoru scházíme v počtu 180 kusů a od začátku předvádíme support na kvalitní úrovni, který při nástupu okořeníme choreografií, na které je vyobrazena výsledková tabule s pro všechny známým výsledkem, 3 šmoulové stojící v trávě a nápis „KDO JE MOULA TEĎ?!“. Smysl chorea a nápisu není třeba určitě vysvětlovat. Do konce poločasu se vede support dále na dobré úrovni a tak se děje i v druhém poločase, kdy zhruba okolo 70. minuty upadá, protože ve vrchní části stadionu, těsně vedle S15, se objevují sešívky, které mají v plánu obírat návštěvníky Stínadel o nějaké ty suvenýry a tak se zhruba 20 členná ultraska vydává prověřit sprinterské dovednosti mladých sešívek, které se utíkají schovat za securitku.

V 86. minutě střílí žlutomodří gól, což odstartuje druhou ultras aktivitu připravenou pro tento zápas a spouští se pyroshow, po které je stadion v obležení dýmu až do konce zápasu, po kterém vypuknou oslavy doplněné opět o pyro. Po opuštění hráčů hrací plochu ještě několik minut zdravíme na dálku sešívky a poté sundaváme vlajky a odcházíme ze stadionu. V okolí stadionu a ve městě ještě proběhne místy nějaká ta strkanice jednotlivců a ještě 4 hodiny po utkání krouží městem antony a hlídky jsou na každém rohu, ovšem město je již prázdné a klidné.

Fanklub sídlící v jiném sektoru na stadioně si na tento zápas připravil na nástup kartoniádu ze žlutých a modrých kartonků, které vyobrazovaly žluté srdce na modrém pozadí, u které se opět projevila lenost teplických normálů, kteří nejsou schopni ani na minutu zvednout papír nad hlavu. O chvíli později se ještě prezentují menším choreem na stejné téma, které bylo viděno v S15 o pár minut dříve.

Sešívky se schází v sektoru hostů v počtu necelých 300 lidí a připravili malůvku self-portraitu Pabla Picassa doplněnou o nápisy „UMĚNÍ NENÍ MALOVAT…“ „UMĚNÍ JE FANDIT!“ , jejíž smysl popsala mediální hvězda TS v médiích. Choreo bylo doplněno o neuvěřitelný jeden stroboskop hořící asi 5-10 vteřin. Support hostů celý zápas na kvalitní úrovni.
Sektor15

Fanklub

Pohledem fanouška Slavie
Solidní fandění v průběhu celého zápasu, slabší chvilky střídali ty kvalitnější. Jedna choreografie jako reakce na poznámky, že neumíme malovat - obraz Piccasa myslím vcelku dobře namalovaný a doplněný o nápisy "Není umět malovat, umění je fandit...". Je to myšleno jako taková recese. Počet podle pokladen cca. 460, podle fotek ale méně, tak nevim + další desítky SKS všude po stadionu. Teplice slušný, slyšet k nám moc nebyli (tradičně do sektoru, kde se fandí není druhý tábor moc slyšet), ale vypadalo to, že fandí. Hezky namalovaná plachta, dost pyra, vysoká návštěva.

FC Baník Ostrava – 1.FK Příbram 1:1 (6.309 diváků)

Pohledem fanouška Baníku
Úvod zápasu se nesl pro ostravské v znamení smutku. Transparenty na počest svého tragicky zemřivšího kamaráda doplnili Chachaři symbolickou minutou ticha. Z další optické prezentace za zmínku stojí ještě nápis zvoucí na výjezd do Brna a jedna velká mávačka. Support celých Bazalů byl přesnou kopií průběhu dění na hřišti. Po dobrém úvodu přišla slabá pasáž a závěrečné vzepětí. V sektoru hostí postávala čtveřice fans z Příbramska.

SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav 1:1 (4.096 diváků)

Pohledem fanouška Sigmy Olomouc
Úvod tohoto zápasu se z naší strany nese v pomalejším rozjezdu, zejména vinou absence support lídra, takže ke slovu se dostává poměrně často hostující skupinka fandů. Naštěstí brzy dochází k nápravě, kdy se lídr vrací z divadla :-))) a už se plynule fandí. K dokonalosti však chybí mnohem větší nasazení ze strany většiny kotle, ovšem na Boleslav to stačí. Tu a tam zajiskří emoce, hostující hráči totiž vcelku často polehávají a všemožně zdržují, což na druhou stranu dodává do našeho fandění grády. Po inkasované brance, pro mě až překvapivě, předvádíme to nejlepší za celý zápas a ženeme hráče za vyrovnáním. Sigma nakonec srovnává a stadion je ve varu. Hráče při děkovačce, i přes ztrátu kýžených bodů, vyprovázíme hlasitým potleskem a skandováním.

Pohledem fanouška Mladé Boleslavi
V Olomouci se nás sešlo celkem 10. Na začátku jsme v jednom batohu s vlajkou našli i pár kartonů, a tak jsme si pro začátek udělali pro prdel menší kartoniádu veprostřed s vlajkou a nevypadalo to špatně. Bavili jsme se po celou dobu utkání a na ten počat si myslím to špatné nebylo. Domácí jsme moc neslyšeli, ale netvrdím, že nefandili, ale tím, že jsme fandili a sektory jsou na stejné tribuně, tak člověk nemá takový přehled.

1.FC Slovácko – Bohemians 1905 1:0 (4.076 diváků)

Pohledem fanouška Slovácka
celý zápas aktivní povzbuzování domácího kotle. Bohemáků přijelo několik desítek, ale kromě toho, že jsem je viděl jsem z našeho kotle vůbec neslyšel. Byla roztáhnuta sektorovka, a na konci zápasu odpáleny ohně. Zápas bych z hlediska výkonu supportu v našem podání viděl jako průměrný = umíme být lepší,chybělo choreo, z hlediska hostů také průměrný=byli vidět ale ne slyšet.


Dukla Praha - Vysočina Jihlava 0:3 (2.256 diváků)

Pohledem fanouška Jihlavy
Na Duklu nás vyrazilo z Jihlavy 16 + dalších pět fans se dopravilo individuálně. Bohužel tristní počet, sobotní termín je ideální, nevím nakolik to mohl ovlivnit fakt, že se jednalo o TV utkání, ale to pro nás není omluva. Prezentaci jsme tentokrát neměli žádnou, krom obvyklé sektorovky a vlajek. Na nízký počet jsme předvedli celkem slušný support, euforie z gólů ve druhém poločase to jenom umocnila. Domácí byli slyšet jenom občas, hlášená návštěva 2200 lidí samozřejmě vysoce nadhodnocená.

FC Slovan Liberec – FC Zbrojovka Brno 1:0 (4.113 diváků)

Pohledem fanouška Liberce
Hodnocení je rozděleno do tří skupin. Kotel SU, západní sektor okolo Chaotix a hosté. Hodnocení je z pohledu Chtx.

Kotel SU byl zaplněn hrubým odhadem cca 150 fanoušky Slovanu. K vidění byla jedna choreografie na začátku zápasu, která poukazovala na to, že fotbal je víc než hokej. Starší druh váhy stáhnul fotbalistu dolu a hokejistu do výšky. Bohužel se při roztažení vloudila malá chyba, kde ve slově hokej bylo obrácené písmeno J, chyba byla ale hned vzápětí opravena. K nám na západ byl kotel slyšet jen při odpovídačkách s tribunama, ale určitě se tam fandilo.

Západ, cca. 45-50 lidí. Myslím, že od doby co se na západě něco děje to bylo naše nejlepší představení. Do supportu se zapojila většina sektůrku a fandění jsme si opravdu užívali. Repertoár zatím není podle našich představ, ale nadšení lidí mě fakt nakoplo. Oproti poslednímu domácímu zápasu s Boleslaví, kdy jsme byli opravdu marný, se zápas se Zbrojovkou nedá srovnávat. Chorea se u nás zatím nekonají, možná ani nebudou. Fandit je víc, než malovat . Na druhou stranu opět přibylo skupinové graffiti, od začátku jara už čtvrté, snad jich na konci bude alespoň patnáct .

Hosté, né všichni z cca. 40 Zbrojováků stihli začátek, takže prvních pár minut věšeli vlajky a formovali se. Pak už se pustili do fandění, které trvalo po celý zápas a k nám bylo v celku slušně slyšet. Osobně jsem při pátku nečekal, že budou takhle sympatičtí.

Utkání sledovalo okolo 4.000 diváků, což je vzhledem k ceně lístků na tento zápas (10,-) opravdu smutné.

Pohledem fanouška Zbrojovky
Do libereckého sektoru hostí si našlo cestu cca 50 Zbrojováků. Celých 90 minut se věnujeme supportu, soustředíme se na dlouhé několikaminutové chorály a prostě se bavíme po svém. Po neskutečné chybě Hladkého tak Zbrojováci prodloužili sérii již na 13000 km bez výhry... K Liberci nic psát nemůžu, protože jsem si jich nevšímal, repektive, jeli jsme si naplno svoje, takže na to nebyl čas.

FC Táborsko - FC Hradec Králové 2:1 (3.4019 diváků)

Pohledem fanouška Hradce Králové
Šlágr kola sledovalo solidních 3419 diváků, za které by byli rádi třeba na Dukle, v Boleslavi, ale i u nás v Hradci. Domácí kotlík se usadil na hlavní tribuně. Počet aktivních fanoušků mohlo být zhruba dvacet. Fandili celý zápas celkem slušně, doprovázela je trumpeta a buben. Chybělo pouze zapojení celého stadionu. Fandové Táborska si připravili několik aktivit. Při nástupu letělo vzduchem několik konfet. Během zápasu rozvinuli nápis a po zápase si připravili malinkou pyroshow. Klobouk dolů a neusnout na vavřínech!

Hradecké fotbalisty přijelo podpořit několik aut a tři autobusy, které vypravil fanklub VOTROCI 2000. Hradeckých se tedy sešlo v sektoru kolem sto padesáti a další fanoušci byli po stadionu. Sektor je ověšený vlajkami, během zápasu zvedáme plachtu pro šest nových posil (více ve fotogalerii), je odpáleno několik ohňů, stroboskopy a pár dělobuchů. Ze začátku je fandění poměrně slušné, ale postupem času opadá do fáze, kdy nefandíme vůbec. Zřejmě nejhorší výkon venku, co se fandění týče.

SK Dynamo České Budějovice - FC Slovan Varnsdorf 1:0 (2.155 diváků)

Pohledem fanouška Českých Budějovic
Na stadion si oficiálně našlo cestu 2155 diváků, reálný počet je však zhruba o šest stovek nižší. V sektoru se nás schází 45, slyšet jsme poměrně dobře, při údernějších pokřicích však lépe než při chorálech. Sektor hostů po celý zápas zel prázdnotou. Žádná prezentace od nás bohužel k vidění nebyla (chceme se spíše soustředit na Hradec). Jelikož Dynamo dá gól a po zbytek zápasu spíše jen brání, logicky tak žádné mexické vlny stadionem neobíhají.

FK Pardubice – FC Graffin Vlašim 2:0 (867 diváků)

Pohledem fanouška Pardubic
Do Pardubic přijel avizovaný soupeř z Vlašimi, který pořádal autobusový výjezd fanoušků. Do města perníků nakonec dorazilo přibližně 15-20 hostujících fans. Na druhé straně hřiště sem fanoušky nezaslechl. Domácích se v kotli sešlo +/- 40. Celkem na stadion přišlo 867 diváků. Support domácích byl nadprůměrný a chorály se držely poměrně dlouho. Pyrotechnika se objevila pouze při první brance.

FK Viktoria Žižkov - Baník Sokolov 1:2 (1.236 diváků)

Pohledem fanouška Žižkova

Na utkání se nás v kotli sešlo cca 60. Fandí se asi kvůli dlouhé zimní pauze, která byla dlouhá a lidem už ligový utkání chyběla, překvapivě dobře, ale jen první poločas. Bohužel ve druhém poločase kotel prořídnul a i fandění bylo znatelně horší, než v 1.poločase. Optická prezentace žádná nebyla. Co se týče hostů, tak jejich sektor byl prázdný.

FC Zlín - FK Baník Most 2:1 (1.060 diváků)

Pohledem fanouška Mostu
Na první jarní výjezd se nás sešlo 23 a čekala nás daleká cesta do Zlína. Cesta ubíhala celkem rychle, díky soudkům piva a seznamování se se s krásnou cestující ve vlaku. Na zlínském stadionu se sešla návštěva kolem tisícovky diváků a domácí kotel byl začátkem zápasu prázdný a plnil se postupně celý poločas, až do čísla kolem 50 fanoušků. My fandili od prvních minut co to jen šlo a podle mého šlo o nejlepší support venku v této sezóně. Ani jeden z táborů se nepředvedl žádným choreem, či odpálením pyrotechniky.

Pohledem fanouška Zlína
V domácím sektoru se pomalu schází kolem 40 aktivně fandících. První  poločas fandíme spíše sporadicky a navrch mají aktivní hosté. Druhý poločas už ovšem vypadá jinak. Dáváme se do supportu, který má stoupající tendenci a závěr utkání je dle lidí z ostatních tribun pod naší taktovkou. Zejména druhý poločas patří k tomu lepšímu v této sezoně.

Další fotografie z nižších soutěží
FC Chomutov - SK Převýšov

!!! Děkujeme každému kdo se zapojil. Pokud nám něco uniklo, nebo nás chcete doplnit dalšími fotografiemi, tak nám je pošlete na supporters@email.cz

Autor: Mara

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Baník Most LiK 16.03.2014, neděle, 13:13 + 0 - 0
  Pro 1958: S Mostem ve Zlíně byl jen 1 JBC a ten je navíc naturalizovaný!
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 14.03.2014, pátek, 15:51 + 1 - 0
  už ty tepličáky nechte. Uzavřel bych to tím at se zamyslí sami nad sebou a podívají se na reporty od Plzne a Sparty (který jsou mimochodem dohromady kratší než ta jejich slátanina) což byl zápas kola.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 14.03.2014, pátek, 15:10 + 0 - 0
  Všechny komentáře dobré až na to pako z Teplic. Jak můžete nechat zakomplexovaného kokota komentovat tento zápas?
 • FC Slovan Liberec Sid 14.03.2014, pátek, 15:07 + 0 - 0
  Pedro Baník - Můžu říct, že jich tam 40 minimálně bylo. Na tý fotce to tak nevypadá, ale opravdu to tak je.
 • SK Slavia Praha SushiSKS 14.03.2014, pátek, 14:48 + 0 - 0
  Jako report Teplic bych vzal od táborů které na to mají ale od nich je to spíš k smíchu ...
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 14.03.2014, pátek, 14:39 + 1 - 0
  Až teď když tady napsal Sid tak jsem si pořádně prohlédl sektor hostů,Sid psal,že byli celkem slyšet,fajn,taky nechci vypadat jak věčný rýpal,ale já 50 lidí nevidím,to je zase 15-20 lidí na hajzlu a v bufetu?
 • FC Slovan Liberec Sid 14.03.2014, pátek, 13:01 + 0 - 0
  Jelikož jsem se poprvé, co jsem 3 sezony chodil pravidelně fandit rozhodl, že se kouknu na fotbal s kámošema na tribuně, tak přidám i svůj názor. Brno fandilo hodně slušně, byli opravdu slyšet až mě to fakt překvapilo. Na palec nahoru! Bylo vidět, že se opravdu baví. Chaotix parádní support! Doufám, že proti Jbc to bude ještě lepší! A SU jsem bohužel skoro neslyšel (seděl jsem celkem blízko hostů), ale to nic nemění na tom, že to z jejich strany bylo asi slabé.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 14.03.2014, pátek, 12:57 + 0 - 0
  pilgrime co ty bys prosím tebe dělal na římském nebo nedejbože bělehradském derby,banda cigánů s ohníčkama,to nééé :-)
 • bez klubu pilgrim 14.03.2014, pátek, 12:35 + 0 - 0
  jsem rád, že to v Teplicích tak žije, protože aspoň ušetřím peníze a čas - pokud bych se někdy rozhodl jet na nějaké ultra derby typu bělehradského, římského, severolondýnského, atd. tak místo toho můžu jet na rovnocennou záležitost ve formě severočeského derby Teplic s Ústím
 • SK Slavia Praha afro09 14.03.2014, pátek, 10:56 + 0 - 0
  Ad Tepláky) Jeden by podle reportu nabyl dojmu, že to v podání domácích mělo parametry na úrovni třeba takovýho Olympiakosu... super počteníčko a nenechte se odradit od místních škarohlídů... :-)
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 14.03.2014, pátek, 10:03 + 0 - 0
  Od Teplic jsem podobný román čekal zřejmě to psal stejný člověk jako minule (to tam nemáte nikoho jiného?) a jsem rád že jim náš přispěvovatel nevěnoval víc než jen pár řádků
 • bez klubu sasacrusty 14.03.2014, pátek, 10:01 + 0 - 0
  co to jako od tepláků je? ego neprýštit, ono jim snad explodovalo, no jo vlasteně vždy´=t je to třetí nejlepší kotel v lize po spartě a plzni, ani baník jim nesahá po kotníky, jdu zvracet...
 • SK Slavia Praha Shepp 14.03.2014, pátek, 09:58 + 1 - 0
  Ty Teplice maj takovej potenciál. Krásnej stadion, fotbal ve městě prakticky jedinej vrcholovej sport. Navíc maj za rohem Drážďany kam mohou každou chvíli jezdit čerpat inspiraci. Kdyby se jen víc věnovali vlastnímu supportu místo toho aby se jednou za rok plácali po ramenou jak se jich proti Slavii sešlo monstrózních 180 kusů. Tím reportem to jenom korunovali.
 • FC Baník Ostrava Casual88 14.03.2014, pátek, 07:13 + 0 - 0
  Zaradit do souhrnu pohledy jednotlivych taboru je super vec. Teplicti pro zacatek trochu prestrelili. Mozna cekali, ze vsechny ty pohledy budou vedeny v duchu nenavisti. Snad si to pro priste prehodnoti :)
 • SK Slavia Praha TribunaSever1892 14.03.2014, pátek, 07:04 + 0 - 0
  Taky teda moc nechápu tu kritiku od teplických :))) Je sice super že se to tam u nich v kotli trošku hnulu, ale nechápu jak muže kritizovat slávisty :)) K nám jich přijede maximálně 100 :)) doma maj v kotli 150 lidi a dělaj tady ramena :)
 • FK Baník Most Emko 14.03.2014, pátek, 03:58 + 0 - 0
  pro ostravského A1922: Jasně, klub nám platil cestu i s noclehem v penzionu. K tomu jsme dostali na cestu zmíněné soudky piva a pět kilo klobás. A každý ještě dostal jako dárek za věrnost baťovy cvičky. Přece by nikdo z Mostu nejel vlakem na 21 hodinový výjezd a platil za to xxx stovek korun!
 • bez klubu Amras 13.03.2014, čtvrtek, 23:31 + 0 - 0
  Drtivá většina z vás tu pořád rýpe do menších táborů a smějí se jejich počtům místo aby pochválili snahu a zároveň, že se zvedají na naší scéně. Co se týká grafitu Chaotixu nikdy se mi tenhle styl nelíbil, proto nemohu ani tento hodnotit kladně.
 • SK Slavia Praha dennyTS 13.03.2014, čtvrtek, 23:07 + 0 - 0
  Jo no teplousum vyrostle ego jako svine...jednou se jich seslo 150 kousku v kotli a jsou najednou nejtvrdsi a obiraj vsechny sks o saly...kde jste byly vy fanatici pred rokem?nebo pred dvema..?jebat vas!
 • Zbrojovka Brno flvv 13.03.2014, čtvrtek, 22:42 + 0 - 0
  a teplický report, bez komentáře, banda dementů
 • Zbrojovka Brno flvv 13.03.2014, čtvrtek, 22:42 + 2 - 0
  v sektoru 45 a na fotce 2, koukám že se fans budějovic fakt nezměnili
 • FK Teplice beeshee 13.03.2014, čtvrtek, 21:29 + 0 - 0
  Kritika do vlastnich rad: je skoda, ze se tyhle lidi sejdou jenom jednou za rok, kdyz prijede ta slavna TS a dostanou ze sebe maximum, takhle by mel vypadat kazdy zapas, co do osazenstva, tak do nasazeni! Choreo velmi pekny, asi nejlepsi, ktere kdy na teplicke scene bylo, jen napis mohl byt tmavejsi, aby vice vyniknul. Ovsem za posledni 2-3 sezony je teplicky kotel nebe a dudy.
 • FK Baník Most Kumbi1909 13.03.2014, čtvrtek, 21:09 + 0 - 0
  Super nápad!!! alespoň zde nejsou jen fotky z odehraného kola, ale také pár slov od lidí kteří na zápase byli přímo v kotli :)
 • FC Fastav Zlín mlaďas 13.03.2014, čtvrtek, 21:01 + 0 - 0
  Doplňující info+foto ze strany Zlína odesláno na info@supporters.cz
 • SK Slavia Praha Eden 13.03.2014, čtvrtek, 20:59 + 1 - 0
  Dopíči co to ty teplice píšou ? tvl ted jich je v kotli 150 "fanatických ultrasáků" před rokem jich bylo 10 a budou psát takový sračky ? tak by se měl někdo zamyslet ... takový nuly a budou psát jak po stadionu nahání slávisty,i v příbrami bych se bál víc než u vás :) šmoulové
 • FC Hradec Králové Kuksič 13.03.2014, čtvrtek, 20:48 + 0 - 0
  Pohledem fanouška daného týmu je super nápad. Pochvala pro supporters. :-)
 • FC Baník Ostrava Hlavis 13.03.2014, čtvrtek, 20:47 + 5 - 0
  Tenhle způsob hodnocení je mnohem lepší, palec nahoru za dobrý nápad. Jen nechápu, když každý dokáže psát objektivně a v klidu, tak teplice si z toho udělají sračku, kdy hlavním účelem není popsání zápasu, ale zesměšnění soupeře, což mi přijde dementní. Jinak kolo podle mě podařené a líbí se mi třeba kotel Olomouce, který vypadá pěkně zaplněný, na to, že hrají s ne tak atraktivním soupeřem. Dalším plusem je i větší aktivita v 2. lize. Škoda, že není žádné info z utkání Karviné s Frýdkem.
 • FK Jablonec Ultrá97H 13.03.2014, čtvrtek, 20:38 + 0 - 0
  Zklameme tě,nic klub neplatil..ano,máš pravdu,jen ho zmínil.Tečka.
 • FC Slovan Liberec 1958 13.03.2014, čtvrtek, 20:37 + 1 - 0
  V sobotu v Brně jeden jablonečák,v neděli jedou podpořit most do zlína..to my hlava nebere
 • bez klubu topol 13.03.2014, čtvrtek, 20:34 + 9 - 2
  Nejlepší report rozhodně Teplice, hned 4 dlouhé odstavce o zápase, který jde shrnout do 4 řádků. Ale dozvěděli jsme se, že Slávisty všude rozbili, vyhnali a obrali o šály a taky, že SKS měli pouze jeden stroboskop. Už se těším až Teplice zítra v Jihlavě, kde jich jistě budou stovky, předvedou oslnivou pyroshow a seberou Jihlavě všechny vlajky ;)
 • FK Baník Most LiK 13.03.2014, čtvrtek, 20:30 + 0 - 0
  Á rejpal je tu!
 • supporters.cz supporters.cz 13.03.2014, čtvrtek, 20:21 + 0 - 0
  A1922: Díky! Opraveno :-)
 • FC Baník Ostrava A1922 13.03.2014, čtvrtek, 20:15 + 1 - 1
  Mostu to opět platil klub?..jinak, fanoušci se počítají v sektoru, ne před stadionem..supporters, vím, že to každému dojde, ale máte chybu slágr kola- Sparta- Plzeň a ne teplice :)
 • FK Baník Most LiK 13.03.2014, čtvrtek, 19:55 + 0 - 0
  Baník Most 24 ks a jeden před stadionem!
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
před 2 hodinami -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace