o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Souhrn podzimu: FC Baník Ostrava

Ligový speciál... čtvrtek, 09.01.2014 - přejít do komentářů
Prvotřídní výjezdy a choreografie + hodnocení z ostravského tábora...
/titleImg/souhrn-podzimu-fc-banik-ostrava/1/5609.jpg?width=570

Ve druhém díle souhrnu podzimu přichází na řadu další silný, velmi silný tábor – Baník Ostrava. Z baníkovského tábora nám přišlo rozsáhlé vlastní hodnocení, za což děkujeme, a tak zde jen minimum slov.

Slezané pokračovali ve výtečných výjezdech, nejvíce v paměti zůstává asi hned první představení v Edenu. Druhá velká pochvala míří za choreografie, Chachaři se očividně řídí heslem „hlavně kvalitně“. Podzimní produkce byly precizně provedeny nejen na domácích ochozech, ale také na venkovních stáncích! Kvalitu choreografií potvrzuje i Ultras liga, ve které fanoušci Baníku svou tvorbou ovládli dvě ze tří kol. Na druhou stranu, snad i ostravský kotel bude souhlasit, že v domácím supportu vězí trochu slabina jinak tohoto velmi kvalitního tábora. Ale dále už trochu statistik, hodnocení z ostravského tábora a fotografie. Příště se bude slovo týkat Příbrami.

PŘEHLED POČTŮ

Výjezdy:

Slavia Praha – počet 849/361km, pátek
Viktoria Plzeň - 439/467,5
Příbram – 261/442
Kroměříž (pohár) – 200/112,5, středa
Sparta Praha – 698/360
Ústí nad Labem (pohár) – 95/431, středa
Slovácko – 565/131,5
Dukla Praha – 272/360, pátek
Vysočina Jihlava - 208/272,2, pátek
Mladá Boleslav - 294 /351,1

Domácí zápasy:

Mladá Boleslav – 5.491 diváků
Jablonec – 6.872 d., pondělí
Zbrojovka Brno – 4.127 d.
Boheminas Praha 1905 – 3.980 d.
Slovan Liberec – 3.672 d.
Znojmo – 5.102 d.
Sigma Olomouc – 3.080 d.
Teplice – 2.015 d., pondělí

POHLED BANÍKU OSTRAVA:

Bude to trochu obehraná písnička. Zhodnocení podzimní části začnu tím, co nás nejvíce trápilo a co bohužel téměř nejsme schopni vlastním přičiněním zlepšit – domácí návštěvnost. Je nedůstojné, jak málo lidí podporovalo Baník na Bazalech. Důvodů je hned několik a jsou všem dobře známy, takže je zbytečné je rozepisovat. V důsledku však návštěvnost, kromě jiného, výrazně omezovala naše možnosti v ochozech. Všechny podzimní choreografie z domácích zápasů se tak odehrávaly pouze v kotli. Svou kvalitu však měly, takže s nimi až na drobné výhrady převládá spokojenost. Na čem se okolnosti podepsaly výrazněji, je forma kotle a dopingu obecně. Jako již tradičně. Nejvíce naplněný kotel, stejně jako stadion (6.872) byl při pondělní dohrávce čtvrtého kola s Jabloncem. Nejméně diváku si našlo naopak cestu na Slezskou v posledním mrazivém podzimním kole s Teplicemi (2.015). Za zmínku z domácího prostředí stojí ještě povedené akce „modrobílý kotel“ z úvodních dvou zápasů a „Akce čapka“ odehrávající se při posledním domácím klání.

Žádné překvapení se zpočátku nekonalo na výjezdech. Ty na Slávii a do Plzně byly vydařené po všech stránkách. Speciálně na prvně jmenovaný zápas byla v prázdninové Ostravě a dalších městech Baníku vyhlášena mobilizace k pokoření početního rekordu na tomto stánku. Ulice měst vyzdobila tisícovka plakátů, bezpočet nálepek a transparenty propagující úvodní klání sezóny. Snaha se vyplatila a do moderního stánku ve Vršovicích dorazilo podporovat svůj tým 849 fanoušků FCB. I na další dva velké výjezdy, na Letnou a do Uherského Hradiště, se přítomní Chachaři předvedli ve velmi dobrém světle. Avšak účast na těchto zápasech vyvolala mezi ostravskými spíše zklamání. Výjezdy na Duklu a Jihlavu byly jako obvykle bez chuti a jako zklamání podzimu bych označil Příbram, kde nás čekala třetí „čtyřka“ v řadě. Tečkou za podzimem pak byla Boleslav, kde se o zábavu staraly převážně vymleté bezpečnostní složky všeho druhu. Pyrotechnika se objevila na všech venkovních střetnutích vyjma Dukly a Jihlavy. Nutno také poznamenat „vybílené“ sektory pro hostující příznivce v Plzni a 2x Praze. V ligovém poháru dokázali hráči FCB napsat pouze dvě rozporuplné kapitoly, což pro „Vlajkonoše domácí“ znamenalo středeční výlety do Kroměříže a Ústí nad Labem. Co se týče například problému s vpuštěním prezentací na cizí stánky, ty nastaly již klasicky v Mladé Boleslavi. Přesný opak v tomto směru čekal Chachary v Edenu a Uherském Hradišti.

Pokud jde o samotné prezentace, za vrchol bych označil úplný začátek. Dvojitá kartoniáda doplněná o pásy a plachty v Edenu byla v našich lukách a hájích riskem, který se vydařil. Provedení bylo díky příkladné spolupráci všech na sektoru poměrně rychlé a úplné.  Na organizaci bylo náročné i další výjezdové představení v Plzni. Nakonec natažení pásů dopadlo příkladně. Podstatný problém číhal na Chachary na Slovácku. Díky malého počtu nechtěli dlouho policisté povolit otevření třetího sektoru (nakonec po zásahu domácích funkcionářů byla branka odemknuta), kde již byly nachystány kartóny na svatováclavské choreo. Kromě choreografií z již zmíněných povedených výjezdů bych vyzdvihl domácí „Léto 2013“, nebo poděkování panu Cviertnovi, které bylo, jak už to u tak smutných událostí bývá, šito horkou jehlou. Vrcholem podzimu na Bazalech pak byl „Smog“, který tvořilo hned několik prvků, z nichž nejtematičtější – dým, nám rozfoukal vítr.

Krom samotných choreografií obohatili inventář ostravských ultras dvě hlavní vlajky „SK Slezská Ostrava“ a „Bazaly“ + několik menších zástav na ploty přidaly naše fankluby. Rozrostla se i původní třicítka obouruček vyrobená na jaře o dalších osmnáctku. Support na Bazalech, již neodmyslitelně doplnily i klasické konfety nebo nastříhané papírky. I v jarní části sezóny chceme držet trend z podzimu. Tedy připravovat optické produkce jen na vybrané zápasy a upřednostňovat kvalitu před kvantitou.

DOMÁCÍ PREZENTACE
DOMÁCÍ KOTEL


VÝJEZDY

Autor: oo

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 14.01.2014, úterý, 11:37 + 1 - 0
  flvv: Bože ty jsi šašek, rozesmál jsi tady všechny přítomné fans a teď se můžeš rozběhnout a skočit do zdi, možná se dočkáme doby, kdy se ti rozsvítí a nebo ještě lépe, kdybysis nevzpomněl, že nějaký web supporters.cz někdy existoval.
 • Zbrojovka Brno flvv 13.01.2014, pondělí, 21:41 + 1 - 0
  Už dost, že se chachaři z různých měst mlátili na hokeji a hráli si na velké rivaly :D
 • Zbrojovka Brno flvv 13.01.2014, pondělí, 21:37 + 0 - 0
  Komické by bylo kdyby si ten tým z toho města vybudoval solidní kotel a baníkovci by pak řvali jébat "svoje město" ty kurvy :)
 • FC Baník Ostrava Frydečak 13.01.2014, pondělí, 21:34 + 0 - 0
  tondik, asi vím, kam tím míříš. Ale Pedro to shrnul naprosto dokonale a já se pod to podepisuji. A tímto bych to rád uzavřel.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 13.01.2014, pondělí, 11:22 + 0 - 0
  Tondik:Je to to samé jako bys chtěl vyčítat lidem z Kobylis,Libně,Proseka,Dejvic nebo Holešovic,že nefandí Admiře,Meteoru,Střížkovu(ČKD Kompresory),Dukle nebo Lokomotivě(Loko Vltavín),ale Spartě a Slavii,potažmo Bohemce.To nemluvím o zaniklých klubech Čechie Karlín,Břevnova nebo Sparty Krč,fandí snad celý Žižkov Viktorce,leda hovno...navíc cesta z Ostravy do F-M,Havířova nebo Karviné trvá stejně jako z Modřan na Letnou.Taky ten náš region spojuje hornická historie,obrovské množství lidí pracovalo v OKD,firmě,která byla de facto majitelem i sponzorem Baníku.
 • FC Baník Ostrava _Peter 13.01.2014, pondělí, 09:36 + 2 - 0
  Heslo "Support your local Club" vzniklo jako narážka na Realy, Barcelony, Manchastery a jiné nádhery stovky kilometrů daleko. Řešit, že má Sparta buňku v Příbrami, nebo Baník v Hradišti je trochu mimo při těch počtech, které oba kluby na výjezdech mají. Neznáš ty příběhy lidí, kteří odjeli za prací apod. Tohle můžeš někomu pramálo vyčítat.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 12.01.2014, neděle, 23:44 + 0 - 0
  Frýdečák: já to chápu, že samozřejmě nedává smysl to měnit a že člověk samozřejmě (pokud to není fanoušek úspěchu) nemění normálně klub kterýmu by fandil. Ale celkově sem narážel na to, že si vezmi kolik lidí fandí Baníku v moravskoslezským kraji....a přitom tam je víc klubů co hrajou vyšší soutěže -. Karviná, Frýdek-Místek, Třinec, bejvaly Vítkovice....apod. A přišlo by mi sympatičtější kdyby ti lidi tam byli víc vlastenci. Ale hodně lidí se radši přidá k velkýmu klubu - což je smutný....a moc to nevystihuje to heslo "support your local club" . To samí je ale i v Praze , skoro každej fandí buď Spartě nebo Slavii. .
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 12.01.2014, neděle, 11:18 + 1 - 0
  Kolikrát už mě napadlo, že flvv a Rocco jsou jeden a ten samej člověk..stejně vypatlany komenty...
 • FC Baník Ostrava lipec 12.01.2014, neděle, 00:25 + 0 - 0
  anonymouss:jen pro info,hranice Moravy a Slezska tvoří řeky Ostravice a Odra,takže vlastně všechno za Svinovem( i Poruba,Třebky) je taky Slezsko.takže ty procenta máš určitě blbě.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 12.01.2014, neděle, 00:19 + 0 - 0
  Doyle:Tyhle lidi jsou všude.Tedy u u nás v západních Čechách.V tom nezbývá nic jiného než s tebou souhlasit.
 • AC Sparta Praha acs1893 12.01.2014, neděle, 00:16 + 0 - 0
  no my zase 4 roky bez titulu a v evropě taky hovno.....takže fandy úspěchu taky moc nemáme
 • FC Baník Ostrava capekpico 12.01.2014, neděle, 00:02 + 0 - 0
  Byt z ACS tak držím picu, jací vandraci? 4 roky hrajem o zachránu, fandy úspěchu tu ani venku nemáme
 • Zbrojovka Brno Doyle 11.01.2014, sobota, 23:09 + 0 - 0
  acs1893: já prostě nevěřím tomu, že má baník všude po republice tolik fanoušků jako sparta...vím že má sparta fancluby po republice, které chodí na každý zápas, ale vedle toho i burany, kteří nasadí spartanský dres a jdou na fotbal, jenom proto že sparta zrovna hraje kousek od té prdele kde bydlí.. takových vidláku má sparta nejvíc, protože hraje z dlouhodobého hlediska nejlepší fotbal, vy co na spartu chodíte dlouho a pravidelně za ně nemůžete, ale to že jsou je prostě fakt
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 11.01.2014, sobota, 19:04 + 0 - 0
  Doma to je slabší, ale přesně jak píšete, v ČR se chodí hodně i na soupeře a důležité je i počasí atd. Zápasy proti ACS, SKS a Plzni to zvednou. Venku je Baník nejlepší. Co se týče počtů, tak Sparta je taky dost dobrá, ale Baník má nádstavbu v podobě propracovaných choreografií.
 • AC Sparta Praha acs1893 11.01.2014, sobota, 18:20 + 0 - 0
  a na baník ne jo? taky jezdí hafo mimo ostravskejch, a u nás třeba lidi z lovosic,hořovic atd jezděj na každej zápas několik let bez vynechání......neni to tak že když hrajem třeba v olomouci tak většina lidí je z okolí co se jedou podivat jen jednou za rok! jinak u baníku se to doma zvedne...na spartu lidi choděj takže tam budou mít jednou vyprodáno,pak daj třeba nějakej zápas zase za 10kč a průměr pude na 6-7k
 • Zbrojovka Brno Doyle 11.01.2014, sobota, 17:16 + 0 - 0
  flvv: už buď zticha vole anebo si změň tým, kterému fandíš....co se těch výjezdů týče Baník podle mě jednička, Sparta má dobré své pevné jádro, problém je, že se k němu nabalují tuny pojebaných vidláků a buranů ze všech koutu země jak jsem měl možnost zažít když jsem se byl podívat na spartu na sigmě..
 • AC Sparta Praha Letenskej 11.01.2014, sobota, 14:28 + 2 - 0
  kozelzostravy: Vaše výjezdy na Spartu bych přirovnal k našemu na Stamford Bridge do Londýna. Hromada vandráků, co jedou jednou za sezónu a nasraní aktivní fans, co se na ty držky musej dívat. Vy to možná berete jako podprůměr (což ti stejně nevěřím), ale vaši vandráci to tak určitě neberou :)
 • FC Baník Ostrava Kuchyna 11.01.2014, sobota, 10:55 + 1 - 0
  flvv: ty seš opravdu blbeček, kterej nemůže fandit nikomu jinýmu než té pojebané zbrojovce.. občas zapoj mozek, když se tu snažíš vysrat nějaké posměšné hovno, protože takhle se všichni tak akorát smějí tobě.. děláš ostudu celé zbrojovce!
 • AC Sparta Praha RamaACS 11.01.2014, sobota, 08:55 + 0 - 0
  kozelzostravy. tak letos vás u nás bylo výrazně míň jak v posledních letech ... čekal jsem větší počet (tím neříkám, že to bylo špatný :) ) ... uvidíme, jestli my dokážeme navázat na loňské jaro u vás
 • AC Sparta Praha RamaACS 11.01.2014, sobota, 08:54 + 0 - 0
  Baník dobrý ... ale ty návštěvy doma ... neříkám, že u nás je to dobrý, ale pomalinku polehoučku chodí na každý zápas víc lidí ... dřív to bylo 5 tisíc, dnes 7 ... a to nás (krom podzimu letos) taky moc radost nedělali (v našem měřítku, titul je titul) ... ale na jaře mají doma "větší" zápasy, tak to zvednou ... každopádně, škoda, že tam lidi nechodí ... fotbalu jako celku by to prospělo ...
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 11.01.2014, sobota, 08:51 + 0 - 0
  Jabbar: Vtipné je, že výjezd na Spartu bereme jako podprůměr.
 • AC Sparta Praha Jabbar 11.01.2014, sobota, 08:44 + 0 - 0
  Banik na vyjezdech u nas nema konkurenci. Sparta se s nima muze mozna merit pocetne, ale kdyz se veme v potaz pocet kilometru kolik oni musi urazit, tak je to nesrovnatelne. No a kdyz se tak kouknu kolik jich bylo letos u nas, tak je to myslim pro nas velka vyzva, aby nas tam konecne jednou bylo vic.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 11.01.2014, sobota, 08:42 + 0 - 0
  flvv:Meleš hovna a děláš Zbrojovákům ostudu!
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 11.01.2014, sobota, 00:09 + 0 - 0
  Rocco: řekl někdo kdo si doma honí pérko nad Ruchem :)
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 10.01.2014, pátek, 23:41 + 0 - 0
  Rocco: Další vajíčko a klbás místního fóra...
 • FC Baník Ostrava Rocco 10.01.2014, pátek, 23:21 + 0 - 2
  ty vole jak ten spartak trnava tady leze do prdele baniku :D :D to je konec
 • FC Baník Ostrava A1922 10.01.2014, pátek, 19:51 + 0 - 0
  flvv: myslíš, že okolo Plzně bude tolik fanoušků FCB, když Plzeň je tak "úspěšná"?
 • FC Baník Ostrava LordikDevil 10.01.2014, pátek, 19:17 + 0 - 0
  flvv: Jsi šašek místního fóra. Tady mluvíš něco o tom kolik kilometrů to je z Ostravy do Brna a když se podívám na Váš výjezd k nám a náš třeba do Plzně nebo do Edenu a porovnám s Váma... No škoda se k tobě vyjadřovat.
 • Zbrojovka Brno flvv 10.01.2014, pátek, 18:28 + 1 - 0
  Nejvíc ale pobavil fotbalový fanoušek, kterého nebaví fotbal :o)
 • Zbrojovka Brno flvv 10.01.2014, pátek, 18:22 + 0 - 0
  Tak brno není tak daleko, mluvím o vzdálenějších výjezdech typu praha, plzeň
 • FC Baník Ostrava capekpico 10.01.2014, pátek, 18:14 + 0 - 0
  flvv: tak hlavně že Brno je slabé doma i venku. Na Bazaly vás dorazilo kolik? A veř, že to na jaře trumfnem!
 • FC Baník Ostrava capekpico 10.01.2014, pátek, 18:11 + 0 - 0
  Frydecak: krásně jsi to napsal, mám to hodně podobne. Jen s tím, že k me smůle mě fotbal ještě baví:-D
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 10.01.2014, pátek, 18:09 + 0 - 0
  flvv: Vy radši zapracujte na tom ať nejste tak rozlezlí na tom Vašem svatostánku a o zbylé chachary neměj péči...
 • FC Baník Ostrava A1922 10.01.2014, pátek, 18:02 + 0 - 0
  flvv: měl by ses už konečně léčit
 • FC Baník Ostrava Frydečak 10.01.2014, pátek, 17:16 + 0 - 0
  Tondiku, my ale podporujeme lokální klub. Frýdek-Místek je ve stejném (SM) kraji, stejně tak jako Ostrava. A když Tě otec přivede v dětství na Baník, tak přeci nebudu fandit Frýdku?! To bych mu kálel na hlavu. Frýdek-Místek je moje rodné město, miluji ho a umřel bych pro něj, ale mým klubem je prostě Baník. A tak to zůstane navždy. Navíc jsem se asi před deseti lety dostal do stádia, kdy mě fotbal přestat bavit, takže ani nemám tendenci držet někomu jinému palečky, protože to je prostě klub z ČR. Dokonce ani, když je Baník v TV, tak se nedívám, protože je to moje osobní prohra, že nestojím s Baníkem, ale sedím u bedny. To je pravá podstata problému malé návštěvnosti na Bazalech. Spousta lidí se chodí dívat na fotbal. Já prostě chodím na Baník, na Bazaly a za kamarády a jsou zápasy, kdy nevidím třeba ani minutu. A budu chodit dokud budu moci chodit (dokud mi budou nohy sloužit).
 • Zbrojovka Brno flvv 10.01.2014, pátek, 16:59 + 0 - 0
  tondik: asi tak 'gloryhunter'
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 10.01.2014, pátek, 16:53 + 0 - 0
  flvv:Sparta má rozlezlý fans po celé republice
 • FK Viktoria Žižkov tondik 10.01.2014, pátek, 16:31 + 0 - 0
  capekpico: support your local club :-)
 • Zbrojovka Brno flvv 10.01.2014, pátek, 16:16 + 0 - 0
  Naopak respekt spartě, většina jejich fans musí vyjíždět i na domácí zápasy
 • Zbrojovka Brno flvv 10.01.2014, pátek, 16:15 + 0 - 0
  Těžké mít nejlepší výjezdy když jsou ostravaci rozlezlí po celé republice, hlavně že furt machrujou s tím výjezdovým koeficientem
 • FC Baník Ostrava capekpico 10.01.2014, pátek, 16:14 + 0 - 0
  Baníku ubralo fandy i to Lipenské šílenství. Na jaře se ti vandraci vrátí na Bazaly. I když jsem Frydecak, nechápu jak může někdo vyměnit Banicek za dočasný úspěch. A k těm co fandi Plzni a bydlí někde tady, ještě že nikoho takového neznám. BP
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 10.01.2014, pátek, 15:54 + 0 - 0
  Baník nejlepší výjezdy u nás.Máme co dohánět.Jedno vím jistě V Ostravě nás bude na první jarní kolo více než 7 :) Možná 8 :)Zápas je sice psanej na sobotu 22 února,ale podle mě to bude nejspíš neděle protože ve čtvrtek 20 hrajeme doma se Šachťorem EL.A pondělí by bylo pozdě protože pak zase odlítají hráči do Doňecku
 • FC Spartak Trnava šulec 1984 10.01.2014, pátek, 15:52 + 0 - 0
  Chorea su fakt velmi kvalitne klobuk dolu...Vyjazdy myslim,ze dlhe roky stale ta ista uroven-cize vysoka.drzim palce nadalej v rozvoji ;)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 10.01.2014, pátek, 15:50 + 0 - 0
  dzandra:To jsou většinou hospodský fans které najdeme od Aše až po Jablunkov všude.Ale tyhle lidi nikdy nebyli na utkání Sparty ,Plzně Slávie(fandí komu se momentálně daří)a proto je nepovažuji za fanoušky
 • FC Spartak Trnava erbewe 10.01.2014, pátek, 14:13 + 0 - 0
  Baník opäť výborný, hlavne tie výjazdy. Pozdrav z Trnavy! :)
 • FC Baník Ostrava dzandra 10.01.2014, pátek, 13:37 + 0 - 0
  Zdeněk81: by jsi se divil i v lize je tady najednou kupa Viktoriánů, tak jak kdysi Sparťanů. Kurva jak já se těším na první jarní kolo s vámi.
 • FC Baník Ostrava Hammass 10.01.2014, pátek, 13:36 + 0 - 0
  No, není vandrák jako Vandrak ;-) :-D .. a jak psal pan Kyby, hodně kvalitní práce od osob kolem choreí..
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 10.01.2014, pátek, 12:49 + 0 - 0
  Nevěřím tomu že by lidi v ostravě fandili Plzni.Možná že přejí v pohárech ale nic víc
 • Bohemians 1905 bohemak 10.01.2014, pátek, 11:35 + 0 - 0
  Baník má opačný problém jak my. Venku špička, ale doma kotel poloviční. Choreografie super.
 • FC Baník Ostrava dzandra 10.01.2014, pátek, 08:33 + 0 - 0
  Kyby: zase nestojíme hodinu na pivo :-). Tak mi stejně připadá, že ať je 10000 nebo 3000 fandí pořád jen ti věrní. Není nad to jak se tady před x lety zdravil každý Baník pičo a teď pomalu všichni fandí Plzni :D
 • FC Baník Ostrava Kyby 10.01.2014, pátek, 07:00 + 1 - 0
  A ještě jsem chtěl přidat mouhutný potlesk tvůrcům chorea, DĚLÁTE TO DOBŘE !!!
 • FC Baník Ostrava Kyby 10.01.2014, pátek, 06:58 + 0 - 0
  Klub jako FCB by měl mít daleko více věrných fans, než jen 2 tisíce. Lidé, co jdou na fotbal jen když není zima ani moc teplo (to se dá jít jinde), klub je do 5.místa, hraje se v 17,není nic hezkého v TV...to jsou jen vandráci, kterých je bohužel v OV (nejen) většina. Smutná realita.
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 10.01.2014, pátek, 01:21 + 0 - 0
  Domácí návštěvy jsou smutné, bohužel. Na druhou stranu to asi nikoho až tak nepřekvapuje. Nekoukatelný fotbal, čtvrtým rokem o sestup a odešel Bary.(Navíc navštěvovanější zápasy proti SKS, ACS a PLZ teprve přijdou) Jinak se mi velmi líbí poslední slova = Kvalita je více než kvantita:)
 • FC Spartak Trnava Hard1923 10.01.2014, pátek, 00:44 + 0 - 0
  Chachari ako vzdy nesklamali :-) velmi pekne!
 • FC Baník Ostrava JayG 09.01.2014, čtvrtek, 23:46 + 0 - 0
  Terezkaa.: Souhlasím, teď vnímají děkovačky, jako zlo a to i když se vyhraje. A zůstavají vžcky na hranici hřiště, blíž nejdou.
 • FC Baník Ostrava Terezkaa. 09.01.2014, čtvrtek, 23:39 + 0 - 0
  Hráči by se měli zamyslet jake maji fanoušky, a začít konečně něco dělat.
 • FC Baník Ostrava JayG 09.01.2014, čtvrtek, 23:31 + 1 - 0
  acs: Ty jsi ale vůl :-) Kdyby hrál Baník na Moravě, tak to je tako kdyby ta tvoje Spartička hrála v Edenu a měla ho jako domovský stadion.
 • AC Sparta Praha acs1893 09.01.2014, čtvrtek, 23:24 + 0 - 0
  a to na tom záleží? prostě morava a sleszko to už neni česko a je to..
 • FC Baník Ostrava JayG 09.01.2014, čtvrtek, 23:13 + 0 - 0
  anonymouss: Baník byl, je a bude vždycky slezský klub, protože leží ve slezské části Ostravy!!!! http://zkracovatko.cz/RPBKj6
 • FC Baník Ostrava ostravak 09.01.2014, čtvrtek, 23:10 + 0 - 0
  anonymouss: ale Bazaly, resp. Baník jako takový sídlí na Slezské straně Ostravy ;)
 • 1.FC Tatran Prešov anonymouss 09.01.2014, čtvrtek, 23:05 + 0 - 0
  Slezané ??? Ostrava je ale predsa Morava, nepatrí medzi Slezsko, možno tak 10-15%, no 80% Ostravy je Morava.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 09.01.2014, čtvrtek, 22:51 + 0 - 0
  Venku nejlepší(na paty šlape sparta). Doma máte co dělat.
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
08.08.2022, pondělí, 17:45 -
Hlavně že bylo pyro na náměstí...
08.08.2022, pondělí, 01:31 -
Chtělo by to taky trochu pokor...
04.08.2022, čtvrtek, 02:14 -
Pěknej počet hostů na Srbské. ...
03.08.2022, středa, 02:54 -
A teď všichni do Olomouce!
11.07.2022, pondělí, 20:24 -
to se nelíbí uživateli Supras ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace