o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Supporters DENÍK (lll)

Český fotbal pro fanoušky úterý, 06.02.2018 08:30 - přejít do komentářů
Fotbalová rekapitulace pokračuje třetím dílem - prosinec, leden!
images/clanky/supporters-denik-lll-8255.jpg

Vítejte u třetího dílu fotbalové rekapitulace, která mění název a stává se z ní Supporters DENÍK
Tato změna s sebou přináší především to, že by měl DENÍK vycházet pravidelně na začátku každého měsíce a shrnovat fanouškovské události v uplynulých třiceti dnech. Občas se samozřejmě v DENÍKU objeví i nějaká ta fotbalová informace, zvlášť patrné je to v tomto období, kdy shrnujeme hned dva měsíce - prosinec + leden. A protože v těchto měsících fanoušci převážně odpočívají před startem jarní části sezóny, bude to tentokrát hodně o fotbale. Ale nebojte, liga se blíží. Zbývá méně než 14 dní.

Co se tedy v předcházejících měsících událo?

1. 12. 2017
První prosincový víkend se stal zároveň i posledním víkendem v roce, kdy se hrála liga. Velká očekávání s sebou přinášel zápas Baníku na Slavii. Chachaři překonali početní rekord v sektoru, ukázali dvě choreografie, na obou stranách bylo odpáleno množství pyra, ale přesto se obě strany shodly, že utkání přece jen něco chybělo…
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
2. 12. 2017
Sezónu zakončují Klokani výjezdem podzimu do Karviné. Dobře se baví a fandí, když minutu před koncem utkání o prohře Bohemky rozhoduje Lukáš Budínský, hráč Karviné, odchovanec Bohemians. Gól neslavil.
3. 12. 2017
Sparťanská sezóna končí největším podzimním vítězstvím, když doma, před prázdným kotlem, poráží Mladou Boleslav poměrem 3:0. Trenér hostí Dušan Uhrin ml. (DUml.) se utkání pro zdravotní potíže nezúčastnil. Kotel Sparty připravil pro trenéra Stramaccioniho jednosměrnou letenku zpět do Itálie. Zvětšenou kopii pak fanoušci vyvěsili v kotli. Letenku se skupina fanoušků také pokusila trenérovi předat na tréninku na Strahově.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
3. 12. 2017
V utkání Sparty s Mladou Boleslaví byl také poprvé v historii české ligy k dispozici videorozhodčí. A hned po dvanácti odehraných minutách přišel ke slovu, když potvrdil regulérnost první sparťanské branky.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
4. 12. 2017
Stotisícovou pokutu dostal hráč FCB Milan Baroš za vulgarity vůči rozhodčímu Jílkovi v zápase FCB proti SKS. (pokuta byla následně snížena na částku 30.000 + 3 tréninky mládeže)
4. 12. 2017
Dnes byl také zveřejněn „jízdní řád“ pro ligový ročník 2018/2019, který počítá s nadstavbovou částí.
7. 12. 2017
Slavia Praha se loučí s Evropskou ligou po domácí prohře 0:1 s Astanou. Sešívaní byli blízcí postupu do jarní části, stačila remíze. Velkou nevoli po utkání okusil domácí brankář Laštůvka. Ten po zápase zamířil rovnou do šaten a nezúčastnil se tak tradiční sešívané děkovačky.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
7. 12. 2017
S Evropskou ligou se loučí i Zlín. V posledním zápase se po sympatickém výkonu musel sklonit fotbalistům Lokomotivu Moskva, kteří vstřelili dvě branky, zatímco zlínští žádnou. Sympaticky se také prezentovali dorazivší fanoušci Lokomotivu.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

7. 12. 2017
Už s jistotou postupu do jarní části Evropské ligy nastoupili fotbalisté Plzně k venkovnímu utkání s Hapoel BEER ŠEVA. Vítězstvím 2:0 si navíc zajistili postup přímo z prvního místo skupiny. Následný los pak Viktorce přisoudil Partizan Bělehrad.
10. 12. 2017
Na velkém galavečeru při příležitosti 125 let od založení klubu Slavia Praha zvolili fanoušci dvě historické jedenáctky nejlepších hráčů. Večer v pražském Obecním domě moderoval Leoš Mareš a na pódiu vystoupili například Chinaski, či Karel Gott.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
12. 12. 2017
K fotbalu se vrací letenská ikona, brankář Jaromír Blažek. Z pozice marketingového ředitele futsalové Sparty míří trénovat brankáře do Mladé Boleslavi. 
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
13. 12. 2018
Již klasicky právě v tento den (1312 - Den proti policejnímu násilí) dobyli Chachaři Lysou horu.
Fotka uživatele Chachaři.cz.
14. 12. 2017
V následující části sezóny povede fotbalisty Jablonce trenér Petr „Žongl“ Rada.
16. 12. 2017
V Ďolíčku proběhla tradiční předvánoční akce „Vánoce s Klokanem“, jejíž součástí byla i velká pyroshow v režii fanoušků.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.

18. 12. 2017
Zemřel Josef Pešice, bývalý fotbalista, v současnosti asistent trenéra Lavičky u „Lvíčat“, legendární parťák Františka Cipra, bývalý trenér Teplic i Českého národního týmu.
19. 12. 2017
Představenstvo SK Slavia Praha odvolalo trenéra A týmu Jaroslava Šilhavého. Ten k mužstvu nastoupil v rozjeté sezóně 2016/2017, kdy nahradil DUMla a dovedl Slavii k titulu. Také společně vytvořili rekord v počtu zápasů bez prohry. Tři dny na to pak Slavia do funkce hlavního trenéra jmenovala Jindřicha Trpišovského, ten přichází z Liberce.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
20. 12. 2017
Kariéru ukončil jeden z nejgeniálnějších fotbalistů, jenž kdy běhal po našich trávnících. Fanoušci už v soutěžním zápase neuvidí Tomáše Rosického, muže, kterého v rozletu brzdila jeho zranění. Na tiskové konferenci v doprovodu svého syna a manželky Radky Kocurové oznámil Tomáš Rosický konec kariéry. Nadále však zůstává ve Spartě, kde se přesune na pozici v managementu klubu.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
21. 12. 2017
Majitel ACS Daniel Křetínský potvrdil v roli hlavního kouče i pro další polovinu sezóny trenéra Stramaccioniho s tím, že nutně dojde k zužení kádru a cílem pro tuto sezónu zůstává druhé místo a postup do evropských pohárů.
21. 12. 2017
Zdeněk Ščasný se vrací na Letnou, konkrétně na pozici sportovního ředitele. Bude spolupracovat s trenérem Stramaccionim i s Tomášem Rosickým.
22. 12. 2017
Zatímco na Slavii se řeší, zda bude Trpišovský i nadále zápasy koučovat v kšiltovce, do Liberce zatím míří ke své první oficiální trenérské štaci sparťan David Holoubek. Mimochodem na další půlroční hostování zůstává v Liberci i LV6, tedy Lukáš Vácha.
29. 12. 2017
Těsně před koncem roku ještě přišla zpráva z Jihlavy. Poslední tým tabulky HET ligy odvolal kouče a nového hledá. Na začátku roku 2018 bude hlavním trenérem jmenován Martin Svědík.
31. 12. 2017
Pamatuje si, jak útočník Slovácka Koné vytáhl jazyk zraněnému brankáři Berkovci? Za svůj čin a možnou záchranu života dostal ocenění FIFA fair play. Kvůli problémům s vízy však na slavností galavečer odcestovat nemohl.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
31. 12. 2017
Tradiční silvestrovské derby mezi Spartou a Slavií se letos odehrálo v komornějším duchu, než obvykle. Po událostech z minulého roku se pořádající agentura (nikoliv Sparta ani Slavia) rozhodla zpřísnit prodej vstupenek na tuto akci.
2. 1. 2018
Spolu s přípravou na druhou část sezóny začli v Plzni i s předprodejem vstupenek první jarní zápas Evropské ligy s Partizanem Belehrad. Vstupenky si však mohou koupit jen osoby s trvalým pobytem na území ČR.
3. 1. – 5. 1. 2018
Startují zimní přípravy většiny fotbalových týmů.
4. 1. 2018
Altintop, Rotaň, Švento. To jsou tři jména, tři fotbalisté, kteří již v nadcházejících zápasech za Slavii hrát nebudou. Někoho to možná zarazí, zvlášť když si vzpomene na „twitter kampaň“ JE SUIS HALIL po utkání SKS v Ďolíčku.
5. 1. 2018
Trojici nepotřebných představila i Sparta. Jedná se o jména Biabiany, Mandjeck, Janko.
6. 1. 2018
Zajímavý soupeř si vybral pražskou Duklu k přípravnému zápasu: RB Lipsko. Na bundesligovém stadionu podhledli fotbalisté z Julisky německému soupeři 2:0
6. 1. 2018
Začala tradiční zimní Tisport liga.
Fotka uživatele Michal Holas.
8. 1. 2018
Kvůli nepravdivým spekulacím v deníku Sport zveřejnila SK Slavia Praha na svých webových stránkách informace a částky k platům a přestupovým bonusům několika svých hráčů. Tak třeba Halil Altintop dostal podpisový bonus ve výši takřka 6 milionů korun.
9. 1. 2017
První přípravný zápas odehrála pražská Sparta ve svém tréninkovém areálu na Strahově proti Táborsku. Zvítězila 7:2 a hattrickem se blýsknul mladý dorostenec Drchal. Média, konkrétně iDnes.cz okamžitě začala spekulovat o návratu lepších časů…
10. 1. 2018
Došlo k upřesnění termínů prvních dvou ligových kol. To bude asi rekord, více než měsíc předem? No sláva!
14. 1. 2018
Fanoušci Zbrojovky Brno slaví 105. výročí založení klubu. Povedenou pyroshow ozářili hrad Špilberk.

20. 1. 2018
K přátelskému přípravnému zápasu do Žiliny vyrazilo podpořit Baník okolo dvou stovek fanoušků.
Fotka uživatele Chachaři.cz.
23. 1. 2018
Do pražské Sparty přestoupil Nicolae Stanciu z Anderlechtu Brusel. Stal se tak nejdražším hráčem, který kdy do české ligy přestoupil. Dle vyjádření manažera Kotalíka nepřesáhla částka za přestup 100 milionu Kč.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
25. 1. 2018
Plzni se v přípravě příliš nedaří. Po prohře 5:0 s rakouským Salcburkem přišel další výprask v podobě výsledku 5:1 s čínským týmem Šanghaj Šen-Chua. Stejným výsledkem (prohrou 5:1) skončilo i přípravné utkání Slavie s ruským Zenitem Petrohrad.
25. 1. 2018
Vítězem zimní Tipsport ligy se stali fotbalisté Zbrojovky Brno. Na Vyšehradě porazili ve finále Bohemians Praha 1905 2:0 a slaví tak zisk poháru spojený s finanční odměnou.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
26. 1. 2018
Ani soustředění v cizině nezabrání fotbalovému týmu Teplic v účasti v prezidentských volbách. Na svůj zahraniční pobyt se všichni připravili žádostí o voličské průkazy a společně tak odvolí na velvyslanectví v Nikosii. Tiskový mluvčí Teplic, pan Kovařík, se cítí šťastně.
26. 1. 2018
Brankář Slavie Praha Laštůvka Jan přestoupil ze Slavie do Baníku Ostrava. Gólman měl v pražském klubu nahradit Jiřího Pavlenku (odešel v létě do Německa), ale ve své roli příliš nepřesvědčil a navíc na svou stranu nezískal ani příznivce Slavie. Jako pomyslná třešinka na dortu nelibosti pak fanoušci označili to, že po posledním zápasu sezóny nedorazil na tradiční slavistickou děkovačku a po utkání, v němž mimojiné chybovalo, odešel rovnou do šaten. V Baníku se Jan Laštůvka setká s Milanem Barošem, se kterým se dobře znají a leccos spolu zažili.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
1. 2. 2018
Gólmanská rošáda na Letné. Aktuální jednička odchází do anglického Newcastlu (hostování s opcí), do Sparty míří brankář Nita z rumunského FCSB.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
1. 2. 2018
Bývalý útočník Slovácka a Brna, Francis Koné dorazil na sraz fotbalistů Brna před odletem do Turecka bez platného pasu. O neplatnosti údajně věděl, ale nebyl schopný si platný pas zajistit. V Brně skončil.
1. 2. 2018
Plzeň se v rámci přípravy utkala s polskou Legií Varšava a porazila ji 5:1
2. 2. 2018
Gabonský záložník Guelor Kanga přestoupil z Crvene Zvezdy Belehrad do Sparty. Při focení s novým dresem zaujalo především jeho „nadšení“.Fotka uživatele Dalibor Durčák.
4. 2. 2018
Konec bojkotu na Letné. Kotel se vrací do svého sektoru.
Fotka uživatele Dalibor Durčák.
5. 2. 2018
V pouhých 24 letech musel ukončit fotbalovou kariéru odchovanec Baníku Ostrava, současný obránce Plzně Jan Baránek. Kdyby hrál dál, riskoval by nevratné poškození kloubu.

Tak to je prozatím vše. Chybí zde něco podstatného? Doplňte v diskusi. 
A na začátku března napočtenou :)

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
  • bez klubu dalibor.durcak 06.02.2018, úterý, 19:33 + 0 - 0
    Díky, máš pravdu a je škoda, že mi toho hodně uteklo :/ Ale pár věcí (Lysou Horu, Žilinu...) jsem doplnil. Příště to bude lepší. Slibuji. :-)
  • FC Baník Ostrava Kyby 06.02.2018, úterý, 17:41 + 0 - 0
    Mi z toho Deníku vychází, že se tu 2 měsíce na fans scéně nepohnul lísteček. Přitom jen Baník za tu dobu stihl v necelé padesátce dobýt Lysou horu (13.12.), v několika desítkách lidí způsobit rozruch před věznicí v Heřmanicích (31.12.), v necelé dvoustovce vyrazit na přátelák do Žiliny (20.1.), porazit na poli ACS (27.1.) a odehrát Novojičínsko cup (taky 27.1.). Předpokládám, že se něco málo dělo i v jiných táborech, o hokeji ani nemluvě...
clbannerVidea

Choreo a pyro Trnavy v zápase s Žilinou


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
BLOG: Návštěva dětského domo... 14.09.2021, úterý, 08:09

BLOG: Návštěva dětského domo...


Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021, čtvrtek, 14:50

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta 27.09.2021, pondělí, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta 27.09.2021, pondělí, 23:40

Ve Zlíně oslava Lasoty, výhru však slavila Sparta


Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům 26.09.2021, neděle, 08:26

Oslava Novojičínska a vzkaz Sektoru1905 politikům


Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro 25.09.2021, sobota, 20:14

Žižkov tempo! Remízové malé derby okořenilo pyro

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Jedeme do Baku, aneb Na mist... 08.07.2021, čtvrtek, 10:20

Jedeme do Baku, aneb Na mist...


Slezský stadion domovem prot... 30.06.2021, středa, 09:50

Slezský stadion domovem prot...


BLOG: Návštěva EURO - Skotsk... 23.06.2021, středa, 09:34

BLOG: Návštěva EURO - Skotsk...

Komentáře
27.09.2021, pondělí, 14:29 - johankarl
to Hagen : přesně tak to je, l...
26.09.2021, neděle, 15:18 - chachar007
TO: Hagen..až mě děsí jakou má...
26.09.2021, neděle, 13:39 - Hagen
Podívej se, jaké jsou návštěvy...
26.09.2021, neděle, 10:02 - chachar007
Super chorea, ale kurva 7K ? p...
22.09.2021, středa, 09:57 - pepky
Vše nej nej nej...❤ ...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace