o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Pohled na tribuny nižších soutěží v 19. týdnu

Nižší soutěže pátek, 16.05.2014 21:35 - přejít do komentářů
Víkend přinesl opět vzkazy svazu i dávku pyrotechniky
images/clanky/pohled-na-tribuny-nizsich-soutezi-v-19-tydnu-6041.jpg

V úvodu chceme dát možnost fanouškům z nižších soutěží, aby i oni prezentovali svojí skupinu v sourhnu kola:
!!!POZOR!!! Pošlete nám fotky a informace i z vašeho zápasu. Uveďte ligovou soutěž, zápas a nejlépe pošlete i pár slov k dění na tribunách v daném zápase. Fotky a texty posílejte vždy nejpozději do úterní 20:00 hod na email: info@supporters.cz

Fotbalová národní liga

Frýdek-Místek - Hradec Králové 3:1

Frýdek:

Pohledem fanouška Hradce:
Na stadionu byla ohlášena návštěva přes tři tisíce diváků. Fanoušků tam ovšem bylo méně, ale i tak je to skvělý počin. V sektoru se scházíme v počtu zhruba čtyřiceti fanoušků. První poločas mi přišlo, že jsme fandili celkem slušně, i když jsme během něj třikrát inkasovali. Ve druhém už to bylo horší, neboť jsme se spíše pošťuchovali se sekuritkou, která měla za úkol zničit nápis "KÁRUČ EJ ATLEP". Nápis se nám nakonec daří ubránit a ještě ho asi třikrát vytahujeme nad hlavy. Nápis vyvolal takový rozruch, že bylo utkání v jeden moment dokonce přerušeno. Domácí fandili celý zápas, ale slyšeli jsme pouze odpovídačky s hlavní tribunou, jelikož kotle obou táborů jsou na stejné tribuně, a tak jim nebylo rozumět. Po vstřelených brankách letí na hřiště pokaždé několik konfet, odpálili dvě petardy a to bylo vše. Ale návštěva opravdu sympatická, co by za to jiné tábory daly, třeba i my.

Baník Most - Slovan Varnsdorf 0:2

Pohledem fanouška Mostu:
Na tento zápas se nás schází cca 50 a už před zápasem byli někteří dost otráveni z posledních výsledků, nebo možná z celé jarní části FNL. Na úvod zápasu je na protilehlé tribuně vytaženo choreo veliké pí*i s nápisem Pelta a kotel skanduje Pelta ven! a následuje odpovídačka s druhou tribunou Pelta - ven. První poločas se fandí průměrně, možná občas až podprůměrně. Ve druhém poločase už je fandění na bodu mrazu, jelikož Baník nečekaně prohrává, neproměňuje své šance, dokonce ani penaltu nedáme. Choreo na Mirečka je vytaženo ještě jednou, tentokrát už se stadionem nesou nevhodné vulgarity, které na stadiony nepatří a zápas je přerušen, asi proto se do našeho kotle přišli podívat pořadatelé a jsme upozorněni, že již takové nevhodné věci nemáme řvát a sprosté choreo nemáme již vytahovat. Do konce zápasu se již nic neděje, plno lidí je totálně znechuceno hrou a další porážkou. Hráči Varnsdorfu si mohli vychutnat parádní oslavu tří bodů z venku pod prázdným sektorem hostů.

Zlín - České Budějovice 1:1

Pohledem fanouška Zlína:
V domácím sektoru se nás pomalu schází asi 30 aktivně fandících. Začíná se pozvolna a spíše až ve 2. poločase se dá hovořit o nějakém organizovaném supportu, který odpovídá našemu žalostnému počtu. Hostující sektor zel prázdnotou.

MSFL

Zábřeh - SFC Opava 0:1

Pohledem fanouška Opavy:
V nedělním nečasí vyrážíme autobusem do Zábřehu, který tuhle sezonu na domácím hřišti ještě neprohrál! Hned po příjezdu do Zábřehu se nás ujímají policajti, kteří nás doprovází ke stadionu. Tam na nás čeká další armáda těžkooděnců. Po kontrole jdeme do svého sektoru. K našemu překvapení jsme stáli na opačné straně, než tomu bylo před třemi lety, kdy jsem zde hráli naposled. Překvapení pro nás je také skvělá účast našich polských přátel, kterých přijelo 28! Za jejich podporu jim patří velké díky. Pozdravujeme hráče a vyvěšujeme vlajky. Celkový náš počet v sektoru je 118 fanoušků. Fandění je v prvním poločase vlažné, neorganizované. Jedna z příčin je i to, že spousta z nás se vybavuje s přáteli ze Slasku. Naproti nám má svůj kotlík i domácí, kteří neúnavně fandí po celou dobu utkání. Dokonce jde od nich slyšet pokřik „Zdravíme Opavu“, a když řveme „Pelta ven“, přidávají se k nám. Na plotě mají vyvěšenou jednu vlajku. Na tento zápas jsem měli připraveno také choreo, které ale vzhledem k velikosti sektoru není možné roztáhnout. Původně jsme totiž počítali s tím, že náš sektor bude stejně jako naposledy na tribuně, kde by choreo vyšlo. Bohužel s naším nečekaným přesunem tak musíme choreografii na dnešní utkání zrušit. Ve druhém poločase je fandění o něco lepší, více organizovanější a vrcholí to v závěrečných minutách zápasu, kdy si sektor rozdělujeme na dvě strany a fanděním se opravdu bavíme. Utkání končí a my získáváme důležité 3 body! Hráči nám jdou poděkovat za podporu a za zpěvu hymny odpalujeme asi 30 stroboskopů. Balíme vlajky, opouštíme sektor a vydáváme se vstříc autobusu. Nyní je před námi zápas s Prostějovem, který bude velmi klíčový v boji o postup do druhé ligy! Navíc se jedná o poslední domácí zápas v sezoně hraný v Opavě. V SOBOTU VŠICHNI DO KOTLE!!!!

Ostatní soutěže

Zubří - DY-NA-MO Mikulůvka 6:1

Pohledem fanouška Mikulůvek:
Inu hokej už nám skončil tak kam za kulturou...
Několik našich reprezentantů se usídlilo ve fotbalové Mikulůvce, tudíž je volba jasná a i my se vrháme rozvíjet svůj osobitý talent na zápas do města Zubří. Dokonce narychlo necháváme udělat flágu, dobrá věc se zdařila a tak vyrážíme vlakem i s touto ozdobou, s igelitkou pyra a litry chlastu..... Celý report naleznete zde.

Dobruška - Broumov

Pohledem fanouška Dobrušky:
V utkani o zachranu jsme si,jako fans,dali sraz hodinu predem. Naladili jsme pozvolna hlasivky a ctvrt hodiny pred zacatkem jsme se vydali do naseho staronoveho sektoru naproti hlavni tribune. Duvody byly dva. Ten hlavni,ze u hlavni tribuny je detske hriste a to s nasim pyrem holt nejde ruku v ruce. Druhy duvod byl ten,ze jsme si pripravili neco malo konfet a ty je lepsi hazet z mista,kde neni strecha. Takze jeste pred uvodnim hvizdem musela nastoupit poradatelska sluzba a zhruba 50ks.konfet uklidit. Behem 1.pol.fandime a davame 2pekny,dlouhy,dymy v modre a zlute barve s pokrikem Pyro neni zlocin. 2.pol.zaciname se 4 malymy dymy a jednou vetsi svetlici. Jakmile jdeme do 2goloveho vedeni,hazime krasny velky dym a kricime Česky fotbal,pro fanousky. Nakonec si nechavame jiz nekolikrat vyzkouseny dlouhy modry dym a k nemu fanouskovskou hymnu a evergreen Pelta ven!!! Ktery vsa u rozhodcich zustal bez odezvy.. holt,vychodni Čechy jsou basta fanousku.

Chlumec

Minulý týden jsme si mohli vychutnat hned dva výjezdy díky státnímu svátku.Ve čtvrtek do Lázní Bělohrad a v sobotu do Jičína.

Zjebohlav 5:1 Chlumec
Jelikož spousta znás měla zápas v dopoledních hodinách tak se nás do Bělohradu vydává vlakem a autem 13 lidí.Od začátku jedeme naše pokřiky a choráli.Bohužel se to nelíbí místním důchodcům a začínají první výhrušky.Po této hodně trapné vložce místních důchodci začíná fandění nabírat na intenzitě.Bohužel Chlumec inkasuje první gól a sním opadlo i fandění.Opět se dostáváme do konfliktu s místními fanoušky.Tentokrát se zdejší ´´mateřskou školkou´´ která nás začíná urážet.Řešíme to tím že se jim smějeme do obličeje a fandíme.Bohužel do poločasu dostává chlumec ještě dva góly a do konce utkání nás fandí jen půlka.O poločase máme opět slovní konflikt s místními důchodci se kterými mají nakonec konflikt i naši normální fanoušci Chlumce.Ve druhém poločase sice Chlumec snižuje na 3:1 ale Bělohrad na to odpovídá dvěma góly načež jeden z nás neudržel nervy a odpaluje první dým.To opět místní nadzvedne a pošlou na naší adresu opět pár vulgárních slov.Po zápase ztrácím nervy a na rozloučenou mezi nimi odpaluju poslední dým který máme.To neunesl jeden ze zdejších pořadatelů a začíná dělat ramena.Akorát schytal vytlemení do obličeje.Ze Zjebohlavu odjíždíme nasraní ale naštěstí zdravý.

Jičín 2:3 Chlumec
Jelikož mnoho z nás nezkouslo prohru v Zjebohradě tak do Jičína jedeme v počtu tří fans!!! Před začátkem utkání se dohadujem jestli má vůbec cenu fandit ve třech.Nakonec se dohadujeme že fandit budem a vyvěšujeme všechny naše vlajky.Tady nastává situace že je v sektoru víc vlajek než fanoušků(zajímavá zkušenost).Zápas se nezačíná vyvýjet dobře a lídr přeboru jde do vedení.Chlumec ale překvapuje a dokonce poločasu otáčí!!! Do konce poločasu se k nám přidává i zraněnej Kuba Jelínek a rázem je nás slyšet přes celý stadion.Druhý poločas už zase fandíme pouze ve třech protože Kuba je nucen se převlíknout do dresu jelikož nejsou hráči na střídání.Ve druhém poločase fandíme opět z plných plic a sleduje divadlo které režírovala trojice mužů v černém.Vrcholem všeho bylo nesmyslné vyloučení Pavla Pilaře(bratr Václava Pilaře z Freiburgu) a penalta v poslední minutě.Stadionem se rozléhaj pokřiky:Peltovi kluci,A když Jičín nemůže tak rozhodčí pomůže.Zápas nakonec končí zaslouženou a nečekanou výhrou Chlumce.Oslavy tohoto vítězství začínaj v kabině kde si společně zakřičíme vítězný pokřik s hráči a nakonec si společně zazpíváme chorál Chlumečáci.Z Jičína odjíždíme ze skvělou náladou a s velkým očekávání přístího zápasu kde nás čeká další s lídrů soupeře Týniště n.O.

Závěrem chci poděkovat všem co se účastnili těchto výjezdů a zvlášť těm co jeli do Jičína.
Opět se potrvrdilo naše motto:Věrní když se prohrává,Hrdí když se vítězí
ULTRAS CnC navždy

Autor: PiotrM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Hradec Králové CnC a Hradec 20.05.2014, úterý, 21:53 + 0 - 0
  Vzkaz do Dobrušky:Doufám že příští sezónu si to rozdáme o titul Ultras KP :)
 • AC Sparta Praha Letenskej 17.05.2014, sobota, 14:17 + 0 - 0
  Ultras Liga se chystá, nebo se kvůli Peltovi bojkotuje?
 • bez klubu jezevec 17.05.2014, sobota, 13:43 + 0 - 0
  už aby ty hrušky s Dobrušky spadly :D
 • SK Slavia Praha Baronek 17.05.2014, sobota, 13:33 + 0 - 0
  Hradec, dobrej návrh!
 • FC Hradec Králové CnC a Hradec 17.05.2014, sobota, 01:06 + 0 - 0
  Do příště se polepším :)
 • FC Hradec Králové Pouchov88 17.05.2014, sobota, 00:01 + 0 - 0
  Z Chlumce pěkný reporty, ale jak někdo může napsat např. výhrušky (vyhrožovat), to nechápu...
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
09.04.2021, pátek, 13:41 - Fafrnek
Nejsou nějaký přičmoudlí ti fa...
08.04.2021, čtvrtek, 12:59 - BF05
Tak tohle určitě patřilo k tom...
08.04.2021, čtvrtek, 07:58 - DD-Spartak
chudis: Tak to uz veru dlho. A...
07.04.2021, středa, 21:48 - chudis
DD-Spartak, od roku 2001, pres...
07.04.2021, středa, 11:52 - DD-Spartak
Od ktoreho roku uz nehrate v B...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace