o supporters | registrovat | přihlásit se
vyhledat rss
z domova ze světa foto reporty groundhopping blog rozhovory hooligans video tipovačka

Vlajkonoši mají za sebou první misi...

neděle, 03.06.2012 18:20 - přejít do komentářů
Vlajkonoši mají za sebou první misi...
images/clanky/vlajkonosi-maji-za-sebou-prvni-misi-4139.jpg

V pátek na pražské Letné nastoupila Česká reprezentace proti reprezentačnímu výběru Maďarska. Utkání bylo generálkou před Mistrovstvím Evropy, které startuje již příští pátek v Polsku. Kromě toho se poprvé na tribunách objevila skupina fanoušků, kteří vystupují pod názvem Vlajkonoši, a kteří chtějí zlepšit atmosféru při zápasech reprezentace…

Utkání je vyprodané a tak se děje to, čehož jsme se obávali. Sektory vyhrazené pro Vlajkonoše jsou okupovány sedícím lidem a dokonce jsou k vidění i maďarští příznivci. Na stadion přicházíme se zpožděním a monitorujeme situaci. Skupinky stojících příznivců mezi sedícími diváky jsou příslibem, že by to mohlo jít.

Postupně se přesouváme do jednoho sektoru a za stavu 0:1 pro Maďarsko zkoušíme probrat publikum.  Z prvních reakcí je zřejmé že to půjde, a tak zkoušíme první nový pokřik, při kterém je zapojen buben, tleskání a následné skandování čas 0:15

Ze začátku to jde hodně ztuha, tleskačky, kterých bylo tisíce po celém stadionu support dokonale rušily a ten kdo se díval v Televizi, tak snad ani nezaznamenal, že se někdo o něco snaží.

Čím více nový pokřik zkoušíme, tím více se daří zapojovat i přilehlé sektory a ve Druhém poločase, nebýt tleskaček, by to asi bylo i velmi solidně slyšet.

Co se týká nových chorálů, tak zase jsme u problému jménem tleskačky… Jen se rozjela nějaká melodie a už celý stadion mlátil tleskacím nesmyslem jako o život. Další tragédií je velké množství bubeníků, kteří stáli vedle sektoru a kterým, podle jejich slov, dal manažer reprezentace Vladimír Šmicer úkol hlavně pořádně mlátit ať není ticho. Dokud se toto nezmění, tak jsou veškeré snahy naprosto zbytečné. Asi je to obrana proti hrobovému tichu, ale taky parádní antikoncepce pro fanoušky, kteří nechtějí jenom nesmyslně mlátit vším možným, ale chtějí vytvořit pravou fotbalovou atmosféru. Alespoň v sektoru Vlajkonošů se podařilo tleskaček ve druhé půli zbavit. Tleskačky jsou natrhány a použity jako konfety.

Zkoušely se i další pokřiky, bylo připraveno balónkové choreo a i přes ne příliš příznivý stav se podařilo rozjet mexickou vlnu a alespoň tak zapojit stadion do supportu. Tradiční kdo neskáče není Čech bylo zpestřeno držením se za ramena celého sektoru.

Přes všechny komplikace s tleskačkami panovala v kotli velmi dobrá nálada, a kdo se přišel bavit, tak se nakonec bavil a solidně si zafandil. Poděkování patří všem, kteří dorazili a zapojili se. I když to zpočátku utkání vypadalo všelijak, tak přímo na místě se dá celá akce zhodnotit jako pozitivní.

Díky patří všem, kdo se tohoto snažení zúčastnili. Rozhodně to nebyla poslední akce!

Níže video od jednoho z návštěvníků:
5:00 - balónkové choreo
6:55 - Mexická vlna
8:57 - pyro Maďarů

Autor: Vlajkonoši

Autor: redakce

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Pokud jste zaregistrovaní, tak se stačí přihlásit. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Spartak Trnava fcst 07.06.2012, čtvrtek, 20:05 + 0 - 0
  Zdeněk81: ako si to myslel chcel si povedat ze nemame dobru reprezentaciu?
 • bez klubu Mentalita 06.06.2012, středa, 17:09 + 0 - 0
  kecaskraviny: ty si taky dobrý koště, tvůj nick mluví za vše, já jen řikám, že ten projekt je totální nesmysl, stejně jde strašákovi a spol. jen o to aby se zviditelnili ;)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 06.06.2012, středa, 09:44 + 0 - 0
  fcst:Jestli by jste měli z kým
 • FC Spartak Trnava fcst 06.06.2012, středa, 08:35 + 0 - 0
  Taketo nieco by sa malo robit aj na Slovensku.
 • FC Baník Ostrava MoravakCZ 05.06.2012, úterý, 17:24 + 0 - 0
  web by byl dobrý, to je můj názor, však to nemusí být nějaký profiweb...stačí freehosting, no a proč by ne? když může mít web taková kravina jako je dvanáctý hráč..
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 05.06.2012, úterý, 13:22 + 0 - 0
  brux:přesně to jsem udělal na mých stránkách http://vyjezdaci.cz/ pokud by tohle udělali správci všech fotbalových a hokejových webů dostal by se to více mezi lidi a nemusely by se dělat webové stránky pro vlajkonoše.Je to jen a o domluvě a taky o ochotě správců webů
 • FK Baník Most brux 05.06.2012, úterý, 12:48 + 0 - 0
  myslím že nová stránka či další reklama je k ničemu.osloví to nanejvíš pár jedincu což v poměru snaha odměna není dobré.věčina lidí co milují fandění už stránky má(klubové,hooligans.cz...)tudíš bych byl pro oslovení těhle už fungujících webu a snahu o spolupráci snima.pokud se podaří zapojit již fungující skupiny ve velkém přineseto mnohem víc kvalitních lidí než tisíc reklam a nakonec fungující kotel nakonec osloví ty lidi také.k čemu se snažit o pár lidí co možná někde sedí a jednou by šli na fotbal když je tu celé velké hnutí které na fotbal chodí a má prakticky stejnej ideál.myslím že poslat výzvu ke zveřejnění článku o vlajkonoších na fotbalové,ale třeba i hokejové weby atd které nejdou na ruku sponzorum a svazu je nejlepší cesta
 • 1.FK Příbram kutchi 05.06.2012, úterý, 12:38 + 0 - 0
  taky si myslim že samostatná stránka by nic neřešila .. sem chodí dost lidí ;)a jak tak tady čtu , nějak sem se v tom zamotal :D vlajkonoši jedou podpořit na euro nebo ne ??
 • FC Baník Ostrava Abeir 05.06.2012, úterý, 11:03 + 0 - 0
  dokud se v hlavách šmicra a spol nerozsvítí a pořád tam budou cpát ty tleskátka a 50 bubnu,tak to bude těžké něco předvést....
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 05.06.2012, úterý, 09:56 + 0 - 0
  Tohle je mi jasný,ale i tak sem chodí dost lidí.Myslím , že kdyby se udělala webová stránka vlajkonoši tak na ní tolik lidí jako sem chodit nebude
 • Bohemians 1905 Mob05 05.06.2012, úterý, 09:34 + 0 - 0
  zdenek: neprecetlo :) ber v potaz, že ta kalkulačka to bere tak, že jakmile byť z jedný ip adresy na ten odkaz klikneš třeba 5x tak se přičtě 5 přečtení.. :) což právě není moc dobrý :)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 05.06.2012, úterý, 09:03 + 0 - 0
  Například tento článek přečetlo od pondělí od 18 h kdy byl článek vydán 5300 lidí což si myslím že je super a ta propagace tady stačí
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 05.06.2012, úterý, 09:00 + 0 - 0
  Na tento web chodí dost lidí.Chodí sem ty aktivní co chtějí fandit.Myslím že propagace tady stačí.
 • Bohemians 1905 Mob05 05.06.2012, úterý, 08:45 + 0 - 0
  já teda nevim..ale když může mít web kdejaká píčovina tak proč ne vlajkonoši? a když je možnost dýt reklamu do sportu //btw. fuj. tak proč neni možný dohodnost s tim trotlem Šmicrem ať si ty všelijaký kejhátka a 90 budbeníků strčí do prdele?
 • SK Slavia Praha frenk 05.06.2012, úterý, 08:12 + 0 - 0
  propagace byla dostatečná, celá stránka v tištěném deníku sport i na jejich stránkách, a taky na supporters. Vlastní stránky jsou blobost, všechno stojí prachy a nevim jestli si dokážete představit že ty balonky a tak šli z naší kapsy bez žádnejch sponzorů bez žádnejch mrdek s logama. Na tuhle stránku chodí převážně aktivní fanoušci, ultras etc. tak je navázaná spolupráce s timhle webem, kterej je naprosto super . Jsme na začátku, tak bud nám dejte trochu víc času, nebo nám pojďte pomoc. Tím, že tady budeme kecat na foru opravdu nic neuděláme!
 • FC Viktoria Plzeň FCVP 05.06.2012, úterý, 07:54 + 0 - 0
  Taky si myslím, že by to chtělo více propagovat vlajkonoše. Udělat samostatný stránky, kde by byly všechny informace na jednom místě, byly by tam videa s chorály, foto a diskuse, kde by jsme se mohli domlouvat.
 • bez klubu kecaskraviny 05.06.2012, úterý, 07:34 + 0 - 0
  a kdo říká, že vlajkonoši jedou na euro?
 • FK Baník Most brux 04.06.2012, pondělí, 23:47 + 0 - 0
  chacharos-a v čem si to pročiřečí??i na klubech se prosazuje moderní fotbal a až na pár vyjímek se bojkot nepropaguje naopak se na stadák chodí a fanoušci proti tomu bojují tím že se snaží fandit po svém a ignorovat ty modernosti.na repre je to stejné pokud tam vlajkonoši pujdou a budou se snažit normálně fandit a časem až naberou sílu třeba odpálí i náké to pyro případně se udělá choreo holt se lidem bude ukazovat jak se to dělá pořádně nemám stím problém.samozřejmě pokud by začeli vlajkonoši dělat kompromis se svazem kuli penězum lískum či tak je to jiná.nakonec i věčina hools v evropě na euro chce jen si to udělaj po svém pokud vím bojkot se tejká jen poláku a víc jak bojem proti modernímu fotbalu je spusoben tím jak se chová jejich vláda kuli euru(pravda je že ono to je skoro to samé)a ani oni bojkot nemyslej tak že o euru budou doma spíš místo stadáku budou dělat bordel v ulicích.vždyt co by změnilo to že by ted na madarsku nikdo znás nebyl??lidi by tleskali jak hovada a nikdo by neměl sčím porovnat tudíš by svaz byl štasnej.takhle aspon lidi v sektoru vlajkonošu koukali že to jde i jinak a lépe.jednoduše já nebudu kuli tomu že mě moderní fotbal štve sedět u tv(a tím ho vlastně také podporovat)pokud to bude možné pojedu po staru na stadáku.pokud to možné nebude nikde na námětí.asi nejlépe to bylo ted v německu jak na sstadáku nic moc atmoška a na starém stadáku u plátna super atmosféra po staru.jediné co mě schází je větčí propagace vlajkonošu mimo tudle stránku a např pokus o spolupráci s hooligans.cz potažmo hools z čr
 • FC Baník Ostrava chacharos 04.06.2012, pondělí, 19:52 + 0 - 0
  Nepochopím ty, co se celou sezonu bouří proti modernímu fotbalu a přijde euro a najednou je jim to jedno?! Dejte si facku..
 • 1.FC Slovácko johankarl 04.06.2012, pondělí, 19:29 + 0 - 0
  jako ty tleskačky to je fakt čistý diletantismus, to zas vymyslel nějaký trotl od stolu,co neví o fandění vůbec nic. Tak schválně,jestli pak autor tohoto pitomého nápadu,najde odvahu se přiznat? Při českém národním alibismu tomu nevěřím,ale třeba překvapí:D Stylem "hlavně když je rachot" to fakt nepůjde,to tam můžou rovnou pouštět s repráků pisníčky z pohádky"Tři oříšky pro popelku", "Princové jsou na draka" či "O princezně která ráčkovala" a vyjde to na stejno,né-li líp ;-)
 • AC Sparta Praha eRw!n 04.06.2012, pondělí, 18:21 + 0 - 0
  jeste aby nebylo vyprodano, kdyz dostali sponzori 10k listku..
 • FC Hradec Králové Hanz_knife 04.06.2012, pondělí, 18:14 + 0 - 0
  Tragédie. Oceňuji snahu, dokud ale budou "partneři" rozdávat hovadiny jako tleskátka a svaz bude podporovat co největší rámus jen ne fandění, nezlepší se to.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 04.06.2012, pondělí, 17:58 + 0 - 0
  Mentalita:Stím nic nenaděláš,hlavně že fandili.
 • SK Slavia Praha winter 04.06.2012, pondělí, 17:01 + 0 - 0
  na tom zápase sem sice nebyl, ale z toho co jsem (ne)slyšel z TV a z různých vašich komentářů soudím že největší průser byl právě výběr sektoru na letný, který je od ostatních odříznutý.. na zápase bylo pár mých kámošů kteří se do kotle chtěli zapojit ale lístky měli jinam a tak se tam nedostali.. řekl bych že nebyli jediní, co chtěli fandit v kotli ale prostě se tam nedostali.. když bude hrát repre třeba v Edenu který se dá celý dokola (až na sektor hostů) obejít a každý se dostat kamkoliv tak třeba tenhle problém odpadne
 • bez klubu kecaskraviny 04.06.2012, pondělí, 15:00 + 0 - 0
  Mentalita: a ty jsi co za koště? Každý v této republice umí parádně kecat, ale nikdo neumí dělat nic. Nevím proč kazíš snahu někoho druhého debilníma připomínkama. Dle mého to dopadlo dobře a držím tomuto projektu palce! Doufám, že je tu více soudných lidí než těch nesoudných
 • FC Baník Ostrava Abeir 04.06.2012, pondělí, 13:32 + 0 - 0
  no jasně,už se vidím jak řvu červená,bílá...a sešívaní budou v sedmém nebi ne...a lidi co chodí na repre s klubovýma věcma jsou trotli,páč si říkají o výprask..
 • Bohemians 1905 Mob05 04.06.2012, pondělí, 12:41 + 0 - 0
  lípa: kdepak ;) česká vlajka je odjakživa bíla nahoře - červená dole.. ;) pak vlajka v dnešní podobě je vlajka českosloveska (ten modrej klínek vlevo = slovensko)potíž je ta že česká republika se jaksi skládá z více zemí než jen z jedný, ale to určitě víš :)každopádně červená - bílá toť vlajka českého království :)
 • bez klubu Mentalita 04.06.2012, pondělí, 12:33 + 0 - 0
  Zdeněk81: Stejnak všichni věděj jaký košťata v tom sektoru byly... Je mi z toho na blití :/
 • FK Baník Most brux 04.06.2012, pondělí, 12:31 + 0 - 0
  on přece nikdo neříká že se na začátku zápasu češi do toho nemuže zařvat aby se rozhejbal stadion,ale je hloupost aby se to řvalo celej zápas jako ted.ono není nutné hned bejt super,ale jít právě tou cestou aby jsme se blížili národákum zvlášt balkáncum kde to je o složitejch pokřicích,choreu....jednoduše ty národy umí pro národák udělat atmo skoro jako na klubu což jasně ukazuje jejich národní hrdost i to jak se dokáží organizovat.jednoduché pokřiky tu máme stejně jako tleskačky atd tedy spusob jak zničit fotbal a pořád se ohánět tím že na stadáku není hrobové ticho.
 • AC Sparta Praha lipacs 04.06.2012, pondělí, 12:18 + 0 - 0
  mob05 - snad cervena, modra, bila ne ;)
 • Bohemians 1905 Mob05 04.06.2012, pondělí, 12:16 + 0 - 0
  mira: tak treba proto ze tohle je jediny co ti parkozrouti rvou.. hlaitni support opravdu neni jeden pokrik..kvalitni support predvadi chorvati, srbove..a prave proto ze nevedou jeden pokrik do kola ja trotlove.. zelezna: a proc ne.. je to česká vlajka ;) :)
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 04.06.2012, pondělí, 11:46 + 0 - 0
  http://www.vyjezdaci.cz/
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 04.06.2012, pondělí, 11:44 + 0 - 0
  Casual88:Přesně tak! Na repre by se klubové symboly nosit neměli.Celej projekt vlajkonoši jde mimo kluby.Takže klubové symboly nechávejte doma!Report ze zápasu z Maďarskem jsme dali na naše stránky. http://vyjezdaci.cz/ A záměrně jsem v článku neuvedl klubovou příslušnost lidí kteří kteří se na zápase z Maďarskem jako Vlajkonoši prezentovali.
 • FC Viktoria Plzeň mirasimek 04.06.2012, pondělí, 11:31 + 0 - 0
  Železná Sparta: Sorry, to mi nedošlo! :)))
 • FC Viktoria Plzeň mirasimek 04.06.2012, pondělí, 11:30 + 0 - 0
  Mob05: proč by to byla trapnost? řvalo se to před náma, bude i po nás. zní to dobře. většinou si to s kotlem zakřičí i ostatní tribuny. a kvalitní support přece chce zapojit co nejvíc diváků, ne?
 • AC Sparta Praha Železná Sparta 04.06.2012, pondělí, 11:23 + 0 - 0
  mirasimek: Červená - bílá? Ne, to by nešlo :D
 • Bohemians 1905 Mob05 04.06.2012, pondělí, 11:07 + 0 - 0
  mira: cesi do toho? ja myslim ze tahle iniciativa vznikla prave proto aby tyhle "trapnosti" vytlacil kvalitni support..nebo se mylim? :-o
 • FC Viktoria Plzeň mirasimek 04.06.2012, pondělí, 11:01 + 0 - 0
  Sice jsem klobásožrout, ale vždycky to rád podpořím s váma! Navrhuju více jednoduchých pokřiků ve stylu "češi dotoho". Je tomu dobře rozumět, všichni to znaj a můžou se přidat. Sice to není originální ve smyslu nový, ale je to originální ve smyslu náš český. Složité pokřiky "celý stadion fandí s námi" mě nebaví. :( Nešlo by na repre na výzvu "červená" odpovídat "bílá"?
 • FC Viktoria Plzeň mirasimek 04.06.2012, pondělí, 10:52 + 0 - 0
  Škoda pozdního příchodu, Vlajkonoši, byl jsem v D49, takže jsem sledoval vaši práci od začátku, oživili jste to a nakonec se kotel dost slušně rozjel! Tleskám!
 • AC Sparta Praha lipacs 04.06.2012, pondělí, 09:59 + 0 - 0
  tady se musim pridat k nazoru ze ty tleskacky to je m*dka na xtou, sralo me to tak ze nebylo daleko k odchodu
 • AC Sparta Praha Železná Sparta 04.06.2012, pondělí, 09:09 + 0 - 0
  a) tleskačky jsou na hovno, b) v televizi skutečně nebyl slyšet jediný pokřik, jen mlácení, c) tleskačky jsou další důkaz toho, jak šmicer kurví českej fotbal :))
 • Bohemians 1905 Mob05 04.06.2012, pondělí, 08:28 + 0 - 0
  tleskačky, radoby bubeníci...no asi by mě jeblotleskacky na hromadu a zapalit :)
 • FC Baník Ostrava Casual88 04.06.2012, pondělí, 08:00 + 0 - 0
  Aktivitu oceňuji a kéž by to šlo jenom nahoru. S těmi klubovýma symboly je to ošemetné Sou lidi, kteří se potřebují ukazovat, že jsou z tama nebo onama. Na repre by měl každý byt v národních barvách. Nesnáším, když někdo chodí do kotle třeba v dresu Chelsea. To je prostě stupidita. Jednou si na Baniku, tak choď v dresu, tričku, nebo barvach Baniku. Když vedle sebe vidim synka v repre dresu a šále ČR, tak ho klidně chytnu za ramena a budu s ním skákat, protože mě nezajímá z kama je a je mi to jedno. Ale pokud tam bude típek v mikině Sparta hooligans, tak mě to spíš bude provokovat a srat.
 • SK Slavia Praha Šimi 04.06.2012, pondělí, 00:00 + 0 - 0
  Nechci moc hodnotit kvalitu stadionu a to jakej se tam dá vytvořit kotel,ale jinak na poměry to bylo moc pěkný. Tleskátka rušili, bubnů moc. První poločas byla nejhorší organizace. 2. poločas už bylo jiný kafe, fandilo se pěkně, především s ohledem nato, že to byla první takováto akce. Trošku mě mrzelo, že když madaři zapálili pyro, tak že sme to neopětovali, ale tohle si mi lehko říká, když jsem sám nic neměl. Jsem zvědavej jak to bude vypadat, až zápas bude mimo prahu a ne za 50 Kč.
 • FK Baník Most brux 03.06.2012, neděle, 23:16 + 0 - 0
  cestovatel-proč by se to mělo prát?mimo ostravy všechny tábory drží repre příměří(a ani ostrava tuším nebude napadat cizí ultras či normál)tudíš se kuli klubu na repre budou prát jen burani či fanatici:))jinak i na srazech hools na střety se příměří drží a piš si že se rozeznaj i bez drezu a podobnejch ptákovin.jinak je ovšem fakt že na repre bych na klub zapoměl a prosazoval hlavně hrdost na čechy a nacionalizmus
 • SK Slavia Praha Falcone 03.06.2012, neděle, 22:55 + 0 - 0
  myslím,že se to zvedne, ale až po Euru, protože na Euro jedou ti burani, kteří chodí na repre,a ne aktivní lidi je to jednoduché vymezit sektor pro Vlajkoše,kde se bude stát, hlavně ne kotel ACS a HLAVNĚ ZAPÁLIT TLESKÁTKA :O
 • bez klubu Cestovatel 03.06.2012, neděle, 22:27 + 0 - 0
  MoravakCZ: Pár těch lidí mělo na době jen klubové symboly což je celkem průser z toho pohledu že na repre by se klubová příslušnost objevovat vůbec neměla.Když má někdo třeba repre dres a klubovou šálu,jak dáváš za příklad tak to takový průser není,ale stejně...Nehodí se to.Chápal bych nějaké maličkosti jako klubové náramky,klíčenky,ponožky apod.,ale šála nebo třeba kšiltovka klubu už je poměrně výrazný a viditelný doplněk.Klidně se může stát že se to někdy třeba popere když se něco vyhecuje...Zkrátka na repre by se mělo chodit výhradně v repre oblečení,kdo to nepochopí je vůl.Drtivá většina lidí se však oblékla dobře,jen pár debilů snad chtělo provokovat nebo já nevím.Co jsem viděl týká se to Liberce,SKS a především ACS,těch bylo nejvíc.Přístě to snad bude lepší v tomto směru.
 • FK Baník Most brux 03.06.2012, neděle, 22:06 + 0 - 0
  zase se ukázalo že moderní fotbal a představa svazu že celej stadion bude sedět tleskat do blbin a pár dementu mlátit do bubnu je scesná.smrt modernímu fotbalu.samozřejmě buben i tleskačky jdou použít,ale jen jako doplněk fandění.jednoduše radči na klubu z padesáti skutečnejma fanouškama než ne repre s plným stadionem párkožroutu.přesto bych řekl že snaha vlajkonošu je konečně krok správným směrem a doufejme že jednou skutečně na repre udělaj tu správnou fotbalovou atmosféru.tendle zápas samozřejmě nebyl perfektní(madarské vlajky,pyro...jasně ukázali rozdíl v mentalitě a madarové byli super)ovšem je to konečně závan pravého fandění.doufejme že vlajkonoši najdou podporu u radikálních skupin a ty jim dodaj skušenosti i lidskej potenciál a hlavně svaz a všichni ti páprdové co trapné ticho na stadáku chtěj zachránit vymyšlenostma poberou že je lepší se s fanoušky dohodnout a najít nákou rozumnou cestu mezi skutečným fanděním a jako fotbalem svazu.co se tíče klubovejch barev nemělo by to bejt,ale pokud ti lidé netahají klubovo rivalitu do repre skousl bych to.nu hodně štěstí vlajkonošum ve zlepšení fandění na repre a nám všem ve zlepšení fandění v českém fotbale.nu a svazu jen vzkázat možná nechcete pyro a chorea ovšem lidi zas nestojej o vaše tleskačky a fotbalovou atmosféru srovnatelnou se zápasem v šachách.
 • FC Baník Ostrava MoravakCZ 03.06.2012, neděle, 22:04 + 0 - 0
  cestovatel: když máš repre dres a k tomu něco klubového, třeba šálu, to mi vůbec neva ;) samozřejmě je blbost chodit v klub. barvach na repre..
 • bez klubu Cestovatel 03.06.2012, neděle, 20:55 + 0 - 0
  Byl jsem v sektoru D29,což je u rohového praporku na té straně co byl kotel a v první půli to byla celkem slabota,ale ve druhé to bylo o mnoho lepší.Bohužel kvůli těm pitomým tleskačkám nebyly slyšet zpívané chorály.Příště,pokud tam zase budou ty tleskačky tam by je měli kotelníci sbírat a rovnou trhat,je to bída a choreo z tleskaček stejně stálo za hovno,byly docela malé a trikolora byla jen těžko rozeznatelná.A ty bubny jsou taky kravina když je jich více než 1.Kvůli bubnům jsem se naučil chodit na hokej na místa co nejdál od nich,protože to bezduché mlácení do nich je často o hovně.Jinak ještě je problém když si pár dementů vezme na repre klubové symboly.Viděl jsem takové z Liberce,SKS a především ACS,těch bylo asi pět.Takoví lidi jsou zralí na průplesk,takhle nikdy nebudeme na repre zcela jednotní.
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 03.06.2012, neděle, 20:41 + 0 - 0
  Ze začátku jsem moc nevěřil že uděláme dobrou atmosféru,ale po přesunutí do dolního sektoru se to povedlo.Jen tak dál
 • FC Baník Ostrava bobis21 03.06.2012, neděle, 20:21 + 0 - 0
  ty tleskačky, to je fakt hrůza ... rachot to sice dělá, ale zvuk to má hrozný a kazí to support. Fakt bych to přirovnal k vuvuzelám :(
 • FC Baník Ostrava MoravakCZ 03.06.2012, neděle, 19:49 + 0 - 0
  Šmicer řekl, že mají bubnovat...taci šašci, jinak pochvala!! Na poprvé to vůbec nebylo špatné!!
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 03.06.2012, neděle, 19:18 + 0 - 0
  Bubny bych vyhodil klidně úplně a vrátil bych 1-2 později, až bude kotel větší. Nikomu neublíží zvednout ruce a tleskat. Zároveň by to chtělo zrušit fanclub:// Nebo se alespoň domluvit tak, že veškerou aktivitu převezmou Vlajkonoši a fanklub se bude připojovat ve vedlejších sektorech. Opět dokázali, že to je akorát ostuda, choreo z malých papírků se jim vůbec nepovedlo a vytažení červené vlajky se značkou puma a jakýmsi odkazem na www - to je kapitola sama o sobě:// Support na zápasu nic moc, ale bylo to poprvé a jsem rád, že se něco konečně začalo dít:)
 • SK Slavia Praha PavelSks 03.06.2012, neděle, 19:08 + 0 - 0
  Podle mě si ti lidé ani neuvědomují, že vlastně tím plácáním kazí support.. :// Jinak doufám, že to půjde i nadále nahoru.. Držím pěsti!
 • FK Baník Most deni227 03.06.2012, neděle, 19:03 + 0 - 0
  Ten "12.hráč" je jakože oficiální fanklub repre, ne? Takže bych se téhle domluvě mezi Šmircem a nimi vůbec nedivil.
 • FK Baník Most Lars 03.06.2012, neděle, 18:54 + 0 - 0
  FRmarkEE: šmicer nemá s vlajkonošema společnýho nic, ty děti co tam bubnovali byli z toho fanklubu 12. hráč nebo co já vim..
 • supporters.cz supporters.cz 03.06.2012, neděle, 18:54 + 0 - 0
  FRmarkEE: Nic. Tak jak byly v sektoru obyč diváci a Maďaři, tak tam byli bubeníci, kterým jsme se snažili vysvětlit, že samotné mlácení do bubnů je o ničem. Na to se nám dostalo odpovědi, že jim Šmicer řekl, že mají mlátit...
 • FK Baník Most deni227 03.06.2012, neděle, 18:51 + 0 - 0
  Na zápas jsme v počtu osmi lidí vyrazili i my z Mostu a popravdě jsme nevěděli, co od toho očekávat. Dokud do kotle nepřišli před poločasem kluci, kteří byli schopní to trošku zorganizovat, byla to bída. Ve druhém poločase už slušný výkon, pro celkové zhodnocení bych však musel zkopírovat celý článek, přesně zhodnoceno. Jak co se týče tleskátek, tak bubnů.
 • FK Baník Most Kumbi1909 03.06.2012, neděle, 18:51 + 0 - 0
  ... kdyby radši ostatní fandili, místo toho aby používali ty tleskátka!
 • FC Baník Ostrava FRmarkEE 03.06.2012, neděle, 18:51 + 0 - 0
  co má Šmicer společného s "vlajkonoši" ,že rozhoduje jak mají bubeníci ( v sektoru vlajkonosu ) bubnovat ?!?! :-!
 • HC Dukla Jihlava Burberry 03.06.2012, neděle, 18:50 + 0 - 0
  Na to, že to byla první akce, tak to dopadlo hodně slušně. Potenciál tenhle projekt určitě má. Teď jen do příště trochu zapracovat na propagaci a určitě to pošlape ;)
 • AC Sparta Praha Karlos 03.06.2012, neděle, 18:47 + 0 - 0
  Jen tak dál!
 • FK Baník Most Kumbi1909 03.06.2012, neděle, 18:46 + 0 - 0
  Super že se něco děje! já teda nebyl, nemohl jsem, ale jindy pojedu, když to vyjde! ale koukal jsem v TV a bohužel, chorály atd. nebyli moc slyšet, nebo spíš vůbec ... já myslím že to časem pujde nahoru! jen by chtělo aby byl v kotli a nejlépe celkově jenom jeden, max. 2 bubny, víc ne! a ty tleskátka dát taky někam do pí**, rámus to dělá dobrej, ale nejde nic slyšet jinýho, bohužel, a nejlepší zvuk dělá klasické tleskání! :) Doufám, že to pujde časem nahoru a lidi pochopí co to je fandění! :)
 • Zbrojovka Brno Zbrojovák1913 03.06.2012, neděle, 18:44 + 0 - 0
  Nebyl jsem a díval jsem se TV, kde to bylo jen o hluku z tleskaček. Po zápase jsem volal známým co tam jeli právě kvůli tomu a ti byli úplně nadšení, že ve druhém poločase se bavili jak dlouho ne. Chvíli sem si myslel, že si dělaj srandu, ale říkali, že to byl slušný rozjezd a těší se na další akce. Jenom dobře, pokud se to na repre zvedne.
 • bez klubu Pavel80 03.06.2012, neděle, 18:33 + 0 - 0
  Bude to dobré. Jezdím s kámošema na repre pravidelně a toto tam chybělo, aby to pár borců vzalo do vlastních rukou a dali tomu řád. Kdyby tam byla celkově menší návštěva, tak by to asi bylo lepší, ale i tak. Já byl spokojený a těším se na další akce :-)
 • bez klubu Wolf-ACS 03.06.2012, neděle, 18:30 + 0 - 0
  Nebyl jsem v sektoru, byl jsem vedle a překvapilo mě to, jak se to ve druhý půli chytlo. Začátek děs, ale pak to šlo.
 • FK Viktoria Žižkov tondik 03.06.2012, neděle, 18:28 + 0 - 0
  Chválím snahu....a snad to bude čím dál tím lepší....hlavně ať jsou Češi pořádně slyšet na EURU :-)
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 03.06.2012, neděle, 18:28 + 0 - 0
  Ultras na repre je jako ryba na suchu. Myslím, že úplně zbytečnej počin...
 • FC Baník Ostrava kozelzostravy 03.06.2012, neděle, 18:28 + 0 - 0
  Bída a hrůza. Ostatně jako na Spartě.
clbannerVidea

Pyrošou Tribuny Sever v zápase s Teplicemi


další videa >
Blog fanoušků & Groundhopping
Musí to mít pořádný refrén! ... 25.03.2021, čtvrtek, 09:37

Musí to mít pořádný refrén! ...


Tour de Hodolany 1912 slaví ... 18.03.2021, čtvrtek, 03:00

Tour de Hodolany 1912 slaví ...


Fanoušci Karviné před stadio... 25.12.2020, pátek, 22:20

Fanoušci Karviné před stadio...

další články >
Vlajkonosi.cz
VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019, pátek, 21:15

VLAJKONOŠI v Chomutově


Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova! 09.11.2019, sobota, 09:57

Hej, Bando! Ve čtvrtek všichni do Chomutova!


VLAJKONOŠI na Slovácku 15.10.2019, úterý, 15:40

VLAJKONOŠI na Slovácku

více na www.vlajkonosi.cz>
Hooligans.info
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.hooligans.info>
Fanaticky.cz
Slezské derby s diváky před branami stadionu 11.04.2021, neděle, 20:58

Slezské derby s diváky před branami stadionu


Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko 10.04.2021, sobota, 11:19

Zpět v čase: Druholigové bitvy FCB a SFC o Slezsko


VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge 08.04.2021, čtvrtek, 09:55

VIDEO DNE: Fanatická rozlučka na Stamford Bridge

více na www.fanaticky.cz>
Nejčtěnější články měsíce
Blog fanoušků: Ako spoznať p... 17.11.2020, úterý, 07:00

Blog fanoušků: Ako spoznať p...


Nabušená výzdoba chodby u ša... 10.11.2020, úterý, 11:21

Nabušená výzdoba chodby u ša...


Pyro, zpěv a svíčky - Neapol... 25.11.2020, středa, 21:03

Pyro, zpěv a svíčky - Neapol...

Komentáře
09.04.2021, pátek, 13:41 - Fafrnek
Nejsou nějaký přičmoudlí ti fa...
08.04.2021, čtvrtek, 12:59 - BF05
Tak tohle určitě patřilo k tom...
08.04.2021, čtvrtek, 07:58 - DD-Spartak
chudis: Tak to uz veru dlho. A...
07.04.2021, středa, 21:48 - chudis
DD-Spartak, od roku 2001, pres...
07.04.2021, středa, 11:52 - DD-Spartak
Od ktoreho roku uz nehrate v B...
všechny komentáře >
clbanner
SpeciálySledovat @supporters_cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace