o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

Souhrn podzimu 2018 - HRADEC KRÁLOVÉ

Souhrn táborů čtvrtek, 13. 12. 2018 05:30 - přejít do komentářů
Jak si v podzimní části druhé fotbalové ligy vedli v Hradci Králové?
images/clanky/souhrn-podzimu-2018-hradec-kralove-8646.jpg

Zatímco FORTUNA:LIGA se blíží do svého letošního závěru, druhá fotbalová liga již pro letošek napsala svou pomyslnou tečku a ulehla k zimnímu spánku. 
V zimní pauze samozřejmě přineseme tradiční souhrny prvoligových táborů, ale již teď jsme se rozhodli zveřejnit podzimní souhrn Hradce Králové, který sami Votroci prezentovali na svých webových stránkách (www.votroci.cz).


Podzim je za námi a na řadu tak přichází rozsáhlejší hodnocení, jak jsme si vedli na tribunách my, fanoušci. Dočtete se něco o návštěvnosti na Malšovickém stadionu (jedné tribuně), o výjezdech a samozřejmě o prezentování se těch nejaktivnějších fanoušků Hradce Králové.

Návštěvnost
Votroci sehráli na podzim celkem sedm domácích zápasů, na které si našlo cestu celkem 7 728 příznivců hradecké kopané. Návštěvnost je velmi špatná už delší dobu, i přestože se klub snaží fanouškům návštěvu na stadionu co nejvíce zpříjemnit, není to pro ně vůbec snadný úkol.

Ono by úplně stačilo, aby nebyla k dispozici jediná tribuna, na kterou vám v létě svítí slunce přímo do obličeje. To by ještě nebylo tak hrozné, kdyby nebyla od postranní lajny přes dvacet metrů. Stadion je nezbytná věc, bez které se ze dna neodrazíme!
Víceméně se tedy dá napsat, že je obdivuhodné kolik lidí si ještě na Malšák cestu najde. Pro tyto fanoušky je ovšem na prvním místě vidět zápas svého oblíbeného týmu i v těchto bojových podmínkách. Tito fandové jsou srdcaři, kteří si ovšem stadion přejí samozřejmě nejvíce ze všech a určitě si ho po těch letech zaslouží.
V průměru zavítalo na Malšák 1 104 diváků. Na většinu týmů v druhé lize to stačí, ale o tohle nám rozhodně nejde, rádi bychom měli vyšší návštěvnost.
Nejvyšší návštěva byla bez pochyby na derby s Pardubicemi, kdy přišlo 1 950 diváků (46,4% z kapacity stadionu). Naopak nejméně přišlo na zápas se Zbrojovkou, celkem 580 diváků  (13,8%), z čehož pramení, že v Hradci se ve druhé lize krom Pardubic nechodí na soupeře, protože zrovna Zbrojovka je jeden z těch atraktivnějších klubů.

Domácí zápasy
V domácích zápasech jsme se snažili být vidět a slyšet na všech zápasech, i když to né vždy vyšlo podle našich představ. Počty byly většinou kolem 20-40 aktivních, na derby s Pardubicemi okolo dvou stovek fanoušků. A také se někdy sešla bohužel jen hrstka věrných.

Prezentací jsme měli na druhou ligu celkem dost, bohužel se na jejich výrobě podílí čím dál méně lidí, o to víc si takových, kteří si udělají čas, vážíme. Důležité je, že stále neztrácejí naději a baví je to.
Malůvky v zápasech se Znojmem, Vítkovicemi a Pardubicemi byly opět povedené a vše se podařilo na jedničku! V sektoru domácích v utkáních nechyběla ani organizovaná pyrotechnika. Fandění bylo spíše vlažnější, ale byly duely, kdy jsme zafandili vzhledem k našim počtům velmi slušně. Budu se opakovat, ale nejdůležitější je, aby to lidi bavilo.

Zbytek hodnocení si můžete přečíst zde.

Fotografie z domácích utkání:
Na obrázku může být: venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, dav a venkuNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: 1 osoba, venkuNa obrázku může být: 2 lidé, stojící lidéNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: 1 osoba, stojí a venku

Fotografie z venkovních utkání:
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, strom, venku a přírodaNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé, strom a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sportující lidé a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, tráva, strom a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a stojící lidéNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNení dostupný žádný alternativní text.Na obrázku může být: 1 osoba, venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venku

Autor: dd & tkShare |
Jméno Heslo
text
  • FC Hradec Králové Koule73 13. 12. 2018, čtvrtek, 23:30 + 0 - 0
    Jedééém VOTROCI ! Naše jízda nekončí, rozjedem to pořádně...
clbannerVidea

PODZIM 2018


další videa >
Blog fanoušků & Špionáž
Superclásico po evropsku 12. 12. 2018, středa, 21:30

Superclásico po evropsku


Blog fanoušků: SK Rapid Wien... 29. 11. 2018, čtvrtek, 17:50

Blog fanoušků: SK Rapid Wien...


Blog fanoušků: PASEKY ULTRAS... 29. 10. 2018, pondělí, 13:45

Blog fanoušků: PASEKY ULTRAS...

další články >
Odkazy z jiných webů
65. VÝROČÍ MODROBÍLÉ ŠLECHTY 9. 12. 2018, neděle, 05:20

65. VÝROČÍ MODROBÍLÉ ŠLECHTY


Předstírali výměnu kola, v kuklách pak přepadli auto s opavs... 10. 10. 2018, středa, 18:35

Předstírali výměnu kola, v kuklách pak přepadli auto s opavs...


Lvíčata v Jablonci (VLAJKONOŠI) - pohled z KV 2. 10. 2018, úterý, 18:59

Lvíčata v Jablonci (VLAJKONOŠI) - pohled z KV

další odkazy >
Nejčtěnější články měsíce
Veteranos Pirates žádají ods... 19. 12. 2018, středa, 09:08

Veteranos Pirates žádají ods...


V roce 2018 si připsal 33 vý... 5. 1. 2019, sobota, 20:45

V roce 2018 si připsal 33 vý...


19 nejlepších zápasů podzimn... 2. 1. 2019, středa, 21:25

19 nejlepších zápasů podzimn...

Komentáře
před 24 minutami - Frydečak
Jestli Ti mohu doporučit zajím...
před 37 minutami - Frydečak
Díky. Mám v plánu navštívit je...
před 3 hodinami - Cestovatel
Frydečak: Lístky na všechny zá...
před 11 hodinami - Frydečak
Cestovatel: Jakým způsobem sis...
včera, 21:19 - Davee
čas 1:24 Fízl 2 mouchy jednou ...
všechny komentáře >
Diskuse
14. 10. 2017, sobota, 21:35 - supporters.cz
Dobrý den, tipovačku jsme byli nuceni &u
9. 10. 2017, pondělí, 20:24 - wawe48
Marsellus Wallace: Posílal jsem i email
9. 10. 2017, pondělí, 15:06 - Marsellus Wallace
Bude se tipovačka někdy vyhodnocovat? Nerad byc
30. 9. 2017, sobota, 14:06 - sigmicka
Tak děláte si prdel ne ? Tipování na kolo uzavřeno
24. 9. 2017, neděle, 21:56 - wawe48
Jak to bude s výhrou v tipovačce za minu
celá diskuze >
clbanner
Speciály
Sledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace