o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Pohled Sektoru 15 na incident v Doksech

blog fanoušků úterý, 03.09.2013 - přejít do komentářů
/titleImg/pohled-sektoru-15-na-incident-v-doksech/1/5249.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Každý jistě viděl během úterý 2.9. přes den všude článek Fanoušci řádili na pumpě v Doksech, policie je krotila slzným plynem či večer na TV Prima v jejich Krimi zprávách, jak tepličtí fanoušci ze Sektoru 15 dělali bordel na benzínce v Doksech a posléze napadli nejprve policistu a poté i přijíždějící záchrannou službu, což je verze policie a médií, ale jak to bylo ve skutečnosti?

Již dlouho před dnem výjezdu víme o tom, že v Bolce jsou každý rok problémy buď na stadioně se security a hasiči či posléze mimo stadion s policií a tak již cestu před zápasem různě prodlužujeme, abychom přijeli v době, kdy bude již stadion otevřen a my se tak nebudeme zdržovat venku před vchodem. Přijíždíme zhruba půl hodiny před začátkem utkání a u stadionu nás už vyhlíží několik policejních aut s uniformovaným s úsměvem na tváři. 

Před stadionem okamžitě ženeme všechny ke kase, kupujeme lístky a procházíme kontrolou security, kdy pro uvolnění napjaté nálady padá nějaký ten vtípek z obou stran a tak víme, že dnes se security problém nebude, neboť jsou příjemně naladění jako my. Vyvěšujeme vlajky a všímáme si hasiče z minulé sezóny, kterého okamžitě mile zdravíme. Celý zápas jedeme support na skvělé úrovni s jen vteřinovými pauzami na občerstvení a nadechnutí a to i přesto, že naši prohrávají 0:1.

Do našeho supportu se přidává fanklub a místy i normálové, kteří také na zápas vycestovali. Nikdo však nenašel pochopení pro naše sprosté popěvky směrem k Boleslavským a rozhodčímu. Možná by stálo k zamyšlení pro naše normály a některé fanklubáky, že právě díky Boleslavi již klub nevypravuje autobusy pro fanoušky a tak by měl být hněv i z jejich strany oprávněný a přirozený, o rozhodčích a jejich pískání a mávání ani nemluvě. Po zápase sundaváme vlajky, loučíme se s lidmi od nás, kteří cestovali autem a opět naženeme všechny do busu, protože někteří z nás spěchají domů, protože jdou do práce.

Cestou nás klasicky doprovází i několik policejních aut za zády i před námi. Při průjezdu krajem si nás policisti předávají mezi sebou a tak za námi i po opuštění Středočeského kraje vyráží policisté z kraje Libereckého v počtu 3 aut (octavia sedan, octavia combi a pick-up). Rozhodujeme se zastavit na benzínce v Doksech, abychom si koupili nějaké pití a hlavně jídlo, protože většina z nás má neskutečný hlad. Ovšem vzhledem k policii, která jede stále za námi se předem navzájem informujeme, ať rychle nakoupíme a mizíme a hlavně jim nedávat žádný podnět k tomu, aby nás otravovali.

Vydáváme se tedy do vnitřku benzínky (upozorňuji, že tam nikdo nekouřil), nakupujeme si pití a jídlo, platíme a jdeme ven čekat na ostatní, abychom je nahnali zase do autobusu. Jeden z mladších kouří skutečně blízko benzínky, ale obsluha ho v klidu požádá, aby šel dál a tak on i činí a jde směrem k lavičkám, které jsou z boku benzínky a to bez sebemenšího konfliktu. Stojíme venku a čekáme a najednou přiběhnou 3 policisti + 1 psovod se psem ke vchodu, chvíli tam postávají a najednou naběhnout dovnitř a všechny, kteří se tam nachází vyhazují z benzínky ven, nad čímž kroutíme hlavou nejen my, ale i obsluha benzínky.

Vydávám se tedy s pár inteligentními lidmi směrem k policistům a ptám se, jestli je to nutný dělat takovýhle šaškárny, že si chceme v klidu nakoupit a zmizet, že tu bordel neděláme a dělat nebudeme a chceme mít taky klid. Načež jeden z mladíků v uniformě odvětí pouze slovy „Občane, jménem zákona odstupte!“, roztahuji tedy ruce na znamení, že jsem v klidu a dělám krok zpět a opětovně se ptám na tu samou otázkou. V té chvíli však policisté začínají stříkat slzným plynem okolo sebe a mávat teleskopy. Tři z nás dostali přímý zásah do očí, já díky slunečním brýlím nikoliv. Odvedeme tedy tyto 3 směrem na toaletu benzínky a vyplachujeme jim oči. Jeden z postříkaných slzným plynem má bohužel alergickou reakci a tak vyzýváme PČR, aby okamžitě zavolala lékařskou pomoc a poskytla první pomoc, na což ani jeden z policistů nereaguje a tak někdo musí běžet do autobusu pro mobil a volat sám.

Policisté místo poskytnutí první pomoci a zavolání lékařské pomoci raději stále stojí s teleskopy a slzáky v ruce. Vydáváme se tedy pro vysvětlení, proč takto zakročili a že chceme jednat s velitelem, kdy nám bylo sděleno, že pokud chceme jednat s velitelem, máme si zavolat na linku 158. Ptáme se tedy, kdo z nich má na místě největší hodnost, samozřejmě nikdo z nich neodpověděl a raději si schovávali svá osobní čísla a neustále opakovali „Občane, jménem zákona ustupte!“, když jsme se ptali už asi po 20., tak nám odměnou byl opět slzák do očí a teleskop do zad a v tu chvíli vzniklo i údajné napadení veřejného činitele, kdy jeden z nás se bránil ráně teleskopem a slzným plynem, ovšem o nějaký mířený úder pěstí či přímé napadení se ani náhodou nejednalo, nedotkl se ho!

Údajný napadající byl posléze označen u busu stylem, který tě napadl? Asi tenhle! Během chvíle doráží policistům posily a i námi zavolaná záchranná služba, které ukazujeme, kde jsou lidi k ošetření a pomáháme jim při ošetření. V žádném případě nedošlo k napadení nikoho ze záchranné služby, naopak se jim snažíme všemožně pomoci, aby naši přátelé byli v pořádku. Po ošetření jim děkujeme za pomoc a oni se vydávají zpět k autu. V tu chvíli přijíždí na místo už i pořádkové jednotky a celkový počet policistů sčítá 53 policistů. Pořádkové jednotky se s nikým moc nebaví a automaticky všechny, kteří momentálně stáli u benzínky a v jejím blízkém okolí chytají a flákají s nima na zem a to i přes to, že neklademe žádný odpor. Je jim i celkem jedno, jestli to je 16 letej kluk, 57 letej starší pán a nebo kluci, kteří byli zasáhnutí slzným plynem a tak jsou dezorientovaní.

Poté, co 23 lidí končí před benzínkou na zemi se pořádková jednotka vydává i do autobusu, který nejprve chtěla z nepochopitelných důvodů vystříkat slzným plynem, ale díky bohu se tomu tak nestalo, jinak nevím, jak bysme jeli domů. Probíhá kontrola všech občanek a zadržení 2 osob – jedna z důvodu, že se neprokázala občanským průkazem a druhá za údajný útok na veřejného činitele. Vydávám se za velitelem pořádkové jednotky, který byl díky bohu jeden z těch rozumnějších a vysvětluji mu, že bych potřeboval za těmi 2 zadrženými, abych jim předal nějakou finanční hotovost, aby se měli případně jak dostat domů. Nejprve chce, abych peníze předal jednomu z jeho kolegů, což samozřejmě udělat nechci v domnění, že by si peníze strčil do kapsy a nic jim nedal. Velitel se tedy vydává se mnou k autu se zadrženým, já mu předávám peníze a vracím se zpátky. Mezitím byli všem vráceny OP, až na jednu, takže znovu letím za velitelem, že nám chybí jedna občanka, ten kejve hlavou, že oběhne všechny kolegy a občanku mi přinese.

Po 5 minutách se bohužel vrací, že jí nikdo z kolegů nemá a nejspíš se ztratila a že máme 5 minut na to, abychom odjeli. Dávám se s ním do řeči a ptám se, jestli to bylo celé nutné, odpovídá, že by byl radši taky doma s dětmi, ale že za celý incident můžou vystrčené zadky z autobusu směrem k těm policistům, kteří jeli za námi, že je to naštvalo. Vydávám se tedy do autobusu, předávám informace a za doprovodu policejní hlídky jedem až do Teplic ke stadionu, kde jako bonus čeká TV Prima, kterou jsem automaticky odpálkoval, že nebudu mluvit s někým, kdo to pak převrátí proti nám, tak si našli jinou oběť. Už během noci se nám ozve první zadržený, že je propuštěn a tak jeden z nás sedá do auta a jede pro něj.

Na zadrženém se objevují známky napadení ze strany policie – má nateklý obličej a šrám na rtu od rány teleskopem. Druhý zadržený se dostává ven až druhý den v odpoledních hodinách a ten si prožil daleko větší peklo, protože po cestě z nemocnice a jeho ošetření si policisté usmysleli, že bude skvělý nápad ho vzít někam na polní cestu a trošku si vyřešit svoje komplexy. Zde do něj cca 10 minut mlátili! Ležel spoutaný na zemi a policisté mu stříkali slzný plyn do očí, do ucha, drželi ho pod krkem, kopali mu do žeber a varlat, mlátili ho teleskopem po lýtkách a 2x mu skočili na ruce, kde měl pouta, která pak nešli ani sundat. Tento člověk po propuštění samozřejmě letěl hned do nemocnice, kde si nechal vše sepsat a nafotit. Momentálně je bohužel v pracovní neschopnosti a bude podáno na policisty z jeho strany trestní oznámení. To, co se dělo ve skutečnosti absolutně neodpovídá žádnému článku ani TV reportáži a je to ze strany PČR jen mediální zviditelnění. Nikde jsme se taky nedočetli toho, že pořádková jednotka nenatáčela žádný záznam z jejich zákroku, ačkoliv je povinná. Taktéž nás vyhnala od člověka, kterému jsme poskytovali první pomoc pod pohrůžkou, že pokud neopustíme prostor a nezanecháme své činnosti (poskytnutí pomoci), tak proti nám bude použito donucovacích prostředků.

Na závěr bych jen dodal, že pokud jsme teda my ti zlí a policisté ti hodní a vše udělali v pořádku, proč teda z benzínky byl smazán jimi kamerový záznam, který by dosvědčil, jak vše začalo a probíhalo a proč nám při jejich zásahu zakázali natáčet i přesto, že na to podle zákona máme nárok?! Žijeme v policejním státě, kde je PČR skvěle doplňována médii a každý fanoušek je opilý hovado, který dělá jen problémy, které naše skvělá PČR vždy zachrání, aby bylo bezpečno! Dokud budou na stadionech a okolo nich takováto zakomplexovaná individua, pak na stadioně a v jeho okolí nebude bezpečno nikdy! Ať žije heslo POMÁHAT A CHRÁNIT!!!

Autor: Blog & Sektor 15

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • AC Sparta Praha Tarja 07.09.2013, sobota, 09:47 + 1 - 0
  To jsou kurvy tvl...Ale pravda je že téměř na každým výjezdu jsou s cajtama problémy, kor u našich. My jsme přece ta sparťanská zvěř, nejhorší z nejhorších..Média to samozřejmě vždy podají tak aby to všichni "normálové" schvalovali, ale jen my víme jaká buzerace a provokačka to od acabů vždy je...
 • FK Teplice Bešťák-S15 06.09.2013, pátek, 02:42 + 0 - 0
  Já bych se spíš zeptal, z který jednotky z neděle k.m je :D
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 05.09.2013, čtvrtek, 20:13 + 0 - 0
  Těžko tomu uvěří člověk,který na výjezdy nejezdí,pro toho to může být vymyšlená alibistická pohádka,ale kdo už nejednou zažil demenci PČR tak má jasno...
 • bez klubu k.m 04.09.2013, středa, 21:46 + 0 - 0
  objektivně musím říci,že jak nevěřím infu v médiích,tak tedy ani této pohádce..
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 04.09.2013, středa, 08:49 + 0 - 0
  OtaS15: to je stejné jako u vlakových psů co s náma jezdí. někteří jsou v pohodě, my si nevšímáme jich, oni si nevšímají nás. jiní jsou zkurvení provokatéři, kteří mají rádi adrenalin s tím, že přes ten jeho mundur se nic nedostane a on za to co způsobí neponese následky. je to hnus. každopádně se držte a hodně štěstí. Freddy od toho dělají snad psychotesty aby byli schopní se povznést na takové provokace a zasahovat opravdu jen v případě protiprávního jednání ne? jestli to ti fízli nezvládnou nemají u PČR co dělat. sorry mlátit někoho někde na poli nebo kde, je stejně trestné jako napadnout někoho v obchodě. prostě se tu měří dvojím metrem a to je špatně. se zlodějem se zachází v rukavičkách a s fotbalovým fanouškem jako s nějakou lůzou? já jednou dostal pokutu 1000kč za to, že jsem měl tričko A.C.A.B., tak kde to kurva jsme?
 • Slezský FC Opava Opavák 04.09.2013, středa, 08:44 + 0 - 0
  Frrddy-hlavně ta věta o tom že,Musíte mít štěstí na inteligentní policajty,mluví za vše,jsi totální blb!A když nazýváš fanoušky hovady,chátrou,tak proč tady lezeš,jdi radši na stránky tv hovna,tam ti tvé názory budou žrát a kvitovat je,tady jsi jen k smíchu...
 • bez klubu Freddy 04.09.2013, středa, 01:16 + 0 - 4
  Tak pokud je tahle hippies vezre pravda, jakože stejně asi určitě není, tak nevím čemu se divíte. V době, kdy je situace okolo fotbalových fanoušků v celé republice vyhrocená a policajti si rádi bouchnou do čehokoliv při minimální zámince, úplně zbytečná provokace vystrčenýma zadkama, tak ste pak dostali co ste chtěli. Ještě před pár lety jsem na výjezdu taky občas dělal kraviny a většinou jsem byl po zásluze odměněn, tak mám povědomí o tom jaká hovada se, a to naprosto v jakémkoliv táboře, dokážou najít. V pondělí jsem byl v jablonci, z čehož je Vám asi už jasné k jaké nyní-chátře patřím, a vzhledem k nepěknému pomyšlení, že by manželka měla zůstat s malou dcerou doma zatímco já budu sedět někde rok v chládku, zase, už se dělání kravin vyvarovávám. A tak jsem v klidu přihlížel měnší potyčce, jak už tomu v jablonci na nádraží bývá vždycky, a některým policajtům jsem záviděl jejich trpělivost, nebo možná to bylo hluchost, vzhledem k tomu co si na ně i třeba 18ti letý frackové dovolej z metru křičet, a to jen proto že tam zrovna stáli. Když pak balík těžkooděnců podnikal náběh na strkající se skupinku a já měl to stěstí, že jsem jim stál v cestě, dokonce byli tak ohleduplní a vyhnuli se mi. Musíte mít asi štěstí na inteligentní policajty a pokud nechcete problémy, tak buď neprovokujte anebo pak nebrečte.
 • FK Teplice OtaS15 04.09.2013, středa, 00:40 + 0 - 0
  ostravak - oni jsou tam na nás již celkem vysazení a řekl bych, že se na nás snad i těší
 • FC Hradec Králové kubajz 03.09.2013, úterý, 23:33 + 0 - 0
  ha, Česká Lípa! To jsou přesně ti stejní, co bili naše fandy v Jablonci, zjevně slušně zamindrákovaná jednotka...
 • FK Teplice Bešťák-S15 03.09.2013, úterý, 23:20 + 0 - 0
  Jerry1984: jenom, abys viděl, co napsali i místní noviny ... http://teplicky.denik.cz/fotbal_region/teplicti-fotbalovi-fanousci-radili-na-benzince-v-doksech-20130902.html
 • FC Baník Ostrava ostravak 03.09.2013, úterý, 23:14 + 1 - 0
  neřeknu, když se pustí do nás, do sparťanů nebo do slávistů... ale že se pustí už i do tepličáků??????
 • AC Sparta Praha MrSpartan 03.09.2013, úterý, 23:07 + 0 - 0
  Od Boleslavy nahoru je to zdaleka nejhorší. Podle mě ti samí zmrdi, od kterých to odnesl Hradec... kdo bude další ??
 • AC Sparta Praha babalu 03.09.2013, úterý, 23:06 + 0 - 0
  Verejnost je bohuzel na jejich strane a pro ne levny body.. Nevim co s tim, nepredpokladam, ze treba na seznamu by zverejnili pohled druhe strany, ale treba na eurofotbalu nebo nekde? Sere me ta bezmoc a ze tem kriplum vse projde a rodiny si doma mlaskaj,jak ty zvirata hezky dostali, ale oni by jim narezali jeste vic a kazdymu aspon 8 let ..
 • HC Berounští Medvědi Jerry1984 03.09.2013, úterý, 23:03 + 0 - 0
  nikdo si asi nechce způsobovat problémy, a tak to dopadá.. já všechny házet do jednoho pytle nebudu, i jako fans jsme dost různí.. my jsme kupodivu jeli do Brna naposledy bez doprovodu :-), zpátky to byly na trase větší manévry, mám ale pocit taky, že je sme čím dál víc sledovaní.. někdy ne jenom to. Ale zas nechcu a nebudu házet všechny na jednu hromadu, i pod těma uniformama sou někdy lidi, teda ti co se za ni neschovávají. A to že si média vymýšlí je dost známé, četl jsem si k jedné události články různých médií, a každé si to upraví ve svém stylu.. co je pro čtivost většiny lepší? Fanoušci byli skvělí, cesta proběhla bez problémů.. nebo fanoušci řádili na fotbale, obsluha byla vyděšena, napadena i záchranka... asi to druhé. Těch pár fanoušků,co si to někdy přečte nebo se dívá na zprávy, jejich zisky nezvýší... v regionálních, kde pracujou třeba i známější lidi, se to eště docela a dá sem tam vyjde i v pohodě článek o fans.. i když třeba mírně upravený. Ale celostátní sou většinou dost jednostranné.
 • FK Pardubice staník 2 03.09.2013, úterý, 22:56 + 4 - 0
  začínám přemýšlet že si na výjezdy začnu vozit takovou tu malou nenápadnou kamerku a bezdrátově ji připojím k nějakému externímu uložišti. to by se divili kdyby se ted někde objevil záznam...
 • FC Baník Ostrava matysek 03.09.2013, úterý, 22:41 + 0 - 0
  nic nového pod sluncem...všichni co jezdíme ven to známe,hnus a média to přikrmujou.
 • FK Baník Most Kumbi1909 03.09.2013, úterý, 22:38 + 0 - 0
  Hnus tohle!!! Jedno máme společné: A.C.A.B.!!! A každý fanoušek tyhle policejní svině moc dobře zná :/
 • FK Teplice Pleskins 03.09.2013, úterý, 22:34 + 0 - 0
  A.C.A.B. zmrdi jedni...
 • FK Baník Most LiK 03.09.2013, úterý, 22:30 + 0 - 0
  Vůl zůstane volem....Smutné je, že i obyčejný, slušný fanoušek, který se ničeho protiprávního nedopouští, skončí jako lump v poutech a cikán co krade, klidně odejde domů a je king!!! Hamba anicitrónům a anibanánům!
 • FC Slovan Liberec Georgee 03.09.2013, úterý, 22:27 + 3 - 0
  Neuvěřitelný, co se tady děje ohledně policajtů na fotbale. Nikdy jsem nebyl příznivcem A.C.A.B, ale poslední dobou jsou tyto problémy s PČR pořád častější. Vždyť oni si to heslo, které jsem psal, staví víc a víc proti sobě, jestliže se budou chovat tak, jak se chovají, tak to za chvíli bude řvát úplně každý, a není divu! Jinak pěkně napsaný článek. Naštěstí jsem neviděl reportáž v TV, ani článek v novinách.
 • FC Viktoria Plzeň čerf 03.09.2013, úterý, 22:25 + 0 - 0
  když si přečtete to co vyplodili na idnes, musíte se smát, co jsou ty mediální hovno schopný napsat(je to zkrácený o jména autorů přímých řečí) Na benzince v Doksech vystoupilo z autobusu na cestě z prohraného zápasu v Mladé Boleslavi přibližně čtyřicet převážně podnapilých fanoušků z Teplic, někteří z nich začali v bezprostřední blízkosti benzinky dokonce kouřit. V tu dobu se na pumpě nacházela policejní hlídka s psovodem a služebním psem. Vzhledem k tomu, že fanoušci policisty vulgárně uráželi, vyslalo operační středisko policie v České Lípě na místo posily. Protože byla většina fanoušků pod vlivem alkoholu a mnozí z nich vůbec nerespektovali výzvy policistů k udržení pořádku, museli policisté použít hmaty, chvaty, údery a kopy. Došlo i na pouta, slzný plyn a teleskopický obušek. Sedmadvacetiletého muže policisté museli předvést na služebnu, protože s nimi ani po opakovaných výzvách nespolupracoval.
 • FC Hradec Králové majos 03.09.2013, úterý, 22:25 + 0 - 0
  tyhle nás zbili v Jablonci,kluci tam na ně také hromadně dávali,trestné oznámení a nic, se nám vysmívají voe!!!
 • AC Sparta Praha babalu 03.09.2013, úterý, 22:19 + 1 - 0
  zmrdi!! na idnesu samozrejme vse jinak a kazdej blije do dizkuze, ze by je pomalu postrilel, ty zvirata. To sem se zas nasral..
 • FK Baník Most Emko 03.09.2013, úterý, 22:12 + 0 - 0
  Velmi dobře napsané. Tyhle policejní provokace známe všichni. Ať se obviněný drží!
 • FC Hradec Králové votrokrony 03.09.2013, úterý, 22:11 + 0 - 0
  Vy kurvy! Zakurvené! Tohle je fakt moc!! Kde to kurva žiju?
 • Bohemians 1905 Kroos 03.09.2013, úterý, 22:10 + 0 - 0
  zmrdi zasraný !!!!!! a.c.a.b. !!!!!!!!!
 • FK Teplice OtaS15 03.09.2013, úterý, 22:09 + 0 - 0
  V plánu je hromadné podání stížnosti. A.C.A.B.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 03.09.2013, úterý, 22:02 + 0 - 0
  Podat trestní oznámení byste měli všichni a ne jeden.
 • FK Teplice Brutto 03.09.2013, úterý, 21:59 + 0 - 0
  Už je na svobodě,ale s obviněním
 • FK Teplice Bešťák-S15 03.09.2013, úterý, 21:58 + 0 - 0
  A1922: Druhý zadržený se dostává ven až druhý den v odpoledních hodinách a ten si prožil daleko větší peklo, ...
 • FK Teplice Holicz 03.09.2013, úterý, 21:58 + 0 - 0
  To si děláte prdel tyvole? A1922: V článku je uvedeno, že oba byli propušteni, ne?
 • FC Baník Ostrava A1922 03.09.2013, úterý, 21:57 + 0 - 0
  A.C.A.B. ještě dotaz, ten co "udeřil" policistu, je na svobodě nebo u bengů?
 • SK Slavia Praha Violence 03.09.2013, úterý, 21:57 + 0 - 0
  Zmrdi jedni.. A.C.A.B
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Britská nemoc – díl první (A... 05.01.2012

Britská nemoc – díl první (A...


Britská nemoc – díl čtvrtý (... 18.01.2012

Britská nemoc – díl čtvrtý (...


Britská nemoc – díl druhý (N... 07.01.2012

Britská nemoc – díl druhý (N...

Komentáře
07.06.2022, úterý, 08:58 -
Nejlepší je ten vlasatej alkoh...
22.05.2022, neděle, 19:20 -
Slovacko ma celkom prekvapilo ...
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace