o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 4. kola Synot ligy

Souhrn kola středa, 20.08.2014 20:00 - přejít do komentářů
Souboj Sparty s Baníkem, Teplic se Slavií, produkce i jinde...
images/clanky/pohled-na-tribuny-4-kola-synot-ligy-6271.jpg

I 4. kolo Synot ligy přineslo fanouškovsky zajímavé souboje a s nimi produkce a dobrou atmosféru. Od toho, abychom si vše shrnuli, je další díl pohledu na tribuny. Divácky zvítězila Sparta s necelými 11 000 diváky, v těsném závěsu se ocitla Plzeň. Průměrná návštěva jednoho utkání 4. kola má hodnotu 6 072 diváků, což je pěkné číslo.

FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha 0:0 (3 490 d.)

130:25, takové bylo přibližně rozložení sil v kotlích. Domácí Supras k solidnímu supportu přidali podsvícenou choreografii. Hosté svůj sektor vylepšili o několik vlajek včetně tradiční sektrovky.AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava 0:1 (10 938 d.) FotoReport

Šlágr kola se odehrál na Letné a zaznamenány byly oboustranně dobré výkony táborů. Sparťané utkání obohatili o choreografii, pyro a také nápis, který více méně ladil se souběžným nápisem Chacharů. Oba rivalové si posvítili na mocné osoby českého fotbalu. Dále už si můžete přečíst pohled hostujícího tábora, tedy Ostravy.

Pohled Ostravy:

Ostravští opět na svůj výjezd vyjeli do Prahy a opět (téměř) všichni v bílém. Vedení letenského klubu nedělalo žádné problémy s lístky, díky čemuž se na sektoru hostí sešlo rovných 856 fanoušků týmu ze Slezska (dalších 90 osob zůstalo před stadionem, jelikož dorazili až ve chvíli, kdy už byly zavřené pokladny – při alespoň symbolickém odchodu části fans ze sektoru na vyjádření solidarity naprosto nepochopitelně nabíhají kukláči). Ultras Baníku se prezentovali hned dvěma choreografiemi na stále, bohužel, velmi ožehavé téma. Nejprve ve třicáté minutě, společně s letenskými, upozornili na stahující se mračna nad českým fotbalem. Ve druhé půli pak následovaly nápisy „Na rozmary králů doplácejí jejich národy“, po kterých jsou rozvinuty plachty s nápisem „Král Jeliman“ a druhé s povedenou malůvkou onoho krále. Support po celou dobu zápasu na vysoké úrovni (i když mohl být ještě lepší).Bohemians Praha 1905 – FK Baumit Jablonec 1:2 (4 103 d.) FotoReport

Pohled Bohemians:

Na závěr „anglického“ týdne nás čekal domácí zápas s Jabloncem. Naši borci i my jsme věřili, že v domácím prostředí potvrdíme venkovní ligové vítězství z Jihlavy i pohárovou výhru z Kolína. Opak byl ale pravdou. Jablonec na hřišti celý první poločas dominuje. Náš support zažil v Ďolíčku určitě také lepší časy, rezervy máme pořád veliké. Na začátku utkání vytahují ultras choreo „Zde se děti nebojí, i bez Peltova řešení“, který je doplněn dvěma plachtami se značkou ´pozor děti´ v zelenobílém provedení. Bohužel, nápis se nepodařilo roztáhnout úplně dokonale. Jak je později vidět, děti se po celý zápas opravdu baví. Na začátku druhé půle vytahujeme plachtu s tradičním logem, doplněnou zeleným a bílým pruhem na každé straně. Ve druhém poločase se náš support zvedá a dosahuje řekněme našeho „současného standardu.“ Několikrát si zakřičíme ´Peltaven´ společně s hlavní tribunou. Hostů dojelo necelých 20 fanoušků, kteří projevují snahu o aktivní fandění. Výkon našich hráčů na hřišti však nestačí, a tak všechny body putují do Peltovce. Kompletní report na www.sektor1905.cz.

Pohled Jablonce:

V sektoru hostí v Ďolíčku se nás nakonec schází asi 50, z toho však třicítka aktivních. Část doráží až v průběhu prvního poločasu a mezitím už vzniká fotka našeho prořídlého sektoru. Fanděním se dobře bavíme, vyvěšujeme 3 menší vlajky. Domácí předvádí svůj standardní support, podpořený povedeným choreem, které si však paradoxně kazí mávačkami, přičemž se nápis stává nečitelným.

1. FC Slovácko – FC Vysočina Jihlava 2:0 (4 248 d.) FotoReport

Pohled Slovácka:

Jak výkon na hřišti, tak ani výkon v hledišti nebyl zdaleka optimální. Opět značně prořídlý kotel předváděl sotva průměrný support. Lepší chvilka přišla jen po prvním gólu, ale i ta rychle odezněla. Pozitivní tak byl pouze nácvik nového pokřiku Slovácko - bojujem, Slovácko – vyhrajem, u kterého se kotel bavil a opětovné zapojení ostatních tribun do odpovídaček. Z hlediska produkcí jsme se prezentovali nápisem ve spodní části kotle BLUE AND WHITE ARMY, který byl doplněn v horní části sektoru mávačkami se znakem klubu. Hosté si nic nepřipravili.

Pohled Jihlavy:

Do Hradiště dáváme po velkých peripetiích dohromady pouze jedno auto, takže se nás v sektoru tísní celých 6 kusů. O supportu se bohužel nedá hovořit, pokřiky a skandování z naší strany se daly spočítat na prstech jedné ruky. Špatné rozpoložení našeho týmu přesně kopírujeme i v našich řadách, což se už nesmí opakovat. V domácích zápasech se držíme, ale výjezdy jsou čím dál tím víc ostudnější!FC Zbrojovka Brno – SK Dynamo České Budějovice 2:2 (3 418 d.)

Brno - Udavači: Kotel fandí 90 minut, zápas končí 2:2 a hostující sektor prázdný.

FK Mladá Boleslav – 1. FK Příbram 4:1 (3 150 d.)

Pohled Mladé Boleslavi:

V sektoru se nás schází kolem 50 lidí, stadion je docela prázdný, což se dalo čekat (sobota, škodovácká dovolená...), ale nemyslím, že by to bylo jinak lepší. Našemu fandění pomáhá i výsledek, je tak na dobré úrovni. Na konci zápasu vytahujeme nápis "forever" (4Ever) na modrobílé šachovnici. Hostů přijelo asi 15.

Pohled Příbrami:

Na stadión v Mladé Boleslavi nás nakonec dorazilo šestnáct, domácích kotelníků bylo zhruba dvacet až dvacet pět. O support jsme se snažili po většinu zápasu, i když postupem času s ohledem na výsledek skandování sláblo. Za zmínku stojí ještě chvíle, kdy si pár lidí od nás zapálilo cigaretu a přišla securitka, že se na tribuně nesmí kouřit. Nad racionalitou tohoto nařízení radši ani nebudu přemýšlet…

FK Teplice – SK Slavia Praha 2:1 (8 680 d.) FotoReport

Pohled Teplic:

Na první domácí zápas si mládež z S15 připravila hned dvě choreografie. První choreografie přišla při nástupu hráčů na hrací plochu a obsahovala podsvícený kříž pyrem, doplněný o nápisy „FRANTIŠEK HRDLIČKA“ a „20.8.1956 – 2.8.2014″ jako reakce na nedávno zesnulého ředitele klubu. Na tomto choreu se podílel dokonce i sedmiletý klučina. Druhé choreo přišlo na řadu v druhém poločase, kdy se objevila plachta s teplickým ultrasákem, který držel v ruce teplickou 11° a byl doplněn o nápis „EMOCE“. Support na začátku první půle vypadal dost slibně, ovšem během ní se již začala projevovat absence starších řad a mladší pomalu ztráceli při fandění síly. Výrazné zlepšení nastalo během druhé půle, kdy především i díky výsledku šel support v poslední dvacetiminutovce rapidně nahoru. Velké zklamání vládne z počtu lidí v sektoru vzhledem k tomu, že se jednalo o utkání s SKS.

V sektoru hostů se Slavisté schází v solidním počtu cca 500 lidí. Prezentují se v prvním poločase choreografií zobrazující 5 postav, doplněných nápisem „TRIBUNA SEVER NA STÍNADLECH“ a párkrát během zápasu se v jejich sektoru rozhoří i nějaké to pyro. Support ze začátku utkání zněl velmi slušně, ale po obdržených brankách a přibývajících minutách klesal.

S15Fanklub
FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové 4:0 (10 549 d.) FotoReport

Pohled Plzně:

V Plzni byl náš sektor jako vždy zaplněný a fandilo se hodně dobře. V druhý půli to trochu zesláblo, ale nijak hrozně. Během zápasu jsme vytáhli choreo a pár nápisů. Zápas navštívilo 10 500 diváků, z toho cca. 40 z Hradce, kteří se celý zápas snažili fandit a občas byli i slyšet. Vyvěsili pár vlajek a taky vytáhli nějakou tu prezentaci.

Pohled Hradce Králové:

Na tento výjezd bylo jasné, že se votroků moc nepodívá. Na našem kontě vstřelených branek nula, termín na hovno, ale nakonec se nám daří naplnit jeden „holáč“. V Plzni velké problémy s puštěním chorea, které nakonec bylo vpuštěno kolem desáté minuty zápasu. Připravili jsme si nápis ke stadionu a střeleckému trápení. V druhé půli vytahujeme Krysaře s píšťalou a doplňujícím sloganem. Fandění jsme si užívali, snad nás hráči občas zaslechli.


Autor:

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • BK Mladá Boleslav PETAASS 22.08.2014, pátek, 17:20 + 0 - 0
  Tomaas11: U nás je to bohužel marný v Boleslavi na fotbale...Zlatý hokej,to myslím i u Vás
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 22.08.2014, pátek, 00:50 + 0 - 0
  Kostič: Že to říkáte zrovny vy, taky mám někdy pocit, že si sem tam nějakou desítku přídáte..
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 22.08.2014, pátek, 00:45 + 0 - 0
  Sparta jako nemá člověka, který by poslal pohled?
 • FK Mladá Boleslav Kostič 21.08.2014, čtvrtek, 10:16 + 1 - 0
  Koukám že Příbramáci nepočítají lidi v sektoru, ale kolik hlasů asi slyší :) to by pak i odpovídalo
 • FC Hradec Králové Kuksič 20.08.2014, středa, 22:02 + 0 - 0
  Plzeňským nabízeny hradecké vlajky za sud piva. Nezájem. :-(
 • FK Jablonec Ultrá97H 20.08.2014, středa, 21:38 + 0 - 0
  Jablonec kompletní asi až ve 20.minutě..v počtu asi 45 hlav
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...


Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Postup! Letná zářila nejenom radostí... včera, 10:51

Postup! Letná zářila nejenom radostí...


Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu 27.07.2021, úterý, 09:53

Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu


Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty 25.07.2021, neděle, 11:56

Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Postup! Letná zářila nejenom radostí... včera, 10:51

Postup! Letná zářila nejenom radostí...


Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu 27.07.2021, úterý, 09:53

Ve Zlíně sešívaný návrat fanatismu


Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty 25.07.2021, neděle, 11:56

Letnou provoněla vítězná pyrošou ultras Sparty

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
25.07.2021, neděle, 15:54 - acs1893
Frydečak: od roku 2008 jsem by...
24.07.2021, sobota, 11:04 - dennyTS
Doufám, že to Frydečák myslí i...
23.07.2021, pátek, 20:55 - Frydečak
@acs1893: Škoda, že jsi nebyl ...
21.07.2021, středa, 17:22 - acs1893
Rapid mega support...byl sem s...
21.07.2021, středa, 16:48 - Fafrnek
Pekne Sparta
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace