o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 21. kola GL a 2. ligy

Souhrn kola čtvrtek, 04.04.2013 10:00 - přejít do komentářů
21. kolo našich soutěží ozdobily šlágry na Spartě a na Bohemce...
images/clanky/pohled-na-tribuny-21-kola-gl-a-2-ligy-4854.jpg

V období Velikonoc a v období, kdy počasí mělo k jaru dál jak český klub k vítězství v Lize mistrů, se konalo 21. kolo Gambrinus ligy. Odehráno bylo znovu jen sedm zápasů, příroda nepustila k akci ostravský Baník a Jihlavu. Nad všemi souboji kola jasně vyčníval šlágr mezi Spartou Praha a Plzní, který po divácké stránce odpovídal atraktivnosti utkání.

Sparta Praha – Plzeň 1:0 (19 128 diváků)
Souboj druhého týmu ligy s prvním a také souboj dvou velmi dobrých táborů tentokrát velmi kvalitně splnil očekávání. Vyprodané hlediště, které vytvořilo utkání výbornou kulisu, a spousta aktivit obou táborů ozdobily ligový svátek. Sparťané předvedli své nejlepší vystoupení v sezóně. Z asi čtyř hlavních produkcí si hlavní zmínku zaslouží velmi dobře provedená „půlstadionová“ kartoniáda. Jak jednoduše dobře může vypadat kotel, pak ukázali domácí použitím malých vlaječek v červené, žluté a modré barvě. Sparťané dále uplatnili podsvícená chorea i samotnou pyrotechniku a různými nápisy a hlasivkami si vzali do „parády“ hráče Plzně Davida Limberského.Fanoušci Plzně vykoupili do sektoru hostů všech 1 869 vstupenek. Na Letnou přijeli 23 autobusy a také po své ose. I Vikoriáni byli velmi aktivní po optické stránce. Z jejich děl si hlavní zmínku zaslouží předzápasové pyro a také červené a modré Argentiny, jež byly doplněné o plachtu s nápisem „We trust in Victory“. Zbylé produkce tvořily nápisy „dokud máte Daníka, my můžeme spát v klidu“ a „pane nejsvětější, díky za záchranu českého fotbalu“ a plachta se starým znakem Viktorky.


Mladá Boleslav – Slovácko 2:0 (ohlášeno 2 177 d.)
Páteční utkání, které se hrálo ve všední den již v 16 hodin nemělo patřičnou kulisu. I když bylo nahlášeno 2177 diváků, tak jich na stadionu bylo několik stovek. Návštěvě odpovídala i atmosféra a utkání se odehrávalo za občasného fandění obou táborů. V sektoru hostí se sešlo na 30 fanoušků Slovácka. Dukla Praha – České Budějovice 4:0 (ohlášeno 1 920 d.)
Na Julisce byl k vidění vcelku tradiční obrázek. Domácí kotlík vytvořilo asi 25 fanoušků, kteří svými pokřiky povzbuzovali fotbalisty Dukly. Sektor hostů obsadilo pár kusů z Českých Budějovic.Liberec – Olomouc 1:0 (ohlášeno 3 964 d.)
Pod Ještědem se o dobrou atmosféru postaralo 220 domácích. Support Severočechů měl velmi solidní úroveň po celou dobu utkání, přičemž v závěru ještě nabral na intenzitě. V sektoru hostů se vyloženě bavila necelá dvacítka Hanáků. Část výpravy byla velmi otužilá a strávila zápas bez oděvu. Zaznamenána byla jedna choreografie, kterou měli na svědomí fanoušci Liberce a jak už to tak u nich bývá, tak byla zajímavá. Adresátem díla byl hráč Jiří Štajner.

Příbram – Jablonec 3:3 (ohlášeno 3 752 d.)
O fandění se v Příbrami postaralo 25 domácích fanoušků a 15 fanoušků hostů. Fanoušci Příbrami si na utkání připravili i menší choreo. Fanoušci Jablonce byli sice podobně jako domácí v malém počtu, ale utkání si dokázali řádně užít a přitom se snažili o soustavné povzbuzování.
Brno – Hradec Králové 1:3 (ohlášeno 1 826 d.)
Na Srbské z hlediska aktivních fanoušků stály na domácí straně tři malé kotle, z nichž si však ani jeden nepřipravil výraznější aktivitu. Hosty zastupovalo 95 fanoušků, kteří byli o poznání živější jak domácí a prezentovali se solidním supportem. Ve druhém poločase Votroci vytáhli i choreo, které obsahovalo bílé a černé kartony a nápis „HRADEČTÍ VOTROCI“.

Teplice – Slavia Praha 1:1 (ohlášeno 4 820 d.)
V tomto souboji se prezentovaly obě strany. Domácí Sektor 15 čítal asi 120 členů. Fandění bylo okořeněno bengálskými ohni a choreografií, jejíž hlavní postavou byl slávistický Bárt Simpson alias Martin Fenin. Oficiální fanklub v zápase rozvinul nápis „ŽLUTOMODRÉ SRDCE NIKDY NEBO NAVŽDY“.

Slávisté dorazili do Teplic v počtu několika stovek (zhruba 400) a připsali si kvalitní vystoupení. Support na výborné úrovni doplnili dvěma choreografiemi. První byla reakcí na choreografii Sektoru 15, postavičku (š)mouly doplnily modro-žluté kartony. Druhé dílo tvořily červeno-bílé vlaječky, které byly prostřídány až se smísily a nechyběla zde ani pyrotechnika.

Ve 2. lize se pozornost obrátila na souboj Bohemky s Opavou. Druholigový šlágr navštívilo 3 302 diváků a atmosféra měla velmi dobrou úroveň. Zelenobílí na úvod roztrhli v rámci choreografie logo Opavy, dále si připravili vzkaz pro kamaráda a utkání obohatili slušným množstvím pyrotechniky. Support se jim dařil nejvíce ze začátku zápasu. Z Opavy přijelo do Ďolíčku 125 fanoušků. Slezané o sobě dali znát, aktivně fandili celý zápas a uvedli se produkcí se žlutými a modrými balónky.
Autor:

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Pardubice staník 10.04.2013, středa, 02:50 + 0 - 0
  jako s tím sraním se do táborů můžu konstatovat že největší buzeraci jsme zažili na Šiškově. Pobrali nám aj to co sme neměli a pak průběžně prudili celý mač a ještě po něm.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 06.04.2013, sobota, 02:11 + 0 - 0
  Nás bylo na podzim v Opavě cca 30 a v Ďolíčku cca 110, zrovna s těmito výjezdy jsem spokojenej - pokud se nepletu tak víc v těchto sektorech hostí letos byl zatím jen jedinej tým a to vždy ještě poměrně o kousek (zhruba 15-25 lidí) - takže musím říct, že v tom jsem celkem spokojenej a vážím si těch našich počtů!
 • Bohemians 1905 Leo 06.04.2013, sobota, 01:19 + 0 - 0
  Klokánku co to tu meleš za hovnu že chtělo dost lidí zápas na pondělí kde si to vzal nás hrací den byl vždy v neděli od 17h a nic se nemění.
 • Slezský FC Opava Opavák 05.04.2013, pátek, 17:50 + 0 - 0
  jediněbaník-(-:
 • FC Baník Ostrava jedinebanik 05.04.2013, pátek, 17:34 + 0 - 0
  jebat opavu
 • Slezský FC Opava polki11 05.04.2013, pátek, 17:12 + 0 - 0
  KLOKANEK nam tady breci haha pak komu je 14 roku.3000 na 2 ligu nikdy!Pro nas je takovi svatek kdyz se dostaneme dal v poharu kdyz k nam prijela plzen nebo banik to byla slusna navsteva jinak na 2 ligu v prumeru 1600divaku a hosti prijedou tak 3x za sezonu.A co se tyce security beru to tak ze vzdycky budou vice sacovat hostujici divaky nez domaci.
 • Slezský FC Opava matesp86 05.04.2013, pátek, 16:49 + 0 - 0
  Bohemians vz Opava?na druhou ligu si myslím že supr!nemá cenu si tu něco vyčítat i z bohemky u nás bylo nadpruměr druhé ligy a toho si já cením!letos k nám už neprijede nikdo :( snad jedině Ústí ale o tom taky pochybuju.a Opavaci narovinu kdy u nás bylo vic jak 3000???dlouho ne :(
 • Slezský FC Opava Opavák 05.04.2013, pátek, 16:17 + 0 - 0
  Bohemák máš pravdu,je zbitěčné se tady hádat,ještě když jde vidět že těm dětem o to jde,ti starší rozumní ví o co jde,ale o tom to u vás na bohemce nejspíš je,starou Bohemku jsem uznával,vždy jste byly féroví a ctili dohody,ted ti vaši mladí sráči stojí za hovno,ani chuligánku nemáte,díky těmhle koštatům ztrácíte kredit...
 • Slezský FC Opava Opavák 05.04.2013, pátek, 16:05 + 0 - 0
  četl jsem upoutávku na sektor 1905,hesla tipu zápas roku,vemte své kamarády,atd.,to mobilizace není,to píšete před každým zápasem že?Nám se smějete že u nás byla ten den sněhová kalamita a ty nám tady klokánku brečíš že malá návštěva byla protože vám odjeli lidi kvuli svátku mimo prahu,ty vole pobavils.
 • Bohemians 1905 bohemak 05.04.2013, pátek, 15:56 + 0 - 0
  Proč se tady uplně nesmyslně hádaj tábory, který se o něco snažej? (přestože svých problémů mají až až). Proč se nehodnotí úroveň choreí atd ? Tohle kolo bylo docela slušný. ACS a Plzeň nadstandartní zápas, víc takových. Liberec, Hradec, SKS i ty Teplice potvrdili solidní úroveň/aktuální výkonnost. Bohemka a Opava do 1. ligy:)
 • FC Bohemians Praha klokanek 05.04.2013, pátek, 14:50 + 0 - 0
  Opavak .Co kecaš žadna mobilizace na Opavu nebyla .Že tam bylo pouze 3300 divaku .Dost fanoušku chtěla aby se hralo v pondělí.Ale vedení to zatrhlo.Dost Pražaku odjela pryč z Prahy.
 • FC Baník Ostrava chachar1922 05.04.2013, pátek, 14:27 + 0 - 0
  V Brně byla vždycky sekurtitka na hovno, ale jak s tím Baník něco udělá a vyžene je ze sektoru pryč, tak jsme zas nejhorší :)
 • bez klubu divak 05.04.2013, pátek, 13:39 + 0 - 0
  Ohledně pyra hoodně záleží na konkrétním táboru a konkrétním mači. Když přijede Žižkov na Bohemku, tak nikdo nic moc neřeší, protože je to prostě malé derby. Jenže jak někam jede Opava či Baník, či Sparta (atd.) tak je jasné, že si na prohlídkách smlsnou. To je prostě fakt. No a pak, osobně bych pyro na pronesení nedal někomu typu mikina Lonsdale, tepláčky Umbro na hlavě kukla (přeháním, ale zasvěcení chápou). Pyro nejlépe pronesou holky, malé děti (starší lidé) či prostě takový fanoušek, co vypadá jako normál. S tím mám osobní zkušenost zase já :). No a pak pyro a security. Jinak se řeší pyro, když je v sektoru 5 a 1/2 fanouška než když je tam najebaných fanoušků že přelejzaj přes ploty.... Vemte si, že security jsou také jenom lidi, co to maj jako práci a když maj za pyro a jiné (fanoušek na plotě atd.) srážky na vejplatě, tak je jasné, že pruděj. Ale zase mají jedno zdraví a tak pruděj do malého kolektivu než do smečky vožralejch.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 05.04.2013, pátek, 13:13 + 0 - 0
  Jen bych se vyjádřil k tomu co tu někdo z Opavy psal, že tam pyro neřešej - tak teda já mám už zkušenosti z letošních obou "výjezdů" - byl jsem jak v Opavě tak na Bohemce a zatímco na Bohemce jsme měli dýmovnici (a možná eště něco) a v podstatě nikdo nic neříkal (aspoň jsem si ničeho nevšim) - hasiči taky v klidu. Tak v Opavě někdo odpálil takový dost symbolický pyro někdy v 1.poločase a už ty securiťáci zašli hrozně útočit, něco ve smyslu: "Eště jednou a končíte" nebo nějak podobně... Takže nesouhlasím s tím, že aktuálně by pyro byl větší problém na Bohemce než v Opavě - bylo to letos naopak - můžu to posoudit dokonce z osobních návštěv obou hostujících sektorů v letošní sezóně!
 • Bohemians 1905 Leo 05.04.2013, pátek, 10:57 + 0 - 0
  ulhul jen pro upozornění počet naších fans Opavě hrůza ono je to hrůza naších počtu vlastně všude na moravě když se podíváš.Jinak co se týká pyra tak o tom radši mlč jelikož od tebe pochybuji že pronášíš pyro když jezdíme na výjezd a v tehle době to pronést je umění když tě šacují všude.
 • Slezský FC Opava Opavák 05.04.2013, pátek, 10:05 + 0 - 1
  ulul-nevím kde jsi vzal že jsme před zápasem machrovali,ale je to jedno,vidím že jsi mimo,jak říkám,prvně řeš vás,že vás u nás byla ani né polovina-strach je strach a že po mobilizaci co jste měli,přišly do Dolíčku 3000 fans...
 • Slezský FC Opava RadekSFC 05.04.2013, pátek, 00:06 + 0 - 0
  Ajax: náhodou v třinci - přijemná security, dobré pivo Radegast, dobré klobásky ... takže i světla vyjimka se najde :-D ulhul1905: no, vidim jak všichni by někam jeli, kdyby měli doma 30 cm sněhu na cestách, všude zacpy apod. ja to riskl stopem a vyšlo to ... a pronest na vaš stadion pyro? jak? když nas nepustili ani s vlajkama na bambusech :-D
 • bez klubu Ajax 04.04.2013, čtvrtek, 23:48 + 0 - 0
  Sektory hostí jsou po stránce pohostinství v ČR všechny nahovno...
 • Bohemians 1905 ulhul1905 04.04.2013, čtvrtek, 22:32 + 0 - 0
  opaváci,nebudte furt trapný a nevymlouvejte se na počasí a na kdesi cosi jo bylo vás víc než nás u vás a co,mam se posrat?mi aspon nemachrujem a pak nebrečíme že bylo hnusně
 • FC Bohemians Praha klokanek 04.04.2013, čtvrtek, 22:02 + 0 - 0
  Polki11 .Jsi chudak Opavsky .Furt nefnukej .Kolik ti je 14 let .
 • Slezský FC Opava polki11 04.04.2013, čtvrtek, 21:06 + 0 - 0
  ulhul1905 a to ze jste meli v opave pyro ktere jste odpalili az po skonceni zapasu to neni taky zadne hrdinstvi!!!!!! 125 opavaku je slusny pocet kdyz se jede az do prahy proc vas neprilelo aspon tech 100 bohemaku?
 • FC Baník Ostrava A1922 04.04.2013, čtvrtek, 18:42 + 0 - 0
  jsem zvědavý, kolik nahlásí Budějovice, jak mají ten vstup zdarma..je to hnus, si myslí, že ti lidi jsou tak blbí co byly na fotbale, že neumí počítat?
 • AC Sparta Praha VasaKH 04.04.2013, čtvrtek, 17:43 + 0 - 0
  Stokurew: když jsme byli u vás tak jsem byl mimo sektor hostu s 9-letym brachou přitelkyně a ani čaj mi v poločase pro nej neprodali pač vše bylo vyprodaný jidlo piti cokoliv :-))
 • FK Viktoria Žižkov tondik 04.04.2013, čtvrtek, 17:36 + 0 - 0
  A1922: souhlas - no v druhý lize jak jsem byl v Mostě tak tam taky a Mostečáci když byli v ústí tak zas říkali i v ústí, že to bylo hodně přehnaný. Ale v tý první lize je to fakt hrozivý - těch lidí 3 700 v příbrami na jablonec by tam nepřišlo ani snad kdyby byl vstup a klobása zdarma!!!
 • Slezský FC Opava Opavák 04.04.2013, čtvrtek, 17:34 + 0 - 0
  našich 125 kusů je zklamání,mělo to různé důvody,nebudu tady brečet,ale být tebou ulhuli tak po tom co vás u nás bylo 50 držím pysk.Těm ohnům jsem se zasmál,u vás přes securitku se to neproneslo,u nás ochranka ohně neřeší,takže ty vaše tři ohýnky byly opravdu hrdinství...
 • FC Baník Ostrava A1922 04.04.2013, čtvrtek, 17:26 + 0 - 0
  mě strašně sere, jak už se i ostatní kluby rozhodly přidávat fans na stadion..Příbram, teď už i Teplice a Boleslav..zatímco na bazalech to vypadá opticky na 12 000 a přitom nahlasí 9 tisíc
 • FK Viktoria Žižkov tondik 04.04.2013, čtvrtek, 17:14 + 0 - 0
  Cahoun: Dávat nás na stejnou úroveň s Příbramí a Budějovicema to bych si mohl vzít jako urážku :-D ulhul: Nojo i patriot může bejt realista :-) - ale myslím, že při troše štěstí by i dík vám mohlo bejt určitě přes 4 000 na derby...na jaře Viktorka-Bohemka...uvidíme...
 • Bohemians 1905 ulhul1905 04.04.2013, čtvrtek, 16:49 + 0 - 0
  tondik:jo maš pravdu,kecám sračky:-Dsem holt bohemáckej patriot:-D
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 16:47 + 0 - 0
  Cahoun: jo, je to tam mizerný, neříkám nic, ale je to aspoň "nějakej" servis, v Brně nebyl žádnej... Samozřejmě se to s Edenem nedá vůbec nijak srovnat...
 • FC Hradec Králové MatesHK 04.04.2013, čtvrtek, 16:43 + 0 - 0
  Cahoun:Ostatně jako skoro všude jinde
 • SK Slavia Praha Cahoun 04.04.2013, čtvrtek, 16:12 + 1 - 0
  Stokurew: Jakej servis pro fanoušky v hradci ??? jo servis tam je pokud by tam prijel žižkov, budějovice, nebo Příbram. Ale jakmile je tam nějaký vetší kotel fans tak je to uplně v prdeli... teplý hnusný pivo, studenej párek a k tomu pul krajicku chleba, ubrousky nedostatkové zboží...
 • AC Sparta Praha katolík 04.04.2013, čtvrtek, 15:59 + 1 - 0
  Divák: přesně tak! Na krku vytetovaný hooligans :-)
 • bez klubu divak 04.04.2013, čtvrtek, 15:47 + 0 - 0
  Babu: před 3 lety to byla ještě stará brno-extrem-jkg security. Si pamatuju, že mě dokonce prošacoval peněženku ! Buzerace největší, urážky typu čuráci a kurvy atd. Sem se skoro bál jít vychcat aby mě tam nějaká ta gorila nenapadla. Taky si pamatuju, že lístky netrhali, sebrali ho a poslali kolegům, kteří ho obratem prodávali. Myslím, že spousta má podobný zážitky s touto vyhlášenou security složenou výhradně z hools....
 • Slezský FC Opava slezskyfc 04.04.2013, čtvrtek, 15:39 + 0 - 0
  ulhul: Kdyby nebyla takova kalamita jaka byla tak by nas tam těch 250 dojelo s přehledem.. o nějakych "silnych" kecích nevím př. v pardubkach nas bylo přes 250 a je to mene atraktivnější soupeř než vy.. tak věř že hodně v tom mělo vliv počasí a jak už tady bylo zmíneno tak se ty moc neozyvej ty internetovy fans.. když vas bylo u nas tak padesátka
 • FK Viktoria Žižkov tondik 04.04.2013, čtvrtek, 15:03 + 0 - 1
  ulhul1905: No u vás návštěva něco přes 3000 - na to že jsi psal něco o 6 000 tak "trošku" jsi vás přecenil ;-)
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 14:39 + 0 - 0
  Babu: no tentokrát tam zas taková buzerace nebyla, celkem v klidu, i když byli takový nabroušený, ono stát kvůli "nějakejm" hradečákům v -5 °C, ve větru a v chumelenici není žádnej med, se nedivím... Ale ten provizorní stánek na občerstvení byl opravdu tragikomickej...
 • Zbrojovka Brno Opičkomávej 04.04.2013, čtvrtek, 14:36 + 0 - 0
  Brno doma nehrálo přes 10let,Sigma je slabá celou svoji historii,takže respekt..jestli na ni někdo i tak chodí.
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 14:36 + 0 - 0
  GF1899: Ale však já to pochopil, ale že to vyznělo docela vtipně... já mívám překlemy dost často, neboj, si někdy ze sebe udělej prdel, nebuď mrzout...
 • 1.FC Slovácko Babu 04.04.2013, čtvrtek, 14:33 + 0 - 0
  stokurew: já bych tomu věřila, tomu brněnskému servisu i security. Když jsme tam hráli (asi) 3 roky zpět (památná prohrá 0:7:)), tak sme taky vyzouvali boty, prohlíželi nám klíče, nechtěli pustit děcka s tatrankou, pána s lékama, buzerace největší. A to nás tam bylo několik stovek, takže tímto zdržováním se většina dostala do sektoru ve 20. minutě. Jo a když zkonstatovali, že něco tvého je "nebezpečné", tak to hodili na jednu hromadu na zem a po zápase sis to mohl najít..
 • bez klubu GF1899 04.04.2013, čtvrtek, 14:32 + 0 - 0
  Stokurew - Každý se někdy překlepne a jelikož d je hned vedle s tak by jsi to mohl pochopit ;)
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 14:30 + 0 - 0
  GF1899: U nás dávaj klobásy před plot? :-)))))))) a kurva...
 • Zbrojovka Brno Opičkomávej 04.04.2013, čtvrtek, 14:28 + 0 - 0
  ... AK-47: klobasa byla fajn....ale to všechno přes ten stejnej plot jako u nás...běz se tam někdy aspoň mrknout,než zacneš plácat.)
 • bez klubu GF1899 04.04.2013, čtvrtek, 14:27 + 1 - 0
  No tak v Hradci jí před plot dávaj :D
 • FC Hradec Králové AK-47 04.04.2013, čtvrtek, 14:19 + 0 - 0
  Opičkomávej: já myslim ze u nas na letisti dostanes i klobasu na tacek a nepodava ti ji sekuritak skrz plot :-)
 • Bohemians 1905 ulhul1905 04.04.2013, čtvrtek, 14:12 + 0 - 0
  Keny:to sice jo ale my jsme u aspon vás něco odpálili a neměly jsme hromadu keců jak nás přijedou miliony a jak budem nejhustější:-D
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 04.04.2013, čtvrtek, 13:35 + 0 - 0
  Brno doma dost slabý.
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 13:34 + 0 - 0
  Opičkomávej: Teplý nealko chcánky prodávaj skoro všude. Ale za to může ten slavnej plzeňskej Hambabrinus... To víš, že bych si raději dal nějaké regionální pivko - Starobrno, Černou Horu... nebo toho Pegase z toho minipovovárku kousek od Svoboďáku...
 • Zbrojovka Brno Opičkomávej 04.04.2013, čtvrtek, 13:29 + 0 - 0
  Stokurew:Teplý nealko chcánky,navic v tak pěknej den,který podávate vašim hostům,považuješ za servis?..dobře vám tak.)
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 13:23 + 0 - 0
  dymas: Však v pohodě, spíš si myslím, že to pořadatelé podcenili a že v tom zkurveným počasí dorazí max. pár vožralejch jedinců. Co my, chlapi, my to nějak přežijem, ale co ty děcka...
 • bez klubu Pan Lorenc 04.04.2013, čtvrtek, 12:55 + 0 - 0
  V libe byla ta navsteva opravdu jen nahlasena
 • Zbrojovka Brno dymas 04.04.2013, čtvrtek, 12:50 + 0 - 0
  Stokurew:jaký servis je v sektoru hostů nevím,ale dokážu si to představit ;-) musím s tebou souhlasit..byl jsem na podzim v Hradcu a nebylo to nejhorší ;-)
 • Zbrojovka Brno dymas 04.04.2013, čtvrtek, 12:38 + 0 - 0
  Ignis:v Brně nejsou 3 kotle(ale je pravda,že to tak vypadá)kotel se přestěhoval zpět za branku..jinak to už jsou další početnější bandy co prostě taky fandí,ale každej ze svých sektorů :)
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 12:15 + 1 - 0
  Sdílím: http://www.facebook.com/photo.php?v=452640494811668&set=vb.100001971651215&type=2&theater
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 04.04.2013, čtvrtek, 12:05 + 0 - 0
  voe tak sdílej :)
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 12:03 + 0 - 0
  Terre Blanche: natočené to mám :-)
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 04.04.2013, čtvrtek, 11:47 + 0 - 0
  to s těma párkama si měl natočit a poslat do té soutěže Natoč to! To by muselo vyhrát
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 11:30 + 1 - 0
  Terre Blanche: no vážně, nemám důvod si vymýšlet, proti Brňákům v podstatě nic nemám... ale ti pořadatelé a jejich servis... no škoda slov... To u nás na tom našem historickém skanzenu, kterému říkají všesportovní stadion je o 500 % lepší servis pro diváka, než v Brně (myslím tím pouze sektor hostů)
 • Bohemians 1905 bohemak 04.04.2013, čtvrtek, 11:22 + 0 - 0
  Ulhul1905: nemá smysl vyčítat počet Opavákům, nás vyjela zhruba jen polovina. Ale souhlasím s tím, že řeči před zápasem nasvědčovaly, že jich minimálně vyprodají těch 250 poskytnutých lístků. Škoda, že jim to nevyšlo, mohlo to být bouřlivější:)
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 04.04.2013, čtvrtek, 11:18 + 0 - 0
  Stokurew - To kecáš :))))
 • Bohemians 1905 bohemak 04.04.2013, čtvrtek, 11:18 + 1 - 0
  Aktustika Ďolíčku opravdu neumožnuje, aby se kotle, které se snaží fandit, vzájemně slyšeli. To by na druhé straně musel být absolutní klid:) Stadion je moc otevřenej a bez střechy. Přesto to byl nadstandartní zápas, který by se neztratil ani v 1. lize (celkový počet by taky v 1.lize byl někde jinde, protože by dorazili i diváci, kteří ti prostě na 2.ligu nepřijdou.)
 • Slezský FC Opava Keny 04.04.2013, čtvrtek, 11:10 + 0 - 0
  ale aji tak náš bylo víc,než vy jak jste hráli v Opavě
 • Slezský FC Opava arminvanburen 04.04.2013, čtvrtek, 10:57 + 1 - 0
  Vzhledem k počasí které v Opavě v den výjezdu panovalo(od noci husté sněžení) a informace vašeho vedení že neposkytne více jak 250 lístku(možné obavy že se na nikoho nedostane)+ to že já osobně sem musel sundavat i botu jestli u sebe něco nemám při vstupu si myslím že to nebylo špatné(ikdyž pravdou je že rozhodně jsme mohli být hlasitější ale "sektor"to dost znemožnol(museli jsme být rozptýlení aby člověk aspon něco viděl z fotbalu :-)tím pádem suport trochu trpěl. . stejně jako vy jste nebyly slišet v našem sektoru(s vyjma překřikování zelená x bílá) mi tudiž stejně tak ve vašem. . mírné zklamání ale vzhledem k podmínkám pochopytelné
 • bez klubu všeználek 04.04.2013, čtvrtek, 10:51 + 0 - 0
  Já jsem si myslel, že potom co Kometě skončila sezona se to projevi na atmosféře Zbrojovky, ale vidím, že jsem se nějak přepočítel.
 • FC Hradec Králové Stokurew 04.04.2013, čtvrtek, 10:47 + 0 - 0
  Na výjedz do Brnele doporučuji mít s sebou svačinu :-))) Pivo rozjeli až někdy v první půlce prvního poločasu, čaj a kafe skoro až o poločase, no a na to že bylo počasí, které spíš charakterizuje Rusko a vzhledem k tomu, že tam mělo pár fotříků děcka, bylo to utrpení. Klobásy nebyly vůbec. O poločase přitáhly párky v rohlíku, z toho se jim půlka vysypala na zem, takže to vyhodili, takže k prodeji bylo tak 30 kousků :-)) navíc to dávali studené a ten párek do toho rohlíku rval "holýma rukama" :-))) do kterejch si pak bral prachy!!! Prostě perfektní servis :-))) Když naši dali góla, tak se všichni vrhly k plotu a to se zase nelíbilo securiťákům (nechápu) a tak vznikaly drobné potyčky, no a v zhledem k tomu, že k mému překvapení naši dali TŘI góly, byla docela prdel :-))) No brněnská pořadatelská služba = pitomci a amatéři... a škoda, že byla ta zkurvená kosa, jinak fajn večírek!
 • bez klubu Ignis 04.04.2013, čtvrtek, 10:41 + 0 - 0
  Musim vzydvihnout Plzeň za parádní pyroshow ;) Jen nechápu 3 kotle v Brně...může mi to někdo vysvětlit ? ;)
 • Bohemians 1905 ulhul1905 04.04.2013, čtvrtek, 10:30 + 0 - 0
  no opaváci se moc neukázaly na ty jejich silácký řeči před tim:-Dani pyro neměly
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
439
2.
1.FC Slovácko champyon
427
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
413
4.
bez klubu Majkl1911
357
5.
bez klubu Son of Moravia
340
6.
FC Baník Ostrava mara1922
338
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
329
8.
Slezský FC Opava lamich2
324
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
323
10.
bez klubu Cestovatel
321
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
180
3.
1.FC Slovácko champyon
144
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
144
5.
1.FC Slovácko FanaticBoy
143
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
139
7.
MŠK Žilina Nordic Division
138
8.
FC Baník Ostrava mario72
135
9.
bez klubu Cestovatel
120
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
116
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když se slaví 40. narozeniny... 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny...


BLOG: Derby o Sudety s pocho... 02.07.2020, čtvrtek, 12:16

BLOG: Derby o Sudety s pocho...


Pusťte fanoušky na fotbal, a... 08.06.2020, pondělí, 13:45

Pusťte fanoušky na fotbal, a...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
SOUHRN: Pohled na tribuny ve 4. ligovém kole F:L včera, 21:30

SOUHRN: Pohled na tribuny ve 4. ligovém kole F:L


FotoReport: Bohemians Praha - FC Viktoria Plzeň včera, 21:25

FotoReport: Bohemians Praha - FC Viktoria Plzeň


FotoReport: FC Viktoria Žižkov - FK Hradec Králové včera, 19:40

FotoReport: FC Viktoria Žižkov - FK Hradec Králové

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
SOUHRN: Pohled na tribuny ve 4. ligovém kole F:L včera, 21:30

SOUHRN: Pohled na tribuny ve 4. ligovém kole F:L


FotoReport: Bohemians Praha - FC Viktoria Plzeň včera, 21:25

FotoReport: Bohemians Praha - FC Viktoria Plzeň


FotoReport: FC Viktoria Žižkov - FK Hradec Králové včera, 19:40

FotoReport: FC Viktoria Žižkov - FK Hradec Králové

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Neskutečné! Fanoušci Bayernu... 09.09.2020, středa, 22:08

Neskutečné! Fanoušci Bayernu...


Brněnská vakcína, zabavená v... 13.09.2020, neděle, 21:19

Brněnská vakcína, zabavená v...


Shrnutí současné situace v M... 01.09.2020, úterý, 18:10

Shrnutí současné situace v M...

Komentáře
před 2 hodinami - DavidOFF
Celkem slušné kolo. Te´d už to...
23.09.2020, středa, 20:59 - davey
Možná by nebylo špatné aby to ...
23.09.2020, středa, 19:11 - davey
Všude je to s těma psama stejn...
23.09.2020, středa, 19:06 - davey
Ta poslední fotka tvl... už je...
23.09.2020, středa, 14:17 - zbarda
Jaký je problém mezi ultras po...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace