o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 23. kola GL a nižších soutěží

Souhrn kola čtvrtek, 10.04.2014 21:45 - přejít do komentářů
Dělo se toho dost... Nejzajímavější utkání na Slovácku, v Olomouci, Opavě...
images/clanky/pohled-na-tribuny-23-kola-gl-a-nizsich-soutezi-5904.jpg

Ve 23. kole Gambrinus ligy si na tribuny našlo cestu 34.914 diváků, což je průměrná návštěva 4.364 návštěvníků na jedno utkání. Návštěvu kola si tentokrát připisuje stadion Slovácka, kam na utkání se Spartou zavítalo 7.127 fanoušků.

FK Teplice – 1.FK Příbram 1:0 (3.929 divíků)
Pohledem fanouška Teplic:

Na tento zápas zakazuje klub veškeré optické prezentace, ovšem i tak se podaří dostat na stadion nápis. Ten Sektor 15 prezentuje v prvním poločase a je na něm "BŮH ODPOUŠTÍ, SEKTOR 15 NE!", což je reakce na nechtěného restartéra Fenina, který je horší než MS Windows, neustále se restartuje a pořád nefunguje!

Po prezentaci tohoto nápisu se na 10 minut na protest opouští sektor a na stadioně zavládá divadelní kulisa. Během celého zápasu se vede support na průměrné úrovni a je doplněn vsuvkami, které jsou mířené na Fenina. Během poločasu přichází redaktor ČT s nabídkou vyjádření se k Feninovi, ovšem jak rychle se objevil, tak rychle zase raději zmizel.

Po zápase jsme ještě jednou kontaktováni redaktorem pořadu Dohráno, ten ovšem dostává odpověď, že musí hledat mediální hvězdy jinde.
Fanklub si připravil na tento zápas choreo na téma Fotbal o víkendu.
Hostů dorazilo cca 10 s vlajkou Fanatics forties a během 10 minutového protestu byli i slyšet.

V opětovný nevíkendový termín si našlo cestu Na Stínadla 3928 diváků (22% kapacity stadionu).

Pohledem fanouška Příbrami:
Na zápas vzdálený 150 Km jsme nakonec vyjely jen dvěma auty,celkově nás tam tedy bylo deset,fandit jsme se snažily po celý zápas,kdy jsme využívaly hlavně chvilky ticha domácího kotle,abychom také byly co nejlépe slyšet.Zápas byl atraktivní a útočný po většinu času,bohužel po velkém množství neproměněných šancí včetně dvou tyček se opět ukázalo pravidlo nedáš dostaneš,tudíž výsledek a to že na stadiónu ani netočí pivo  nás samozřejmě naštvalo.Překvapilo mě ale slušné chování Teplické PČR,což není vždy samozřejmost.

FC Slovan Liberec – FC Baník Ostrava 3:2 (4.444 diváků)
Pohledem Supras:
Od rozcvičky až do konce zápasu visel v rohu nápis "Omluva? Vsazena na výhru". Na začátku zápasu byl ještě roztažen nápis "Rekord 0:6 nejlíp odčiníte rekordem ( 4:0, 5:1, 6:2)!", který reagoval na rekordní šestigólovou prohru v minulém kole v Plzni, zatímco doma Slovan ještě nikdy nevyhrál o víc než čtyři branky...

Pohled Chaotix:
Na zápas s Baníkem se nás sešlo málo. V sektoru asi 30 kusů. Fandilo se průměrně. Po poločase roztažen nápis CH.W.D.Pelty. Druhý nápis jsme se pokusili roztáhnout pod hlavní tribunou, protože do sektoru nám ho nepustili. Bohužel i tento pokus byl sekuritkou ihned znemožněn.

Pohledem Chachara:
Ani v Liberci se ostravští neobešli bez všudypřítomné PČR a zejména vskutku nenápadných pánu z kripa. V sektoru se při sobotním odpoledni sešlo celkem 252 chacharů. Vyvěšena byla tentokrát jen jedna malá vlajka, kterou se jako jedinou podařilo pronést na stadion pronést. Zbytek zástav byl zadržen u vstupu díky „smysluplnému“ nařízení o vpuštění nanejvýš tří pláten, kdy každé může mít maximální rozměry 2x1 metr. V druhém poločase byl v rohové části sektoru vyvěšen nápis „Sektor: Rodiny s dětmi“, který naštěstí pustili. A dětí? Těch zde bylo požehnaně. Kromě zmiňovaného nápisu nemělo cenu jinou optickou prezentaci připravovat, a to kvůli obstrukcím ze strany libereckého klubu. Co se týče fandění, tak to, i přes dění na hřišti, sneslo přísná měřítka. Za zmínku stojí především premiéra nového chorálu „SK Slezská“ a rovněž to, že několikrát byl v průběhu celého zápasu "pozdraven" Míra Pelta.

SK Slavia Praha – FK Jablonec 0:0 (4.083 diváků)
Pohledem fanouška Slavie:

Utkání s Jabloncem se bohužel odehrálo ve všední den, pouze pár dní před pražským derby. Podle toho to také vypadalo na tribunách. Každý se již nejspíš těší na souboj o Prahu, proto byla návštěva nejen na stadionu, ale tentokrát i na Severu tristní. Fandění bylo průměrné, ničím nezaujalo, ani neurazilo. Kvůli nesmyslným zákazům a represím se zloba fanoušků po celém stadionu (hlavně opakovačka stála za to) obrátila na zkurvysyna Peltu. Ten si to samozřejmě nenechal líbit a utkání prostřednictvím delegáta a rozhodčího přerušil. Navíc po těchto přerušeních nastavil rozhodčí na konci utkání pouze minutu (!!) a když se v posledních sekundách chystal jeden z domácích hráčů zahrát přímý kop, na který šli do vápna snad všichni slávisté, ukončil rozhodčí zápas, aniž by akci nechal dohrát. Zvláštní náhody. Po zápase jsou odpáleny nějaké ty dýmovnice a pyrotechnika a před děkovačkou hráči roztahují nápis "Na derby společně za Slavii!" Jebat Peltu!

Pohledem fanouška Jablonce:
Dřív,než začnu psát o samotném zápase,tak bych chtěl říct,aby se všichni zbytečně zdrželi komentářů na nás,že je Pelta vlastně náš a podobně...
Na úterní výjezd se po čtvrtečním výjezdu na pohár do Bolky a po družební podpoře Mostu na Žižkově se v Edenu scházíme pouze ve 21 lidech a nakonec několik jedinců jen sedí a nezapojuje se do našich aktivit. Hned po příchodu k sektoru nás čeká maskovaná ochranka. Roztažení a zkoumání vlajky, zda na ní není něco nevhodného. Není nic, co by nás až tak překvapilo, avšak poté musíme ukazovat oblečení a jsou nám důkladně zkoumány i nápisy na tričkách a podobně, jestli nejsou závadné a nikoho nepohoršují. Hned po vstupu do sektoru začíná buzerace a následuje menší konflikt,ale nakonec se nic většího neděje.V sektoru si všímáme nově přivařených ostnů na plot kolem sektoru.Za dozoru početné,maskované sekuritky začínáme fandit.Maskované zminuji znova,protože jsme za maskování byli ve čtvrtek na poháru obdařeni pokutou.Střídáme lepší-hlasitější chvilky s horšími.Proti domácím máme málo šancí,ale fandíme i bez ohledu na jejich dobrý support.O přerušení zápasu a všem okolo bylo napsáno dost,netřeba rozebírat.Po zápase si zatleskáme s hráči a jedeme na sever.

1.FC Slovácko – AC Sparta Praha 0:1 (7.127 diváků)
Pohledem fanouška Slovácka:
Namačkaný kotel se od začátku prezentoval velice kvalitním supportem, který vydržel celý první poločas. Na začátku druhého poločasu přišel pokles ve fandění, pak jsme navíc dostali gól, ale za pár minut jsme se zase zmátořili a nasadili vysokou laťku. Support se dá celkově označit za povedený a nadprůměrný. Sparťany nelze z našeho sektoru objektivně zhodnotit. Co se týče produkcí, tak těch bylo hned několik. Tou první byla v desáté minutě plachta s velkým S s korunkou, modrými fóliemi a nápisem: JEDINÉ S KTERÉ TADY VLÁDNE. Druhé choreo byla plachta na síť ve třicáté minutě, na které byla vyobrazena zeď s graffiti 1.FCS a nápisy Fanaticos, ACAB a Fuck FAČR. Na konci zápasu bylo odpáleno hodně pyra.


Pohledem fanouška Sparty:
Na Slovácku se nás sešel plnej kotel (číslem to vyjádřit neumím, nevím, jak je velký daný sektor). Plot a síť v sektoru obvazujeme nejrůznějšíma vlajkama, nechybí ani Falanga. Support jede hned od začátku, chvílema fandí všichni, chvíli to někteří flákají (nejspíš únava z cesty po D1). Choreo žádné nemáme, ale to nic nemění na tom, že si zápas užíváme. Ze strany domácích dobré představení, 2 velké choreografie, nápis jediné S které tady vládne (S z názvu klubu) a pak plachta vytažená nahoru s nápisem 1.FCS s nápisem FUCK FAČR a ACAB. Na konci zápasu pyro a dýmovnice v sektoru domácích. U nás se na konci zápasu pak objevuje jedno pyro, více toho nebylo.

FK Dukla – FC Viktoria Plzeň 0:3 (3.250 diváků)
Pohledem fanouška Plzně:
V sektoru se nás sešlo podle prodaných vstupenek  265. Plno lidí ještě dorazilo auty a svůj bus měli i Alkoturisté společně s Vozejk Fans. Na plotě visí vlajky Ultraside, Výjeďáci, Chrást fans, 1911 a Alkoturisté. K dispozici máme buben i megafon. Fandí se opět celý zápas, občas v sektoru zaskáčeme a zablbneme. Fingovali jsme mezi sebou také bitku. Bylo odpáleno i nějaké pyro.

Ze začátku zápasu byl na plot vyvěšen transparent "Pelto chcípni", který byl po několika minutách pořadateli stržen. Během zápasu se několikrát skandovaly pokřiky proti Peltovi. Nesmíme v tomto polevit! Ten hajzl musí slyšet, co si o něm myslí většina národa.

Během druhého poločasu vytahujeme choreo. Jedná se o dvě plachty. Na menší visící na plotě jsou silulety fanoušků a na větší, kterou držíme nad hlavami, pak siluleta znaku Viktorky a letopočet 1911. Horní plachta měla být podsvícena pyrem, ale bohužel se část pyrotechniky na stadion nedostala a část byla odpálena už na začátku zápasu nebo při gólech.

FC Vysočina Jihlava - FK Mladá Boleslav 2:1 (3.638 diváků)
Pohled fanouška Jihlavy:

Na zápas s Mladou Boleslaví jsme si připravili jednoduchý nápis VYSOČINA který jsme doplnili žlutými a modrými balonky plus nějaká ta mávačka. Od začátku utkání naše fandění trošku pokulhávalo, ale postupem času to bylo lepší. Ve druhém poločase jsme rozvinuli i naší sektorovou vlajku. V kotli se nás sešlo asi kolem 120 lidí. Do fandění se místama zapojovali i ostatní tribuny a pár minut před koncem tleskal celý stadion. Hostů přijelo asi 5 kusů vyvěsili 2 vlajky. Bez prezentace.

SK Sigma Olomouc – FC Bohemians Praha 1905 2:1 (5.690 diváků)
Pohledem fanouška Sigmy:

Zápas proti Bohemce je pro nás takřka zápas o vše. Po bídných výsledcích poslední doby je vstupné za 20 kaček. To má za následek vcelku slušnou návštěvu 5690. Určitě se najde fůra kritiků, že je to málo. Já si ale troufnu říct, že pokud hrajeme tragicky a 5 kol nevyhrajeme, tak bude těžko vyprodáno, i kdyby to bylo zadarmo. To je prostě realita. Teď už ale k zápasu. Před zápasem se opět scházíme v hospodě a společně jdeme na stadion. Po cestě se přidávají někteří kolemjdoucí fanoušci, jiní si nás zase natáčí a fotí. Dobrý pocit z podařené akce nám  kazí pouze „neznámí“ devianti a onanisti v bílém vozu, kteří si nás velmi nenápadně natáčí z boční uličky.

Při předzápasové rozcvičce roztahujeme v sektoru nápis „Hrajete za sebe a fanoušky, ne za vedení.“ Fandění je v prvním poločase na solidní úrovni, bohužel, jak už u nás bývá zvykem, tak po půlce je rozjezd pomalejší. Support se zvedá až po našem vstřeleném gólu a do konce zápasu má zase snesitelné měřítko. Dále se prezentujeme plachtou, která vyvolala vlnu kontroverze na „domácí“ půdě. Choreo reagovalo na momentální fanoušky úspěchu hokejové Mory. A protože se množily názory typu „Sigma hraje hovno, ať žije Mora!!!“ tak se sáhlo k tomuto kroku. I když to řadu hokejových nasralo, tak stále bude nespočet lidí chodit na oba sporty. Na závěr nesmí chybět děkovačka, ke které voláme „ztraceného syna“ Honzu Schulmeistera a užíváme si konečně pocit z vítězství.

Hosté měli na tento zápas vyhlášen výjezd jara, jejich fandění mělo kvalitu, během zápasu a ke konci odpálili nějaké ohně. Přestože se kvalitně prezentovali, tak určitě i oni sami čekali jinačí počet ve svém sektoru.

Z naší strany průměrný výkon.  I přes velmi nevhodný pondělní termín, pojeďme Hanáci do Brna!!!

Pohledem fanouška Bohemians:
Výjezd do Olomouce byl pro nás velkým zklamáním. Od zimy jsme ho plánovali jako výjezd jara, a proto byl počet lidí v sektoru hostí (zhruba sto) z našeho pohledu veliká ostuda. I přesto jsme dokázali držet support na velmi kvalitní úrovni a to i v situacích, kdy se hra nevyvíjela v náš prospěch. Po závěrečném hvizdu jsme odpálili několik ohňů a jeden dým. Následovala „děkovačka“ zády k hráčům, jež jsme do kabin vyprovodili pokřiky „My chceme Bohemku!“ a „My jsme Bohemka, vy nejste nic!“ Pohár trpělivosti už opravdu přetéká… Domácí kotel fandil po celou dobu utkání, prezentoval se větší plachtou, dýmovnicí a několika vlajkami. Milovníci třetích poločasů si ve městě kvůli ohromné policejní mobilizaci nic neužili, na stadionu však k menším konfliktům došlo. Místní „security“ se totiž ani nesnažila zakrývat klubovou a chuligánskou symboliku na svém oblečení, pravidelně dávkovala do sektoru pepřák a nakonec došlo i na pár vzájemných ran při odchodu ze stadionu.

FC Zbrojovka Brno – 1.SC Znojmo 1:1 (2.753 diváků)
Pohledem fanouška Zbrojovky:

Už na začátku jara bylo jasné, že nás letos nemine jeden hodně pikantní „výjezd“. Nestává se často, že bychom byli na Srbské vedeni jako hosté, přestože se tam tak už třináct let cítíme...

Každopádně venku už jsme nevyhráli asi deset tisíc kilometrů, takže jsme to pojali zodpovědně a když už jsme teda měli být hosté, tak jsme se domluvili, že vyrazíme společně vlakem. Prostě výjezd se vším všudy. Na nádraží se nakonec sešla asi stovka Zbrojováků včetně několika obávaných rodičů s dětmi. Asi po deseti minutách jízdy jsme dojeli na nádraží do Králova pole, odpálili několik ohňů  a  v doprovodu našich přátel, kteří nás vždy věrně provázejí na každém kroku, jsme se vydali pěšky na stadion.

Dokonce jsme našli i sektor hostů, který jsme si pro tento zápas dobrovolně vybrali jako hlavní útočiště našeho supportu, jenž byl nakonec o třídu kvalitnější, než normálně bývá v kotli na tribuně S. I přes lehké zklamání z toho, že jsme zase „venku“ nevyhráli, jsme si tento bizarní výjezd náležitě užili.

Baník Sokolov – FC Hradec Králové 0:0 (1.120 diváků)
Pohled fanouška Hradce:

Na daleký výjezd se vydal “holobus” fanoušků v pět hodin ráno. Do Sokolova přijíždíme za doprovodu policie s předstihem. Parkujeme na odlehlém parkovišti a na stadion to trvá po svých asi pět minut. Kupujeme lístky, věšíme vlajky. Došlo i k domluvě, že budeme moc roztáhnout nápis před sektorem (palec pro pořadatele).
Domácí kotlík v počtu asi deseti lidí se utábořil za vlajkou WEST MINNERS. Měli i buben a určitě fandili, i když u nás slyšet nebyli. Choreografii ani pyrotechnickou vložku neměli.
Hradeckých se v sektoru sešlo šedesát. Hned při nástupu se rozvinul nápis “I´m forever blowing ballons” a k vidění byly i černé a bílé balónky. Další aktivitu jsme neměli, ale snažili jsme se fandit bez přestávek. Ze začátku to bylo vlažnější, ale postupem času se to stupňovalo. Na poměry druhé ligy nadprůměr. Pyrotechnika tentokrát nebyla.

FK Viktoria Žižkov – FC Baník Most 2:0 (1.362 diváků)
Pohled Fanouška Mostu:

V neděli ráno vyjíždíme z Mostu autobusem, v počtu cca 40 lidí. V Praze se k nám přidávají další fans a v sektoru pro hosty se nás schází kolem 50. Na tento výjezd jsme snad všichni jeli s tím, že nevyhrajeme na hřišti, ale chceme vyhrát v hledišti. Sektor byl ověšen vlajkami a nápisem: Hrdí když se vítězí - věrní když se nedaří. Support v prvním poločase je na klasické úrovni a snažíme se fandit klukům na hřišti a věříme v remízu. Ve druhém poločase inkasujeme branku a je jasný, že zabývat se hrou nemá cenu a zbytek zápasu si užijeme na maximum. Jeden chorál jedeme snad 15 minut, tleskáme, skáčeme, mává se vlajkami, šálami no zkrátka se bavíme až do konce zápasu a prohra nikoho netrápí. Dle mého názoru se jednalo o jeden z lepších výjezdů a co se týče supportu, tak takhle by to mělo vypadat vždy, bavit se ať už je to na hřišti jakýkoliv. Domácích fanoušků jsme si nevšímali, neslyšeli jsme je, takže je hodnotit nebudu. Pořadatelé na Žižkově byli v pohodě a vše bylo OK. Jen ne ACABové, kteří čekali na nějakou příležitost vlétnout do kotle a ukázat jejich sílu, ovšem tu možnost jsme jim nenabídli.

SK České Budějovice - FK Vltavín 1:0 (2.250 diváků)
Pohled fanouška Dynama:

Před zápasem proti Vltavínu bylo jasné, že 60 lidí jako proti Hradci asi nedáme, ale propad na 30 lidí bohužel asi nečekal nikdo. Kotel se zase formuje zhruba do páté minuty, protože security před vstupem nějak blázní. V menším počtu většinou kotle sází na úderné pokřiky, my jsme se však snažili rozjíždět chorály, zkoušet nové chorály a pokřiky jsme dávali v poměrně menším množství. Na zápas byla připravena i prezentace, kde stálo "Proti kartě FAČR". Po gólu v kotli přišel docela dobrý fanatismus, ale lidí bylo zkrátka málo. Hostům, kteří na place předvedli poměrně sympatický výkon nepřijel fandit nikdo.

FC Zlín - FK Pardubice 2:1 (1.362 diváků)
Pohled fanouška Zlína:

Na tento zápas se v sektoru schází zhruba 40 domácích. První poločas je z naší strany vlažný a support za moc nestojí. Jak je u nás zvykem, tak druhý poločas je o poznání lepší a fandíme bez větších mezer. Hostující sektor tentokrát zel prázdnotou.

SFC Opava - FK Třebíč 5:0 (1.791 diváků)
V dalším kole MSFL nás čeká souboj o první místo v zápase proti Třebíči. Scházíme se o hodinu dříve, abychom mohli dopracovat poslední detaily připravovaného chorea. Ještě pár minut před výkopem je nás v kotli pouze cca 50 lidí a vypadá to, že choreo nebude vytaženo. Ovšem se začátkem utkání přicházejí další lidí a nakonec se nás schází okolo 250. Jistou část viny na tom nese také klub, který na tento zápas nechal otevřené pouze dvě pokladny od parku a jen jeden vchod od řeky. Toto zapříčinilo, že v době výkopu spousta diváků ještě stála za branami stadionu a mnozí z nich se na stadion dostali až zhruba v patnácté minutě. Poté, co se nás v kotli schází už více se support rozjíždí na plné obrátky. Do fandění se po celou dobu utkání zapojuje také tribuna za brankou. V sektoru hostí se schází 14 fanoušků Třebíče. Vyvěšují 2 vlajky a snaží se fandit po celé utkání, i přes nepříznivý vývoj jejich týmu. Jsou to už další fans hostujícího týmu, kteří se nebáli a vyjeli podpořit svůj tým do Opavy. Jsem zvědav, jestli v tomhle trendu budou pokračovat i fanoušci týmů, kterým řvát „Jebat Opavu“ problém nedělá, ale když mají jet do Opavy, tak jsou radši zalezlí doma.
Na začátek druhého poločasu přes vlajky roztahujeme nápis „Navždy věrni svému klubu“, který je součástí chorea. V 60 minutě vytahujeme plachtu „Opaváci“ o velikosti 17m x 10m, která navazuje na nápis na plotě.Vše je doplněno o 21 stroboskopů, které se ale nepodařilo rozmístit podle našich představ. Celý stadion s uznáním tleská naší prezentaci a zapojuje se do fandění s námi. Až do konce utkání je atmosféra "prvoligová" a hráči se nám odměňují vítězstvím 5:0, čímž jsme si upevnili 1. místo v tabulce a postup máme o krok blíže. Celková návštěva utkání byla oficiálně 1791 diváků (z toho 30 WKS, kteří většinou přijeli z Maďarska ze zápasu Ferensvároš – Upjest). Sobotní zápas byl ve znamení dalšího skvělého představení opavských fanoušků. Doufejme, že nepolevíme a budeme v tomhle trendu pokračovat i v nadcházejících zápasech.

Je váš tábor fanouškovsky aktivní? Pošlete nám i vy pohled vašeho tábora. Text i fotografie posílejte na info@supportrs.cz

Autor: MaraM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu Cestovatel 14.04.2014, pondělí, 08:40 + 0 - 0
  Lars, LiK-Děkuji za kvalitní objasnění situace !
 • FK Baník Most LiK 12.04.2014, sobota, 18:27 + 0 - 0
  Na házenou v Mostě chodí právě fans hokeje a někteří, co za ligy chodily na fotbal. A jelikož až do nedávna město Baník nepodporovalo a dokonce chtělo jeho zánik (kvůli "slavnému" Kabíčkovi) a naopak házenou dost protěžovalo (opravili halu za 250 milionů a pod.), tak spolupráce nemohla proběhnout.
 • FK Baník Most Lars 11.04.2014, pátek, 15:57 + 0 - 0
  Cestovatel: Tohle stojí uvést na pravou míru. Ultras 1909 nikterak nespolupracuje jak s házenkářskými, tak už vůbec s těmi hokejovými fanoušky. Spolupráce s házenkářskými fanoušky by mohla být zajímavá a hlavně prospět oběma stranám, ale asi ani jedna nechce aby ta druhá se jim srala do práce, takže to tak je zřejmě nejlepší. Házená je momentálně v Mostě trhákem, jako byl fotbal před 10-ti lety, takže je jenom otázka času, až se házená vrátí do kolejích starých. Jako ale reprezentaci města a okolí nic lepšího zde nikdy nebylo, takže já tyto úspěchy vítám. Závěrem jenom shrnout, že na házené jsou je aktivních asi 10-15 lidí, kteří jezdí občas i na výjezdy. Co mě ale překvapilo, že jich na Slavii bylo až 80, to je hodně slušný.
 • HC Kometa Brno Kaome 11.04.2014, pátek, 15:35 + 0 - 0
  Za chvilku se budou koukat i do trenýrek...
 • bez klubu Cestovatel 11.04.2014, pátek, 00:23 + 0 - 0
  Měl bych dotaz na fans Mostu...Den před zápasem Viktorka Žižkov-Most jsem z nudy zašel na ženskou házenou Slavia-Most. Z Mostu přijelo asi tak 70-80 fans,většina z nich byla v kotli a byli slyšet a díky vlajkám i vidět. Nicméně na Viktorce z této ekipy nebyl asi nikdo nebo skoro nikdo. Proč nějak po fans stránce fotbal a házená nespolupracujete, když tam má házená super úroveň ? Bych čekal, že fans házené v Praze přespí a druhý den ráno vyrazí dopoledne na fotbal a až pak domů. Tohle je docela škoda, mohlo vás tam být více. Jinak se Most v neděli prezentoval dobře, patří v pohodě do TOP 5 fans druhé ligy. Bál bych se u vás akorát budoucnosti, máte docela mladý věkový průměr, tak snad nebudete v dospělosti zdrhat z Mostu kvůli nedostatku práce. V hokeji je to město bohužel nějak mrtvé, na vašem výjezdu v nedalekém Ústí nad Labem jsem vás viděl nedávno jen 6, s fans hokeje tam spolupracovat asi nemá cenu, ale s házenou snad jo.
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko včera, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge


VIDEO DNE: Vyzlečte dresy! 07.04.2021, středa, 15:05

VIDEO DNE: Vyzlečte dresy!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko včera, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge


VIDEO DNE: Vyzlečte dresy! 07.04.2021, středa, 15:05

VIDEO DNE: Vyzlečte dresy!

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
09.04.2021, pátek, 13:41 - Fafrnek
Nejsou nějaký přičmoudlí ti fa...
08.04.2021, čtvrtek, 12:59 - BF05
Tak tohle určitě patřilo k tom...
08.04.2021, čtvrtek, 07:58 - DD-Spartak
chudis: Tak to uz veru dlho. A...
07.04.2021, středa, 21:48 - chudis
DD-Spartak, od roku 2001, pres...
07.04.2021, středa, 11:52 - DD-Spartak
Od ktoreho roku uz nehrate v B...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace