o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Policejní zákrok v Karviné proti fanouškům Opavy

z domova středa, 17.04.2013 16:39 - přejít do komentářů
Muž vypadl z vozíčku - kamarád mu šel na pomoc a skončil v poutech...
images/clanky/policejni-zakrok-v-karvine-proti-fanouskum-opavy-4885.jpg

V neděli se v Karviné odehrálo 23. kolo druhé ligy mezi domácí Karvinou a Opavou. Mimo jednoznačné výhry domácího týmu, mělo utkání dohru i mimo hřiště.

Již při zápase vznikl v hledišti konflikt s pořadatelskou službou a následně bezpečnostní agenturou. Podle očitých svědků létaly vzduchem kameny a to jak směrem k domácím fanouškům, tak i do sektoru hostí. Celá situace na stadionu však nebyla podle všeho tak hrozná, jak ji prezentují media.

„Tito lidé podle mě nemohli ani u situací, o kterých píší být, jinak by nemohli napsat takové nesmysly. Informace mají pouze z jedné strany, tedy zřejmě ze stany PČR a hledají samé senzace, tak všechno zveličují,“ stojí v reportu opavských fanoušků na webu www.sfcopava.com

„Je pravda, že na stadionu došlo ke konci poločasu a především v jeho přestávce k menší strkanici s místní ochrankou. Všude se člověk dočítá, jak Opaváci celou situaci vyprovokovali a bůh ví co všechno. Tento incident vznikl po oboustranných urážkách mezi domácím a hostujícím sektorem, které jsou z nepochopitelných důvodů jen kousek od sebe, kdy z obou táborů vylétlo pár kamenů,“ stojí dále v prohlášení.

Na vlakovém nádraží měl incident pokračovat. Že by však došlo k lynčování domácích, jak to popisovala některá media, opavští odmítají.

„Na peronu postávala skupinka domácích provokatérů. Pár opaváků se proti nim rozběhlo, ale vzhledem k jejich útěku se nic nestalo. V žádném případě však nedošlo k útěku přes koleje, kde měly projíždět vlaky jak uvádějí media. V kolejišti nikdo z nich nebyl,“ pokračuje Hrubec - šéf opavského kotle.

„Co už se ale nedočtete je informace, že jeden z příznivců SFC spadl z invalidního vozíku. Když mu jeho kamarád, který s ním jezdí na všechny výjezdy, šel pomoct se zvednout, skončil na zemi v poutech. Tato situace samozřejmě fanoušky rozvášnila. Následně se nás policie snažila nacpat do jednoho vagonu, kde nebylo k hnutí. Když se fanoušci snažili policistům vysvětlit, že není kam se postupovat, tak proti nim policie zakročila slzným plynem,“ dodává Hrubec

Podle serveru Denik.cz byli tři fanoušci zadrženi a umístěni do policejních cel. V úterý jim bylo sděleno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. Součástí trestu se měl stát i zákaz vstupu na fotbalová utkání.

Záběry z vlakového nádraží - zdroj: www.fb.com/sfc4fan

Autor: MR

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Rocco 19.04.2013, pátek, 13:55 + 0 - 0
  sigmička, kontaktuj http://www.facebook.com/tomas.hruby.7731?hc_location=stream dělal taky rozhovor pro opavský denník
 • FC Baník Ostrava Casual88 19.04.2013, pátek, 13:16 + 0 - 0
  Tondiku to je nesmysl. Všichni co sem chodí, tak vědí co se o tom napsalo v mediích a tady je řekněme pohled druhé strany - fanouška. Normální lidi, kteří z medií slyší jaká zvěř fanoušci jsou, se k tomuto článku nedostanou, takže tento článek nikoho, na rozdíl od tisku, nemanipuluje. Kdo byl někdy na výjezdu tak ví že ACAB má své opodstatnění. Když na videu vidíš jakým způsobem byl použit slzák, a následně vyvedení jednoho fanouška, který pouze řekl, co si myslel a vůbec se mu nedivím, protože dav postříkat slzákem je fakt extra chujovina! Můžeš být objektivní jak chceš, ale policejní mluvčí to v tisku stejně podá jak se to bude hodit fízlům = marný boj.
 • Slezský FC Opava Atik01 19.04.2013, pátek, 12:47 + 0 - 0
  Já si myslím, že pokud by fanoušci chtěli v očích veřejnosti vypadat jinak, musí se to vzít úplně z jiného konce. Dneska nejvíce oslovoujou charitativní akce a akce pro širokou veřejnost. Nějaký pochod nejspíš nic nezmění, to by musel být opravdu pořádně masivní aby byl v řízení fanoušků a nikoho jiného. Taky by se určitě hodili právníci mezi fanoušky, kterých určitě není málo a byli by ochotni řešit tyhle situace né za vidinou peněz ale pro...jak to nazvat... "lepší svět. - To by určitě více svázalo policajtům ruce, ale teĎ, mají na své straně soudy, média i veřejnost... třeba tu píšu blbosti co já vím, třeba je to dobrý nápad... to posuďte sami.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 18.04.2013, čtvrtek, 15:46 + 0 - 0
  Sice mě taky kolikrát štve, jak chování policie a eště častějc snad securiťáků, ale i některé jednostranné reportáže určitých médií..Na druhou stranu, místo toho aby supporters šli příkladem a udělali nestranej článek, tak bohužel tendenční článek v obráceném duchu, než na který si stěžujete(me)...pak je to těžký....z tohoto článku vyplývá - fanoušci jsou oběť zvůle policie, z jiných ("námi" nebo některými z nás) kritizovaných zase - všichni fanoušci jsou zvěř....a jde jim o to vyvolat co nejvíc konfliktů... Takže člověk by měl začít nejprve u sebe...
 • bez klubu sigmička 18.04.2013, čtvrtek, 14:06 + 0 - 0
  Včera sem z nudy poslal odkazy na ta videa do pár médií a odepsal mi někdo z TV Nova, že by o tom udělal reportáž, ale potřebuje někoho kdo by aspoň anonymně poskytl rozhovor. Není tady někdo takovej? Myslím že by to za to stálo...
 • Slezský FC Opava alexa 18.04.2013, čtvrtek, 13:11 + 0 - 0
  - byla jsem na výjezdu poprvé a překvapilo mně, jak zručně se překroutilo, co a jak se tam dělo...a hlavně jak jsou všichni chytří... - z domácího stadionu jsme zvyklí na poněkud jiné jednání -zvláště úchvatná byla obsluha zpoza plotu :( a ten zmrzlý chleba - fakt pochoutka :( - korunu tomu ovšem dává jednání policie - komu padni, tomu padni (co na tom, že se v tom vlaku nedalo díky slzáku dýchat, páč nejdou otevřít okna ve vlaku (jsem zločinec, protože se jedu podívat na fotbal někam jinam?)
 • bez klubu Rst 18.04.2013, čtvrtek, 12:54 + 0 - 0
  Veřejnosti i kdyby se naservírovalo přímo pod nos, že policie ruku v ruce se senzacechtivými novináři jsou špatná věc, tak kriplové od obrazovek si beztak dál budou mlít to svoje: Jen ať jim dají a místo obušků by měli mít železné tyče apod., jak jsem se taky dočetl v jedné z diskuzí od slušného člověka. Mě třeba ani nemrzí, že jsem dostal od fízlů mockrát na budku. Ale právě to veřejné mínění, to je ta největší kurva!
 • bez klubu divak 18.04.2013, čtvrtek, 10:18 + 0 - 0
  asi mě tu sežerete, ale: dám to do hesel...:proti modernímu fotbalu....chuligáni si stěžují že je někdo napadl.....akce vyvolává reakci.....násilí proti násilí......v hospodě pokud držkuju dostanu na držku....ten vozejčkář je fakt už moc, to by být nemělo.....
 • bez klubu Jebat acab 18.04.2013, čtvrtek, 09:27 + 0 - 0
  Svině jedny, chtěl bych je vidět bez helem a obušků kdyby se měli normálně postavit,,, hnali bysme je !!! kurvy !!!
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 18.04.2013, čtvrtek, 07:15 + 0 - 0
  Hradec, Baník, Opava, Slovan a teď jen čekám, co ty hovada semelou v sobotu. To zase bude v médiích nablito.
 • FC Spartak Trnava mascoo 18.04.2013, čtvrtek, 02:31 + 0 - 0
  acab jediné čo robí že vytláčá ludí vez ze štadiónov a potom budu zvazy plakat že im tam nido nesce chodit ked sa tam acaby chovajú k ludom jak k hovnám . a plus média nech ešte dajú do správ že opaváci znásilnili 50 žén a zabili 10 detí a podpálili pol mesta
 • 1.FC Slovácko johankarl 18.04.2013, čtvrtek, 00:10 + 0 - 0
  jediná cesta je,že fans ovládnou své kluby,pak můžou ovladnout soutěž,cajty atd. tu revoluci tu už přece začali Dolíčkáři,nebo naposled fans Portsmouthu..
 • Slezský FC Opava Opavák 18.04.2013, čtvrtek, 00:05 + 0 - 0
  že se vyřádí i na týpkovi na vozíčku je odraz jejich silactví,tohle synek rozdýchá,ale mě víc sere to jak si seberou kluka co ho chce zvednout,vytahnou si dalšího z vlaku jen že se ohradil proti slzáku v očích,oni si to u soudu obhájí,řeknou že je napadli,pokud už něco mají,klidně to dostanou natvrdo,sedět za tohle potěší,tohle odrazuje spoustu lidí jezdit,dostat bezdůvodně teleskopem člověk snese,ale tohle už je moc,A.C.A.B.
 • SK Slavia Praha Ercante 17.04.2013, středa, 23:10 + 0 - 0
  Pochodem se nic nezmění, leda by se udělalo něco radikálního. Jenže do toho zase nikdo nepůjde kvůli rodinám, oplejtačkám se zákonem atd .. je to zkurveně těžké prosadit v týhle zemi pravdu. Někdo si jen tak příjde, zacinká korunkama a mi můžem udělat klidně 7867586 pochodů a nic se nezmění. bohužel.
 • FC Baník Ostrava Rocco 17.04.2013, středa, 22:44 + 0 - 0
  to je hnus, někde jsem četl aby ten dotyčnej postiženej šel před kameru a řekl že to byl nepřimeranej zakrok atd. a ať to daj třeba do novy nb čt1 jen ať to lidi vidí! ne jen že jsou to chuligani vždyť na videu je jasně vidět že cajti jsou vymrdaní tvl to neni možne, dukazu je hodne tak naco čekat
 • FC Baník Ostrava Kyby 17.04.2013, středa, 22:33 + 1 - 0
  ACS1893: Netvrdím, že je to zázrak, ale o 100% lepší nápad než nějaký pochod to je. Ikdyž účinek si od toho taky moc neslibuju, alespoň z nás neudělají šašky...
 • AC Sparta Praha acs1893 17.04.2013, středa, 22:09 + 1 - 0
  na pochod by v nejlepšim přišlo max 500 lidí.... realnější je udělat kolo kde by tábory měli proti policejní chorea atd
 • FC Baník Ostrava A1922 17.04.2013, středa, 21:38 + 0 - 0
  já nevím. Podle mě by to za pokus stálo. Opravdu, dále se nechat masírovat policejními složkami a jejich zbraněmi se mi nelíbí. Samozřejmě je mi jasné, že policie bude vždy u fotbalu, ale nechat se kriminalizovat za to, že jdu pomoct vozíčkaři?
 • FC Baník Ostrava Casual88 17.04.2013, středa, 21:30 + 0 - 0
  Myšlenka společné akce je zajímavá, ale to je přesně to, na co ta banda fízlů čeká. Připravili by se na nás, nasadili provokatéry a nakonec by byli oni vítězove a my za totální chuje.
 • FC Baník Ostrava A1922 17.04.2013, středa, 21:29 + 0 - 0
  to určitě ne. Ale už by se s tím mohlo začít něco dělat. Není nás zas tak málo. Je jasné, že média by tento pochod proti systému PČR znemožnila nějákým super reportem o chuligánech atd. Ale tohle si přece nesmíme nechat líbit...
 • FC Baník Ostrava Kyby 17.04.2013, středa, 21:23 + 0 - 0
  Hoši myslíte to dobře, ale jsem přesvědčený že se něčím takovým fans tak akorát zesměšní. Opravdu si myslíte, že tato společnost, která je masírovaná jak jsou fans 2.největším zlem hned za KLDR, změní pohled kvůli nějakému pochodu ???
 • FC Baník Ostrava A1922 17.04.2013, středa, 21:17 + 0 - 0
  kurva co se tu zase řeší za pičoviny!! Pojďme se lidi semknout! Pojďme uspořádat pochod všech táborů v ČR! Pojďme televizním ovečkám ukázat pravdu! nebojme se! POjďme do BOJE! Nejsme a nikdy nebudeme policejní stát!!
 • FC Baník Ostrava Kyby 17.04.2013, středa, 21:07 + 2 - 0
  GKStomitFCB: Prosím Tě, nech toho...
 • FC Hradec Králové ConexHK 17.04.2013, středa, 21:04 + 0 - 0
  flvv : Nejvíc mě dostalo - "Se dvěma z nich smýkali po zemi s cílem hodit je do Labe."
 • FC Hradec Králové ConexHK 17.04.2013, středa, 21:02 + 0 - 0
  ožungrSFC : Bohužél...:(
 • Zbrojovka Brno flvv 17.04.2013, středa, 20:57 + 0 - 0
  http://basket.idnes.cz/zenska-basketbalova-liga-hradec-kralove-valosun-brno-p0f-/zbasket.aspx?c=A130412_1915993_zbasket_ten :) :) :D
 • Slezský FC Opava ožungrSFC 17.04.2013, středa, 20:51 + 0 - 0
  Škoda, že po incidentu s otroky, kdy se vyřvávalo,že se musí udělat nějaký klidný pochod,kde na to poukážeme byly jen řeči.
 • Slezský FC Opava matesp86 17.04.2013, středa, 20:23 + 0 - 0
  http://www.facebook.com/photo.php?v=523930824329866&set=vb.154702421224447&type=2&theater
 • FC Slovan Liberec FCS 17.04.2013, středa, 19:51 + 0 - 0
  Svině zkurvený A.C.A.B
 • Slezský FC Opava Domin 17.04.2013, středa, 19:44 + 0 - 0
  GKStomitFCB -- ty jsi teda pěkná p..a ! tvrdíš tu úplné kraviny.... No jo to kokot fandí kokotům...
 • Slezský FC Opava Keny 17.04.2013, středa, 19:25 + 0 - 0
  GKStomitFCB- tys asi nebyl že na tom zápase že?
 • Slezský FC Opava slezskyfc 17.04.2013, středa, 18:35 + 2 - 0
  ty chytraku ty si byl ais na jinem zapase ne ? pry non stop bombárdování... jebat baník
 • FC Baník Ostrava GKStomitFCB 17.04.2013, středa, 18:24 + 0 - 1
  tak trošku se směju no..Karvinský kotel je dost daleko,vedle sektoru hostí stáli ostraváci.Z obou táboru vyletělo pár kamení?Pokud dobře vím od Karviňáků tak asi 5 kamínku a jedna bandaska..Opava?non stop bombardování
 • Slezský FC Opava slezskyfc 17.04.2013, středa, 18:10 + 1 - 0
  Tak tohle už hraničí s demencí PČR když shazují i vozíčkaře.. ktery by jim těžko kladl nějaky odpor na vozíku.. Vyjebanost tohle ACAB zkurvení
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 17.04.2013, středa, 16:56 + 2 - 0
  A.C.A.B.
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
439
2.
1.FC Slovácko champyon
427
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
413
4.
bez klubu Majkl1911
357
5.
bez klubu Son of Moravia
340
6.
FC Baník Ostrava mara1922
338
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
329
8.
Slezský FC Opava lamich2
324
9.
SK Slavia Praha TomSesivka
323
10.
bez klubu Cestovatel
321
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
180
3.
1.FC Slovácko champyon
144
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
144
5.
1.FC Slovácko FanaticBoy
143
6.
FC Viktoria Plzeň wawe48
139
7.
MŠK Žilina Nordic Division
138
8.
FC Baník Ostrava mario72
135
9.
bez klubu Cestovatel
120
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
116
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když se slaví 40. narozeniny... 31.08.2020, pondělí, 14:08

Když se slaví 40. narozeniny...


BLOG: Derby o Sudety s pocho... 02.07.2020, čtvrtek, 12:16

BLOG: Derby o Sudety s pocho...


Pusťte fanoušky na fotbal, a... 08.06.2020, pondělí, 13:45

Pusťte fanoušky na fotbal, a...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
FotoReport: FK Teplice + FC Baník Ostrava 29.09.2020, úterý, 18:26

FotoReport: FK Teplice + FC Baník Ostrava


Nasadiť rúška aneb zavíráme krám... 29.09.2020, úterý, 14:07

Nasadiť rúška aneb zavíráme krám...


Niebieska invázia na Bielsko-Biala 28.09.2020, pondělí, 20:40

Niebieska invázia na Bielsko-Biala

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
FotoReport: FK Teplice + FC Baník Ostrava 29.09.2020, úterý, 18:26

FotoReport: FK Teplice + FC Baník Ostrava


Nasadiť rúška aneb zavíráme krám... 29.09.2020, úterý, 14:07

Nasadiť rúška aneb zavíráme krám...


Niebieska invázia na Bielsko-Biala 28.09.2020, pondělí, 20:40

Niebieska invázia na Bielsko-Biala

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Neskutečné! Fanoušci Bayernu... 09.09.2020, středa, 22:08

Neskutečné! Fanoušci Bayernu...


Brněnská vakcína, zabavená v... 13.09.2020, neděle, 21:19

Brněnská vakcína, zabavená v...


Chachaři vyvedení ze stadion... 26.09.2020, sobota, 20:35

Chachaři vyvedení ze stadion...

Komentáře
včera, 17:03 - Doyle
*když jsi
včera, 17:02 - Doyle
když až taková piča, že už i f...
včera, 10:18 - zbarda
Vůbec nechápu, jak se tohle mů...
včera, 09:44 - misch
to je hrozný bordel, co se dne...
29.09.2020, úterý, 10:36 - riedlss
V Gottwaldově zařadili dvojku ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace