o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Sparta v zápase s Baníkem uctila památku J. Šurala

Foto report neděle, 5. 5. 2019 20:05 - přejít do komentářů
Vzpomínkové utkání na Letné...
images/clanky/sparta-v-zapase-s-banik-uctila-pamatku-j-surala-8832.jpg

1. kolo FINÁLE FORTUNA:LIGY, 4. 5. 2019, 17:30, Praha, Letná. 


Na Letné se rozeběhla nadstavba FORTUNA:LIGY. Utkání se bohužel neslo ve stínu tragického úmrtí fotbalisty Josefa Šurala, který zemřel v Turecku. (psali jsme zde.)

Před stadionem bylo zřízeno pietní místo, které bylo obsypáno fanoušky, kteří přinesli tisíce svíček a dalších rozličných předmětů. Na světelných tabulích na stadionu se promítaly vzpomínkové medailonky Pepy Šurala, díváci skandovali jeho jméno a fotbalisté nastoupili ve speciálních tričkách. 

Symbolicky ve 23. minutě realizovali Letenští choreo na počest J. Šurala, které bylo doplněno červenými ohni.
Ve druhém poločase se objevilo i druhé choreo a prezentovali se také Chachaři.

Utkání navštívilo 11. 423 diváků.

Podívejte se na připravený fotoreport a videoreport.
Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, noc a venkuNa obrázku může být: 1 osoba, stojíNa obrázku může být: baskebalové hřištěNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: 1 osoba, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a davNa obrázku může být: 2 lidéNa obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé a venkuNa obrázku může být: 6 lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a baskebalové hřištěNa obrázku může být: 11 lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: 6 lidí, stojící lidéNa obrázku může být: dav, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: 2 lidé, dítě, záběr zblízka a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadiónNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: stadiónNa obrázku může být: 2 lidé, venkuNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNení k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: stadiónNa obrázku může být: 1 osobaNa obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a venkuNa obrázku může být: 3 lidé, sedící lidé a telefonNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: 12 lidí, davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: textNa obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: botyNa obrázku může být: 1 osoba, venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNení k dispozici žádný popis fotky.Na obrázku může být: stadión a venkuNa obrázku může být: venkuNa obrázku může být: stadiónNa obrázku může být: 3 lidé, sedící lidéNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a stadiónNa obrázku může být: 1 osoba, davNa obrázku může být: dav, stadión a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stojící lidé, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidíNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: noc a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav a venkuNa obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a davNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, dav, stadión a venkuNa obrázku může být: stadión, dav a venkuNa obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, stadión a dav

Autor: dd & lupo

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • AC Sparta Praha frafont 8. 5. 2019, středa, 21:46 + 0 - 0
  Nadstavba by byla dobrá, kdyby se pořádně udělal systém, ne tenhle paskvil, kdy už po prvním kole není skoro o co hrát. Jinak těch jedenáct tisíc a něco u nás - sice jsem čekal víc, ale tam nejspíš opravdu hrálo roli i počasí. Teď ty další dva zápasy doma (Liberec a Jablonec) se docela bojím, že by ten počet lidí nemusel ani přelézt hranici 10000, protože teda sobota od osmi a neděle od tří není zrovna bůhvíco. Kdyby od pěti, od šesti, tak budiž.
 • AC Sparta Praha zbarda 8. 5. 2019, středa, 15:19 + 0 - 0
  Já si myslím, že systém není špatný, bude více zápasů a já jsem rád, alespoň bude kratší pauza (okurková sezóna). Tak boj o 1.místo bude ještě zajímavý, ostatní místa už jsou asi konečná, ale v příští sezóně to může být napínavější, to nikdo neví a souhlas s Kybym.. Souhlasím s tím, že VAR není zcela dokonalý a musí se to rapidně zlešit, jinak to bude fraška. Jednou se penalta pískne pak zase ne..Dal bych tomu čas..
 • FC Baník Ostrava Mat1922 6. 5. 2019, pondělí, 14:33 + 0 - 0
  MPičo...:)
 • FC Baník Ostrava Kyby 6. 5. 2019, pondělí, 12:04 + 1 - 0
  TOM FCB: Loni hrály všechny mužstva do posledního kola o něco. Letos se klidně může hrát poslední 2-3 kola o hovno. Je to na konkrétní situaci v dané sezóně, ten systém to sám o sobě neřeší...
 • bez klubu acab1 6. 5. 2019, pondělí, 11:40 + 0 - 0
  Souhlas s veteranem, byl to zapas bez stavy, defacto to bylo jen o ucteni pamatky Pepika.Ani nebylo skoro zadne hecovani mezi taborama.Banik zaslouzi pochvalu za ucteni Pepy ( hlavne pred zapasem ). Jinak vsude mraky policajtu,ale vetsina z nich se ohrivala v teple svych sluzebnich vozu.
 • AC Sparta Praha MP11 6. 5. 2019, pondělí, 10:54 + 0 - 0
  veteráne, holt to bude na divizi západ...
 • AC Sparta Praha veterán 6. 5. 2019, pondělí, 10:36 + 0 - 0
  ale no tak, kluci chacharští, není důvod k panice či k sebe bičování. Dát cca 650 hlav na zápas, který byl, vzhledem k okolnostem, celý divný a tak nějak bez šťávy, není vůbec špatné. Dívejte se na to tak, že jste vyjeli bez vandráků a to se počítá. Alespoň se oddělilo zrno od plev. Jinak komentář od Wolfa je přesný. Je to celé jen fraška a já se již teď těším na pokuty a zavřený sektor kvůli pyru, které bylo odpáleno k uctění památky PŠ. Škoda, že nemám bydliště v plzeňském kraji......
 • FC Baník Ostrava TomFCB 6. 5. 2019, pondělí, 10:06 + 0 - 0
  pan K : ze sportovního hlediska nebo pohledu nezaujatého diváka je to určitě zajímavější než kdyby bylo 5 kol před koncem rozhodnuto. Ale chapu ze rekordy ve vyjezdech a návštěvnosti to netrhne:)
 • FC Baník Ostrava pan K 6. 5. 2019, pondělí, 09:51 + 0 - 0
  Tak jsem schvalne pocital a dosel jsem k nasledujicimu: behem 2 tydnu 2x vyjezd do Jablonce, behem 7 tydnu 2x vyjezd do Plzne, behem 10 tydnu 2x vyjezd na Spartu, behem 11 tydnu 3 utkani se Slavii a behem 13 tydnu 3x doma s Libercem, z toho posledni zapas v utery ve 20:00 to bude urcite plny stadion a hodne rodin s detma... JEBAT NASTAVBU!!! Atraktivni zapasy/vyjezdy absolutne ztraci atraktivitu, navstevnost to taky nezveda, tak nevim co si od toho prasata od koryt slibovaly?!
 • FC Baník Ostrava cldlls 6. 5. 2019, pondělí, 09:49 + 0 - 0
  MP11, že by třeba převlíkačka na pyro?
 • AC Sparta Praha MP11 6. 5. 2019, pondělí, 09:45 + 0 - 0
  Chachaři, co to bylo kolem 70. minuty? To se vám 2x nepovedlo choreo, nebo si Mat hrál, že je tam inkognito?
 • FC Baník Ostrava capekpico 6. 5. 2019, pondělí, 09:43 + 0 - 0
  Wolf-ACS - přečetli jsme slovo boží ;-) Podepisuju!
 • AC Sparta Praha MP11 6. 5. 2019, pondělí, 09:42 + 2 - 0
  Chtějí mít z nadstavby svátek fotbalu a přitom zavírají sektory.
 • FC Baník Ostrava Baron 6. 5. 2019, pondělí, 09:41 + 1 - 0
  Wolf- 😃 lidově napsáno
 • bez klubu Wolf-ACS 6. 5. 2019, pondělí, 09:14 + 1 - 0
  Omlouvám se všem slušným lidem, ale jdu teď trochu upustit emocím. Jděte do piče s velou nádstavnou. Kde jsou ty rodiny s dětmi? Tribuny poloprázdné šlágry zevšedněné a do toho VAR... TEN ZKURVENÝ VAR! Strčte si takové video rozhodčí do prdele by zkurvená LFA. Jste jenom zkurvená pračka na peníze! Kurvíte fobal hrajete si na nějakou instituci, která řídé extra produkt. Ale je to jenom sračka, hovno nic a na peníze pračka. Hej vy slavná LFA, jste jenom banda zmrdů a ukurvenců. Český fotbal je zkurvená smradlavá žumpa, ve které by se ani cikáni nekoupali. Nabízíte polorozpadlou chatrč a tváříte se, že to je supermoderní sídlo, ale lidi nejsou takové piče jak si myslíte vy ukurvení zmrdi. JEBAT LFA! JEBAT VAR! JEBAT FAČR!
 • Slezský FC Opava s77 6. 5. 2019, pondělí, 09:05 + 0 - 0
  Dobrý počet, ten experiment s nadstavbou bohužel může udělat z atraktivních utkání (výjezdů) hraných jednou za sezonu tuctovou záležitost...
 • FC Baník Ostrava L. 8 6. 5. 2019, pondělí, 09:00 + 0 - 0
  Náš počet - 623 (v tom 12 GKS).
 • FC Baník Ostrava Kyby 6. 5. 2019, pondělí, 06:31 + 0 - 0
  No náš počet fakt slabý, ale opravdu to nebylo žádným překvapením. Co kdybychom tu nástavbu vůbec nepočítali? Bo si asi pokazíme reputaci :-)
 • AC Sparta Praha zbarda 6. 5. 2019, pondělí, 00:10 + 0 - 0
  Vzhledem k počasí jsem velký počet fans na stadione ani nečekal..a jak tady bylo psáno, poradí se moc měnit nebude.
 • FC Viktoria Plzeň pepky 5. 5. 2019, neděle, 22:43 + 0 - 0
  ..chválím vás borci zato,oba tábory,za jedna...já dnes poklekl před Šurym a zavzpomínal na tak mladého kluka😢,bylo to moc smutné dnes...se slzami v očích jsem potichu odjel domů za manželkou a dvěma holkama,,,je nám to tak moc líto😢,odpočívej v pokoji Šury..
 • FC Baník Ostrava Mat1922 5. 5. 2019, neděle, 21:41 + 0 - 0
  MP tak zase takovy burani nejsme..ja si vzpominam,kdyz jsme hrali u vas,tak se drzela minuta ticha za F.Veselyho.A naky trotlos od vas tam vyrvaval opravdu sracky na pres hubu.Nas pocet jsem cekal,ty dva dalsi vyjezdy budou jeste horsi.I vy se tech derby prezerete...Od vas jsem kvuli Surymu cekal plny stadion a choreo pres celou protilehlou.
 • AC Sparta Praha MP11 5. 5. 2019, neděle, 21:31 + 0 - 0
  Velké poděkování a respekt FCB za projevení úcty při rozlučce s Šurym.👏👏👏
 • FC Baník Ostrava chachar007 5. 5. 2019, neděle, 20:59 + 0 - 0
  byl to uplně divnej zápas i ten support stal podle me uplne za prd..jsem od te nadstavby cekal asi vic..jet pristi tyden do jablek...to bude des
 • FC Baník Ostrava pan K 5. 5. 2019, neděle, 20:57 + 0 - 0
  No ja sem podobny pocet od nas ocekaval. Pro "spartanske" vyjezdaky to byl mene atraktivni vyjezd nez v unoru, kdy to byl primy souboj o 3.misto. Cela ta nastavba je o hovne, poradi se moc menit nebude a ta konstalace kdy po mesici a pul pojedeme zrovna do Plzne a hlavne po 14 dnech do Jablonce je naprosto silena, takze radsi ani nechci predvidat nas pocet pristi tyden...
 • FC Baník Ostrava MajorMaisner 5. 5. 2019, neděle, 20:18 + 1 - 0
  Proč nás tak málo v sobotu?
clbannerVidea

SK Slavia Praha - BVB Borussia Dortmund


další videa >
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka
Fortuna liga CZFortuna liga CZ
1.
FC Baník Ostrava Casual88
259
2.
1.FC Slovácko champyon
235
3.
FC Viktoria Plzeň wawe48
227
4.
bez klubu Majkl1911
198
5.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
185
6.
bez klubu acab1
176
7.
FC Baník Ostrava mario72
168
8.
FC Baník Ostrava mara1922
167
9.
Slezský FC Opava lamich2
167
10.
Bohemians 1905 Mates1905
164
Fortuna liga SKFortuna liga SK
1.
bez klubu DavidOFF
115
2.
FC Baník Ostrava mara1922
108
3.
FC Baník Ostrava mario72
93
4.
1.FC Slovácko champyon
92
5.
FC Viktoria Plzeň wawe48
86
6.
1.FC Slovácko FanaticBoy
80
7.
FC Spartak Trnava Frando
74
8.
FC Viktoria Plzeň navrcswansea
70
9.
FC Viktoria Plzeň ze z plzně
67
10.
bez klubu Cestovatel
67
ULTRASSHOP.CZ Tipovačka >
Blog fanoušků & Groundhopping
Spartak Lubenec - ZD Podlesí... 3. 10. 2019, čtvrtek, 10:11

Spartak Lubenec - ZD Podlesí...


Sokol Chyše - Hvězda Cheb B ... 1. 10. 2019, úterý, 22:18

Sokol Chyše - Hvězda Cheb B ...


Groundhopping: Sokol Kunrati... 30. 9. 2019, pondělí, 20:00

Groundhopping: Sokol Kunrati...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI na Slovácku včera, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku


V pondělí všichni do Uherského Hradiště! 12. 10. 2019, sobota, 08:08

V pondělí všichni do Uherského Hradiště!


Vlajkonoši na zápase Česko x Řecko 11. 10. 2019, pátek, 01:01

Vlajkonoši na zápase Česko x Řecko

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Bulharsko x Anglie aneb V Sofii bylo rušno... včera, 14:11

Bulharsko x Anglie aneb V Sofii bylo rušno...


V Portugalsku létaly sedačky a šarvátka s Policií 4. 10. 2019, pátek, 09:23

V Portugalsku létaly sedačky a šarvátka s Policií


VIDEO DNE: SK Slavia Praha - BVB Borussia Dortmund 3. 10. 2019, čtvrtek, 16:41

VIDEO DNE: SK Slavia Praha - BVB Borussia Dortmund

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Zbrojovka se vrátila domů... 11. 10. 2019, pátek, 10:14

Zbrojovka se vrátila domů...


Oslava 50. výročí - Curva Nord Milano! 8. 10. 2019, úterý, 15:10

Oslava 50. výročí - Curva Nord Milano!


Chorea a Pyro! Dánsko má za sebou Bitvu o Kodaň 7. 10. 2019, pondělí, 19:56

Chorea a Pyro! Dánsko má za sebou Bitvu o Kodaň

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
294. derby pražských -S- 22. 9. 2019, neděle, 21:10

294. derby pražských -S-


LIGA MISTRŮ: SK Slavia Praha... 3. 10. 2019, čtvrtek, 16:00

LIGA MISTRŮ: SK Slavia Praha...


FotoReport: AC Sparta Praha ... 6. 10. 2019, neděle, 07:10

FotoReport: AC Sparta Praha ...

Komentáře
před 9 hodinami - Kuksič
Nám Votrokům se na chvíli spln...
před 10 hodinami - Koule73
Jinak souhlas davidkb, měli by...
před 10 hodinami - Koule73
... to si dělaj prd.., že prod...
včera, 20:33 - S.pv
Diky za dalsi skvely zazitek.
včera, 20:19 - Tomaas11
Včera velká paráda, akorát org...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace