o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Report z výjezdu na 4. B třídu!

blog fanoušků úterý, 13.05.2014 - přejít do komentářů
30 lidi, pyro, transparent, vlajka...
/titleImg/report-z-vyjezdu-na-4-b-tridu-/1/6021.jpg?width=570

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

Zubří - DY-NA-MO Mikulůvka 6:1 ,
so 19.4.2014

Inu hokej už nám skončil tak kam za kulturou...
Několik našich reprezentantů se usídlilo ve fotbalové Mikulůvce, tudíž je volba jasná a i my se vrháme rozvíjet svůj osobitý talent na zápas do města Zubří. Dokonce narychlo necháváme udělat flágu, dobrá věc se zdařila a tak vyrážíme vlakem i s touto ozdobou, s igelitkou pyra a litry chlastu.

Cesta v pohodě, ve Valu se dáváme do kupy, je nás asi 22, poté na tribuně asi 33, dohromady pak se všema včetně delegáta utkání cca 88. No nic, vystupujeme z vlaku, jeden z nás to zkoušel už v Zachau, asi z obavy z událostí příštích, nicméně nakonec si dal říct. Cestou na hřiště rozumujeme kam na pivo, jestli zde či onam.. Naštěstí máme s sebou i člověka zoceleného cizinou, jenž v tento moment zužitkuje své zahraniční zkušenosti a vysvětlí nám, že na hřišti je přece taky hospoda, tak kam jinam bychom asi chodili.
Hurá, měl pravdu, byla tam hospoda a během pár chvil to byla naše hospoda. Skandujeme, popíjíme pivo, zelenou a co dům dal. Blíží se začátek utkání a jdeme tedy obsadit tribunu s tím, že lístek na němž je něco přes 800kč uhradíme po fotbale (k tomu samozřejmě nedošlo, ovšem dle zákulisních info se našel hrdý sponzor- děkujeme)
Začátek utkání se poněkud pozdržel, nedorazil delegovaný rozhodčí (ne opravdu to nebyla naše práce) a tak píská náš člověk, k výhře sice nepomohl, ale lepší 6:1 než 5:0 kontumačně, že jo?

No tak ten zápas nám tak nějak začíná, my věšíme naši zástavu a to dokonce na stožár do závratné výšky. Skandujeme jak o život, taky nám o něj jde, protože chlastu je přespříliš. Ne zrovna kamarádsky se zachoval onen navrátilec z ciziny, jenž svému druhovi sežral téměř celou klobásu- nebyl za to zlinčován , nýbrž zlíčen a to hořcicí po celém xsichtu

Pak byla myslím přestávka a pak už hrůza. Dýmovnice a další pyro dotvářely atmosféru, která byla už tak na tuto ligu při nejmenším luxusní. Počasí nám příliš nepřeje, fouká silný vítr a těm co málo chlastají (asi dva z nás) je zima. Najednou někdo zařve všichni do půl těla- no rozkaz je rozkaz. Kdo jiný než tajemný cizinec to opět vezme více než vážně a stahuje si i kalhoty. Asi nám chtěl ukázat co že to je ten Pelta, ale nakonec na PELTAVEN nedošlo a Mirek zůstal v trenkách!!!

Za chvíli se na scéně objevuje trumf v podobě litru zelené, když vidíme Dana jak si ho přivlastní (přestože byl vozem) zmocní se nás opodstatněná obava, že na nás nezbude, ale Dan je formát a rozdělil se s námi. Zde už jde ale opravdu do tuhého, půllitry od piva létají stejně jako pyro snad všude, někdo padá z tribuny a když v závěru zápasu domácí hráči provokuji nejen nás, ale i naše boys na hřišti, tak na ně nabíháme- naštěstí kapitán, kapitán, kapitán situaci uklidňuje a zubřík zůstává nepojebán.


Zápas tedy končí a já z obavy, že se ožeru do mrtva, prchám a nechávám se odvézt na vlak na Vsetín. Cesta většiny ze zúčastněných do Valu do slávky zde tedy nemůže být zmapována, ale lze si ji lehce domyslet. Kolektiv tedy obsazuje naši hospodu ve Valmezu, věší na zeď flágu a hulákají jak zhulákaní. Já vyčkávám na vlak, dávám si dvě píva malinko se zakecám s kámošem, takže vlak mi ujíždí- no toto.
Vracím se tedy do nálevny čekat na další vlak, ale už nic nepodceňuji a dávám si pouze kofolu, příští spoj v pohodě stíhám a s časovou rezervou nasedám. Vlak se rozjíždí a přisedá si ke mně nikdo menší než samotný Palica. Když mu na otázku kam jedu odvětím, že do Lidečka- zprvu nechápu jeho nechápavý výraz. Oplácím stejnou mincí a tážu se kam jede on- když mi odpoví, že do Valmezu, ihned čichám průser. Dochází mi, že stihnout vlak je jen polovina úspěchu a že je jaksi nezbytné trefit i směr. Do toho začne otravovat rozhodčí, že chce jízdenku a pak mele cosi o 40kč příplatku- kurva a dost. Výsadek v Jablůnce odmítám, kupuju lupen do Valmezu a davaj do slávky, však on někdo ztraceného syna ubytuje.
Pár lidí na mě zírá jak na zjevení, ale zábava je v plném proudu a zas je dobře. Někteří jdou spát, já se o to už na podruhé raději nepokuším a vydžím s několika dalšími do zavíračky. Do té doby proběhly nějaké opilecké konflikty, ale nic pořádného. Takže odcházíme, já jsem nucen využít pohostinnosti kapitána, jelikož původní sparingpartner usnul jak medvídek zimním spánkem.
Ještě si uděláme jednu zastávku, takže návrat z výletu ve 4 ráno. Celkově to bylo super a předčilo to mé očekávání, jen mi ještě teď hučí v hlavě nějaké DYDYDYDYDYDYDÝ.................

VÝZVA: Pošlete nám i vy report a fotky ze zápasu nižších soutěží do našeho pohledu na tribuny nižších soutěží. Materiály posílejte na info@supporters.cz

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • HC Vsetín Lisaj 13.05.2014, úterý, 14:49 + 0 - 0
    pěkné :-D
  • FC Baník Ostrava Joah 13.05.2014, úterý, 13:55 + 1 - 0
    Hehehe...luxusní zážitek, až na moji hlavu, auauau, příliš mnoho zelené....FORZA DYNAMO
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva kvalifikačníc... 18.10.2021

BLOG: Návštěva kvalifikačníc...


BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš... 16.10.2021

BLOG FANOUŠKŮ: Výjezd fanouš...


BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021

BLOG: Návštěva dětského domo...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Poslechli Žyletu! Poklekli a... 30.09.2021

Poslechli Žyletu! Poklekli a...


Chuligáni Trnavy se dostali ... 18.10.2021

Chuligáni Trnavy se dostali ...


Oslava Novojičínska a vzkaz ... 26.09.2021

Oslava Novojičínska a vzkaz ...

Komentáře
19.10.2021, úterý, 11:24 - GarryR
Divák - nad tím sem se taky za...
19.10.2021, úterý, 10:58 - Divák
Já hlavně nechápu to dokopáván...
19.10.2021, úterý, 10:20 - BF05
Jako kdyby někdo chtěl, aby to...
18.10.2021, pondělí, 22:58 - northboy
Bolo to zaujímavé , ale myslím...
18.10.2021, pondělí, 17:46 - slovanjeslovan
Derby ako remen by to bolo,keb...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace