o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Souhrn 12. a 13. kola Synot ligy

Souhrn kola pátek, 07.11.2014 21:00 - přejít do komentářů
Fotografie a několik pohledů táborů z uplynulých dvou kol SL...
images/clanky/souhrn-12-a-13-kola-synot-ligy-6522.jpg

V Synot lize uplynula dvě kola, ze kterých vám přinášíme souhrn, především prostřednictvím fotografií. 12. kolo přineslo spíš zajímavé výsledky než dění na tribunách.

FC Vysočina Jihlava – FC Zbrojovka Brno 2:0 (3 003 d.)SK Dynamo České Budějovice – SK Slavia Praha 1:1 (4 517 d.)

Pohled Českých Budějovic:

V kotli se nás schází přes šedesát a od první minuty se snažíme co nejvíc být slyšet, což se nám dle mého celkem daří. Na konci prvního poločasu vhazujeme papírky a konfety, odpalují se dva bengály a vzniká strkanice se sekuritkou. Druhá polovice je dle mě ohledně fandění trochu horší, ale je vytáhnut a na plot přidělán nápis Kosovo je Serbija. V druhém poločase je v kotli odpálena i hirošima.
Bohemians Praha 1905 – FC Slovan Liberec 2:4 (4 502 d.)

Pohled Bohemians:

Zápas s Libercem byl pro Bohemku příležitostí jak napravit výprask v Teplicích. Hrál se velmi svižný fotbal, spousta šancí, penalta, šest gólů – pro nezaujatého diváka ideální podívaná. Body si však odvezl Liberec, což je asi jediné, co nám kazí náladu, jelikož i atmosféra byla velmi dobrá. Nám se dařilo fandit nadprůměrně a to bez ohledu na vývoj utkání. K vidění bylo z naší strany i jedno choreo a po závěrečném hvizdu slušná dávka pyrotechniky – stroboskopy, bengály a jedna protitanková dýmovnice, která možná čmoudí do teď. Libereckých přijelo lehce přes padesát – zkrátka jeden bus a pár aut. Chytře se seskupili v sektoru hostí a byli tudíž chvílemi i lehce slyšet. Pak, že to u nás nejde. Stop výmluvám! Žádnou prezentaci si však hoši z Podještědí nepřipravili.FK Baumit Jablonec – FK Teplice 4:2 (2 863 d.)

Pohled Teplic:

V Jablonci se nás sešlo zhruba 70 Tepličáků. Asi od 20. minuty, kdy nám byly konečně povoleny tyče na mávačky, nasazujeme vlajky, které vlají v sektoru až do konce zápasu. I přes další špatný venkovní výsledek byl support jeden z těch lepších v dosavadní sezóně. Domácí se schází v podobném počtu jako my a to cca v 70 lidech. V zápase se prezentují mávačkama a anti teplickým choreem.
1.FK Příbram – FC Baník Ostrava 3:1 (2 968 d.)

Pohled Ostravy:

Na tribuně za brankou se sešlo celkem 225 osob fandících týmu ze Slezska. Fandění bylo jedno nejhorších, co jsme za poslední dobu na výjezdech předvedli. Část supportu byla věnována "podpoře" klubového vedení a jeho poskoků. Krom sedmičky vlajek se o vizuální prezentaci postarala pyrotechnika, která ve druhé půli nejednou ozářila sektor.FC Hradec Králové – FK Dukla Praha 2:4 (2 030 d.)

Pohled Hradce Králové:

V kotli se nás vzhledem ke špatným výsledkům příliš mnoho neobjevuje. I přesto se snažíme fandit a místy jsme slyšet celkem slušně. Prezentaci nemáme žádnou, jelikož na poloprázdném stadionu by to nemělo žádný smysl. Tuto díru zalepujeme alespoň černobílými mávačkami a dvěma většími vlajkami. Hostů přijelo asi dvacet, možná víc. Vyvěšují pár vlajek, roztahují tradiční dres. Slyšet jsou hlavně po svých gólech a při děkovačce.


1.FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň 0:1 (5 408 d.)

Pohled Slovácka:

Fanoušci Viktorky se neprezentovali. My vytahujeme v prvním poločase choreo na síť s naším majitelem panem Zemkem. Na obrázku je vyobrazený Zemek jako zeman a nápis SLOVÁCKO JE KRÁSNÁ ZEM, ZEMEK JE TU ZEMANEM. Další prezentací jsou igelitové obouručky s nápisem MODROBÍLÍ doplněné balónky. Během zápasu je odpáleno také nějaké pyro, v poslední minutě od nás ze sektoru přiletí i jeden kus na hřiště, což nelze komentovat slušným slovem. Slušně zaplněný kotel v nové kolekci triček Modrobílí fandí dobře od začátku zápasu až do konce. Sem tam jsme trochu zdrbnutí zimou, ale jinak předvádíme velmi dobrý support. Nálada neklesá ani po obdržené brance, spíše gradují pokřiky na rozhodčího a paní Damkovou. Na konci hráčům děkujeme za srdnatý výkon.


AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav 1:0 (7 731 d.)

Pohled Mladé Boleslavi:

Na Spartě se nás muže sejít 75-80 lidí. Výjezd jsme vyhlásili do bílého, a i proto, abychom mohli představit naše trička s hráčema vyrobené fanouškama. Do bílé se oblékl skoro každý, takže to může vypadat hezky. O fandění se však stará pouze malá menšina, takže fandění není moc dobré. Optickou prezentaci jsme neměli.
 

13. kolo přineslo mimo jiné severočeské derby a šlágr mezi Plzní a Spartou a celkově bylo živěji na tribunách ve srovnání s 12. kolem.

FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905 1:0 (2 708 d.)

Pohled Bohemians:

Další páteční termín nás zavedl do Boleslavi. Na hřišti vyrovnaný zápas rozhodla hlavička Tavarese z 30. minuty. Naši hráči nedokázali využít své příležitosti, a tak nyní držíme sérii 3 prohraných zápasů v řadě. Dění na tribunách jsme však ovládli my. V sektoru se nás schází 120 + dalších několik desítek zelenobílých je přítomno v nejbližším okolí sektoru. Support je zejména v druhé půli skvělý, ženeme hráče neúnavně za vyrovnáním a chorály se drží velmi dlouhou dobu a zapojujeme i zmíněné klokany vedle sektoru. Náš počet nebyl propadák, ale mohl být rozhodně mnohem lepší. Boleslav je 60 km od Prahy, tomu by slušel určitě počet minimálně 200+. Na druhou stranu, na páteční termín to až tak zlé není. I přes prohru děkujeme hráčům za bojovný výkon po celý zápas a míříme zpět směr Praha.


FK Dukla Praha – SK Dynamo České Budějovice 3:1 (823 d.)

FC Zbrojovka Brno – 1.FC Slovácko 0:1 (3 322 d.)

Pohled Slovácka:

Na začátku jsme se prezentovali argentinou a celý zápas jsme používali hodně mávaček. Během zápasu je také vytažen nápis MORAVA JEN JEDNO SRDCE MÁ se sektorovkou se srdcem a znakem Slovácka v reakci na brněnské choreo, kterým se prezentovali proti Spartě, podle kterého je Zbrojovka klub s moravským srdcem. Náš support v sobotním zápase nebyl úplně top. Fandilo se sice celý zápas, ale sem tam tomu chyběla razance a jiskra. Naše fandění bylo spíše průměrné, ale i to stačilo na vytvoření si domácí atmosféry v moravské metropoli. Domácí kotle byly ověnčeny mnoha vlajkami, ale jinak se k nám žádné fandění nedoneslo. Několikrát se pokoušela fandit hlavní tribuna.
FK Teplice – FC Vysočina Jihlava 2:3 (3 321 d.)FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové 2:1 (4 086 d.)

Pohled Ostravy:

Půl hodiny před zápasem se před hlavní tribunou schází přes dvě stovky fanoušků, kteří alespoň takto symbolicky vyjadřují svůj názor na současné dění v klubu a na to, jak se klub zachoval k Václavu Svěrkošovi. Fandění na samotném zápase není úplně nejhorší, ale díru do světa bychom s tím také neudělali. Choreo si ostravští ultras připravují jedno, a to vzkaz pro klubového majitele: první část tvořil nápis "Šafy zachraň Baníček podruhé!!!", který následně vystřídal druhý, se stručným návodem jak to udělat: "Táhni!"

Pohled Hradce Králové:

Do Ostravy nakonec vyrazilo dvaadvacet opravdu nejvěrnějších fanoušků. Sebou měli čtyři vlajky a přivezli si i choreografii. Na plachtě o rozměrech 9 x 7 metrů byli vyobrazeni dva fanoušci s půl litry piva a nápisem OPILCI ON TOUR. V pozadí obrázku nechyběl znak Hradce. Do fandění jsme se vzhledem k počtu odvážili málokdy, spíše jsme drželi palce.
SK Slavia Praha – 1.FK Příbram 3:2 (4 123 d.)


FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha 2:0 (11 354 d.)


FC Slovan Liberec – FK Baumit Jablonec 0:1 (7 238 d.)


 

Autor: & lb

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • SK Slavia Praha Terre Blanche 08.11.2014, sobota, 17:24 + 0 - 0
    Samozrejme jsou to trotlove. Napis byl na Balaje ktery hraje v CR od roku 2012 ale nebyt nedavneho utkani Srbska s Albanii tak si na nej ani nevzpomeli.Ve vzpominane sezone 2012 ten napis nevytahli. Ted se jim to jen hodilo do kramu a je to snadnější než se patlat s nákým choreem na podporu svému klubu
  • FC Baník Ostrava River 08.11.2014, sobota, 11:41 + 1 - 0
    Icewind: Anebo taky ne, že? Někteří ví, někteří možná tuší, někteří vůbec, ale ty víš nejlíp, že to jsou trotlové a neví o tom nic :-)
  • FC Hradec Králové Icewind 08.11.2014, sobota, 09:22 + 0 - 0
    Kdybych se kolegů z Budějovic zeptal o co v tom konfliktu přesně jde a zda znají představitele obou stran, předpokládám, že by čuměli jak trotlové....hlavně, že Kosovo je Srbsko....směšný.
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Slezské derby s diváky před branami stadionu včera, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Slezské derby s diváky před branami stadionu včera, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
09.04.2021, pátek, 13:41 - Fafrnek
Nejsou nějaký přičmoudlí ti fa...
08.04.2021, čtvrtek, 12:59 - BF05
Tak tohle určitě patřilo k tom...
08.04.2021, čtvrtek, 07:58 - DD-Spartak
chudis: Tak to uz veru dlho. A...
07.04.2021, středa, 21:48 - chudis
DD-Spartak, od roku 2001, pres...
07.04.2021, středa, 11:52 - DD-Spartak
Od ktoreho roku uz nehrate v B...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace