o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Sporty se mění, support votroků zůstává!

úterý, 18.12.2012 11:00 - přejít do komentářů
Fanoušci Hradce králové vyrazili v přestávce na hokej, futsal a basketbal
images/clanky/sporty-se-meni-support-votroku-zustava--4672.jpg

Rubrika Blog fanoušků & Groundhopping je určena všem, kteří se chtějí podělit s ostatními návštěvníky našeho portálu o své zážitky z cest za svým klubem, groundhoppingem, a nebo o své názory na dění ve světě fanoušků. Text a fotografie posílejte na info@supporters.cz (Blog fanoušků & Groundhopping).

První polovinu sezóny máme za sebou, ale abychom nevyšli z fandění, rozhodli jsme se podporovat i ostatní hradecké kluby.

Tím prvním je futsalový Salamandr Hradec Králové, který už jsme v této sezóně několikrát navštívili. Padá zde spousty branek, Salamandr bojuje o první místo, a tak je pro všechny z nás nejlepší pozvánkou chodit tento sport podporovat.

Na futsal v Hradci chodí zhruba 200 lidí, náš kotel čítá obvykle 20-30 fanoušků.

Dalším sportem je hokej, na který jsme zavítali před 14 dny. Královští lvi se tuto sezónu trápí a okupují střed tabulky, ovšem zápas s Mostem, kde se sešlo 40 votroků jsme vyhráli hladce 6:0. Na hokej jsme vyrazili i včera po hradeckém basketbalu, ke kterému se ještě dostaneme.

Královští lvi v naší přítomnosti opět vyhráli, tentokrát 3:2 nad Litoměřicemi. Ovšem některým hokejovým fanouškům se asi nelíbí, že chodíme povzbuzovat s nimi, praktikují spíše pokřiky než chorály, to ovšem není nic pro nás a zde se už nejspíš neobjevíme.

Posledním sportem je basketbal. V sobotu nastoupily třetí Královské lvice se čtvrtou KAROU Trutnov. Regionální derby opravdu táhlo. Do hlediště dorazilo spousta diváků, dvacetičlenná skupina z Trutnova a padesátihlavý kotel votroků.

Zápas jsme si neskutečně užili, holky zvítězily o 11 bodů a odpoutaly se od Trutnova na solidní náskok. Hradecký kotel byl oděn do bílých triček, které doplnily tradičně černobílé čepky. Během zápasu došlo k několika odpovídačkám, nechyběly ani konfety a prskavky.

Hradecká vlna se bohužel nechytila, ale to se dá doladit.

Závěrem lze říct, že občas vyrazí menší skupina votroků podpořit i hradecký ping pong.

Autor: Blog

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 21.12.2012, pátek, 16:06 + 0 - 0
  majos: Ticho nebudu. Přesto že nechodím do kotle, tak sluch a oči mám. Za vším, co jsem tady napsal si stojím. Jestli chceš se mnou dál diskutovat, začni se chovat slušně. Ty se sice slušně nechováš, ale co se hokeje týče, tak co jsem byl, tak jste se poměrně slušně chovali. Co jsem tady psal byly podmínky, které když splníte, nebudou žádné problémy. Že všechno z toho děláte jsem nepsal, i když jsem slyšel že poprvé jste tam dělali nepořádek, ale to jsem tam nebyl... co jsem byl, tak problémy tipu rvačky a pyrotechnika nebyly a ani jsem je nečekal, spíš problémy, které by neměl být velký problém vyladit. Přijde mi, že domluvy jste v pohodě schopní, když nepočítám tebe, tak tady zatím psali všichni rozumně. Sice byli jen dva, ale předpokládám že vysoce postavení ve vaší hierarchii.. :-))
 • FC Hradec Králové majos 21.12.2012, pátek, 15:10 + 0 - 0
  Honza,když nechodíš do kotle tak ticho,co píšou lidi tak na to se vyser!!!a že nepřekousneš tyhle lidi,to mě je u prdele,já zas nesnáším lidi,jako jsi ty,který si protiřečí a dávájí na jiné,prý co lidé psali!!!! a že se máme chovat slušně to jsi nepsal? nazdar!!!
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 20.12.2012, čtvrtek, 16:58 + 0 - 0
  Kuksič: dík... a jinak ještě k těm chorálů - Hradec jich má také hodně a dost povedených. Tak by stálo za to to domluvit. Až příště půjdete (jestli), tak to říci, že by se vzal megafon, zpívaly chorály a tak dále. A že je to bída je pravda. Na druhou stranu si vzpomínám na fotbalový kotel před pár lety, kdy jsem chodil a Hradec byl v podobné situaci jako dne hokej (a to je jeden rok) a kotel byl stejný ne-li horší a to byl placený od vedení, takže nějáké posměšky nejsou na místě... tedy jsou, ale nejsou moc inteligentní.... :-)
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 20.12.2012, čtvrtek, 16:54 + 0 - 0
  majos: Přesně lidi jako ty na hokeji nepřekousnu, snad už chodit nebudeš... blackandwhite: Že se chováte neslušně jsem nenapsal nikde. Do kotle od tohoto roku nechodím, ale co lidé psali, tak jim vadí tyto věci. Kdyby se to vychytalo, tak vy žádné problémy nevznikaly, řekl bych. A většina lidí by za vás bylo rádo, včetně mě, kdyby se vyladily tyhle věci.
 • FC Hradec Králové majos 20.12.2012, čtvrtek, 14:12 + 0 - 0
  Honza,co to píšeš za sračky,to nechápu,někdo dělá bordel voe? na Havl Brodě,jste vůbec nefandili!!!! na Most,tam dorazili kluci, podpořit vás,tak jste se přidali,pač kdyby tam nebyli oni,tak jste opět ticho!!! a ty tady budeš psát o pravidlech a bordelu voe? jebat hokej!!! a tvoje keci!!!
 • FC Hradec Králové blackandwhitee 20.12.2012, čtvrtek, 08:49 + 0 - 0
  *ten hokej je pro ne az druhoradej
 • FC Hradec Králové blackandwhitee 20.12.2012, čtvrtek, 08:48 + 0 - 0
  HonzaHcHk: kdy jsme se na hokeji nechovali slusne? Rozhodne si jako machri nepripadame, ale chceme to zvednout, coz jednoduchyma pokrikama moc nepujde. Navic si myslim, ze to co se snazime zpivat neni tak slozity, aby to nemohl hokejovej "kotel" zpivat s nama. To je to, co nam vadi. Kdyz nebyl na Mostu Kuba V., nevedl to tam vubec nikdo a tak jsme se toho chytli my a najednou byla atmosfera dobra...proti LTM to byla bida. Nechci trvdit, ze za to muzete jen vy, ale trochu respektu k lidem, ktery vas jsou podporit a ten hokej je az druhoradej, by neskodilo....
 • Zbrojovka Brno flvv 19.12.2012, středa, 23:46 + 0 - 0
  aha takže Hradec je další město kde se to dělí na "fotbalovej" a "hokejovej" kotel, no když to takhle čtu tak se vůbec nedivím, že nejlepší fandové jsou až v druhé lize :D
 • FC Hradec Králové Ludwajs 19.12.2012, středa, 23:00 + 0 - 0
  Obránce Hendrich mi říkal, že když fandí hokejovej "kotel" tak se to dá přirovnávat k tichu v hrobě
 • FC Hradec Králové Kuksič 19.12.2012, středa, 22:53 + 0 - 0
  HonzaHcHk: Přeju hodně štěstí v dobývání extraligy a zvednutí kotle na lepší úroveň. Moje úcta :-)
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 19.12.2012, středa, 14:41 + 0 - 0
  Kuksič: Ok, když se ti to nelíbí, tak tam nechoď. Nikdo tě nenutí a pokřiky se kvůli vám měnit nebudou. Sice je na tom hokej co se fandění týče dost bledě, ale hrát si na spasitele a nedodržovat hokejová pravidla není ta správná možnost. A je to škoda jak pro hokejisty, kterým se v dobré atmosféře určitě hraje lépe, tak pro vás, že nejste schopní se přizpůsobit a normálně si zafandit...
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 19.12.2012, středa, 14:34 + 0 - 0
  blackandwhite: ok, ale chtělo by to nejdříve domluvit pravidla. Zeptat se, co nedělat. Třeba když zpíváte chorály v době, kdy má být ticho, protože se ohlašuje jméno střelec a podobně. Pak se nemůžete v nejmenším divit. Kdyby jste si tyhle pravidla vyjasnili, fandili s tím, že hlavní, respektive jediné slovo má hokejový kotel a chovali se slušně, úroveň fandění by se o hodně zvedla a kotelníkům by jste nevadili... ale působí to na mě tak, že si připadáte jak machři všude kam přijdete a když se někomu nelíbí, že porušujete zaběhlá pravidla, tak pochybujete o jeho fanouškovství... ale podle vašich reakcí vás na hokeji nebaví ani fandění, ani samotný hokej, takže bude lepší, když tam chodit nebudete. Je to sice škoda, ale svět se nezboří... :-)
 • FC Hradec Králové blackandwhitee 19.12.2012, středa, 09:20 + 0 - 0
  Nejde snad ani o to, ze bychom to nechteli pochopit a podridit se (naopak, kdyz hradeckej hokejovej "kotel" neco rozjede tak se pridame), ale jde o to, ze kdyz se o neco pokusi fotbalovi fans, tak se pulka hokejovejch fans na nas diva jako na vrahy a hubu otevrou tak maximalne tri. Nehlede k tomu, ze jsou porad v permanenci tri bubny na jakejkoliv pokrik, ale na nase choraly do toho nebouchne ani jeden. Proste mi to prijde, ze jsme tam nechteny a ze vam to takhle vyhovuje...
 • FC Hradec Králové Kuksič 19.12.2012, středa, 03:58 + 0 - 0
  HonzaHcHk: Byl jsem teď na zápase s Litoměřicemi v kotli a musím upřímně říct, že mě z toho fandění bolela hlava. Hradec, Hejá Hradec, Stadion do toho a tohle tam jede pořád dokola. Promiň, ale myslím, že právě votroci by to tam zvedli...
 • FC Hradec Králové HonzaHcHk 18.12.2012, úterý, 20:18 + 0 - 0
  Chorálů má hokej celkem dost, akorát v poslední době (cca dva roky) nebylo moc příležitostí je použít. A krátké úderné pokřiky jsou na hokeji celkově běžné, jestli nejsou fanoušci fotbalu schopní se tomu podřídit (což osobně nechápu), nikdo je nenutí tam chodit...
 • 1.FC Slovácko goor 18.12.2012, úterý, 11:11 + 0 - 0
  Euforie :-) Zase to nepřepískněte čím více sportů tím větší tříštění sil. Jinak k tomu hokeji se ani nedivím někteří hokejový fanoušci jsou fanděním na úrovni 80tých let
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Chachaři fandili a pálili před stadionem... 04.05.2021, úterý, 14:35

Chachaři fandili a pálili před stadionem...


Football Factory č.70 jde do tisku! 04.05.2021, úterý, 10:41

Football Factory č.70 jde do tisku!


Naštvaní fans United vyrazili do ulic a na stadion 02.05.2021, neděle, 20:57

Naštvaní fans United vyrazili do ulic a na stadion

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Chachaři fandili a pálili před stadionem... 04.05.2021, úterý, 14:35

Chachaři fandili a pálili před stadionem...


Football Factory č.70 jde do tisku! 04.05.2021, úterý, 10:41

Football Factory č.70 jde do tisku!


Naštvaní fans United vyrazili do ulic a na stadion 02.05.2021, neděle, 20:57

Naštvaní fans United vyrazili do ulic a na stadion

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
03.05.2021, pondělí, 08:54 - RavenFCB
"Tohle by se prece v anglii ne...
02.05.2021, neděle, 10:30 - Bajkonur
Chodit na stadion s nesmyslným...
01.05.2021, sobota, 12:25 - k.m
Dost lidí má na držkách ty had...
27.04.2021, úterý, 13:37 - Kyby
Nevím jak sešívkám, ale nám ve...
24.04.2021, sobota, 21:21 - Kyby
A taky noťas si vezme do vany ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace