o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Souhrn podzimu: 1. FC Slovácko

Ligový speciál... pátek, 07.03.2014 - přejít do komentářů
Kvalitní domácí vystoupení, slabší výjezdy + hodnocení z tábora...
/titleImg/souhrn-podzimu-1-fc-slovacko/1/5778.jpg?width=570

Vážení fotbaloví fanoušci a návštěvníci webu, ještě vám dlužíme několik táborů v podzimním obraze, což se v nejkratší možné době, v již plně rozběhnuté jarní části Gambrinus ligy pokusíme napravit. Prvně tak konáme u fanoušků Slovácka.

Modrobílí příznivci potvrdili na podzim kvalitu v domácím prostředí, kde mimo jiné předvedli několik velmi dobrých choreografií, naopak jejich venkovní vystoupení nestojí příliš za zmínku. Dále dostane prostor hodnocení z tábora a k dispozici jsou samozřejmě fotografie.

POHLED SLOVÁCKA:

Hodnocení podzimu ve slováckém táboře je vcelku nasnadě. Má dvě jednoznačné roviny – rovinu spokojenou a rovinu nespokojenou.

Spokojenost lze vyjádřit nad domácími vystoupeními. Nejvíce lze vyzdvihnout choreotvorbu. V řadách kotelníků jsou stále obětaví lidé, kteří věnují čas přípravě optické prezentace. Kladným znásobením jejich činnosti je provedení produkcí, jež bylo na podzim na velmi dobré úrovni. Přímo blýskavým dílem byla úvodní domácí prezentace „Kníže Svatopluk“. Některé další choreografie se rodily s vizí „Uděláme relativně lehkou choreografii, ale co nejefektivnější.“ A z našeho pohledu si myslíme, že to tak vyšlo. Hojně bylo tradičně používáno i pyro a k naši optické prezentaci patří, rovněž klasicky, spousta různých vlajek. Celkovou optickou prezentaci shledáváme na velmi dobré úrovni.

Stěžovat si ve finále nemůžeme ani na domácí support. Kotel sice není již tolik nabytý jako před časem, ale počet je stále slušný a členové dokáží při dobré organizaci vyprodukovat bouřlivý a pestrý support. Kotel stále těží z toho, co se vytvořilo v nejlepší dobách před přibližně pěti až třemi lety. Litovat lze jen pasivity jedinců v kotli při mnohých zápasech. Při nadšeném a vytrvalém fandění všech členů by kotel získal ještě větší kvalitu a uznání.

Z hlediska jednotlivých vystoupení bychom chtěli vyzdvihnout výkon při souboji s Plzní, kdy se kotel naprosto oprostil od vývoje na hřišti a svým vystoupením představoval hlavní zábavu večera. Hřebem byla aktivita s plážovým volejbalem.

Naopak naprostá nespokojenost panuje s výjezdy. Do Čech vyjíždí kolem 50 fanoušků, to už je déle trvající číslo, ovšem stále klesá počet výjezdníků na nejbližší souboje, a to nám způsobuje největší zklamání. Ve výjezdech se nemíníme vymlouvat na cestování, které máme podstatně delší jak většina táborů, ani nelze poukazovat na malost klubu. Zkrátka nastal stav zevšednění. Vystoupením venku tedy nepomáhají počty, a nepomáhá jim ani neorganizovanost kotle. Proběhlo alespoň několik produkcí, nicméně velmi jednoduchých.

Budeme-li hovořit o nějakém dalším vývoji, je potřeba se podívat realitě do očí. Nemůžeme čekat další překotný rozvoj. Klub je provinční, stavěný na výchově mládeže a atak čela tabulky nemá reálné obrysy. Umístění ve střední části tabulky je slušivé a bude u toho pravděpodobně i dále stávající základna fanoušků a diváků. Prioritou zůstává udržení domácího kotle na kvalitní úrovni. Kotle, který bude naplněn lidmi věrnými ke Slovácku, lidmi, kteří si váží prvoligové kopané a nemají přehnaná očekávání, lidmi, kteří budou podporovat klub v době dobré i horší. Tak to doposud běželo. Skoro nikdy jsme nehráli na vysokých místech tabulky, ale kotel byl vždy hrdý na klub a věříme, že to patřičně ukazoval i v praxi.

Reputaci chceme dále potrvrzovat. Vnímáme kladné ohlasy od ostatních táborů a pochopitelně nás těší, a stejně tak máme radost, že soupeřovi fanoušci se těšívají na náš stadion.

DOMÁCÍ PREZENTACE

DOMÁCÍ KOTELVÝJEZDY


Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • 1.FC Slovácko eLucky 13.03.2014, čtvrtek, 13:56 + 1 - 0
  1.FC Slovácko (dříve Synot) vznikl sloučením FC Synot Staré Město a FC Synot Uherské Hradiště. Výsledný subjekt od svého vzniku vždy vystupoval jako zástupce regionu, nikoli jako městský klub Hradiště nebo Starého Města. Ostatně týmy klubu hrají dnes své zápasy na hřištích ve Starém Městě, Hradišti, Kunovicích, Sadech, Nedakonicích. Fakt že klub má momentálně své sídlo v UH a na Městském stadionu v UH hraje prvoligové áčko neznamená, že se jedná o klub hradišťský!
 • Zbrojovka Brno flvv 13.03.2014, čtvrtek, 13:22 + 0 - 0
  Taky bych nikdy nefandil týmu z Králova Pole, jedině tomu z Řečkovic
 • FC Baník Ostrava ostravak 13.03.2014, čtvrtek, 11:18 + 0 - 0
  johankarl: a odkud je? ze Starého Města? celkem by mě to i zajímalo :)
 • 1.FC Slovácko johankarl 09.03.2014, neděle, 18:56 + 0 - 0
  komentář se mě nelíbí,zase ty alibistické keci o provinčnosti,takže tuším od koho pochází. Jsem celkově už delší čas rozladěn tím,co mají fanoušci a lidi kol klubu,v hlavách a odmítají to změnit!Znova opakuji Slovácko není a doufám,že nikdy nebude, klub z Uherského Hradiště Trenčane;-) Něčemu takovému bych nikdy nefandil.
 • FK Mladá Boleslav droban 09.03.2014, neděle, 13:04 + 0 - 0
  V létě jsem tam byl a bylo to tam příjemně a sympatické. =)
 • SK Slavia Praha Pyroman 07.03.2014, pátek, 15:16 + 0 - 0
  Taky je mi Slovácko docela sympatické :) Taková česká Trnava v menším měřítku :)
 • AS Trenčín Radolf Trencan 07.03.2014, pátek, 13:00 + 0 - 0
  Na to aké je Uherské Hradište malé mesto, je to čo predvádzajú fandovia Slovácka naozaj nádhera !!! V českej lige je to jednoznačne môj najobľúbenejší klub a nielen preto, že to mám za humnami... :-) Držím palce a nepoľavujte.
 • HC Berounští Medvědi Jerry1984 07.03.2014, pátek, 12:56 + 0 - 0
  Podzim super, teď udržet laťku na jaře a bavit se tím, nee to brát jako povinnost.. Zastavit jeho řídnutí a nějakou tu jednotnost.. Je to asi fakt potřeba.
 • SK Slavia Praha saiwer 07.03.2014, pátek, 12:40 + 0 - 0
  Slovácko je po SKS nejvíce sympatický klub v lize :) Držím vám palce.
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 07.03.2014, pátek, 11:53 + 0 - 0
  skvělé zhodnocení, líbí se mi hlavně poslední odstavec. :) Slovácko mám celkem rád a líbí se mi na to, jak jsou malý klub. Pozdrav z Olomouce!'
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
08.08.2022, pondělí, 17:45 -
Hlavně že bylo pyro na náměstí...
08.08.2022, pondělí, 01:31 -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace