o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Rozhovor s Kuksičem z Hradce Králové

rozhovory neděle, 29.12.2013 19:25 - přejít do komentářů
O dění na tribunách v Hradci, vztahu k hokeji, ale i celkově o ultra scéně...
images/clanky/rozhovor-s-kuksicem-z-hradce-kralove-5590.jpg

Dnes vám přinášíme rozhovor s fanouškem druholigového Hradce Králové, který má pod lízátky na starosti choreografie.

Můžeš se nám představit, přiblížit tvou pozici v kotli a celkově fanouškovskou scénu v Hradci Králové?
V kotli se mi neřekne jinak než Kuksič, je mi 22 let. Má pozice je starat se o choreografie, jak na domácích tak na venkovních zápasech. Samozřejmě na choreografiích nepracuji sám, ale náš tým čítá zhruba patnáct lidí. Tuto práci se snažíme dělat již pátým rokem. Dříve to v Hradci táhlo radikální jádro.

Je u vás nějaká hlavní skupina, pod kterou vystupujete a kolik máte podskupin?
Naše hlavní skupiny jsou Ultras Hradec a fanklub VOTROCI 2000. Do vedlejších skupin lze zařadit Region 1905, Crime Boys a pak už máme spíše takové skupinky jako je Votroci z Opatovic a Jarozvěř, Notor Fanatics a další.

Hradec hrál minulou sezónu nejvyšší soutěž. Podepsal se sestup nějak na návštěvnosti celkové a i kotle?
Když někdo spadne o soutěž níže, tak se to na něm vždycky projeví alespoň trochu. V Hradci se to projevila hlavně na vedlejších tribunách, což je smutné. Kotel také prořídl celkem výrazně, takže zůstali na stadionu pouze "věrní a blbí".

Kolik lidí se podílí na tvorbě choreografií a jak verbujete nové členy do kotle?
Jak jsem již říkal, na choreografiích se podílí zhruba patnáct lidí. Většinou se nesnažíme lidi verbovat, prostě se snažíme při zápase podat maximum, co se týče supportu, dělat choreografie a lidi si musí najít cestu do kotle sami, stejně jako před lety já.

Po podzimu vedete 2. ligu. Které zápasy byly nejlepší a co se naopak nepovedlo?
Podzim byl z našeho pohledu slabý, musíme na sobě ještě hodně pracovat. Potenciál v Hradci určitě je, ale musíme makat, makat a zase makat. Mně osobně se líbil nejvíce zápas s Mostem, kde se objevilo devadesát nových černobílých vlajek na tyči. Zklamání jsou pro mě domácí zápasy z pohledu návštěvnosti. Když mám brát v potaz, co se nepovedlo, tak určitě celotribunová choreografie při derby s Pardubicemi.

Jak to máte s výjezdy. V jakém počtu jezdíte, jakou dopravu preferujete, a kde je ve druhé lize nejlepší sektor pro hosty a naopak, kde je to největší tragédie?
Výjezdy v druhé lize jsou úplně jiná báseň. Policejní doprovod máme sice stejný jako první lize, ale buzerace od security zcela zmizela. Na výjezdy nás jezdí sedmdesát a více. Jako dopravu volíme převážně legendární "holobus", vlak či auta. Když bych měl hodnotit sektory hostů, které jsme navštívili při podzimní části, tak nejlepší je dle mě na Žižkově, kde je celá tribuna za brankou. Nejhorší sektor zatím na Střížkově, připadal jsem si jako na okresním přeboru.

Jak jsou na tom ostatní tábory ve 2. lize, můžeš to čtenářům přiblížit?
Když budu hodnotit druhou ligu, tak mezi ty lepší patří určitě Most. Špatná není ani Karviná, v Budějovicích se to zvedá, Žižkov si drží svůj druholigový standart, ale také to není, co to bývalo. Ve Frýdku panovala euforie, uvidíme, jak to bude pokračovat. Nejlepší dojem ve druhé lize udělala zatím asi sparťanská Falanga, která přijela do Hradce v hojném počtu :-)

Má Hradec nějakou družbu nebo přátelství? Zaregistrovali jsme aktivitu směrem ke slovenské Myjavě. Dá se k tomu říct něco bližšího?
Co se týče ultras, tak družbu nemá Hradec s nikým, držíme si odstup. S Myjavou má přátelství pár jedinců z fanklubu. Spartak Myjava je důkazem, že fotbal se dá dělat pro fanoušky, snad mi to potvrdí týmy z Corgoň ligy.

Co svět chuligánů? Jakou má Hradec chuligánku a jak vychází hooligans a ultras?
Hradec má pouze jednu chuligánku a tou je Crime boys. Nedávno pár neshod mezi jedinci ultras a hooligans, nyní jsou vztahy  dobré, vzájemně se respektujeme.

V Hradci se nově hraje i extraliga hokeje. Jak je to s fanoušky fotbalu a hokeje? Netříští to síly?
Za extraligu hokeje jsme v Hradci rádi, bohužel je škoda, že to nešlo sportovní cestou. Někteří fotbaloví fanoušci zápasy navštěvují, jiní zase na hokej zanevřeli a chodit nebudou, dokud bude v Hradci panovat Mountfield. Jinak ti, co chodí tak spolupracují s hokejovými, co se týče choreí a chorálů a vztahy jsou zatím až na výjimky dobré.

Jak na poli fotbalovém, tak i hokejovém se nyní potkáváte s Pardubicemi, jak velká rivalita to je?
Popravdě řečeno, každý to vnímá jinak. Někomu je to jedno, někdo by i zabíjel. Teď byly po delší odmlce derby, jak ve fotbale, tak v hokeji. Jaká je rivalita aktuálně, to se ukáže po pár dalších zápasech.

Jak vnímáš rozdíl mezi fotbalovým a hokejovým fanouškovským prostředím?
Raději mám samozřejmě fotbalové prostředí. Na hokej možná chodí více lidí než na fotbal, ale fotbalový fanoušci, to je prostě jiný level oproti hokeji, kde se v extralize řeže spíše do bubnů. Fotbal byl, je a bude vždycky TOP sportem v České republice. Osobně mi je lépe na stadionu než zimáku.

Co Hradec a výzdoba? Nálepky, grafity a tetovačky?
Co se týče výzdoby, tak jsme na tom dost bledě. Samolepky se sice prodávají, je spousty druhů, ale s grafity je to u nás zatím špatné, ovšem plánujeme do budoucna se na to více zaměřit. Po městě je pouze pár tagů. Tetování mají někteří jedinci.

Jaké máte vztahy s vedením klubu? Začátkem sezony byl problém se vstupenkami do kotle (byli jste mimo sektor), podařilo se to nějak urovnat?
Ze začátku byl velký problém, co se týče KOTELNIC (permanentek do kotle). Fanoušci tuto akci nepřijali, a proto si vytvořili kotel o sektor dál. Tento bojkot proti "kotelnici" trval dva domácí zápasy. Problém byl v tom, že bez "kotelnice" vás do kotle nepustili. Naštěstí se nakonec vedení rozhodlo pustit do kotle i fanoušky se vstupenkou na jakýkoliv zápas. Jinak máme s vedením nyní dobré vztahy.

Dělali hradečtí ultras nějakou zajímavou akci, která by stála za zmínku, případně chystáte něco?
Hradečtí ultras stejně jako loňský rok podpořili akci pro děti "vláčkem na fotbal", během podzimu došlo k dárcovství krve ve FN Hradci Králové, nyní proběhl halový turnaj fanoušků a předvánoční pyroshow na stadionu pod lízátky. Hradečtí ultras a hools donesli do FN v Hradci Králové plyšáky nemocným dětem. Ještě bych rád dodal, že fanoušci z kotle byli klubem pozváni na trénink s hráči A-týmu, kterého se zúčastnilo několik fanoušků.

Dlouho se mluví o přestavbě stadionu. Je nějaký posun? A kde by vůbec Hradec hrál v případě postupu do ligy?
Ke stadionu už snad ani nemá cenu se vyjadřovat. Pokud vše klapne, budeme hrát nějaký čas nejspíše v Mladé Boleslavi, ale jak říká legenda hradeckého fotbalu Pavel Černý st.: "dokud neuvidím na stadionu bagry, tak nemá cenu se o tom bavit"!

Sleduješ zahraniční soutěže, kde jsou podle tebe nejlepší ultras?
Zahraniční soutěže samozřejmě sleduji. Nejlepší fanoušci jsou podle mě v Německu a Polsku, hodně se mi líbí i Argentina. Kdybych měl zmínit top kluby, tak pro mě to je jednoznačně Borussia Dortmund a Legia Varšava. Líbí se mi jejich celotribunové choreografie, celková organizace kotlů a efektní používání pyrotechniky.

Jak hodnotíš českou a Slovenskou ultra scénu? Kdo patři do špičky, kde se udělal nějvětší pokrok a kdo je podle tebe největším zklamáním?
V Čechách se to pomalu, ale jistě zvedá. Na Slovensku je to až na výjimky katastrofa. Co se týče ultra scény, tak bezkonkurenčně nejlepší je Baník se Slavií. Největší pokrok jsem zaznamenal u Teplic, který začal dělat největší pokroky loni, když se týmu až tolik nedařilo, což je v naší zemi nevídané. Většinou se fanoušci nabalí, díky úspěchům, v Teplicích to bylo opačně. Zklámání je pro mě Olomouc a Brno. Oba tyto tábory nyní nesahají v boji o Moravu Slovácku ani po kotníky. Ovšem vím, že v Olomouci jsou rozbroje mezi fanoušky a vedením. V Brně se stále podepisuje patrně změna stadionu.

Chtěl bys něco vzkázat čtenářům supporters.cz?
A.M.F. a smrt konfidentům!

Autor: MaraM

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • SK Slavia Praha Terre Blanche 01.03.2014, sobota, 13:39 + 0 - 0
  Hoši já Pitralona znam jako rekordmana v poctu obdrzených nakládaček v historii,a ti co jezdili v 90tých letech mi to jistě potvrdi. Ale musí to bejt mazec se předvádět před dcerou :)) voe to je Einstein )
 • SK Slavia Praha dennyTS 01.03.2014, sobota, 12:35 + 0 - 0
  Jo no zdenda to je machr:-D
 • bez klubu pilgrim 04.01.2014, sobota, 16:05 + 0 - 0
  a jak řešíte všechny ty idioty chodící po vašich městech se symboly idiotských zahraničncíh globálních klubů jako jsou Barcelona, Arsenal, Chelsea, Real, Liverpool, Manchester United atd.?
 • AC Sparta Praha landis 01.01.2014, středa, 13:42 + 0 - 0
  J.1911: ..no pokud já jsem zabiják, co je potom pitralon...? masovej vrah...? :)))) ach jo kucí plzeňský...:D
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 01.01.2014, středa, 01:20 + 0 - 0
  Je zdendo ty si tvrdej kurva.
 • Zbrojovka Brno flvv 31.12.2013, úterý, 19:39 + 0 - 0
  :DDD
 • AC Sparta Praha eRw!n 31.12.2013, úterý, 18:07 + 0 - 0
  UltrasHopik: prave ze jsem videl video z te jejich slavne obri tribuny, ale fandilo tam tak 20% lidi
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 31.12.2013, úterý, 16:44 + 0 - 0
  J.1911 nevím že by tu to někdo lezl.Je to asi 3 roky jsem chytil v tramvaji zmrda ze šálou Slávie .Bylo to dopoledne a jel jsem s dcerou ale i tak jí musel schovat nebo by byl bit
 • FC Baník Ostrava Rocco 31.12.2013, úterý, 15:23 + 0 - 0
  flvv nic jinyho tě nenapadlo? tohle bylo trapné
 • FC Viktoria Plzeň J.1911 31.12.2013, úterý, 15:04 + 2 - 0
  Landis je zabiják
 • Zbrojovka Brno flvv 31.12.2013, úterý, 12:33 + 0 - 0
  Naneboj na tebe by si nikdo se šálou Wisly Krakow netroufl
 • AC Sparta Praha landis 31.12.2013, úterý, 11:42 + 0 - 0
  rocco: Tobě je do breku a k zblití, mně je z Tebe zase do smíchu...:)))
 • FC Baník Ostrava Rocco 31.12.2013, úterý, 03:58 + 0 - 0
  pilgrim vi piču co je na balkane všechny stejne označuje za cikany fašisty a jinou zvěr, každopadně balkan patří mezi špičku ultras i hools jak tady bylo psano přijde tam možna 3tis lidi ale všechno je v kotlu a fandí se, na tribuně je vidět možna 20-30lidi co jsou akorat tak rodiny a dědečkove, jinak to proživaji všichni uplně nejvíc "jen o nenávisti, udělají tam u toho všichni bordel" o tom to vždycky šlo fotbal je jen zaminka a takove kecy at si lidi nechavaj pro sebe a ne na supporters.cz . Jinak je mi až do breku když čtu jak si kdo kde chodí ve svých hadrach v jinem městě a nikdo nic neuděla, a ještě se tady s tím chvalit ach burani, ja byt banikovec nepřijdu do jineho města jako třeba opava/praha (nebo naopak) ve svych hadrach když už tak si to zakryju to je hrdinstvý nebo co?? k bliti
 • AC Sparta Praha acs1893 31.12.2013, úterý, 00:17 + 0 - 0
  tady to stěma symbolama po městě je ok, ale když sem si v istanbulu kupoval triko fenerbachce tak mi prodavač ukazoval na mapě místa kde by mě v tom hned někdo bodnul...
 • AC Sparta Praha landis 30.12.2013, pondělí, 22:08 + 0 - 0
  .no tak v plzni chodím docela často s mikčou, v létě v triku, a v zimě s kulíškem Spartičky a že bych se někde schovával anebo před někým utíkal...:)))) ..a to si zajdu i večer do Pubu nebo do Husy...a pitralone div se - nikdo nikdy nic....kromě pár keců za zády..:D v Ostravě to za normálního denního provozu jde...chodit si ve Sparťanskym např. po Karolině nebo po náměstí...ale večer do Stodolní? ..zas takovej samolibej machýrek nejsem..:)))
 • bez klubu ultraboy 30.12.2013, pondělí, 22:05 + 0 - 1
  pilgrim: Kvantita není kvalita a na Balkáně to platí obzvlášť. To, že tam příjde 3000 lidí je sice žalostný, ale to, že jsou všichni v kotli a fandí? Byl si někdy na Balkáně, abys okusil tamní atmosféru, ty *****?! A k tý nenávisti, není to právě to, co derby vždy zvedlá o laťku výš?
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 30.12.2013, pondělí, 21:51 + 0 - 0
  to je pravda na Balkáně náštěvy a hovno a dvakrát do roka návštěva ale zajímalo by mě jak je to u hajduku s tima Torcidama že Torcida je v každé prdeli ale přitom když by každá z nich měla aspoň pět člennů a šli na stadion tak je plný dům
 • AC Sparta Praha capi 30.12.2013, pondělí, 20:48 + 0 - 0
  nádhera jak tu komentují fans z balkánu, které znají jen z Youtube )) a přitom průměrné návštěvy v chorvatsu, srbsku jsou něco málo přes tři tisíce )
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 30.12.2013, pondělí, 20:18 + 0 - 0
  fllv To říká ten pravý kdo nakupeje ve shopech my ne vy možná protože pokud vim tak na net daváte ulovky ještě s cenovkou a nažehleným znakem že ?
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 30.12.2013, pondělí, 19:52 + 1 - 0
  jezevec:google překladač mi to nebere :-)
 • bez klubu jezevec 30.12.2013, pondělí, 19:45 + 0 - 0
  Když už sme u toho Jaraku tak tam sou jen Hradečaci a co fandí Baniku jeden znich vymyslel i tu hlášku Jarozvěř. Jiank ne Hradecké mšsto až na pár vyjímek je DKNL kde to je klokaní město
 • Zbrojovka Brno flvv 30.12.2013, pondělí, 19:25 + 0 - 0
  Řecko a Turecko určitě top v evropě, Německo taky
 • bez klubu pilgrim 30.12.2013, pondělí, 19:21 + 1 - 2
  co je na tom vašem Balkánu TOP? Mají tam tristní návštěvy - asi jako u nás na 2. lize, na jejich "velké" kluby chodí průměr asi jako u nás na Slovácko, jednou za rok se tam vyhecují na derby a to je tak asi všechno, navíc jejich derby není o fotbale ale jen o nenávisti, udělají tam u toho všichni bordel, protože tam moc neplatí zákony - ale vám to asi tak stačí...
 • bez klubu Rusty 30.12.2013, pondělí, 19:01 + 1 - 0
  Určitě k němci patří k nejlepším, ale opravdu TOP je balkán a jižní amerika.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 30.12.2013, pondělí, 17:55 + 4 - 0
  flvv:a byl jsi někdy na Zbrojovce? :-D
 • Zbrojovka Brno flvv 30.12.2013, pondělí, 16:45 + 1 - 0
  a byl jsi na Sparta - Slavia ???
 • FC Hradec Králové Ludwajs 30.12.2013, pondělí, 16:07 + 0 - 1
  Erwin: Byl jsem na zápase Dynamo Dresden - Hertha Berlín, a bylo to tisíckrát lepší než nějaké derby Sparta - Slavia. Lepší atmosféra, fotbal... 30.000 lidí tam bylo a to byla druhá bundesliga! Němci jsou hodně dobří!
 • FC Hradec Králové Antti 30.12.2013, pondělí, 13:42 + 0 - 0
  co se týče výjezdu tak je to TOP 2.ligy doma je to bída ,jinak souhlasim s tím že německý fans sou top ale spolu s nima určitě balkán a jižní amerika třeba takoví Corinthians maj skvělí fans
 • FC Hradec Králové UltrasHopik 30.12.2013, pondělí, 13:06 + 0 - 0
  eEwin: pokud se podíváš kamkoliv jinám...Německo, Polsko a Balkán...tam jsou dle mého nejlepší fans... Když se podíváš v Německu na zminovaný Dortmund to je prostě fantazie a podobné to vidíš i v druhé lize... Dynamo Dresden atd...
 • FC Hradec Králové Kuksič 30.12.2013, pondělí, 12:38 + 0 - 0
  Amras: Pozvánky na zápasy a výjezdy děláme samozřejmě na webových stránkách, zveme lidi do kotle. Upoutávky na významnější zápasy také děláme, ale tyhle lákadla snad používá každý klub. :-) eEw!n: Je to můj názor, pokud máš jiný, neberu Ti ho! ;-)
 • FC Baník Ostrava Cheb 30.12.2013, pondělí, 12:36 + 0 - 1
  Erwine chlapec má rozhled, němci jsou top fanoušci!
 • FK Baník Most LiK 30.12.2013, pondělí, 12:30 + 0 - 0
  Kotel v Hradci je na poměry 2 ligy hodně nadstandardní! Ještě solidně to vypadá u nás v Mostě, na Žižkově a snaží se ČB, ale to je vše. V Karviné, kterou zmiňuješ jsem nic zvláštního neviděl (5-10 lidí v kotli). Zbytek druhé ligy je tragédie. Na to, že to je profesionální soutěž, tak nejsou stadiony a ani podporující kotle!
 • FC Hradec Králové C6H6 30.12.2013, pondělí, 12:25 + 0 - 0
  srovnatelných měst :-)
 • FC Hradec Králové C6H6 30.12.2013, pondělí, 12:24 + 0 - 0
  Amras : já myslím , že u nás celkem funguje i tak . A dokonce si myslím , proti srovnatelným klubům ze srovnatelných je to nadstandartní ......
 • AC Sparta Praha eRw!n 30.12.2013, pondělí, 12:17 + 1 - 0
  nejlepsi fanousci v Nemecku ? chce to trochu rozhled chlapce :)
 • bez klubu Amras 30.12.2013, pondělí, 12:16 + 0 - 0
  V článku autor vypisuje, že člověk si musí sám najít cestu do kotle. Ano samozřejmě ono není dobré být někde nucený a tlačený, ale neměli by být právě aktivní fans "aktivní" v tomhle? Přes různé plakáty po městě, události na FB ( ano v dnešní době Facebook je mocná věc), videoupoutávky, nálepky na dané akce, prostě dělat vše proto aby tam ti lidi přišli. A né se spokojit s tím, že něco máme a možná někdo někdy příjde.
 • Zbrojovka Brno flvv 30.12.2013, pondělí, 12:11 + 1 - 0
  chodí po fanshopech a nakupuje
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 30.12.2013, pondělí, 10:56 + 0 - 0
  Na Žižkově má hospodu kámoš a je plzeňská a chodí k němu i fans jiných klubů
 • FC Hradec Králové Stokurew 30.12.2013, pondělí, 10:52 + 0 - 0
  Zdeněk81: No to asi nebude ono, tohle bylo o něco dál, kousek o židovskejch hřbitovů, kousek od stanice Želivecká...
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 30.12.2013, pondělí, 10:38 + 0 - 0
  ACS:nevím otom že by někdo u nás takhle chodil.Možná tak někoho potkáš v Plzni na nádraží když přes Plzeň projíždí
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 30.12.2013, pondělí, 10:36 + 0 - 0
  Stokurew:Je asi 3 ulice nad Žižkovským stadionem?
 • FC Hradec Králové Stokurew 30.12.2013, pondělí, 10:19 + 0 - 0
  ACS 1893-2013: Prosím tě, tak mikinu mi neber jo? Díky.
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 30.12.2013, pondělí, 10:17 + 0 - 0
  Neboj já na symboly koukám protože rozšiřuji svou sbírku :-)
 • FC Hradec Králové Stokurew 30.12.2013, pondělí, 10:17 + 1 - 0
  ACS 1893-2013: Před asi 3 lety jsem "omylem" zapadl do jedné hospody na Źižkově... byl tam zrovna fočuš na plátně - Baník:Sparta (hrálo se v Ostravě) a celá hospoda byla modrobílá a Spartě tedy nefandili...
 • FC Hradec Králové jirarum 30.12.2013, pondělí, 10:16 + 0 - 0
  Ono taky to je tím že spousta malejch kluků viděla dřív nějakej velkej zápas třeba na spartě nebo na slavii kam dřív jezdily s těch okolních vesnic celý zájezdy a ono když tě to chytí jako hodně mladýho tak je to pak těžký kor když co si budem namlouvat v Hradci bych roky kdy se tady hrál dobrej fotbal spočítal na prstech jedný ruky.Další věcí je fakt,že když se v Hradci jede na výjezd je 70% z okolních destinací protože tady se chodí jen když jsou výsledky a ty teď fakt nejsou a Ty starý fotři toho malýho kluka nechá radši doma koukat na Plzeň než aby mu ukázali pořádnej fodbal pod lízatkama:)
 • FC Hradec Králové Stokurew 30.12.2013, pondělí, 10:13 + 0 - 0
  jezdím po červený, nosím sem tam černobílýho kulicha i nějaký hadry se symboly... ALe ona ta černobílá zapadne do "standardu" když se nedíváš pořádně... Ale klidně si mysli, že si vymejšlím, je mi to jedno
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 30.12.2013, pondělí, 10:11 + 0 - 0
  Zdenda samozřejmě ochránce ulic zajimaví je že když jsem tam byl na kriminálce tak jsem viděl snad všechny fanoušky ale plzně určitě ne.
 • AC Sparta Praha ACS 1893-2013 30.12.2013, pondělí, 10:09 + 0 - 0
  Stokurew: To je zajímavé že v Praze bydlím 26 let každý den cestuji sockou min půl hodiny a jiné barvy než ACS A SKS jsem nikdy nevidel občas klokan ale Liberecký, Tepliký a Hradecký jsem teda nikdy neviděl!
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 30.12.2013, pondělí, 10:09 + 0 - 0
  Stokurew.To si piš že to hlídám :)
 • FC Hradec Králové Stokurew 30.12.2013, pondělí, 10:02 + 1 - 0
  Několik let běžně chodím po Pze v hradeckých barvách... Stejně tak jsem v Pze potkal jak baníkovce, tak třeba tepličáka a liberečáka - myslím tím v běžném "provozu" mimo zápasové dny... Úplně stejně tak chodí po HK fans pražských S jako i v jiných městěch ČR - tedy kromě Plzně, tam to má Zdenda zmapovaný a hlídá to a v Ostravě, protože tam ti zas hrozí kvůli jinejm barvám kudla v zádech.
 • FC Hradec Králové UltrasHopik 30.12.2013, pondělí, 00:40 + 2 - 0
  V HK stejně jako v celé ČR to chodí tak, že ti lidé se jdou prostě podívat, jak Hradec dostane... Takových jsem už na Malšáku zaregistroval více než dost...a tito lidé se prostě do choreografie nezapojí, ani když jde o pitomý zvednutí kartonu nad hlavu... Vím, že takhle to nechodí jen u nás... jinak v HK bohužel znám víc než dost Sparťanů, či Slávistů...sem tam i nějakej ten Baníkovec, ale většina jsoun tací, kteří jsou jen na vočko...málo kdo si do tej Prahy zajede, kolikrát se ani v tom HK nebyli na ně podívat... a jak řekl Kuksič jak je to teď v HK: ,,zůstali na stadionu pouze věrní a blbí ". !!!
 • FC Hradec Králové Kuksič 30.12.2013, pondělí, 00:10 + 0 - 0
  Toto téma bych uzavřel odpovědí, kterou zde napsal Maxa, víc bych to nepitval. :-)
 • FC Hradec Králové Koule73 30.12.2013, pondělí, 00:05 + 0 - 0
  Kuksič, dobře si to napsal, ALE srát na sekačky...! :)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 29.12.2013, neděle, 23:30 + 0 - 0
  Aktivitu jim nikdo nebere
 • bez klubu topol 29.12.2013, neděle, 23:20 + 0 - 0
  Hradec je aktivní za to palec nahoru. Že zřejmě i mezi sebou budou mít někoho z ACS a SKS to je pravděpodobné, protože v dobách, kdy Hradec nehrál nic, se místní fandové museli někam orientovat..
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 29.12.2013, neděle, 23:14 + 0 - 0
  V HK a okolí je asi běžné nosit symboly ACS a SKS.Jěště že u nás tomu tak není.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 29.12.2013, neděle, 23:10 + 0 - 0
  To že je v HK a okolí hodně fans ASC a SKS mám potvrzeno od jednoho staršího fans z HK.Taky jsem slyšel něco o tom že současný spíkr na hokeji v Hradci je Slávista.
 • FC Baník Ostrava Východ 29.12.2013, neděle, 22:10 + 0 - 0
  Máte oba pravda,Ale to je docela vaše chyba že nikdo nefandí nikomu hlavně když přijedu do HK tak vidím jak si pěkně po městě chodí ACS z čepicí,a to nebyl jediný přijde mi že Hradec už není tak fotbalový město ale hokejový,Ale je fakt že ve Východu není taková rivalita jako třeba někde jinde,chci říct že tady nikdo neřeší jestli fandíš ACS SKS Baníkovec nebo Hrádečak...Pač všichni jsou kamaradi a jenom na FB maj plno kecu... A že ste neslyšeli o Baníku doufám že naše éra v roce 2014 začne pak to bude jizda:))
 • FC Hradec Králové C6H6 29.12.2013, neděle, 21:58 + 0 - 0
  Bazaly :-)
 • FC Hradec Králové C6H6 29.12.2013, neděle, 21:57 + 0 - 0
  Východ : co je to za blbou otázku ? To by na slavii , Spartu a Baník jezdili jenom východočeši ....... Jinak samozřejmě tady takový přicmrndové jsou (asi jako všude). A jinak myslím , že v současnosti chodí na druhou ligu do Hradce tolik lidí co na Byzaly v první .....
 • FC Hradec Králové Maxa 29.12.2013, neděle, 21:37 + 0 - 0
  Pro východ: V celém kraji i v Jaroměři je přehnaně sparťanů i slavistů. Baníkovců tu je krapet méně s porovnáním pražských S.
 • FC Hradec Králové Radous 29.12.2013, neděle, 20:55 + 0 - 0
  Že by v našem kraji zaslíbeném bylo víc těch, co fandí jiným klubům než těch, co fandí Hradci, to jsem si nevšimnul. O Baníkovcích jsem tu snad ani neslyšel. Spíš je děsné množství takových, co nefandí nikomu. Každopádně, v každém velkém městě ČR se najdou tací, co mu nefandi (a tak i v Praze máme velké příznivce našich barev).
 • FC Baník Ostrava Východ 29.12.2013, neděle, 19:58 + 0 - 0
  Chci se zeptat do Hradce jaký máj názor na to že ve Východních čechach máj jako je Slavie Sparta nebo i Baník víc fanoušku než Hradec když nepočítám Jaroměr.
clbannerVidea

Oslavy třetího místa FK Jablonec


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři včera, 16:36

VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři


Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků... 15.06.2021, úterý, 20:16

Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků...


110 Let! V Plzni Rozzářený stadion a vůně dýmovnic 12.06.2021, sobota, 07:49

110 Let! V Plzni Rozzářený stadion a vůně dýmovnic

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři včera, 16:36

VYPRODÁNO! Nudný šampionát zachraňují Maďaři


Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků... 15.06.2021, úterý, 20:16

Pyroeden21: 500 ohňů, 35 kompaktů, 344 fanatiků...


110 Let! V Plzni Rozzářený stadion a vůně dýmovnic 12.06.2021, sobota, 07:49

110 Let! V Plzni Rozzářený stadion a vůně dýmovnic

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Zpět v čase - Svatební den s... 22.05.2021, sobota, 10:39

Zpět v čase - Svatební den s...


Návštěva v sektoru, šarvátky... 30.05.2021, neděle, 10:11

Návštěva v sektoru, šarvátky...


Hradecká rozlučka se stadion... 24.05.2021, pondělí, 22:50

Hradecká rozlučka se stadion...

Komentáře
07.06.2021, pondělí, 10:27 - RavenFCB
O takovem grafity jsem vzdy sn...
06.06.2021, neděle, 11:08 - Kyby
Super!!!
05.06.2021, sobota, 00:35 - chudis
smutné, když titul slaví s bíd...
25.05.2021, úterý, 00:21 - Doyle
jsem chuj, sorry :D
24.05.2021, pondělí, 16:45 - Hagen
Ritchie, Jiří Kára, Milan Čurd...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace