o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 20. kola Gambrinus ligy a 2.ligy

Souhrn kola čtvrtek, 20.03.2014 13:20 - přejít do komentářů
Pokračujeme v souhrnu kola novým, akčním způsobem...
images/clanky/pohled-na-tribuny-20-kola-gambrinus-ligy-a-2ligy-5817.jpg

Je po víkendu a to znamená, že je za námi i další kolo Gambrinus ligy a také Fotbalové národní ligy (FNL). Počet diváků v první lize, kteří zavítali do ochotů stadionu je mnohem nižší, než v kole minulém. Počet 37.043 diváků je tak po minulé padesátitisícové návštěvě zklamáním. Snad příště bude líp. Nezaznamenali jsme ani jednu návštěvu vyšší než 10.000 fanoušků. Nejvíc diváků sledovalo zápas ve Štruncových sadech - Plzeň vs. Slovácko. Za zmínku ještě stojí více než šestitisícová návštěva v Příbrami. Je-li to ale reálné číslo si můžeme jen domýšlet.

I dnes pokračujeme v souhrnu kola ve spolupráci se zástupci jednotlivých táborů. Jedná se o druhý takový souhrn, tak vás žádáme o trpělivost a zapojení se do těchto souhrnů, ve kterých jsou jak názory supportlídrů, tak i lidí co se starají o chorea, ale v některých případech jen řadoví fanoušci z kotle, takže pokud máte pocit, že by se k tomu měl vyjadřovat kompetentnější člověk a chcete mít „svůj“ tábor pod dohledem, tak nás kontaktujte a zapojte se...

 

FC Vysočina Jihlava FK Teplice 1:1
Počet diváků: 3 298 (81 % z kapacity 4 075), kompletní fotoreport zde.

Pohledem fanouška Teplic:

V sektoru hostů se v Jihlavě schází 38 Tepličáků. Škoda, že zápas byl posunut kvůli hokeji a zpáteční vlak ze zápasu jel až ráno, jinak by byl počet o něco vyšší, ale na páteční den a teplické poměry není ani nijak oslnivý, ale ani žalostný. Problém ovšem je, že do fandění se zapojuje pouze cca 25 lidí a zbytek jsou výletníci. Při zápase se dočkala premiéry nová vlajka a nová série samolepek.
Domácí se prezentují solidním supportem, mávačkami, pyrotechnikou při utkání i po něm a celkem pěknou choreografií, která ovšem ze sektoru hostů nebyla vidět kvůli jeho poloze a tak jí lze hodnotit pouze podle fotek.

Pohledem fanouška Jihlavy:
Na zápas s ambiciozními Teplicemi jsme si připravili dvě prezentace. V 15. minutě vytahujeme první choreografii v pobobě znaku klubu a žlutomodrého šaška, to vše dolněno nápisem: I v malém kotli se dá udělat velké divadlo.Rovněž je odpáleno asi 8 menších sroboskopů. Celkový dojem se myslím povedl. V první půli se fandí velice dobře.V kotli se nás tentokrát sešlo o něco více než obvykle (hrál se od půl šesté hokej Dukla - Olomouc) po hokeji dorazila slušná skupina dalších fans.Ve 13 minutě vedeme 1:0 a tak fandění nabírá na obrátkách...Záčátek druhé půle trochu ospalý ale za chvíli už se zase jede na plný plyn.Roztahujeme druhou prezentaci a to pozvánku na výjezd do Edenu na sešívky." Pojeď i ty na sešívaný". Hosté asi 20 minut před koncem vyrovnávají, ale nám to nic nebere na náladě, a tak stále ženeme naše borce za 3 body. Výsledek už zůstavá a my si užíváme závěrěčnou děkovačku.Odpalujeme jěště dva stroboskopy. Hostů přijelo kolem 40 ks snažili se fandit, bez prezantace, ale i tak slušný.

SK Slavia Praha 1.SC Znojmo FK 2:1
Počet diváků: 4 637 (22 % z kapacity 20 800), kompletní fotoreport zde.

Pohledem fanouška Slavie:

Na zápase necelých 5000 lidí, z toho tak 3/4 na severu. Fandí se od začátku dobře, díky výsledku a hře stále lépe. Atmosféra lepší než minule s Duklou. Konečně se nechaly vyrobit konstrukce na vlajky, takže na tribuně visí 4 naše zástavy. Během zápasu různé transparenty, nápisy. Na konci utkání choreo - Mimoň s ohněm v ruce a nápis "No pyro, no party". Po stažení chorea odpáleno několik ohňů a asi 3 dýmovnice. Děkovačka super. Celkově dobrý zápas, dobrá atmosféra, jen škoda návštěvy.
Hostů necelých 80 (!), dokonce se partička snažila organizovaně fandit. Místy byly slyšet hlavně jejich bubny.

1.FK Příbram AC Sparta Praha 0:1
Počet diváků: 4 024 (80 % z kapacity 5 000), kompletní fotoreport zde.

Pohledem fanouška Příbrami:

Oficiálně navštívilo zápas 6267 lidí,můj reálný odhad by byl tak o 1000 až 1500 lidí méně, v kotli se nás sešlo zhruba 30až50 lidí,slyšet jsme byly celkem slušně,samozřejmě domácí prostředí si vytvořily u Litavky Sparťané i S pomocí tzv.Příbramských Sparťanů a proto jsme také udělaly choreo s mottem "Podporuj svůj místní klub".
U nás v klubovně se stala také jedna zajímavá věc,a to že zástupce klubu který má klíče od naší klubovny nám ukradl halogenové světlo které jsme používaly přes večery na výrobu chorea a také nám vyhodily větší množství konfet,které jim asi vadí stejně jako pyrotechnika kterou jsme tentokrát nepoužily což určitě mrzelo naše kámoše z MP kteří to očekávaly a určitě si na nás pořádně vyleštily své teleskopy.

Pohledem fanouška Sparty:
Zápasy v Příbrami jsou z pohledu Sparty většinou hodně utrápené a i support bývá horší než v jiných zápasech.Čekal jsem, dle zkušeností z minulých let, že při příjezdu budou prudit ACAB s prohlídkami aut, ale byl nečekaný klid, čemuž asi přispěla i naše výzva k využití jiných sjezdů :-) Při sobotním utkání si do našeho sektoru našlo cestu cca 500 fans, to byl i počet vstupenek, které jsme dostali k dispozici. Další desítky sparťanů byli i na hlavní a protilehlé tribuně, čehož jsme využili  při skandování „fandí celá Příbram“ a tato část fanoušků se přidává k dělenému pokřiku Sparta Praha a pokřiku Sparta tempo.

Po výzvě support leadera, abychom se fanděním začali bavit, protože fotbal bude stát stejně za hovno,což se opravdu potvrdilo, se hlavně v druhém poločase rozjíždí poměrně slušný support na tu věčnou bídu v Příbrami. Střídáme  chorály a trénujeme i ty novější, u kterých se zpočátku chytá jen část kotle  a to ti, kteří chodí pravidelně na každý zápas. Pro oživení support leadři zahrnují do repertoáru i pár lidových písniček, což se dost chytlo. Takže hitem se stává Skákal pes a Když se zamiluje kůň. Konečně fandil celý sektor.
Se vstřeleným gólem se support trošku ještě zvedl, ale z vlastního pohledu, bych výjezdy do tohoto města zrušil.
Během zápasu bylo použito i nějaké to pyro, ale ne nic extra, co by stálo za větší zmínku. 

Domácí fanoušky jsem viděl, ale jelikož jsem se věnoval vlastnímu fandění,tak nemohu  jejich support posoudit.Hlavní je, ža tam byli.
Oficiální návštěva 6tis, z mého pohledu 3-4tis max a to povětšinou fanoušci našich barev ze všech koutů středočeského kraje apod :-)

FK Baumit Jablonec SK Sigma Olomouc 2:1
Počet diváků: 2 035 (33 % z kapacity 6 108)

Pohledem fanouška Jablonce:

Do domácího kotle v tento fotbalový nečas se v domácím sektoru schází asi 90 fanoušků,kteří jsou opět seřazeni za 2 menšími zástavami v horní části sektoru.Fandí od začátku dobře,lépe řečeno hlasitě,avšak chorály se nedaří udržet delší dobu.Po krátké řeči spíkra se to lepší a krev do žil nám vlévá vstřelený gól i jedno velice zajímavé rozhodnutí sudího.Celkem se daří zapojit protilehlou a vedlejší sektory.Ve druhém poločase se nám daří samým fanatismem protrhnout i blánu u bubnu,proto od cca 70. minuty jedeme pouze s tleskáním. Hostů dorazil autobus a po problémech s vyvěšení vlajek díky větru začínají fandit.Po celý zápas je u nich vidět pohyb,ale support hodnotit z fandícího sektoru jen těžko,nechci být neobjektivní.V druhém poločase se u nich několik jedinců vysvléká do půl pasu.Zanechali dobrý dojem,když fandili i za nepříznivého stavu. Troufnu si tvrdit,že i přes nízkou návštěvu (2035) měl tento zápas důstojnou kulisu.

Pohledem fanouška Sigmy:
Na jabloneckou Střelnici se vydáváme autobusem. Na severu panuje v kombinaci se silným větrem a deštěm dost nevlídné počasí, možná proto (a možná taky ne) zápasu přihlíží poloprázdný stadion. Oficiální údaj hovoří o návštěvě 2035, z našeho subjektivního pohledu to tak moc nevypadalo, ale tuto polemiku přenechám jiným. Jako již tradičně má místní sekurita potíž s vlajkami na plotě, nakonec se tedy formujeme za vlajkou Ultras Sigma a od začátku fandíme. Řekl bych, že úroveň supportu byla vcelku solidní, fandíme celý zápas i za nepříznivého stavu, dokonce se nám daří držet jeden popěvek 10 minut. Párkrát také dáváme na odiv naše sympatie k domácímu šíbrovi Mírovi, na to však domácí reagují jeho vyvoláváním, těžko říct, co tím mysleli? Jinak se ale soustředíme spíš na sebe, a tak domácí skoro neslyšíme, pochopitelně krom legendární řehtačky, kterou nelze nezaznamenat. Závěr zápasu je ještě pořádně zamotaný, když srovnáváme, ale vzápětí domácí otáčí z penalty. Hráčům poté poděkujeme a s rozporuplnými pocity odjíždíme na Hanou.

FC Zbrojovka Brno FC Baník Ostrava 0:0
Počet diváků: 5078. kompletní fotoreport zde.

Pohledem fanouška Baníku:

789 Chacharů podporovalo Baník na výjezdu v Brně. V úvodu zápasu namísto klasických zástav visel na dolním plotě transparent "Naše ruce dělají scénu!", jenž posléze doplnila sektorovka (24x12m) s ústředním nápisem "ultras Baník" a čtyřmi rukami držícími ultras náčiní. Po stažení plachty je celý sektor zbarven do bíla za pomoci pláštěnek. Pršipláště hrály roli i při druhé optické prezentaci Chacharů. Bílý podklad doplnila v rukou ostravských přes tisícovka modrých balónků, poletující nastříhané papírky a igelitové pásy. Nechyběla ani pyrotechnika hořící několikrát v průběhu zápasu. Fandění v tomto počtu by se dalo označit za lepší průměr. Závěr zápasu zpestřil ostravským zlobivcům konflikt s nemístně provokující ochrankou. Zmínku si jistě zaslouží i nezvládnutá pořadatelská služba, když poslední Chachaři vcházeli na sektor až začátkem druhého poločasu.

Pohledem fanouška Zbrojovky:
Na zápas s baníkem se Zbrojováci velmi dlouho a pečlivě připravovali. Čtyři hodiny před zápasem bohužel byl v okolí stadionu extrémní vítr a tak zbrojováci nemohli nainstalovat své hlavní choreo. Což je obrovská škoda. Vše se tedy mění a hledá se nějaké nouzové řešení. S úvodním hvizdem alespoň hlavní tribuna + kotel vhazují konfety (1800 ks) - v takovém množství to bylo na Srbské poprvé. Ve 30. minutě roztahujeme pozitivní transparent "Derby o víkendu". Na konci zápasu ještě odpalujeme velice solidní pyroshow.

k Fadnění: Po dlouhé době se celkem zaplnil jediný kotel na stadioně. Sám z pozice supportleadera sem překvapen ze síly supportu. Kolem 20té minuty však support trochu uvadá  a na síle nabírá až ke konci poločasu. Nejméně se fadnilo až úplně na konci zápasu, kdy se lámal chleba na hřišti. Doufám, že alespon stejný počet bude do kotle chodit i dále na Zbrojovku, ne na soupeře.

Bohemians Praha 1905 FC Slovan Liberec 1:0
Počet diváků: 4 024 (80 % z kapacity 5 000), kompletní fotoreport zde.

Pohledem fanouška Bohemians:

Fandění v první půli nebylo podle našich představ, support se však po vstřelené brance zvedl o několik tříd – zkrátka typický příklad toho, jak se výkony na hřišti odráží na výkonech v hledišti. A to jsme u Bohemky zvyklí na mnohé. :) V úvodu druhé půle vytaženo velké choreo „Věrní, ale nasraní“ reagující právě na neuspokojivé výsledky v předchozích kolech. Prezentace byla odložena až na druhou půli, aby ve tmě pořádně vyniklo podsvícení několika ohni. Pyrotechnika nechyběla ani po závěrečném hvizdu. Libereckých dorazilo okolo osmdesáti, roztáhli několik vlajek (Chaotix tradičně stranou), aktivně fandili, nic víc si ovšem nepřipravili.

Pohledem zástupce Chaotix:
Zhruba sto Slovaňáků se roztáhlo po sektoru hostí v Ďolíčku, kde vyvěsilo šest vlajek. Sektor rozdělen do dvou, až tří částí. Ve fandění nejaktivnější střed okolo bubnu, fandí po celý zápas . Ostatní se přidávají spíš k základním pokřikům. První poločas ušel, druhý byl o hodně horší. Chorály se udržely max. 2.kola, pak už to táhlo jen pár jedinců. První nechce fandit s druhým, třetí nerad tohle a čtvrtý se jede ožrat a pokecat s kámošema. V sektoru 100 lidí, z toho 70 aktivních fans a výsledek 30 fandících, smutný. Choreo nebylo, pyro nehořelo.
Bohemáci nás hravě přeřvali a vytvořili pravou domácí atmosféru, doplněnou pyrem a choreem. Bylo super se opět podívat do Ďolíčku, má to své kouzlo, navíc je to místo spojené se vzpomínkou na náš první titul.

Pohledem zástupce Supras Unisono:
Bohemáci předváděli na své poměry standardní představení. Oproti dřívějším letům byla k vidění organizace megafonem, která pomáhala koordinaci na české poměry početného kotle. Asi nejlépe znějící melodií byla "Gól, klokan, gól", s níž zelenobílí přišli v době, kdy jsme uvažovali o jejím zavedení do repertoáru. Škoda, že jsme nebyli rychlejší, protože zní vážně dobře :-)
Na poměry z poslední doby relativně solidní výjezdový počet a složení sektoru více odpovídající domácím poměrům, na které jsme zvyklí od Nisy, to napomohlo ve výsledku na naše poměry nadprůměrnému venkovnímu supportu. Aktivní jádro cca 40 lidí uprostřed sektoru fandilo po celý zápas "jako doma". Občas se přidávali i další. K organizaci a koordinaci fandění v roztáhlém sektoru byl používán především buben a částečně i megafon.

FC Viktoria Plzeň 1. FC Slovácko 0:0
Počet diváků: 8 525 (73 % z kapacity 11 722), kompletní fotoreport zde.

Pohledem fanouška Viktorky:

Na záčátku prvního poločasu odpalujeme tucet červených světlic, support je průměrný, asi jako hra na hřišti.. Lidi v sektoru se místy baví víc supportem než hrou, naopak někteří si ještě v půlce prvního poločasu dojídají klobásky.. Je to věc určitě každého tábora, ale lidi by se mohli zamyslet, kvuli čemu do kotle chodí...
V průběhu zápasu se odpaluje pár slabých dýmovnic a stroboskopů. Výsledný efekt je ale nulový.
Hostů se v sektoru sešlo přibližně 15.. Na sedačky vedle sebe pokládají jednu vlajku "Fanaticos". Je vidět že se snaží místy fandit, k nám ale není slyšet ani hláska.

Pohledem fanouška Slovácka:
V kotli se nás sešlo 17, což je určitě číslo na zamyšlení pro ostatní fanoušky. I když to byla neděle a bylo to v televizi, tak je to málo... I v tomto malém počtu se bavíme a největší radost zažíváme při neproměnění penalty domácích. Slyšet nás ale určitě nebylo. Plzeň fandí na dobré úrovni a občas se zapojuje i stadion, ale s postupem času jejich síla upadá.

FK Mladá Boleslav FK Dukla Praha 1:0
Počet diváků: 3 179 (64 % z kapacity 5 000)

Pohledem fanouška Boleslavi:

V domácích kotli je 30-40 fandících, na začátku zápasu vytahujeme choreo s pohárama na kraji a nápisem SPOLU TO DOKÁŽEME, je to mířené na naše pohárové ambice, dále se bavíme s balonkama a na konci i s modrýma a bílýma papírama, fandí se bez nějakých extra mezer, ke konci zápasu se k fandí přidává i sektor vedle. Hostů přijelo asi 15, z domácího kotle sem je moc neslyšel, ale fandili. Optickou prezentaci neměli, měli pár vlajek a sektorovku v podobě dresu.

Baník Sokolov - SK Dynamo České Budějovice 1:0
Počet diváků: 980 

Pohledem fanouška Budějovic:
Autobus do Sokolova čistě kvůli našemu nezájmu padá a tak se vypravuji sám. Na stadion se dostávám s hodinovým předstihem, koupím lístek za lidovou dvacku a šel jsem do svého sektoru, který patřil jen a jen mne... V Sokolově celý zápas docela slušně chcalo a v sektoru nebyla střecha, ale to mi bylo celkem jedno a snažil jsem se fandit, co to šlo, i když výsledek musel stát zkrátka za hovno. Za vlajkou West Minners se seskládalo zhruba 15 odresovaných a ošálovaných fanoušků. Slyšet byli docela dobře, i když někdy až moc zapojovaly chorály, kdy se jich moc nechytalo a sráželi se sami... Choreo ani světlice k vidění nebyly. Prohra, zkurvený počasí, sám v sektoru... Jediné, co mě těší je to, že nebyla výjezdová nula.

FK Baník Most 1909 - FC MAS Táborsko 2:1
Počet diváků: 587

Pohledem fanouška Baníku Most:
V prvním jarním domácím zápase si na stadion našlo cestu necelých 600 diváků, což je naprosto hrůzostrašné číslo, zvláště když Baník hrál proti lídrovi 2. ligy Táborsku. V domácím kotli bylo odhadem 70 až 80 lidí, možná více, možná ne, je to jen hrubý odhad. Na úvod jsme si připravili choreo, které však bylo díky větru, během minuty rozcupováno. První poločas je fandění na průměrné úrovni, občas vznikají zbytečné pauzy mezi chorály a zkoušíme také 3 nové chorály. Druhý poločas už je co se týče supportu mnohem lepší, i díky tomu, že druhý poločas Baník útočí na stranu, kde je kotel. Most dostává gól a my víme, že musíme hnát naše borce ještě víc a to také děláme a Baník, snad i díky podpoře fanoušků, dává gól a v kotli je odpáleno něco málo pyrotechniky. Všichni jsme věřili ve tři body a to se stalo skutečností. V 88. minutě dal Baník druhý gól a střelec branky Jirka Procházka ho běží slavit na plot ke kotli. Přímo pod kotel běží všichni hráči, včetně lavičky a na plotě je snad půlka kotle. Po odpískání konce zápasu je již tradiční děkovačka, kterou si vychutnávají jak hráči, tak i fanoušci. Na závěr bych asi řekl, že právě pro tyto okamžiky chodíme na fotbal a nesedíme doma u televize!

FK "Bohemians" Praha - FK Pardubice 0:3
Počet diváků: 307

Pohledem fanouška Pardubic:
V Praze se schází třicítka dobře naladěných fanoušků z Pardubic. Jelikož jsme věděli, že sektor hostů je na Střížkově hrozný, vydali jsme se na hlavní tribunu, ale byli jsme odvedeni zpět do sektoru pro hosty. Po vyvěšení vlajek nakonec přišel povel, že na hlavní tribunu jít můžeme... Na stadionu bylo oficiálně ohlášeno 307 diváků, ale dle mého názoru tento počet neodpovídal realitě. Domácí tým jako vždy podporovalo pouze několik trumpetistů. Pardubičtí se na začátku prezentují průměrným supportem, který se ovšem ve druhém poločase zvedl na maximum a zbytek zápasu jsme si tak jako vždy užili.

FC Hradec Králové   FK Fotbal Třinec  3:1
Počet diváků: 1292

Pohledem fanouška Hradce:
V deštivém počasí si na stadion Pod Lízátky našlo cestu pouhých 1292 platících diváků.
Hostujících fanoušků jsme zaznamenali sedm. Přivezli si sektorovou vlajku a buben. Na rozlehlém stadionu nebyli moc slyšet, ale snažili se fandit. Palec nahoru, že vůbec přijeli.
Na začátek zápasu se kotelníci Hradce schází na montované tribuně, kde roztahují plakát pro zesnulého fanouška. Na plakátu byl zobrazen sám zesnulý s textem “Vždycky tu budeš s námi. Nikdy nezapomeneme, Bóďo…”. Toto choreo jsme podpořili minutou ticha a na fanouškovu počest hořely čtyři červené světlice. Poté se všichni přesouváme do kotle na západ, kde se schází zhruba 120 fanoušků. Fandění je víc než průměrné! Ve 20. minutě jde nad hlavy černá plachta s ultrasákem, který myslí na fotbal, pivo a řev. Na plachtě je ještě zobrazen nápis “FOTBALOVÁ HOREČKA POKRAČUJE”. Během zápasu se snažíme zapojit i hlavní tribunu, ale většina diváků je zřejmě ještě v zimním spánku. Kotel fandí velmi slušně, na konci zápasu je odpáleno šest žlutých ohňů, které vytvoří pěkný efekt.

FK Varnsdorf   FK Viktoria Žižkov  0:1
Počet diváků: 515

Pohledem fanouška Viktorky Žižkov:
Počet lidí v sektoru hostí - cca 15 (+ asi ještě 3 vedle sektoru) - vyvěšeny 3 viktoriánské vlajky - 1) Soul of Žižkov 2) Viktoria Žižkov + Cracovia Krakow  3)s Janem Žižkou. 

Optická prezentace - žádná -domácím aktivně pár pokřiky fandila malá skupinka na tribuně.

MFK Frýdek-Místek   FC Fastav Zlín  0:0
Počet diváků: 2511, kompletní fotoreport zde.

Pohledem účastníka utkání:
Za pochmurného počasí si našlo cestu do Stovek 2511 diváků. Frýdečtí po celý zápas vytrvale fandí, ovšem nemají moc rozsáhlý repertoar a zní skoro jen Lipina ve všech způsobech. Vyzdvihnout lze odpovídačky s tribunou která se chytá, ovšem kazí to odpovídáním nový komentátor a snaží se hecovat tribunu po celý zápas sám. V sektoru Hulis Gang zasahuje lekářská posádka kvůli požití větší dávky alkoholu a ochranka i vyvádí jednu osobu ven. V sektoru hostů hnala svůj tým vpřed jedna osoba.

 

Děkujeme každému kdo se zapojil. Pokud nám něco uniklo, nebo nás chcete doplnit dalšími fotografiemi, tak nám je pošlete na supporters@email.cz

Autor: MaraM & DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • Zbrojovka Brno flvv 22.03.2014, sobota, 20:28 + 0 - 0
  Prý autobus, by mě zajímalo kdy ho naposledy na fotbal budějovice využili
 • FC Hradec Králové AK-47 22.03.2014, sobota, 20:22 + 0 - 0
  Uz se tesim na predmesti v poslednim kole :-)
 • FK Pardubice Teslák 21.03.2014, pátek, 15:06 + 0 - 0
  LiK: Tak aby vás přijelo co nejvíce!
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 21.03.2014, pátek, 14:15 + 0 - 0
  Respekt Tomášovi, ale doufám, že se ČB do gam.ligy nevrátí. Jejich výjezdy byly už v gam.lize tragické a teď ve FNL netřeba komentovat.
 • SK Sigma Olomouc matěj 21.03.2014, pátek, 07:22 + 0 - 0
  GF1909: jen pro přesnost, první foto je ze 71.minuty, ale sere pes ;-)
 • FK Baník Most Kumbi1909 20.03.2014, čtvrtek, 23:10 + 1 - 0
  Pardubice mě mile překvapili :) aspoň je vidět, že se to ve druhé lize taky někde pomalu rozjíždí a neni to všude jak ve Vlašimi. Jen je škoda že v PCE není lepší stadion, kde jsou tribuny, hned by se tam lépe fandilo domácím i hostům :) ... no a snad někdo do PCE od nás dorazí a nebude první nula :D ... Jinak hodně povedený vystoupení předvedli Chachaři, to je opravdová pecka na české poměry!!!
 • bez klubu GF1899 20.03.2014, čtvrtek, 23:04 + 0 - 0
  1958: Fotka je ještě před zápasem nebo těsně na začátku.
 • FK Baník Most LiK 20.03.2014, čtvrtek, 21:15 + 1 - 0
  Jo v sobotu nás pár dorazí, rádi by jsme dali počet jak do Zlína, ale nebudu předbíhat :)
 • Zbrojovka Brno flvv 20.03.2014, čtvrtek, 20:26 + 0 - 0
  Zjistili že se k nim nechce přidat tondik, tak to radši ukončili
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 20.03.2014, čtvrtek, 19:58 + 0 - 0
  Craxa pokud vím už před léty tento "friendship" zrušila jako nefunkční! Budějičákovi respekt, na daleký výjezd se vydat i sám, to by se chtělo opravdu málokomu. Jinak celkově ve 2.lize čím dál lépe. Jenom mě překvapil Zlín, že ani na blízký výjezd do F-M nevyrazí nikdo!?!
 • FK Pardubice KoněpůlKa 20.03.2014, čtvrtek, 19:52 + 0 - 0
  LiKu doufám, že vás v sobotu dojede dost ;) jste jeden z mála táborů ve 2. lize, kterej za něco stojí...
 • FK Baník Most LiK 20.03.2014, čtvrtek, 19:40 + 0 - 0
  Dobře Pardubice! Jinak od lídra FNL v Mostě 0!
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 20.03.2014, čtvrtek, 19:37 + 0 - 0
  Díky za ty lichotky hoši :) Tondik : Já myslím, že letos máme jednu, maximálně dvě, protože kam nás nejelo víc, tak se vždy dvojice, trojice, ba naposledy i jedinec vydal :)
 • FK Viktoria Žižkov tondik 20.03.2014, čtvrtek, 17:50 + 0 - 0
  a k tomu fanouškovi ČB - je dobře, že vyjel - aspoň o jednu výjezdovou 0 míň - i když Zlín a ČB jich mají psoeldní dobou dost - ale v ČB se to na rozdíl od Zlína zlepšuje zřejmě vypadá
 • FK Viktoria Žižkov tondik 20.03.2014, čtvrtek, 17:46 + 0 - 0
  No tak Jablonec už minule psal nějaké nereálné číslo :-) Znojmo hodně dobře - asi má Znojmo příznivce víc v Praze, než doma. :-D Ale dost škoda, že nezvládli na jaro ten stadion - bych jim celkem přál, aby si užili tu 1. ligu dokud tam eště furt jsou. A celkově je dobrý, že se to zlepšuje ve 2.lize - čím dál víc táborů se snaží! což je dobře - jen houšť..... kaaa: já si nejsem jistej teda kolik lidí od nich to ví - asi nějaká menší skupinka ne? ale zase ty jsi v tomhle určitě znalejší o dost, než já - tak ti budu věřit :-) a btw. doufám, že vyjedeš na nějakej výjezd zase brzy - poslední podzimní výjezdy si moc nejel :)
 • SK Slavia Praha Pyroman 20.03.2014, čtvrtek, 17:04 + 1 - 0
  Respekt fanouškovi Budějovic :)
 • FC Slovan Liberec 1958 20.03.2014, čtvrtek, 16:26 + 2 - 0
  By mě zajímalo jak jablonecaci napočítali ve svém sektoru 90 lidí:o
 • FK Viktoria Žižkov kaaa 20.03.2014, čtvrtek, 16:10 + 0 - 0
  BrokFCB: ví
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 20.03.2014, čtvrtek, 14:14 + 0 - 0
  Dotaz na Žižkovské: Ví vůbec fans Craxy, že věšíte tuhle zástavu? Podle mě už vůbec ani neví, že nějaký Žižkov je a věšet flagu díky sympatiím pár osob je dosti dementní
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta 27.09.2021, pondělí, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta 27.09.2021, pondělí, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
27.09.2021, pondělí, 14:29 - johankarl
to Hagen : přesně tak to je, l...
26.09.2021, neděle, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
26.09.2021, neděle, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
26.09.2021, neděle, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace