o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Semifinále MOL Cupu: Slavia - Sparta

Foto report čtvrtek, 25.04.2019 - přejít do komentářů
Druhé semifinále poháru MOL Cup se hrálo v pražském Edenu...
/titleImg/semifinale-mol-cupu-slavia-sparta/1/8814.jpg?width=570

24. 4. 2019, 19:30, Praha, Sinobo stadium, semifinále poháru MOL Cup.


Druhé semifinálové utkání poháru MOL Cup svedlo proti sobě Slavii se Spartou. A stalo se tak jen pár dní po vzájemném zápasy, který se uskutečnil v rámci FORTUNA:LIGY. Tentokát se ale hrálo ve středu a zpočátku to bylo na návštěva stadionu znát. Postupně se ale místa zaplnila a utkání přihlíželo 16.264 diváků.

Domácí fanoušci nelenili a také na toto utkání si připravili choreoprezentaci, kterou realizovali v prvním poločase. Na závěr úvodní půlky ještě přidali povedenou pyroshow.

Pyroshow se objevila i v sektoru hostí, několik světlic přiletělo i na hrací plochu a utkání tak muselo být na pár chvil přerušeno.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: 11 lidí, dav, baskebalové hřiště a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: 2 lidé, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: 7 lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión, dav a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, dav, baskebalové hřiště a stadiónNa obrázku může být: 4 lidé, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: 3 lidé, dav, stadión a baskebalové hřištěNa obrázku může být: 5 lidíNa obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: venkuNení k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: 2 lidé, dav a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, baskebalové hřiště, dav a venkuNa obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, oheň a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a oheňNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, obloha a venkuNa obrázku může být: 34 lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a baskebalové hřištěNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a baskebalové hřištěNa obrázku může být: 19 lidí, smějící se lidé, davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, dav, stadión, baskebalové hřiště a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNení k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: venkuNení k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: 3 lidé, sedící lidéNa obrázku může být: 2 lidé, sedící lidéNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: 58 lidí, smějící se lidé, davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a davNa obrázku může být: 14 lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadiónNa obrázku může být: 29 lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stadiónNa obrázku může být: 9 lidí, smějící se lidé, dav

Autor: DD & NikolK

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu Moderator 01.05.2019, středa, 09:46 + 1 - 0
  Sparta a její devadesátky- celkove silena doba, mach -hornik, pak pelta, cinkle jaro- kdo vi kolik jich bylo, předtim. To je ta dominance Sparty, letna rekonstrukce na černo - proste vše šlo na ruku Sparte. 3m ofsajdy, penalty to se pak dominuje... tak to proste fungovalo byla jiná doba...
 • AC Sparta Praha MP11 27.04.2019, sobota, 22:50 + 0 - 0
  zbarda, to jsou ty jednodušší mozky, no. Ale že nejvíc titulů z doby komunismu má Dukla a žádný jiný po revoluci nezískala, to nevidí. Hlavně, že může nadávat na Spartu.
 • AC Sparta Praha zbarda 27.04.2019, sobota, 21:00 + 0 - 0
  Chacharus: naše nejlepší léta byli 80.,90.leta bych řekl. Po roce 89 už bylo po revoluci. Kdyby Sparta byla komunistický oddíl, tak nesestoupime v roce 1975, jestli narazís na to..tim se Sparta dřív vyznacovala, že byla arogantní, buď ji lidi milovali a nebo nenáviděli..je pravda, že teď si nemůžeme moc vyskakovat, ale Sparta bude vždycky něco víc než Baník, Slovácko, atd..
 • SK Slavia Praha dennyTS 27.04.2019, sobota, 20:26 + 0 - 0
  Chacharus:jeho komplex z malyho penisu je tady uz dlouhodobe znamy
 • bez klubu željo 27.04.2019, sobota, 17:34 + 1 - 0
  Zdendo, pohár 2001 Doubravka - Viktorka - počet? několik desítek? Vetšina tehdejších fans především z vesnic. V tomto kritiku Sparty fakt nechápu.
 • SK Slavia Praha dave.fsp 27.04.2019, sobota, 12:47 + 0 - 0
  @Chacharus: "To si jen blbi Pražáci mysli že jsou něco jako navíc." Někteří si to možná myslí, ale jen díky lidem jako ty, nelez do diskuze v pátek večer, když máš trojku v žíle. A pokud jsi nebyl pod vlivem - což doufám, že jsi byl, ale to bych zas čekal nějaký překlep -, tak to byla ironie, podle mne všem ostatním zde dostatečně zřejmá.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 27.04.2019, sobota, 11:48 + 0 - 1
  Spartě fandí třetina Prahy, plusplno dalších lidí z měst a vesnic ve středočeském kraji a celkově v republice a oni nevyprodají sektor?
 • AC Sparta Praha MP11 27.04.2019, sobota, 10:17 + 0 - 0
  veteráne, evidentně přebral... tak si užijte Opavu. :-)
 • AC Sparta Praha veterán 27.04.2019, sobota, 07:32 + 0 - 0
  Chacharus - koukám, že jsi v pátek večer ladil formu před dnešním výjezdem do Jablek.... Co to bylo? Starý-dobrý toluen, nebo jsi přešel na něco modernějšího? No nic, hezký víkend všem.
 • FC Baník Ostrava Chacharus 26.04.2019, pátek, 23:53 + 0 - 0
  Ale Sparta není Real nebo Barca. To si jen blbi Pražáci mysli že jsou něco jako navíc. Přitom fans ACS jsou největší dyliny Prahy a okolí. Za komoušu umí vyhrávat takové kluby. V dnešní době hrajete picu a jen si stezujete. Přitom ani na fans úrovni nejste na top příčce. Tak to jako chcete? Slavia je před vama, Banik taky, Řekl bych ze někdy Opava a možná i Slovácko sem tam. Tak nebrecte nad Kretinskym, když sami jste sracky... podle vašeho hodnocení samozřejmě
 • FC Baník Ostrava Chacharus 26.04.2019, pátek, 23:46 + 0 - 0
  Co to je za kecy ze TS má věkový průměr přes 50 let??
 • FC Baník Ostrava Chacharus 26.04.2019, pátek, 23:45 + 0 - 0
  Denny TS: proč nemá cenu se vyjadřovat k Fafrnkovi?
 • FC Baník Ostrava Chacharus 26.04.2019, pátek, 23:44 + 0 - 0
  Dave.fsp: většina lidi z TS před 20ti lety seděla doma s lahvacem? To si děláš kozy? Anebo mi řeknete že jsem pica já a jdu se zbit. Před 20ti lety lidi z TS možná tahali kacery na dvorku ve Vrskach a Strašnicích. Ti ještě ani nevěděli co je pivo ne?
 • SK Slavia Praha dave.fsp 26.04.2019, pátek, 19:36 + 0 - 0
  @Son of Moravia: Tak rozdíl v tom, kolik kde chodí lidí aktivně fandit, už může být něco jiného, i když i tam to bude ovlivněné výkony týmu. Je těžké to hodnotit. Ale jo, mentalitu mají baníkovci jako takovou dobrou, přijde mi, že se ve špatných letech skvěle nastavili na to, že když nedělají čest klubu hráči, budou jí dělat fanoušci, a tak je to dobře. I s přihlédnutím k tomu je ale pro mne u Sparty pochpitelné, že jsou lidi znechucení a třeba ani nechtějí vždy chodit, tam se od všech čeká dost, jsou na to peníze, hráči, zázemí, ale potom je z toho nula střel v derby a výkon na úrovni mladších žáků. Dobře to pár lidí napsalo v diskuzi pod druhým semifinále tady na Supporters.
 • SK Slavia Praha dennyTS 26.04.2019, pátek, 19:17 + 0 - 0
  K fafrnkovi se nema cenu vyjadrovat...
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 26.04.2019, pátek, 16:30 + 0 - 0
  acs1893: Nejdu na zápas, je draho a hrajeme hovno (3. místo v lize a semifinále naMOL cupu, co by za to většina týmů dala) a takový trosky chodí na supporters.cz. Fafrnek: Píše někdo, kdo v před 20 lety neexistoval ♥
 • bez klubu Son of Moravia 26.04.2019, pátek, 15:20 + 0 - 0
  Jako tohle je asi všude, to bez debat, nicméně jsem chtěl poukázat asi hlavně na mentalitu. Co se týče diváků, kteří dělají "jen" návštěvu (což právě u Baníku ne vždy platí, když s němi umí pracovat a fakt tam fandí často i mimo kotel, samozřejmě i u vás...), tak je to různorodé podle mnoha faktorů. Žiju na Moravě, chvíli jsem studoval v Praze a bydlel i v Ostravě, ale vidím úplně jinou mentalitu, což se mi teď potvrdilo právě u Sparťanů. Návštěvy jsou další věc no, ale to je asi všude.
 • SK Slavia Praha dave.fsp 26.04.2019, pátek, 14:10 + 0 - 0
  Son of Moravia: Sice si myslím, že Baník u nás je nejlepší, co se fanoušků týče, ale moc nechápu, proč ho všichni staví na piedestal nehynoucí věrnosti, kde výsledky nehrají roli. Když vyhráli titul, chodilo průměrně přes 15 tisíc, když padali do 2. ligy, nebyl průměr ani 5 tisíc na zápas. Ta čísla se v průběhu let dost měnila, zasáhlo do toho x faktorů, ale u velkých klubů je korelace umístění v tabulce s počtem diváků patrná všude, jedno jestli Čechy, Morava, nebo Slezsko. @Fafrnek: Tjn, ona totiž většina lidí z dnešní Tribuny Sever před dvaceti lety seděla raději doma a pustila si ten fotbal s lahváčem v ruce jen v televizi, teď se tam natáhli zpátky, když jsou úspěchy, proto taky má TS věkový průměr výrazně přes 50 let. Nenaděláš nic, tak se tam smějte dál v tom vašem Hodiníně, ať už je to cokoliv.
 • 1.FC Slovácko FanaticBoy 26.04.2019, pátek, 13:30 + 0 - 0
  Zbarda: Tak ono kdyby nebyly ty uspechy, tak nema ACS taky takovou zakladnu..Skoda zavreni sektoru, mohl byt zapas zajimavejsi..
 • SHK Hodonín Fafrnek 26.04.2019, pátek, 13:30 + 0 - 1
  Slavisti sou jen fans uspechu...jako plzen...do staryho edenu kdyz hrali pred 20 lety hovno jich chodily 3 tisice...a to 2 a pul na hlavni dedkovskou tribunu😅ale to ze sou vsem i u nas v Hodinine k smichu jim zustalo..☺
 • FC Baník Ostrava Chacharus 26.04.2019, pátek, 12:00 + 0 - 0
  Já jsem si samozřejmě dělal kozy s tím pyrem
 • AC Sparta Praha zbarda 26.04.2019, pátek, 11:42 + 0 - 0
  A jede se do Opavy i když máme zákaz vstupu? Ty jedeš veteráne?
 • AC Sparta Praha veterán 25.04.2019, čtvrtek, 23:26 + 0 - 0
  Zbardo, neboj. V sobotu bude počasí určitě lepší....:-)
 • AC Sparta Praha zbarda 25.04.2019, čtvrtek, 21:37 + 0 - 0
  Byl jsem na poháru v Opavě v největší zimě a v nejhorší nečas (listopad ve středu v 16:30??),byl jsem nedávno v Teplicích a taky nebyl ideální čas, ale bylo nás tam docela hodně a v Edenu jsem taky nebyl a bojkotuhi to z několika důvodů.. Cena by mi ani tak nevadila, jako těch 5% kapacity co dostaneme! To mi vadí neskutečně.. A ještě jsem měl zápas ve futsale v tu dobu.. Chápu názory MP11 co tady píše.. Ano, jsme namyšlený a namlsany uspechama a jsme arogantní! To jsme my a já jsem za to rád :)..
 • FC Baník Ostrava Chacharus 25.04.2019, čtvrtek, 20:10 + 1 - 0
  Opavy :)
 • FC Baník Ostrava Chacharus 25.04.2019, čtvrtek, 20:02 + 0 - 0
  Že vám se nechtělo jebat přes celou republiku do slovy, tak jste to najebali na trávník?
 • AC Sparta Praha MP11 25.04.2019, čtvrtek, 18:04 + 0 - 0
  Tak jsme v tomhle derby proměnili podmínku a DK nám zakázala výjezdy do Opavy a Plzně. :-/
 • bez klubu Son of Moravia 25.04.2019, čtvrtek, 17:33 + 0 - 0
  Trošku jsem se rozepsal :/ Zní to jakože se projevil můj mindrák. Trochu :D Samozřejmě jsou výjimky, ale sere mě, jak se někdy pražáci "chovají".
 • bez klubu Son of Moravia 25.04.2019, čtvrtek, 17:31 + 0 - 0
  Nemůžu si pomoct, ale tady je jasně vidět, proč je Baník jednička. Letenští, léta namlsaní, namistrovaní, bohorovní a teď, když hrají hrózný třetí flek, tak nebudou chodit, protože to oni přece nemají zapotřebí nehrát o titul. Co by další kluby, ze kterých si děláte prdel a cítíte se povýšeně, dali. Ty kluby, respektive jejich fans jezdí a fandí, přestože je šance na úspěch mizivá, ale to Sparta nebo Plzeň nemůže chápat...
 • AC Sparta Praha MP11 25.04.2019, čtvrtek, 17:09 + 1 - 0
  Dexxer, aspoň nějaký slavista pobavil. :-) SKS10, jenže vy jste byli bez peněz, my máme zmrda, co prachy má, ale je nám to k hovnu, když nás má jen na hraní. Takže nevím, co je smutnější? Zachránit ligu bez peněz, nebo se s miliony dívat zezadu na Plzeň a teď i na vás?
 • SK Slavia Praha SKS10 25.04.2019, čtvrtek, 16:41 + 0 - 0
  acs1893: Jenže v době když jsme u vás naposledy hráli pohár tak jsme se placali o záchranu. To se ještě tak nějak dá omluvit ze se vyprodal celý sektor. Ale vy hrajete na 3. místě. To si myslím že je sakra rozdíl.
 • SK Slavia Praha Dexxer 25.04.2019, čtvrtek, 16:32 + 0 - 0
  jedinej stadion, kam se zaslouží z přesvědčení nechodit je ta díra u nádraží Vršovice. Už tam měl stát kapacitní parkovací dům, ale nějaký děti země to furt napadaj, že tam přežívá jistý druh vačnatce.
 • AC Sparta Praha MP11 25.04.2019, čtvrtek, 15:55 + 0 - 0
  Taky jste to mohli vytáhnout obráceně. Zahustel, z toho už je u nás nadávka.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 25.04.2019, čtvrtek, 15:45 + 0 - 0
  To ne,fleka jsme meli oba dva.Ja vytahl stiku a on Zahustela....ale kdyby zustal,mohli jste hrat porad houbelec.
 • AC Sparta Praha MP11 25.04.2019, čtvrtek, 15:30 + 0 - 0
  Mate, co? Zabral ti místo na rybářských závodech?
 • FC Baník Ostrava Mat1922 25.04.2019, čtvrtek, 15:29 + 0 - 0
  MP skoda ze Scasny skoncil....smutny smajlik se slzama.
 • AC Sparta Praha MP11 25.04.2019, čtvrtek, 15:22 + 0 - 0
  I kdybych věděl, že vyhrajeme 5:0 a měl lístek zdarma, tak k židovi nepáchnu.
 • AC Sparta Praha acs1893 25.04.2019, čtvrtek, 15:20 + 0 - 0
  Hagen a komu fandíš ty koště? Navíc co pamatuju tak na poslední pohár co se hrál na spartě měla sks vyprodaný jen horní sektor.
 • AC Sparta Praha MP11 25.04.2019, čtvrtek, 15:08 + 0 - 0
  Já do Edenu nechodím z principu. Kdyby se hrálo v Polné, tak jedu.
 • SK Slavia Praha Cepin 25.04.2019, čtvrtek, 14:48 + 0 - 0
  Jak píše Letenskej, tohle je k poblití bez rozdílu klubu - i kdyby se jednalo o Horní Vymrdlenice, natož Spartu, vy 3 pozéři...
 • bez klubu Hagen 25.04.2019, čtvrtek, 14:46 + 0 - 0
  No jo, Sparta, mentalita ultras :D Se Spartou projezdíme celý svěěěět. v mládí, ve stáří, po mnoho leeeet, my vždycky budem tam, kde Sparta bude hrát, Spartičko nikdy nebudeš samaaaaaaa!
 • AC Sparta Praha Letenskej 25.04.2019, čtvrtek, 14:03 + 1 - 0
  Nechápu ty, kteri se na to vysrali z principu kvuli cene nebo spatnym vysledkum. A prekvapuje me, ze se tu jeste k tomu nekdo dozna.
 • AC Sparta Praha acs1893 25.04.2019, čtvrtek, 13:06 + 0 - 0
  Dávat 3x za měsíc a půl 420 Kč do Edenu? Sektor byl i tak zaplněn a to i když plno lidí nešlo protože tušilo jakou nakládačku na hřišti dostaneme.
 • AC Sparta Praha MP11 25.04.2019, čtvrtek, 12:13 + 0 - 0
  Nebudu židovi platit nekřesťanské peníze za naši bídu. Ščasný konečně venku!
 • AC Sparta Praha pete_acs 25.04.2019, čtvrtek, 12:00 + 0 - 0
  maisner: cena, datum, opetovne trapne vykony hracu... ostuda to je, kazdopadne asi se to cekalo horsi. nakonec mohlo byt +800 kusu v sektoru.
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 25.04.2019, čtvrtek, 11:57 + 0 - 0
  Mne překvapila i relativně slabá návštěva na celém stadionu.
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 25.04.2019, čtvrtek, 11:36 + 0 - 0
  Jak je možný, že Sparta která má nejvíc fans v republice, nevyprodá při derby svůj sektor?
clbannerVidea

Motoráci │ Noční oslava extraligového bronzu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...


BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle... 28.04.2022

BLOG FANOUŠKŮ: Návštěva Běle...


Fotoreport: Havlíčkův Brod -... 30.12.2021

Fotoreport: Havlíčkův Brod -...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Náběh ACS Hooligans na sekto... 05.05.2022

Náběh ACS Hooligans na sekto...


Zbytečné derby? Ale kdeže! V... 15.05.2022

Zbytečné derby? Ale kdeže! V...


Slovanu nakonec nepomohl ani... 09.05.2022

Slovanu nakonec nepomohl ani...

Komentáře
19.05.2022, čtvrtek, 07:00 -
A psi se psy vlitli na hriste
15.05.2022, neděle, 22:30 -
No dle trapného počtu to pro h...
13.05.2022, pátek, 06:25 -
No myslim to vazne,aspon mate ...
12.05.2022, čtvrtek, 18:07 -
Moc daleko nedoběhl ani jeden ...
10.05.2022, úterý, 11:06 -
Hlavne by som dodal , ze na st...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace