o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 2. kola GL a 1. kola FNL

Souhrn kola pátek, 02.08.2013 08:05 - přejít do komentářů
Kvalitní výkon Chacharů, armáda Slovácka, derby ve FNL, protesty na Letné...
images/clanky/pohled-na-tribuny-2-kola-gl-a-1-kola-fnl-5120.jpg

V předešlých dnech bylo odehráno 2. kolo Gambrinus ligy. V úmorných vedrech bylo velmi složité jít s elánem na stadion, na vysluněných tribunách bylo k nevydržení, ale přesto všechno jsme byli svědky některých velmi dobrých vystoupení fanoušků. Snad k nám brzy zavítají lepší klimatické podmínky a tábory budou moct naplno prodat svůj potenciál. Průměrná návštěva pro 2. kolo soutěže činí 4 602 diváků. 

1.SC Znojmo – FK Teplice 0:0 (2 063 d.)
Znojmo má při své premiérové sezóně v Gambrinus lize za sebou první „domácí“ utkání v brněnském azylu. Kulisa měla poměrně očekávanou úroveň. Obecenstvo tvořili diváci, o kotli hovořit nelze. Jen asi dvě až tři desítky znojemských fanoušků občas pokřiky podporovaly svůj tým. Lepší atmosféru nemohli v několika jedincích zachránit ani hosté.
1. FK Příbram – Viktoria Plzeň 2:4 (6 316 d.)
Utkání šedesát kilometrů vzdálených soupeřů přihlížela hodnotná návštěva na tentokrát skutečně zaplněném příbramském stadionu. Na tribunách dominovalo 700 kotelníků Plzně. Viktoriáni předvedli velmi dobrý support se spoustou chorálů, některými velmi dlouho zpívanými, a odpálili velké množství pyrotechniky. I přes převahu fanoušků Plzně se při zápase dokázalo angažovat asi 30 fanoušků Příbrami. Domácí na sebe nejvíce upozornili choreem, které doprovodila i pyrotechnika.


Baník Ostrava – Mladá Boleslav 2:1 (5 491 d.)
Na Bazalech bylo k vidění a slyšení povedené představení domácích fanoušků. Ve fandění se ke kotli často přidával zbytek stadionu a výsledkem byla výborná atmosféra, ke které přispěli i nápis a pyro Chacharů. Nutno říct, že nápis domácích, který vypíchnul skutečnost, že první ligové kolo nenabídlo ani jeden zápas v sobotu, byl velmi trefný. Dále stojí ještě za zmínku výbava baníkovského kotle mávacími vlajkami.


1. FC Slovácko – Vysočina Jihlava 2:1 (4 254 d.)
Také fanoušci Slovácka si ve své domácí premiéře v nové sezoně vedli velmi zdatně. Ve své zajímavé choreografii zprostředkovali armádu. Nápis a plachtu na síti doprovodily v rukou kotelníků papírové štíty, meče a sekery, zvukový doprovod dělaly válečné pokřiky. Vedle choreografie se domácí prezentovali velmi solidním supportem. Z Jihlavy zavítalo do sektoru hostů hradišťského stadionu 16 lidí, kterým nechyběla sektorovka. Fanoušci Vysočiny sebou přivezli i nápis, který byl adresován jejich bývalému hráči, tohoto času právě hráči Slovácka. V daném počtu hosté nemohli dělat zázraky, nicméně za své vystoupení se vůbec nemusí stydět, celý zápas srdnatě fandili.Dukla Praha – Sigma Olomouc 4:0 (1 923 d.)
Utkání s nejnižší návštěvou kola toho v hledišti příliš nenabídlo. Domácí fanoušci předvedli svůj standardní výkon a debakl Olomouce sledovala hrstka nejvěrnějších, kteří příliš důvodů k radosti neměli...


Sparta Praha – FK Jablonec 2:1 (5 102 d.)
Utkání by jistě slušela lepší návštěva, ale domácí diváci po vyřazení v předkole Evropské ligy, asi nebyli fotbalově naladěni. Domácí ultras si nicméně připravili hned několik prezentací. Kartoniáda doplněná o nápis směřovaný majiteli Sparty, nápisy volající po odvolání sportovního ředitele Jaroslava Hřebíka, ale i choreo kráčející Sparty za titulem. Hostů dorazilo přibližně deset.

Slovan Liberec – Slavia Praha 2:1 (6 638 d.)
V Liberci v nedělních večerních hodinách se nenechal zahanbit ani jeden tábor. Slavia přijela v počtu několika set fanoušků a prezentovala se tradičně kvalitním supportem. Pozadu nezůstali ani domácí, kterým doplňoval energii průběh zápasu ve druhém poločase.  Na obou stranách bylo k vidění choreo a slávistické proměnné choreo bylo doplněno pyrotechnikou.

Zbrojovka Brno – Bohemians Praha 1905 (5 025 d.)
V pondělní dohrávce si na Srbskou našlo cestu 5025 diváků. Z toho asi tři desítky okupovali sektor hostí. Příznivci Klokanů se snaží fandit, ale jejich podpora slábne s narůstajícím skóre. Domácí fandí celé utkání a s dalšími brankami roste i chuť fanoušků a baví se i zbytek stadionu. V sektoru domácích na tribuně I byla odpálena dýmovnice.

Nižší soutěže
Ve druhé nejvyšší soutěži se odehrálo Východočeské derby, které přineslo velmi slušnou diváckou návštěvu v podobě 4350 diváků a i přes vedro bylo k vidění hned několik aktivit včetně pyrotechniky.

Slušná návštěva byla i v Českých Budějovicích, kde si na derby s Táborskem našlo do hlediště cestu téměř 3000 diváků.

Velmi zajímavá návštěva byla ve Frýdku-Místku, kam přišlo na nováčka 3252 diváků.


V dobrém světle se představil i nováček z Třince, který vyjel do Prahy na Žižkov s početnou skupinou fanoušků. Choreo bylo k vidění i v Sokolově a bylo podpořeno dýmovnicí. Solidní atmosféra panovala i v Mostě.

Autor: MaraM &

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 02.08.2013, pátek, 15:39 + 0 - 0
  A to v Příbrami bylo zhruba tak 1 třetina z každé tribuny (hlavní, protilehlá) Plzeňáci, takže fakt konečně se lidi zvedli a jeli do Příbrami. Takže reálný počet plzeňských byl přes 1000
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 02.08.2013, pátek, 13:38 + 0 - 0
  hlavis:jj,být tam Opava,ale i třeba Havířov,Cheb nebo Děčín tak by ty návštěvy byly ještě lepší.
 • Bohemians 1905 bohemak 02.08.2013, pátek, 13:18 + 1 - 0
  Hlavis: NFL paradoxně prospívá nezájem médií. Zápasy se hrajou v termínech, které vyhovují fanouškům (domácí zápasy se v celé sezoně téměř všechny hrajou ve stejný čas, jak jsou fans zvyklý). V 1. lize si to vše rozhodujou televize, fačr nebo cajti, termíny se mění hodně často a v 99% v neprospěch fanoušků. Naplánovat si dovolenou je skoro nemožný. Chtěl bych vedět, alespoň na pár měsiců dopředu, kdy můj klub bude hrát a budu vedět, že se to nezmění. Jak je to normální všude jinde ve světě.
 • FC Baník Ostrava Hlavis 02.08.2013, pátek, 13:11 + 0 - 0
  hmm... NFL se pomalu návštěvama vyrovnává Corgon lize :P Kdyby tam jeste byla Opava misto nejake prdele typu Čáslav, tak bych se ten ohromný rozdíl mezi 1 a 2 ligou zacal pomalu smazávat
 • Bohemians 1905 bohemak 02.08.2013, pátek, 12:54 + 0 - 0
  pedro: máš pravdu, je to málo, taky to nikdo od nás nehodnotí jinak. Výjezdy na Moravu/Slezsko jsou z naší strany v posledních letech velká bída. Doufám, že alespoň na Bazaly vyrazí slušnej počet, když to vypadá že je to min na 5 let naposled. Výjezdy Baníku jsou zdaleka nejlepší v ČR, o tom není sporu. Hra nebo výsledky s tím nemají nic společného pro lidi jako ty nebo já. Vy jako Baník takových lidí máte o dost víc.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 02.08.2013, pátek, 12:47 + 0 - 0
  bohemak:jasně,je to všude stejné a my,fans Baníku víme své,ale i přesto,že Bazaly nepraskají ve švech tak výjezdy super a na klub jako Bohemka je prostě 60 lidí v Brně málo.A hra nebo výsledky s tím nemají nic společného,kdybychom jezdili jen podle výsledků a předvedené hry tak by jsme měli výjezdy jako Dukla :-)
 • Bohemians 1905 bohemak 02.08.2013, pátek, 12:17 + 0 - 0
  Pedro: no nevím, jestli fandit Bohemce je zrovna móda :) Tady zažiješ akorát tak sestupy a postupy, ale je určitě pravda, že v roce 2005 po znovuzrození byla určitá euforie, nabalilo se na tu vlnu x nových lidí, z nich postupem času hodně odpladlo. To bych srovnal s tím, že když někdo vyhraje titul chodí o x tisíc diváků (nechce se mi říkat fanoušků) víc a postupně přestanou, když se nedaří a vrátí se to do "normálu" (těch příkladů je v čr dost, to musíš vedět sám). V aktuální situaci to vidím reálně na cca 3500-4000 fanoušků Bohemky, kteří jsou a budou ochotní chodit na zápasy za jakékoliv situace. Diváci nemají důvod jít na Bohemku, leda by chtěli vidět hodně gólů :)
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 02.08.2013, pátek, 11:39 + 0 - 0
  Jsem rád, že se nás sešlo okolo těch dvaceti. Nečekal jsem to :D Nicméně celkově ty návštěvy ve FNL byly super. Průměr byl asi 1919 lidí.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 02.08.2013, pátek, 11:15 + 0 - 0
  Kde se poděli fans Bohemky?To byla opravdu jen chvilková móda?Návštěvy v NFL pěkné,kéž by to vydželo.
 • Bohemians 1905 Thomos98 02.08.2013, pátek, 11:03 + 1 - 0
  Ano máme připraveno mnoho choreografií
 • FC Hradec Králové Stokurew 02.08.2013, pátek, 10:03 + 0 - 0
  bohemak: Jste doma, tak snad od Starkohradu nedostane zase bůra... Máte na dnešek připravenou nějakou pořádnou show? že bych se zašel mrknout...
 • Bohemians 1905 bohemak 02.08.2013, pátek, 09:57 + 0 - 0
  stokurew: to by nepomohlo žádnýmu kotli, slabší kusy odpadaj, zůstanou ti nejodolnější. Ale tenhle výjezd měl něco do sebe. Opět se mi potvrdilo, že v menším počtu, kde se všichni znaj a jede se dál, patří k těm nejlepším výjezdům. To mi daj za pravdu snad všichni. Dneska první domácí zápas, zase v TV, už potřetí za sebou všední den. Nova kurví fotbal. Zlatá 2.liga s pevně danýma termínama.
 • FC Hradec Králové Stokurew 02.08.2013, pátek, 09:54 + 0 - 0
  Srát_na_židy: Ale hovno velebit, o to nejde... Stejnak ani není příliš co... Jinak nám letos zavedli úplně stejné systém "vstupu do kotle"... no tak se prostě kotel přesunul vedle... prostě bojkot těchto nesmyslů...
 • SK Sigma Olomouc Srát_na_židy 02.08.2013, pátek, 09:49 + 0 - 0
  Vzhledem k tomu jak to tam rádoby funguje se vstupem do "kotle" sem čekal dva stojící lidi a i návštěva je dost slušná.Promiň že sem nevelebil vás brouku :*
 • FC Hradec Králové Stokurew 02.08.2013, pátek, 09:47 + 0 - 0
  bohemak: No já jsem taky zvědavej na ty vaše čutálisty, skončit po 30 kole se skóre 10:150 taky není moc prdel... To kotli moc nepomůže...
 • FC Hradec Králové Stokurew 02.08.2013, pátek, 09:45 + 0 - 0
  Myslíte těch 15 budějovických chlapců do půl těla! Teeeda... kotel jak svině :-)))))
 • Bohemians 1905 bohemak 02.08.2013, pátek, 09:45 + 0 - 0
  V sektoru hostí v Brně 65. Na fotce chybí po každé straně 10-15 fanoušků, kteří stáli po stranách nahoře u zábradlí. To nic nemění na tom, že to byl početně slabej výjezd. Chtělo by to už taky víkend:)
 • FC Baník Ostrava Jedla 02.08.2013, pátek, 09:33 + 0 - 0
  Budějovice velmi překvapily.. Možná to tam dopadne jak s Mostem. Třeba je ten pád do druhé ligy stmelí a začnou chodit a fandit pořádně.
 • SK Sigma Olomouc Srát_na_židy 02.08.2013, pátek, 09:21 + 0 - 0
  Budějovice překvapily :)
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta včera, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta včera, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
včera, 14:29 - johankarl
to Hagen : přesně tak to je, l...
26.09.2021, neděle, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
26.09.2021, neděle, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
26.09.2021, neděle, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace