o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 19. kola GL a 2. ligy

Souhrn kola středa, 13.03.2013 20:40 - přejít do komentářů
Pohled na tribuny 19. kola Gambrinus ligy a 2. ligy
images/clanky/pohled-na-tribuny-19-kola-gl-a-2-ligy-4812.jpg

V Gambrinus lize je 19. kolo již historií, osm zápasů bylo odehráno ve třech dnech a kromě zajímavého fotbalového dění bylo tentokrát hodně živo i na tribunách. Potěšivé je, že i průměrná návštěva se konečně vyhoupla na velmi solidní hodnotu, činí 5 172 diváků. Dominantně se na tomto čísle podílejí Sparta Praha a Baník Ostrava, jejichž stadiony navštívilo o víkendu téměř 10 000 příznivců.

Dukla Praha - Příbram 1:0 (1 724 diváků)
Na Julisce bylo přítomno asi 50 lidí, kteří nezaujali sedavou pozici, snažili se hlasivkami dát o sobě vědět a vytvořit utkání nějakou atmosféru. Z tohoto počtu jich 30 mělo barvy Dukly a v pozitivním slova smyslu trochu nečekaně 20 Příbrami. Oba tábory byly podobně vybavené - pár kusy malých mávaček a malým bubnem. Sektor domácích zdobila tradičně sektorovka, u hostů visela vlajka "uran ultras".

Brno - Slavia Praha 0:1 (4 102 d.)
V atraktivním duelu získali převahu Slávisté, kterých se v sektoru hostů sešlo na 230. Předvedli kvalitní fandění, které pochopitelně mělo největší grády po vstřelené brance hráčů, a pak taky nechyběly optické aktivity. Nejdříve byl rozvinut nápis "RADA pro sázkaře -10", druhé dílo v podobě slávistického dresu podsvíceného stroboskopy, červených a bílých kartonů a nápisu "4 977 km bez výhry" potom poukazovalo na to, kolik kilometrů sešívaní najezdili, aniž by se dočkali venkovní výhry. V pasáži po vstřelené brance fanoušci Slavie použili ještě i nějakou tu pyrotechniku.

Slyšet, místy velmi dobře, byli i domácí, kteří byli znovu rozděleni do několika kotlů. Zbrojováci na sebe nejvýrazněji upozornili odpálením několika bengálských ohňů.

Ostrava - Hradec Králové 3:0 (9 617 d.)
Na Bazalech měla atmosféra velmi kvalitní úroveň. Chachaři se tentokrát do supportu pořádně opřeli a spolu s dalšími doplňky bylo výsledkem výborné vystoupení. Našlapaný kotel využil při utkání velkého množství mávacích vlajek, ať už obyčejných modrých a bílých či obouruček, což vypadalo velmi dobře. Další aktivitou byly konfety a na závěr zaplápolalo v kotli domácích několik žlutých ohňů.

Svou přítomnost na stadionu dali znát i Votroci, i když jejich support byl přeci jen dost ovlivněn průběhem utkání. Nicméně jejich aktivity spatřily světlo světa. Tou hlavní byla choreografie, která byla možná trochu paradoxně věnovaná úspěšnému soupeřově hráči - Milanu Barošovi. Evropou protřelý útočník ale český fotbal dokázal v určitých letech až excelentně reprezentovat, na což Votroci nezapomněli a teď využili příležitosti, aby mu za to poděkovali. Kromě toho i fanoušci Hradce si připsali pyro vystoupení.

Olomouc - Jihlava 3:0 (4 504 d.)
Hanáci jsou zatím určitě spokojení s výsledky svého mužstva v jarní časti, ale s čím naopak spokojeni určitě nejsou, tak to se svým vystoupením v souboji s Jihlavou. Kotli scházelo větší zaplnění a hlavně support nelze nazvat nijak jinak, než poněkud ospalý. Atmosféru zápasu nijak zvlášť nespasili ani hosté, ale ke cti jim slouží neúnavné fandění i skrz beznadějný stav utkání ve druhém poločase.

Liberec - České Budějovice 3:1 (3 438 d.)
Souboj severu proti jihu jasně ovládli domácí, čili Severočeši. Fanoušci Liberce vykazují na jaře zlepšení, tentokrát znovu předvedli velmi kvalitní support. Navíc během zápasu kotel, který měl kolem 230 členů, prezentoval dvě produkce. Obě produkce byly složeny z obouruček a daly dohromady název "SLOVAN". Z Českých Budějovic dorazili na utkání dva fanoušci.

Teplice - Slovácko 0:4 (3 390 d.)
Na Stínadla zavítalo Slovácko, se kterých dorazilo cca 90 fanoušků. Ti předvedli slušný support jehož elánu samozřejmě přidal průběh zápasu. Co se týče domácích, tak Sektor 15 měl asi 80 členů a prezentovali se prostřednictvím nápisu, který dával lidem dobrou radu - "Zima skončila, vypněte facebook a přijďte Na Stínadla!". Fandění domácích ovlivnil průběh zápasu, ale prokázali se srdcaři, kteří fandili i při velmi nepříznivém stavu utkání. Choreografii si připravili také členové Fanklubu.

Mladá Boleslav - Plzeň 0:2 (4 786 d.)
Ve středočeském městě si domácí prostředí udělali fanoušci Plzně, kteří sektor hostů obsadili v počtu 200 lidí. Po celý zápas předváděli svůj klasický support s dlouhým zpíváním mnoha chorálů a s různými pokřiky. Ke konci utkání Viktoriáni zužitkovali drobnější pyrotechniku. Domácí kotel tvořilo 30 lidí. Tito příznivci byli občas slyšet.

Sparta Praha - Jablonec 2:2 (9 812 d.)
Poslední utkání kola doprovodila velmi dobrá atmosféra, o kterou se postarali hlavně domácí fanoušci. Kotelníci Sparty se na utkání řádně připravili, a tak bylo z jejich strany k vidění několik produkcí. Hlavní choreografie obsahovala malovanou plachtu s pásy v klubových barvách po stranách a pyrotechnikou. K tomu byl přidán i transparent "PRASK VEN", jakožto reakce na vystoupení tohoto bezpečnostního manažera Sparty v pořadu České televize "Strach (z) tribun". Dále byla prezentována lesklá kartoniáda v barvách Sparty a prostřednictvím nápisů se také rozjela "pátrací" akce po sparťanských fanoušcích. Sparťané se tentokrát představili ve výborném světle. I support měl dobrou úroveň, jeho síla vzrostla především v dramatickém závěru. Hostů z Jablonce přijelo sice jen 25, ale zato velmi snaživých, a tak není divu, že nejednou byli slušně slyšet.

V uplynulém víkendu se rozjela už i Národní fotbalová liga alias 2. liga, kde jsme také mohli zaznamenat dobrá vystoupení. Velká očekávání byla od Bohemky, která je však naplnila jen částečně. Zelenobílí si připravili choreografii, ale v supportu se v prvním jarním kole spíše jen pozvolna rozcvičovali. V Ďolíčku byli hosty ševci, kteří dorazili na souboj exligistů v počtu 25 lidí (dalších 13 bylo zadrženo před stadionem). Dalším aktivním táborem v NFL byli fanoušci Opavy, kteří si na své domácí utkání připravili dvě produkce. Zmínku si zaslouží také fanoušci Mostu, kteří do Vlašimi přijeli v počtu 36 lidí, bavili se fanděním, měli převahu nad domácími a utkání okořenili pyrotechnikou. Z dalších zápasů NFL zprávy nemáme.

Autor:

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 15.03.2013, pátek, 23:42 + 0 - 0
  Tak je to tam jako v Příbrami na Dukle nebo v Budějkách :)
 • AC Sparta Praha HON 15.03.2013, pátek, 15:03 + 0 - 0
  DDSpartak: Jeste Plzen mela 200 kusu, jinak slabsi vyjezdovy kolo. U vas zase, kdyz nevyjedete vy a Slovan, tak se ty fotky ani nemusi davat.
 • FC Spartak Trnava DDSpartak 15.03.2013, pátek, 09:17 + 0 - 0
  Ked pozeram na fotky zo sektorov hosti tak moc rozdiel oproti slovenskej lige nejako nevidim. Vacsina az na Slaviu v tomto kole tak od 50 do 100.
 • 1.FC Slovácko Babu 14.03.2013, čtvrtek, 16:13 + 1 - 0
  co ta sigma jako? Jeden zápas normální 200hlavý kotel, tentokrát zas nic, příště se sejdete.. jak to tam jako funguje? Losujete z klobouka, kdy dojdete a kdy ne? :-)
 • Bohemians 1905 bohemak 14.03.2013, čtvrtek, 15:49 + 0 - 0
  Tohle kolo dobré počty ACS a FCB, čísla kolem 10-ti tisíc by se v čr vždy měly ocenit. Liberec slušnej kotel, ale celková návštěva na GL docela slabá. Slušné výjezdy SKS a Plzně.
 • FK Baník Most lamas 14.03.2013, čtvrtek, 15:48 + 0 - 0
  pekne se kouka na kotel Mostu jen tak dal v takovych poctech
 • Bohemians 1905 bohemak 14.03.2013, čtvrtek, 15:46 + 0 - 0
  Doplním náš počet 3823 diváků, což není tak špatný, ale já osobně čekal ještě o něco víc. Fandění nic moc, na druhou stranu bych upozornil na zlepšující se chorea po grafické stránce, ten trend je celkem zřetelný.
 • Zbrojovka Brno John77 14.03.2013, čtvrtek, 15:21 + 0 - 0
  katolík: kotel je jen jeden a ten je zase za brankou sektor S. Na statku je více aktivně fandících skupinek, které nechodí přímo do kotle a na fotce je jedna z nich. Rozdělování na Zbrojováky a Komeťáky je blbost, protože hodně lidí, co chodí do kotle na Zbrojovce, chodí do kotle i na Kometě
 • AC Sparta Praha katolík 14.03.2013, čtvrtek, 15:01 + 0 - 0
  John77: Jak to tam u vás teda je? 3 kotle? Slyšel jsem něco o tom, že to tam nějak rozděluje kometa 1. kotel Zbrojováci, 2. kotel Komeťáci a třetí nekomeťáci. Možná to je nesmysl, ale právě proto se ptám :-)
 • Zbrojovka Brno John77 14.03.2013, čtvrtek, 13:27 + 0 - 0
  Tomaas11: jestli narážíš na tu fotku, tak to není fotka kotle.
 • FC Baník Ostrava jedinebanik 14.03.2013, čtvrtek, 12:53 + 0 - 0
  Tomass11:tak to jsem na vás zvědavý:D
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 14.03.2013, čtvrtek, 12:27 + 0 - 0
  Tohle kolo to bylo slabý, my se předvedeme proti Baníku. Brno mi příjde doma hrozně slabý, takový město a takovej kotel..
 • FC Baník Ostrava Casual88 14.03.2013, čtvrtek, 08:32 + 0 - 0
  Pardal7: Já se tomu hradeckému Choreu zpětně strašně zasmál. Ta situace, kdy v podstatě děláš něco pro hrače druhého týmu, vytáhneš to a on ti dá třetí gól a dovrší hattrick :-D
 • FC Vysočina Jihlava Highlander 14.03.2013, čtvrtek, 00:14 + 0 - 0
  Za Jihlavu dík ,že v Olmíku jste nám zavřeli bufík o poločase asi nečekali ,že dorazíme a budem mít i žízeň.Jinak dík pár fanouškům Sigmy co se k nám přidali k fandění "český fotbal pro fanoušky" a "Pelta ven".Security trošku prudili ale to beru jako odplatu za to co bylo u nás.Každopádně bylo nás tam 20 a i přes prohru jsme si to užili.
 • FC Baník Ostrava pardal7 13.03.2013, středa, 23:48 + 0 - 0
  Pěkné kolo, klobouk dolů před Hradcem za jejich choreo. Škoda, že bylo vytaženo zrovna ve chvíli, kdy padl třetí gól a hodně lidí mu nevěnovalo pozornost. Sparta mě osobně překvapila, jen ten počet by mohl být lepší. Přímo boj o titul a stejný počet diváků jako na záchranářském duelu na Bazalech.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 13.03.2013, středa, 23:19 + 0 - 0
  No škoda, že nemapujete i další utkání...na zápase Viktorka-Ústí bylo na obou stranách choreo (i když na hostující jen symbolické). Intenzita fandění lehce podprůměrná....z obou stran, ale zase je sympatické, že i z Ústí přijelo možná až 15 fanoušků....ale ani jim neotevřeli sektor hostí...pořadatelé. Fotka z našeho chorea je i na oficiálních stránkách Žižkova! http://www.fkvz.cz/img_detail.asp?img=data/novinka/foto_29440.JPG&title=Foto%2018.%20kolo%20ve%20fotogalerii PS: Příbram pochvala a taky překvapení, že ze Zlína najednou přijede někdo....na Žižkově na podzim nebyl u hostů nikdo!
 • AC Sparta Praha LacoACS 13.03.2013, středa, 21:59 + 0 - 0
  acs :)
 • AC Sparta Praha sekvoj 13.03.2013, středa, 21:52 + 0 - 0
  Třeba fakt Straka vytáhne Příbram do pohárů a za dvě sezony se budeme bát jezdit do Příbrami
 • FK Baník Most Lars 13.03.2013, středa, 21:50 + 0 - 0
  štajny: jedna vlašťovka jaro nedělá, ale příbram chválím
 • FC Slovan Liberec štajny 13.03.2013, středa, 21:11 + 2 - 0
  z Příbarmi, která se zachraňuje přijede do Prahy víc lidí než z Jablonce, kterej hraje o titul :D
 • FC Fastav Zlín mlaďas 13.03.2013, středa, 21:05 + 0 - 0
  Jen doplním,že Zlínských bylo v Praze necelých 40. Na stadionu v sektoru hostů se však objevilo pouze 25 lidí. Zbylých 13 bylo zatčeno těsně před utkáním.
clbannerVidea

Naše srdce hoří láskou k městu


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
439
2.
1.FC Slovácko champyon
427
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
413
4.
bez klubu Majkl1911
357
5.
bez klubu Son of Moravia
340
6.
FC Baník Ostrava mara1922
338
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
329
8.
Slezský FC Opava lamich2
324
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
323
10.
bez klubu Cestovatel
321
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
180
3.
1.FC Slovácko champyon
144
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
144
5.
1.FC Slovácko FanaticBoy
143
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
139
7.
MŠK Žilina Nordic Division
138
8.
FC Baník Ostrava mario72
135
9.
bez klubu Cestovatel
120
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
116
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když se slaví 40. narozeniny... 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny...


BLOG: Derby o Sudety s pocho... 02.07.2020, čtvrtek, 12:16

BLOG: Derby o Sudety s pocho...


Pusťte fanoušky na fotbal, a... 08.06.2020, pondělí, 13:45

Pusťte fanoušky na fotbal, a...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Choreo v dětském sektoru, pyro a Pardubice on tour před 3 hodinami

Choreo v dětském sektoru, pyro a Pardubice on tour


Podsvícené choreo a vítězná nálada v sektoru hostí před 4 hodinami

Podsvícené choreo a vítězná nálada v sektoru hostí


V Opavě minuta ticha, choreo a osm fanatiků Dynama před 5 hodinami

V Opavě minuta ticha, choreo a osm fanatiků Dynama

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Choreo v dětském sektoru, pyro a Pardubice on tour před 3 hodinami

Choreo v dětském sektoru, pyro a Pardubice on tour


Podsvícené choreo a vítězná nálada v sektoru hostí před 4 hodinami

Podsvícené choreo a vítězná nálada v sektoru hostí


V Opavě minuta ticha, choreo a osm fanatiků Dynama před 5 hodinami

V Opavě minuta ticha, choreo a osm fanatiků Dynama

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Neskutečné! Fanoušci Bayernu... 09.09.2020, středa, 22:08

Neskutečné! Fanoušci Bayernu...


Brněnská vakcína, zabavená v... 13.09.2020, neděle, 21:19

Brněnská vakcína, zabavená v...


Bojkot, podpora za stadionem... 23.08.2020, neděle, 16:16

Bojkot, podpora za stadionem...

Komentáře
včera, 23:21 - Kyby
Stejní vyjebanci všude na svět...
včera, 20:44 - čolo
Jebac chorzowskie psy, no i ta...
včera, 07:10 - nejsem robot
....vymyrdané mozky-jak cajti ...
18.09.2020, pátek, 23:43 - bukanerosrayo
A to si človek myslí, že slove...
18.09.2020, pátek, 14:59 - Oskar
Super!! je dobré vědět i vidět...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace