o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Rozhovor s fanouškem Baníku Most (Ultras 1909)

pátek, 20.04.2012 14:10 - přejít do komentářů
Rozhovor s fanouškem Baníku Most (Ultras 1909)
images/clanky/rozhovor-s-fanouskem-baniku-most-ultras-1909-4029.jpg

V minulém týdnu jsme vám přinesli rozhovor s fanouškem druholigové Jihlavy. Ve stejných vodách zůstaneme i nyní. Níže si můžete přečíst rozhovor s fanouškem Mostu, který byť hraje ve druhé lize o přežití, tak se může spolehnout na kvalitní podporu svých ultras.

Můžeš se čtenářům v krátkosti představit a říct jestli mluvíš za nějakou skupinu, či pouze za sebe?
Takže opravdu v krátkosti. Mé jméno je Denis (žádnou speciální přezdívku nemám) Na fotbal v Mostě chodím zhruba sedm let a aktivně fandím prakticky od začátku, co jsem na fotbal začal chodit jako prcek. Poslední tři roky se naplno ještě s několika lidmi věnujeme samotnému chodu naší skupiny. Mé odpovědi budou sice psát sám za sebe, ale ve většině případů budu mluvit za celou skupinu.

Můžeš nám přiblížit fanouškovskou scénu v Mostě? Kolik se vás schází v kotli, kolik vás jezdí ven a jak to bylo s fans scénou v Mostě v minulosti?
O atmosféru na zápasech se staráme výhradně my, Ultras 1909, kteří budeme slavit příští měsíc dva roky fungování. V minulosti (v dobách 1.ligy a ještě před ní) se o atmosféru starali naopak zejména ti radikálnější fanoušci, pod názvem Brüx Vandals. Ovšem právě v průběhu účinkování Baníku v nejvyšší soutěži se tato skupina postupně rozpadala a o atmosféru se začali starat fanoušci v tzv. sektoru "B". Po sestupu však i tato skupinka začala upadat a po jedné sezóně, kdy to bylo s fandění v Mostě opravdu špatné jsme přišli na řadu my. Co se týče počtu, začínalo to na cca 15 lidech, nyní nás chodí v průměru kolem 60, v některých zápasech počet dosahoval i stovky.

Kdo je váš největší rival a proč a naopak máte nějaké spřátelené tábory?
Tak mimo klasické rivaly, jako je Sparta, Slávie, Ostrava, jsou pro nás rivalem nedaleké Teplice, Ústí nad Labem. Naopak dobré vztahy udržujeme především s fanoušky Jablonce a Slovácka, kde pokud je to možné funguje i v menších počtech podpora na našich zápasech.

Co Most a aktivity ultras? Kolik se schází fanoušků na tvorbu chorea a jak často chorea děláte?
Chorea pochopitelně děláme a pokud to nevyjde na každý zápas, snažíme se alespoň na ty "důležitější" zápasy mít vždy něco připravené. S účastní na tvorbě chorea to je bída. Většinou děláme/malujeme ve dvou - ve třech lidech, jen výjimečně se někdo přidá.

V poslední době to šlo v Mostě nahoru, co zatím stojí a jaké máte cíle?
Stojí za tím především to, že se dala do hromady skupinka zhruba 6-8 lidí, kteří jsou ochotni této vášni obětovat opravdu hodně úsilí, času, peněz a nervů. Na těchto lidech to stojí a dělají pro "to" hodně. Od samotných nápadů, jak dostat lidi do kotle, vymýšlení chorálů, chorea, komunikace se vedením, tvorba webových stránek, tvorby videa a všech těchto podstatných věcí, které slouží k určité kvalitě a prezentaci. Cíle si stanovujeme neustále. Ať už co se týče počtu nebo tvorby všelijakých produktů. Ale především nám jde o jedno - udržet stávající počet a naučit lidi to, že na fotbal se nemá chodit dle výsledků a soutěže, kterou jejich klub hraje.

Nemáš strach, že pokud se klubu nezačne dařit, tak to nadšení může vyprchat?
To se stát pochopitelně může, ale za dobu našeho fungování je to však paradoxně tak, že pokud se "o nic nehrálo", záchrana ve 2.lize byla zajištěná, nebylo to takové, jako teď, kdy jde o vše a i přes prakticky celou sezónu předposlední místo v tabulce lidé přibývají.

Jak jste na tom s propagací? Existují nějaké grafity ve vašem městě?
Grafity jsou jeden z našich nejbližších cílů, které chceme naplnit. Momentálně tedy ve městě není nic v tomto smyslu.

Jak je na tom Most s jinými sporty, dá se chodit fandit někam jinam?
V Mostě je na profesionální úrovni kromě fotbalu ještě hokej (2.nejvyšší soutěž) a ženská Interliga házené. Ani na jeden sport však fandit nechodíme. Na hokeji fandí zhruba desítka nadšenců, která je zaujatá proti fotbalu, tudíž ani my nikdy neměli potřebu na hokej chodit, o házené netřeba mluvit. Tam je to pouze módní záležitostí, která lidi zase brzy přejde.


Jak je na tom vlastně Most s ambicemi co se týká fotbalu. Bude zase jednou prvoligový? A jak je to se stadionem? Plánuje se rekonstrukce?
Velice těžká otázka. Samozřejmě my doufáme, že se první liga zase jednou kopat bude. Ale to záleží na finanční situaci, která není momentálně růžová a je v nedohlednu, kdy by zase růžová být mohla. S tím by se pak dala řešit i rekonstrukce stadionu, který pomalu, ale jistě chátrá, co se týče ochozů.

Jak je na tom jinak 2. liga co se týká fanoušků a ultras? Které tábory jsou podle vás nejlepší a naopak kde je úplně mrtvo?
Bohužel je to ve většině případů špatné. Mezi ty nejlepší určitě patří Opava, zapomínat se nesmí na Brno. Pokud to nebude znít moc namyšleně, dovolím si tvrdit, že i my jsme jedni z těch lepších. Pak se najdou tábory, kde se nedá upřít snaha, ale taková Čáslav, Táborsko, Vlašim, to je veliká bída.

Kam jsou nejlepší výjezdy a proč?
Těžko rozlišit, kam jsou výjezdy nejlepší. Já osobně jsem zažil skvělý výjezd vlakem do Třince, což je opravdu daleko, stejně tak pár kilometrů vlakem do Ústí. Stejně tak výjezd autobusem do Čáslavi nebo kamkoliv jinam, kde nás bylo poměrně dost. Takhle to nejde rozlišovat. Jde o samotný výjezd, složení výjezdové posádky, výsledku na hřišti.

Jak nejčastěji na zápasy cestujete? Vlak, autobus, nebo auta?
Za dobu fungování Ultras 1909 jsme největší počet výjezdů měli tranzitem. Zapojujeme také vlak i autobusy. Auta skoro vůbec. Jde o to, kam se jede, jaké je tam spojení a jaký je samozřejmě zájem lidí.

Jaké máte vztahy s vedením klubu? Je něco v čem se neshodujete? Museli jste někdy řešit nějaké problémy s vedením?
Momentálně máme výborný vztahy s vedením. Před sezónou jsme se dohodli na určité spolupráci, domluvili jsme se na Ultras permanentkách, výpomoci na stadionu. Oni nám finančně pomáhají při výjezdech, což velice oceňujeme a vážíme si toho, že si uvědomují, že bez fanoušků a dobrých vztahů s nimi to funguje velice špatně. Problémy byly v době, kdy se nahlas mluvili o samotném zániku klubu, že se možná nedohraje ani soutěž a podobné poplašné zprávy, které nás nenechávali v klidu a my požadovali vysvětlení.

Používáte při zápasech pyrotechniku a co si o jejím užívání myslíte?
Pyrotechniku používáme velice málo, což nás všechny štve, ale víme, že za to v některých případech hrozí klubu pokuta a už jsme to taky zažili. Ovšem sem tam nějaký dým, bengály či stroboskopy se prostě hodit musí Na samotné pyro se nechci moc rozepisovat. Názor na to mám(e) takový, že jednoduše "Pyro není zločin".

Jste spokojeni s návštěvností? Jak by se návštěvnost změnila v případě postupu?
Návštěvnost je v Mostě žalostná. Na zápasy chodí v průměru 600-1000 lidí. Samozřejmě v případě postupu by opět návštěvnost mnohonásobně stoupla, jako tomu bylo v dobách první ligy, kdy jsme měli jeden z lepších průměrů návštěvnosti. V téhle zemi se chodí prostě na výsledky a na soupeře. A na týmy jako je Čáslav opravdu nejsou lidi zvědaví, bohužel.

Sledujete českou fanouškovskou scénu? Kdo patří v lize ke špičce a naopak, kdo podle vás nemá v lize co dělat?
Sledujeme neustále, probíráme to velice často. Mezi ty nejlepší jednoznačně Slovácko, Slávie, Ostrava, Liberec, naopak k pláči je to v Příbrami, v Budějovicích, na Dukle.

Jak je na tom Most se zlobením? V minulosti měl Most aktivní chuligánku jak je to nyní? A jak spolu vycházíte?
Jak už jsem psal, v Mostě fungovala skupina chuligánů Brüx Vandals, kteří patřili k tomu lepšímu u nás. Stále však někteří z této skupiny na fotbal chodí, jezdí na výjezdy. Jde ale opravdu jen o poslední jedince, kteří si mimo vášně k rvačkám našli cestu k Baníku i fotbalově a jeho osud jim není lhostejný. I přes menší počet jsou stále aktivní, co se týče jejich "třetích poločasů", přesné počty nevím. Přestože v minulé sezóně byl několikrát pří společném výjezdu menší problém kvůli organizaci fandění, vycházíme s nimi naprosto v pohodě.

Autor: mr

Autor: redakce

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FK Pardubice staník 21.05.2012, pondělí, 22:18 + 0 - 0
  Já osobně k Mostu chovám náklonnost, taky byli jediní kdo mi odepsali na moji samolepkovou výzvu... Takže do toho, jen tak dál... s.
 • FK Baník Most brux 26.04.2012, čtvrtek, 02:08 + 0 - 0
  zlínák nezačínej tu zas:))prosímtě mostáci myslej ultras jako aktivní fanoušky ne hooligans a popravdě každej z fotek pozná jak je to tu z věkem takže pokud ti okrádání dětí příjde ok je to tvá věc.nikdo by ti něřekl ani šumák pokud by u vás padla vlajka brux vandals ovšem to se nestalo.jinak co se tíče těch kecu o pyru ultras jsou pro pyro ovšem holt nechtěj dělat klubu problém ovšem pokud si byl na vašem zápase v mostě snad sis všiml že jste měli naši podporu když u vás kuli pyru začeli strašit čerti a okamžitě jsme také něco odpálili.bohužel i to byl duvod policejního zájmu kuli kterému jsme vás neskoušeli napadnout(mluvím za brux vandals)počítám že telefon od vás nepřišel ze stejného duvodu.jinak před zápasem nic domlouvat také cenu nemělo neb ten den byl pochod dělnické strany na chánov a i ti znás co se neučasnili měli policejní doprovod už od rána:(
 • FK Baník Most Kumbi1909 24.04.2012, úterý, 08:59 + 0 - 0
  ... stále je na čem pracovat a co zlepšovat! :) snad počet poroste a jednou si zase zahrajeme a zafandíme si v 1. lize ;)
 • FK Viktoria Žižkov tondik 22.04.2012, neděle, 22:36 + 0 - 0
  Alex13: Jojo, díky za pochvalu....já si taky fakt myslím, že to není vůbec špatný. A možná máš i pravdu s tím že jsme na tom přecijenom líp než třeba ta Boleslav v současný době....s tím Jabloncem to fakt bude tak podobný, protože oni se v poslední době docela snažej bych řek. A je pravda, že i s těma výjezdama to u nás není špatný, třeba teď v Liberci nás bylo skoro 40! což je na páteční zápas fakt podle mě slušný (a to jsme navíc na posledním místě)...
 • FC Vysočina Jihlava Jihlavák 22.04.2012, neděle, 14:48 + 0 - 0
  Fandím Vám kluci z Mostu....chválil jsem Vás už v mém rozhovoru o Vysočině Jihlava... :-) Ke Zlínu se nemá cenu vyjadřovat !
 • SK Slavia Praha Alex13 22.04.2012, neděle, 01:28 + 0 - 0
  tondik: Já osobně si myslím, že Žižkov patří k tomu lepšímu, co na český fans scéně máme. Na každém domácím zápase máte fungující kotel, co čtu reporty a co můžu posoudit ze zápasů, kdy sem tam byl, jako host, tak vás tam je vždycky 50+ a také si nepamatuju z vaší strany výjezd bez účasti... Takže, myslím, že ste na tom lépe než Boleslav, Jablonec :) a co se týče Ultras 1909, jen tak dál, je dobře, že i ve druhé lize jsou nějaké aktivní tábory...
 • FK Baník Most Kumbi1909 22.04.2012, neděle, 01:09 + 0 - 0
  Karviná poražena! jinak díky všem co drží palece, rozhodně nepolevíme a budeme fandit dál! dneska přibylo dalších 20 mávaček! bylo choreo ... fakt ještě jednou díky a co se týče Zlínu, tak tam radši budu držet ústa :D ;)
 • SK Slavia Praha 5con 21.04.2012, sobota, 23:56 + 0 - 0
  ultraszlin: Přestaň psát hovna. Jinak dobrý rozhovor. Držim palce do budoucna a taky s tou záchranou.
 • MFK Ústí nad Labem Jose 21.04.2012, sobota, 22:28 + 0 - 0
  Článek hodně dobrý :) Dovolil bych si jen vytknout to, že i když Ústí je rival tak se snažíme vás podporovat jak to jde(to samé i Komotau).... Most by měl hrát na opačné straně tabulky a myslím že by nebylo od věci kdyby sme společně postoupili do G ligy :) .....pozdrav z Ústí
 • FC Fastav Zlín ultraszlin 21.04.2012, sobota, 16:30 + 0 - 0
  lars: A vy ste uplně hrozní vy ste nám taky pálili vlajky a šály a nejste ULTRAS - FCB♥ FCZ♥
 • FK Viktoria Žižkov tondik 21.04.2012, sobota, 13:35 + 0 - 0
  Lars: No to je taky správně...že (aspoň teda doufám) nekradete vlajky....mj. proto třeba zas tak nerespektuju fanoušky Baníku, protože se právě u nich najde dost magorů co kradou a pálej vlajky a šály....což pak bohužel dělá špatnou pověst i těm slušnejm fanouškům Baníku, který bezpochybu taky je dost
 • FK Baník Most Lars 21.04.2012, sobota, 13:28 + 0 - 0
  ultraszlin: Možná by jsme byli správný ULTRAS, kdyby jsme začali krást vlajky, ne? Ale bohužel nemáme tak blbý stadion jako gottwaldov, kde se dá procházet jako v růžové zahradě. Máme taky jiné zájmy, než pálit ostatním vlajky ;)
 • FK Viktoria Žižkov tondik 21.04.2012, sobota, 13:08 + 0 - 0
  Dzok: Nevím komu fandíš ty, když ani nemáš žádnou ikonku klubu, ale Žižkov na tom tak špatně s fanouškama není....kdyby trochu vedení líp spolupracovalo s fanouškama, myslím, že by to bylo eště lepší. Rozhodně si troufnu tvrdit, že jsme na tom líp než Budějovice, Příbram, ale asi i Dukla....a že jsme tak na úrovni...Bolky, Jablonce a možná i Teplic. Taky oceňuju aktivitu fanoušků, ale zase je správně, že rozhodujou výsledky...prostě...je to smutný, že třeba na Příbram lidi nechoděj ani z ní skoro nevyjížděj, ale prostě...když si to vybojujou na hřišti, tak bych je z ligy neposílal.....je to o fotbale ne o fanoušcích....na druhou stranu vidím i pozitiva!, kdyby byli v 1.lize všechny týmy s aktivníma fanouškama, tak by pak zase 2.liga byla na tom špatně s fanouškovskou úrovní...takhle aspoň je atmosféra dobrá třeba i na druhou ligu a to je dobře!
 • 1.FC Slovácko JUVE 21.04.2012, sobota, 10:41 + 0 - 0
  Drzim pesti dneska proti Karvine !
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 21.04.2012, sobota, 09:51 + 0 - 0
  Mostu přeju záchranu, jde tam vidět ta snaha, což se o ostatních říci nedá. Navíc si příští rok u vás možná zahrajem :D
 • FC Fastav Zlín ultraszlin 21.04.2012, sobota, 09:43 + 0 - 0
  Ano Budějovice at vypadnou a Příbram nad Duklou bych taky váhal ale když to roste tak at roste - --- Tady jak píše Most že mají názor Pyro není zločin tak si myslím že to není snaží se jen vypadat jako ULTRAS *Tak to tam běží
 • FC Viktoria Plzeň Dzok 21.04.2012, sobota, 01:30 + 0 - 0
  Mostu bych celkém přál udržení se v druhý lize a příští rok třeba postup do GL, ale realita je úplně jiná. Nejvíc se do GL hodí Brno, Opava a Zlín či Jihlava. z první ligy by měly určitě vypadnout Budějovice, Příbram a Žižkov. Týmy jako Dukla, kde se to fanouškovsky zvedá tam trochu váhám. Jinak jak už jsem jednou psal tak bych celkem uvítal kdyby na ČT vysílali druhou fotbalovou ligu a první hokejovou, třeba by to přilákalo víc fanoušků.
 • SK Slavia Praha Kiko 21.04.2012, sobota, 00:16 + 0 - 0
  Jeden z týmů, který by měl být v první lize na místo takových jako jsou například Buďějovice.
 • FK Baník Most Kumbi1909 20.04.2012, pátek, 19:03 + 0 - 0
  Myslím si že Denis to zodpověděl dobře za celý Ultras 1909 ;) ... snad se zachráníme ve druhé lize a budeme moci poračovat v naší práci! Škoda jen že v 1. lize se stále drží zuby nechty týmy jako Budějovice, Příbram, Dukla, Teplice, týmy bez kotlů, organizovaného fandění, je to fakt hnus, navíc do ligy se derou týmy jako Ústí a Střížkov :-! je to na blití ... A je taky na hovno to že v Mostě je prostě jedničkou házená a ve fotbale vede Souš, která je vedená lidmi z radnice!!!!
 • FK Baník Most Lars 20.04.2012, pátek, 17:50 + 0 - 0
  Pravda, brüx, pouze hrát o postup nebo lepší střed by fotbalu pomohlo, možná pád teplic, pád hokeje jak v mostě tak i v litvínově a úpadek házený, bohužel i v novinách má přednost protekční divizní souš a ne profesionální baník, všechno je tady zkorumpovaný, stejně jako v celý republice. Liga by nám pomohla, chce to opravdu lidem lézt skoro až do prdele a oni s rodinou přijdou na fotbal, proti ústí tam bylo 1300 lidí, bylo krásný počasí a o 2 týdny později na zlín asi 400, počasí hnusný být lepší počasí, tak by taky přišlo o několik stovek lidí víc, ale komu se chce táhnout na staďák v zimě, když akorát chytne rýmu. Vstup dát za 10 korun, jako je na házený a lidi na to trochu uslyší, neříkejte mi, že za těch 60 korun klub něco vytěží, možná tak na jednu večeři hráčům, ale vedení dělá fakt hodně, velký dík.
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 20.04.2012, pátek, 17:28 + 0 - 0
  Ale Most v hokeji je asi pravý opak, tam je atmosféra špatná, vždyť tam chodí 150 - 300 lidí, v kotli kolem deseti lidí. Škoda že se letos udržel a nepostoupil Havířov nebo Hodonín...
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 20.04.2012, pátek, 17:27 + 0 - 0
  Vzhledem k tomu, jak na tom Most je, tak je podpora fanoušků na dobré úrovni. Jestli letos navíc přibývají noví lidé do kotle, tak to je úspěch. Je pravda, že na severu Čech je velké množství klubů, v hokeji by si mohli založit svoji ligu (Litvínov, Liberec, ústí, Chomutov, Klášterec, Kaďaň, Most, Litoměřice...).
 • FK Baník Most brux 20.04.2012, pátek, 17:16 + 0 - 0
  to je fakt.navíc lidi tu celkově maj jiné starosti než koukat na sport:(k tomu přičti že klub otevřeně válčí z městem a tak média pokud o fotbale vubec infotmují tak jen negativně...žádná reklama..dále tu je na to co tu hrají poněkud přemrštěný vstup ono60není moc ovšem pokud mužeš jít za80-90do teplic na první ligu:((akváč,dostihy,autodrom...holt moc malé město na tolik aktivit.je těžké dělat ultras či hools bandy když se stalo že na stadioně bylo 200lidí i z policajtama a hráčema:((
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 20.04.2012, pátek, 16:06 + 0 - 0
  sorry mělo tam bej do budoucnosti :)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 20.04.2012, pátek, 16:05 + 0 - 0
  TO že hodně lidí z Mostu jsou skalní fanoušci Litvínova víme všichni a tak bylo třeba i 25 letya ne jinak tomu bude do minulosti.Livínováci říkají že na hokeji v Litvínově je víc lidí z Mostu a Teplic než LitvínovákůMyslíme si že na tom severu je 1 a 2 lig ve fotbale a hokeji hodně a celkově to štěpí a ubírá fanoušky jednotlivejm klubům.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 20.04.2012, pátek, 15:33 + 0 - 0
  Slušný rozhovor, celkem Mostu přeju, aby se zachránil v 2.lize, ale Třinci bych taky přál záchranu, Vlašim je mi celkem sympatická, ani nevím proč....takže ani nevim komu z těch reálnejch "přát" sestup...možná tý Čáslavi no....
 • FK Baník Most brux 20.04.2012, pátek, 15:06 + 0 - 0
  nu s článkem se nedá než souhlasit a popřát ultras i baníku lepší časy.co se tíče nás vandalu bohužel se už dlouho plácáme v marastu a zlepšení je v nedohlednu.most bohužel má obrovskou nevíhodu neb vlasně všichni jeho obyvatelé pochází odjinud a schází tu ten správnej patriotizmu.navíc tu mimo ostatní sporty(nelze zapomínat i na známou hokejovo chezu)konkuruje fotbal v teplicích a lidé jenž namají baník v srdci jedou holt za podobné peníze radči tam na první ligu.celkově tu je i dost netečná mládež a větčí podporu tu nezískává prakticky nic co nezavání komercí a hulením:(vždyt s přežitím tu má mimo hools problém i ultrapravice či afa nebo i blbý skauti:(nu zázrak je možnej vždy a právě na našem příkladu by měli posoudit ostatní fanoušci jaké maj štěstí že u nich to fotbalem žije a že toho musí kurva využít.ČESKÝ FOTBAL PRO FANOUŠKY!!
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let před 4 hodinami

Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let


Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání včera, 23:35

Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání


Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou! včera, 11:31

Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let před 4 hodinami

Plzeň v zápase s Dynamem oslavila 110 let


Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání včera, 23:35

Hoří! Hoří! Hoří! Krajské derby naplnilo očekávání


Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou! včera, 11:31

Invaze Chacharů do Olomouce s pořádnou pyrošou!

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
před 5 hodinami - leprikon
k.m taky si rikam :-D
před 7 hodinami - k.m
Zlín dělá na derby nějaký nábo...
17.09.2021, pátek, 14:54 - Divák
Od tohoto zápasu jsem toho zas...
17.09.2021, pátek, 14:02 - dennyTS
👌🏻
03.09.2021, pátek, 20:50 - Fafrnek
Diky no...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace