V Jablonci pyro choreo a početný výjezd Chacharů

Foto report středa, 05.03.2014 - přejít do komentářů
Více jak 250 Chacharů, choreografie, ale i pyrotechnika na obou stranách...

Na utkání mezi Jabloncem a Baníkem Ostrava  si v neděli našlo cestu podle oficiálního hlášení 3128 diváků včetně více jak 250 fanoušků Baníku. K vidění jsou mávačky, pyro a choreografie. Z výhry 1:0 se nakonec radují domácí fanouši, díky brance v samotném závěru utkání.

Pohled fanouška Jablonce:
domácím sektoru se objevilo cca 100 diváků, většina nahrnuta v horní části sektoru. V prvním poločase se snažilo fandit skoro pořád, v druhém poločase se fandilo jen občas. Jako prezentace byly mávačky a  pyro hrstky fanoušků v oblouku stadionu. Hostů bylo cca 250 v sektoru plus další desítky mimo. Dávali o sobě vědět kvalitním supportem, choreem i pyrem. Návštěva 3.128 diváků.

Pohledem fanouška Baníku:
Na střelnici v nedělním odpoledni dorazilo na skvělý termín pouze 248 Chacharů. Z optické stránky se prezentovali blahopřejným nápisem pro družební přátele, modrobílými čepicemi a choreografií "Turistický oddíl" doplněnou o pyrotechniku. U vstupu jsou k prezentaci ochrankou zabaveny modrobílé krepáky. Ta si jak je v Jablonci zvykem celý zápas náležitě "užívá". Akusticky se Ostravané zpočátku prezentují velmi dobře, poté podpora upadá a rozjíždí se pořádně až posledních 20 minut. Po zápase tratí Jablonec na úkor Baníku dvě vlajky.