o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Rozhovor s členy Sektoru 15 (FK Teplice)

rozhovory čtvrtek, 29.11.2012 20:45 - přejít do komentářů
Společná fotka Teplice a Dukla před zápasem Oseka...
images/clanky/rozhovor-s-cleny-sektoru-15-fk-teplice-4625.jpg

Níže vám přinášíme rozhovor s členy Sektoru 15, který se na Stínadlech stará o atmosféru při zápasech Teplic. Přestože se klubu zrovna nedaří, tak jako v předchozích letech, tak atmosféra v Teplicích se v podzimní části soutěže hodně zvedla...

Můžeš se čtenářům v krátkosti představit a říct, jestli mluvíš za nějakou skupinu, či pouze za sebe?
Ahoj, jsme administrátoři stránek SEKTOR 15 TEPLICE, kde vystupujeme pod přezdívkou L. a M., této skupiny jsem také aktivními členy. Naše odpovědi budeme směřovat jak za nás, tak i za celou skupinu SEKTOR 15.

Teplice v posledních týdnech zvýšily aktivitu v hledišti, co zatím stojí? Přeci jen výsledkově se klubu nedaří tak jako v předchozích letech?
Stojí  za tím především to, že se probudilo několik starých známých tváří v Teplicích, které stály u zrodu teplické scény někdy v první polovině minulého desetiletí. K těm se přidalo pár nových aktivních a můžeme mluvit o velmi důležitém momentu v naší historii a to proto, že už se nedá říct, že to stojí na lidech, kteří jsou mladí a mají jen to chvilkové nadšení a pak se ztratí, ale že u toho jsou lidi, u kterých se dá očekávat, že už u toho vydrží dlouhodobě, protože období počátečního nadšení už mají dávno za sebou. Sešla se prostě parta starejch a mladejch dohromady, každý má svou úlohu a té se věnuje a podle toho to také momentálně vypadá a proto se postupně pomalu zvedáme ze dna.V neposlední řadě nám taky dost prospěly výroby triček, samolepek a vlajek na tyči.

Na tribunách je jak oficiální fanklub, tak i vaše skupina Sektor 15 jak spolu vycházíte?
Ty vztahy asi nikdy nebudou úplně ideální. Snažíme si jich nevšímat a oni si nevšímají nás. Určitá rivalita každopádně panuje, celkově si myslíme, že jejich existence zbytečně rozděluje fanoušky Teplic na dva tábory. Ať už bylo období úpadku, tak vždycky to byl Sektor 15, kdo po úspěšných 90. letech dělal v Teplicích atmosféru. Problém ovšem je, že od té doby co začali existovat, tak se k nám totálně otočilo zády vedení, které s námi do té doby normálně spolupracovalo a teď není možné se s nimi na čemkoli dohodnout. Když se je pokusíme zkontaktovat, řeknou nám abychom byli stejně oficiální jako fanklub, ale to není naše cesta a nikdy nebude! Ve finále je lepší nemít k vedení žádnou odpovědnost a žít si vlastním životem. Ovšem v poslední době byla s fanklubem i navázána menší komunikace, která vyústila ve vzájemný zápas ve fotbale, který SEKTOR 15 vyhrál  s přehledem 6:1 a také by bylo dobré zmínit částečně společné fandění v nedávné době při výjezdu na Spartu.

Hlavní jedenáctka Sektoru 15 + náhradníci

Jak je na tom vaše skupina s nálepkami a co výzdoba města - plánujete nějaké graffiti?
Samolepky jsou po dlouhé době opět vytvořeny a do oběhu se dostaly v neděli 25.11. na posledním zápase podzimní části ligy. Výzdoba města samolepkami je teď jedním z našich cílů a to zejména kvůli získávání nových lidí do kotle. Kdysi už tady jedna serie samolepek byla, ale neměla pokračování, nyní se tomu hodláme věnovat trochu více strategicky. Graffiti zatím nemáme a uvidíme jak to s nimi bude do budoucna, nutno ovšem dodat, že i k tomuto tématu jsme se mezi sebou dostali a vznikl dokonce i návrh street artu, který se snad časem v okolí Stínadel objeví.

cca 7 let stará serie samolepek

nové samolepky

Jak rekrutujete nové členy?
Částečně jsem na to odpověděl v předchozí otázce, rádi bysme kdyby stačilo po městě vylepit stovky samolepek a lidi by pak přišli do kotle, ale tak jednoduchý to asi nebude. V Teplicích je to se rekrutováním nových členů trochu složitější. Berte to tak, že se jedná snad o čtvrté nejméně lidnaté město v první lize (cca 50 000 obyvatel + nezaměstnanost). Nemáme jednoznačný způsob jak rekrutovat nový členy, ono by hlavně v pohodě stačilo kdyby se k tomu vrátili všichni, kteří se Sektorem 15 měli posledních 10 let něco do činění. Teď nepřeháním, když řeknu, že náš počet v kotli by se rázem ztrojnásobil. Ovšem i tak se pomocí právě zmíněných samolepek snažíme o nabrání nových členů. Dalším takovým způsobem jsou i motivační pozvánky, které vyvěšujeme na youtube a v neposlední řadě i pozvánky formou obrázku, které umisťujeme před každým zápasem na stránky SEKTORu 15.pozvánky

pozvánky

Jak je to s rivalitou, kdo je váš největší nepřítel?
Slavie, Boleslav, Most – u všech 3 případů se jedná spíše o starší záležitosti!

Máte naopak nějaké spřátelené tábory, pokud ano jak přátelství (nebo družba) vznikly a jak je utužujete?
Naše chuligánka North Warriors (jsou taky Sektor 15, ale berte to jako podskupinu) má družbu s chuligány Dukly Praha, ovšem v současné době mají hlavní postavy NW problémy se zákony a tak je aktivita na čas v útlumu. Pak máme velmi vřelé vztahy s Baníkem Osek, což je tým z krajské soutěže. Navštěvujeme se na určitých zápasech a jedná se výhradně o fanouškovské přátelství. Poslední co stojí za řeč je překvapivě AEL Limassol (skupina GATE 3) z Kypru, s nimi pár jednotlivců ze Sektoru 15 udržuje kontakt a tři členi je letos navštívili při jejich kvalifikačním zápase LM v Belgii proti Anderlechtu, kde našli společnou řeč i díky stejným klubovým barvám. Momentálně se nejedná o družbu, ale otázkou je, jak se tento stav bude vyvíjet do budoucna.

Společná fotka Teplice a Dukla před zápasem Oseka

Společná fotka Teplice a Osek po zápase Oseka

Jedna z fotek pořizovaných v Bruselu. AEL (Gate 3) a Teplice.

Co aktivity ultras? Kolik se schází fanoušků na tvorbu chorea a jak často chorea děláte?
V rámci možností se snažíme chorea dělat především pro to, aby zápasy nebyly monotonní a něco se dělo a lidi měli důvod se do kotle vracet a zároveň tak lákat nové lidi a vyburcovat stávající v kotli k ještě většímu fanatismu. Je třeba si vzpomenout na roky 2004-2006, kdy se chorea dělala velmi často a někdy i na výjezdy a výsledkem byl v té době pro nás neuvěřitelný nárůst lidí. V dnešní době se snažíme připravit skoro na každý domácí zápas něco a na choreu pracuje 2-9 lidí.

Historicky největší choreo v Teplicích 25x12m a myslím 4. nejlepší dle tehdejší ankety zinu FF. Tehdy ještě mimo Sektor 15.


choreo na oslavu 40. narozenin Pavla Verbíře

Choreo z letošní sezony v zápase s Příbramí

Příprava chorea na zápas s Brnem letos.

Jak se na vaše aktivity dívá vedení klubu a hráči? Jste nějak v komunikaci s vedením?
Už jsme to psali výše. Klub se k nám staví zády, zatím to nevypadá, že by nám chtěl nějak dělat problémy. Problém je trochu v jejich přehnané konzervativitě. Snaží se tak moc o dosažení jejich snu v podobě stadionu plného rodin s dětmi, že pozapoměli na ty, kteří na tom stadionu dělají atmosféru. Hlavně si chtějí podle našeho názoru udržet dobrou reputaci u širší veřejnosti distancováním se od nás. S hráči je to takový, že nám nyní už chodí po každém zápase pravidelně poděkovat, ale je trochu smutný, že občas po vyhraném zápase si s námi nejdou ani podat ruce, přestože se všichni natlačí dolu k plotu a čekají na ně, což je ovšem podle nás nařízení vedení. Jediný s kým jsme tak nějak v kontaktu je Pavel Verbíř, legenda Teplického fotbalu a dnešní vedoucí mužstva, s kterým máme v brzké době domluvenou i oslavu jeho nedávných narozenin.

Jak jste na tom s výjezdy, kam nejraději cestujete a jaké dopravní prostředky preferujete?
Rádi bychom preferovali vlak, ale na to momentálně nejsou počty, takže jednoznačně autobusy. Výjezdy jsou věc, která v našem případě bude trvat trochu déle než se dostane do stavu, kdy budeme spokojeně jezdit všude po republice v počtu alespoň jednoho plného busu.

Používáte při zápasech pyrotechniku a co si o jejím užívání myslíte?
Pyrotechnika je základ atmosféry na stadionech!!! Měli by to kluby už konečně pochopit a vykašlat se na model Anglie (ovšem jen v hledištích, na hřišti už fotbal moc jak v Anglii nevypadá) a respektovat zájem lidí, kteří v dnešní materialistický době ještě jsou ochotný na fotbale fandit!!! Jinak pyro samozřejmě používáme.

Pyro ze staršího zápasu se Spartou

Trocha kouře po choreu pro Verbíře

Jak jste na tom s chorály a co říkáte přebírání melodií?
Chorály jsou něco na co si nemůžeme moc stěžovat, mělo by se ještě pár nových věcí přidat. Ale myslím si, že jsme celorepublikově jedni z prvních (a zdůrazňuji jedni z prvních, ne první!!!),  kteří už v dobách než vůbec existovalo youtube a internet nebyl až tak rozšířený začali přebírat chorály např. z Itálie. Zároveň se také ale snažíme než přebírat melodie, co už se jinde zpívají na stadionech zkoušet vymýšlet melodie podle nějakých známých písniček např. tuto sezonu se nám povedlo předělat do chorálu písničku od Kabátů. Jinak je určitě úctyhodné jak se dnes ligové kotle díky youtube proměnily a na rozdíl od dřívějších několika málo pokřiků jdou na stadionech slyšet i složitější songy ze zahraničí.

Není to tak dávno, co na vašem stadionu hrávalo Ústí nad Labem, jak jste se na to dívali?
V té době kdy hrálo Ústí na Stínadlech se dá mluvit o úpadku scény v Teplicích, ale každopádně nadšení jsme z toho samozřejmě nebyli. Asi nejvíc nám vadilo to, že „kotel“ fanoušků Ústí chodil fandit do našeho sektoru, čímž jsme byli donuceni přijít na jejich zápas a domluvit jim, aby sektor opustili.

Jste spokojeni s návštěvností? Nezasloužily by si Stínadla lepší návštěvnost? Proč podle vás lidi nechodí a co se s tím dá dělat?
Tohle je věc, kterou nám nepochopitelně neustále všichni omlacujete o hlavu. Co se vám na naší návštěvnosti nezdá? Teplice mají 50 000 obyvatel, 13% nezaměstnanost a hodně lidí tady dostává minimální mzdu nebo něco málo nad ní. Pak se to semele s tím, že hráči nehrajou pohledný fotbal navíc v sestupových vodách a pak už stačí jen aby nějakej mladej fotbalista někde machroval v klubu a je toho plný město a kdo pak pujde na fotbal? Každý stadion si zasluhuje lepší návštěvnost než jakou v ČR máme. Ale nevím proč furt všechny tak znervozňuje ta naše návštěvnost, náš stadion se holt stavěl v dobách, kdy 18 tisícová kapacita mohla být adekvátní a 3000 lidí tady vypadá tristně na rozdíl, když taková návštěva přijde třeba v Boleslavi nebo na Slovácku, kde jsou malý stadiony. To máme brečet, že máme hezkej velkej stadion? Máme podobný nebo lehce nižší průměr, než města který hrajou nahoře a mají třeba dvojnásobek obyvatelstva ve městě. Liberec má doma průměrnou návštěvnost 3743 a mají přes 100tis obyvatel a Teplice mají 50tis obyvatel a průměrně chodí 3328 diváků, Brno má 380 000 obyvatel a průměrně tam chodí o 900 lidí víc než v Teplicích a na derby Slavia – Sparta není ani vyprodáno. Problém není v Teplicích, ale celkově v celý Český republice s návštěvností!!!   Lidi na fotbal přiláká atraktivní fotbal. My návštěvnost na Stínadlech hlavně neřešíme, zajímá nás jen návštěvnost v kotli. Nebál bych se tvrdit, že kdybychom měli plný kotel a jinak by na stadioně bylo pár stovek lidí, vůbec by nám to nevadilo.

Teplice – Slavia 3:1 z r. 1999 - vyprodáno, v té sezoně častý jev.


Dnešní smutná realita.

Co plánujete na zimní přestávku, aby byla chuť i na jaro?
Je v řešení pár společných akcí, kdy jedna z nich je již zmíněná oslava narozenin Pavla Verbíře a také máme před sebou výrobu nových mikin pro členy skupiny. Po Novém roce máme přislíbenou i spolupráci s jedním klukem, který stříhá videa a měl by vytvořit video i pro nás, které by mělo i motivovat lidi přijít na jaře.

Návrh na mikiny, které se momentálně připravují

Jak hodnotíte českou fanouškovskou scénu?
To je těžké hodnotit. Jak už jsem psal, je fajn že kotle rozšířili repertoár a od dřívějších vyvolávání jmen týmů slyšíme i něco jiného. Jsou vidět vlajky na tyčích, pyro i chorea. Česká scéna s těma počtama, co chodí do jednotlivých kotlů se nemá za co stydět. Určitě to oproti dřívějšku jde  nahoru, ale celkově se na výkony ostatních týmů moc nesoustředíme.

Která scéna v zahraničí je podle vás nejlepší a proč?
Nedá se říct, která je nejlepší, když budu mluvit za skupinu, protože každý z nás má rád jiný druh fandění. Ale nejvíce se mezi námi objevuje názor, že v Evropě nejlepší je Polsko - chorea, support, velké počty, pyro a atmosféra. Navíc to nestojí jen na několika nejlepších klubech, ale každé trochu větší město má dobrý kotel, což dělá z Polska pro mě jedničku. Je to v mých očích takový nástupce Itálie, kterou bych nezatracoval, protože věřím, že kolébka ultras se vrací pomalu zpět na výsluní. Někteří z nás zase preferují spíš jížanský styl fandění - Řecko, Itálie,Kypr, Srbsko, Chorvatsko atd. Německo, Polsko, Rusko je fajn, ale ten balkánský nebo italský  temperament počty nenahradí, s tím se prostě musíte narodit a pak třeba 1000 lidí v kotli udělá kolikrát lepší dojem než někdy plný stadion. Záměrně jsem neřešil Argentinu a Brazilii, kde je to naprostá špička , jiná planeta a pravá láska k fotbalu.

Plánuje vaše skupina navštěvovat i reprezentaci? Jak se k nároďáku stavíte, a proč je to podle vás tak bídné a dá se s tím něco dělat?
Neplánujeme se účastnit supportu na české reprezentaci. Náš národ jsou Teplice a naše barva žlutomodrá!!! To ovšem neznamená, že na reprezentaci nechodíme, chodíme na ní, jen na ní nefandíme jako na zápasech FK TEPLICE a upřímně si ani nedokážeme představit, že bysme se spojili s fanoušky, které nemusíme jako právě Slávie, Most nebo Boleslav ale i s jinými kluby v jeden kotel a fandili společně.

Chtěli byste něco vzkázat našim čtenářům?
Rád bych fanouškům vzkázal jen jednu větu a to tu, která se u nás v Teplicích říká snad nejčastěji a to „Hlavně fanaticky!“ :-)

v teplicich uz dnes kultovni rap

Facebook: Sektor 15 Teplice

Autor: MaraM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Teplice Bešťák-S15 09.08.2017, středa, 00:03 + 0 - 0
  fandax: Taky jsem si toho všiml, až teď po pár měsících, když jsem něco v tomto rozhovoru pohledával. Každopádně k tvé otázce - ano, měl, několikrát, dokonce i přímo proti tvému klubu.
 • Bohemians 1905 fandax 22.11.2015, neděle, 18:10 + 0 - 0
  a ano vím, že je tento rozvor trochu starší, ale narazil jsem na něj až teďko.
 • Bohemians 1905 fandax 22.11.2015, neděle, 18:09 + 0 - 0
  Před tímto rozhovorem jsem netušil, že Dukla má chuligánku ? Měl někdy Sektor 15 bitku i s podporou hools Dukly proti někomu ?
 • FK Teplice Micro15 24.08.2015, pondělí, 15:24 + 0 - 0
  AEL Limassol !!! GATE 3 !!! + Teplice !!!
 • bez klubu lou 01.04.2013, pondělí, 18:05 + 0 - 0
  sektor 15 smrdí
 • FC Slovan Liberec mira 01.12.2012, sobota, 07:32 + 0 - 0
  Sektor15 tak kolega vas s kterym jsem mluvil,zrovna nevipadal na 15 kindr,podle toho co rikal,tak zna lidi z lbc hools,takze to zadnej novacek nebyl.strach?spis jsem vam chtel poradit at si tohle ohlidate,je to vase ostud
 • FK Baník Most Lars 30.11.2012, pátek, 21:30 + 0 - 0
  Brutto: já si troufnu říct, že až 1/4 lidí z návštěvnosti je z Mostu, ale samozřejmě normálové, škoda no.
 • FK Teplice SEKTOR15TEPLICE 30.11.2012, pátek, 20:10 + 0 - 0
  *nejvyšší hokejová a basketbalová liga
 • FK Teplice SEKTOR15TEPLICE 30.11.2012, pátek, 20:09 + 0 - 0
  Tomas-Budweis: počty jsou reálné. To, že se to opticky nezdá je způsobeno stadionem0. Ono, když máš někde sektor pro 100 lidí a je jich tam 30(viz Most), tak je logicky plnější než sektor pro 1200 lidí, jde je 100-130 lidí(viz Teplice) :) mira: bohužel vůbec nikdo z nás neví o čem mluvíš, takže to nebyl nikdo z S15 a ani z NW, ale možná to byli zas nějaký kinderskini(12-15 let), který se poslední dobou v TP za velký chuligány vydávají a dělají nám ostudu! Každopádně, jestli jste z nich měli strach, což z tvého příspěvku vyplývá, tak se fakt omlouváme :D Cestovatel: v Teplicích není sice druhý větší tým fotbalový jako v Praze, nehraje se tu ani nejvyšší fotbalová liga, ale je tu několik futsalových klubů(největší asi FC Balticflora Teplice), kam lidi díky momentálním výsledkům FTK taky chodí. Zbytek popsal dobře Brutto.
 • MFK Ústí nad Labem Stenly 30.11.2012, pátek, 17:07 + 0 - 0
  Brutto:V Usti ten hokej taky znatelne upada, ze soucasny sestavy aktivnich fanousku pokud vim nikdo nejezdi na nic jinyho nez na Armu, vlajky mame v barvach klubu a jen o klubu z Usti. Odtazitost od Teplic je dana take nedavnou minulosti ustecky "chuliganky". A mimochodem byl sem se podivat na S15 proti Brnu.
 • FC Hradec Králové Stokurew 30.11.2012, pátek, 16:46 + 0 - 1
  uf.. vole, to je dlouhý... z Hradce přijedem a přeřvem ten váš sektor ;-)
 • bez klubu wismut 30.11.2012, pátek, 16:24 + 2 - 0
  Tak ono se není moc čemu divit. Máme partu, kdy každý fandí někomu v ČR a pravidelně chodí na zápasy, ale hodně často jezdíme do Aue. Druhá německá liga je o dost atraktivnější než naše první. Zejména co se týče fanoušků a atmosféry vůbec. Aue má 18.000 obyvatel a teď když se vůbec nedaří, tak je průměrná návštěva 10.000. To je hodně dobré číslo. Vím, že u nás ta mentalita lidí na to bohužel tolik není, ale moc se mi líbí vaše snaha dělat co nejvíc věcí, aby se to zlepšilo (samolepky, videa, výjezdy atd.). Sice nechápu v čem tkví to, že nemáte lidi na výjezd vlakem? Vlakem se dá jet jak v pěti, tak v padesáti. Kolikrát jsme jeli na výjezd třeba na Slovácko ve třech a nevadilo nám to. Jinak díky za zajímavý rozhovor a hodně zdraru!
 • FK Teplice Brutto 30.11.2012, pátek, 14:48 + 1 - 0
  Ono speciálně unás právě moc nefunguje to okolí,je tu sice liga a dalo by se říct že teoreticky by mohli jezdit lidi z Mostu či Ústí.Jenže to nefunguje,Most je jasný proč ne,a Ústí má hokej,a lidi co tam zajímá fotbal jezděj na acs,sks či bohemku(stačí se podívat na vlajky na stadiónech,ústí je vtomhle divný město)a v posledních době zjišťuju že dost normálů co dřív třeba chodilo na teplice,začalo místo toho jezdit do drážďan
 • Zbrojovka Brno flvv 30.11.2012, pátek, 14:42 + 4 - 0
  chtělo by to nějaký rozhovor s chuligány DUkly :)
 • 1.FC Slovácko ondicz 30.11.2012, pátek, 14:04 + 0 - 1
  ta nezaměstnanost by mohla souviset s těma dobrýma výjezdovýma počtama, vzhledem k debilním termínům:) co se týče Slovácka, tak Uherské Hradiště má sice 25 000 obyvatel, ale je to souměstí s Kunovicama a Starým Městem, takže místo kde se hraje má cca 38 000 lidí. my sme regionální klub, takže spádová oblast je nějakých 140 000 - okres Uherské Hradiště + kousek okresu Hodonín. měřit to v podstatě nejde, ale pokud se budeme bavit o překonání problému "najít si na fotbal čas a nějak se tam dostat (a hlavně zpátky)" tak sme možná nejlepší:-)
 • bez klubu Znalec 30.11.2012, pátek, 12:05 + 0 - 0
  sektorF8: Já neříkám, že se tou rovnicí řídím. Jen tady byla ve článku předhozena :-)
 • Slezský FC Opava Sektor F8 30.11.2012, pátek, 11:42 + 0 - 1
  Znalec, zauvažuj, kde je nejvyšší nezaměstnanost, kde je nejnižší průměrná mzda, a kde jsou dobré výjezdové počty ( vím o lidech pracujících v Praze ze Slezska).....Dělám ve stavebnictví, nejvíc zakázek je z jížní moravy a středních čech, západ č....Moravskoslezský kraj je mrtvej a severní čechy taky. Nejlepší fanoušky v ČR má baník a opava ( můj osobní názor )! Slovácko má podporu okolí a pěknej stadion, který by brnu taky zvedl návštěvnost.
 • bez klubu Cestovatel 30.11.2012, pátek, 11:38 + 0 - 0
  Ta rovnice počet obyvatel/potenciální návštěva na stadionu je sice celkem vypovídající,ale ne úplně. Je potřeba brát v potaz také to,kolik je v daném městě fotbalových klubů a úroveň ostatních sportů. Třeba Teplice ve městě nemají pořádnou konkurenci jak ve fotbale,tak i v ostatních sportech. Hokej mají myslím až ve třetí nejvyšší soutěži a nevím jak basket,házenou apod,ale to také nebude žádná hitparáda myslím. Takže mi přijdou ty jejich návštěvy celkem slabé a nebýt vstupného zdarma tak jsou ještě horší. Nic proti,ale až na stále se lepšící Sektor15 mají ještě co zlepšovat. Jinak rozhovor je dobrý.
 • Zbrojovka Brno John77 30.11.2012, pátek, 10:45 + 2 - 1
  Znalec: každá vesnice by dle těchto přepočtů měla věrnější fanoušky než celá gambrinus liga. Je to blbost, jen takhle to přepočítávat nelze.
 • bez klubu Znalec 30.11.2012, pátek, 10:20 + 0 - 0
  Pokud by se to řídilo touto rovnicí, tak nejvěrnější fanoušky má Slovácko. Uherské Hradiště má podle wikipedie 25 tisíc obyvatel. Tak to jsem si myslel, že je to větší. Opravdu vesnice :-) Ale průměrná návštěvnost je tam přes 4500 diváků.
 • FC Slovan Liberec mira 30.11.2012, pátek, 09:00 + 1 - 1
  A ty co nas pronasledovali po nasem zapase na nadr,to bylo co jako?by me zajimalo jestli tohle delate i na vetsi chuligansky bandy?hm
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 30.11.2012, pátek, 08:43 + 1 - 2
  Teplice se zvedají, to je pravda. Teď patří k tomu lepšímu průměru, co dokáže Česká scéna vyprodukovat. Ale ty počty na zápasech jsou někdy fakt ustřelený. Jak říkal kamarád z Mostu. Konečný číslo udáváte snad podle nohou.
 • Slezský FC Opava Sektor F8 30.11.2012, pátek, 08:41 + 0 - 1
  Super rozhovor, více takových, které mapují českou scénu, kterou potřebujeme zlepšit...Výborně definované návštěvnosti. (poměr obyvatelé/nezaměstnanost)
 • FK Teplice Brutto 29.11.2012, čtvrtek, 22:00 + 3 - 0
  BFC:Kdysi do tohoto paktu patřila skupina Division Nord,dnes už neaktivní ale pár jedinců ještě chodí do S 15.Aktuálně už delší dobu TPC do tohoto paktu nepatří.Ona nenávist víceméně vznikla okolnostma okolo prvního zápasu v mostě když tehdy postoupily a prazáklad by se dal už najít když hráli kdysi Teplice pohár v Ústí,kde změnila majitele vlajka převážně hokejových fans ústí
 • FK Teplice FuckTheMedia15 29.11.2012, čtvrtek, 21:24 + 1 - 0
  ondra_chhachari.cz: radši nee :-)))))))))))))))))))) Holicz: to víš pohár, tam máme velkou rezervu v účasti, přišlo těch pár kinderskínů a začali se ''projevovat'' až tam budeme zase my všichni tak to bude OK.
 • MFK Ústí nad Labem paganiw 29.11.2012, čtvrtek, 21:17 + 0 - 0
  tak to má bejt...abych dodal ke svému příspěvku.
 • FK Teplice Holicz 29.11.2012, čtvrtek, 21:17 + 1 - 0
  Tak to se těším! :)
 • MFK Ústí nad Labem paganiw 29.11.2012, čtvrtek, 21:16 + 2 - 0
  Líbilo se mi jak jste brnákům ukradli šálu, když byli u vašeho kotle ;)
 • FK Teplice SEKTOR15TEPLICE 29.11.2012, čtvrtek, 21:15 + 2 - 0
  Pohár se hrál včera od 17:00 a bohužel se kvůli tomuto termínu nemohli dostavit starší členi S15, protože byli v práci, takže kotel tvořili povětšinou děcka, která nejsou díky tomu, že jim není 15+(do S15 jsou puštěny jen osoby starší 15 let - nařízení naše i klubu) na normální ligová utkání do sektoru puštěni. Nutno dodat, že nám udělali řádnou ostudu, bohužel. Určitě přijď na jaře na ligový zápas a uvidíš sám atmosféru a odlišnost oproti pohárovému utkání s Domažlicemi :)
 • Bohemians 1905 BFC 29.11.2012, čtvrtek, 21:09 + 0 - 0
  Snad vám to vydrží ! :-) Jenom k tomu Mostu - já slyšel, že všechny tábory z měst na severu měli kdysi "pakt," kdy se navzájem podporovali. Figurovali v tom fans z Teplic taky? A pramení z toho ta nenávist?
 • FK Teplice Holicz 29.11.2012, čtvrtek, 21:04 + 2 - 2
  Chodím k fanklubu a jelikož atmosféra tam je poměrně chabá, šel jsem zkusit sektor .. Nevím jestli to bylo tím, že to byl pohár a celkově tam byla jiná atmosféra, ale za fanoušky se tam moc lidí považovat nedalo. Vrchol byly chorály na podporu Hitlera .. Zkusím to ještě na jaře, snad z toho bude lepší pocit, přeci jen kotel tvoří v Teplicích atmosféru ..
 • FK Teplice Slady-S15 29.11.2012, čtvrtek, 20:59 + 1 - 0
  ještě jeden song o S15 od Hatewurst http://www.youtube.com/watch?v=NyqwszqLP20&list=PLD49C6F45108EED3F&index=8&feature=plpp_video
 • FC Baník Ostrava ondra_chachari.cz 29.11.2012, čtvrtek, 20:56 + 0 - 0
  Pokud mě paměť neklame měli Teplice ještě jeden "song" od interpreta Felixe. Na ten by odkaz nebyl :-)?
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům včera, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro


Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu 25.09.2021, sobota, 15:03

Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům včera, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro


Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu 25.09.2021, sobota, 15:03

Brno rozbilo Armu a Zbrojováci si užili kanonádu

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
včera, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
včera, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
včera, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
19.09.2021, neděle, 13:13 - leprikon
k.m taky si rikam :-D
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace