o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny nižších soutěží v 17. týdnu

Nižší soutěže čtvrtek, 01.05.2014 12:20 - přejít do komentářů
Pelta Ven, pyrotechnika a návštěva Chaotix na zápase libereckého dorostu...
images/clanky/pohled-na-tribuny-nizsich-soutezi-v-17-tydnu-5980.jpg

I v nižších soutěžích se toho o uplynulém víkendu stalo hodně. Tato nová rubrika pohledy na tribuny nižších soutěží by měla pravidelně přinášet pohledy a fotografie fanoušků, kteří jsou aktivní v nižších soutěžích a jak se říká i v „pralesních ligách“.

!!!POZOR!!! Pošlete nám fotky a informace i z vašeho zápasu. Uveďte ligovou soutěž, zápas a nejlépe pošlete i pár slov k dění na tribunách v daném zápase. Fotky a texty posílejte vždy nejpozději do úterní 20:00 hod na email: info@supporters.cz

Fotbalová národní liga

Baník Most - FC Hradec Králové 0:1

Pohledem fanouška Mostu:
Na tento zápas se nás v kotli schází poměrně dost, asi něco kolem 80, možná že i více i díky podpoře lidí z Chomutova. Na začátek zápasu máme připravenou menší argentinu (černý, zelený a bílý pruhy v sektoru, mávačky a nastříhané papírky), která se povedla asi nad naše očekávání. V prvním poločase je fandění na hodně slušné úrovni a ještě několikrát používáme mávačky, či šály nad hlavami. Ve druhém poločase není support na takové úrovni jako byl v prvním poločase. Roztahujeme choreo, kde je namalovaný černý lev, doplněn o nápis: Hrdost a věrnost. Odpalujeme zelenou dýmovnici a na závěr zápasu je odpálena i druhá zelená dýmovnice. Po konci zápasu zatleskáme hráčům a ti tleskají nám. Z Hradce dorazilo asi 60 votroků, kteří fandili celý zápas, měli choreo a společně jsme si hodili několikrát odpovídačku Pelta - ven!

Pohledem fanouška Hradce:
Na stadionu je cca 400 lidí, což je k neuvěření.
Naše fandění je celkem solidní, pár lidí je ovšem dost otráveno předváděnou hrou. Zbytek se ale nenechává otrávit a podporuje, jak jen to jde. S postupem herního času se sice výkon našich hlasivek snižuje, v závěru utkání se ale docela hecujeme a situace se zlepšuje. Přestože nakonec vítězíme, v lidech zůstávají smíšené pocity z celkového výkonu mužstva. Nakonec se vše ještě zkomplikuje po slovním střetu s vlastním hráčem, což má dohru "vyříkáním si to" s celým kádrem. Každopádně cesta zpět se nese v podobě hardbassu, chlastu a zpěvu. Klasika.

Zlín - MFK Karviná 3:0 (1.267 diváků)

Zlín:


Střížkov - Viktoria Žižkov 0:4 (562 diváků)

V "sektoru hostí" se dopoledne schází něco okolo 75 fans Žižkova + zhruba 5 fans "zabloudí" (někteří úmyslně - jiní nechtěně) hlavním vstupem vedle sektoru. Kvalita supportu se opět nenachází na vysoké úrovni. Alespoň trochu aktivnější jádro tvoří při povzbuzování ani ne 25 lidí. Ale fanoušky alespoň těší nakonec hezké počasí a vedení 4:0 už po prvním poločase! Druhý poločas už jakoby hráči dohrávali jen z povinnosti a fans nepřidávají, ale ani nepolevují a fandí pořád "stejně blbě". Nakonec proběhne po skončení utkání kompletní dlouhá děkovačka s hráči. Co se týče Střížkova, občas něco zakřičí cca 5 lidí a do toho zhruba v intervalu 5-10 minut hraje na trumpety dalších 5 lidí různé melodie. Výhodou těchto s největší pravděpodobností placených trumpetistů je, že "nehledí na výsledek utkání a hrají za každého stavu :-))" .

foto: www.ondrahanus.cz

Nižší soutěže

Zlín B - SFC Opava 0:0 (368 diváků), MSFL

Pohled fanouška Opavy:
Výjezdy do Zlína patří mezi naše nejoblíbenější, proto se očekával velký počet výjezdníků. Jak už bývá zvykem při výjezdech do této destinace, organizujeme bus a další fanoušci jedou auty. Autobus vyjíždí se zpožděním, což se projevuje na našem příjezdu. Přijíždíme krátce po úvodním hvizdu a pomalu zaplňujeme svůj sektor. Fandění je slabé, až do dvacáté minuty, kdy do sektoru přicházejí i poslední fanoušci a support  se rozjíždí naplno až do konce poločasu. Většina kotle má na sobě žlutá trička, ale přece jen efekt není takový, jaký by měl být. V sektoru „hostí“ se nás celkem schází ( doplnit číslo) , z toho 17 přátel z WKS. Druhý poločas je často ve znamení pokřiků na adresu Čmeláka Pelty. Okolo 60. minuty se odpalují 3 bengály. Krátce na to se do fandění přidávají žluté a modré balonky. S blížícím se koncem zápasu se snažíme čím dál více povzbuzovat a hecovat hráče ke vstřelení branky. Bohužel to se nestává a už ve třetím zápase po sobě přicházíme o cenné body. To už si nenecháváme líbit. Hráčům jasně dáváme vědět, co si o jejich přístupu myslíme. Hráči nám děkují za podporu, po té sklopí hlavy a jdou do kabin. My balíme vlajky a jdeme k autům a autobusům. Cesta zpátky je s příchutí hořkosti z nevyhraného zápasu, ale jinak se dá výjezd hodnotit pozitivně. Další zápas hrajeme už ve středu, na našem nejvzdálenějším letošním výjezdu ve Žďáru. Zde už musíme naplno bodovat! Hráči si musí uvědomit, že postup nemáme jistý! Bojujte za Slezský!

TJ Dobruška - Ji Hořice, Krajský přebor

Pohledem fanouška Dobrušky:
V existencnim utkani pro oba celky mnoho hezkeho k videni nebylo. Vyjma nadherneho golu domaciho Haska,ktery levackou,cca z rohu vapna,primo do sibenice nedal hostujicimu golmanovi prazadnou sanci. Tot z utkani vse. Co se tyce nas fanousku,meli jsme sraz 2 hodky pred utkanim,abychom se i my,zodpovedne na utkani pripravili. Probehlo par pivek,vyvesili jsme 3 vlajky ve zluto-modrych barvach (2x Svedska na pamatku od kamaradu Svedu,1x domaci vlajka),pripravili jsme pyro. Pred samotnym utkanim jsme hodili par strobaku a k tomu 3x malej dym. Hned od zacatku zpivame nasi hymnu. Ve 20min. Davame velkej dym.. krom nas je na tribune jeste par duchodcu,kteri ale 8minut trvajici dym nezvladaji a razem je tribuna je nase  Do konce polocasu porad fandime a mame o svoji zabavu postarano,kdyz uz je na hristi videt spise boj,nez nejake finesy. Za zminku stoji jeste novy pokrik Srdce dobruske,kdy jeden z nas predrikava a my,20hlavy kotlik odpovidame. Nutno podotknout,ze se nam povedl. 2.pol. jsme odstartovali 4 svicemi,2x zluta,2x modra k tomu 3 dymy,strobace a pokrik Pyro neni zlocin!! Zhruba v polovine 2.pol. davame dalsi 3 male dymy k tomu strobace a pokrik Česky fotbal,pro fanousky! V 90min.zapalujeme 10 rimskejch svetlic,kricime Hosi dekujem a cekame na zaverecny hvizd. Po nem davame dekovacku s hraci a nakonec si s nimi i placneme. Posledniho z nich chytame a vysvlikame ho z dresu. Inu vyhra,3 dulezite body,hodne pyra,celkem dost "skalnich" fans=perfektni sobota.

FC Písek - FC Zličín, Divize A

Pohledem fanouška Písku:
Na zápas se domlouváme se skupinkou kluků z Dynama na podpoře. Ve 14:00 jim vyrážíme naproti k nádraží,kam vlakem nakonec dorazilo 6 kluků z Budweisu. Před odchodem na sraz do města se ještě jdou doplnit zásoby do nedalekého Tesca.

Při cestě dáváme pár pokřiků,chorálů... při jednom z pokřiků vyleze jeden živel z jednoho z místních nonstopů a zafandí si s námi :)

Na místě srazu bohužel zjišťujeme že se Písečáků dohromady schází jenom 10... 2 vyrážejí s vlajkou na motorce ostatní se k nám připojují a odcházíme na stadion. Cestou fandíme,u tenisového hřiště pak zafandíme i Tomášovi Berdychovi :) U stadionu se k nám připojuje další Dynamák který přijel po vlastní ose a v našem sektoru jsou další 3 Písečáci...konečné složení je tedy 13 Písečáků a 7 Dynamáků, z hostů se neprezentoval nikdo.
Na začátku zápasu zafandíme proti Peltovi a snažíme se rozjíždět co nejvíc chorálů,je znát celkem kvalitní support za který by se nemuseli stydět třeba v Příbrami,Znojmu,možná i v Boleslavy.
v 88.minutě zapalujeme dýmovnici+odpalujeme pár dělobuchů,cca. na minutu se přerušuje zápas a atmosféra je ještě lepší!

po zápase až na pár lidí jdeme doprovodit kluky z Budweisu zpátky na vlak,při cestě děláme společné foto nad hořícím transparentem-Pelta ven a vládne dobrá nálada po výhře 6:0. před nádražím ještě zajdeme pro pár piv do Tesca kde se nám při vstupu "klaní" zakopává dáma která při pohledu na nás padá k zemi PS:lepšího placáka sem v životě neviděl! :D

Na nádraží se bavíme různě o supportu a tak okolo fotbalu,po příjezdu vlaku se loučíme s přáteli z Budějovic a rozcházíme se domů.

video z celého zápasu si můžete pustit zde a jak to viděl jihočeský fotbal.cz

FK Vodňany "B" vs. FK Dražejov.
Dva fanoušci domácího týmu projevili svůj názor na post předsedy FAČR. V 70. minutě odpálili dýmovnici a stadionem zněl pokřik "pyro není zločin". Zápas byl cca na 4 minuty přerušen.

KP Královehradeckého kraje
RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:2 FK Chlumec nad Cidlinou

Pohled Chlumečáka:
Na toto derby se připravujeme asi měsíc předem. Bohužel realizace plánů necháváme na poslední chvíli resp. 3 dny před derby.
Den před zápasem se dohadujeme kolik nás pojede. Podle všeho nás má být až dvacet což by byla v našem případě bomba!! Bohužel v den derby je kruté vystřízlivění. Půlka lidí jet nemůže jelikož má ještě svůj zápas a jeden se dokonce vymluvil na oběd s babičkou!!!

Přesto se nás v sektoru schází deset. Máme sebou dvě chorea. Při prvním odpalujeme dýmovnice (2x bílá a jedna modrá) což se nelíbí hlavnímu pořadateli a jde nás požádat se to během utkání už neopakovalo. Fandění je na dobré úrovni. V desáté minutě rozděláváme druhé choreo (choreo pro legendu chlumeckého fotbalu) přesně v době kdy Chlumec dává první gól. Fandění se hned o něco zvedne. Ještě víc se ovšem zvedne vlna euforie, když dá Chlumec druhého góla. V tu chvíli fandíme jako by nás bylo v sektoru padesát. Do poločasu bohužel fanatismus opadává a posledních pět minut poločasu se nefandí vůbec.

Na druhý poločas přijíždí ještě dva naši fanoušci a začínáme fandit hned od první minuty. Fandění už není takové jako v 1.poločase ale držíme si furt standart fandění. V 76.minutě Bydžov srovnává a probouzí se i fanoušci Bydžova (fans kteří fandí v divizi spojenému celku Bydžova a Paky). Dokonce utkání se stav nezmění a tak vítězíme trochu nečekaně 2:1.Po zápase roztahujeme opět nápis Ultras Chlumec a odpalujeme poslední dýmovnici která nám ovšem nečekaně chytne. Naštěstí jak rychle chytla, tak se rychle uhasila.
Výjezd se opravdu podařil. Nato že většina našich fans neměla ani patnáct let, tak fandili mnohem lépe než třeba fans Znojma, Příbrami a Boleslavi.

III. Třída Okres Mělník

U19: FC Slovan Liberec - FK Teplice
Pohledem chaotix:

Sobotní den pro dvanáct z nás začal už v dopoledních hodinách, kdy jsme navštívili utkání U19 mezi Slovanem a Teplicemi. I přes prohru 1:3 jsme si bojovný zápas užili a závěrečnou děkovačku okořenili menší pyroshow.

Autor: MaraM & PiotrM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Baník Most LiK 03.05.2014, sobota, 17:27 + 0 - 0
  Z NC byl v Mostě asi jen jeden člen, který je napůl náš :) začátek fandění se posunul, protože část lidí prodávala "Baníčky" a suvenýry a také kvůli přípravě na "Argentinu". Protest v tom nebyl. Jinak v komentářích nebylo zmíněno "kvalitní" rozhodování sudích....čím víc se blížil konec, tím bylo jasnější co mají sudí na tiketu a nebo kolik kapříků připlulo. Hnus!
 • FC Hradec Králové CnC a Hradec 03.05.2014, sobota, 01:03 + 0 - 0
  Respekt do Dobrušky z Chlumce
 • FC Slovan Liberec majklson 01.05.2014, čtvrtek, 23:30 + 0 - 0
  young boys: Městskej v Růžodole.
 • FC Hradec Králové C6H6 01.05.2014, čtvrtek, 21:41 + 0 - 0
  pro Kumbi 1909 : jasně , že je to narážka na vaší vlajku (není nad zdravé sebevědomí :-) ) Jinak jsem byl celkem překvapen počtem v kotli i úrovní vašeho supportu , ale jedna otázka : proč jste prvních cca 5 minut mlčeli , to jsem nepochopil - nějaká forma protestu ?
 • 1.FC Slovácko young boys 01.05.2014, čtvrtek, 20:13 + 0 - 0
  co je to v liberci za stadion dík
 • FK Baník Most pAAvel 01.05.2014, čtvrtek, 19:38 + 0 - 0
  Pro Ťuk Ťuk kdo tam? Židi: Proč bychom měli být trapní? Přál bych si od Tebe vysvětlení. Díky
 • 1.FC Slovácko člen gangu 01.05.2014, čtvrtek, 16:11 + 0 - 0
  Hradecke choreo super)) pobavilo
 • bez klubu ultrasfira69 01.05.2014, čtvrtek, 14:32 + 0 - 0
  Velky respekt do Chlumce a do Dobrušky , byl jsem ucastnen obou zapasu s tymy chlumce a Dobrušky a za takovýto support by se nemuseli stydět ani fanoušci v nejvyšší lize:)
 • FC Slovan Liberec majklson 01.05.2014, čtvrtek, 13:56 + 0 - 0
  J.1911: Tak jestli ty fotky posílali chtx, proč je nezamazali sami? Jinak modrá dýmovnice vážně super!
 • FK Baník Most Kumbi1909 01.05.2014, čtvrtek, 13:31 + 0 - 1
  Mě by zajímalo proč je Most trapnej a vládcema severu? tím že je to na vlajce? To by pak mohlo být více táborů trapných tím jaké mají vlajky ;)
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 01.05.2014, čtvrtek, 13:30 + 0 - 0
  Zamazte u chaotix ty xichty panebože!
 • bez klubu Tik Ťak 01.05.2014, čtvrtek, 13:13 + 1 - 1
  Proč NC jede na družbu, než aby šli na svůj domácí zápas s Jihlavou? :D Jinak Hradci za choreo palec nahoru, už jste s tím trapní "Vládci Severu" :D
 • FK Jablonec Ultrá97H 01.05.2014, čtvrtek, 12:43 + 0 - 0
  dotaz na žižkovské: skupina Soul of Žižkov navštěvuje jen venkovní zápasy?že na domácích není vidět jejich vlajka.PS: neříkejte,že by jste ze 75 lidí nedokázali vyhecovat víc než 1/3,celkem škoda...
 • Bohemians 1905 Thomos98 01.05.2014, čtvrtek, 12:34 + 1 - 0
  paradní reporty víc takových tohle mi tu chybělo
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... včera, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...


Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
BLOG: Návštěva EURO - Skotsko x Česká Republika včera, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsko x Česká Republika


VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři 20.06.2021, neděle, 16:36

VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři


Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků... 15.06.2021, úterý, 20:16

Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků...

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
BLOG: Návštěva EURO - Skotsko x Česká Republika včera, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsko x Česká Republika


VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři 20.06.2021, neděle, 16:36

VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři


Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků... 15.06.2021, úterý, 20:16

Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků...

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Návštěva v sektoru, šarvátky... 30.05.2021, neděle, 10:11

Návštěva v sektoru, šarvátky...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012, středa, 13:30

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012, sobota, 07:00

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
včera, 14:50 - Rst
Joe: Vysoce kvalitní slohová ...
včera, 14:21 - Doyle
Díky za report. Bylo mi normál...
včera, 13:31 - Joemaster
Jen technicka: spravne je ...
07.06.2021, pondělí, 10:27 - RavenFCB
O takovem grafity jsem vzdy sn...
06.06.2021, neděle, 11:08 - Kyby
Super!!!
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace