o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Souhrn podzimu: 1.FC Slovácko

Ligový speciál... pondělí, 18.02.2013 - přejít do komentářů
V dnešním díle Gambrinus liga Speciál se podíváme na fanoušky Slovácka
/titleImg/souhrn-podzimu-1fc-slovacko/1/4768.jpg?width=570

Dvanácté vydání seriálu Gambrinus liga speciál po podzimní části soutěže je zasvěceno fanouškům Slovácka, silnému moravskému zástupci. Jak to vypadalo s návštěvností na Slovácku, atmosférou, aktivitami a s výjezdy fanoušků, to si můžete přečíst níže a tradičně nechybí poměrně rozsáhlá fotodokumentace.

1. Návštěvnost
Slovácko sídlí v Uherském Hradišti, nejmenším městě, kde se momentálně hraje nejvyšší fotbalová soutěž, přesto se klub dlouhodobě těší z velmi dobrých návštěv. Podobně jako v Hradci Králové jsou ovšem návštěvy rozkolísané. První dva domácí zápasy mělo Slovácko výborně zaplněný stadion, více jak 6 000 diváky, poté však lidé ubyli. Nicméně dvě pětitisícové návštěvy a zbylé návštěvy v rozmezí 3 800 až 4 500 diváků i tak udržely slováckou diváckou laťku nad průměrem celé ligy, což je hodnotné.

Průměrná návštěva Slovácka činí 4 855 diváků a klub tak v tabulce domácí návštěvnosti řadí na 6. místo. Jednotlivé návštěvy, z nichž ta nejvyšší (6 532 d.) se zrodila při zápase se Spartou ve 3. kole, poskytuje graf.


2. Domácí prezentace a atmosféra
V domácím prostředí jsou fanoušci Slovácka velmi silní a kvalitní. Zhruba 300 kotelníků umí vytvořit bouřlivou atmosféru. Jihomoravané mají v zásobě širokou škálu chorálů a fanděním se baví. Support potom zdobí organizovanost. Kotli se také velmi dobře daří zapojit do fandění přilehlé sektory. Skalní fanoušci jsou věrní a podporují klub i v neúspěšných obdobích, nicméně občas kotel ze sebe nevyždímá vše, co by v takovém počtu mohl.

Z hlediska produkcí se Slovácko doma také pohybuje na vysoké úrovni. Fanoušci používali pravidelně pyro, mnohdy s pěkným efektem a připraveno bylo i dost choreografií. Uvést lze především srdíčkovou kartoniádu ze souboje se Spartou Praha. Za zmínku také rozhodně stojí velká, různorodá výbava mávacími vlajkami.

3. Výjezdy
Jestliže za domácí výkony si fanoušci Slovácka zaslouží pochvalu, u výjezdů už tomu tak není. Počty sice na české poměry nebyly špatné, navíc Jihomoravany limituje nevýhodná poloha na fotbalové mapě, přesto je v silách takového táboru jezdit na venkovní zápasy ve větším zastoupení. Na poměrně blízkých výjezdech (v Olomouci, Ostravě) se sešlo 150 příznivců, na souboje do Čech vážilo cestu 20 až 80 modrobílých. I v těchto počtech uměli fanoušci Slovácka předvést slušný support a na některých venkovních stadionech se u nich objevily i produkce.

4. Shrnutí
Fanoušci Slovácka se dlouhodobě řadí k velmi kvalitním táborům v Česku. Velkou sílu mají především v domácím prostředí, kde vytvářejí bouřlivou atmosféru okořeněnou mnoha aktivitami. Naopak výjezdy lze označit za jejich slabou stránku. Vyšší počty by Jihomoravany posunuly ještě o stupínek výš. Návštěvy jsou vzhledem k rozměru klubu hodnotné. Uvidíme, jakou tendenci budou mít fanoušci Slovácka v budoucnosti.

Momentky z podzimních vystoupení fanoušků Slovácka si můžete prohlédnout níže. Příště bude prostor věnován fanouškům Viktorky Plzeň.

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • bez klubu Rusty 22.02.2013, pátek, 16:45 + 0 - 0
  Jeden z mála táborů, pro které je podpora klubu důležitější než jeho výsledky. Ale sami určitě cítí, že tábory jako Sparta, Baník, Slavie, Plzeň či Bohemka jsou velikostí svých kotlů někde jinde. Každopádně zaslouží respekt.
 • 1.FC Slovácko riedlss 21.02.2013, čtvrtek, 12:28 + 0 - 0
  OZP:samochvála Ti smrdí,ale závist Ti též nechybí.Bude pro Tebe jistě jednodušší rozebírat chyby třeba u Budějic nebo Příbrami ! ;)
 • 1.FC Slovácko riedlss 21.02.2013, čtvrtek, 11:24 + 0 - 0
  Výjezdy jsou fakt naše slabá stránka, ale...vždy vše může být jenom lepší. velmi dobře se čtou příspěvky některých lidí z jiných kotlů, je to velice sympatické ;) též mám v lize krom Slovácka své koňě, Baník, Slavia, Liberec, Plzeň-jen tak dál..Vždy existovala rivalita, vždy bude, stejně jako konkurence, ale měli bychom se snažit a koukat se na to všechno tak nějak česky a zviditelňovat se jako národ(celek), ukázat trochu světu, že fotbalově fanouškovsky taky dobře žijeme..respekt Vám
 • FC Baník Ostrava chachar1922 19.02.2013, úterý, 19:58 + 0 - 0
  Zobek: díky za informaci, to je tím pádem jasné, že je kvalita jiná, časem se to zlepší.
 • bez klubu leprikon 19.02.2013, úterý, 18:52 + 1 - 0
  Všechno už asi bylo řečeno kolegy ze všech koutů republiky. Malinké městečko, hra de facto každý rok o záchranu, přesto velmi dobrý domácí kotel, který se umí bavit, spousta vlajek, hezká chorea, ale taky myslím, že šla malinko dolů.Snad jen ty menší výjezdové počty... Ale krásný malebný kraj, přátelští lidi, připadají mi jako protiklad našeho chladného severu Čech. Když mám možnost být na Moravě a občas i na zápase Slovácka, například proti Spartě, kde domácí prohráli 4:1 a ve městě všude zpívali ty jejich pěkné melodické chorály, tak jsem si připadal jako v jiném světě. Ale chce to nepolevit, jelikož mi přijde, že i kotel míval o několik desítek členů víc a byl více "napráskaný"
 • 1.FC Slovácko Zobek 19.02.2013, úterý, 18:02 + 0 - 0
  chachar1922:s těma choreama je to tak, že dřív to dělala jiná skupina lidí, ale už nemají tolik času tak, v poslední době se o to snaží nová skupinka jinak bysme byli téměř bez choreí...takže proto ta kvalita je horší...snad se to časem vypiluje
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 19.02.2013, úterý, 17:05 + 0 - 0
  OZP: "Host do domu, čagan do ruky" je hláška ze seriálu Slovácko sa Súdí :-)
 • 1.FC Slovácko eLucky 19.02.2013, úterý, 17:01 + 0 - 0
  to OZP: Chápu. že na české scéně je tábor, který bežně neokrádá normály mimózní, ale su rád, že sme takový tábor. Pokud někdo jede se svým klubem na výjezd fandit svému klubu a nemá v úmyslu provokovat domácí, tak nevidím nejmenší důvod k agresi.
 • 1.FC Slovácko Babu 19.02.2013, úterý, 16:56 + 0 - 0
  OZP: Povídka Host do domu: http://des.webgarden.cz/rubriky/vtipy-zabava/slovacko-sa-sudi/host-do-domu-cagan-do-ruky, vzděláš sa aj zasměješ a třeba pochopíš, že to není žádná agrese vůči soupeři, ale ctění něčeho, co máme v našem regionu rádi.
 • 1.FC Slovácko Babu 19.02.2013, úterý, 16:52 + 0 - 0
  OZP: Host do domu, čagan do ruky je agrese? Viděls někdy Slovácko sa nesúdí nebo četl tu knížku? To je přesně fráze z tama, stejně jako ty dvě postavičky, Pagáč a Klásek, netřeba v tom hledat nějaké skryté významy terorismu.. jestli ten seriál neznáš, tož sa mrkni, zpříjemníš si život smíchem a ne jen kritikou detailů jako kde sme řekli jaké slovo.. :-)
 • Bohemians 1905 OZP 19.02.2013, úterý, 16:38 + 0 - 0
  S těma chorálama vaše vysvětlení chápu. Mě ty agresivní motivy na choreografii a vlajkách nevadí, naopak. Poukazoval jsem na to, že máte vlajku jako kráva s nápisem mlátíme hosty, když je ve skutečnosti nemlátíte :-).
 • 1.FC Slovácko eLucky 19.02.2013, úterý, 16:33 + 0 - 0
  to OZP: Fanaticos jsou fanoušci Slovácka, nechápu co hledáš na tom, že to máme v některých chorálech. V době kdy ty chorály vznikaly opravdu šlo o podporu myšlenky fanaticos - fanatický support bez ohledu na výsledek - a o to samé jde i teď. K "násilným" transparentom apod. se nemá cenu vyjadřovat. Každé vyobrazení se dá vyložit na sto způsobů.
 • 1.FC Slovácko FanaticBoy 19.02.2013, úterý, 16:08 + 0 - 0
  A třeba, jak jinak by jsi chtěl tu ruku (mluvím k tomu vzkazu k net fans) udělat? Já myslím, že na tom není nic nějak agresivní...zkus se na to podívaj i z druhé stránky. Jinak je mě to celkem fuk co a jak vypadá, jen se mě něco nezdálo. Pokud se nepletu, tak ,,Fanaticos" se dávalo do chorálů, když se to tady vše kolem toho rozjíždělo, aby ostatní lidi věděli o co go. Proč to tam stále v chorálu je, ti já už přesně nedokážu odpovědět :) chorály se mění těžko, když jsou lidi naučeni křičet to a to..... tohle je aspoň přiblížení ode mě, jak to já vše pochopil za tu dobu..Čus
 • Bohemians 1905 OZP 19.02.2013, úterý, 15:52 + 1 - 0
  Nejsem odborník na vaše chorály, ale za ty návštěvy u vás (když jste vy u nás, tak vaše chorály nejsou slyšet) jsem si nemohl nevšimnout chorálu fana tlesktlesk ticos tlesk tlesk fanatikos slovacko tlesk tlesk tlesk. A pak máte ještě jeden kdy opakujete jen fanaticos fanaticos fanaticos nebo se pletu? Agresivni choreo treba zde: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/319664_143024319179530_764719919_n.jpg. Vlajka host to domu, čagan do ruky: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/479781_143024079179554_1497531778_n.jpg. Mimochodem ta vlajka se mi docela líbí, tenhle typ nenávisti ve spojení s fotbalem mám rád (proto rád jezdím do Hradce, Opavy, Ostravy, na Letnou), proto nechápu, že se tak nechováte.
 • 1.FC Slovácko FanaticBoy 19.02.2013, úterý, 15:36 + 0 - 0
  OZP: Nevím, jestli su blb, ale kde sami sebe oslavujeme, v chorálu? Můžeš dát příklad? A které agresivní vlajky a chorea máš na mysli, díky....K těm 3 sharpákom se radši nebudu vyjadřovat nebo by tu byla zase hádka, jak už bývá zvykem - co kde a jak vlastně bylo..:)))
 • Bohemians 1905 OZP 19.02.2013, úterý, 15:26 + 1 - 0
  Mě přijde zvláštní, jak v některých chorálech oslavujete sami sebe- fanaticos. Jsem jeden z těch, komu samochvála smrdí. Navíc se snažíte prezentovat jako regionální moravský klub a fanoušci, ale přitom si dáte cizojazyčný název, to taky nedává moc smysl. Humorně vyznívají i agresivní hesla na vlajkách a choreografiích, když pak nejste ani před vlastím sektorem schopný prohnat 3 bohemácký sharpy... Ale co no, lepší než Příbram nebo Budějovice.
 • AC Sparta Praha sekvoj 19.02.2013, úterý, 15:24 + 0 - 0
  rozhodně v EL tisikrát radši slovácko než různé boleslavy nebo jablonce, kde na to ani nikdo nepřijde ;)
 • FC Baník Ostrava chachar1922 19.02.2013, úterý, 15:23 + 0 - 0
  Slovácko je jistě moc dobrý tábor, doma dle mě v top 3 určitě, jen se mi zdá, že trošku šli dolů s kvalitou choreografií. to není v žádném případě urážka ani žádná provokoce k nadávkám! to je jen můj osobní názor, dle mě měli kvalitnější chorea v nedávné minulosti než letos. každopádně jejich zpěvník je výborný, atmosféra na stadionu super, výjezdy sice nic moc ale umí si je užít i v malém počtu, navíc u nás v Ostravě fandili velmi dobře a přispěli k super atmosféře zápasu. jen více takových táborů :)
 • FC Baník Ostrava Santiago chachar 19.02.2013, úterý, 15:15 + 0 - 0
  A Slovácko patři mezi top fans v česku kdyby měli kotel a stadion jak má Slavie tak budo možná nejlepí u nás ! ale výjezdy nic moc určitě zlepšít :) ale nato jaka tam je konkurence Brno Zlín tak respekt do Slovácka !
 • 1.FC Slovácko FanaticBoy 19.02.2013, úterý, 14:50 + 1 - 0
  Samé kladné komentáře, to je krásné číst, ale mezer máme určitě hodně....Jinak v tom roku 2009 jsme hráli na Slavii i pohár, ve středu, tam se nás sešlo kolem 300, tak jestli nenaráží právě na to, ten slávista (sorry, nechce se mě už přeskakovat, kdo to přesně pod jakým nickem psal..) ..... sekvoj: Bomba to možná jen vypadá, ale takových sparťanů a baníkovců je v UH celkem dost...Já nejsem sice z UH, ale nepochopím, jak někdo z UH může být fanoušek někoho jiného, než Slovácka (ty co se přistěhovali z jiného kraje - chápu) ...Vždy, když se dívám na Plzen či Spartu v EL, tak si představuju, jak by to za takových okolností mohlo vypadat u nás. Snad se toho někdy dožiju!
 • 1.FC Slovácko eLucky 19.02.2013, úterý, 13:18 + 0 - 0
  Tak tak... náš klub není regionální pouze skrze název, ale především skrze fanouškovskou základnu opravdu z celého regionu Slovácka! V kotli jsou poměrně početné skupiny prakticky z každé dědiny v okolí. Proto se taky na Slovácku nikdy neřvalo, a řvat ani nebude, Uherské Hradiště apod. My sme Slovácko!
 • 1.FC Slovácko Babu 19.02.2013, úterý, 13:13 + 0 - 0
  sekvoj: no právě většina fanoušků je spíš z okolních vesnic, než přímo z Uh. Hradiště.. třeba když jedeme na výjezd, tak se to projeví, že z UH je tak třetina lidí..My sme Slovácko :-)
 • AC Sparta Praha sekvoj 19.02.2013, úterý, 12:53 + 0 - 0
  já třeba přemýšlím, jaký to musí bejt žít v tak melém městě, kde se evidentně zajímá o fotbal skoro každý a každý fandí slovácku to musí bejt bomba
 • bez klubu Columbo 19.02.2013, úterý, 11:28 + 0 - 0
  Mně se na Slovácku líbí zapojování foklorních prvků do choreí a vlajek. No a některé ty jejich popěvky za doprovodu virblu jsou parádní :-)
 • 1.FC Slovácko eLucky 19.02.2013, úterý, 11:25 + 2 - 0
  Vidím, že lidi z venku vidí náš kotel v lepším světle než někteří přímí účastníci včetně mě. To potěší, ale hlavně zavazuje, protože sice si stále držíme jakž takž úroveň, ale když si vzpomenu na euforii, která byla po účasti ve finále poháru a následnem "postupu" do ligy, tak se to s tím nedá srovnat. Bohužel vždy narážím na strop malého regionu. Ale co se týká zapojení celé tribuny, tak tam se nám poslední dobou celkem daří, především díky tomu, že kotel je dnes již naprosto skvěle organizován, za což patří díky především našemu lídrovi!
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 19.02.2013, úterý, 11:00 + 1 - 0
  Jinak mašinka v Edenu z roku 2009 je tady v čase 1:38. Byl to výborný výjezd. Na druhou stranu od té doby moc takových nebylo... http://youtu.be/65BPmUqE-4g
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 19.02.2013, úterý, 10:55 + 0 - 0
  Shepp: Ani nevíš jak moc bych si toto přál, ale samozřejmě jsem realista a vzhledem ke všem okolnostem jsem rád, že se vůbec daří kotel udržet takový jaký je. Bohužel "nábor" by mohl přijít pouze s nějakým větším úspěchem, což je asi mimo možnosti ambicí klubu...
 • SK Slavia Praha Shepp 19.02.2013, úterý, 10:49 + 0 - 0
  Spolu s bolševikem a Baníkem je v Edenu Slovácko vždy naším největším konkurentem. Jen malinko škoda že je ten domácí kotel jen v tom jednom prostředním sektoru, kdyby se časem podařilo zfanatizovat celou tribuna za bránou, mohlo by to vypadat třeba jako na Rapidu v předešlém článku (ale chápu že UH není Vídeň)
 • FK Baník Most Kumbi1909 19.02.2013, úterý, 09:15 + 0 - 0
  Prostě jedny z nejlepších fans u nás! Je dobře že takovýhle tábor tu máme!
 • FC Hradec Králové Stokurew 19.02.2013, úterý, 09:01 + 0 - 0
  Tady to je plné lásky :-) ale však proč ne... Na Slovácku je to pecka i mimo stadion... Plzeň je ale lepší, ale pšššššt....
 • SK Slavia Praha slavistacz 19.02.2013, úterý, 08:54 + 0 - 0
  Babu:vláček si pamatuji mlhavě a výsledek vůbec. Na tu parádní atmosféru však jen tak nezapomenu. Dobře jste jeli už v jednom klubu u Slavie, kde jsem vás potkal a v Edenu jste pak neměli snad hluché místo. Skoro jak když u nás byla CZ Bělehrad..ale opravdu jen skoro:D
 • 1.FC Slovácko Babu 19.02.2013, úterý, 08:26 + 0 - 0
  Slavistacz: tri roky? Takze jak sme na hřišti prohrali 3 0, ale v hledišti dělali ten vláček? :-) to byla parada, to nas i pak vaší fans chvalili před stadiónem, protoze o body ste neprisli a všichni se bavili :-D
 • SK Slavia Praha slavistacz 19.02.2013, úterý, 08:07 + 0 - 0
  Dobře to děláte u vás ve Slovácku. Pamatuji, jak jste se asi tři roky zpět hecli a v cca 300 lidech vyrazili do Edenu. Ten rok jste pro nás byli tím nejtěžším soupeřem.
 • FC Baník Ostrava Těšínsky chachar 19.02.2013, úterý, 07:10 + 0 - 0
  Slovácko Kingdom: Nediv se, když to nejlepši přichazi vždy na konec ;)a čim lepši abor tak tim miň mu je co vytknout
 • FC Baník Ostrava Těšínsky chachar 19.02.2013, úterý, 07:07 + 0 - 0
  Tak Slovacku neni skoro co vytknout. Chorea patři mezi to nejlepši v lize, support to same, vyjezdy by mohli byt lepši, ale neni to špatne. Každy rok se těším na vyjezd na Slovacko, b ta atmosfera je neuvěřitelna na tom stadioně a poloha obou kotlu je takova jak ma byt. Či-li, mněli by na sebe vidět
 • 1.FC Slovácko Babu 18.02.2013, pondělí, 23:37 + 0 - 0
  Erwin: mazec, já ze je trend fandit Plzni, ale asi sme taky top v.i.p., kdyz k nam chces emigrovat :-D
 • 1.FC Slovácko Babu 18.02.2013, pondělí, 23:35 + 0 - 0
  Malem mi slza ukapla :-) u nekterych taboru tu padala ostrá slova, tak jeden nevedel, co cekat a su potesena :-) ale porad je na čem pracovat, ne se poplacavat na rameni a mezi sebou se chvalit, je dobre být si toho vedomy.. Hlavně ty naše vyjezdy..
 • AC Sparta Praha eRw!n 18.02.2013, pondělí, 23:21 + 1 - 0
  ja od pristi sezony zacinam fandit Slovacku
 • FC Hradec Králové MatesHK 18.02.2013, pondělí, 22:57 + 0 - 0
  City casual:Koukám tobě Hradec hodně leží v žaludku viď ,jinak k tématu Slovácko je parádní i ten kraj se mi moc zamlouvá :-)
 • AC Sparta Praha sekvoj 18.02.2013, pondělí, 22:47 + 1 - 0
  Je mi ctí být v jedné lize se skvělými fanoušky slovácka, fanoušky na úrovni, kteří dokazují, že to jde i vav malých městech
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 18.02.2013, pondělí, 22:39 + 0 - 0
  Tak Vám nejde v podstatě nic vytknout. Vtipná chorea, chorály dávají hlavu a patu, hodně fanoušků a hlavně máte slušný v pohodě fanoušky. Když jsem s váma na Fanaticos dělal rozhovor, tak to bylo v pohodě, super jednání.
 • FC Viktoria Plzeň city casual 18.02.2013, pondělí, 22:27 + 2 - 0
  Podle mě je docela škoda že v těhle schrnutích neni vždycky spoň jedno video s ukázkou supportu. Fotky jsou statické a zameřené jen na vizuální stránku. Nevystihuje to podle mě jakou umí udělat tábor atmosféru a to i v případě toho Hradce třeba.. ;-) Pak se řeší jak co vypadá na fotkách.
 • FC Hradec Králové Kuksič 18.02.2013, pondělí, 22:24 + 0 - 0
  I já Slovácko chválím. Mám Slovácko rád, líbí se mi hlavně stadion a parádně organizovaný kotel za brankou. Super chorea, spousta pyra a zapojování okolních tribun. Hodnotím velmi kladně. Vždycky se k Vám na výjezd těším.
 • 1.FC Slovácko Slovácko Kingdom 18.02.2013, pondělí, 22:12 + 0 - 0
  Je pěkné číst si komplimenty od konkurentů. Fakt mě to vždycky potěší. Četl jsem všechny souhrny a čekal, že tam budou v komentech hlavně urážky. Je fajn, že ty diskuze mají úroveň :-)
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 18.02.2013, pondělí, 21:59 + 0 - 0
  Slovácko si dlouhodobě drží na česko nadstandart a patří mezi top4 dle mě. Obvzláště se cení jak fandí i přes postavení v tabulce, které nikdy nebylo nijak osilňující. Mají spoustu rytmických chorálů, pěkné chorea:)
 • SK Slavia Praha hesík11 18.02.2013, pondělí, 21:20 + 1 - 0
  Já si myslím, že fanouškům Slovácka není co vytýkat... Ba naopak, musíme vzít v úvahu, ve kterých místech tabulky se pohybují (a to dlouhodobě), velikost města atd. Navíc návštěvy úctyhodné na české poměry, kvalitní support, prezentace, chorály, chorea a výjezdy? Zase tak hrozný to není... Slovácko mám osobně rád a patří mu můj respekt... ;)
 • 1.FC Slovácko AdamFCS 18.02.2013, pondělí, 21:05 + 0 - 1
  Shrnutí podzimu 2012 video http://www.youtube.com/watch?v=yERJDIJwmVY
 • SK Slavia Praha N/A... 18.02.2013, pondělí, 20:58 + 1 - 1
  Některé nápisy jsou výstižné a vtipné :)Jinak palec nahoru! Ale ty výjezdy by mohli bejt průměrně okolo 120 fans aspoň.
 • bez klubu jax 18.02.2013, pondělí, 20:57 + 0 - 0
  Vzhledem k velikosti města je to super. Nehledě na postavení v tabulce si stále udržují standard.
 • FC Baník Ostrava A1922 18.02.2013, pondělí, 20:52 + 4 - 1
  určitě jeden z top táborů..řadím ho na 3 místo spolu s Plzní
 • bez klubu Bob 18.02.2013, pondělí, 20:37 + 3 - 1
  To do půl těla je vážně super! Slovácko si zaslouží respekt
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
08.08.2022, pondělí, 17:45 -
Hlavně že bylo pyro na náměstí...
08.08.2022, pondělí, 01:31 -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace