o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Sektory Hostí - FC Baník Ostrava

Výjezdové info CZ/SK pondělí, 3. 2. 2014 15:55 - přejít do komentářů
Výjezdové informace pro hostující fanoušky, ceny vstupenek, doprava atd.
images/clanky/sektory-hosti-fc-banik-ostrava-5664.jpg

FC Baník Ostrava – stadion Bazaly

Bukovanského 1028/4

Ostrava-Slezská Ostrava

Stadion se nachází nedaleko centra Ostravy, na pravém břehu řeky Ostravice, v městské části Slezská Ostrava. Jeho celková kapacita je 17.372 míst -  z toho 526 míst je oficiální kapacita sektoru hostů (V2).

Cena vstupného do sektoru V2 je vskutku lidová – pouhých 60 Kč (stejně jako do domácího sektoru)

Této nízké ceně však také odpovídá kvalita sektoru – je nezastřešený, má jeden vchod s jedním turniketem, zastaralé sociální zařízení a stánek s občerstvením bývá otevřen jen v případě, že dorazí větší počet hostujících fanoušků. Jinak vám občerstvení donese obsluha z hlavní tribuny. Plot před sektorem je dvojitý – bohužel vlajky se dají pověsit jen na ten vnitřní a ještě ke všemu na tom vnějším jsou reklamní bannery, takže nejdou pořádně vidět.

CESTA AUTEM: Pokud na Slezskou přijedete autem, policajti by vás měli nechat zaparkovat přímo před sektorem. Další možnosti jsou u cesty nad ochozy, v bočních uličkách okolo stadionu či pod mostem blízko u vstupu do domácího kotle.

CESTA VLAKEM: V případě, že vyrazíte vlakem, tak nejideálnější je vystoupit na Hlavním nádraží. Odtud pak cesta na Bazaly skýtá prakticky tři možnosti: MHD (trolejbusy č. 108 a 106) na zastávku Stadion Bazaly, pěšky (většinou za asistence velkého počtu policejních orgánů) nebo v případě, že hostující fans dorazím ve větším počtu, tak pro ně policie přistaví speciální autobusy (ale tuto možnost bychom moc nedoporučovali – sešívaní by mohli vyprávět)

OBČERSTVENÍ: Asi nejblíže je restaurace Rubín, která se nachází cca 500 metrů od stadionu. Další možnosti pak nabízí centrum města. Omezeno je to zejména tím, kam vás policie pustí (pokud jste pod dohledem). Každopádně, ať už se vydáte občerstvit kamkoliv, tak v každé restauraci a hospodě, kde se schází fanoušci Baníku, budete jako fanoušci hostujícího týmu vždy vřele vítáni :-)

POŘADATELÉ: S pořadatelskou službou je to stejné asi jako všude. Většinou jsou v klidu, ale mají-li tu možnost, tak si rádi bouchnou.

TIP: Na fotbal a zase zpátky …  


POD ČAROU: Děkujeme do Ostravy za poskytnuté informace. Pokud si myslíte, že můžete informace o něco zajímavého doplnit, tak prosím využijte diskuzi níže.

Autor: pm

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava 19wb22 3. 4. 2014, čtvrtek, 15:29 + 0 - 0
  Tak je to správné ještě abychom jim dopřávali luxus ..
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 7. 2. 2014, pátek, 13:59 + 0 - 0
  Šovkovskij:v tvém případě 100% :-)
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 6. 2. 2014, čtvrtek, 15:06 + 0 - 0
  BrokFCB: Však právě, stejně člověk leckdy ani neví, kolikátá je minuta a jaké je vůbec skóre, natož, jestli močí do pisoáru nebo někde u zdi na zem:-)
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 6. 2. 2014, čtvrtek, 14:44 + 0 - 0
  Šovkovskij: jdeš na fotbal srát a chcát, že potřebuješ hajzly jako v imperiálu? :D
 • 1.FC Slovácko Šovkovskij 6. 2. 2014, čtvrtek, 12:45 + 0 - 0
  Je pravda, že tak luxusní a komfortní toalety jako v sektoru hostí na Bazalech jsem naposledy viděl, když jsem zaspal ve vlaku a místo ve Splitu vystoupil v Tiraně. Jinak ovšem musím říct, že Bazaly svou historií mají své kouzlo a když jedem na Baník, tak si nedovedu představit, že bychom jeli do Vítkovic...
 • SK Slavia Praha dennyTS 5. 2. 2014, středa, 07:41 + 0 - 1
  Bazaly maji sve kouzlo...nevimjmeno2 je dement...ale to se jen opakuju...
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 4. 2. 2014, úterý, 20:13 + 0 - 1
  Gieksa Baník: Vzduch v Praze na vyližprdel? Praha je právě město, kde se dá krásně dýchat. Jediný smog je tu z aut a tvoje tělo to nepocítí. Navíc většinu smogu z aut tu dělají lidi co sem v těch svých 30 let starých plechovkách dojíždí za prací. Vzduch za vyližprdel je ve všech maloměstech a vesnicích, kde ty hovna co tam bydlí pálí všechny sračky co jim přijdou do ruky. A divil by ses kolik šikmosráčů tu chodí z respirátory :D
 • AC Sparta Praha RamaACS 4. 2. 2014, úterý, 20:03 + 0 - 0
  ono pěšky to také není tak jednoduchý ... viz. pár let zpět acs ... letos jsem tam byl poprvé ... kdyby aspoň ty tribuny byly hned u placu ... každopádně lepší jak jihlava ... klobásu jsem neměl, pivo taky ne .. sekuritka byla odvážná
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 4. 2. 2014, úterý, 19:12 + 0 - 0
  morcitos: naši vyjebaní fízli jich většinu pobrali..
 • FK Baník Most morcitos 4. 2. 2014, úterý, 17:47 + 0 - 0
  Co se stalo slávistům jak píšou v článku?
 • FK Teplice Bešťák-S15 4. 2. 2014, úterý, 12:00 + 0 - 0
  Hammass: souhlas, krom těch kukel nikdy nebyl se securitkou sebemenší problém. Naopak, dokonce ochotně pomáhali jednomu teplickému dědečkovi o holích ze sektoru po schodech a celej zápas si nás víceméně nevšímali vůbec :)
 • FC Baník Ostrava A1922 4. 2. 2014, úterý, 11:52 + 0 - 0
  hospoda je hned vedle sektoru hostí a jmenuje se Baníček :P
 • FC Baník Ostrava Stuart 4. 2. 2014, úterý, 11:35 + 0 - 0
  Hammass - proto jsem tam zmiňoval ten Rubín. Podle googlu je to od něj do sektoru hostů opravdu kolem 500 metrů :)
 • FC Hradec Králové C6H6 4. 2. 2014, úterý, 10:31 + 0 - 0
  No sektor je tragédie , ale stadion má své kouzlo .... Ale my co jsme zvyklí na oldschoolový Malšák , tak nás to nemůže rozhodit :-D
 • FC Baník Ostrava Hammass 4. 2. 2014, úterý, 09:29 + 0 - 0
  Nevím jak je to samozřejmě s ochrankou na FCB, ale někde jsem četl, že až na ty kukly byli v klidu, a celkem profesionální, tak nevím.. a v článku je psáno, že nejbližší hospoda je 500m, což je samozřejmě nesmysl, pár hospod je přímo pod Bazalama, kde jste všichni vítání, stejně jako v hospodách v blízkém centru!
 • AC Sparta Praha Zeb Youth Firm 4. 2. 2014, úterý, 06:30 + 3 - 0
  Všichni tady nadáváte na moderní fotbal, a pak si tady stěžujete na úplný hovna :/ typu kde zaparkujete apod. Tak prostě jezděte vlakem ne? :D Že mají nealko pivo, tak nepijte ne? Sám za sebe musím říct, že celkově stadion Bazaly mám rád, má pokaždé tu správnou atmosféru. Sice nesnáším Baník, ale co se týče stěhování :/ tak držím pěsti ať to dobře dopadne, a nikam se nestěhujete. To samé když tenkrát hrála Bohemka v Edenu :/.PS: acs1893: srát na akustiku, chce to pořádně fandit! Myslíš že chachaři to mají o něco lepší s akustikou v kotli? :D
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 3. 2. 2014, pondělí, 22:50 + 0 - 0
  Na Bazalech se bude hrát i celý příští ročník. Vítkovický stadion není dostavěný-nemá tribuny za brankami, tudíž by byl kotel domácích i hostů jen kousek od sebe atd. Ano, Bazaly jsou ve špatném stavu, ale podmínky pro domácí a hosty jsou téměř stejné. Vstupné, vzdálenost od plochy, dvojtý plot i akustika. Jaký rozdíl oproti třeba Jihlavě, kde má každý kotel odlišné podmínky. Pivo-nepřijde mi tak špatné. Záchody-nemůžete se vychcat ke stromu? Občerstvení-to je špatné taky na obou stranách. Naposled jsem stál řadu na hamburger, už v řadě se vybíraly peníze, v průběhu však zjistili, že hamburgery od určitého místa řady došly, takže vraceli peníze:D Klobásy jsou celkem vklidu:)
 • FC Viktoria Plzeň Pan pes 3. 2. 2014, pondělí, 21:52 + 0 - 0
  Parkování doporučuju ještě ve VIP zóně... ;-) Kdysi jsme se tam dostali pod záminkou místa na trenéra Levýho a naše posádka našeho auta jako jedina došla k újmě... :-)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 3. 2. 2014, pondělí, 21:37 + 0 - 0
  Gieksa Baník:Bohužel rozdíl v ovzduší na Ostravsku a v Praze je asi stejný jako v Praze a na Šumavě,je to velký problém.To už není o debatě,že na Bazalech jsou hnusné hajzly a někde mají bidety.
 • FC Baník Ostrava Knutt 3. 2. 2014, pondělí, 21:17 + 0 - 0
  Škoda těch bannerů přes které nejdou vidět zástavy hostujících fans ale s tím se pomalu a jistě začínáme potýkat i v domácím kotli akorát zatím ne v tak velké míře!
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 3. 2. 2014, pondělí, 20:15 + 0 - 0
  Smog na ostravsku? Vzduch, co není vidět, není vzduch! Jen tak okrajově pro pražáky, tam to ovzduší taky stojí za vyližprdel, ale jelikož ze sebe chcete udělat větší opičky, tak si berete na výjezd do Ostravy respirátory. Je to dost trapný a ohraný. Kolik ks respirátorů přivezete letos? Myšleno hlavně na sparťany...
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 3. 2. 2014, pondělí, 19:51 + 0 - 0
  Výhled na hřiště ze sektoru hostí je úplně ten samý jako z kotle domácích!!! A hajzly jsou sice hnusné, ale to ty toitoiky jinde taky ... tak snad jezdíme na hřiště soupeře kvůli jiným věcem, ne? BANÍK = BAZALY, každý tým i stadion má to svoje!
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 3. 2. 2014, pondělí, 19:35 + 0 - 0
  Bešťák-S15: pamatuji si doby, ne nikterak vzdálené tak u vás v sektoru hostí nebyl ani hajzl, jen takové korytko na chcaní nic víc. ovšem jinak máš samozřejmě pravdu :D acs1893: taky máš pravdu, je to fajný old school, takových stadionů bohužel ubývá, teď jsou v trendu supermoderní arény, které máš asi očvidině radši. já mám také rád čas od času moderní arénu, ale pokaždé se rád vrácím na náš starý, old school stánek :)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 3. 2. 2014, pondělí, 17:53 + 0 - 0
  acs1893:Výhled ze sektoru hostí asi nebude dobrý,ale ty ostatní nářky,co asi můžeme dělat se smogem,když na to vláda sere??Jak asi myslíš,že se chová ochranka na Spartě??A pivo si myslíš,že je na Spartě v sektoru hostí jaké??Plzeň 12??Takže nakonec kromě toho výhledu to bude to samé...což neříkám,že je dobře,ale je to tak.
 • AC Sparta Praha acs1893 3. 2. 2014, pondělí, 17:45 + 1 - 0
  výhled mizernej, akustika nulová,všude dráty,ochranka jak na al-kajdu,občerstvení hrozný(ty párky by nežral ani pes) pivo nealko,všude smog a ještě je to pěšky do kopce, ale zase cena lístků úměrná tamní ekonomice. sem zvědavej jak to bude vypadat ve vítkovicích, jestli tam je střecha aspoň
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 3. 2. 2014, pondělí, 17:42 + 0 - 0
  To ti věřím,ale vy máte krásný stadion a voda na hajzlech stejně neteče,ale samozřejmě,že stav na Bazalech není ideální.
 • FK Teplice Bešťák-S15 3. 2. 2014, pondělí, 17:33 + 0 - 0
  Sociální zařízení na Bazalech na mě působilo dost depresivním dojmem a připomínalo vždycky exkurzi po chodbách a místnostech Terezína, navíc naposledy tam ani světlo nesvítilo :D
 • bez klubu Pan Lorenc 3. 2. 2014, pondělí, 17:10 + 0 - 0
  Když se ten článek nese v odlehčeném duchu, tak byste tam mohli ještě přidat tohle http://oi62.tinypic.com/2lwncs8.jpg
 • FC Baník Ostrava ostravak 3. 2. 2014, pondělí, 16:58 + 0 - 0
  parkování sice pobavilo, ale když se to tak vezme, ono opravdu nikde jinde není kde zaparkovat. ale coooo, nikomu to nikdy nevadilo, tak by nemuselo ani teď :)
 • bez klubu Pan Lorenc 3. 2. 2014, pondělí, 16:52 + 0 - 0
  Hajzly na bazalech, to je skoro návrat do středověku. Sekuritka vymrdanci v kuklách. Jinak tip na zaparkování v bočních uličkách nebo u vstupu k domácím pobavil ;-)))
 • FC Spartak Trnava juznyj 3. 2. 2014, pondělí, 16:50 + 0 - 0
  flvv-ty jako hokejový fanda to nepochopíš :D
 • Zbrojovka Brno flvv 3. 2. 2014, pondělí, 16:23 + 0 - 0
  nechápu článek o stadionu, na mterém se bude hrát už jen 7-8 zápasů
 • AS Trenčín Radolf Trencan 3. 2. 2014, pondělí, 16:23 + 0 - 0
  V Zlíne je tuším dosť fekálistov. Si radšej pusti nejaké to fekál porno... :-)
 • FC Fastav Zlín Zeberdee 3. 2. 2014, pondělí, 16:08 + 0 - 0
  Chtělo by to i fotky záchodů :D
 • FC Baník Ostrava A1922 3. 2. 2014, pondělí, 16:06 + 0 - 1
  fanoušci baníku vás uvítají tak či tak :))))
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 3. 2. 2014, pondělí, 16:01 + 0 - 1
  TIP: Na fotbal a zase zpátky :-D
clbannerVidea

Slezské derby (podzim 2019)


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
376
2.
FC Viktoria Plzeň wawe48
333
3.
1.FC Slovácko champyon
331
4.
bez klubu Majkl1911
298
5.
bez klubu Son of Moravia
266
6.
bez klubu acab1
264
7.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
262
8.
bez klubu Cestovatel
257
9.
Slezský FC Opava lamich2
253
10.
FC Baník Ostrava mara1922
251
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
191
2.
FC Baník Ostrava mara1922
155
3.
FC Baník Ostrava mario72
138
4.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
127
5.
FC Viktoria Plzeň wawe48
123
6.
1.FC Slovácko FanaticBoy
123
7.
1.FC Slovácko champyon
123
8.
MŠK Žilina Nordic Division
113
9.
bez klubu Adam_PB
95
10.
1.SC Znojmo Jerzy-Okurkari
89
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: 30 let svobody? Pokuta... 19. 11. 2019, úterý, 22:50

BLOG: 30 let svobody? Pokuta...


BLOG FANOUŠKŮ: FOTBAL V ASII 19. 11. 2019, úterý, 14:31

BLOG FANOUŠKŮ: FOTBAL V ASII


FotoReport: FC Sigma Hodolan... 5. 11. 2019, úterý, 08:22

FotoReport: FC Sigma Hodolan...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15. 11. 2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 9. 11. 2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15. 10. 2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Protesty ruských fans proti policejní brutalitě 7. 12. 2019, sobota, 10:07

Protesty ruských fans proti policejní brutalitě


Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo? 3. 12. 2019, úterý, 14:07

Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo?


Fanoušci nejsou zločinci! 26. 11. 2019, úterý, 10:55

Fanoušci nejsou zločinci!

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Protesty ruských fans proti policejní brutalitě 7. 12. 2019, sobota, 10:07

Protesty ruských fans proti policejní brutalitě


Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo? 3. 12. 2019, úterý, 14:07

Zin FF je v tisku! Co všechno nabídne nové číslo?


Krajské derby nabídlo chorea, pyro a menší humbuk 1. 12. 2019, neděle, 07:42

Krajské derby nabídlo chorea, pyro a menší humbuk

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Fanoušci nejsou zločinci! 26. 11. 2019, úterý, 10:55

Fanoušci nejsou zločinci!


Slezské derby (podzim 2019) 1. 12. 2019, neděle, 03:00

Slezské derby (podzim 2019)


FotoReport: FC FASTAV Zlín -... 1. 12. 2019, neděle, 10:07

FotoReport: FC FASTAV Zlín -...

Komentáře
před 2 hodinami - nejsem robot
....tak to smekám.....
před 6 hodinami - zbarda
Nejsem robot: jak tady psal MP...
před 6 hodinami - MP11
zbarda ve Vítkovicích byl.
před 7 hodinami - MFK_2003
Oskare a tys tam byl nebo podl...
před 7 hodinami - Zdeněk81
Ano podobné to bylo s Viktorko...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace