o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 3. kola Synot ligy

Souhrn kola úterý, 12.08.2014 15:10 - přejít do komentářů
Opět famózní atmosféra v Edenu, výjezd Sparťanů i Plzně...
images/clanky/pohled-na-tribuny-3-kola-synot-ligy-6251.jpg

Ve třetím kole si našlo cestu na stadiony 38 070 diváků, což dělá průměr 4 758 diváků na utkání. Nejmíň lidí přišlo na Julisku (1579), nevíce do Edenu (8248). Ještě je nutno zmínit nejhorší návstěvu na prvním domácím zápase sezóny na Bazalech, zápas fanoušci bojkotovali.

Slavia Praha - Slovan Liberec 4:1 (8 248 diváků 40% z celkové kapacity)

Pohled Slavie:
Výborná nálada panovala na tribunách od začátku, leč support mírně zaostával za galapředstavením při souboji s Chachary. Ve dvacáté minutě je v horní části tribuny roztažena igelitová plachta s nápisem ULTRAS, ve spodní části se rozevlaje les mávacích vlajek. Jednoduché, ale efektní choreo s malým nedostatkem u výšky plachty. Druhé dnešní choreo bylo naplánováno na závěr prvního poločasu, zrovna v okamžiku, kdy Liberec vstřelil vyrovnávací branku. Kartoniádu se po mírném chaosu podařilo zrealizovat – v prostředních třech sektorech se na stříbrném pozadí objevují písmena TS.

Ve druhém poločase jde fandění nahoru a po vedoucí Zmrhalově brance je až fanatické. Stejně jako první gól proběhne oslava s několika kusy pyrotechniky a dokreslí parádní atmosféru na tribunách. Před závěrem utkání jsou ještě roztaženy nápisy s přáním dvěma slávistům, momentálně v nelehké situaci. Po dalších dvou gólech, které definitivně rozhodnou o osudu utkání, to vypadá, že musí tribuna spadnout. Při chorálech se po výzvě připojuje i východní tribuna a atmosféra je opravdu elektrizující. V tomto duchu proběhne i děkovačka

Liberec:

FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 0:0 (4 360 diváků 62%)

Pohled Hradce:
Hradečtí ultras ani v tomto zápase nezaháleli. Na tento zápas se pečlivě připravovali a s výsledkem byli nakonec spokojeni. Když budeme hodnotit fandění, chorál “Tak už dejte gól” měl své kouzlo. Zbytek byl takový vlažnější, ale stále se musíme zlepšovat. Na zápas se vyhlásilo v dresech do kotle, což se povedlo asi z 50%, tady máme rezervy. Optická prezentace se celkem povedla. Yodu z Hvězdných válek doplnili vlajky na tyčích a na konci zápasu bylo k vidění šest vulkánů. Hosté z Boleslavi přijeli v počtu kolem třiceti lidí. Pár jich fandilo, zbytek se přijel asi jen opalovat. Prezentaci neměli žádnou.

Pohled Boleslavi:
V sektoru hostů se schází 35 lidí. Sektor ověšen vlajkami, celý zápas na nás mohutně svítí sluníčko. I možná proto je náš výkon podobný jako našich hráčů-ospalý a občas dobře zafandíme.

České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:4 (6 402 diváků 96%)

Pohled Budějovic:
Cca. 25 lidí v kotlíku... Tudíž není absolutně co hodnotit.

Pohled Plzně:
Do Budějovic se nás vydalo hrubým odhadem 350. Celý zápas se fandilo velmi dobře, řekl bych nejlepe z posledních výjezdů i z minule sezony. Ke konci zápasu byla k poslechnutí opravdu fantastická odpovídačka, kdy každý řval z 200% svých možností a burácení bylo slyšet na míle daleko. 
Bylo odpáleno skromně pyro a na začátku druhe půle bylo k vidění choreo.

1. FK Příbram - Sparta Praha 0:1 (7062 diváků)

Pohled Příbrami:
Zápas oficiálně navštívilo 7062 diváku,což je podle mého názoru přehnané,na toto utkání nás přijely opět podpořit naši přátelé z Moravy,díky nim byl náš kotel v počtu zhruba 50. lidí na naše poměry slušný a support byl nadprůměrný,jako zpečetění našeho přátelství jsme si nechaly vyrobit společnou šálu,která reprezentuje vzájemné vztahy našich klubů,za zmínku stojí,ještě jedno bezpilotní UFO co létalo nad stadiónem a natáčelo si všechny fanoušky a diváky.

Pohled Sparty:

Dukla Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (1 579 diváků 19%)

FK Jablonec - 1. FC Slovácko 1:1 (3 515 diváků 56%)

Jablonec:

Slovácko:

Baník Ostrava - FK Teplice 1:1 (3 811 diváků 22%)

Pohled Ostravy:
Jak již bylo všude možně avizováno, vyhlásili ultras Baníku bojkot domácích zápasů. Před utkáním s Teplicemi se fanoušci týmu ze Slezské sešli před hlavní tribunou, kde za pomoci svých hlasivek a nápisů „Nejsme vaši pokusní králíci!!!“, „Petr Šafarčík = Baron Prášil“, „Šafy a Kajny, Vrána k vráně…“, „Karta FCB = Hábaďura jak cyp!“ dali vedení klubu jasně najevo své názory týkající se adresného ticketingu a celkové situace okolo klubu vůbec. Celkem se zde sešlo okolo 250 osob. Může se to zdát jako malé číslo, ale fakt, že samotné utkání navštívilo pouhých 3.811 diváků (skutečnost však ještě minimálně o pět stovek nižší), což činí druhou nejnižší návštěvu na prvním domácím utkání za posledních 40 let, dokazuje, že se současnou situací nesouhlasí mnohem více lidí.

Pohled Teplic:
Vzhledem k okolnostem, které momentálně v Ostravě panují jsme se rozhodli, že na tento zápas necháme sektor hostí bez naší účasti, což se nakonec povedlo. Snad si do budoucna vezmou z nás příklad i ostatní a především početnější tábory a pochopí vážnost situace, která v Ostravě panuje a může čekat klidně v příští sezóně i nás ostatní! V našem počtu, který by byl jinak odhadem 25 lidí to znát není, ovšem pokud zůstane sektor stále prázdný a to i na větší týmy, pak se situace bude muset řešit a snad pro nás fanoušky kladně!

Vysočina Jihlava - Bohemians Praha 1905 1:2 (3 093 diváků 74%)

Pohled Jihlavy:
Po uvodních dvou porážkách nás doma čekali Bohemians. V kotli se nás schází klasicky kolem 100 fandících. Ze začátku se fandí velice slušně,takřka bez větší přestávky a tak to má být...Fandíme co to jde ale výkon na hřišti nic moc.Choreo tentokrát nevyšlo dle našich představ a tak se prezentujeme mávačkami. Do přstávky dostáváme gol a tak prohráváme 1:0. Fandění klasicky trochu upadá.V 57. minutě je vyrováno a v kotli panuje opět o dost lepší atmosféra. Bohužel v 88.minutě dostáváme rozhodující gol a je po zápase. Zklamaní hráči nám jdou poděkovat.Hostů přijelo cca 130 a přispěli k velice slušné atmosféře. Vyvěsili celkem dost vlajek a prezentovali se nápisem: Bohemians lepší než práce, odpálili jednu dvě dýmovnice.

Pohled Bohemky:
Na druhý venkovní zápas se vydáváme do Jihlavy. Není organizován žádný společný výjezd, každý vyráží po své ose, a tak se nás v páteční odpoledne v sektoru schází okolo 130ti.
Fandíme co to dá, ovšem chybí větší jednota a organizace. V druhém poločase se vytahuje choreo „Bohemians lepší než práce“ z dílny jihlavských Wallabies, doplněno několika dýmy.
Domácí fandí aktivně po celé utkání, celkově nepředvedli špatný výkon.
Na hřišti však vítězí naši borci, opouštíme tedy Vysočinu s více než dobrou náladou.

Autor: PiotrM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 13.08.2014, středa, 21:48 + 0 - 0
  Těšínský chachar: Ale dyž si to vemeš, tak je stejně naprosto hloupé fandit v hokeji ČB a ve fotbale Spartě. To je jako když bys měl fandit svému Baníku a v hokeji Olomouci.
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 13.08.2014, středa, 12:10 + 0 - 0
  Velký dík do Teplic. Doufám, že si vezmou příklad i ostatní tábory u nás! U nás to jde od 10 k 5, takže je třebas těm mrdkám ukázat, že fanoušci se sebou vyjebávat nenechají! Příští rok(y) to může potkat klidně všechny tábory v lize.
 • FC Baník Ostrava Těšínsky chachar 13.08.2014, středa, 10:47 + 0 - 0
  Budějovice jsou hokejové město a pokud se tam nevyhraje titul a nebudou v Evropě, tak se to nezmění. Plzeň na tom před lety byla uplně stejně. Pak přišel titul, uspěch v Evropě a lidi si cestu na Viktorii našli
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 13.08.2014, středa, 00:12 + 0 - 0
  Flvv zas provokuje. :D Kritizuješ, ale podívej se na fotku vás na Dukle, taky žádná sláva..
 • AC Sparta Praha Czerw 12.08.2014, úterý, 22:23 + 0 - 0
  flvv: oukej tak ja fandim Sparte a kolik, ze vas bylo na dukle? jste taky bojkotovali?? by me zajimalo jestli jsi tam aspon byl kdyz mas takovy kecy ...
 • Zbrojovka Brno flvv 12.08.2014, úterý, 22:00 + 0 - 0
  Vy hovna co nikomu nefandíte, nevyjadřujte se, dík :)
 • FC Baník Ostrava River 12.08.2014, úterý, 21:30 + 0 - 0
  puklinek: klid, na něho vůbec nereaguj, už to nedělá nikdo, jeho to ještě nepřestalo bavit, ale vlastně si píše sám se sebou, nikoho nezajímá.
 • bez klubu puklinek 12.08.2014, úterý, 20:57 + 6 - 1
  flvv: Ty jsi takový ten typický čurák, co je hrozně silný na netu, mozek má naprosto vyjebaný a měl by raději držet hubu. Teplice se prostě připojily k bojkotu Baníku a já je za to oceňuju. Jestli by jich tam jinak bylo bývalo 5, 10 nebo 150 je irelevantní. Podpořili něco, co se může příští rok dotknout nás všech, ale čuráček z Brna to musí shazovat. A přitom by měl raději držet hubu a krok. Z takových jako jsi ty, je mi na blití, mrdko!
 • FC Viktoria Plzeň Halada 12.08.2014, úterý, 20:28 + 0 - 0
  wajt:Přímo v Plzni ne,ale když si přijel 20 km za Plzeň tak jo.
 • SK Slavia Praha wajt 12.08.2014, úterý, 20:10 + 0 - 0
  wawe: Tak upřímně, před 5 lety to bylo v plzní podobný..
 • FC Viktoria Plzeň wawe48 12.08.2014, úterý, 19:10 + 0 - 0
  DROID1911: Přesně taky znám v Budějkách a okolí spoustu lidí a většinou, když hraje sparta všichni říkají dneska hrajou naši :D
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 12.08.2014, úterý, 18:50 + 0 - 0
  MatesHK: Já se nedivím, když tam většina města radši fandí Spartě. A že jich neznám málo lidí od Budějic, co je nějaký Dynamo nezajímá, ale raději jede jednou za rok na Spartu
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 12.08.2014, úterý, 17:48 + 1 - 0
  DROID1911:Info z pokladny v ČB je přesně 383.Byl jsem se ospoběn v pokladně zeptat během první půle a bylo mi z zděleno že byla kapsito sektoru o několik míst překročena.Fotky zde ten počet jen potvrzují.
 • SK Slavia Praha Pyroman 12.08.2014, úterý, 17:35 + 0 - 0
  Ta fotka Jablonce vypadá docela dobře na jejich poměry.. I to Slovácko a Příbram překvapili. Od Bolky taky docela dobrý, ale zklamání jsou Budějky a Brno..
 • FC Hradec Králové MatesHK 12.08.2014, úterý, 16:53 + 1 - 0
  Budějovice nechápu ,pěknej stadion mají ,město počtem obyvatel velký,a jich tam fandí 25
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 12.08.2014, úterý, 16:44 + 0 - 0
  Díky, vesničane.
 • FK Jablonec vesničan 12.08.2014, úterý, 16:37 + 0 - 0
  DROID1911: s Příbramí na Moravě je to vesnice kousek od Brna a má asi 600 obyvatel
 • Zbrojovka Brno flvv 12.08.2014, úterý, 16:06 + 0 - 0
  Jsem věděl že to Budějovicím vydrží jeden zápas. Teplice pobavili, naposledy jich bylo na bazalech 10, to byl taky bojkot? :D
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 12.08.2014, úterý, 16:01 + 1 - 0
  S kým se přátelí Příbram?
 • Zbrojovka Brno great-one 12.08.2014, úterý, 15:55 + 0 - 0
  Je to hrozný - i v tom posraným Jablonci nás bylo víc, než teď na Dukle...
 • FC Baník Ostrava Kyby 12.08.2014, úterý, 15:54 + 2 - 0
  Poděkování do Teplic !!!
 • FC Baník Ostrava Chachar11 12.08.2014, úterý, 15:50 + 0 - 0
  Budějovice jsou ještě horší než Příbram.... Slovácko zas mělo víc lidi v Jablonci jako Brno v Praze ostuda do Brna...
 • FC Viktoria Plzeň Plzeňák 12.08.2014, úterý, 15:39 + 0 - 0
  DROID1911: Oficiální kapacita 378 dle tohoto: http://fcviktoria.cz/clanek.asp?id=Informace-pro-fanousky-cestujici-do-Ceskych-Budejovic-9380 , ale přišlo mě že nás tam bylo víc než sedaček
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 12.08.2014, úterý, 15:34 + 0 - 0
  já se těším na report Teplic po dalším kole. Sem zvědav jestli to zas dají tomu dítěti nebo se toho chopí někdo dospělejší. Ale i tak očekávám nejdelší report ze všech
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 12.08.2014, úterý, 15:28 + 0 - 0
  Nevím kdo psal pohled Plzně, ale 200 nás tam opravdu nebylo. Sektor má kapacitu 368 míst (myslím?) a minimálně 300 nás v kotli bylo, plus teda další lidi kolem sektoru.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 12.08.2014, úterý, 15:23 + 0 - 0
  Ty Budějovice jsou fakt marný...
 • bez klubu Racionálně uvažující 12.08.2014, úterý, 15:18 + 0 - 0
  Konečně se probralo Slovácko venku...Příjemně překvapila Bohemka počtem...Hradec taky super, jen to udržet...Budějovice zbytečné komentovat..
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
09.04.2021, pátek, 13:41 - Fafrnek
Nejsou nějaký přičmoudlí ti fa...
08.04.2021, čtvrtek, 12:59 - BF05
Tak tohle určitě patřilo k tom...
08.04.2021, čtvrtek, 07:58 - DD-Spartak
chudis: Tak to uz veru dlho. A...
07.04.2021, středa, 21:48 - chudis
DD-Spartak, od roku 2001, pres...
07.04.2021, středa, 11:52 - DD-Spartak
Od ktoreho roku uz nehrate v B...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace