o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 30. kola Gambrinus ligy

Souhrn kola středa, 04.06.2014 20:15 - přejít do komentářů
Zakončení sezóny přineslo důstojnou prezentaci i smutnou návštěvu
images/clanky/pohled-na-tribuny-30-kola-gambrinus-ligy-6102.jpg

Konec sezóny přinesl mistrovské oslavy na Letné, kam dorazilo 16740 diváků, byla to samozřejmě nejlepší návštěva kola. Nejmíň diváků sledovalo zápas Znojmo - Dukla, které se hrálo v Jihlavě (155 diváků). Celkem přišlo na poslední kolo 48381 diváků, což činí průměr 6048 diváků na zápas.

Zbrojovka Brno - FK Jablonec 1:0 (2862 diváků)

Pohledem fanouška Brna:
Poslední zápas sezony - zápas s peltovým jabloncem. Po minulém účelovém vytlačení slávistů ze stadionu pčr a sekuritkou jsme se odmítli aktivně účastnit posledního kola. Sektor tedy zamykáme a jdeme v poklidu sledovat zápas na jiné tribbuny jako obyčejní diváci. Občas se stadionem nese pokřik pelta ven, ale to je všechno. Za zmínku stojí ještě tranparent, který visí na plotě celý špíl adresovaný k odcházejícímu obránci Pernicovi: "Luďo za peltou? Kuchyň už máš?" a v 68 minutě roztahujeme trnasparent A´t žije soudruh berbr, s FAČR na věčné časy... Na konci zápasu ještě hráčům děkujeme v podobě trnaspanrentu hoši děkujeme a tím pro nás končí sezona. Za rok jdeme do evropy...

1. FK Příbram - Ml. Boleslav 3:1 (oficiálně 2182)

Pohledem fanouška Příbrami:
Poslední večerní zápas pro nás začal už v poledne ,kdy jsme očekávaly příjezd našich přátel z Moravy kteří nás přijely podpořit zhruba v počtu třiceti lidí a společně si zahrát přátelský charitativní zápas kde jsme vybrané peníze předaly místní mateřské školce speciální http://skoly.pb.cz/MSspec/ podařilo se nám vybrat slušnou částku která se použije na dobrou věc,http://www.fkpribram.cz/.../Fanousci-vybrali-17-tisic.../.Co se týče samotného zápasu,tak byl support po většinu zápasu na výborné úrovni a to i díky podpoře našich moravských přátel,mnohokrát jsme také pozdravily Mírů Peltu pokřikem Pelta je ču.ák.Byly také vytvořeny nové vlajky a šály kde jsou znázorněny erby obou spřátelených klubů.Zápas byl atraktivní,pěkné počasí,vstupné zadarmo a přitom návštěvnost malá,což je ostuda ,víc k návštěvnosti ani nemá cenu říkat musel bych být sprostý.

Pohledem fanouška Boleslavi:
V Příbrami se nás sešlo 14, snažili jsme se fandit celý zápas. Víc snad nemá cenu říkat, maximálně že poděkovat hráčům za 3.místo ve 14 lidech je málo. Bylo by fajn kdyby se tu lidé nad sebou zamysleli. V Příbrami mohlo být 1000 lidí, nevím kolik hlásili.

Sparta Praha - Vysočina Jihlava 4:1 (16740)

Pohledem fanouška Sparty:
Poslední utkání sezóny, mistrovské oslavy a téměř 17.000 fans na Letné, kteří si nenechali ujít korunovaci Sparty. Kotel zaplněný skoro do posledního místa hned od začátku udával tempo a o tom, kdo bude kralovat v hledišti hned od začátku nebyl pochyb. Na 12.minutu bylo na připraveno na protilehlé tribuně choreo s nápisem MISTŘI. V kotli se pak objevily 3 menší ohně v trikolóře ACS. Za 24 minut bylo jasno, kdo bude kralovat i na hřišti. Pohodlné vedení 3:0 a natěšení fans ženoucí Spartu vstříc dalším gólům. Krátce před poločasem se v kotli roztahuje 2.choreo utkání, tentokráte to jsou Šampioni z Letné. Choreo je doprovázeno větším množstvím pyra. Ve druhém poločase (68.min) se pak prezentujeme poslední choreografií, která se objevuje na více stadionech – Ať žije soudruh Berbr. S FAČR na věčné časy. Choreo je doprovázeno pokřikem Roman Berbr nemá ču***a, jeho žena nemá…. a poté i Pelta je ču**k. Pak už utkání finišuje do svého konce. 5 minut před koncem už někteří fans nevydrží a přelézají reklamní bannery. Minutu poté vbíhají na trávník a utkání je na chvíli přerušeno. Někteří se snaží dostat i k hostujícím fans, ale tam jsou už bubáci a vše kontrolují. 3 minuty nastavení a ovace mohou propuknout na plno. Jak už to na Letné bývá, krátce po skončení se předává pohár na hlavní tribuně, jedou se sparťanské chorály, Letnou zní pokřik Mistři, Víťa Lavička a další. Poté se přesouvají hráči na balkon, kde oslavy s fanoušky pod nima pokračují. Letmá zmínka o hostujícím sektoru – dorazilo zhruba 100 Jihlaváků, slyšet skrz fandící ACS fans moc nebyli, spíše byl slyšet jejich buben. Vyjímali se hlavně 2 – jeden s mikinou Výjezďáci a druhý Viktoria Champions League. Nejspíš si spletli stadion a místo do Vršovic zavítali na Letnou. A nebo je možná druhá varianta, že jsou namlsáni oslavami a jelikož letos neslavili ani v lize, ani v poháru, tak jeli okusit oslavy k nám na Letnou. Tak či onak, tohle ať si vyřeší plzeňáci mezi sebou.

Pohledem fanouška Jihlavy:
Na poslední zápas sezony byly vypraveny dva autobusy fanoušků. V sektoru se nás schází necelých 150. Všichni fanoušci, kteří využili autobusový zájezd byli vybaveni žlutým tričkem s nápisem „Highland on tour“. Na utkání jsme měli připraveno i choreo, které ale nakonec nebylo použito. Prezentovali jsme se tedy klasickou sektorovkou a několika vlajkami na plot. Náš support byl na velice slušné úrovni, fandilo se po celé utkání bez větších přestávek. Po několika vyloženě slabých výjezdech v jarní části sezony můžeme říct, že jsme si na Spartě ostudu rozhodně neudělali.

Baník Ostrava - Slavia Praha 2:0 (12357)

Pohledem fanouška Baníku:
Nástup hráčů olemovala produkce Chacharů s mottem „Nejlepší obrana je útok!“ Na protilehlé tribuně k tomuto sloganu na plotě byla vytažena igelitová plachta o rozměrech 36x26m s vyobrazenou zaťatou pěstí a tabulkou pro trenéry. Sektorovku ještě doplnily kartóny a igelitové pásy po stranách. Dále se již produkce přesunuly do samotného kotle. Z rukou domácích vyletělo zhruba sedm stovek konfet, provětrány byly vlajky na tyčích s obouručkami mezi nimiž bylo zažehnuto několik kusů žlutých ohňů a další pyrotechniky. Transparenty se ultras Baníku vyjádřili k současným palčivým problémům v českém fotbale (Soudruh Berbr a distribuce lístků) a jako zlatý hřeb si připravili choreografii „modrobílá hysterie“. Sektorovka malovaná dvaceti pěti různými odstíny barev vykresluje situaci okolo většiny zápasů Baníku. Fandění jde označit jako nadprůměrné, i když se stále častěji stává, že kotel a sousední ochozy zpívají naprosto jiné chorály…

Pohledem fanouška Slávie:
Posledním střípkem do mozaiky sezóny bylo utkání s ostravským Baníkem na Bazalech. Náboj utkání dodávala skutečnost, že Slavia ještě nebyla zachráněna a pro jistotu setrvání v nejvyšší soutěži potřebovala vyhrát.
Ve slunečném sobotním poledni vyrazilo kolem 200 fanoušků vlakem směr Ostrava. Po cestě přistupuje dalších zhruba 50 hlav a před čtvrtou hodinu se dav vyvalí na nádraží. Někteří mají problémy stát na nohou, válí se po zemi, pohled je to dost zoufalý a ostudný. Během cesty je zadržen jeden výletník za poznámku směrem k fízlům, na nádraží se k němu přidá další a oba neplánovaně stráví noc v Ostravě. Během cesty na nádraží se antikonfliktnímu týmu podaří bezvadná věc a to, že zavedou část slávistů k sektoru domácích, kteří do nich bez otálení nabíhají. Po několika ranách na obou stranách přibíhá policie a zadržuje dalších 6 slávistů. Průchod do sektoru hostů probíhá bezproblémově, a tak před začátkem utkání i přes pozdní příchod ke stadionu z důvodu čekání na zadržené je v sektoru většina fans. Celkově bylo do sektoru hostů vydáno 390 vstupenek, což je nejvyšší počet slávistů, co se kdy v Ostravě objevil.
Bíle oděný sektor, kdy převažují trika „Pelta je ču…“, se snaží od začátku fandit, ale  díky absenci bubnu, je to slabota. Je vidět, že závislost na bubnu je velká a bez něj je udržení rytmu chorálů dost obtížné. Během poločasu je „poděkováno“ hráčům za další bezcennou sezónu nápisy – DALŠÍ SEZÓNA V HAJZLU! NEDĚKUJEME, ODEJDĚTE!“.
O přestávce čile probíhají přípravy na choreografii, která byla na Bazaly připravená. Na začátku poločasu je v horní části sektoru roztažen 30 metrový nápis – BOJUJTE ZA SLAVII AŽ DO KONCE!!!, který doplňují podélně roztažené čeveno-bílé pruhy. V průběhu realizace je mírně upravena poloha pruhů a choreografie nakonec nevypadala vůbec zle. Bohužel v kontextu výkonu hráčů v utkání vyznívá motto choreografie dost naivně. Kolem 75. minuty, kdy Slavie inkasuje druhý gól, vzplane v sektoru několik žlutých a červených ohňů a malých dýmovnic. Do konce zápasu, díky neskutečnému zmaru, co hráči předvádí, klesne úroveň supportu k nule a postupně sílí hněv v sektoru. Dole v sektoru se objevují  kelímky s vodou a pivy. Utkání končí prohrou 0:2 a hráčům se evidentně k sektoru nechce. Ti, kteří se přiblíží, dostávají vodně-pivní sprchu a Radek Černý si neodpustí ironický potlesk slávistům. Po zápase s Brnem je to další jeho trapné gesto směrem k fanouškům. V průběhu „děkovačky“ je ještě reagováno nápisem na gesto týmu s proplacením vstupenek na utkání – „60 KORUN SI STRČTE ZA KLOBOUK! NE MALÁ OMLUVA, ALE VELKÝ VÝSMĚCH!“.
Poté jsou slávisté převezeni přes nějaké cikánské ghetto na nádraží. Do odjezdu vlaku zbývají téměř tři hodiny, a tak se rozchází po okolních hospodách. V jedné z nich se během 2 hodin podaří vypít veškeré pivo, ale dobrá nálada vydrží díky přítomnému jukeboxu, který doprovází muzikant s trubkou. Byla to jeho první hodina na tento nástroj a díky odhalenému  talentu se rozhodl navštěvovat lidovou školu umění. Je vidět, že se hrou na hudební nástroje se dá začít v každém věku! V půl dvanácté slávisté opouští Ostravu. V Přerově po celém dnu ve službě evidentně nadržení policajti chtějí nechat vysadit jednoho pasažéra za drobný přestupek. Několika slávistům se podaří vystoupit s ním, zbytek kukláči nepustí ven. Nakonec vše řeší bloková pokuta a všichni vystoupivší nasedají do vlaku směr Praha.
Jedna automobilová posádka cestou zpět potkává na D1 u Mc Donalds autobus v barvách FK Teplice, a tak jednoho fanatika napadá dojít pozdravit bývalého hráče Slavie, opilce Fenina. Hledání netrvá moc dlouho a podpalovač bytů je nalezen a slovně konfrontován. Nutno říct, že kadence vulgarismů je hodně slušná. Z míry vyvedená teplická troska pak dokonce posádku vyzývá na souboj, situaci uklidňuje až tepllická legenda, Pavel Verbíř. Zdravíme tímto Féňu do Teplic a platí co bylo řečeno na parkovišti - slávisti nezapomínají...
Slavia Praha, druhý nejúspěšnější klub historie tuzemského fotbalu, se v posledním kole zachránila v nejvyšší soutěži. Těžko uvěřitelná věta. K pohromě chyběl Sigmě jediný vstřelený gól na půdě Liberce. Zdá se k neuvěření, že někteří hráči se podivují nad reakcemi fanoušků po skončení utkání. Kurva, takhle se hraje o záchranu, jedna jediná pořádná střela na branku!? Jsme herně suverénně nejhorší tým ligy. Hrát ještě jedno kolo, tak sestoupíme. Zachráníme se jen díky výsledkům ostatních týmů. Za 30 zápasů jsme vstřelili jen 24 gólů, což je nejhorší bilance ze všech. Historická prohra doma s Teplicemi 0:7 a další ostudné porážky. Za to chcete aplaus??? To snad nemůžete myslet vážně! Ale dost už zloby a plamenného textu.

1. FC Slovácko - FK Teplice 0:2 4295)

Pohledem fanouška Slovácka:
Na poslední domácí zápas se schází poměrně zaplněný kotel. Úvod zápasu je ve znamení většího množství konfet. V 10 minutě vytahujeme choreo s tématem Mistři Moravy. Slovácku se na jaře daří a v této sezoně si vedlo dobře i se všemimoravskými kluby. Z toho vznikl nápad na neoficiální titul Mistrů Moravy, který doplnil i pohár GL předělaný ve stylu tradiční slovácké keramiky. Choreo doplnili modré a bílé vlajky a modré a bílé dýmovnice. Support střídá slabší a lepší chvilky. Hráčům na hřišti se nedaří vstřelit branku, takže čekání na gól si zpestřujeme další prezentací kterou se připojujeme ke společné akci proti soudruhům na Svazu.V 68. minutě pozdravíme Berbra a Svaz a odpálí se nějaké pyro. Na hřišti to na zázrak a výhru nevypadá, takže se fandění soustředí na poděkování hráčům a trenérovi za vydařenou sezonu. I přes prohru se konec zápasu odehrává v dobré atmosféře. Již před zápasem byla domluvena děkovačka na trávníku po skončení utkání, kam se většina kolte a část ostatních tribun vydává. Děkovačka je okořeněna předáváním poháru za "Mistry Moravy" v podobě keramického malovaného poháru. Je odpáleno pyro a probíhá loučení s Honzou Trousilem. Fanoušci děkují hráčům, trenérům i majiteli a pak se odebírají zapít úspěšnou sezonu.
Z Teplic dojelo pár lidí a ničím zajímavým se neprezentovali.

Pohledem fanouška Teplic:
V sektoru hostů se schází v Uherském Hradišti 9 lidí. Občas se zafandí, ale nic zázračného se nekoná. Vzhledem k chování vedení rušíme plánovaný výjezd a nevisí ani vlajka S15 ani fanklubu.

Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:1 (4790)

Supras:

Chaotix:

Pohledem fanouška Sigmy:
K existenčnímu zápasu o prvoligový život vyrazilo z Olomouce několik aut a jeden taxík, počet fans v našem sektoru byl ale slabý. Snažíme se sice od začátku fandit, ale kvalita supportu je taktéž slabá. Prostě všechno špatně. Hráči na hřišti sice makají (venku asi poprvé za celé jaro), ale na potřebné vítězství to nestačí. Co to pro nás znamená, to už jistě každý ví. Po třiceti letech padáme do druhé ligy. Na jednu stranu zaslouženě, na druhou… k záchraně chyběl kousek. 
Domácí kotel se prezentuje povedenou malůvkou se Shrekem, rudým Berbrem a švábem ve sprše. Více se mi však líbila aktivita Chaotix, kteří byli po celý zápas aktivní a k nám byli také více slyšet. Zaujalo mě také, že u nich stál asi stejný počet sekurity jako na celém zbytku stadionu dohromady.

Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 0:0 (5000)

Pohledem fanouška Bohemians:
S Plzní nás čekal zápas o všechno, zápas pravdy. V den zápasu již vstupenky na toto utkání nejsou a tak Ďolíček hlásí vyprodáno. Podle toho vypadá i atmosféra, která je od začátku velmi dobrá. Support jede naplno bez hluchých míst po celý zápas. Při nástupu hráčů roztahujeme na tribuně „C“ (u pošty) transparent „VYHRÁLI JSME 1. POLOČAS“ a současně s tím dvě mávačky Desítky pro domácí, jako reakci na schválení plánu (částečně směna pozemků a částečně odkup) ohledně Ďolíčku, který v uplynulém týdnu odhlasovalo zastupitelstvo Prahy 10. Celá věc se však bude ještě řešit na Magistrátu, takže úplně vyhráno prozatím není, nicméně vše je na dobré cestě. V 10. minutě je pod hodinami roztažen nápis „BOHEMIANS FAMILY.“ V minutě 20. se prezentujeme kartoniádou na hlavní tribuně, která se „v rámci možností“ povedla. Ve 40. minutě je roztaženo choreo proti Berbrovi a Peltovi. I přestože jsme měli svůj osud ve svých rukách, museli jsme se nakonec spolehnout na výsledek z Liberce. S notnou dávkou štěstí se tedy zachraňujeme a tak propukají oslavy nejen těsně po zápase na hrací ploše, ale i po celých Vršovicích do pozdních nočních hodin. Po domácí prohře se Slavií moc lidí v záchranu nevěřilo. Nutno dodat, že naši hráči šli po zmíněném zápase se Slavií svými výkony nahoru a díky své vůli a bojovnosti si záchranu zasloužili.

Pohledem fanouška Plzně:
Cesta je hodně veselá a o demenci nebyla nouze. Necelou hodinu před utkáním přijíždíme do Dolíčku. Máme ještě čas a tak jdeme do hospody, která proti našemu sektoru. V hospodě je plno Bohemáků, ale vše je v pohodě. Jedná se o normální fans. Někteří lidi v tý hospodě proseděli celý zápas.
Bohemka má nejhorší sektor hostů v lize. Jsme ve třech řadách roztaženi na 50 metrech, což se podepsalo na slabém supportu. Především u mladší generace nebyla vůle fandit vůbec.
Bohemáci po celý zápas předváděli kvalitní support, odpalovali pyrotechniku, vytáhli choreo proti Berbrovi a Peltovi a nápis "Bohemians Family". Po utkání pak slavili na hřišti. K fotbalu se tentokrát vyjadřovat nebudu, myslím si o tom své.

Autor: PiotrM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 07.06.2014, sobota, 19:43 + 0 - 0
  Já neříkám, ale mě prostě to přijde divný... Však at si každý chlastá jak chce, ale zminovat to v reportu... já nevím. :) Proti gustu žádný dišputát
 • HC Plzeň VzK 06.06.2014, pátek, 11:48 + 0 - 0
  Mluvíte mi z duše chlapci.Bohužel někteří lidi mají stále potřebu si na něco hrát.Pokud nevypadáš jak drsnej chuligán, není tě 20 a nesouhlasíš s jejich názory,tak tě prostě neberou.To je důvod proč radši chodím na hokej.
 • FC Viktoria Plzeň Večerníček 06.06.2014, pátek, 08:31 + 0 - 0
  Souhkasím s Honzíkem,výjezdy jsou od toho aby se lidi odreagovali od toho každodenního hnusu,a to že si dáme pár piv,někteří i víc než pár,je přece každého věc,pokud se nemotá tak že ho nepustí na stadion,a to že máme skoro po každém zápase co oslavovat je jenom dobře! a zapít konec sezony je podle mého názoru slušnost !!
 • FC Viktoria Plzeň Honzík 06.06.2014, pátek, 07:00 + 0 - 0
  DROID 1911 TO k tomu patří.Hodně lidí zapomělo že fotbal a výjezdy jsou především o zábavě.
 • FC Viktoria Plzeň DROID1911 05.06.2014, čtvrtek, 22:39 + 1 - 0
  Sakra, když už se tedy přebírá report z Výjezďáků, tak to dejte alespoň bez toho, že se před zápasem sedělo a vožraly se držky, po zápase se sešli zas v Tipáči a že hvězdou byla Jolča.. Koho to kurva zajímá!
 • SK Slavia Praha Rendl 05.06.2014, čtvrtek, 18:29 + 0 - 0
  :D :D :D :D :D :D NENEE!! :D
 • bez klubu Pan Mrkev 05.06.2014, čtvrtek, 17:14 + 0 - 0
  Kocábek je to největší koště v lize :D furt si něco dokazuje přitom každý ví, i na bohemce, že je všem pro smích :D
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 05.06.2014, čtvrtek, 17:05 + 0 - 0
  :)) super Pitralon nezklamal. Ale stejne nejlepší jeho příbeh byl jak jel s dcerou v tramvaji nekde v Plzni (fotbal tusim vůbec nebyl)a potkal tam slavistu se salou kterého okamzite napadl :))
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 05.06.2014, čtvrtek, 16:57 + 0 - 0
  Jenže ta vaše živoucí legenda už se dlouho k ničemu nemá :)Přece nepobijem v 60
 • AC Sparta Praha eRw!n 05.06.2014, čtvrtek, 14:38 + 0 - 0
  report plzne opravdu parada :)))
 • Bohemians 1905 bohemak 05.06.2014, čtvrtek, 12:48 + 0 - 0
  Zdendo, tvoje reporty vždycky pobaví :) S naší živoucí legendou jste ozdobami české scény :D
 • bez klubu ultraboy 05.06.2014, čtvrtek, 08:02 + 0 - 0
  Pitralon opět nesmrtelný superhrdina :D
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 05.06.2014, čtvrtek, 05:56 + 0 - 0
  acs:a tak to má být :)
 • AC Sparta Praha acs1893 05.06.2014, čtvrtek, 00:12 + 0 - 0
  hlavní je že hvězdou výjezdu byla paní jolča :D
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 05.06.2014, čtvrtek, 00:03 + 0 - 0
  Ještě že to znojmo spadlo, i kdyby hráli v Indii tak je to ostudná návštěva. děvky zadarmo: Příští sezku budete mít takovou koláž každý zápas ne :)
 • SK Sigma Olomouc děvky zadarmo 04.06.2014, středa, 22:53 + 0 - 0
  Nám do Liberce nepuštěna tato zástava prej by jsme ji mohli zapálit taková škoda pálit :D https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10414917_592392144192021_8731639769284728107_n.jpg
 • FC Baník Ostrava Hlavis 04.06.2014, středa, 22:08 + 0 - 0
  Dobré kolo. Jen v Brně to bylo o ničem, jinak všude pěkné představení
 • Zbrojovka Brno flvv 04.06.2014, středa, 21:23 + 0 - 0
  škoda že už se liga nehraje v Blšanech :(
 • bez klubu QQQJebacQQQ 04.06.2014, středa, 20:35 + 0 - 0
  report sks zapomel zminit ze slaviste dostavali v ostrave furt a slusne kapky :);)
 • Bohemians 1905 Thomos98 04.06.2014, středa, 20:31 + 0 - 0
  kocabék je čurááák!
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta 27.09.2021, pondělí, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta 27.09.2021, pondělí, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
27.09.2021, pondělí, 14:29 - johankarl
to Hagen : přesně tak to je, l...
26.09.2021, neděle, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
26.09.2021, neděle, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
26.09.2021, neděle, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace