o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny 5. kola Synot ligy

Souhrn kola středa, 27.08.2014 22:15 - přejít do komentářů
Nejlepší představení v podání Slávistů, moravskoslezský souboj bez kotlů...
images/clanky/pohled-na-tribuny-5-kola-synot-ligy-6292.jpg

I 5. kolo Synot ligy přineslo jeden šlágr – na Slavii se představila Plzeň. Další představení se nevymykala průměru, v Ostravě potom pokračoval bojkot Chacharů. Nejvyšší návštěvu obstaral také souboj v Edenu.

FC Baník Ostrava – FC Zbrojovka Brno 1:0 (4 091 d.)

Domácí kotelníci pokračovali ve svém bojkotu domácích zápasů, a tak sektor vlajkonošů zel prázdnotou, a to i na opačné straně, jelikož příznivci Zbrojovky prokázali fanouškovskou soudržnost.


FK Teplice – FC Slovan Liberec 2:2 (5 720 d.) FotoReport

Pohled Teplic:

V sektoru celý zápas sněží, není to však tím, že by v chladném srpnovém dni padal sníh skrze díry ve střeše, ale tím, že na tento zápas jsme si připravili několik kilo nastřižených papírku a okolo 150 konfet, což se háže během celého zápasu. V závěru zápasu pak přichází ještě pyronáda. Fandění si lidé užívají, což se odráží i na jeho kvalitě.

Hostů doraží asi 60, celý zápas jsou v pohybu a fandí.

Pohled Supras Unisono:

Čekali jsme méně lidí, takže počet byl celkem příjemné překvapení (vzhledem k termínu a naší situaci). Náš support se mi tentokrát líbil, stejně jako výkon na hřišti. Zapojení, jednotnost i vytrvalost byly lepší než obvykle. Vlajky: D.B.S., Core, RPL, Mário, DěBS, Hrádek + obouručky "Pelta ven!" a "Za fotbal o víkendu!" 

Report Supras Unisono

FK Baumit Jablonec – FC Vysočina Jihlava 2:0 (3 318 d.)

Pohled Jablonce:

V domácím sektoru se scházíme v počtu zhruba 40ti lidí a fandíme obstojně. Asi ve 20. minutě se navzájem hecujeme a support je až do konce zápasu na náš počet velmi dobrý. Ve 2. poločase vhazujeme nad hlavy nastříhané papírky, což dává celkem dobrý efekt. Naše vlajka Nordic Commando visí obráceně z důvodu dostání zákazů některých kluků z našich řad. Jihlava zaujala jen tradiční vlajkou se sponzory a bubnem.


1. FK Příbram – Bohemians Praha 1905 2:3 (2 678 d.)

Pohled Příbrami:

V sektoru se nás nakonec schází kolem pětadvaceti lidí, což je slabší i na naše poměry. Support byl průměrný, chvilkami docela slušný, postupem času s ohledem na výsledek a předvedenou hru slábl. Domácí atmosféru si samozřejmě vytvořili hosté. Jak byl zápas nudný a klidný, tak situace před stadiónem a v ulicích byla úplně opačná. Začalo to před stadiónem, když se začali mísit fans domácích a hostů, začalo to urážkami a skončilo to rvačkou, kterou ukončili až přibíhající kosmonauti. Pár lidí z obou stran bylo zadrženo a předvedeno k výslechu. Rád bych dodal, že by se toto pravděpodobně nestalo, pokud by jednoduše policie a MP naváděly hostující fanoušky druhou cestou a nepouštěly je po cestě, odkud vychází domácí. Druhý incident nastal před služebnou PČR, jednalo se o neoprávněné zadržení jednoho Bohemáka.

Bohemians (převzato z reportu Sektor1905)

Do Příbrami se nás sjelo zhruba 200, takže na naše poměry spíše podprůměr. Support reflektoval dění na hřišti – první půle tragédie, druhá půle rostoucí výkon vrcholící euforií po závěrečném hvizdu. Z Příbrami se přeci jen body příliš nevozí a my brali rovnou tři! Ne, že by se páni rozhodčí nesnažili tlačit Jardu kupředu, viz. neodpískaný faul ve vápně, gól Švancary po jasném zpracování rukou atd. Titul „hovado utkání“ spolu s hlavním sudím a jedním čárovým dostává ještě domácí Neves, který si ještě v době příbramského vedení (poté ho to nějak přešlo…) neodpustil provokace vůči zelenobílému sektoru. Na naší straně jeden transparent, několik konfet a stroboskopů. Příbramský kotel prakticky neexistoval. Po utkání si domácí frustrovaná mládež vylila zlost na jednom z bohemáckých aut, což akorát vyprovokovalo PČR ke zcela neadekvátnímu zásahu vůči všem v okolí bez ohledu na barvu dresu. Zatčení na obou stranách. A.C.A.B!SK Dynamo České Budějovice – FK Mladá Boleslav 2:1 (2 886 d.)

Pohled Českých Budějovic:

V sektoru se nás sešlo zhruba 25 a oproti zápasu s Plzní jsme byli na jednou třetinou zaplněném stadionu slyšet. Fandění přesto docela kulhalo. Zlepšení bylo cítit s odpálenou světlicí ve druhém poločase.

FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko 2:0 (3 125 d.) FotoReport

Utkání přineslo několik spíše menších produkcí na obou stranách. Domácích se tentokrát sešlo méně jak obvykle, naopak počet hostů byl poměrně pozitivní. Více najdete v reportech obou táborů.

Report Hradce Králové

Report Slovácka

SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 1:0 (11 003 d.) FotoReport

Slavia (převzato z reportu sešívaných):

Na tento zápas už pomocní support leadeři měli k dispozici megafony, aby lépe mohli organizovat fandění v horních částech tribuny. Fandění se rozjíždělo pomaleji, což bylo zapříčiněno děním na hřišti, které bylo odlišné od předchozích dvou domácích zápasů. Plzeň je při vší úctě k Baníku a Liberci kvalitativně trochu jinde a na začátku zápasu Slavii přehrávala. I tak ale byla atmosféra výborná a jedenáct tisíc diváků hnalo sešívané ke zteči. V polovině prvního poločasu začaly přípravy na jedinou dnešní choreografii. Po několika minutách se Sever rozdělil na červenou a bílou polovinu s využitím látkových pruhů a kartónů, uprostřed tribuny přes vchody byl roztažen 40 metrový nápis „VĚČNÁ SLAVIA“. Schody ke vchodům byly překryty igelitovými pruhy. Nápis se nepodařilo zhruba o 2 m barevně vycentrovat s kartóny, ale celkově velice povedená choreografie. Do přestávky se šlo za bezbrankového stavu.

Prvních dvacet minut druhého poločasu probíhá v intencích toho prvního až do 67. minuty, rohu z levé strany a hlavičce Jardy Zmrhala! Na stadionu zavládne šílenství, Sever  slaví s množstvím pyrotechniky. Od té doby jde logicky fandění výrazně nahoru, podaří se zapojit i východ, škoda, že není příliš vůle zapojit se do skákání. Skvělá nálada vydrží i přes několik šancí hostů, kterým se vyrovnávací gól vstřelit nepodaří, až do konce. Vítězné děkovačky se ujímá hrdina dnešního zápasu – gólman Hrubeš.

Pohled Plzně:

V sektoru se nás sešlo odhadem 500 a fandilo se průměrně. Support měl dobré, ale i špatné chvíle. Skromně se odpálilo pyro a jedna petarda, která byla nepochopitelně zapálená v sektoru. Celá jižní tribuna byla prázdná a místa kam petardu hodit bylo dost. Po zápase jsme byli nuceni čekat 15 minut ve stadionu, kde se dlouhá chvíle krátila zábavou. Po vypuštění lidí z klece nám zatarasili cestu další kosmonauti a kromě autobusů a aut byli všichni nuceni zůstat před stadionem zcela nepochopitelně.

FK Dukla Praha – AC Sparta Praha 1:0 (6 348 d.)

Utkání bylo sice pražským derby, ale v tomhle obsazení nebýváme zvyklí na nadstandardní atmosféru a odchylka nenastala ani tentokrát. Nezaznamenali jsme ani žádnou výraznější prezentaci.

Autor:

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Kyby 01.09.2014, pondělí, 09:02 + 0 - 0
  Dodatečné poděkování do Brna za podporu !!! Jinak pánové z Bazalů si připočetli minimálně 1.000 diváků, jestli byly 3 litry, tak to je moc...
 • Bohemians 1905 primitiv 30.08.2014, sobota, 09:26 + 0 - 0
  Hradečtí gentlemani peknééé koreo))) :D
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 29.08.2014, pátek, 10:44 + 0 - 0
  Proč na Dukle nešlo víc Sparťanů do kotle?
 • FC Viktoria Plzeň radekmaxik7 28.08.2014, čtvrtek, 21:21 + 0 - 0
  eRw!n: V minulosti si vzpomínám, že tam byl i zápas Sparta - Plzeň a to tam byly oba tábory :)
 • AC Sparta Praha eRw!n 28.08.2014, čtvrtek, 17:41 + 0 - 0
  Cthulhu: jj myslim ze to je prvni tym z CZ, ktery se tam dostal. Za to urcite obrovskej respekt. Ale prece jenom treba Horde zla meli byt nad nima :)
 • bez klubu LB_photographer 28.08.2014, čtvrtek, 15:37 + 0 - 0
  tondik: Některé fotky se někdy musí dobarvovat, doostřovat apod., což se pak dělá přes SW na úpravy fotek, ale tentokrát pyro foceno na režim sport a bez jakýchkoliv následných úprav. Co se týče reflektorů, tak ty jsou naopak největší zlo pro fotografy :)
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 28.08.2014, čtvrtek, 15:33 + 0 - 0
  Už jsem se jednou ptal, to jako Sparta nemá člověka, který by psal report??
 • 1.FC Slovácko Lukas4 28.08.2014, čtvrtek, 12:46 + 0 - 0
  acs1893: Aha, tak v tom případě nechápu, proč jste takhle roztahaní po celé tribuně. Nebylo by lepší kdybyste byli pohromadě? Určitě by byl lepší support a i opticky by to vypadalo líp :)
 • bez klubu MMs 28.08.2014, čtvrtek, 10:00 + 0 - 0
  Spartanu bylo na julisce opravdu hodne,ale 90% urcite ne. Stacilo pri golu,kdy se k memu prekvapeni zvedla nejmene tretina julisky. Jinak spartanskej support dle me podprumer. Jo,kdyby fandili vsichni i ti,co nebyli v kotli bylo by to jiny.
 • FC Slovan Liberec Cthulhu 28.08.2014, čtvrtek, 09:59 + 1 - 0
  Slavie se dostala podle redakce Ultras World na 2. místo Top-5 ultras of the week...dobrá práce :)..... https://www.youtube.com/watch?v=W8wWWV-SMR8 .....Slavie začíná na 4:00.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 28.08.2014, čtvrtek, 09:44 + 0 - 0
  Dotaz na redakci: Jsou veškeré fotky "originály" nebo eště "pozměněné" v nějakém například softwaru. Napadlo mě to, když jsem viděl třeba to pyro Teplic, kdy mi přijde, jak kdyby to bylo udělané tak, aby vynikal ten "oheň" a okolí je až nenormálně "dočerna" vzhledem k tomu, že na stadionu jsou reflektory. Nebo už to je dokonce focené ně nějaký speciální režim? No, každopádně dík za odpověď :-)
 • AC Sparta Praha acs1893 28.08.2014, čtvrtek, 01:14 + 0 - 0
  lukas4 tak 90% stadionu, většina mimo kotel.
 • FK Jablonec Ultrá97H 27.08.2014, středa, 22:49 + 0 - 0
  Roztáhnout nápis o přestávce? proč?
 • 1.FC Slovácko Lukas4 27.08.2014, středa, 22:34 + 0 - 0
  Kolik bylo celkem Sparťanu na Dukle ?
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
439
2.
1.FC Slovácko champyon
427
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
413
4.
bez klubu Majkl1911
357
5.
bez klubu Son of Moravia
340
6.
FC Baník Ostrava mara1922
338
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
329
8.
Slezský FC Opava lamich2
324
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
323
10.
bez klubu Cestovatel
321
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
180
3.
1.FC Slovácko champyon
144
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
144
5.
1.FC Slovácko FanaticBoy
143
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
139
7.
MŠK Žilina Nordic Division
138
8.
FC Baník Ostrava mario72
135
9.
bez klubu Cestovatel
120
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
116
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když se slaví 40. narozeniny... 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny...


BLOG: Derby o Sudety s pocho... 02.07.2020, čtvrtek, 12:16

BLOG: Derby o Sudety s pocho...


Pusťte fanoušky na fotbal, a... 08.06.2020, pondělí, 13:45

Pusťte fanoušky na fotbal, a...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Na Letné drama do posledních minut a pyro euforie! včera, 12:23

Na Letné drama do posledních minut a pyro euforie!


FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc 20.09.2020, neděle, 20:55

FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc


FotoReport: FC Baník Ostrava - FK Pardubice 20.09.2020, neděle, 19:15

FotoReport: FC Baník Ostrava - FK Pardubice

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Na Letné drama do posledních minut a pyro euforie! včera, 12:23

Na Letné drama do posledních minut a pyro euforie!


FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc 20.09.2020, neděle, 20:55

FotoReport: FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc


FotoReport: FC Baník Ostrava - FK Pardubice 20.09.2020, neděle, 19:15

FotoReport: FC Baník Ostrava - FK Pardubice

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Neskutečné! Fanoušci Bayernu... 09.09.2020, středa, 22:08

Neskutečné! Fanoušci Bayernu...


Brněnská vakcína, zabavená v... 13.09.2020, neděle, 21:19

Brněnská vakcína, zabavená v...


Shrnutí současné situace v M... 01.09.2020, úterý, 18:10

Shrnutí současné situace v M...

Komentáře
před 3 hodinami - zbarda
Jaký je problém mezi ultras po...
před 6 hodinami - acs1893
kéž by, to by to vypadalo po h...
před 10 hodinami - Fafrnek
Prague boys vstali z popela?
před 11 hodinami - Kyby
Myslím, že minimálně fanoušci ...
včera, 16:19 - Chacharus
Hold někdy vyprovokuji chuliga...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace