o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video

Souhrn podzimu: FK Teplice

Ligový speciál... středa, 19.02.2014 - přejít do komentářů
Další velmi solidní půlrok teplických + pohled z tábora...
/titleImg/souhrn-podzimu-fk-teplice/1/5708.jpg?width=570

Těsně před startem jarní části Gambrinus ligy přicházíme s dalšími souhrny podzimu. Nejprve dostávají slovo fanoušci Teplic. Omluvte prosím prodlevu, jež z jistých důvodů nastala mezi vydáními. Zároveň žádáme tábory, které ještě nebyly prezentovány a chtějí poskytnout vlastní hodnocení podzimu, aby tak ve velmi brzké době učinily.

Fanoušci Teplic (SEKTOR 15) mají za sebou další velmi solidní půlrok. Počtem přes sto lidí se ustálil kotel, který si připravoval i produkce (zejména nápisy) a četně používal pyro. Pokroky pomalu nastávají i výjezdech, vypíchnout lze hlavně představení v Praze na Spartě a Slavii, a pak v Mladé Boleslavi. Skvěle se potom zvedla návštěvnost teplického stadionu Na Stínadlech. Fanoušci Teplic mají dále velmi dobře našlápnuto k ještě vyšším metám. Teď již dostane prostor rozsáhlý pohled z tábora Teplic.

POHLED TEPLIC:

NÁVŠTĚVNOST

Na teplické tribuny si našlo v průměru cestu 7169 diváků, což je oproti statistikám z minulého roku, kdy průměrná návštěvnost byla 3536 diváků, jasný vzestup, který je způsoben předvedenou hrou a pozicí v ligové tabulce. Průměr zkazil akorát poslední domácí zápas se Znojmem, kdy návštěvnost ovlivnily nepřesvědčivé výsledky ke konci podzimu a také počasí, přeci jen jsme stále v ČR, jinak by průměr byl ještě o pár stovek větší. V kotli to bylo s návštěvností, ale také především ustálením daleko lepší a počty se pohybovaly okolo 120-150 lidí. Výjimkou byl pouze zápas s Plzní, kde byl počet daleko vyšší i z důvodu, že stadion byl skoro vyprodán a tak několik lidí zavítalo i do S15, protože si neměli, kam sednout. Počet v kotli není úplně ideální, ale vzhledem k tomu, že Teplice jsou padesátitisícové město, kde nefunguje propojenost s okolními městy krom výjimky, kdy je pár lidí z Krupky, tak je nízký počet pochopitelný. Důvodů proč lidi nechodí do kotle je samozřejmě více, ale i tak se snažíme nové členy neustále rekrutovat.

CHOREOGRAFIE

V tomto roce jsme si stanovili, že s choreografiemi budeme šetřit a budeme je dělat pouze na zajímavější soupeře, takže k vidění byly větší prezentace pouze dvě. První v zápase s Jabloncem, kde byla silueta fízla s nápisem „A.C.A.B.“, která reagovala na událost z Mladé Boleslavi a postarala se o ní naše juniorka (13-15 let), pro niž to byl první počin. Další větší choreo bylo při zápase s Plzní, kdy se roztahoval fanoušek oblečený v klubových barvách a s bengály, v rukou doplněný o nápis „PYRO NENÍ ZLOČIN!“ a pyrotechniku. Jinak jsme se prezentovali především vlaječkami, balónky a nápisy k aktuálním tématům.

PYROTECHNIKA

Vzhledem k tomu, že v této půlce ligy nebylo zrovna nejtepleji, bylo třeba přitápět pod kotlem, abychom neumrzli. Mezi největší pyroshow patří asi zápasy se Slováckem, Jabloncem, Plzní a Znojmem.

VÝJEZDY

I když došlo k drobnému zlepšení v počtech na výjezdech, tak stále máme co dohánět. Početně zajímavý byl výjezd na Spartu, ovšem zde fandila pouze dolní část sektoru, v té horní se nacházelo několik stovek fanoušků úspěchu, kteří přijeli na výlet po památkách spojený s fotbalem. Dobrý výjezd byl také na Slavii, kde navíc supportu dodal dost i nejvíc potupný výsledek v historii Slavie (0:7) a také výjezd do Boleslavi, z kterého zkazily skvělý zážitek pouze policejní složky. Jinak byly i výjezdy na Moravu a do Slezska, které jsou zatím pro S15 a Teplice celkově velká neznámá. Nicméně i tak tam vždy několik jednotlivců vycestuje podpořit mužstvo. Ve výjezdech nám ovšem na podzim vůbec nepomohly časté pondělní termíny.

VZTAHY S KLUBEM

S klubem nijak nespolupracujeme na ničem, a ani s tím nehodláme začínat. Podpora a jednání s klubem není cesta, kterou bychom chtěli jít. Nepodporujeme tým proto, abychom dostávali nějaké slevy, výjezdy zadarmo apod., ale protože pro Teplice žijeme!

NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ ZÁPAS

Mezi nejlepší domácí zápas bych zařadil zápas s Plzní, který měl vše, co šlágr kola má mít. Na tento zápas byl stadion Na Stínadlech bohužel jen skoro vyprodán, na obou stranách se objevila choreografie, pyrotechnika a kvalitní support.

NEJLEPŠÍ VÝJEZD

Nejlepší výjezd byl na podzim nejspíš pro skupinu na Slavii, protože kdy jindy se člověku poštěstí vidět Slavii prohrát takovým potupným výsledkem?

SECURITY A A.C.A.B.

Větší problém se security krom jednoho menšího incidentu nebyl na podzim zaznamenán. S ACAB se největší problém projevil již na zmíněné zpáteční cestě z Boleslavi a v Teplicích jistý monitoring ze strany teplické kriminálky Miami opět také probíhá.

POHLED DO BUDOUCNA

V plánech do budoucna je vytvořit konečně nějaký street art v Teplicích, zlepšit počty na domácích zápasech, ale i výjezdech, zkvalitnit support, pracovat víc s juniorkou, navázat na akci s čepicemi na Spartě podobnou akcí a v neposlední řadě POCHC** PELTOVI A ŘEDITELŮM TELEVIZÍ HLAVY ZA JEJICH NEVÍKENDOVÝ TERMÍNY!!!

DOMÁCÍ PREZENTACE


VÝJEZDY


Pár produkcí si připravil také FANKLUB TEPLIC.

Bonus: Skupinka příznivců z Újezdečka :-)

 

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • AC Sparta Praha imagesacs 24.02.2014, pondělí, 16:20 + 0 - 0
    Tomi88 : Nejspíše jo, protože na třetí fotce od shora, je nějaká vlajka na které je Dukla, pokud se nepletu.
  • FC Viktoria Plzeň Tomi88 20.02.2014, čtvrtek, 16:59 + 0 - 0
    jak to ted vypadá s družbou Teplic a dukly? Furt tam funguje nějaký propojení, nebo už to neni funkční?
  • bez klubu všeználek 20.02.2014, čtvrtek, 08:25 + 0 - 0
    Já si myslím, že jednání s klubem na nějaké úrovni by probíhat mělo všude. Samozřejmě toho pak klub nesmí zneužívat. Te´d tím nemyslím, aby si nechávali od klubu něco platit, ale spíš s ohledem na potřeby typu, vlajky v sektoru, stupínek, fanouškovské prostory na výrobu chorea, nějaký sklad atd.
clbannerVidea

Fanoušci Viktorie Plzeň slaví 111 let klubu


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Oslavy 100 let klubu v Ostra... 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostra...


Nová Hradečná přivítala vlád... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vlád...


Když sestup, tak s plnou par... 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou par...

další články >
Nejčtěnější články měsíce
Obušku, z pytle ven! Maďaršt... 16.07.2022

Obušku, z pytle ven! Maďaršt...


Hučelo to jako v úlu! Slovan... 21.07.2022

Hučelo to jako v úlu! Slovan...


Vyprodané utkání, zakázaný n... 29.07.2022

Vyprodané utkání, zakázaný n...

Komentáře
před hodinou -
Ten počet z Řecka hodně trapne...
15.08.2022, pondělí, 23:30 -
Od Brna bych čekal taky větší ...
12.08.2022, pátek, 10:36 -
S tou Sigmou to vypadá hůř a h...
12.08.2022, pátek, 10:28 -
Neštěkej :)
10.08.2022, středa, 23:46 -
Palec nahoru na rodinou tribun...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace